PDA

Zobacz pełną wersję : Polska - Włochy

aaadamm
12-11-2003, 21:01
oczywiscie kibicowsko - kto byl - niech opisze

Mrozik
12-11-2003, 21:08
Pusto, pusto i jeszcze raz pusto (przynajmniej Żyleta) .

kamyk
12-11-2003, 21:10
jak dlamnie i na meczu reprezentaci bardzo mało ludzi jest spodziewałem sie pełnej Zylety a tu duzo pustego ale sie czemu dziwic bilety do najtanszych nie nalezały!kumpel mi smsa wysłal bo pojechało (3 mojch ziomów) ze ludzie maja duzo tych trabek jebanych dzieki bogu ze na meczach Legii nie ma ich!

arczi
12-11-2003, 21:11
Miało być "kto był" Mrozik :>

Kawa
12-11-2003, 21:12
Ale łuk od Łazienkowskiej prawie pełny.

aaadamm
12-11-2003, 21:16
mnie rozwalila flaga w barwach POLSKI z napisem "Młodzież Wszechpolska" heheheeh...lubie typkow :)))

Aureliusz
12-11-2003, 21:19
[trabka]
Jak one mnie wkurwiają. Słychać je nawet w TV.

aaadamm
12-11-2003, 21:20
[trabka]

jak wylaczylem glos...jeszcze Basalaj komentuje..to calkiem :D:D... szkoda, ze nie ma relacji w PR1, to moza byloby sobie Andrzeja Janisza posluchac :D

Wasil
12-11-2003, 21:29
Jakaś włoska fana na Żylecie czy co ?

ems
12-11-2003, 21:31

na to wyglada

domber
12-11-2003, 21:42
Szczesny przed meczem mowil ze jast zdziwiony ze na reprezentacje ludzie nie przychodza a na lige jest komplet

Mrozik
12-11-2003, 22:00

na to wyglada
Ale tam jest coś z Cracovią 8- Włosi siedzą po prawej stronie krytej z paroma flagami...

Flaga młodzieży wszechpolskiej to moim zdaniem tragedia 8-

Mrozik
12-11-2003, 22:33
Ale kryta chyba pełna :)

Raffi
12-11-2003, 22:35
To jest flaga Włochów z Krakowa

Ale w drugiej połowie doping się mocno poprawił moim zdaniem, przed meczem byłem pełen najgorszych przeczuć..

Na łuku, pod zegarem, to Włosi siedzą? BO tam też trochę osób jest

witek
12-11-2003, 22:44
Ale w drugiej połowie doping się mocno poprawił moim zdaniem, przed meczem byłem pełen najgorszych przeczuć..

faktycznie, doping nienajgorszy, wlasnie odspiewany zostal hymn i robilo naprawde dobre wrazenie (az sie Basalaj wzruszyl ;) )
szkoda tylko, ze nawet na chwile nie milkna te pier**** trabki....

Swierzy
12-11-2003, 23:26
Wydaje mi sie ze pod koniec krzyczeli "na kolana!" :D
A te trabki to powinni konfiskowac na bramkach :/

Tuzin...
12-11-2003, 23:58
Nie no z dopingiem i trabkami to TRAGEDIA
Bylem na luku i tu od cholery tego dziadostwa...
Przed stadionem tez pelno handlarzy z trabkami - w spreju, dlugimi - do wyboru do koloru :fu:

Co do wloskiej flagi na Zylecie to nie widzialem za bardzo co tam bylo napisane. Na luku od kanalku blisko krytej siedzieli chyba jacys wloscy kibice i mieli wlage w barwach z napisem VERONA.
Kryta pelna, ale to chyba dlatego ze PZPN rozdal sporo darmowych wejsciowek.
Na Zylecie brak naszej flagi, gniazdo chyba tez puste. Nasi chyba odpuscili ten mecz
I ja chyba na razie odpuszcze sobie ogladanie Repry na zywo...

Raffi
13-11-2003, 00:12
Na fladze był napis "GLI ITALIANI DI CRACOVIA" o ile dobrze zauważyłem.

Tupcia
13-11-2003, 00:25
A więc -
1. Ludzi na zylecie mało, na krtyej i łukach sporo
2. Trąbki to jest przekleństwo!!!
3. Tuż przed meczem czulam się jak na odpuście, pełno straganów, trąb i trąbek :/
4. Doping w zasadzie dziwny, ale lepszy niż w Chorzowie czy gdzies tam, czasami nawet trąbki zagluszano.
5. Byla włoska falga,taksię zastanawiałam, czy to rpzypadkiem nei ten typek, o którym pisali w "skazanych na LEgię", ten Włoch...
6. Legionistów niewielu, leigjnego dopingu zero (tylko kilka przypadków, np, my ;) )
7. Pod zegarem Wlochow nie było, tylko jakeis grupy autokarowe. Np. wislacy, których czasami nawet bylo słychac z przyspiewkami :/ wtedy z Kasją probowałysmy ich zagłuszyc, ale ludzie sie bardoz dziwnie na nas patrzyli. Szczegolnie pani z trąbą :buhaha:
8. Mecz pod względem kibicowksim piknikowy, ale w zasadzie ciesze się że tam byłam, bo pewnie będzie keidys uznawany za historczyny... 3:1 z Wlochami!! I to jeszcze wlaściwie zaslużenie...NIESSSSSAMOWTE!

szczepan
13-11-2003, 00:26
co to byly za flagi na zylecie... ta w barwach wloch i jakims niebieskim napisie (cos tam cracovia) oraz druga nabazgrana po wlosku sprayem

Sharn
13-11-2003, 00:55
Wróciłem właśnie z krainy pikników i innych morsic w rui.
Na trybunach zasiadło wg. moich szacunków 8 tysięcy kibiców. Większość z nich stanowiły pikniki, na krytej mozna było naprawde czasem boki zrywać. Ale od początku.
Przed wejściem oczywiście kilkunastometrowe kolejki do wejścia, ale jakoś nie trwało to wszystko makabrycznie długo. Tu się natknęłem na pierwszych kibiców błądzących - "To jest ta kryta? Czemu oni nie wchodzą normalnie? Nie wniosę tej coli?" 8o Po przejściu dość pobieżnej kontroli (co zabawne mnie w szakliku Legii jakoś ledwie dotknęli a pikników ku ich uciesze trzepali dość dobrze) udaliśmy się na sektor (B dolna). Jednakże wcześniej załamałem się widokiem stoisk z pamiątkami: małe trąbki, duże, trąbki, mechaniczne trąbki, manualne trąbki, przetrąbki, zielone trąbki, czerwone trąbki i inne ***** mać trąbki... :* .
Nic to idziemy. Kryta full, Żyletka niecała połowa, na łukach tyle co na klasykach na Legii, czyli wporzo. Zajeliśmy sobie miejsca całkiem po prawej stronie krytej i nawet dobrze, bo mieliśmy okazję poobserwować i dowiedzieć się coś o kibicach gości, którzy zjawili się w tej części stadionu w 17 osób. Śmiesznie wyglądało ich wejście gdyż co drugi miał w rękach flagę Włoch wielkości poszewki na poduszkę (coś ala Wisła), którą od razu wieszał na płocie. Powiesili łącznie 9 flag m.in. Verona i Como. okazało się, że są to kibice wielu klubów włoskich, którzy zawsze razem podążają za kadrą, mimo, że ich kluby nie zawsze żyja ze soba w zgodzie. Dość szybko okazało się co ich łączy: pieśń spiewana razem z podnisioną prawą ręką z wiadomym pozdrowieniem, a kończąca się głośnym Sieg Heil! mówi o co cho. Śmieszne to trochę, bo jak na moje oko goście niewiele różnili się od kebabożerców chociażby. Więcej, najbardziej ich na naszym stadionie bolała obecnośc po drugiej stronie innych kibiców włoskich, wymachujących m.in. flagą Romy (wiadomo lewicowcy), a także posiadającej jakieś inne transparenty. Nie wiem nawet, czy obecność tych typków na krytej nie była wymuszona przez pewne niepopularne władze.
Doping Polaków w pierwszej połowie bardzo średni. Właściwie ograniczał się do skandowania "Polska, Polska" gdy piłkarzom szło i do wycia w te p.. :* ..e trąbki jak piłka grali Włosi. Myślałem, że tego nie napiszę, ale zauważyłem coś bardziej żenującego niż trąby: otóż na dużej części szalików na drugiej stronie widniał wielki napis ... "Impel" . Nie wiem czy jest to reklama firmy wywożącej śmieci w stolicy (oby), czy reklama ulubionej w Polsce firmy "chroniącej" osoby i mienie, słynnej m.in. z zatrudniania największych meneli w Polsce, a także skandalicznym zachowaniem wobec kibiców wielu miast, za co zresztą są sumiennie karani. Tak czy siak szalik jako symbol równy w flagą narodową, nie powinien być w ten sposób oznaczany. Właściwie całą sytuację na trybunach ratował (o dziwo) niezły mecz polskich kopaczy i zasłużona wygrana, dlatego na wiele rzeczy nawet nie wypada dalej narzekać, ale niestety dla mnie mecze kadry nie umywają sie do meczu naszego klubu. Chyba się nie pomylę jak powiem, że teraz na mecze reprezentacji chodzi publika która tak bardzo pokochała wyczyny Adasia M., polskie siatkarki i florecistki i Kusznierewicza. Ci ludzie przychodzą tam gdzie jest sukces, media, tam gdzie jest być modnie. Niestety, ciekawe gdzie oni są gdy gra ich lokalny klub/klubik, na Legię akurat nie przyjeżdża Barcelona, a koszykarze najbardziej potrzebują wpływów z biletów i zainteresowania... Nie wiem i tak naprawdę nie chcę wiedzieć. Niech sobie włączają TVNy i inne bzdety i oglądają jak to bydło "demoluje" pociągi za które "oni" muszą potem zapłacić... 8o

pozdr. Sharn 8)

Raffi
13-11-2003, 01:08
Nie napisałeś o drugiej połowie :P

Bondek RedStar'sAlcoholic
13-11-2003, 01:10
Chyba się nie pomylę jak powiem, że teraz na mecze reprezentacji chodzi publika która tak bardzo pokochała wyczyny Adasia M., polskie siatkarki i florecistki i Kusznierewicza. Ci ludzie przychodzą tam gdzie jest sukces, media, tam gdzie jest być modnie. Niestety, ciekawe gdzie oni są gdy gra ich lokalny klub/klubik, na Legię akurat nie przyjeżdża Barcelona, a koszykarze najbardziej potrzebują wpływów z biletów i zainteresowania... Nie wiem i tak naprawdę nie chcę wiedzieć. Niech sobie włączają TVNy i inne bzdety i oglądają jak to bydło "demoluje" pociągi za które "oni" muszą potem zapłacić... 8o

o tak!! calkowicie sie zgadzam!!! ...teraz reprezentacja to co innego niz chociazby 4 - 5 lat temu, wtedy cos sie dzialo, przyjezdzaly liczace sie ekipy z calego kraju. a teraz w przewazajacej czesci to same pikniki!! :/ 8o

Sharn
13-11-2003, 01:20
No tak - zmęczony już jestem, miałem ciężki dzień :p .
W drugiej połowie doping nieco się poprawił, nawet Różyk na chwilę skoczył na Żyletę zobaczyć kto i jak, (nawet zarzucił chyba coś bo się tam trochę normalniej zrobiło, a trąb jakby mniej), ale jednak też się poddał bo jak nam okreslił: jestem przerażony, tam same, pedały, alfonsy, stare baby i w ch..j pikników. Lepiej tam nie chodzić... :] Euforię wywołała trzecia bramka dla Polaków, zrobiło się głośno (ehhh te trąby '8 ) i śmiesznie, bo ludzie chcieli coś krzyczeć tylko nikt nie bardzo wiedział co (mało się nie polałem jak Żyleta pyta KTO WYGRA MECZ??!!, kryta POLSKA!!, ż KTO?!!, k POLSKA, ż KTO??!!, k POLSKA...... ż KTO??!! k POLSKA etc. Myślałem, że nie skończą początkowo. :buhaha:
Słowem BigPicnicHorrorShow.... 8o

Reprę sobie chyba odpuszczę (a napewno za te ceny)... :/

c_zary
13-11-2003, 02:32
Ja odpuscilem sobie od tego meczu ::/::

Q_(L)
13-11-2003, 09:17
Ja odpuscilem sobie od tego meczu ::/::

To i tak długo wytrzymałeś...

Ad. kibiców, których opisał Sharn... w dużym uproszczeniu - wydaje mi się, że zbieramy żniwo medialnej propagandy jaką prowadzą media:
- repra cacy i kibicować modnie, rodzinna atmosfera...
- w lidze bieda, katastrofalny poziom sportowy, przekupstwa, awantury... itd

bonio2
13-11-2003, 09:19
[quote=zajączek][trabka]

jak wylaczylem glos...jeszcze Basalaj komentuje..to calkiem :D:D... szkoda, ze nie ma relacji w PR1, to moza byloby sobie Andrzeja Janisza.JA bym wolał szpaka ewentualnie T Zimocha z PR1,TO SĄ KOMENTATO :help: :cf0: RY

Porter
13-11-2003, 10:51
moznaby ładnie poprosić misztala albo jakiegoś innego impela zeby te trąbki konfiskowali na bramkach bo nawet w tv , kiedy cos tam ktos tam próbował zanucić od razu był zagłuszany przez :* trąbki... Dajcie spokój... A co do samego widowiska sportowego to wg mnie mecz był po prostu ...hmmm... DZIWNY , nie bede tutaj wysnuwał przypuszczeń ale cos szemrana gra z obu stron....
a z takimi kibicami to reprezentacja niech sobie gra na obiekcie Izolatora Boguchwała... 8)

Kiju
13-11-2003, 11:01
Jebani handlarze trąb pojawiaja sie z tymi zasranymi instrumentami wszedzie,na Widzewie tez przed waznymi meczami handlują.*****,jak ja nienawidze tych zasranych trąb.Trąby powinne byc wpychane ich włascicielom głęboko w odbyt :zly:
Wczoraj jak ogladałem mecz to az zacząlem sie w domu awanturowac przez te traby....mało rzeczy mnie tak wkurwia(np.reklama batoników 3 bit i Mr Muscle) :fu:
***** trebaczy i srać im na plecy!

MaxyM_
13-11-2003, 11:04
Wczoraj usadowiłem się wygodnie w fotelu, odpalam tv, i myślę... Ruscy atakuja, syreny w Warszawie odpalili.

Tak mnie to wqurwiło, że po chwili z przybyłą "teściową" się pokłóciłem.

Za bardzo nie kumałem co sie dzieje na trybunach, jakiś typ z Włoską flagą na Żylecie... Myślę, wzieli go jako trofeum, albo maskotkę.

A tak na marginesie, to nie mogłem uwierzyć w gre naszych reprezentantów.

Koko
13-11-2003, 13:29
Co prawda nie byłem, ale to co widziałem w tv było przykre. Chodzi mi o pustki na stadionie, mam nadzieję że to da do myślenia PZPN bo ceny były z kosmosu. Osobiście miałem ochotę iść ale wydać 25zł na łuk, z którego słabo widać, to dla mnie jakiś wydatek. Poza tym znów te trąbki, które były wręcz tragiczne. Ale w sumie doping nie był jakiś fatalny, więc widać że ktoś "porządny" też na mecz poszedł.

m84
13-11-2003, 13:38
Ja się zgodzę,też byłem zaskoczony postawą Naszych w tym meczu. Oczywiście in plus. Co do trąbek to są one naprawdę tragiczne. Psują w ogóle całą atmosfere meczu kadry. To już po mału wygląda jak jakiś festyn czy piknik. A szkoda...bo czasem na meczach kadry byłą naprawdę spoko. Poźniej Włosi jadą do siebie i mówią że mecze w Polsce to tylko dmuchanie w trąbki i jakieś flagi ewentulanie. Szkoda że to tak wygląda. Dobre jest tylko że naprawdę wiele osób przychodzi w barwach i to było dośc widoczne. Tak to raczej od strony kibicowskiej niewiele pozytywów.

Herman
13-11-2003, 14:25
Na fladze był napis "GLI ITALIANI DI CRACOVIA" o ile dobrze zauważyłem.
Znaczy to dokladnie "Włosi z Krakowa"

MaxyM_
13-11-2003, 14:27
Jak ktoś chcę posłuchać trąbek jeszcze raz... To wystarczy włączyć Eurosport. :]

Grochów
13-11-2003, 14:31
A więc -
1. Ludzi na zylecie mało, na krtyej i łukach sporo
2. Trąbki to jest przekleństwo!!!
3. Tuż przed meczem czulam się jak na odpuście, pełno straganów, trąb i trąbek :/
4. Doping w zasadzie dziwny, ale lepszy niż w Chorzowie czy gdzies tam, czasami nawet trąbki zagluszano.
5. Byla włoska falga,taksię zastanawiałam, czy to rpzypadkiem nei ten typek, o którym pisali w "skazanych na LEgię", ten Włoch...
6. Legionistów niewielu, leigjnego dopingu zero (tylko kilka przypadków, np, my ;) )
7. Pod zegarem Wlochow nie było, tylko jakeis grupy autokarowe. Np. wislacy, których czasami nawet bylo słychac z przyspiewkami :/ wtedy z Kasją probowałysmy ich zagłuszyc, ale ludzie sie bardoz dziwnie na nas patrzyli. Szczegolnie pani z trąbą :buhaha:
8. Mecz pod względem kibicowksim piknikowy, ale w zasadzie ciesze się że tam byłam, bo pewnie będzie keidys uznawany za historczyny... 3:1 z Wlochami!! I to jeszcze wlaściwie zaslużenie...NIESSSSSAMOWTE!
A co śpiewali Ci WiśLacy ? ? ? :buhaha: :rotfl:

Herman
13-11-2003, 14:39
cCo do wczorajszego meczu Full :picnic2:...chyba już nigdy nie będzie jak "za układu"..

KISIE(L)
13-11-2003, 15:20
No nasi piłkarze pokazali klasę, Janas wie co robi, trąbki??? Powinni wsadzić sobie :* i tam trąbić, doping dobry napewno lepszy niż na Śląskim. :)

WD
13-11-2003, 15:30
Macie 100% racji z tymi cholernymi trąbkami, niech ich właściciele wsadzą je sobie w tyłek i sygnalizują nimi puszczanie bąków. A sprzedawców tego badziewia powinno się spod stadionów przepędzać, bo jak tak dalej pójdzie, to pojawią się jakieś puzony, skrzypeczki, cymbałki i gliniane koguciki wydające żałosny skowyt :(

Inna sprawa, że w sytuacji, gdy kibice "ligowi" odpuszczają sobie mecze reprezentacji, to potem przyłazi na stadion jakieś towarzystwo w smokingach i frakach i dmie obłąkańczo w te trąbki. Ale to już nie wina tyle kibiców, co PZPN-u, który ustala chore ceny biletów, dla więksozości kibiców poprostu zbyt duże. Taka już ich polityka - wolą mieć na stadionie kilka tysięcy smutasów dmuchających w trąbki niż kilkanaście tysięcy żywiołowych kibiców. A ich ideałem jest stadion Amikwi Wronki - najgorsza frekwencja w lidze, ale kibice oceniani zawsze przez PZPN najwyżej. Wnioskuję z tego, że gdyby jakiś klub grał przy pustych trybunach, to oceny od PZPN-u zebralby celujące, wybitne, pierwszorzędne itd. :(

Już ktoś dobrze zauważył - "niezłe" zdanie wyrobią sobie Włosi o nas po tym meczu :fu:

THCwaniak
13-11-2003, 16:41
Ogólnie spoko, trochę mało ludzi (ale co się dziwić jak bilety w takiej cenie).Same pikniki, gdzie flaga Legii? na ŻYLECIE jakieś śmieszne flagi z jeszcze bardziej śmiesznych miejscowości.Doping nie był tragiczny(mecz ogłądałem w TV) tylko te zajebane trąbki :fu: pikniki uczcie się trochę więcej piosenek bo chyba ze 3 odnotowałem razem z hymnem.

:box: CHWDP ! :box:
ZA KOSZULKĘ MOŻNA ZGINĄĆ

domber
13-11-2003, 17:31
Macie 100% racji z tymi cholernymi trąbkami, niech ich właściciele wsadzą je sobie w tyłek i sygnalizują nimi puszczanie bąków. A sprzedawców tego badziewia powinno się spod stadionów przepędzać, bo jak tak dalej pójdzie, to pojawią się jakieś puzony, skrzypeczki, cymbałki i gliniane koguciki wydające żałosny skowyt :(

Inna sprawa, że w sytuacji, gdy kibice "ligowi" odpuszczają sobie mecze reprezentacji, to potem przyłazi na stadion jakieś towarzystwo w smokingach i frakach i dmie obłąkańczo w te trąbki. Ale to już nie wina tyle kibiców, co PZPN-u, który ustala chore ceny biletów, dla więksozości kibiców poprostu zbyt duże. Taka już ich polityka - wolą mieć na stadionie kilka tysięcy smutasów dmuchających w trąbki niż kilkanaście tysięcy żywiołowych kibiców. A ich ideałem jest stadion Amikwi Wronki - najgorsza frekwencja w lidze, ale kibice oceniani zawsze przez PZPN najwyżej. Wnioskuję z tego, że gdyby jakiś klub grał przy pustych trybunach, to oceny od PZPN-u zebralby celujące, wybitne, pierwszorzędne itd. :(

Już ktoś dobrze zauważył - "niezłe" zdanie wyrobią sobie Włosi o nas po tym meczu :fu:
nie po co niech sobie stoja kibice sami przeciez widza ze trabek sie nie kupuje zobaczcie kto na mecz przychodzi z taka trabka jakis koles ktory jest pierwszy raz albo jakies male dzicko ktore przychodzi z ojcem i nie ma nawet sily dmuchnac w ta trobke i niesety ojciec jest zmuszony trabic bo inaczej dziecko bedzie plakac przynajmniej tak mi sie wydaje

Kempes
13-11-2003, 17:34
Jak ktoś chcę posłuchać trąbek jeszcze raz... To wystarczy włączyć Eurosport. :]

... news '8

rzeczywiście co 10 minut nas pokazują , jak z Valencią tylko ,że teraz można sie tylko deprymować pokazem dopingu :help:

Sharn
13-11-2003, 20:45
Właśnie, ktoś powiedział "co sobie Włosi pomyślą?" Otóż uświadamiałem ich (podałem nasze strony ultras) że to tylko repra, ale po minach widziałem, że nie wierzą... 8o Przykre to...
Za to chyba hools włoscy wiedza co to Polska bo na początku "miętko" się czuli, było widać.

PS Dwóch total najeb..ch typów o facjatach z końca świata jeszcze dołożyli cegiełkę, jak prosili tych nazioli by robili sobie z nimi zdjęcia pamiątkowe (bredząc że to prawdziwi kibice i coś tam). Mieli z nich (pośredni z nas wszystkich) niezłą polewę... :help: 8o

Tupcia
13-11-2003, 21:34
A co śpiewali Ci WiśLacy ? ? ? :buhaha: :rotfl:

Kurna... kazdy sie moze pomylic... :> ja tam słyszałam białą gwiazdę... Zreszta, lepiej Ty sie wypowiedz, powiedz kto te piesni zarzucał :> ;)

Supras Auteuil
13-11-2003, 21:57
Lepiej niż w"Żużlowym"Chorzowie,bo przynajmniej ich slychac bylo spiewających.

Bondek RedStar'sAlcoholic
14-11-2003, 01:07
Lepiej niż w"Żużlowym"Chorzowie,bo przynajmniej ich slychac bylo spiewających.

gdzie, co, jak??? :hmm: 8-

Raffi
14-11-2003, 08:27
Nie no, fakt, tu przynajmniej było słychać, że ktoś coś śpiewa, niemniej nie było za rewelacyjnie :/

Kasja
14-11-2003, 10:14
no kilmat byl inny, ale nie bylo zle :P
jak jestem z Tupa to zawsze sa jazdy... :P
Pozdr dla bardzo aktywnej pani z traba... bez kituuuuuu ta kobieta wymiatala... :buhaha: i oczywiscie dla pewnego plockiego ochroniarza... :>
Traby wrrrr :fu:
a wynik spoooooooore zaskoczenie :)
hehe ale smiesznie bylo :P

pit
14-11-2003, 11:36
jak zwykle na meczach reprezentacji było sporo trąbek!!

Porter
14-11-2003, 11:53
Pozdr dla bardzo aktywnej pani z traba... bez kituuuuuu ta kobieta wymiatala... :buhaha: i oczywiscie dla pewnego plockiego ochroniarza... :>

Co spiewali Ci wislacy ? 8)

Kasja
14-11-2003, 15:54

Co spiewali Ci wislacy ? 8)
przeciez ja nic o zadnych wislakach nie mowilam :/
ja nawet nic nie slyszalam... Tupa mowila ze cos o bialej gwiezdzie bylo, ale nie slyszalam... :)

Tupcia
14-11-2003, 19:44
P.S. Jakby co, ta pani z traba to nie ja!!!!!!!

przeciez ja nic o zadnych wislakach nie mowilam :/
ja nawet nic nie slyszalam... Tupa mowila ze cos o bialej gwiezdzie bylo, ale nie slyszalam... :)

NO tak, jeszcze mi powiesz że sie przeslyszałam :> :>