PDA

Zobacz pełną wersję : Lech jak Widzew???

Walek_C.Z.K
16-05-2003, 13:40
Cytat za kolejorz.pyry.net
Stowarzyszenie Kibiców „Wiara Lecha” przygotowuje wraz z firmą Talex na mecz Lech-Groclin 10000 kartoników. Podnosząc je nad głowy, podczas wyjścia piłkarzy na mecz, kibice utworzą żywą flagę z ciekawym wzorem graficznym. Dodatkowo na kartonikach jest wydrukowany tekst nowej piosenki, której organizatorzy chcą przy okazji nauczyć kibiców.

Lech, równiez przedstawił najważniejszą część swojej oprawy w derbowym meczu z Groclinem, ale nie zdradzili co bedzie na tych kartonach? 10000 sztuk robi wrażenie, ale jakoś nie do końca im wychodzą kartonowe choreografie! Zobaczymy teraz

Raffi
16-05-2003, 14:01
Cytat za kolejorz.pyry.net
Stowarzyszenie Kibiców „Wiara Lecha” przygotowuje wraz z firmą Talex na mecz Lech-Groclin 10000 kartoników. Podnosząc je nad głowy, podczas wyjścia piłkarzy na mecz, kibice utworzą żywą flagę z ciekawym wzorem graficznym.

Będzie to wielki napis "Talex" :rotfl: :rotfl:
A tak już bez złośliwości, to 10 tys. to całkiem spora liczba. Jeżeli to wyjdzie, to będzie to bomba, jeżeli nie, to.....cóż...może następnym razem ;) Jestem ciekaw w każdym razie.

Mazi
16-05-2003, 14:02
Tekst piosenki + grafika ??? Zeby sie nauczyli ??? :oho:

8-

Adams_
16-05-2003, 14:31
i niech jeszcze rozdadza 10000 walkmanow by z kasety melodia nowej piosenki leciala :D
Zreszta ja juz znam tekst tej piosenki:
"Legii nienawidzimy, Poznanski klubie bramke strzel, Legii nie lubimy, Lech me zycie hej."

kamyk
16-05-2003, 15:03
spora liczba tych kartonow :) zobaczymy co im wyjdzie dzis chyba mecz jest ! a co do ich kartoniady to jak znami grali to im za bradzo nie wyszla!

Walek_C.Z.K
17-05-2003, 07:28
http://www.lech.poznan.net.pl/galeria/mecze/wiosna/lech_groclin/tn_image014.jpg

Efekt, kartoniady Lecha, co o niej myślicie? bo wg mnie, najlepsza, jaka była na Lechu

Walek_C.Z.K
17-05-2003, 07:34
http://www.lech.poznan.net.pl/galeria/mecze/wiosna/lech_groclin/image015.jpg

O, tutaj można zobaczyć już dobrze kartoniade Lecha, bo w poscie poprzednim jest mały obrazek. Co Wy na to?

emde
17-05-2003, 08:23
Fajna. Duuuuzo lepsza od tej niby twierdzy w meczu z nami... :buhaha:

Kiju
17-05-2003, 08:34
Ta kartoniada pokazuje ze Lech doszedł do Legijnego poziomu w tym elemencie oprawy.Bardzo wysokiego poziomu.
Kartoniada bardzo fajna.

Mrozik
17-05-2003, 08:48
Ta kartoniada pokazuje ze Lech doszedł do Legijnego poziomu w tym elemencie oprawy.Bardzo wysokiego poziomu.
Kartoniada bardzo fajna.

Jedna kartoniada, dojścia do naszego poziomy nie czyni :D

Aureliusz
17-05-2003, 09:00
Kartoniada bardzo fajna.

Jedna kartoniada, dojścia do naszego poziomy nie czyni :DStwierdzenie, że Lech już doszedł do naszego poziomu jest nieco na wyrost. Deyna i Witamy w piekle były moim zdaniem co najmniej 2x trudniejsze. Tam na Lechu tylko środkowy sektor był w miarę skomplikowany.
Ale trzeba przyznać fajna kartoniada, chyba najlepsza ostatnio na Lechu.

Legia_____
17-05-2003, 09:39
E tam, cos im ten herb nie wyszedł ale mniejsza o to.

Zastanawia mnie jednak kiedy kibicom skończa się pomysły na kartoniady, bo jeszcze sezon czy dwa i na takich Groclinach będą kartoniady,a wtedy wymyślić coś fajnego to będzie trudno.

Troll
17-05-2003, 11:29
E tam, cos im ten herb nie wyszedł ale mniejsza o to.
.

Hmm... nie wyszedl bo tam nie bylo herbu tylko dwa kozolki. Kartoniada wyszla O.K. a w realu jeszcze lepiej :> Aha na sektroach nie widocznych byly zakonczenia szala pilkarskiego.
Teraz czekamy na mecz z Wami :>

szczepan
17-05-2003, 11:33
Kiju wiem ze niewidzieliscie tego na zywo ale pewni potem w netcie sprawdziles jaka byla oprawa na wejscie pilkarzy w meczu Legia-Widzew? nie tylko same kartony byly takze inne elementy wiec chyba jeszcze troche lechowi brakuje... ale napewno poczynil duzy postep...

mam nadzieje ze po srodowym meczu znow odskoczymy im :D :) ;)

Cube
17-05-2003, 11:34
Oj my tez czekamy na ten mecz- osobiscie juz mi cisninie skacze , mimo ,ze przed nami dzisiaj jeszcze klasyk z Widzewem. No ale z Wami gramy u siebie - bedzie zajebisty mecz na trybunach :)

PS -Kartoniada fajna ;)

Kiju
17-05-2003, 11:44
Kiju wiem ze niewidzieliscie tego na zywo ale pewni potem w netcie sprawdziles jaka byla oprawa na wejscie pilkarzy w meczu Legia-Widzew? nie tylko same kartony byly takze inne elementy wiec chyba jeszcze troche lechowi brakuje... ale napewno poczynil duzy postep...

mam nadzieje ze po srodowym meczu znow odskoczymy im :D :) ;)

Fakt Deyna czy Witamy...to troche wyzsza pólka,lecz od innych waszych kartoniad ta juz nie odbiega poziomem,jak juz nadmieniłem- wysokim poziomem.

Adiq
17-05-2003, 11:47
Ta kartoniada również nie odbiega od naszych poziomem. :buhaha:

http://www.ultras.pl/news/kol1_0203/25a.jpg

Adis
17-05-2003, 11:49
A panorama Warszawy???

8o 8o 8o

Kawa
17-05-2003, 12:02
Kartoniada fajna, ale co na niej jest napisane? Jednak twierdzenia ze Lech doszedł juz do naszego pozimu jest stwierdzeniem na wyrost. My(a raczej CF :) ) zaprezentowaliśmy juz 3 bradzo skomplikowane choreografie, a im wyszła dobrze dopiero pierwasz, wiec jeszcze trochu im brakuje, ale ida w dobra strone.

Mazi
17-05-2003, 13:49
Kartoniada bardzo ładna , ale rzeczywiscie Kiju troche przesadził . Niech spróboją z bardzje skomplikowanym wzorem .
Do Trola :
a myslisz ,ze nasze kartoniady brzydziej wyglądają live ? :rotfl: :rotfl: