PDA

Zobacz pełną wersję : Oczernianie w teledysku

KULA
13-11-2003, 22:51
A WIDZIELISCIE TELEDYSK KTÓRY LATA NA VIVIE.PC PARK KLATKA .POKAZANE SA W NIM SCENY Z MECZY LEGI Z PRZED KILKU LAT NA KTÓRYM SA ROZRUBY.DLACZEGO POKAZUJA NAS OD CIEMNIEJ STRONY

domber
13-11-2003, 22:54
bo taka juz jest tv

szczepan
13-11-2003, 22:58
1)male litery!
2)teledysk jest do filmu o zadymach i nielegalnych walkach!
3)tam jest nie tylko Legia!

Grochów
13-11-2003, 23:08
1)male litery!
1.ocb w ogóle z tymi małymi literami ? ? ?
2.Nie widziałem teledysku<nie moge ściągnąć 8o >,ale z tego co wiem,to sa tam pokazywane normalne,legalne walki w klatkach 8)

witek
13-11-2003, 23:24
z tego co wiem,to sa tam pokazywane normalne,legalne walki w klatkach 8)

nie tylko, sa tez urywki z awantur/ustawek m.in. wjazd na boisko Polonia - Legia z 2000r

szczepan
13-11-2003, 23:25
1)male litery!
1.ocb w ogóle z tymi małymi literami ? ? ?
2.Nie widziałem teledysku<nie moge ściągnąć 8o >,ale z tego co wiem,to sa tam pokazywane normalne,legalne walki w klatkach 8)

ale tez zadymy meczowe czy jakies takie - opieram sie tylko na tym co bylo napisane na stronie tego filmu

misio_zabcia
13-11-2003, 23:31
:/ :/ :/ Jak zawsze Legia pokazana ze złej strony przez media. Najpierw TVP, potem TVN a teraz nawet VIVA. Jak długo jeszcze będziemy znosić to, że jak coś złego to od razu Legia i jej kibice. :/ :/ :/

szczepan
13-11-2003, 23:32
:/ :/ :/ Jak zawsze Legia pokazana ze złej strony przez media. Najpierw TVP, potem TVN a teraz nawet VIVA. Jak długo jeszcze będziemy znosić to, że jak coś złego to od razu Legia i jej kibice. :/ :/ :/

widziales ten film? jezeli nie to po co prorokowac?

witek
13-11-2003, 23:42

widziales ten film? jezeli nie to po co prorokowac?

wystarczy obejrzec teledysk, zeby nabrac przekonania, ze w tym filmie ŻADNI kibice nie zostana pokazani w pozytywnym swietle.

Grochów
13-11-2003, 23:46

nie tylko, sa tez urywki z awantur/ustawek m.in. wjazd na boisko Polonia - Legia z 2000r
No przeciez wiem,mówie o samych walkach w klatkach,które są legalne ;]
Odpowie mi ktos,czemu nie można pisać dużymi literami,co to za różnica? ? ? ;]

szczepan
13-11-2003, 23:46
regulamin pytaj sie adminow...

yusta
14-11-2003, 00:59

No przeciez wiem,mówie o samych walkach w klatkach,które są legalne ;]
Odpowie mi ktos,czemu nie można pisać dużymi literami,co to za różnica? ? ? ;]

Bo post jest czytelniejszy, jak jest pisany literkami małymi. Poza tym przyjeło się, że ten co pisze dużymi to wrzeszczy :]

Bondek RedStar'sAlcoholic
14-11-2003, 01:19
a skad jest w ogole ten pc park??

Afgan
14-11-2003, 07:06

z Pyrlandii

Porter
14-11-2003, 09:15
Tjaaa... mam ten teledysk , średnio wg mnie zrobiony , rzeczywiście walki w klatkach są pokazane , a za tąże rzeczoną klatką wisi fana Legii :/ są pokazane zadymy , prawda , ale jest pokazana trakze feta mistrzowska :rotfl: jest policja , wiecie , to są aspekty kibicowskiego zycia ,szkoda tylko ze pokazali tylko wersję " hool's " a nie pokwapili sie na jakies motywy ultras....
Oni są z Pyrlandii ? :* no patrz ... Nie wiedziałem... Ale wg mnie kolezka jeden co nawija ma bardzo ciekawe flow

Kasja
14-11-2003, 10:05
mignal mi raz, widzialam sceny z Legia, ale chcialabym ise blizej przyjrzec... ;)
Jaki tytul i czyj jest ten kawalek? :P to sobie moze skads sciagne :)

Porter
14-11-2003, 11:49
mignal mi raz, widzialam sceny z Legia, ale chcialabym ise blizej przyjrzec... ;)
Jaki tytul i czyj jest ten kawalek? :P to sobie moze skads sciagne :)

PC Park "Klatka" wejdz sobie na forum , poszukaj tematu "nowy dokument LAtkowskiego" i tam bedzie link , bo Ce to umiescił na swoim serwerze... Mozesz sciagnac stamtąd bo trudno to znaleźć w ogóle na necie... pozdro :krol:

KISIE(L)
14-11-2003, 15:54
Mi sie ten teledysk podobał wogule nie wiem o czym śpiewali ale to szczegóły. Zgadzam się przedmówcami, jak zespół muzyczny chciał pokazć kibiców Legii to mogli pokazać zdobrej strony czyli ultras na Łazieńkowskiej 3, a nie bójki.

Długi123
14-11-2003, 22:39
Mi sie ten teledysk podobał wogule nie wiem o czym śpiewali ale to szczegóły. Zgadzam się przedmówcami, jak zespół muzyczny chciał pokazć kibiców Legii to mogli pokazać zdobrej strony czyli ultras na Łazieńkowskiej 3, a nie bójki.
To nie jest na zasadzie,że zespół chciał sobie kibica pokazać,to jest utwór propujący film "Klatka",który wiosną będzie w TV i zostaniemy tam tak pojechani,że szkoda gadać.Zajrzyjcie na stronę twórcy filmu i zobaczcie jak on opisuje go.Jest to ogólnie film o kibicach ale łatwo po urywkach stwierdzić kto w nim będzie grał role czołowe i w jakim świetle....
A podczas fety jest tak pokazane,że piknikowcy odrazu stwierdzą,że demolujemy auto(konkretnbie dzwig) :/

Grzywa
15-11-2003, 11:50
Ma ktoś linka do tego teledysku chętnie bym zobaczył?

domber
15-11-2003, 11:55
o wlasnie bo slyszalem od kolegi ze na nim jestem i chcialem siebie zobaczyc 8)

Endrju
15-11-2003, 12:05

Jest w Kazzie teledysk. Obejrzałem sobie teledysk na pełnym oknie i pewnie jestes w którymś z ujęć w autobusie bo tam najlepiej widac kibiców w innych ujęciach raczej jest nie do rozpoznania kto jest kto (jeśli chodzi o kibiców Legii)

domber
15-11-2003, 12:09

Jest w Kazzie teledysk. Obejrzałem sobie teledysk na pełnym oknie i pewnie jestes w którymś z ujęć w autobusie bo tam najlepiej widac kibiców w innych ujęciach raczej jest nie do rozpoznania kto jest kto (jeśli chodzi o kibiców Legii)
nie kolega mi mowil ze jestem w momencie jak przechodze przez bramki i fiska mnie ochrona

Endrju
15-11-2003, 12:14

nie kolega mi mowil ze jestem w momencie jak przechodze przez bramki i fiska mnie ochrona

To ty ??!! No prosze :) Myśłałem że chodzisz tylko na Żylete i dlatego tej opcji nie brałem pod uwage :)

domber
15-11-2003, 12:18

To ty ??!! No prosze :) Myśłałem że chodzisz tylko na Żylete i dlatego tej opcji nie brałem pod uwage :)
jak to nie rozumuem to gdzie ja jetem na krytej ? chodze na zylete na krytej bylem tylko 2 razy (Partizan i kiedys w lato na jakims sparingu)

Endrju
15-11-2003, 12:37

jak to nie rozumuem to gdzie ja jetem na krytej ? chodze na zylete na krytej bylem tylko 2 razy (Partizan i kiedys w lato na jakims sparingu)

O kurde ale gafe strzeliłem. Coś mi się z rana ubzdurało że to wejscie na Krytą jest 8- Ale oczywiście jest to wejscie na Żylete :) Oj niedobrze ze mną :/

Włóczykij
24-11-2003, 16:56
Latkowski jest poprostu czlowiekiem od robienia czegos o czym nie ma wogole pojecia przykladem tego byli "Blokersi". "Klatka" bedzie opowiadala o walkach a nie o ultrasowaniu wiec kazdy ogladajacy ten film zrozumie ze akcjie ktore odchodza w klatkach maja malo wspolnego z ruchem ultras. To jest dokument o ludziach ktorzy lubia sie bic a nie robic oprawy na meczach!!! I kazdy ma prawo do spedzania czasu tak jak sobie tego chce. :)

domber
24-11-2003, 19:23
moze nastepny film jaki zrobi bedzie wlasnie o ruchu ultras :hmm: ;)

Kasja
24-11-2003, 19:25
moze nastepny film jaki zrobi bedzie wlasnie o ruchu ultras :hmm: ;)
lepiej nie... bo ja tam mu nie ufam ;)

Długi123
24-11-2003, 20:06
No cóż ,teledysk jak teledysk,trzeba wziąść pod uwagę do filmu o jakiej tematyce była nagrywana ta piosenka i robioney teledysk.A czy oczernia on kibiców ???Panowie,przecież te materiały musiały być nagrane gdzieś na stadionie,czyli to się wydarzyło...I w teledysku nie skupiają sie głównie na Legii(oj widze że co poniektórzy to już przewrażliwieni an tym punkcie),tylko pokazują największe zadymy w ostatnich czasach,a że kilka z nich było z udziałem kibiców Legii to już inna sprawa...A z opiniami na temat filmu poczekajmy aż doczekamy sie premiery filmu i zobaczymy co to jest...A tak na marginesie,to pamiętam jak puszczono film w tv. film "To My Rugbiści" to duże grono zachwycało sie tylko jedną sceną z tego filmu - jak grali swój pierwszy mecz w lidze,w Siedlcach,i rozpętała sie zajebista zadymy...Wtedy jak mówiono o tym filmie to jarano się tylko tą sceną,a ogólnie mówiono że lipa.Więc jak to jest???Tutaj wszyscy jadą że propagują chuligaństwo itp. a potem zachwycają sie takim scenami o jakiej napisałem wyżej.A jak pokazano na Tvn filmy z ustawek,to na każdym forum był temat gdzie znależć te filmy???Skoro większość sie ich brzydzi to po co ich szuka??? :/
Wiesz my wierni kibice wiemy o co w tym wszystkim chodzi i każdego(przynajmniej mnie i moich kolegów) ciekawi jak to zostało przedstawione i ile w tym prawdy itp."Klatkę" obejżę bbardzo chętnie bo jestem ciekaw a jednocześnie muszę wiedzieć jak potem bronić nas kibiców!!Oczywiście "Klatkę" dorwe gdzies na stadionie lub w necie bo nie pójdę do kina dać zarobić temu kutasowi Latkowskiemu '8 .
A przy okazji skąd można dorwac film "To my rugbiści?"

Thomas
24-11-2003, 21:21
Ekhm sorry, ale teraz troszeczke rozmyje temat, ale nie chciałem zakładać nowego posta

Otóż oglądał ktoś z Was dzisiaj "Na Wspólnej" '8
Był w tym odcinku jakiś robotnik w czapce Legii i chciałbym wrzucić moje screeny na forum, ale nie mam jak wrzucic je na jakis serwer.
Poradźcie :fu:

Kasja
24-11-2003, 21:26
Ekhm sorry, ale teraz troszeczke rozmyje temat, ale nie chciałem zakładać nowego posta

Otóż oglądał ktoś z Was dzisiaj "Na Wspólnej" '8
Był w tym odcinku jakiś robotnik w czapce Legii i chciałbym wrzucić moje screeny na forum, ale nie mam jak wrzucic je na jakis serwer.
Poradźcie :fu:
:buhaha: widzialam to... hehe

Sharn
24-11-2003, 21:38
Variatek, może i jesteśmy przewrażliwieni jak oglądamy tendencyjnie pokazane motywy z kibicami naszego klubu (tzw. jedną strone medalu), ale nie zdziwię się jak się wkurzysz po obejrzeniu tej całej Klatki. 8)

Bajor
24-11-2003, 22:29
Latkowski generalnie ma kure :* male pojecie o rzeczach o ktorych robil swoje "wspaniale" filmy, no moze wiedzial cos o Wisniewskiem :buhaha: ale i tak jak bylo to pisane w poprzednim temacie na temat "Klatki" boje sie ze mimo wszystko oczerni kibicow ,a ludzie nie majacy pojecia o atmosferze jaka panuje na meczach znowu nabiora dystansu!szkoda :/ :/

Koko
25-11-2003, 13:40
Mi się osobiście ten teledysk bardzo podoba. I wcale nie oczernia kibiców. Oni śpiewają o życiu, o tym co ich jara i tyle. Nie mieli chyba zamiaru kogokolwiek obrażać i oczerniać. Poza tym tej muzyki nie słucha każdy, więć teledysku nie zobaczy (a już na pewno nie zaciekawi) każdy. A słowa są raczej mądre i poruszają sprawy honoru i walki, a nie wandalizmu itd.

Thomas
25-11-2003, 15:16
Ejj może nie powinenem ,ale się spytam :)

Gdzie będa puszczac ten film, bo premiera już była a w zadnym kinie nie widze, żeby był puszczany :/ '8

Gruby
25-11-2003, 16:20
Ja tam raczej jestem na tak, bo interesuje sie troche sportami walki, a nie od dzis wiadomo, ze swiat hools jest zwiazany ze sportammi walki, Latkowski pewnie nie uzyl w tym filmie scen, ktore nie mialy miejsca, wiec nie rozumiem waszego oburzenia, poczekamy zobaczymy, zeby tylko te sceny byly uzyte w odpowiednim kontekscie.

Koko
25-11-2003, 16:24
A ja mam jeszcze pytanko? Czy wiecie czy ten utwór powstał na potrzeby filmu? Dla mnie ma to znaczenie, ponieważ jeżeli śpiewają go osoby nie znające się na rzeczy, a robią to tylko na "zlecenie" to traci ona dla mnie sens, pomimo iż jest bardzo mądra. Ktoś kto pisze takie teksty powinien czuć ten klimat, a nie pisać, żeby pisać.

Łysolek
26-11-2003, 08:10
Jutro ma być premiera w Multikinie na Ursynowie :>
ale bilety tylko przez radio 94 można załatwić :/

Thomas
26-11-2003, 10:09
Jutro ma być premiera w Multikinie na Ursynowie :>
ale bilety tylko przez radio 94 można załatwić :/

Czyli raczej duzo ludzi tego filmu nie obejrzy :oho: Nie będe kombinował nic z radiem więc czekam do wiosny '8

Mika(L)
26-11-2003, 10:24
Teledysk jest o tyle dobry, ze jest na nim kilku moich znajomych ;) ... Pozatym ktos powinien im powiedziec, ze Legia to nie tylko zadymy i bojki...To duma stolicy :+: i dla niej respect ! Trzeba tam byc zeby wiedziec :rotfl:

kud(L)aty68
26-11-2003, 11:24

z Pyrlandii

To niech sobie spiewaja czy rymuja (niewazne, ja i tak tego nie slucham) o sobie - o pyrach, Lechu i czyms tam jeszcze. Od Legii i od nas WARA!!!!

Nova
26-11-2003, 12:07

z Pyrlandii

To niech sobie spiewaja czy rymuja (niewazne, ja i tak tego nie slucham) o sobie - o pyrach, Lechu i czyms tam jeszcze. Od Legii i od nas WARA!!!!
Przepraszam ale w którym miejscu oni o Legii tam śpiewają? 8)

MaxyM_
26-11-2003, 12:17
"Na Wspólnej" jest malarz... Nic nie robi, pije browar i się wysłowić nie potrafi, siedzi i ogląda mecze biorąc pieniądze za nic... Siedzi tak sobie w czapce Legii i szaliku.

Luk@s
26-11-2003, 14:52
"Na Wspólnej" jest malarz... Nic nie robi, pije browar i się wysłowić nie potrafi, siedzi i ogląda mecze biorąc pieniądze za nic... Siedzi tak sobie w czapce Legii i szaliku.

he, dokladnie, tez dzisiaj widzialem jak powtorka byla,
no ale wkoncu rzecz sie dzieje w Wawie to co w szaliku Lecha mial siedziec? :buhaha:
tylko czemu on taki niewygledny :hmm:

ems
26-11-2003, 14:54

z Pyrlandii

a widzialas ten teledysk ?! :oho:

ems
26-11-2003, 14:54

he, dokladnie, tez dzisiaj widzialem jak powtorka byla,
no ale wkoncu rzecz sie dzieje w Wawie to co w szaliku Lecha mial siedziec? :buhaha:
tylko czemu on taki niewygledny :hmm:

w telewizji widac moda wycierania sobie dupy naszym klubem

Soviet
26-11-2003, 14:57
Teledysk widziałem.

Może by zaczeli pokazywać coś co niełączy agresji i LEGII bo przez to ludzie jak widzą kogoś w szaliku to od razu myślą że to jakiś bandyta który zaraz komuś utnie łeb

:hmm:

PRAGA ZAWSZE Z LEGIĄ

legion99
26-11-2003, 16:55

z Pyrlandii
Może mój tok myślenia wyda się troche pokrętny, ale ja widzę to tak:
Teledysk przyzwoity, troszeczkę szarpany, ale może dzięki temu jest w miarę dynamiczny- krótkie, "szybkie" sceny, typowo teledyskowy montaż;
Tekst w porzo, ale tylko pod warunkiem, że goście wiedzą, o czym nawijają;
słucham h-h, ale nigdy nie zniżę się do zakupu ( ściągnięcia ) jakiegokolwiek utworu PCP czy tym bardziej Peji. Dlaczego? Ano dlatego, że koleś z PCP zwany Anymany jest ziomkiem niejakiego Peji, który niegdyś jako członek tworu o nazwie Slums Attack bardzo nieładnie wypowiadał się na temat L...
Rzekłem

ma(L)ek
26-11-2003, 19:39
potwierdzam.... :box:

Nova
26-11-2003, 19:48

Może Cię zaskocze ale widzialam 8)

Kud(L)aty68 napisał
To niech sobie spiewaja czy rymuja (niewazne, ja i tak tego nie slucham) o sobie - o pyrach, Lechu i czyms tam jeszcze. Od Legii i od nas WARA!!!!a o Legii oni tam nie śpiewaja.Teledysk teledyskiem a piosenka sama w sobie nie zawiera legijnych treści bo raczej nie o kluby pilkarskie tam się rozchodzi :/

kud(L)aty68
26-11-2003, 23:14

Może Cię zaskocze ale widzialam 8)

Kud(L)aty68 napisał
To niech sobie spiewaja czy rymuja (niewazne, ja i tak tego nie slucham) o sobie - o pyrach, Lechu i czyms tam jeszcze. Od Legii i od nas WARA!!!!a o Legii oni tam nie śpiewaja.Teledysk teledyskiem a piosenka sama w sobie nie zawiera legijnych treści bo raczej nie o kluby pilkarskie tam się rozchodzi :/

Widze, nie zrozumialas wiec wyjasniam.
Skoro kapelka chce sobie "podrasowac" utwor scenkami stadionowymi to bedac z Poznania moze uzyc scenek z Lecha. A dzialy sie na nim rozne rzeczy. Czemu wybiera akurat sceny z Legia? Nie bardzo wierze w czystosc zamyslow, podejrzewam raczej chec "dokopania" Warszawiakom, a nam Legionistom w szczegolnosci. Jak pisal juz jeden z kolegow - Peja tez swego czasu cos tam na Legie brechtal.

legart
27-11-2003, 09:15
Ale jak zaczną pokazywać motywy z racami,sektorówkami,mnóstwem flag to to i tak może nie przyciągnąć ludzi gdyż:
a)będą sie bali że im się ubranie zapali od rac,i innej pirotechniki,a "nie daj Boże,jeszcze będą mi kazali to potrzymać i urwie mi rękę"... :hmm:
b)nie przyjdą ponieważ stwierdzą że lepiej obejrzeć w telewizji,przynajmniej wszytsko widać,a nie tylko te flagi i dymy-świece dymne... :hmm:
A jeśli chodzi o teledysk to moja zdanie jest wyżej i śmieszą mnie te ciągłe teksty że to oczernianie kibiców...Jakby na meczach był spokój to by nie było tych filmów w teledysku,a tak to skądś je chyba wzięli...????? 8)

Myśle że przesadasz, naród u nasz obeznany z pirotechniką - zobacz co się dzieje w okolicach Sylwestra. Natomiast pokazywaniej samej przemocy związanej z zyciem kibicowskim faktycznie może odstraszyć sporo potencjalnych kibiców.

Nova
27-11-2003, 11:55
Widze, nie zrozumialas wiec wyjasniam.
Skoro kapelka chce sobie "podrasowac" utwor scenkami stadionowymi to bedac z Poznania moze uzyc scenek z Lecha. A dzialy sie na nim rozne rzeczy. Czemu wybiera akurat sceny z Legia? Nie bardzo wierze w czystosc zamyslow, podejrzewam raczej chec "dokopania" Warszawiakom, a nam Legionistom w szczegolnosci. Jak pisal juz jeden z kolegow - Peja tez swego czasu cos tam na Legie brechtal.
Tylko weź pod wzgląd to ze ten klip to fragmentu z filmu i nie sądze zeby wykonawcy mieli znaczący wplyw na dobór scen do niego.A dlaczego akrat sceny z Legii? To pytanie do Latkowskiego :/

Mery
27-11-2003, 17:13
Tu jest link do teledysku http://www.poznan.hip-hop.pl/klipy/pc_park_-_klatka.avi jak jeszcze ktoś nie ma :)
A co do samego filmu to się zobaczy co Sylwek znowu zmontował
Np. mi się bardzo podobał jego dokument "To my rugbiści" czego już nie mogę powiedzieć o "Blokersach" :/
Co do tematu że film oczernia kibiców Legii to jestem przeciwnego zdania
Po samym teledysku nie można tego stwierdzić,poza tym nie tylko kibice Legii tam są ukazani, a jeżeli już częściej są tam urywki z amatorskich kamer Legionistów, to pewnie dlatego że film chyba w większości był nagrywany w Stolicy i reżyser pewnie współpracował z nimi
No cóż pozyjemy, zobaczymy dokumencik i wtedy będzie można dyskutować :]
Jeszcze jeden link to strony Latkowskiego
http://www.latkowski.com/home/index.php?all=0,41,53&id=53&page=14

carlos
27-11-2003, 19:04
A wiec tak - walki w klatkach sa legalne, mozecie przyjsc sobie popatrzec ( http://valetudo.pl ) zawody sa chyba o ile pamietam 13 grudnia na Legii na Bemowie. Bielety, jesli nie nalezycie do klubu kosztuja 50 zl. A krecac to koles chcial chyba pokazac uliczna mlodziez, czy cos takiego. A ultrasow ciezka pod to podpasowac. A z reszta kto go wie...

kud(L)aty68
27-11-2003, 19:37

He? Ciekaw jestem, co byc powiedzial, gdyby Twoje barwy byly wykorzystywane w taki sposob i to przy kazdej okazji. Panial?

Mery
27-11-2003, 22:59

He? Ciekaw jestem, co byc powiedzial, gdyby Twoje barwy byly wykorzystywane w taki sposob i to przy kazdej okazji. Panial?
Po pierwsze jak juz coś to powiedziała [zly]
A po drugie przeczytaj sobie jeszcze raz dokładnie mojego posta
Jeżeli oglądałes ten dokument i jesteś pewny że są tam postawieni w złym świetle tylko kibice Legii to masz prawo do wkurzenia się, ale jeżeli tak nie jest to nie pisz takich rzeczy

Gruby
27-11-2003, 23:38
A tutaj trailer filmu: http://radio94.pl/img_upload/files/Klatka.avi

kud(L)aty68
28-11-2003, 00:06

Po pierwsze jak juz coś to powiedziała [zly]

hep...a to sorry...wale skruche :+:

A po drugie przeczytaj sobie jeszcze raz dokładnie mojego posta
Jeżeli oglądałes ten dokument i jesteś pewny że są tam postawieni w złym świetle tylko kibice Legii to masz prawo do wkurzenia się, ale jeżeli tak nie jest to nie pisz takich rzeczy

Co kibicow innych druzyn (sa wyjatki, wiemy jakie, wymienial nie bede), to mnie nie moja sprawa w jakim swietle stawia ich film czy inne publikacje.
Natomiast podtrzymuje swoje zdanie, ze przy kazdej okazji kto tylko moze w tym kraju wyciera sobie gebe Legia, jej barwami, kibicami etc. Czasami odnosze wrazenie, ze jestemy odpowiedzialni za cale zlo w tym kraju :hmm:
A szczegolnie wkurza mnie gdy robia to osoby pokroju Latkowskiego, ktory jak sam stwierdzil - kibicem nie jest, nie zna sie na tym i nic go to nie interesuje. Niech sobie robi filmy o przygodach Misia Colargola lub innych pacynek.

Mery
28-11-2003, 00:23
Co kibicow innych druzyn (sa wyjatki, wiemy jakie, wymienial nie bede), to mnie nie moja sprawa w jakim swietle stawia ich film czy inne publikacje.
Natomiast podtrzymuje swoje zdanie, ze przy kazdej okazji kto tylko moze w tym kraju wyciera sobie gebe Legia, jej barwami, kibicami etc. Czasami odnosze wrazenie, ze jestemy odpowiedzialni za cale zlo w tym kraju :hmm:
A szczegolnie wkurza mnie gdy robia to osoby pokroju Latkowskiego, ktory jak sam stwierdzil - kibicem nie jest, nie zna sie na tym i nic go to nie interesuje. Niech sobie robi filmy o przygodach Misia Colargola lub innych pacynek.
Hmm co do tego że czasem są sytuacje że obwinia się Legię za niepopełnione rzeczy i z tym że Latkowski robi dokumenty na tematy o których nie ma pojęcia,albo poprostu źle je robi, rozmawia z ludźmi którzy tez mają blade pojęcie o tym to z tym się zgodzę :)
A teraz w innej kwestii, nie chcę żeby to było źle przyjęte-bo pewnie większcość osób tutaj bardziej interesuje się kibicowanie i zapewnia dobrą atmosferę na trybunach-ale do rzeczy dokument ten ukazuje ludzi którzy nacodzien trudnią się czym innym niż grupy ultras czyli hooliganką.. W dokumencie czy tez w teledysku jest sporo fragmenów gdzie ukazane są walki z udziałem kibiców Legii , a kto w tamtym sezonie był w pierwszej czołówce Ligii Chuliganów jak nie Waszawska Legia...Proste...Już masz odpowiedź
Ps. jeżeli piszę głupty w tym poście to tylko dlatego że jestem zmeczona i załamana dzisiejszym wieczorem :(

sqrzany
28-11-2003, 00:35
Z góry ostrzegam że nie czytałem tematu od pocżatku ale mi tam kawałek Pc sie podoba a zwłaszcza moment jak małolaty skączą bo autobanach i pacjeci na pociągach dobre koty :)

Mika(L)
28-11-2003, 08:07
Z góry ostrzegam że nie czytałem tematu od pocżatku ale mi tam kawałek Pc sie podoba a zwłaszcza moment jak małolaty skączą bo autobanach i pacjeci na pociągach dobre koty :)

Koty nie koty, ale duuuuuzo moze ten klip zamieszac '8 No i szkoda ze nie jestesmy w nim sami

Raffi
28-11-2003, 09:13
Czemu? 8o

sqrzany
28-11-2003, 10:38
Koty nie koty, ale duuuuuzo moze ten klip zamieszac '8 No i szkoda ze nie jestesmy w nim sami

Czy moze cos namieszać to nie wiem grut że jest zaje..isty :)

kud(L)aty68
28-11-2003, 12:45
W dokumencie czy tez w teledysku jest sporo fragmenów gdzie ukazane są walki z udziałem kibiców Legii , a kto w tamtym sezonie był w pierwszej czołówce Ligii Chuliganów jak nie Waszawska Legia...Proste...Już masz odpowiedź
Ps. jeżeli piszę głupty w tym poście to tylko dlatego że jestem zmeczona i załamana dzisiejszym wieczorem :(

Primo: glupot nie piszesz, ale rozumiem Twoj stan emocjonalny :)

Secundo: W czolowce byl tez Lech, Arka i inne kluby - wiesz nie sledze tej ligi na bierzaco, wiec nie wymienie wszystkich zainteresowanych ;), wiec czemu ten typ czepia sie nas? Bo z Ursynowa mu najblizej? A moze Legia (czyt. jej kibice)zrobila mu cos zlego? Jakas krzywde? W czapke dostal do kogos? Czy jak? No nie wiem, nie potrafie sobie tego racjonalnie wytlumaczyc.

PS. Jak juz zdazylas sie pewnie zorientowac, na temat tego Pana i jego produkcji mam swoje zdanie, z ktorym sie zgadzam :D

Mery
28-11-2003, 13:59
Primo: glupot nie piszesz, ale rozumiem Twoj stan emocjonalny :)
Secundo: W czolowce byl tez Lech, Arka i inne kluby - wiesz nie sledze tej ligi na bierzaco, wiec nie wymienie wszystkich zainteresowanych ;), wiec czemu ten typ czepia sie nas? Bo z Ursynowa mu najblizej? A moze Legia (czyt. jej kibice)zrobila mu cos zlego? Jakas krzywde? W czapke dostal do kogos? Czy jak? No nie wiem, nie potrafie sobie tego racjonalnie wytlumaczyc.
PS. Jak juz zdazylas sie pewnie zorientowac, na temat tego Pana i jego produkcji mam swoje zdanie, z ktorym sie zgadzam :D
Całkiem możliwe że mu się gdzieś oberwało :buhaha: ;)
Ale tak na poważnie to uważam że najlepsza dyskusja będzie po oglądnieciu tego dokumentu bo teraz to sobie możemy tak gdybać :P

Kawa
28-11-2003, 14:04
O co ci chodzi? Bo mam wrazenie ,ze poprostu chciałaś zaistnieć w tym wątku.

Cipciuś
28-11-2003, 14:12
A kiedy i gdzie bedzie mozna zobaczyc Klatkę ?
Bo jzu wiele roznych zeczy slyszalem, ze najpierw na Video, ze wczoraj premiera w Multikinie, ze w TV bedzie a nawet ze beda to puszczac jedynie w kinach akademickich 8-

Kawa
28-11-2003, 14:14
Wczoraj byłjakis program o tym filmie. Terjentiew mówiła, ze najpierw bedzie emisja filmu, a potem odbedzie sie dyskusja o bezpieczeństwie na stadionach. To bedzie dopiero rzeź kibiców. Niestety ale datyemisji nie zapamietałem.

bemowiak
28-11-2003, 14:15
Z tego co pamiętam to ok 14 stycznia... ale pewnien niejestem.

Grzywa
28-11-2003, 14:40
Teledysk i kawałek wyjebisty bardzo fajny klimat :>

Co do oczerniania... gościu jest z Warszawy TV jest w Warszawie więc zrobił materiał o kibicach Legii (bo przecież nie o Polonii ;) ) bo ma najbliżej są w czołówce itd. Latkowski robi dokumenty które wzbudzają emocje jest twórcą komercyjnym i cóż by nie mówić kibice w Polsce są tematem kontrowersyjnym a taki temat żeby zbić na materiale kasę musiał wybrać ale co by nie mówić dokumenty przez niego robione są w miarę przedstawiające rzeczywistość i dobrze zrobione, pewnie będzie ten materiał podkolorowany i będą przeważać w nim te mocniejsze sceny ale co by nie mówić będzie to w większości prawda... Ale panowie czego tak naprawdę się spodziewacie dokumentu gloryfikującego kibiców? Przecież prawda jest taka że nasza społeczność nie jest tylko jedną wielką sielanką są rzeczy które w społeczeństwie są odbierane negatywnie tylko sęk w tym żeby ich nie wyolbrzymiać, nie kłamać, nie wymyślać, nie oczerniać na siłę, nie wprowadzać w błąd, nie gadać bzdur... Latkowski zrobił dokument i myślę że lepszy taki dokument niż te które były w TV wcześniej... bo tamto to dopiero dno i że jest to mały krok w dobrym kierunku...
Tylko jest jedno ale ja teraz pisze o tym jaki jest ten dokument na podstawie trailera, teledysku, wcześniejszych dokumentów czy będzie on taki jaki mi się wydaje że jest przekonamy się obym się nie mylił i nie musiał pluć sobie w brodę...

domber
28-11-2003, 14:41
A kiedy i gdzie bedzie mozna zobaczyc Klatkę ?
Bo jzu wiele roznych zeczy slyszalem, ze najpierw na Video, ze wczoraj premiera w Multikinie, ze w TV bedzie a nawet ze beda to puszczac jedynie w kinach akademickich 8-
widzialem reklame jakis czas temu na tvp2 ze od 22 listopada ma byc w kinach to juz powinno byc :hmm:

legart
28-11-2003, 14:43
Reklama radiowa "Klatki" - "ten film uderzy Cię w mordę, prosto w zęby" 8- (ikonka moja 8- )

Adam-oldboy
28-11-2003, 14:51
No fajnie, ale chyba chodzi o to żeby były zachowane właściwe proporcje. Żeby nie epatować "mocnymi" scenami, tylko zasygnalizować że istnieją na trybunach także, a nie wyłącznie osoby zafascynowane przemocą. Dlaczego jeżeli mówimy o fali w wojsku to "eksperci" nie wyciągną wniosku: szerzy się kult przemocy, sami zwyrodnialcy w mundurach = pozamykać koszary. Dalej: duchowny pedofil - wszyscy księża to zboki, trzymać się z daleka itp.

Grzywa
28-11-2003, 14:57
No fajnie, ale chyba chodzi o to żeby były zachowane właściwe proporcje. Żeby nie epatować "mocnymi" scenami, tylko zasygnalizować że istnieją na trybunach także, a nie wyłącznie osoby zafascynowane przemocą. Dlaczego jeżeli mówimy o fali w wojsku to "eksperci" nie wyciągną wniosku: szerzy się kult przemocy, sami zwyrodnialcy w mundurach = pozamykać koszary. Dalej: duchowny pedofil - wszyscy księża to zboki, trzymać się z daleka itp.

No cóż poprzednie dokumenty o kibicach własnie takie były... teraz pytanie czy ten taki będzie... mam nadzieje że nie...

MaxyM_
28-11-2003, 17:24
TVP2 Szybko

c_zary
28-11-2003, 17:28
"Nigdy nie zostaniesz sam..." :/

MaxyM_
28-11-2003, 17:31
"Mam w tej chwili problem z kibicami z Warszawy, nie wymienię klubu"

„Ja ich rozumiem ale nie popieram... To jest chore” :rotfl:

R@dek (L)
28-11-2003, 17:32
Na Vivie był z n im wywiad najbardzie mnie rozbawił teks typu że w Krakowie była ustawka i co się stanie jak ci ludzie pójdą do kina i je rozwalą 8-

kud(L)aty68
28-11-2003, 19:29
"Mam w tej chwili problem z kibicami z Warszawy, nie wymienię klubu"

?Ja ich rozumiem ale nie popieram... To jest chore? :rotfl:

???A co sie dzialo?

c_zary
28-11-2003, 19:34
Wywiad z Latkowskim byl.

Mika(L)
29-11-2003, 11:31

Czy moze cos namieszać to nie wiem grut że jest zaje..isty :)

Dobra moge sie z toba zgodzic, klip jest zajebisty. :+: Ale gdyby sie tak liczyc z konsekwencjami, to z pewnoscia polscy kibice zotana przesadna (kolejna) sensacja. Mowie oczywiscie o chwili kiedy pelno metrazowa "Klatka" wyjdzie w kinach '8 Oczywiscie bedzie mistrzowska --------> :box: bo pewnie wszyscy spotkamy sie na seansie ;) Ale zostanie kolejnym filmem pokroju "Blokersow"... I tak zle i tak niedobrze :fu:

Porter
29-11-2003, 11:38
Ja to akurat popieram tworzenie dokumentów o kibicach , niech kazdy pozna ta kastę '8 Ale do kurwy nedzy dlaczego w tych dotychczasowych dokumenttach kibice przedstawiani byli tylko ze strony chuligańskjiej i znając "dorobek" kolegi Latkowskiego ten nie będzie inny
CH.W.D.L

Mika(L)
29-11-2003, 12:22
Ja to akurat popieram tworzenie dokumentów o kibicach , niech kazdy pozna ta kastę '8 Ale do *cenzura* nedzy dlaczego w tych dotychczasowych dokumenttach kibice przedstawiani byli tylko ze strony chuligańskjiej i znając "dorobek" kolegi Latkowskiego ten nie będzie inny
CH.W.D.L

Ja tez popieram takie dokumenty... :+: Nie mysl ze mama inne zdanie na ten temat.

Cipciuś
29-11-2003, 12:25
KINO

Premiera: 22 listopada 2003
Dystrybutor: OPUSNET/T1-TERAZ

VIDEO

Premiera (wypożyczenie): 22 listopada 2003
Dystrybutor (wypożyczenie): OPUSNET/T1-TERAZ
Premiera (sprzedaż): 22 listopada 2003
Dystrybutor (sprzedaż): OPUSNET/T1-TERAZ

DVD

VIDEO CD

:co:

ze jakto ? Juz Jest ?

Pontus
07-12-2003, 13:40
Na jakiejs stronie hip - hopowej kibic radomiaka podal link z teledyskiem
http://www.radomiak.na.pl/video.php

Junior_Mokotow
08-12-2003, 11:12
Niech w końcu ten film wejdzie do kin bo nie moge sie już doczekać a nie chce mi sie on ściągnąć z netu :fu:

Junior_Mokotow
08-12-2003, 11:58
KINO

Premiera: 22 listopada 2003
Dystrybutor: OPUSNET/T1-TERAZ

VIDEO

DVD

VIDEO CD

:co:

ze jakto ? Juz Jest ?

nie ma jeszcze ale jak wejdzie to idziemy wszyscy...

Kawa
08-12-2003, 12:01
Moge wiedziec po co? Chcesz nabic frekwencje na filmi? Poczekja troche sciągniesz z neta a nie bedziesz pajaca promował swoja osobą.

Adam-oldboy
08-12-2003, 12:51
Moge wiedziec po co? Chcesz nabic frekwencje na filmi? Poczekja troche sciągniesz z neta a nie bedziesz pajaca promował swoja osobą.

Tym bardziej, że może od 18 lat być. :rotfl:

Kawa
08-12-2003, 13:00
Tym bardziej, że może od 18 lat być. :rotfl:
http://i.wp.pl/a/i/program_tv/red.gif stop przemocy 8- ;)

MaK_ŁuKóW
19-12-2003, 15:42
mi tam sie podoba i teledysk i słowa 8)

Grochów
19-12-2003, 20:10
No faktycznie film dobry.Można było zrobic lepszy,ale jest spoko. Dużo wypowiedzi kibiców ,jest nawet oprawa pokazana.Ciekawy.Jest już na eMule.

Tupcia
20-12-2003, 01:33
Ej nie no, nakręciłam się na ten film.. serio..
a teledysk jest całkiem fajny, z klmiatem..
Jednak jak to już gdzies pisałam, lepiej żeby mamuska moja tego nie oglądała 8)
Czy jest to juz gdzies do wypozyczenia na dvd??

Nie no, nie widziałam jeszcze filmu, wiec glupio mi sie wypowiadac, ale mam wrazenie, że Latkowski to poprostu nasz tkai Pierwszy Polski Dokumentalista Reporter, Ktory Jest Wszędzie, Wie Wszystko I T P... Nie no, wkurza mnie typ - bo chce być taki "fajny" że niby zna sie na tej polskiej młodzieży itp, a starsi mu wierzą. I tak to dosyć glupio wychodzi w zasadzie...

No, ale kasa będzie dla neigo na pewno;]
Walcz walcz walcz, ty wlaczysz, ja walcze;)

Grochów
20-12-2003, 02:00
Ej nie no, nakręciłam się na ten film.. serio..
a teledysk jest całkiem fajny, z klmiatem..
Jednak jak to już gdzies pisałam, lepiej żeby mamuska moja tego nie oglądała 8)
Czy jest to juz gdzies do wypozyczenia na dvd??

Nie no, nie widziałam jeszcze filmu, wiec glupio mi sie wypowiadac, ale mam wrazenie, że Latkowski to poprostu nasz tkai Pierwszy Polski Dokumentalista Reporter, Ktory Jest Wszędzie, Wie Wszystko I T P... Nie no, wkurza mnie typ - bo chce być taki "fajny" że niby zna sie na tej polskiej młodzieży itp, a starsi mu wierzą. I tak to dosyć glupio wychodzi w zasadzie...

No, ale kasa będzie dla neigo na pewno;]
Walcz walcz walcz, ty wlaczysz, ja walcze;)
On chce byc fajny,a Wy go nie lubicie :rotfl:
A ile znajomych mordek :)
Ściągnij sobie z eMule.Tyle,że tam też jest narazie wersja cenzurowana :/ Choć niedługo ma sie pełna pojawić ;]

Gruby
20-12-2003, 23:36
Obejzalem. film oddaje klimat, ogolnie nie mam zastrzezen. Moze tylko denerwuje ten podlozony dzwiek przy ciosach.

Łuków_LEGIA
29-12-2003, 19:59
tam jest malo o Legii tak samo jak w filmie klatka jest kawalek z mecz Polonia Legia i Legia Lech ale pokazuja w filmie tez kawalki z ultras wiec nie ma co sie unosic a wogle telewizja klamie przykladow mamy wiele Ps ostatnio byl w u Kuby Powiatowego T Lis i mowil o kibolach Legii a kuba w mowil o zylecie jako ze idzie tam czlowiek miekki a wraca ....... nie pamientam jak on to powiedzial ale miejsza o to a teleturniej jedenastki smieszny byl i te ich pytania Lol :lol: