PDA

Zobacz pełną wersję : Turniej Kibiców Legii

yusta
12-11-2003, 23:13
Piszę już teraz żeby oblukac jakie byłoby zainteresowanie. Myślę o tym, by zorganizować Turniej Kibiców Legii. Dokładnie chodzi mi, by udział w tym turnieju wzięły drużyny konkretnie związane z jakims fanclubem lub forum Legii. Organizacją zajmie się Liga Fanów. Mecze prawdopodobnie rozgrywane byłyby na Marysinie, tam gdzie Liga Fanów gra. Nagród rewelacyjnych nie przewidujemy, dlatego żeby koszty uczestnictwa były jak najniższe. Okolicznościowe pucharki dla trzech najlepszych ekip myślę, że w zupełności wystarczą.
Najgorsza sprawa jest z terminem. W tej chwili biorę pod uwagę dwie opcje, albo w długi majowy weekend - wtedy dużo ludzi ma wolne i może jakies FC z poza Warszawy by dotarły, albo coś w okolicach Dnia Dziecka, ale wtedy trzeba będzie zmienić lokalizację bo na Marysinie zawsze jest jakiś festyn i z boiska nas wypędzają, ale z tym nie bedzie wiekszego problemu.

Napiszcie co o tym sądzicie. Chodzi mi o wstępne deklaracje uczestnictwa i wypowiedzi na temat terminu.

Jeżeli jest to możliwe, prosiłabym na przyklejenie tematu z uwagi na dość odległy termin Turnieju. W miarę zbierania informacji bedę coś dopisywać, a i o opinie innych łatwiej jak temat jest na wierzchu.

emde
12-11-2003, 23:34
Moim zdaniem najlepszy bylby turniej halowy tyle ze wtedy koszty sa duzo wieksze. Ale mozna by go zorganizowac w styczniu lub lutym i na wieksza skale. Wtedy moze NL, SS i klub by wspomogl taka 2-3 dniowa impreze. Taki turniej napewno by zblizyl do siebie fan cluby i inne grupy na Legii...

aaadamm
12-11-2003, 23:36
najlepszym rozwiazaniem (patrzac na Wild West) jest termin przed meczem Legii - najlepiej z Widzewem na wiosne. Turniej rozegraloby sie z samego ranca do poludnia, przerwa na obiad, finaly i mykamy na mecz.

tak to ciezko byloby nam zebrac ekipe tylko na sam turniej. Graniczy to z cudem - wiadomo - koszty dojazdu.

Misiek88
12-11-2003, 23:43
Ciezko bedzie tak czy inaczej. Najwyzej chlopaki z innych miast poprzyjezdzaja wczesniej na mecz lub zostana dluzej, a my pozalatwiamy im noclegi u ludzi... Bo w ciagu kilku godzin fajnej imprezki sie raczej nie dogra...

Ale pomysl jak najbardziej trafiony, ja juz sobie ostrze korki... '8

Swierzy
12-11-2003, 23:46
B.dobry pomysl, ale radze poczekac az bedzie cieplej ;)

Misiek, jak cos Ci sie przypomni to edytuj posty, a nie co minute dopisujesz kolejne.

WD
12-11-2003, 23:48
Jak już wyżej wspomniano, warto byłoby, aby zaprosić na taki turniej jak najwięcej przedstawicieli fan-clubów, tak jak to się dzieje na Widzewie od jakiegoś czasu. Co jak co, ale organizacji fan-clubów można im obiektywnie rzecz biorąc pozazdrościć.

Misiek88
12-11-2003, 23:50
B.dobry pomysl, ale radze poczekac az bedzie cieplej ;)

Misiek, jak cos Ci sie przypomni to edytuj posty, a nie co minute dopisujesz kolejne.

ok, ok... choc wlasciwie co to za roznica

Swierzy
12-11-2003, 23:51
Dla mnie zadna, ale moderatorzy i co po niektorzy uzytkownicy tego forum maja fiola na punkcie tak zwanego "nabijania" :)

yusta
12-11-2003, 23:54
najlepszym rozwiazaniem (patrzac na Wild West) jest termin przed meczem Legii - najlepiej z Widzewem na wiosne. Turniej rozegraloby sie z samego ranca do poludnia, przerwa na obiad, finaly i mykamy na mecz.

tak to ciezko byloby nam zebrac ekipe tylko na sam turniej. Graniczy to z cudem - wiadomo - koszty dojazdu.

Od rana do południa ciężko by było rozegrać cały turniej.

Emde - halowy turniej raczej odpada bo koszty są tragicznie wysokie, po za tym marzymi się taki turniej - piknik. Ładna pogoda, mnóstwo kibiców, jakieś pifko w miłym towarzystwie itp.

PS. Misiek i Świerzy - nie rozmywać!!!

ems
13-11-2003, 00:11

Od rana do południa ciężko by było rozegrać cały turniej.

Emde - halowy turniej raczej odpada bo koszty są tragicznie wysokie, po za tym marzymi się taki turniej - piknik. Ładna pogoda, mnóstwo kibiców, jakieś pifko w miłym towarzystwie itp.

PS. Misiek i Świerzy - nie rozmywać!!!

rozwazasz udzial zgod ?

Kawa
13-11-2003, 00:13
Turniej byłby super sprawa. Okolice długiego weekendu byłby moze dobre tylko czy ludzie nie powyjezdzaja? Lepiej by byłochyba koło 1 czerwca zrobic.

yusta
13-11-2003, 00:19
rozwazasz udzial zgod ?

Oczywiście, tylko jest jeszcze kwestia noclegów :( Taki turniej musiałby trwać dwa dni.

Kawa - własnie dlatego proponuję długi weekend, że sporo ludzi ma wolne i nie mieli by problemów z robotą, szkołą itp.

kamyk
13-11-2003, 11:21
mysle ze by dało rade to zrobic nawet kiedys Łysolek mówił ze bedzie chciał taki turniej zorganizowac przy grillu i piwku!mysle ze ten wikend majowy jest dobrym terminem w sumie! ja bym ekipe z Puław pewnie przywiózł, bo już nad takim pomysłem sobie rozmawialismy::)nio yusta jak wezmie się ktos za to na powaznie to turniej napewno by się odbył a z noclegami mysle ze by problemu wiekszego nie było :) w sumie w maju ciepło jest wiec ławek jest duzo :P nie raz się spało...

Adis
13-11-2003, 12:10
Jestem Za! Juz kilka razy tu byla mowa o takich turniejach i jakos niewiele sie z nich realizowalo, wiec moze teraz wypali. Powiem tak: Łuków na pewno by przyjechal!!

PS. Tez dla mnie fajniej by bylo gdyby wszystko odbywalo sie na hali, no ale wlsanie koszta sa dosyc wysokie :(

Łysolek
13-11-2003, 12:23
no nic widzę , ze mój pomysł zaczyna być popularny :D poniewaz Yusta Cie bardoz lubie organizuj sobie turniej , a ja sobie :D Moje plany są takie aby oprócz meczów było ognisko i wielka biesiada , idealnym miejscem do tego byłby Powsin , ale o szczegółach napisze już w nowym roku...

Kawa
13-11-2003, 14:23
no nic widzę , ze mój pomysł zaczyna być popularny :D poniewaz Yusta Cie bardoz lubie organizuj sobie turniej , a ja sobie :D Moje plany są takie aby oprócz meczów było ognisko i wielka biesiada , idealnym miejscem do tego byłby Powsin , ale o szczegółach napisze już w nowym roku...
Powsin? a tam jest jakies dogodne boisko? i pole namiotowe :> Kurde jak zorganizujecie ten turniej na poczatku maja to sie wkurze bo maturka bedzie mi przeszkadzać w spokojnym piciu :/

Yankes
13-11-2003, 14:29
akurat w p[owsinie to i dobre duze boisko jest i jest gdzie namioty rozstawic :) w ostatniej chwili przed maturka to juz tylko odpoczynek a nie nauka :]

domber
13-11-2003, 15:08
na biesiade Powsin jest dobry nawet bardzo dobry ale jest jeszcze jedno takie miejsce troche dalej Zalesie Gorne jest tam wybudowany takie duzy dach mozna zrobic ognisko i wogole chyba fajniej jest stawik i rzeczka ale nie ma boiska

bemowiak
13-11-2003, 15:14
na biesiade Powsin jest dobry nawet bardzo dobry ale jest jeszcze jedno takie miejsce troche dalej Zalesie Gorne jest tam wybudowany takie duzy dach mozna zrobic ognisko i wogole chyba fajniej jest stawik i rzeczka ale nie ma boiska

Turniej kibiców bez boiska 8- całkiem nowatorski pomysł ;) chyba że to ma być turniej w innej dyscyplinie :>

domber
13-11-2003, 15:20
Turniej kibiców bez boiska 8- całkiem nowatorski pomysł ;) chyba że to ma być turniej w innej dyscyplinie :>
chodzi o taka jedna wiekla impreze na powietrzu ognisko kiełbaski browar

bemowiak
13-11-2003, 15:23
Wiem wiem żartuje.

BTW: Byłem w Zalesiu całkiem fajne miejsce jak na taką imprezke

yusta
13-11-2003, 18:53
Bemowiak - imprezka ma być przy okazji :>
Łysolek - co znaczy organizuj sobie swój, a ja swój? Przecież to jest bez sensu. Ważne jest to, żeby taka impreza się odbyła, a nie kto ją bedzie organizował. Tzn, ważne w sumie kto i kto jakie ma możliwości :P

R@dek (L)
13-11-2003, 18:55
Łysolek - co znaczy organizuj sobie swój, a ja swój? Przecież to jest bez sensu. Ważne jest to, żeby taka impreza się odbyła, a nie kto ją bedzie organizował. Tzn, ważne w sumie kto i kto jakie ma możliwości :P

Ja ze swojej strony od jutra organizuje ekipe i czekam na dokładniejsze info :)

Adis
13-11-2003, 19:00

A jak Cie nie zaprosza? :> ;)

Misiek88
13-11-2003, 20:32
Dla mnie zadna, ale moderatorzy i co po niektorzy uzytkownicy tego forum maja fiola na punkcie tak zwanego "nabijania" :)

Jak ktos szuka sam niepotrzebnych problemow, moze nie ma innego zajecia... Mnie to osobiscie akurat srednio interesuje, bo wlasciwie jakie to ma znaczenie :buhaha:

R@dek (L)
13-11-2003, 20:35

A niech tylko o tym pomyślą to ja z nimi pogadam ;)
Ty myśl lepiej o sobie 8)

Swierzy
13-11-2003, 20:41

Jak ktos szuka sam niepotrzebnych problemow, moze nie ma innego zajecia... Mnie to osobiscie akurat srednio interesuje, bo wlasciwie jakie to ma znaczenie :buhaha:

Rozmywanie to kolejna rzecz za ktora mozna oberwac po uszach :)

Wracajac do tematu. Zalesie Gorne jest jednak sporawy kawalek od Warszawy. Mysle, ze w Powsinie byloby lepiej.

domber
13-11-2003, 20:52
Wracajac do tematu. Zalesie Gorne jest jednak sporawy kawalek od Warszawy. Mysle, ze w Powsinie byloby lepiej.
i nie tak daleko do tesco :rotfl:

Raffi
13-11-2003, 21:40
Powiem krótko - sugerowałbym, żeby wypowiedziały się w tym temacie przede wszystkim osoby z ekip dzielnicowych i spoza Warszawy, które zainteresowane są wzięciem udziału w turnieju, bo co do tego, że jest to dobry pomysł, jesteśmy chyba zgodni :) A miejsce się znajdzie, jak będą chętni. 8)

domber
13-11-2003, 21:50
spoza warszawy jestem ja i chetnie pogram w pilke ja sie na to pisze oczywiscie jak jestem zaproszony

yusta
13-11-2003, 23:13
spoza warszawy jestem ja i chetnie pogram w pilke ja sie na to pisze oczywiscie jak jestem zaproszony

Jasne, ale chodzi o to żeby zgłaszały się już całe ekipy, a nie pojedyncze osoby bo klecenie teamów na miejscu nie ma sensu i nie o to chodzi.
Konkretnie chodzi mi o FC, zgody, reprezentacje for Legijnych itp.

Misiek88
14-11-2003, 07:45
Jak turniej ma wyjsc konkretny, musi byc zrobiony cos kolo dlugiego weekendu, bo tylko wtedy ludzie spoza Warszawy moga sie wyrwac na dluzej. a niektorzy juz gafdaja o wyjazdach z miasta itd. Jak komus nie pasuje to trudno, przymusu nie ma, Ci ktorzy chca w tym uczestniczyc zostana, a dla gosci miejsce tez sie znajdzie

Adis
14-11-2003, 14:10

A niech tylko o tym pomyślą to ja z nimi pogadam ;)
Ty myśl lepiej o sobie 8)
O mnie to Ty sie nie boj ;) hyhy

Muranowiak
15-11-2003, 14:24
NO TO MASZ JUŻ PIERWSZĄ EKIPĘ--Z MURANOWA! wogle to dobry pomysł na jakis turniej, szczegulnie teraz jak jest zima i smutno nam bedzie bez meczów LEGIUNI! byśmy wypełnili jakoś ten wolny czas!!!!!! :trata:

1916
16-11-2003, 10:16
NO TO MASZ JUŻ PIERWSZĄ EKIPĘ--Z MURANOWA! wogle to dobry pomysł na jakis turniej, szczegulnie teraz jak jest zima i smutno nam bedzie bez meczów LEGIUNI! byśmy wypełnili jakoś ten wolny czas!!!!!! :trata:

No, mecze na sniegu to konretna sprawa, a zwłaszcza jak wracasz do domu i czujesz sie jak jeden wielki sopel :-)

Misiek88
16-11-2003, 18:06
Chyba lepiej grac na sniegu niz w blocie, a jesli beda chetni zagrac mozna... Moze nie bedzie to od razu wielki turniej ale drobne przetarcie przed glowna imprezka

Toudi
16-11-2003, 21:30
Już przy okazji meczu między e-Legia a LFF powstał pomysł zoorganizowania wielkiego meczu tych drużyn połączonego z wielkim piknikiem i biesiadą jak to ktoś napisał. Ale turniej byłby ciekawszy ;)

Misiek88
17-11-2003, 14:11
Moim zdaniem jedno drugiemu nie przeszkadza. Kazda taka imprezka moze byc ciekawa w swoim rodzaju. Turniej to mozliwosc spotkania dla ludzi z wielu miast, a meczyk na fajna zabawe w bardziej kameralnym gronie. A moze z takiego meczu wreszcie wykluje sie pelny sklad na wyjazd na turniej kibicow do Wloch (Inter...) i Holandii, bo do tej pory zawsze jezdzily z Legii ekipy szczatkowe

Kasja
17-11-2003, 21:49
no ja niestety bym nie grala, ale od siebie moge dodac tylko tyle ze pomysl jest bardzo fajny :) i zyczyc powodzenia w jego realizacji :D

Misiek88
17-11-2003, 23:10
no ja niestety bym nie grala, ale od siebie moge dodac tylko tyle ze pomysl jest bardzo fajny :) i zyczyc powodzenia w jego realizacji :D

Ale chyba mozna byloby liczyc na wsparcie i mile spojrzenie z trybun...? Wtedy gra sie o wiele przyjemniej, ze nie wspomne o roli masazystki, ktora podnosi wartosc kazdej druzyny '8

Kasja
17-11-2003, 23:13

Ale chyba mozna byloby liczyc na wsparcie i mile spojrzenie z trybun...? Wtedy gra sie o wiele przyjemniej, ze nie wspomne o roli masazystki, ktora podnosi wartosc kazdej druzyny '8
nie ma problemu :D
obejrze na bank, a jak ktos zaluzy na masaz to kto wie... :>

pijak
17-11-2003, 23:16
Kasja nasz Ty Legionisto :rotfl: bedziemy dumni z takiej służby medycznej :D

Kasja
17-11-2003, 23:18
Kasja nasz Ty Legionisto :rotfl: bedziemy dumni z takiej służby medycznej :D
o widze ze juz LEGIONISTKA jestem :D jeeee coz za rownouprawnienie :D
hehe no nie bedziecie mieli innego wyjscia... bo inaczej moge dzialac nie przyjaznie :>

Kasja
17-11-2003, 23:23
To nikt nie zostanie do gry. Wszyscy będą się "zwijać" z bólu i czekać na pomoc medyczną '8
hehe to ja przyniose jakies igly, strzykawki i walki to cos mi sie wydaje ze bedziecie smigac do gry jak nigdy wczesniej :D
hehe pelna mobilizacja :>

pijak
17-11-2003, 23:24
to może już ustalimy ławke wymagającą "rekonwalescencjii"

1. raekwon
2. ja .....
3. ...

Kasja
17-11-2003, 23:27
to ja juz sie zaczne przygotowywac :bat:
i oki koniec rozmywania... czekamy na turniej ;)

Walek_C.Z.K
18-11-2003, 08:00
Ja jestem jak najbardziej za zorganizowaniem takiego turnieju, czesto zreszta już o czymś takim myślałem, bo to pozwoli tylko zintegrować wszystkie ekipy. Ja oczywiscie zglaszam swoja druzyne, Fan-Club Legii z bylego woj.chelmskiego, istniejemy, choc nas malo od 1995 roku, a na taki turniej napewno bysmy sie zebrali, choc mam obawy czy kondycyjnie wytrzymamy chociaz jeden mecz?

Misiek88
18-11-2003, 12:47
To moze w takim razie, w ramach przygotowan do turnieju glownego, zagramy jakis meczyk kontrolny? Ja swoja druzyne mam, swego czasu w kilku gralismy w Lidze Fanow, ale z roznych wzgledow juz nie gramy. Taki maly sparing moze bylby dobry, zeby lepiej sie poznac i wystawic na wiosne konkretna ekipe, ktora wstydu nie przyniesie...

Cube
19-11-2003, 10:33
mam nadzieje ,ze znalazlo by sie miejsce dla mojej pijackiej ekipy FC Drink Team of Legia Picnic Fans 8)

Tomi
19-11-2003, 16:18
Może bysmy wystawili ekipe z naszego forum ????? Jakby terminy były dobre to z chęcią zagram ;)

Łysolek
19-11-2003, 22:34
Może bysmy wystawili ekipe z naszego forum ????? Jakby terminy były dobre to z chęcią zagram ;)

'8 obiecuje nie pic :D

pijak
19-11-2003, 22:49

Ty jesteś katolik..... ??
bo wiesz że kłamać to grzech... '8

Łysolek
19-11-2003, 23:21

Ty jesteś katolik..... ??
bo wiesz że kłamać to grzech... '8
no ale nie pić oczywiście tylko przed i w trakcie meczu :>

P.S. koniec rozmywania , za ciekawy temat :>

Misiek88
19-11-2003, 23:37
Ja jestem jak najbardziej za... Pytanie tylko gdzie zagramy i na jakim boisku, bo skoro jest tylu chetnych to moze bysmy wskoczyli chociaz na takie połligowe. Tam sie gra bodajze po 7 lub 8 + bramkarz, wiec wszyscy chetni by sie mogli wykazac. A zeby bylo juz cos konkretnego to proponuje zagrac w nastepny weekend (ten jest juz za blisko...), jak wypali to mozemy to powtarzac czesciej

M_I_G
24-11-2003, 17:38
bardzo dobry pomysl
mnie rowniez nie zabraknie , mozna wystawic ekipe z forum jako jeden team a jak nie to ja sprowadze wlasny team z LF albo zrobie osiedlowa ekipa zlozono tylko z kibicow (L).

w sumie mozna by bylo sie gdzies ustawic na jakas hale , mysle ze jest pare dobrych hali i mozna by otworzyc 4 ekipy i nie wyszlo by tak drogo.

Misiek88
26-11-2003, 13:32
To co, sa jakies konkrety? Mnie jest wszystko jedno czy gramy na hali, czy na dworze...

Misiek88
08-12-2003, 12:44
Minela juz kupa czasu od ostatniego wpisu i chyba brak chetnych do rozruszania kosci... A szkoda, szkoda, bo pogoda w tym roku wyjatkowo sprzyja kopaniu pileczki, chocby i na swiezym powietrzu. W takim razie konkretne pytanie:
Moze znajda sie chetni do pogrania w ta niedziele, np. ok. godz. 12.00. Proponuje okolice stadionu Legii (np. w liceum na Mysliwieckiej), bo tu jest kazdemu "po drodze"

b3nito
18-12-2003, 15:50
cos-brak-reakcji-na-propozycje-miska.....moze-by-rozegrac-jakis-sparing-chociaz....Yusta-moze-by-tak-forum-kontra-DT?? '8

yusta
02-01-2004, 16:40
mam nadzieje ,ze znalazlo by sie miejsce dla mojej pijackiej ekipy FC Drink Team of Legia Picnic Fans 8)

:bat:

Ta nazwa jest zastrzeżona. Mistrz Polski w piłce plażowej też bedzie miał kłopoty....... :oho:

Yankes
02-02-2004, 15:11
Kto ma ochote w piłeczke dzis pograc??

Dzisiaj od 22 przy ul.Siennickiej (Grochów) jest zarezerwowana sala

koszt wynosi 145zł za godzine wiec przy grze 7 na 7 wyszlo by po 10zł

jest jescze kilka wolnych miejsc jak cos to sie zglaszac!! kto chetny?? musze miec odp.tak do 17

Raffi
02-02-2004, 16:13
A to tak dla zachęty :look:

http://zaglebie.sosnowiec.pl/forum/viewtopic.php?t=1832&start=270

yusta
02-02-2004, 18:42

Mecz będzie trwał 2 x 8 minut

Wlasnie tego chcialabym uniknac.... 16 minut to stanowczo za krótko :/

Raffi
11-02-2004, 14:21
http://www.legialive.pl/wydarzenie.php?WydarzenieID=9753

pijak
02-03-2004, 17:26
co do organizacji hali dla forumowiczów - nie wiem czy to ten topic, ale tamtego nie znalazłem

hala na ursynowie SGGW kosztuje 120 za godzine... dla organizatora - studenta z klegitką jest jakiś bonus z 20%
jest to duża aula, z trybunami na "górze" ne długo organizujemy tam meczyka ze znajomymi, i wtedy moge sie wziąść za ew. zorganizowanie forumowego treningu :) dla kilkunastu chętnych osób...

z drugiej strony to śnieg topnieje :D ale sądze że chętni by sie znaleźli...

Włóczykij
02-03-2004, 18:28

Mecz będzie trwał 2 x 8 minut

Wlasnie tego chcialabym uniknac.... 16 minut to stanowczo za krótko :/

Bylem na tym turnieju i powiem ze wszytko bylo tak jhak kazdy moglby to sobie wymarzyc, jedynym problemem byl czas meczu, ale jak startuje okolo 12 druzyn to tak to musi wygladac o ile turniej mialby trwac 1 dzien

yusta
02-03-2004, 20:37
Bylem na tym turnieju i powiem ze wszytko bylo tak jhak kazdy moglby to sobie wymarzyc, jedynym problemem byl czas meczu, ale jak startuje okolo 12 druzyn to tak to musi wygladac o ile turniej mialby trwac 1 dzien

Mi chodzi o turniej na normalnym boisku, nie na hali. To znacznie zredukuje koszty udzialu. Wstepnie mysle o pierwszym majowym weekendzie.

dyha
20-03-2004, 22:52
odświeżam temat 8)

Marcin ZŻB
27-03-2004, 19:36
No macie rację, przyblkiżył by kibiców Legii, ale żeby byli gracze w każdym wieku

Koronkova_fc
09-04-2004, 15:26
Taki turniej to swietna sprawa:)) Na Zagłebiu w ferie taki zoorganizowalismy ... kasa ze sprzedanych biletow psozla na grupe FB na ultrasowanie :) Ooglnie bardzo fjanie poznalo sie sporo osob z forum..i wielu kibicow:) No i jako dziewczyna mogłam zagrac:) Pozdrawiam serdecznie :)

Kibic Z Legi1
10-04-2004, 17:16
Witam Was Serdecznie:-)Chodzimy Pograć W Kosza Z Kibicami Mks-u Proszkow Na Powietrzu Na Bemowie Chodzie Zrubić Jakiś Turnej Na Bemowie W Kosza Pozdro Dowidzenia:-) :) :hmm: ;) :look:

Mrozik
10-04-2004, 17:17
Witam Was Serdecznie:-)Chodzimy Pograć W Kosza Z Kibicami Mks-u Proszkow Na Powietrzu Na Bemowie Chodzie Zrubić Jakiś Turnej Na Bemowie W Kosza Pozdro Dowidzenia:-) :) :hmm: ;) :look:
Do widzenia. I nie wracaj :oho:

Toudi
19-04-2004, 16:36
To chyba niejest ten sam turniej co na głownej stronie jest info?