PDA

Zobacz pełną wersję : Pożegnanie Zielińskiego z kadrą

Bastion
12-11-2003, 14:54
Oto co znalazlem na WP

Przed meczem Polska - Włochy

Pożegnanie Zielińskiego z kadrą
Z takim rywalem reprezentacja Polski pod wodzą Pawła Janasa :+: jeszcze nie grała. Polacy zmierzą się z wicemistrzami Europy - Włochami. To będzie prawdziwy test piłkarskich charakterów w naszym zespole. Do Warszawy dotarli Jacek Zieliński :+: i Jerzy Dudek, którzy we wtorek rano spotkali się w Watykanie z papieżem Janem Pawłem II. Dla Zielińskiego będzie to pożegnalny mecz w ekipie białoczerwonych – pisze Przegląd Sportowy.
Zielek jeszcze w poniedziałek trenował z zespołem, dla Dudka wtorkowy, wieczorny trening był pierwszym i ostatnim przed meczem z Włochami.
Po raz 50 w kadrze wystąpi Jacek Bąk. Ten piękny jubileusz znajdzie się jednak w cieniu gry Jacka Zielińskiego, który wystąpi po raz 60. i - na "własnym" stadionie - pożegna się z kadrą. Oby było to godne wstąpienie do Klubu Wybitnego Reprezentanta. Zielek w kadrze nigdy nie zawodził, dobrze reprezentował Polskę nie tylko grą, ale także odpowiednim zachowaniem poza boiskiem. Nic dziwnego, że to właśnie legionista znalazł się w składzie delegacji do Ojca Świętego.
- Zdaję sobie sprawę, że reprezentacja Polski musi się oprzeć na graczach młodszych niż ja. Mam 36 lat, a mistrzostwa świata odbędą się w 2006 roku. To chyba jasne, iż trzeba szukać nowych graczy - komentuje Zieliński, który w kadrze zadebiutował dopiero, gdy miał... 27 lat.
Źródło: Przegląd Sportowy

WIELKI SZACUNEK DLA PANA JACKA :+:

jarcyś
12-11-2003, 15:18
polecam :

http://www.legialive.pl/publikacja.php?PublikacjaID=8927

Jacek - gość z klasą

KISIE(L)
12-11-2003, 15:30
Dziekujemy panie Jacku za te mecze rozegrane w koszulce z orzełkiem na piersi jedne były bardzo dobre inne słabsze ale taki jest los piłkarza nie zawsze wychodzą spotkania, ale nie mówię że był pan słaby , byłeś jednym z najlepszych piłkarzy, mam nadzieje że ten 60 mecz będzie najlepszy i Włosi zapamiętaja nazwisko Zieliński. Byłeś, jesteś i będziesz moim Idolem :+: :+:

Kempes
12-11-2003, 15:38
Jeden z tych którzy nie zbłaźnili Polski na MŚ

Szacunek.

domber
12-11-2003, 15:50
Jeden z tych którzy nie zbłaźnili Polski na MŚ

Szacunek.
dokladnie tak szkoda bo jeszcze nie jednemu moglby pokazac jak gra sie w pilke

Koko
12-11-2003, 17:33
Swoją drogą to szkoda, że to już ostatni mecz Jacka w kadrze. Jedyny piłkarz, który mnie w niej nigdy nie zawiódł :+:

kamyk
12-11-2003, 18:57
Jacek dziekujemy ci za te chiwle w kadrze za to ze pokazałes na Mś ze nie zchanbiłes jej dobra tak jak to zrobili nie którzy zawodnicy z tamtej kadry! dziekujemy jeszcze raz! JACEK teraz się skupi na grze w naszym ukochanym klubie:)

Kapse(L)
12-11-2003, 21:17
Jacek cala Polska jest ci wdzieczna a zwlaszcza W-wa za to co zrobiles w kadrze i nie tylko jestes the best

yusta
12-11-2003, 23:18
heh, szkoda..... Jacek w niczym nie ustępuje młodszym kolegom, a niektórzy jeszcze mogą się od niego sporo nauczyć. Wystarczy sobie przypomnieć jak u boku Jacka grał Głowacki a jak prezentował się bez wsparcia Zielka....

Bondek RedStar'sAlcoholic
13-11-2003, 00:27
no i powiedzcie mi dlaczego tak wartosciowy gracz konczy reprezentacyjna kariere?? :hmm: ...z Wlochami zagral bardzo dobrze ...ale z drugiej strony odchodzi z podniesiona glowa, ...z tarcza!!!

...no i teraz jest juz w pelni zaabsorbowany Legia '8 :+:

Adis
13-11-2003, 08:15
Byl jedym z bardziej wyrozniajacym sie w naszej kadrze. Doswiadczony, ambitny... Szkoda, ze musimy go porzegnac z kadra :(
Teraz sie skoncentruje tylko na Legii!

WIELKIE DZIEKI ZIELU ZA WSZYSTKO CO ZROBIŁES DLA POLSKIEJ KADRY!! :+:

legart
13-11-2003, 09:43
No cóż kończy się pewna epoka dziękujemy Panie Jacku za wszystko. Lepiej zejść ze sceny w pełni chwały niż rozmieniać się na drobne.

arczi
13-11-2003, 10:25
Tyż tak sądzę ;)

m84
13-11-2003, 10:28
Co racja to racja. Mimo wszystko Zieliński pokazał wczoraj że mimo wieku potrafi naprawdę dobrze grać i mógłby być pewnym punktem obrony Polski. No ale już nie będzie i trzeba uszanować tą decyzję. Teraz Legia ma go tylko dla siebie :D Dziekujemy Profesorze :D

Beny
13-11-2003, 10:37
No cóż kończy się pewna epoka dziękujemy Panie Jacku za wszystko. Lepiej zejść ze sceny w pełni chwały niż rozmieniać się na drobne.

I mam nadzieję, że zostanie to uhonorowane w Legii.
8)

Oby nie za wcześnie. :/

R@dek (L)
13-11-2003, 14:15

8)

Niema obawy Jacek jeszcz spokojnie powinien pograć unas 1,5 roku 8)

Kempes
13-11-2003, 15:10

8)

Niema obawy Jacek jeszcz spokojnie powinien pograć unas 1,5 roku 8)

Jeszcze troche gry Jacka napewno sie przyda natomiast potem widziałbym go chętnie w klubie na kolejne długie lata .

tato
13-11-2003, 16:08
Dla mnie Jacek jest jednym z trzech muszkieterów: Deyna, Brychczy, Zieliński.

Choćby nie wiem co, Jacuś jest żywą legendą Legii i może być wzorem dla młodych piłkarzyków, którzy przychodzą do Legii i mówią o miłości do naszych barw.

Czyny są lepsze niż słowa. Jacuś nigdy za dużo nie gadał tylko grał... i to jak.

C@mo
13-11-2003, 16:13
Pzrynajmniej nie bedzie sie juz przemenczal wyjazdami na repre
i wszystkie sily spozytkuje na Legie

Yevaud
13-11-2003, 16:49
heh, szkoda..... Jacek w niczym nie ustępuje młodszym kolegom, a niektórzy jeszcze mogą się od niego sporo nauczyć. Wystarczy sobie przypomnieć jak u boku Jacka grał Głowacki a jak prezentował się bez wsparcia Zielka....

Warto przypomieć, co w tym temacie mówił sam Głowacki. A powiedział, ze jeden mecz (z USA) u boku Zielińskiego nauczył go więcej niż kilka lat treningów.

Oby jacek w Legii został na zawsze - jak Brychczy.

KISIE(L)
13-11-2003, 18:19
Jacek jeżeli ty ustępujesz młodszym piłkarzom to ja watpie, grałeś z Włochami super dzieki tobie Włosi nie mogli zagrozic bramce Dudaka. A przyokazji Dudek od tej pory będziesz mial więcej roboty bo zabraknie super obrońcy ;)