PDA

Zobacz pełną wersję : Boniek: Przepraszam

Bastion
13-11-2003, 10:31
Były selekcjoner reprezentacji Polski Zbigniew Boniek powiedział po meczu z Włochami: - "Przepraszam, że załatwiłem tak słabego rywala". :zly: :box: [masakra]
Co ten gosc sobie wyobraza wogole, przed meczem mowil ze wlosi nawet w 3 czy 4 skladzie nie beda miec problemow z pokonaniem Polski,a tu pyk i 3:1. Boniek to wielka pomylka trenerska, chyba najgoszy trener w historii naszej narodowej reprezentacji.

legart
13-11-2003, 10:37
Hehe ja przem meczem też sobie wyobrażałem że dostaniemy baty od rezerw Italii.

Beny
13-11-2003, 10:42
Boniek niech nie będzie taki cwany. Każdy przyzna, że Włosi to ścisła europejsko - światowa czołówka. Wczoraj im nie wyszło, ale nie zmienia to faktu, że "od zawsze" są topową ekipą. A nie wyszło, bo może nas zlekceważyli, bo grali rezerwami, bo mecz towarzyski, bo było paru debiutantów, bo było za zimno itd. itp. A poza tym warto pamiętać co z tydzień czasu przed meczem powiedział chyba Trapattoni - że poważnie to oni potraktują mecze towarzyskie z Hiszpanią, czy Portugalią. Cytat luźny, bo z pamięci, ale chyba oddaje włoskie podejście do wczorajszego spotkania.

KISIE(L)
13-11-2003, 15:32
Się zgadzam Boniek to pomyłka jako trener ;)

Yevaud
13-11-2003, 16:28
No ale całe szczęście z tym slabym sparingpartnerem, jakim były Włochy, udało reprezentacja Polski zagrała pod wodzą Pawała Janasa.

Boniek przegrał z Łotwą a znacznie bardziej się męczył z San Marino niż Janas z Włochami. No chyba, że San Marino to taka wielka potęga.

R@dek (L)
13-11-2003, 17:57
A na miejscu pana Bońka po takiej wpadce trenerskiej odszedł bym z PZPN-u bo ten człowiek to się na emeryture nadaje :zly: :box: