PDA

Zobacz pełną wersję : Legia - Petra (kibicowsko)

c_zary
06-05-2003, 13:34
LegiaLive:

Wisła Płock organizuje dla kibiców specjalny wyjazd na niedzielny mecz z Legią. Całkowity koszt wyprawy to 30 zł (15 zł przejazd i 15 bilet na mecz). Odległość dzieląca oba miasta jest niewielka, więc możemy się chyba spodziewać sporej grupy fanów "Petry".

Zobaczymy jak sie zaprezentuja. Moze bedzie ciekawie.

Afgan
06-05-2003, 13:40
nie sadze aby ich wielu pojechalo...spojrzcie na ich wyjazdy w tej rundzie srednio to jest jakies 8 osob na wyjazd :D
jesli chodzi o specjala to mysle ze ich wiecej niz 100 nie przyjedzie ale oczywiscie zapraszamy bo mecz bez kibicow gosci nie jest meczem w 100% :D

kamyk
06-05-2003, 13:43
tak samo sadze mecz bez kibicow przyjezdnych jest molo atrakcyjny!

Raffi
06-05-2003, 13:51
Coś tam próbują w tym Płocku zrobić, napierw darmowy wstęp na poprzedni mecz (przyszło ok. 9000 ludzi), teraz to. Wyobrażacie sobie co by u nas bylo, gdyby 1 mecz był za darmo, albo za jakiś ułamek ceny :D ? Druga Odra Wodzisław by była, na schodkach by siedzieli :D

Grochów
06-05-2003, 13:57
blisko+tani wyjazd+specjalny pociąg+atrakcyjny rywal=200 osób-tyle typuje...

c_zary
06-05-2003, 13:59
Wyobrażacie sobie co by u nas bylo, gdyby 12 mecz był za darmo, albo za jakiś ułamek ceny :D ? Druga Odra Wodzisław by byłam, na schodkach by siedzieli :D
Wystarczy przypomniec sobie co sie dzialo jak na Okecie bilety byly po 5 zeta 8)

Mazi
06-05-2003, 14:13
Mi się wydaje,ze Petra naprawde sie zmobilizuje na mecz z nami i moze ich troche przyjechać ( i bardzo dobrze ! ) .

BTW: Pamietam jak kiedyś usiedli "osobno" na łuku od kanałku - jedni kibice Petrochemii ,drudzy Petro . hehehe dziwny to był widok .

Mrozik
06-05-2003, 14:22
Wyobrażacie sobie co by u nas bylo, gdyby 1 mecz był za darmo, albo za jakiś ułamek ceny :D ? Druga Odra Wodzisław by była, na schodkach by siedzieli :D
Póki co muszą na schodach stać :D . Ale ogólnie to dobry pomysł bo może ich troche będzie

dyha
06-05-2003, 18:31
Hojni kibice Legii

Podczas gdy jedni "kibice" urządzają bójki i popisują się chuligańskimi wybrykami, inni rozdają prezenty i prowadzą działalność charytatywną.

Od lat trwa współpraca warszawskiego klubu i jego kibiców z ełckim Domem Dziecka. Kibice Legii zafundowali wychowankom Domu Dziecka bezpłatny przejazd autokarem i 50 bezpłatnych wejściówek na niedzielny (11 bm.) mecz Legii z Wisłą Płock.

a takie coś zawsze miło poczytać :D[/b]

Tomi
06-05-2003, 20:54
No to nawiązując do tego teamtu to może jakąś ustawkę na bro zrobimy w końcu przed meczem bo na forum jestm już pół roku a wiem tylko jak wygląda Szuwar bo pare razy go widziałem i yakuza przez fotkę na jego blogu( nie licze emde bo jego akurat znam od dawna). Więc jakby co to piszcie czy jest jakaś ustawka.....

Łysolek
06-05-2003, 21:02
a i ja w końcu pójdę na ten mecz , więc kto chce poznac Łysolka i ma 18 LAT !!! to mozemy siuę styknąc ... pozdro dla małolatów z forum :P ... a z tego co pamiętam to sporo ich było na tamtym :) :D:D:D:D:D:D

Tomi
06-05-2003, 21:06
a i ja w końcu pójdę na ten mecz , więc kto chce poznac Łysolka i ma 18 LAT !!! to mozemy siuę styknąc ... pozdro dla małolatów z forum :P ... a z tego co pamiętam to sporo ich było na tamtym :) :D:D:D:D:D:D

to mozna by sie ustawic ja 18 skonczyłem i bysm jeszcze emde zabrał albo ziomów bo oni zawsze jakas wódeczke na meczyk maja :) no i wszyscuy jestesmy z Ursynowa

Łysolek
06-05-2003, 21:09

to mozna by sie ustawic ja 18 skonczyłem i bysm jeszcze emde zabrał albo ziomów bo oni zawsze jakas wódeczke na meczyk maja :) no i wszyscuy jestesmy z Ursynowa
Tomi jak ty z Ursynowa to mozemy się jeszcze przed meczem w najbliższym czasie na jakies bro ustawić :) Koło Ciebie Cube tez mieszka , a na Natolinie moja maskotka Adiq :P Jak coś to daj znac na GG !!! o numer pisz na priva !!!

ZKS
07-05-2003, 15:47
Skąd wy macie takie informacje o jakimś specjalnym pociągu?
Jest wyjazd i ogłoszenie na stronie a wy odrazu piszecie głupoty.
Niema pociągu i będzie nas góra 100.

M_I_G
07-05-2003, 15:52
qrde chetnie bym sie z wami spotkal ale nie mam 18 lat 8-

i jeszcze mecz o 14 :fu:

BartiN
07-05-2003, 16:56
troche lipa właśnei ztym meczem o 14 i jeszcze w dodatku w niedziele

jacek
07-05-2003, 17:07
moim zdaniem przyjedzie ich gura 300.ale nie to jest najwazniejsze przyjdzcie wszyscy na stadoin w niedziele!!!!!pozdro dla kumatych

yusta
07-05-2003, 17:16
troche lipa właśnei ztym meczem o 14 i jeszcze w dodatku w niedziele

Przecież miał być o 17.00 :hmm:

BartiN
07-05-2003, 17:25
no ja juz nie wiem kiedy on bedzie ale ktoś napisał wczesneij że jest o 14 wieć ja nie wiem

Ostry
07-05-2003, 18:18
no ja juz nie wiem kiedy on bedzie ale ktoś napisał wczesneij że jest o 14 wieć ja nie wiem

We wszystkich źródłach podają,że mecz jest o 17.00.

PRASKI
07-05-2003, 20:16
chodżcie śmiało , jest was mało :oho: :ts:

Łukasz
08-05-2003, 20:55
Boże Płock !!!!!!!!!! Nikt nie przyjedzie beda sie bac zadymy !!!!!!!!!! :* [/quote]

Mrozik
08-05-2003, 20:58
Boże Płock !!!!!!!!!! Nikt nie przyjedzie beda sie bac zadymy !!!!!!!!!! :* [/quote]

Jakiej ***** zadymy?? Co ty dzieciaku pieprzysz??

peyek
08-05-2003, 21:02
Nie chce nic mowic ale... ten nick... jest przeklety chyba :>

Adiq
08-05-2003, 21:03
No to dalej bawie się w moderowanie. ;)

Boże Płock !!!!!!!!!! Nikt nie przyjedzie beda sie bac zadymy !!!!!!!!!! :*
1.Nie napinaj się
2.Nie pisz tylu wykrzykników
3.Nie pisz od rzeczy

Mrozik
08-05-2003, 21:10

Przez takie wypowiedzi forum traci dawny klimat :/

Adiq
08-05-2003, 21:14
Jak ja widzę u kogoś stale w poście powyżej 3 wykrzykników to mnie kurwica bierze. :*

c_zary
08-05-2003, 21:18
Ten nick to powinien byc zastrzezony :D

Mrozik
08-05-2003, 21:21

Oj chyba na pewno :/ ;)

c_zary
08-05-2003, 21:23
Myslalem, ze wstawienie do regulaminu punktu "pomysl zanim cokolwiek napiszesz" nie bedzie konieczne ale widze, ze bez tego sie nie obejdzie :/

_Bart
08-05-2003, 21:31
Myslalem, ze wstawienie do regulaminu punktu "pomysl zanim cokolwiek napiszesz" nie bedzie konieczne ale widze, ze bez tego sie nie obejdzie :/

co do zadymy to wszystko jest mozliwe bo teraz ma byc jakichs ogrodnikow niedługo i wtedy nawet w maju jest zimno i moze sniegu napadac i bedzie zadyma... sniezna :>
co do pkt regulaminu to to nic nie da bo tacy goscie uwazaja ze przepisy sa po to zeby je łamać :P
albo moderatorzy beda bardzo mało pobłazliwi albo bedzie nie tak klimatycznie jak kiedys, ale nie zapeszajmy

Kawa
08-05-2003, 21:34
Zadyma heh. Łukasz still live :) Na mój gust przyjedzie ich z 200 osób nie więcej. Ale ten mecz i tak jest tylko przedsmakiem Leszka i Widzewa.

jarcyś
08-05-2003, 22:23

Łukasz : (ten Łukasz???) - pomyśl zanim cokolwiek napiszesz

szczepan
08-05-2003, 23:04
a ja sadze ze fani petry nas zaskocza... ostatnio wygrali dwa mecze i to z Wisla K. i Groclinem wiec apetyty maja duze... a ich zarzad cos organizuje wiec kto wie... jak pogoda dopisze :D chociaz pewnie termin sobotni bylby lepszy... i moze pojawi sie paru zaboli...
/chociaz Ci graja z gksem :/ /

Q_(L)
09-05-2003, 09:28
Ten nick to powinien byc zastrzezony :D

:buhaha: :buhaha: :buhaha:
Jeden post "Łukasza" i tyle wspomnień... :>

Zastrzeżone powinny być jeszcze co najmniej dwa ;) :
"...vel obserwator" & "Kubus Puchatek"

Aureliusz
09-05-2003, 09:43
a ja sadze ze fani petry nas zaskocza... ostatnio wygrali dwa mecze i to z Wisla K. i Groclinem wiec apetyty maja duze... a ich zarzad cos organizuje wiec kto wie... jak pogoda dopisze :D chociaz pewnie termin sobotni bylby lepszy... i moze pojawi sie paru zaboli...
/chociaz Ci graja z gksem :/ /
Zgadzam się, zawsze po sukcesach przychodzi więcej kibiców na mecze. Tak tez może byc i tym razem. A specjalny pociąg temu sprzyja.

Kiju
09-05-2003, 10:21
Zadyma heh. Łukasz still live :) Na mój gust przyjedzie ich z 200 osób nie więcej. Ale ten mecz i tak jest tylko przedsmakiem Leszka i Widzewa.

Chyba ich przeceniacie.Są jedna z najgorzej jezdzących ekip w lidze.U nas bylo ich kilkudziesiaciu (wyszli na początku 2 połowy),nic nie pokazali a malo co wszyscy nie ucekli z sektora,dodam ze wyjazd na Widzew jest dla nich jednym z bardziej prestizowych.Co do 9000 na ich ostatnim meczu,to po prostu mieli darmowe bilety i tu sie kryje caly sekret.
Jakby nie patrzył w tej kolejce zycze Legii zwycięstwa 8- (az sam sie sobie dziwie) i mam dziwne przeczucie ze wy Widzewowi w tej kolejce tez będziecie zyczyc tego samego.

ZKS
09-05-2003, 11:05
Ile razy można wam powtarzać, że nie będzie nas więcej niż 100. Jaki pociąg o czym Wy piszecie???

Endrju
09-05-2003, 21:01
widziałem gdiześ w necie tyaki obrazek który mówił że wyjazd na Legię jest dla nich najbardziej prestiżową sprawa w tej rudzie więc spodziewam się około 300 głów

yusta
09-05-2003, 21:09
Ile razy można wam powtarzać, że nie będzie nas więcej niż 100. Jaki pociąg o czym Wy piszecie???

Kurcze, najlepiej poinformowany próbuje się przebić z wazną informacją i nikt nie zwraca uwagi :rotfl: :rotfl: :rotfl:

szczepan
09-05-2003, 22:04

Kurcze, najlepiej poinformowany próbuje się przebić z wazną informacją i nikt nie zwraca uwagi :rotfl: :rotfl: :rotfl:

a jak ja stworze drugi profil i napisze petro_fan i dam posta ze bedzie "nas" 250 to tez bede najlepiej poinformowany?
jak juz pisalem sadze ze ostatnie wygrane plus akcje promocyjne pomoga i troche ich przyjedzie szkoda ze gornik gra z gks...

biotronic
09-05-2003, 22:34
Ktos tu sieje ferment. Mecz na 100% o 17.00.

Keleborn
10-05-2003, 14:06
No to dalej bawie się w moderowanie. ;)

1.Nie napinaj się
2.Nie pisz tylu wykrzykników
3.Nie pisz od rzeczy

Dobre.

mati607
10-05-2003, 14:18
ja mysle ze z Płocka mimo wszysko i tak przyjedzie mało...ale to zobacze jutro. mam nadzieje ze z naszej strony będzie zajebiście :)

Gelo
10-05-2003, 15:01
Jak na moj gust to do stolicy nie przyjedzie duza liczba kibicow plocka. MAX 150 :hmm:

yakuza
10-05-2003, 17:40
Jak ktoś chce pogadać to w przerwie meczu pod flage Muranowscy Legii Fani zapraszam

Mrozik
10-05-2003, 17:55
Co sązicie o tym, żeby na ten mecz przynieść tranmsparenty?? Bo ja już swój skończyłem ale nie wiem czy brać czy zostawić na Lecha :/. Tak byśmy mogli sprawdzić czy ochrona nie robi problemu z ich wniesieniem itp.

szczepan
10-05-2003, 18:43
Jak ktoś chce pogadać to w przerwie meczu pod flage Muranowscy Legii Fani zapraszam

chetnie tylko ze jestem na krytej :P :>

Lakers
11-05-2003, 10:43
kurna chcielismy kupic wczoraj wulkaniki na mecz by dopalic je wzdluz aler tak sie zastanawiam bo o 17:00 to słonce wczoraj tak swieciło ze nikt nawet tego nie zauwazy ... ;/ szkoda ze mecze sa tak wczesnie zreszta było w sprzedazy tylko 50 wieć juz wogole lepiej nie mowic

yakuza
11-05-2003, 19:39
No cuż pod względem kibicowskim to myślę że lekka klapa. Nieustanne bluzgi a to na sędziego(który poprostu dał ciala jak nigdy...) i na Wisłe sprawiły że doping był bardzo słaby z naszej strony. Chociaż były momenty głośniejsze. Najlepsza akcja byla z R. kiedy dorwał miotłe :)
polewka jak zwykle :D

szczepan
11-05-2003, 19:45

widzialem jak sie zebraliscie w przerwie... ale chyba mokro bylo? :P

pozdrawiam

_Bart
11-05-2003, 19:53
Nom niestety to już nie jest to co kiedyś. Pamiętacie taki meczyk z Wisła Kraków co zaczęła się ulewa i tak lało cały czas. Wtedy żeby dodać sobie otuchy wszyscy spiewali i było bardzo głośno. A teraz??? Czesc spiewa czesc nie, niektórzy wszystko maja w dupie.
R. zamiast zarzucać jakieś madre rzeczy to uczy swojego psa grać na różnych instrumentach (niedawno gitara, teraz skrzypce). Na początku drugiej połowy jak wszedł chyba M. (jeśli dobrze widziałem) chwile było głośno a jak zszedł to już znów to samo.

yakuza
11-05-2003, 19:55
No pare osób rzeczywiście było :) Trzeba było podejsc do nas Szczepanie :)

krzysiek_
11-05-2003, 20:22
no i przyjechało ze 30 z 2 bembnami i wybijali sambe :help: :help: dla murzyna :box: oczywiście zadymili się 3 świecami :zly: :zly:

yakuza
11-05-2003, 20:46
no i przyjechało ze 30 z 2 bembnami i wybijali sambe :help: :help: dla murzyna :box: oczywiście zadymili się 3 świecami :zly: :zly:
Ej spokojnie człowieku. To że przywieźli bembny to chyba na ich plus bo przynajmniej zwracali na siebie uwagę nas wszystkich. A co do samby dla murzyna to... kiedyś już kwestia rasizmu byla analizowana na którymś z naszych boardow... A że mieli pirotechnike to chyba też na ich plus no nie? :hmm: Więc nie wiem o co ci chodzi...

Lakers
11-05-2003, 20:52
deszcz był wnerwiajacy jednak pod koniec meczu zapomniałem o nim a zająłem się sedzią ;) szkoda ze przestało padać tuż po końcowym gwizdku , petra wypadła bardzo słabo my tez w sunie mieliśmy słabe momęty ze spiewem ale w taki deszcz mozna być troche usprawiedliwionym:)
testy przywitania Den Haag u trwają :)
We love you Den Haag 00o :)

Mazi
11-05-2003, 20:55
Taka mała internetowa ciekawostka a'propos meczu :

http://www.wisla.plocman.pl/nafciarze/wisla-legia.gif

Kiju
11-05-2003, 21:00
no i przyjechało ze 30 z 2 bembnami i wybijali sambe :

....hehehe.....a nie mówiłem?A wyjazd ten traktowali jako najwazniejszy w sezonie i robili mobilizacje.Myśle ze nawet Szczakowianka jest lepsza kibicowsko(wielu nie docenia szczakowianki) od Petry...w Plocku zamiast sie kibicowsko rozwijac to sie cofają.Myslalem ze ich chociaz 100 bedzie a tu taka lipa...

szczepan
11-05-2003, 21:04
yakuza bardzo chetnie tylko ze ja siedze na krytej :/ ale spokojnie od nowego sezonu juz bede podchodzil na rozmowy w przerwie :D

nawet chyba udalo mi sie zrobic wam zdjecie... ale niewyraznie wyszlo :(
jak chcesz moge wyslac... ale jak juz pisalem niewyrazne...

ale obiecuje ze na Lechu zrobie tak zeby bylo ok :D

ps
aha wlasnie sprawdzilem mam tez filmik jak zakladacie flage ale znow zonk bo jest z dalek i widac tak srednio :/

biotronic
11-05-2003, 21:23
mysle, ze gdyby caly mecz walili w te bebny to zostawiliby lepsze wrazenie, a po stracie bramki stracili tez entuzjazm. Szkoda i czekamy na Lecha. A sedziemu sie nalezalo!

marecki
11-05-2003, 21:24

a powinno byc: "We love you Den Haag we do! We love you Den Haag we do!We love you Den Haag we do! ooooo Den Haag we love you! " :)

disco
11-05-2003, 22:41
i jeszcze raz.."We love u Den Haaaaag, we do.......! ... 8)

Luk@s
11-05-2003, 22:45
tia, trwaja, ale jak jeszcze sam srodek spiewal Den Haag to juz lekko na bok szlo Ja kocham Legie :D

yusta
11-05-2003, 23:12

a jak ja stworze drugi profil i napisze petro_fan i dam posta ze bedzie "nas" 250 to tez bede najlepiej poinformowany?
jak juz pisalem sadze ze ostatnie wygrane plus akcje promocyjne pomoga i troche ich przyjedzie szkoda ze gornik gra z gks...

A jaki sens miałoby podszywanie się pod fana z Płocka i zaciemnianie liczby kibiców, którzy mają zamiar zaszczycić stolicę swoją obecnością? :hmm:

Chyba koleś mial rację.........

yusta
11-05-2003, 23:16
Co do dopingu to zaczyna mnie już wnerwiać, że najgłośniej i najrówniej wychodzi psioczenie na inne kluby. Tyle jest zajebistych pieśni na cześć Legii, a zarzucane są jakieś GTS-y. Po co? :hmm:

szczepan
11-05-2003, 23:18
faktycznie fani z plocka rozczarowali mnie bardzo...

:zly: liczylem na wiecej... :(

Scorpion
12-05-2003, 08:00
Co do dopingu to zaczyna mnie już wnerwiać, że najgłośniej i najrówniej wychodzi psioczenie na inne kluby. Tyle jest zajebistych pieśni na cześć Legii, a zarzucane są jakieś GTS-y. Po co? :hmm:

ach te kompleksy...

Tomi
12-05-2003, 08:22
ach te kompleksy...

:rotfl: :buhaha: Wy za to nie macie kompleksów w ogóle.......

Lakers
12-05-2003, 09:16

a powinno byc: "We love you Den Haag we do! We love you Den Haag we do!We love you Den Haag we do! ooooo Den Haag we love you! " :)

fakt , mozna zrobić ulotki i rozda na zylecie pomiedzy soba by kazdy wiedzał jak to spiewac bo plakatu wiekszego to ja nie widze den haag nas wysmieje :buhaha: i pomysl ze jestesmy debilami ze robimy palkaty ze zwrotkami piesni , yyyyyyy albo poprostu niech wszyscy słychaja co spiewa R

kamyk
12-05-2003, 10:26
nio te przywitanie ma byc pewnie na lechu?:) nio a cod do dopingu to sie nie wypowiem ale z tego co czytam jest coraz gorzej..... jak bylem na groclinie to bylo tak sobie pamietam jeden mecz z wisla k. to jak padal deszcz to byl taki doping ze pozniej sie gazety same rospisywaly ze bylo jak na stadionach w wloszech a wczoraj tego nie bylo:(

Scorpion
12-05-2003, 15:04
ach te kompleksy...

nie chciałbym cie zmartwić ale w ciągu trzech ostatnich meczy na reymonta tylko dwa razy (na amice raz" "legia to stara.." i pod koniec meczu z odrą : "cała żyleta płacze") na was najeżdżaliśmy więc sie nie kompromituj.

Mazi
12-05-2003, 15:14
hahaha , rzeczywiscie trzymacie poziom ;) .

A tak wogole to ja to traktowałem jako piosenke anty wislacką( tą z plocka ;) ) ,bo spiewalem zks :D .

Scorpion
12-05-2003, 15:22

A tak wogole to ja to traktowałem jako piosenke anty wislacką( tą z plocka ;) ) ,bo spiewalem zks :D .

widzisz, co do płocka też macie kompleksy :buhaha:

znaczy sie przynajmniej ty :P

Mazi
12-05-2003, 15:25

widzisz, co do płocka też macie kompleksy :buhaha:

no comment :) :buhaha:

Lakers
12-05-2003, 15:29
proponuje zamnnat ten temat jezeli bedze to polegoalo na zasie kompleksowych docinkow kto ma kompleksy to bo staje sie nudne
kompleks - wielkie mi ale ... :]

Tomi
12-05-2003, 15:48
ach te kompleksy...

nie chciałbym cie zmartwić ale w ciągu trzech ostatnich meczy na reymonta tylko dwa razy (na amice raz" "legia to stara.." i pod koniec meczu z odrą : "cała żyleta płacze") na was najeżdżaliśmy więc sie nie kompromituj.

To racz mi wytłumaczyć czym sie kompromituje, to że w ciągu ostatnich meczy na nas nie najeżdżacie nie oznacza, że nie robiliście tego wcześniej, na pewno dużo częsciej niż my. A tak jak napisał Mazi na ostatnim meczu nie było GTS tylko ZKS ( i nie jest to bynajmniej oznaką komplesku), więc radze dobrze myć uszy...nawet podczas minuty ciszy na Łazienkowskiej pokazywaliście swój gigantyczny kompleks.Poza tym uważam dlaszą dyskusję na ten teat za zbędną bo i tak nie dojdziemy do porozumienia

Ostry
12-05-2003, 16:07
Doping wczoraj był słaby :/ Jest z nim coraz gorzej.Mi również nie podoba się głośne jeżdżenie na inne kluby.Po co to śpiewać???Piłkarzom tym nie pomagamy,a chyba nie jesteśmy zakompleksionymi ludźmi,żeby czuć z tego satysfakcję.Przyśpiewki są za mało urozmaicone,śpiewamy tylko niewielki procent naszych pieśni.Trzeba to szybko zmienić.Mam nadzieję,że od meczu z Lechem znów na Łazienkowskiej będzie iście piekielna atmosfera.

legart
12-05-2003, 16:08
Doping zwłaszcza w drugiej połowie był delikatnie mówiąc kiepski. Coraz bardziej drażni mnie na przemian obustronne bluzganie na stadionie.

ems
12-05-2003, 16:31
sorry, ale po trzecim "cala kryta odpowiadA" i radosnych oklaskach dla wlasnej glupoty wyszedlem z zylety i polazlem do "barku" bo myslalem ze po prostu komus zajebie. Do wszystkich tlumaczacych spiewanie o Wisle "ze to o ZKS" - *****, i co z tego ?! kim, powtarzam, KIM JEST WISLA PLOCK ?! a ci co spiewali na krakowski klub powinni spierdalac ze stadionu... *****, kiedys bylo tak fajnie, szczycilismy sie poziomem naszego dopingu... jezeli ktos spiewal na inne kluby podczas meczu z zupelnie inna druzyna, a teraz mowi cos o kompleksach, radze udac sie do psychoanalityka i leczyc ta hipokryzje....

Tylko Legia!

Mazi
12-05-2003, 16:35
Więc pogadajcie z Rozykiem :) . Rowniez 100 razy wole spiewać o Legii , niż o druzynach przeciwnych . A akurat te piosenki intonuje on ...

ems
12-05-2003, 16:37
gadalem z nim o tym, ale nie wygladal na przekonanego, niestety :fu:

Kawa
12-05-2003, 16:39
Niestety doping u nas zdecydowanie siada. Juz od pewnego czasu bluzganie na inne kluby wychodzi o wiele lepiej niz spiew o Legii. Dla mnie jest to przerazające. Wiele osób śpiewa tylko wtedy gdy bluzgamy na innych.

yusta
12-05-2003, 16:41
Więc pogadajcie z Rozykiem :) . Rowniez 100 razy wole spiewać o Legii , niż o druzynach przeciwnych . A akurat te piosenki intonuje on ...

...on intonuje, a wiekszość podchwytuje...... :fu:

Tomi
12-05-2003, 16:54
Jeśli doping jest słaby, to tylko i wyłącznie nasza wina!!!! Sami musimy nad tym popracować, bo jest coraz więcej osób które zachowują się jak pikniki, jeżeli ktoś koło was nie spiewa to zwracajcie takim uwagę!!!! Ja staram się tak robić i przeważnie skutkuje. A co do bluzg to są one nieodłącznym elementem widowisk piłkarskich i nie da się ich wyeliminować, chyba że zmieni się R. na gnieździe. Mi bluzgi nie przeszkadzają jesli są w normie, tzn raz góra dwa w trakcie meczu, więcej to już dla mnie przeginanie.Pewnie że sto razy bardzije wolę spiewać "Legia, Legia Warszawa" albo "W tramwaju jest tłok..." niż coś w stylu "zdejmij tą szmatę bo jesteś kurwo powiatem" A co do wczorajszego meczu to nie można się tłumaczyć pogodą bo jak ktoś nie śpiewa bo pada deszcz to niech lepiej nie przychodzi na stadion albo siada na krytej, tyle......Mam nadzieję, że na Lechu pokażemy klasę i będzie co najmniej tak jak na Wiśle i Widzewie na jesieni.

Pozdro

Scorpion
12-05-2003, 17:24
no to sobie porównajmy :

To racz mi wytłumaczyć czym sie kompromituje, to że w ciągu ostatnich meczy na nas nie najeżdżacie nie oznacza, że nie robiliście tego wcześniej, na pewno dużo częsciej niż my. A tak jak napisał Mazi na ostatnim meczu nie było GTS tylko ZKS ( i nie jest to bynajmniej oznaką komplesku), więc radze dobrze myć uszy...nawet podczas minuty ciszy na Łazienkowskiej pokazywaliście swój gigantyczny kompleks.Poza tym uważam dlaszą dyskusję na ten teat za zbędną bo i tak nie dojdziemy do porozumienia

tylko ZKS ?

no to masz:

Po wczorajszym meczu moje odczucie jest takie że był to chyba jeden z najgorszych meczy pod względem dopingu. Może większości deszcz nie pozwala śpiewać?
Zamiast dopingować Legię to większość śpiewa jakieś piosenki na **** wie jakie kluby, z którymi zresztą tego dnia nie gramy. Można by to zbagatelizować gdyby nie fakt, że te piosenki są śpiewane głośniej od legijnych.
Jak tak dalej pójdzie to niedługo zamiast być jednymi z najlepszych w kraju to zostaniemy zwykłymi mierotami i utoniemy w morzu szarości.

Doping wczoraj był słaby :/ Jest z nim coraz gorzej.Mi również nie podoba się głośne jeżdżenie na inne kluby.Po co to śpiewać???Piłkarzom tym nie pomagamy,a chyba nie jesteśmy zakompleksionymi ludźmi,żeby czuć z tego satysfakcję.Przyśpiewki są za mało urozmaicone,śpiewamy tylko niewielki procent naszych pieśni.Trzeba to szybko zmienić.Mam nadzieję,że od meczu z Lechem znów na Łazienkowskiej będzie iście piekielna atmosfera.

komentarze zbędny :rotfl:

też proponuje zamknąć temat

Seba(L)
12-05-2003, 17:56
sorry, ale po trzecim "cala kryta odpowiadA" i radosnych oklaskach dla wlasnej glupoty wyszedlem z zylety i polazlem do "barku" bo myslalem ze po prostu komus zajebie. !

Tez od pewnego czasu nerwica mnie bierze jak słysze te bluzgi głównie na GTS.Zazwyczaj jest tak ze ktos tam zaintonuje, a reszta podłapuje.Ja stojąc zawsze na G spiewam to co R. zaczyna ,a ostatnio i jemu udzieliło sie ciagłe bluzgi ,ale co poradzić trzeba spiewać.Jak widze kogoś kto koło mnie stoi i wogóle nie spiewa to tez mam chęc zajebać. Jak przychodzą na mecz tylko pooglądać to na kryta albo na najbardziej skrajne sektory żylety ale niech sie nie pchaja na G.

Mazi
12-05-2003, 20:03

by nie podchwytywali , gdyby nie intonował . Takie jest moje zdanie .

Cóż , w tej chwili mam tylko nadzieję ,że na Lechu WSZYSCY będą śpiewać ,jak odbywało się to nie tak dawno :) .

yusta
12-05-2003, 20:59

by nie podchwytywali , gdyby nie intonował . Takie jest moje zdanie .

Cóż , w tej chwili mam tylko nadzieję ,że na Lechu WSZYSCY będą śpiewać ,jak odbywało się to nie tak dawno :) .

Moje również, ale ciekawe co by było jakby zaintonował i nikt by nie podchwycił :]

Walek_C.Z.K
12-05-2003, 21:07
To że doping jest słaby, to tylko i wyłącznie nasza wina, na "G" jeszcze nie jest tak źle, natomiast na bocznych sektorach od G, czyli E i I, jest tragicznie, tam śpiewa naprawde mały procent, a niestety na ostatnim meczu, tak sie wku....m tą sytuacją, że samemu odechciało mi sie śpiewać, bo trochę dziwnie śpiewać, jak wszyscy wkoło, olewają sytuacje i odzywają się tylko, jak trzeba ryknąć "J.....PZPN", a poza tym nic.
Dlatego proponuję żeby Stowarzyszenie Kibiców jak najszybciej wyznaczyło swojego człowieka na Gniazdo, który ma poważanie wśród kibiców i będzie potrafił poprowadzić warszawskich fanatyków jak za dawnych czasów, że śpiewali wszyscy. Za każdym razem gdy przewija sie temat dopingu, przypomina mi sie mecz Legia-Widzew (1:0), roku nie pamiętam, ale bramke strzelił Karwan, jak na gnieździe dopingiem kręcił Alchim. Po meczu trzy dni nie mogłem odzyskać głosu, ale doping był przerażający, nie mogłem usłyszeć co mówi do mnie kumpel, a wczoraj słyszałem nawet krzyczącego Kubickiego....siedząc na Żylecie

ems
12-05-2003, 23:22
no to sobie porównajmy :

komentarze zbędny :rotfl:

też proponuje zamknąć temat

wislak, jak szukasz dymu to wyjdz w miasto i napierdalaj sie z cracovia, a nie burdel robisz

jasno wyrazilem sie co sadze na ten temat, wiekszosc rowniez tego nie popiera, wiec z laski swojej ********** z tym rotflem i swoja pozal sie boze sugestia.

jarcyś
12-05-2003, 23:26
ems : spokojnie

żal mi zamykać temat w którym poruszona jest kwestia aktualnego dopingu , ale jeśli zaraz pójdą bluzgi to nie będzie wyjścia.....

ems
12-05-2003, 23:28
luz ;) po prostu wnerwil mnie ze raz - nawiazal do tematu w taki sposob, zeby jatrzyc klotnie, dwa ze wyjechal z propozycja zamkniecia tematu ktory jest w miare potrzebny - vide problem dopingu..
a trzy ze to wislak, a ja po lekturze ich forum mam uczulenie ;)