PDA

Zobacz pełną wersję : Legia Wszedzie !!!

squadron
12-11-2003, 14:24
chcialbym poruszyc temat ktory juz kiedys byl ale mysle ze warto do tego wrocic !!!! co myslicie o kibicach ktorzy mieszkaja daleko od Warszawy? i czy nie powinny byc np. jakies zniżki na mecze albo cos takiego? nasza grupa jest ze Slaska i zeby dojechac na sam mecz musimy wydac przynajmniej 100zl i przejechac 400km !!! bez wliczania biletu na mecz!!! dla osob ktore sie ucza to jest dosc spory wydatek!!! co wy o tym myslicie? My Slascy Kibice Kochamy Polski Stolice !!! SQUADRON :cf0: Squadron&Powisle :piwo4:

KISIE(L)
12-11-2003, 15:42
No właśnie kibice Legii są wszędzie może 25% zniżki na Żyletę ;)

Mazi
12-11-2003, 15:45

yy , pomarzyć fajna rzecz ... :/

KISIE(L)
12-11-2003, 16:08

yy , pomarzyć fajna rzecz ... :/
Wiem o tym :)

Adis
12-11-2003, 16:33
...

Kawa
12-11-2003, 16:36
Fajnie by było gdyby FC z dalekich miast miały tańsze bilet albo darmowy bonusik ;) Możecie spróbowac pogadac z dzialaczami moze cos wam sie uda zalatwić.

Mrozik
12-11-2003, 16:40
Fajnie by było gdyby FC z dalekich miast miały tańsze bilet albo darmowy bonusik ;) Możecie spróbowac pogadac z dzialaczami moze cos wam sie uda zalatwić.
Wierzysz w to ?? 8- Bo ja nie :/

Kawa
12-11-2003, 16:44
Wierzysz w to ?? 8- Bo ja nie :/
Ja tez 8o Ale próbuje podtrzymac ziomków na duchu ;)

*PRZEMO*
12-11-2003, 16:58
Zawsze mozna wejsc na zakole ;) dla zorganizowanych grup taniej :P

a swoja droga to pomysł nie głupi ale.. no własnie ale... napewno nie przejdzie. pozatym pomyslcie jak wy byscie mieli tansze bilety to inni tez by chcieli. a wiem ze niektorzy to sa takimi imbecylami ze nie zrozumieja.. o co chodzi naprawde :/

PRASKI
12-11-2003, 17:17
może gdyby mielijakąś postać formalną jak np. SSLW to dałoby sie coś zrobić 8)

Koko
12-11-2003, 17:27
Ja myślę, że pomysł jest niestety nierealny, aczkolwiek bardzo trafny. Takie osoby bardzo się dla Legii poświęcają i powinny mieć jakieś zniżki.

szczepan
12-11-2003, 17:28
sadze ze poprostu mozna by stworzyc cos takiego jak oficjalne fc... lista czlonkow bylaby w klubie i moglabybyc uzupelniana co runde i wtedy w kasach te osoby dostawalyby bilet tanszy o 50% albo 20%... etc

Adis
12-11-2003, 17:31
sadze ze poprostu mozna by stworzyc cos takiego jak oficjalne fc... lista czlonkow bylaby w klubie i moglabybyc uzupelniana co runde i wtedy w kasach te osoby dostawalyby bilet tanszy o 50% albo 20%... etc
No wlasnie cos takiego jak jest np. we włoszech czy innych krajach z wielka pilka! Mysle ze to jest bardzo trafny pomysł!!! 8)

aaadamm
12-11-2003, 18:59
juz od dawna ten pomysl mi swital w glowce, ale co moze jeden szary czlowieczek :(:( wszystko musi byc w tym panstwie na papierze i to oficjalnie.

a jeszcze jak by raz do roku klub ufundowal bilet pociagowy to byloby miodzio - oczywiscie - cos za cos :D:D...my robimy super atmosferze na wyjezdza a klub, funduje nam bileciki pkp :D

Kawa
12-11-2003, 19:02
Ta bilety na pociąg. :buhaha: Dobrze by było gdyby tańsze bilety na mecz dostawali ludzie z FC.

kamyk
12-11-2003, 19:04
sam bym chciał zeby był ten pomysł realny bo kazdy wyjazd do Wawy mnie kosztuje 60 zł x 6=360zł wiec to nie jest mała kwota i tez bez zadnych dodatku(piwa i te inne sprawy)! mi to by bardzo odpowiadało bo duzo jest takich osob którzy dojedzaja:) do zobaczenia na Gks

Sharn
12-11-2003, 19:17
juz od dawna ten pomysl mi swital w glowce, ale co moze jeden szary czlowieczek :(:( wszystko musi byc w tym panstwie na papierze i to oficjalnie.

a jeszcze jak by raz do roku klub ufundowal bilet pociagowy to byloby miodzio - oczywiscie - cos za cos :D:D...my robimy super atmosferze na wyjezdza a klub, funduje nam bileciki pkp :D

Obiad dla wszystkich + ich dziewczyny, skrzynkę króla i po 100 kieszonkowego na zwiedzanie miasta :D
Śmieszne to trochę. :)

kamyk
12-11-2003, 19:29

Obiad dla wszystkich + ich dziewczyny, skrzynkę króla i po 100 kieszonkowego na zwiedzanie miasta :D

moze dla ciebie smieszne jak bys był z innego miasta to byś się przekonał ile to kosztuje cwany jestes bo z WAWY jestes i nie kazdy mam kasą wypchane kieszenie

m84
12-11-2003, 19:32
No Sharn i nie wstyd Ci? :D Masz kasą wypchane kieszenie i nawet się nie podzielisz :buhaha: A co do tematu to nie mam zdania. Ale sądzę że za miłość czasem się płaci :buhaha: Każdy ma wybór.

Porter
12-11-2003, 19:52
ej smiechy smiechami ale kamyk ma racje , na kazdym meczu w **** sary leci.... Zniżki są raczej nierealne, ale cóz.... pomarzyc mozna :D W Stolicy przynajmniej :krol: król :krol: tanszy niz u nas... :D
a co do zakola to my od jakiegos czasu własnie na łuk od łazienkowskiej chodzimy , i na dobrych meczach (ostatnio wszystkie) , np. Wisła klimat jest tam zajebisty , przeważnie wszyscy :pijak: po paru piwkach i doping łatwiej krecic , pozdrowienia dla Ekipy z Bródna -> 29.08.03 szacunek :D

ems
12-11-2003, 20:09
moze dla ciebie smieszne jak bys był z innego miasta to byś się przekonał ile to kosztuje cwany jestes bo z WAWY jestes i nie kazdy mam kasą wypchane kieszenie

:co: :czary:

squadron
12-11-2003, 20:16

Śmieszne to trochę. :) wiesz tylko tak napisalem bop chcialem sie dowiedziec co o tym myslicie! ps. wiesz ty masz legie pod nosem a tu niektorzy musza po 400km jechac w jedna strone!!! zeby byc na meczu ukochanego zespolu! pozdro dla ludzi z fc legii z poza Warszawy!

ems
12-11-2003, 20:27
sharnowi chyba chodzilo o to, ze klub jest za biedny na takie rzeczy, a wam sie marzy Menczester Junajted :P

co nie zmienia faktu, ze popieram znizki dla zorganizowanych fc. To zadzialaloby dobrze w 2 strony - wam byloby taniej jezdzic, i przyspieszyloby tworzenie sie zorganizowanych grup kibicow Legii poza Wawa.

w innej postaci jednak sobie tego nie wyobrazam - kazdy wtedy probowalby jakichs walkow

szczepan
12-11-2003, 20:32
tak jak mowie... poprostu spotkanie SSLW z przedstawicielami najbardziej znanych FC sprawdzonych robiona lista rundowa/sezonowa bez mozliwosci dopisywania i za okazaniem dowodu itp bilet w kasie tanszy...

ems
12-11-2003, 20:33
tak jak mowie... poprostu spotkanie SSLW z przedstawicielami najbardziej znanych FC sprawdzonych robiona lista rundowa/sezonowa bez mozliwosci dopisywania i za okazaniem dowodu itp bilet w kasie tanszy...

ja bym wysylal fC bilety, a nie w kasie... w kasie moze to zrodzic nieporozumienia

szczepan
12-11-2003, 20:36
albo do odebrania w klubie albo na bramie stawia sie grupa kazdy podpis czy cus i juz...

aaadamm
12-11-2003, 21:07
Kamyk ty placisz 60 zl za wyjazd a moj mecz kosztuje mnie ponad 120 zl.

no ale nie o to chodzi...nie zaluje :)))

organizacja fc to juz dluuuga bajka...i to trzeba live....spotkac sie...z osobami.....kumatymi :)) heheheeh

kamyk
12-11-2003, 21:16
ja nie załuje tej kasy bo dlamnie kazdy mecz jest oderwaniem się od codziennych problemów i jesli miałbym dwac co dziennie te 60zł to bym dawał i bym nie załował!czego się nie robi dla Legii :)

kud(L)aty68
12-11-2003, 21:43

Dokladnie tak - jedyna droga dla ludzi z FC zeby cokolwiek zalatwic tylko przez stowarzyszenie. To raz. DWa - haslo w jednosci sila cos Wam mowi? Mysle, ze FC powinny wystapic do SSLW jako jedna grupa - jasne skladajaca sie z roznych FC ale jednak jedna - wtedy byloby Was wiecej i latwiej byloby rozmawiac z dzialaczami.
Cos na pewno da sie zalatwic, to nie jest wcale takie nierealne.

pzdr.

Aigel
12-11-2003, 21:47
Pomyslmoze zupelnie nie realny. Idac ta droga rozumowania to klub powinien dac zniszki dal starych wyjazdowcow (naprzyklad 10 wyjazdow 10% znizki i tak dalej a jak ktos ma 1000 wchodzi za darmo ;) ).
Jedyne co mnie denerwuje to to ze my z Wawy wchodzimy w Sosnowcu za darmo, a oni u nas nie ;(, oni jak i inne zgody powinni miec wejscie zadarmo, ale to inna sytuacja niz FC.
Nie zrozumcie mnie zle jestem pelen uznania dla was ze mimo takich odkegosci jezdzicie, ale jestescie jednymi z nas.

P.S.1 jestem z Legionowa to i mnie obejma znizki ;)
P.S.2 zajrzalem w swoje kieszenie i tam nie ma wogule kasy :)

Kawa
12-11-2003, 21:52
Pomyslmoze zupelnie nie realny. Idac ta droga rozumowania to klub powinien dac zniszki dal starych wyjazdowcow (naprzyklad 10 wyjazdow 10% znizki i tak dalej a jak ktos ma 1000 wchodzi za darmo ;) ).
Jedyne co mnie denerwuje to to ze my z Wawy wchodzimy w Sosnowcu za darmo, a oni u nas nie ;(, oni jak i inne zgody powinni miec wejscie zadarmo, ale to inna sytuacja niz FC.
Nie zrozumcie mnie zle jestem pelen uznania dla was ze mimo takich odkegosci jezdzicie, ale jestescie jednymi z nas.

Jak udowodnic na ilu było się wyjazdach? Pokazać bilety? mało wiarygodne.
Kumple z Sosnowca wchodzili za darmo w Wawie.
Bez urazy, ale jeśli ktos mieszka pod warszawą to nie mapowodu zeby mu dawać znizke.

Aigel
12-11-2003, 22:26

Jak udowodnic na ilu było się wyjazdach? Pokazać bilety? mało wiarygodne.
Kumple z Sosnowca wchodzili za darmo w Wawie.
Bez urazy, ale jeśli ktos mieszka pod warszawą to nie mapowodu zeby mu dawać znizke.
Sie nie zrozumielismy to byl taki zarcik zarowno z tymi wyjazdowcami (bo taki sam mam do nich szacunek ze tyle jerzdza jak i do FC), jak i z Legionowem ;)

Bondek RedStar'sAlcoholic
13-11-2003, 00:48
i chyba ta rozmowa krazy w kolko :>

temat poki co jest nierozwiazywalny na forum, ale nic nie zaszodzi zglosic sie do Stowarzyszenia!! im wczesniej, tym lepiej ...do marcz duzo czasu!!!

Pesto
13-11-2003, 01:08
pzdr dla wszystkich legijnych południowców :)

OD BAŁTYKU DO KARPAT WIELKI CWKS

Sharn
13-11-2003, 01:09
Widac chłopaki mnie nie zrozumieli dobrze. To tylko ironia. Dobrze wiem ile kosztuje Was przyjazd na mecz Legii, sam staram się pomagać jednemu fan clubowi (zresztą WW też), ale wydaję mi się, że: primo, ostatnią myślą działaczy Legii jest płacić FC za bilety (nie oszukujmy sie to spora część publiki, przynajmniej kilka %), due: dlaczego stopniować kibiców Legii w zależności od miejsca zamieszkania? Wiele osób jest zameldowanych poza Warszawą (zapewniam), więc co, też im dawać zniżki? Co do Stowarzyszenia to nawet mi tu ciężko coś mówić. Jak trwoga to do nich, tylko ciekawe ilu z tych krzyczących najgłośniej wogóle się do niego zapisało? Tak z ręką na sercu... 8o

kamyk
14-11-2003, 08:22
No nie takie teksty to mnie rozkładają...a co wy wszyscy myslicie ze w Warszawie jest tak pieknie???*cenzura*,to pomieszkaj tu trochę ,poszukaj roboty,to zmienisz zdanie...Jest lipa,bo przyjezdzaja ludzie z jakiś wioch i robią po 12 godzin dziennie za 500 złoty tygodniowo,moze tam u nich to i im wystarczy na jakieś życie,ale tutaj nie,a życ za cos trzeba,więc ten twój tekst apropo wypchcanych kasą kieszeni był wyjątkowo nie na miejscu...Miałbyś 500 zł,na utzrymanie rodziny,a w stolicy ceny po ch** duże,to dla Ciebie wydanie 23 zeta ne mecz też byłoby wielkim wydatkiem,więc nie gadaj tak...

po 1. napisałem to tak"bo z Wawy jestes"-chodziło mi o to ze macie stadion Legii pod nosem!

po 2. "nie kazdy ma kasą wypchane kieszenie"-moze i kogos uraziłem ale to nie zmienia faktu ze nie którzy zachowuja sie tak jak by mieli tej forsy poddostatkiem ( tych co uraziłem to przepraszam)

Mishka
14-11-2003, 08:48
znizki ok, ale co zrobic z ludzmi, ktorzy na mecze nie dojezdzaja 200 czy wiecej km ale np 50?? tez musza wydac na dojazd. poza tym znizki znizkami, ale moze warto by bylo zastanowic sie nad tym, zeby ekipy jadace np ze slaska mogly sobie w jakis sposob zarezerwowac bilety. juz kiedys tak bylo, ze ktos z daleka przyjechal, a na miejscu okazuje sie, ze po biletach juz ani sladu :/

*PRZEMO*
14-11-2003, 10:29
no, niestety przynajmniej dla osob z daleka powinny byc zarezerwowane
bilety, ułatwiło by to duzo sprawe. zeby nie było takich sytuacji
ale moze warto by bylo zastanowic sie nad tym, zeby ekipy jadace np ze slaska mogly sobie w jakis sposob zarezerwowac bilety. juz kiedys tak bylo, ze ktos z daleka przyjechal, a na miejscu okazuje sie, ze po biletach juz ani sladu

Pesto
14-11-2003, 11:33
dokładnie

Na mecz z Lechem kupowałem bilet od razu po przyjeździe do Warszawy. Około 18.00 dołączyła do mnie panienka , ale biletów już nie było :hmm:

I jeszcze jedno - może warto przekazywać do Sosnowca ze 100 - 200 biletów na atrakcyjne mecze (Widzew , Lech) ? Sądzę , że byłoby wielu zainteresowanych.

Koko
14-11-2003, 13:16
dokładnie

Na mecz z Lechem kupowałem bilet od razu po przyjeździe do Warszawy. Około 18.00 dołączyła do mnie panienka , ale biletów już nie było :hmm:

I jeszcze jedno - może warto przekazywać do Sosnowca ze 100 - 200 biletów na atrakcyjne mecze (Widzew , Lech) ? Sądzę , że byłoby wielu zainteresowanych.

Myślę, że całkiem dobry pomysł. Chociaż 200 osób to by chyba nie przyjechało. Zresztą powinno być tak, że 50 biletów dajemy im za darmo (na znak przyjaźni), a kolejne bilety po normalnej cenie.

squadron
14-11-2003, 15:46
znizki ok, ale co zrobic z ludzmi, ktorzy na mecze nie dojezdzaja 200 czy wiecej km ale np 50?? tez musza wydac na dojazd. poza tym znizki znizkami, ale moze warto by bylo zastanowic sie nad tym, zeby ekipy jadace np ze slaska mogly sobie w jakis sposob zarezerwowac bilety. juz kiedys tak bylo, ze ktos z daleka przyjechal, a na miejscu okazuje sie, ze po biletach juz ani sladu :/ wiesz z tym akurat problemu niema bo my w Wawie kolegow mamy wiec bilety zawsze nam kupia. chodzi tylko o to ze dla kogos kto mieszka na Slasku, uczy sie albo jest bez pracy bo jak wiadomo z praca tu ciezko! 120 zl to wydatek bardzo duzy!!! ale dzieki ze o tym wspomniales bo moze sa chlopaki z innych dalekich stron co wlasnie biletow nie moga kupic. pozdro My SSlascy Kibice Kochamy Polski Stolice!!! SQUADRON :piwo:

1916
15-11-2003, 14:32

powiem Ci że jak byś w moje zajrzał to tez bys duzo nie znalazł :/

a znizki powinny byc :zly:

pit
15-11-2003, 15:30
chcialbym poruszyc temat ktory juz kiedys byl ale mysle ze warto do tego wrocic !!!! co myslicie o kibicach ktorzy mieszkaja daleko od Warszawy? i czy nie powinny byc np. jakies zniżki na mecze albo cos takiego? nasza grupa jest ze Slaska i zeby dojechac na sam mecz musimy wydac przynajmniej 100zl i przejechac 400km !!! bez wliczania biletu na mecz!!! dla osob ktore sie ucza to jest dosc spory wydatek!!! co wy o tym myslicie? My Slascy Kibice Kochamy Polski Stolice !!! SQUADRON :cf0: Squadron&Powisle :piwo4:
ja nie mam nic przeciwko, nawet powiem ze jestem za, ale prezesi raczej nie

rkwa
21-11-2003, 09:14
dokładnie

Zgody nie potrzebuja biletow,wchodza za darmo przeciez.

Pontus
06-12-2003, 14:55
Oczywiscie ze powinny byc takie znizki ale na bilet na mecz bo pkp chyba takiego czegos nie zrobi.

MTP
06-12-2003, 15:26
Ok zgadzam się że wasz przyjazd to duzy wydatek ale mówicie to też do tych co jeżdzą na wyjazdy i co dla tych też to jest duży wydatek pojechać do Katowic czy Zabrza.

cfc
06-12-2003, 23:00
no jak by tak obnizali cene od kilometra to ja bym niezla na tym wyszedl :D :D
niemoge sie doczekac jak liga sie znow rozkreci , teraz bilety do polski sa o jakies 4 razy tansze wiec bede co 2 weekend . jesli dobrze pojdzie to zobacze wszystkei mecze u nas :D :D

dyha
06-12-2003, 23:31

Sharn jest bardzo oszczędny , jest cwany , ale w lodówce ma zawsze tylko butelke z Coca Colą :D:D:D:D

A tak na powaznie , to ja tam niewierze w jakies znizki , dlatego wymyslilem inny sposób :D

pozdro dla kumatych 8)

dyha
06-12-2003, 23:36
Kamyk ty placisz 60 zl za wyjazd a moj mecz kosztuje mnie ponad 120 zl.

no ale nie o to chodzi...nie zaluje :)))

organizacja fc to juz dluuuga bajka...i to trzeba live....spotkac sie...z osobami.....kumatymi :)) heheheeh
120 kosztuje Cie wyjazd czy dojazd ?
Bo ja placilem za GKS 80 zł w 2 strony , wiec az tak nei nazekam , fakt faktem ze zawsze dotego dojdą jakies %%% i inne sparwy . ale one tez nie musza byc konieczne . Mysle ze w 100 zl mozna sie spokojnie zmiescic . :]

qarton
06-12-2003, 23:50
Wy to chociaż jedzie jakąś małą grupką. Niestety u mnie tak nie jest, nie widzi mi się Wawa nocą żebym miał samemu po niej łazić... Nadal jestem kibicem bez wizyty na Łazienkowsiej... Niestety taka prawda...

rkwa
07-12-2003, 01:23
Wy to chociaż jedzie jakąś małą grupką. Niestety u mnie tak nie jest, nie widzi mi się Wawa nocą żebym miał samemu po niej łazić... Nadal jestem kibicem bez wizyty na Łazienkowsiej... Niestety taka prawda...

Nie wszystkie mecze sa o 20.00.

qarton
07-12-2003, 11:37
Mogą być nawet o 18 i co z tego? Nie wiem jak jest w Warszawie przecież... Sam wolałbym nie chodzić...

jacek
07-12-2003, 11:41
ja mieszkam kolo Wrocawia i zeby pojechac na mecz do Warszawy to musze wydac
-8 zl zeby dojechac do Wroclawia PKS-em i z powrotem to jest razem 16zl
-z Wrocka do Sto(L)icy pociagiem 25zl i z powrotem to jest 50zl
-na bilet 22zl(tez moglyby byc po 15 na Zylete)
-no i musze sobie kupic jakis prowiant i napoje ;) :)

A wiec razem wznosi ok 100zl!Na jeden mecz!!

dyha
07-12-2003, 11:56

ale powiedz czy nie warto ?

Swoją droga to na mecz z GKS wydałem łacznie 150 zł , a z Lechem 180 zł :D

PRASKI
07-12-2003, 17:34
Mogą być nawet o 18 i co z tego? Nie wiem jak jest w Warszawie przecież... Sam wolałbym nie chodzić...
spoko, przyjdziesz do mnie na Prage '8 , popijemy i bedzie cycuś :]

jacek
07-12-2003, 19:56

ale powiedz czy nie warto ?

Swoją droga to na mecz z GKS wydałem łacznie 150 zł , a z Lechem 180 zł :D
;) :) No jasne ze warto!!!!!!Kasa zawsze sie znajdzie!

Mika(L)
07-12-2003, 22:39
Dobrze ze ja nie mam problemow z dojazdem na meczyk ! Jeszczez nie zarabiam i bylo by ciezko... :hmm: Pozatym jak mi jakies pierwsze wieksze chajsy wpadna to stawiam wam przejazd chlopaki '8

dyha
08-12-2003, 09:59
Dobrze ze ja nie mam problemow z dojazdem na meczyk ! Jeszczez nie zarabiam i bylo by ciezko... :hmm: Pozatym jak mi jakies pierwsze wieksze chajsy wpadna to stawiam wam przejazd chlopaki '8

czy ja dobrze przeczytalkem ? czy pijany jestem ?

Adam-oldboy
08-12-2003, 10:02

A dziewczynom to już nie... skąpiradło :>

Ragan
08-12-2003, 11:37
Ja jeszcze na Legie nie jeżdze bo jestem troche za młody :fu: aby jechać taki kawał na Legie. No ale cóż Miłośc nie wybiera i czasami kosztuje :)

Pozdro dla wszystkich kibiców Legii z całej Polski, a w szczególności dla kibiców Legii z Górnego Śląska, Jędrzejowa, Pińczowa.

Mika(L)
08-12-2003, 21:18

czy ja dobrze przeczytalkem ? czy pijany jestem ?

Noooooooooo ! :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: Przynajmniej browar wam postawie przed meczem...(Za dobre chceci) MOge przysiadz na wszystko :+:

Mika(L)
08-12-2003, 21:20

A dziewczynom to już nie... skąpiradło :>

Hmmmmmmm....Wiesz dziewczyny mnie nie kreca :rotfl: Jednak powiem ci szczerze, ze istniejej cos takiego jak solidarnosc jajnikow '8 ! DZIEWCZYNY TEZ ZAPRASZAM ! :buhaha: :buhaha: :buhaha:

P.S. Tylko, ze dziewczyn jest troche mniej na meczach...Szkoda, ale mniej chajsu wydam. Ufffffff........ ;)