PDA

Zobacz pełną wersję : dosyc srania w stolek

ems
13-11-2003, 22:34
http://widzew.home.pl/phpBB2/viewtopic.php?t=8509

dosyc!!!!!

my tez chcemy

kumate osoby niech sie wpisuja co trzeba zrobic, i do kogo sie zwrocic zeby nam wrocil hokej w Wawie

na razie z Adamsem mamy 2 koncepcje:

1. Powolac Legie pod subsydia miasta

2. Zrobic taki swoj Legion... co bedzie troszkie trudniejsze

ale *****, nie poddamy sie

prosze o przyklejenie tematu

szczepan
13-11-2003, 22:36
a czy ewentualnie SSLW moglo by jakos pomoc tej organizacji?

Adams_
13-11-2003, 22:41
Bez kitu robimy, L-L Squad do dziela. Kazdy komu hokej jest mily do boju!
Ostatecznie sam siegne po lyzwy, kiedys gralem w hokeja dosc dlugo... na rolkach :D Dam rade!

domber
13-11-2003, 22:44
lyzwy zajebista sprawa sam w zime troche w mysiadle na stawie pomykam mam nawet kij jak bedziecie robic jakas druzyne czy cos to ja moge sie przylaczyc

ems
13-11-2003, 22:46
Ostatecznie sam siegne po lyzwy, kiedys gralem w hokeja dosc dlugo... na rolkach :D Dam rade!

ja nie gralem, ale **** klade, moge robic za Oliwe, ciezki jestem :D

Swierzy
13-11-2003, 22:51
Kiedys gralem jako statyczny napastnik ;) . Nedznie jezdze ( a wlasciwie to nawet nie jezdze) ale strzal mam w miare dobry. Zawsze moge stanac na bramce ale tylko jak bede mial ochraniacze. W walkach na lodzie tez mam doswiadzenie :D
Mysle ze Legii potrzebna jest sekcja hokeja a jesli nie to, to jakas druzyna hokejowa zwiazana z Legia, np. Legion.

el majoneze
13-11-2003, 22:53
ej zajebyyysta opcja..:))bez kitu..ja pamietam jak kiedys byłą taka opcja ze w Stolicy był sms któy miał się przekształcić w Legie ale cośtam sie zepsuło..ale juz wtedy dobry klimat byłna meczach..ja wiele pewnie pomóc bym nie mógł ale będę w pierwszym szeregu do robienia dobrego klimatu na meczach :> brawo za pomysł ems :+: a moze by tak pogadac z kimś z CWKSu??

Aigel
13-11-2003, 23:01
ej zajebyyysta opcja..:))bez kitu..ja pamietam jak kiedys byłą taka opcja ze w Stolicy był sms któy miał się przekształcić w Legie ale cośtam sie zepsuło..ale juz wtedy dobry klimat byłna meczach..ja wiele pewnie pomóc bym nie mógł ale będę w pierwszym szeregu do robienia dobrego klimatu na meczach :> brawo za pomysł ems :+: a moze by tak pogadac z kimś z CWKSu??
Ja jestem za jak najbardziej, ale czy beda chodzili na to ludzie, ja bym chcial zeby koszykarze grali na normalnej sali a ni ena bemowie.

ems
13-11-2003, 23:04
kazdy kto pamieta mecze sms wie, ze ludzie cisnienie na hokej maja

kurna, mam pomysla... znajde strone PZHL i wysle maila co trza zrobic najpierw zeby powolac klub hokejowy

domber
13-11-2003, 23:06
ems strasznie Cie wzielo na ten hokej ale wcale sie nie dziwie fajny sport teraz zbilza sie zima mozna sie gdzies na jakims szkolnym lodowisku ustawic i pograc troche tylko najpierw musze na stegny jechac lyzwy naostrzyc

emde
13-11-2003, 23:18

ja nie gralem, ale ch** klade, moge robic za Oliwe, ciezki jestem :D

Ja nawet nie umiem jezdzic na lyzwach ale tak jak ems moge robic za Oliwe... :rotfl:
Jak mnie nauczycie to moge stac na bramce :buhaha:

Harcerz
13-11-2003, 23:32
Moj syn naprawde niezle gra w hokeja :) . Dwa lata temu bylem trenerem druzyny w turnieju hokeja na rolkach i musze pochwalic sie ze moja druzyna wygrala,bardzo do tego sukcesu przyczynil sie bramkarz,ktory byl bardzo dobry i zero problemow (w innych druzynach nikt nie chcial stac na bramce)A tak na marginesie to bramkarzem byla dziewczyna :)

Sorry za rozmywanie :>

yusta
13-11-2003, 23:54
yyyyy... ja się na bramkę nie piszę. Narazie wolałabym pozostać przy własnej klawiaturze. Troszkę krzywa, ale moja ;)

Co do pomysłu to super, tylko że dużo mniej u nas ludzi grających w hokej niz w piłę i z powołaniem czegos na kształt Legionu do życia może być problemem :(

Misiek88
14-11-2003, 06:41
Znam dobrze pezesa PZHL, kilku trenerow ze zwiazku rowniez, wiec moglbym wam pomoc, ale nie wiem czy zdajecie sobie sprawe jakie sa koszty tej akurat dyscypliny. Powstanie Legionu, ktory tez za mocno finansowo nie stoi, to przy hokeju maly pikus...

arczi
14-11-2003, 08:33
Moj syn naprawde niezle gra w hokeja :) . Dwa lata temu bylem trenerem druzyny w turnieju hokeja na rolkach i musze pochwalic sie ze moja druzyna wygrala,bardzo do tego sukcesu przyczynil sie bramkarz,ktory byl bardzo dobry i zero problemow (w innych druzynach nikt nie chcial stac na bramce)A tak na marginesie to bramkarzem byla dziewczyna :)

Sorry za rozmywanie :>

No.. To trenera już mamy ;)

A tak serio.
Sami to możemy co najwyżej nasrać w stołek.
Hokej to nie pilka. Legionu drugiego nie stworzymy. Jedyna szansa to pogadac z CWKSem żeby wznowili sekcję. Ale wiadomo. Potrzebne pieniądze. A jak z tym jest u Nas to wiedzą wszyscy.
Szanse na trafienie odpowiedniego inwestora sa porownywalne z wytypowaniem szostki w totka.
Ale oczywiście jestem jak najbardziej za. Lubię hokej ;)

My, to możemy co najwyżej zadbać o to, żeby powstało w Warszawie ciśnienie... na hokej. A to już coś :>

*PRZEMO*
14-11-2003, 09:31
moj kumpel kiedys grał w hokeja na lodzie. :D

tez sie piszetzn ja:D

Łysolek
14-11-2003, 10:54
weźmiecie mnie do składu ? tylko musze sobie nowe łyżwy kupić , bo stare są za małe :D ale jak najbardziej bym pograł i jestem za !! :)

Glaca
14-11-2003, 11:03
ja nie umiem jezdzic na lyzwach, zima mnie wkurza, ale moge jezdzic tym traktorkiem po lodowisku i czyscic je miedzy tercjami :oho:

Jaco
14-11-2003, 11:06
Panowie! Oto link na temat. Polecam zwłaszcza forum i użytkowników o nickach Śmigło i Tentego. To nasi sojusznicy w słusznej sprawie. :look:

www.hokej.pl

Smiglo
14-11-2003, 12:00
WOOOW jestem pod wrazeniem...
Juz kilka tygodni temu zalozylem tutaj temat o hokeju, ktorych niektorych zainteresowal, ale ten widze, zalozony przez "rdzennych" Legionistoow znalazl wiekszy poklask.

Panie i Panowie...nie jest tak zle!
Macie juz druzyne w Warszawie - nazywa sie WARSAW CANADIENS - to amatorzy skupieni przy Ambasadzie Kanady, macie tez bardzo zdolnych juniorow, ktorzy graja pod szyldem DAMIS WWA i niedlugo osiagna taki wiek, ze bedzie mozna ich wystawic do rozgrywek 2 ligi...
Potrzeba tylko kilku zapalencoow i znajomosci!!!

Niezla beczka...bo ja jestem teraz w Londynie i gram w druzynie ktora nazywa sie LONDON LEGION hehe:)....

Pozdrawiam!!!

Polecam strone, ktora sugeruje tez JACO www.hokej.pl - tam jest najwiecej info o Polskim hokeju...

L - (L) SQUAD

m84
14-11-2003, 12:32
Zajebista opcja. Trzeba coś z tym zrobić. Ale tak jak już ktoś napisał sami to nie za wiele ździałamy. To co napisał Śmigło myślę że jest bardzo istotne. Możnaby tych chłopaków z Damisu wciągnąć do Legii czy też Legionu.Myślę że Ci z drużyny Warsaw Canadiens też mogliby Nam sporo pomóc. W końcu Oni już stworzyli jakąś drużyne więc mają większe pojęcie na ten temat. Hokej w Warszawie!

Smiglo
14-11-2003, 13:58
moge Wam dac namiary do CANADIENS...to przewaznie Kanadyjczycy, ale graja tam tez Polacy...chyba nawet kilku ze Znicza Pruszkow.
W ten weekend na Torwarze sa dwa mecze Canadiens kontra MAD DOGS SOPOT (to ekipa z Sopotu, ktora wlasnorecznie zakladalem 3 lata temu:)

Pozdroweczka

Mrozik
14-11-2003, 14:50
Super pomysł :] I na hokeja bym wolał niż na kposza chodzić. Ale sam do gry to raczej nie :D

ems
14-11-2003, 16:31
moge Wam dac namiary do CANADIENS...to przewaznie Kanadyjczycy, ale graja tam tez Polacy...chyba nawet kilku ze Znicza Pruszkow.
W ten weekend na Torwarze sa dwa mecze Canadiens kontra MAD DOGS SOPOT (to ekipa z Sopotu, ktora wlasnorecznie zakladalem 3 lata temu:)

Pozdroweczka

daj, daj!

i gdzie moge znalezc cos o historii hokeja w Polsce...

i do kogo sie zwrocic, zeby sprawa Legii hokejowej wrocila na wokande

Luk@s
14-11-2003, 16:42

ja nie gralem, ale ch** klade, moge robic za Oliwe, ciezki jestem :D

heh... ja ze dwa razy mialem dawno temu lyzwy na nogach, ale kibicowac moge :D a jak pocwicze jazde :) to i moge byc twoim zmiennikiem bo lekki nie jestem :)
zawsze lubilem hokey....

Misiek88
14-11-2003, 16:46
Pisalem, ze znam osobiscie i w sumie dosc dobrze kilka osob z PZHL (Polski Zwiazek Hokeja na Lodzie), wiec moge zobaczyc co da sie zrobic w kwestiach formalnych, ale musimy miec juz jakies konkrety, bo z samymi pomyslami do zwiazku nie ma co jechac

ems
14-11-2003, 16:47
Misiek, no wlasnie

ja chce wiedziec do kogo i z czym mam sie zwrocic zeby np zrobic akcje zbierania podpisow pod reaktywacje sekcji hokeja na Legii

Misiek88
14-11-2003, 16:53
Nie w ta strone. Najpierw trzeba miec zawodnikow (chociaz jakas podstawe, nawet calkowicie amatorska...), liste podpisow, sponsorow czy cokolwiek innego. A dopiero potem isc do samej centrali i zalatwiac formalnosci, bo inaczej potraktuja nas jak petakow, ktorzy wlasciwie nie wiedza czego chca

ems
14-11-2003, 17:02
Nie w ta strone. Najpierw trzeba miec zawodnikow (chociaz jakas podstawe, nawet calkowicie amatorska...), liste podpisow, sponsorow czy cokolwiek innego. A dopiero potem isc do samej centrali i zalatwiac formalnosci, bo inaczej potraktuja nas jak petakow, ktorzy wlasciwie nie wiedza czego chca

ja to widze tak:

najpierw podpisy, ale juz wiedzac do kogo isc (dlatego rozpytuje)

potem zalatwic zawodnikow ( jak widac, jest skad- Canadiens i mlodziez... )

potem, o ile juz bedzie sekcja, zajac sie zalatwianiem sponsorow

SuperJ
14-11-2003, 17:19
Jesli chcecie dac taka petycje/odezwe to wyslijcie ja do mnie. Wstawie na www.hokej.pl i miejmy nadzieje Wam pomoze. A co do zepolow, to macie kilka molodziezowych - nie tylko Damis oraz dzialajace chyba jeszcze amatorskie Kings i Oldtimers.

Kanadoli zostawcie sobie na pozarcie. :) Jak im wybijecie hokej z glowy, to zaczne kibicowac Legii. :)

Adis
14-11-2003, 18:24
BRAWO! za pomysl!!
W koncu hokej w Warszawie, i to jak Legijny ;) "Całe życie" marzylem (od kiedy sie tym interesuje) zeby znowu powstal w Warszawie klub hokejowy, i zebym tak samo mogl jezdzic do stolicy na mecze hokeja jak i pilki kopanej!!!

Ice hockey rulezzz :cfa:

Misiek88
14-11-2003, 21:42
No to ruszcie ta sprawe we wlasnym zakresie, bo ja nie bardzo moge sie tym zajmowac, ale obiecuje pomoc w fazie organizacyjnej, ewentualnie marketingowo-promocyjnej... Poza tym zalatwiamy pewna sprawe z kilkoma osobami z forum (powaznymi), wiec sadze, ze i w tym mozemy razem cos pomoc

Tuzin...
15-11-2003, 00:18
Chyba sa tez w Warszawie jacys sedziowie, moze trenerzy, a wreszcie byli gracze dawnej sekcji Legii (dzis w wieku dosyc dojrzalym) - cos na ksztalt srodowiska hokejowego. Mozna by jakos do nich trafic i wspolnie z nimi probowac robic jakies lobby.
Poza tym jak juz pojawi sie jakies swiatelko w tunelu, to warto zainteresowac tym media. Rozglosu nigdy za wiele. :]

Misiek88
15-11-2003, 08:03
Chyba sa tez w Warszawie jacys sedziowie, moze trenerzy, a wreszcie byli gracze dawnej sekcji Legii (dzis w wieku dosyc dojrzalym) - cos na ksztalt srodowiska hokejowego. Mozna by jakos do nich trafic i wspolnie z nimi probowac robic jakies lobby.
Poza tym jak juz pojawi sie jakies swiatelko w tunelu, to warto zainteresowac tym media. Rozglosu nigdy za wiele. :]

W sumie racja, sprobuje zdobyc jakies namiary i jak sie uda to na pewno przekaze...

Mini
15-11-2003, 11:34
to ja..... zostanę nie wiem kim bo w życiu nie jeździłem za łyżwach a na rolkach też mi słabo szło. ogólnie wolę własne nogi niż coś pod spodem. ale hokej jest zajebisty dlatego trzeba cuś zadziałać

Yankes
15-11-2003, 15:43
Kurde EMS az mi sie łeska w oku zakrecila... bylem chyba na 90% meczy SMS1Warszawa :] wlasnie jak tam chodziłem to uszyłem moja flage 8) pamietam jak Śp.Jacek Dębski czasem wpadał do hali a ze jakos wtedy byly spory z PZPN to i na związek troszke sie pospiewało, na sms-ie mialem pierwszy kontakt z "wodzem" kibiców(L)- B. kurde rozpisalem sie troche.... ja jestem za odrodzeniem sekcji zwłaszcza ze "Damis" ma sekcje juniorow w kilku rocznikach i graja na Torwarze wiec "materiał" w warszawie jest pamietam tez ze uwczesny prezes zwiazku hokejowego byl bardzo za utrzymaniem druzyny w Warszawie tylko wydaje mi sie ze on juz chyba nie jest prezesem ale napewno pare osób w zwiazku by sie tym zainteresowało. ja jestem 400x na tak. ale to nie moze byc tak ze to my bedziemy grac bo tak to chu.. z tego wyjdzie!!
pozdro All.
pozdro Ems, dzieki za temat :+:

Maku
15-11-2003, 23:01
EMS naprawdę dzięki za ten temat:):):)Yankes ma rację...zdecydowanie mamy w Warszawie "materiał" na LEGIJNYCH hokeistów.Mój kumpel gra w Damis Warszawa...i mój brat też.Kumpel ma co prawda 16 lat a brat 12 ale na Torwarze są też starsze grupy...goście, którzy mają po 18...21 lat i więcej.I niestety właśnie w sumie później jako seniorzy muszą szukać drużyny poza Wawą.Trzeba to koniecznie zmienić!!!Ja osobiście uwielbiam ten sport!!!Hehe teraz oglądam cały czas NHL na Polsacie Sport:):):)Jakbyście zbierali podpisy to trzeba się jakoś ustawić tak żeby wszyscy się wpisali albo np. zanieść to na stadion przed meczem żeby kibice się wpisywali...później można też pójść na Torwar bo tam na pewno znajdą się tacy gośćie jak my, którzy mają ogromne ciśnienie na hokej.JA znam z Torwaru faceta, który grał w hokeja w Legii jak jeszcze była sekcja więc mogę was ewentualnie do niego zabrać.On pewnie będzie mógł nam pomóc w tym co dalej robić.On trenuje też właśnie te starsze grupy więc kontakt z zawodnikami też dałoby się załatwić.Największy problem będzie jednak z PZHLem bo oni nie lubią Warszawy(co pokazują nawet na szczeblu druzyn 12-latków) no ale może jak będziemy zasypywać PZHL petycjami i wizytami to się wreszcie uda.Aha i Misiek ma rację...najpierw trzeba też poszukać tych zawodników,szukać ewentualnego sponsora,zbierać podpisy i dopiero z gotowym pisemnym planem wybrać się w kilka osób do PZHLu.To wszystko nie jest takie proste i będzie ciężko ale musi się udać!!!Piszcie jak coś już się zacznie konkretnego kręcić.Pozdro :)

Misiek88
16-11-2003, 17:08
Moim zdaniem najwiekszy problem bedzie wlasnie z finansami, bo nikt z zawodnikow majacych jakikolwiek poziom, za darmo grac nie bedzie. A kupno sprzetu to sa grube tysiace...

Adis
16-11-2003, 17:26
Moim zdaniem najwiekszy problem bedzie wlasnie z finansami, bo nikt z zawodnikow majacych jakikolwiek poziom, za darmo grac nie bedzie. A kupno sprzetu to sa grube tysiace...
Sprzet jest niebagatelnie drogi!!! Sam kij bramkarski kosztuje 150zł, a kij zawodnika zpola ok. 130 zł. A przeciez jest jeszcze taki sprzet jak:
Kask bramkarski i zawodnika z pola, rekawica lewa i prawa (bramkarz), rekawice zawodnika z pola, parkany, cała masa ochraniaczy + same koszulki, spodenki, getry itd...

No ale mysle, ze jak by sie znalazlo kilku sponsorow to mozna by bylo wtedy myslec o tym konkretniej! :hmm:

Misiek88
16-11-2003, 19:19
Pytanie tylko czy by sie znalazlo, bo jak pokazuje przyklad Legii, nawet uznany klub pilkarski, posiadajacy ogromna widownie i mocna marke, ma z tym duze problemy. Niestety nasze oczekiwania czesto rozmijaja sie z rzeczywistoscia

ems
17-11-2003, 01:07
Pytanie tylko czy by sie znalazlo, bo jak pokazuje przyklad Legii, nawet uznany klub pilkarski, posiadajacy ogromna widownie i mocna marke, ma z tym duze problemy. Niestety nasze oczekiwania czesto rozmijaja sie z rzeczywistoscia

sponsoring malej sekcji to latwiejsza i tansza sprawa, sponsorzy chetniej w to wchodza...

Misiek88
17-11-2003, 12:59
Milo, ze masz tyle optymizmu, ale boje sie, ze zycie moze to brutalnie zweryfikowac. Nawet taka "mala" sekcja nie jest tania w utrzymaniu, wiec kasy bedzie potrzeba sporo.
1. Sprzet - drogi od cholery
2. Zawodnicy - do hokeja potrzeba ich ok. 20-25, wiec jest to duza kasa
3. Trenerzy, lekarze itd. - tez cos dojdzie
4. Obiekty - lodowisko, szatnie, magazyny...
5. Oplaty rejestrowe, pozwolenia itd.
6. Wreszcie sam sezon, czyli przejazdy na mecze, autokar, ew. hotel, wyzywienie, odzywki

Smiglo
17-11-2003, 15:11
hm...ciesze sie, ze ten temat jest tak popularny.
Temat hokeja w Warszawie jest walkowany tez co jakis czas na forum www.hokej.pl/phorum tam jest kilku kolesi, ktorzy moga Wam pomoc, doradzic itp.
Moja propozycja jest taka - dostancie sie w jakis sposob do Damisu Warszawa, oni maja sekcje juniorow i rozgrywaja mecze przewaznie w weekendy, znajdzcie kogos stamtad i zapytajcie sie jak oni to widza. Z pewnych zrodel wiem, ze powrotem hokeja zajmuje sie PZHL. Siedziba zwiazku jest bodajze na ulicy Konopnickiej 9, prezesem jest ojciec managera SMS Warszawa - Zenon Hajduga....w sumie to on tez jest odpowiedzialny za to, ze hokeja w Warszawie nie ma, a byc powinien.
Dla Waszej wiadomosci budzet klubu hokejowego np Unii Oswiecim czy Stoczniowca zamyka sie w kwocie okolo 1,6 - 1,8 miliona PLN....czyli wcale nie jest to duzo. Rekordowo niskim budzetem dysponowala swego czasu Cracovia, ktorej kasa na caly sezon wynosila 100 tysiecy PLN.
Budzety klubow drugoligowych sa o polowe nizsze.

Mozna dogadac sie z miastem...bo to wstyd, zeby majac taka hale jak Torwar nie bylo na niej profesjonalnego hokeja, po drugie pogadac z Damisem i po trzecie pogadac z PZHLem.

Kontakt do amatorskiej druzyny z Warszawy: rgintowt@onecard.pl jest to KAnadyjczyk polskiego pochodzenia - on zajmuje sie wszystkim w tej druzynie, ktora powstala po polaczeniu Warsaw Kings i Warsaw Oldtimers.

W ostatni weekend nasza sopocka druzyna Mad Dogs pokonala dwukrotnie Warsaw Canadiens 11:7 i 5:3 co ciekawe....nasza ekipa przyjechala bez bramkarza....wobec takiej sytuacji bronil u nas jeden z Warszawiakoow i zaproponowalismy mu dalsze wystepy w naszej ekipie....

Pozdrawiam i czekam na dalsze pozytywne wiesci o hokeju w Warszawie!

Smiglo
18-11-2003, 12:04
zasiegnalem jezyka....
w Warszawie sa obecnie 3 druzyny amatorskie, poniewaz, CANADIENS powstali po polaczeniu sie tylko kilku zawodnikow z KINGS i OLDTIMERS.
Tak wiec po prostu powstala nowa druzyna CANADIENS a pozostale sa i istnieja nadal.

Jeden z najwiekszych hokejowych wariatow w Warszawie to niejaki Jerry - tu macie jego mejla: jkossak@yahoo.com

Pozdr

Herman
20-11-2003, 19:21
Ja trenowałem hokeja kiedyś , na bramce stałem.
Mam kumpla Szweda, który gra regularnie na torwarze , ale nie wiem w czym i co .
jak by co to wołac.

ems
21-11-2003, 13:21
teraz na trzezwo - ma ktos pomysl na petycje ?:)

z drugiej strony, nie wiem... Romanowski przyssal sie do CWKSu, chyba nie ma co na razie ruszac ze sprawa...

Lakers
22-11-2003, 10:48
od siebie mode dać tyle ze na łuzwach troche smigam i troche grywam w sime w meczyki holeyowe ;) na osiedlu wiec wrazie co moglbym zagrac jak by co
kij i łyzwy mam :) wiec juz bedze mniej opłat ... :)

SuperJ
24-11-2003, 18:20
Zanim ktos Was wyslucha, to bedziecie musieli pokazac co potraficie. Wiec moze na poczatek pozbierajcie chetnych i zogranizujcie sie jako zespol amatorski. Moze nawet ludzi zbierzecie na dwa. W marcu sa mistrzostwa Polski amatorow wiec bedzie szansa sie pokazac. Media na pewno beda obecne.

Poza tym, majac piec, szesc zespolow amatorskich, moglibyscie zorganizowac mistrzostwa stolicy i zobaczyc ilu ludzi przyszlo by ogladac. Sponsorzy musza widziec, ze hokej jest chciany. Kilka lat temu, gdy istnial SMS Warszawa nie bylo z ogladalnoscia najlepiej.