PDA

Zobacz pełną wersję : Telebim......

lprus
11-11-2003, 14:40
Co myslicie o telebimie.. ????? Czemu tak wogle go zlikwidowano ?????? Przydal by sie taki !!!!!!!! '8

Raffi
11-11-2003, 14:44
Przydałby się , ale jest diabelnie drogi w użytku, poza tym nie wolno by było pokazywać na nim kontrowersyjnych sytuacji.. 8o
0 szans na razie.

m84
11-11-2003, 14:49
Taa w sumie często mi się zdarza że albo nie wiem kto strzelił bramkę albo w ogołe nie widziałem akcji 8- I właśnie wtedy mam czasami cheć zobaczyc jak to wyglądało.Tu przydałby się telebim. Ale z drugiej strony bez telebimu też jest fajnie. Nawet jak nie widzę bramek to nie narzekam. To też ma swój urok. Ja to się często za bardzo skupiam na oprawie i na całej otoczce spotkania i dlatego nie widzę bramek.

lprus
11-11-2003, 14:54
Kurcze ale fajniej by bylo ja tez nienazekam ale wiecie jak to jest wielkie kluby jakos maja i nienazekaja !!!!!!!! Miejmy ndzie ze moze cos sie uda zrobic . Zarzad moze sie postara !!!! ;)

Tylko legia !!!!!!!

KISIE(L)
11-11-2003, 15:06
Może jak powstanie nowy stadion to dopiero jakiś telebim zafundują ;)

szczepan
11-11-2003, 15:18
pewnie tak... ja bym chcial zeby na takim telebimie pokazywali oprawe :D

Bondek RedStar'sAlcoholic
11-11-2003, 15:20

yeaaaa!!! ...a nie tylko reklamy jak to swego czasu bywalo :zly: :>

Bonhart
11-11-2003, 15:29
Dokladnie. Pamietam ten telebim na meczu z Polonia. Caly czas leciala reklama z PZU. Nawet jak padla bramka to jej chyba nie powtorzyli.
Dopiero po przerwie cos tam pokazali.

Generalnie telebim jest drogi i niekoniecznie potrzebny, ale madre glowy moglyby unowoczesnic nieco zegar np. na wzor tego w Plocku - pokazywal ile czasu uplynelo, ile zostalo, wynik i strzelca bramki.
A nie tak jak u nas - godzina i temperatura. A na ch:*j mi to wiedziec?!
Mam zegarek, a czy zimno czy cieplo to kazdy czuje ;)

kamyk
11-11-2003, 15:30
ja też bym był za telebimem na naszym stadionie ale chyba dopuki nie powstanie nowy stadion to nie bedziemy mieli telebimu a jest to bardzo dobra zecz teżczasem bym chciał zobaczyc bramke lub tak jak szczepan napisał jak oprawa wygładała w danym momencie:))))

szczepan
11-11-2003, 15:38
z telebimem jest taki problem ze chyba przepisy zabranija puszczania wielu sytuacji zeby nie wkurzac kibicow i nie prowokowac

Koko
11-11-2003, 15:45
Ja myślę, że póki co o telebimie możemy pomarzyć. Skoro działacze nawet płotu między sektorami nie usunęli, bo stwierdzili że po co inwestować jak niedługo będzie nowy stadion. Poza tym po co nam telebim jak i tak mało na nim pokazują (np. mecz z Polonią).

Bonhart
11-11-2003, 15:48
z telebimem jest taki problem ze chyba przepisy zabranija puszczania wielu sytuacji zeby nie wkurzac kibicow i nie prowokowac

Ale chociaz bramki mogliby puszczac. Poza tym ten przepis dotyczy glownie sedziow, zeby nie ogladali konmtrowersyjnych sytuacji i
nie starali sie "naprawic" swoich bledow. Tak czy siak na zachodzie chyba
pokazuja powtorki i nie ma jakiegos wielkiego problemu.

domber
11-11-2003, 17:43
z tego co pamietam to byl chyba tylko raz na stale pewnie by sie przydal ale zarzad nie wyde tyle hajsu na jakis tam telebim

pit
11-11-2003, 17:48
wydaje mi sie że w tej chwili nie ma co liczyć na telebim, ale z pewnością przydałby się. Jak powstaniew nowy stadion, bedzie i telebim, tak sądze

c_zary
11-11-2003, 18:16
Przydalby sie tak samo jak 100 innych rzeczy na Lazienkowskiej z nowym stadionem wlacznie, bla bla bla...

C@mo
11-11-2003, 18:26
jakby powstal nowy stadion to telebim na stale byl by na pewno mile widziany

z tego co pamietam to wypozyczenie takigo telebimu bylo dosc drogie ciekawy ile kosztowalby zakup
moze jakis sponsor w zamian za reklame by cos takigo zafudowal
tylko ciekawy jestem ile to kopsztuje

R@dek (L)
11-11-2003, 19:46
Uważam że na nowym stadionie powinien być telebim i powtórki by co niektórzy mogli obejrzeć ;)

Adis
11-11-2003, 20:01
...

juice
11-11-2003, 20:29
Taki telebimek to swietna sprawa!!!!! pamietam, ze bylem na jakims meczu, gdzie telebim był... Ale tak ustawiony, ze nic nie widzialem bo bykl w strone krytej.

Aureliusz
11-11-2003, 23:27
z tego co pamietam to byl chyba tylko raz na stale pewnie by sie przydal ale zarzad nie wyde tyle hajsu na jakis tam telebim
Telebim był przynajmniej 3 razy, w tym raz na reprezentacji. Nie pamiętam debiutu telebimu, ale pamiętam, że na którymś z derbów był telebim.

A dla mnie telebim wcale nie jest niezbedny. Po co on, jak prawie nic na nim nie może być pokazywane.

Swierzy
11-11-2003, 23:50
Jak narazie montowanie telebimu mija sie z celem poniewaz jest to zbyt droga inwestycja. Poza tym ciezko by bylo z dobra lokalizacja. Natomiast jesli juz dojdzie do budowy nowego stadionu, to telebim powinien sie tam obowiazkowo znalezc.

Kempes
12-11-2003, 00:26
Wg. mnie w obecnym czasie telebin to '' nie niezbędny rarytas '' tak więc pieniądze potrzebne na zakup takowego wolałbym wpakować w wszelkie niezbędne elementy potrzebne do tego by powstał nowoczesny stadion ,a zabawki zostawił na koniec.

Kawa
12-11-2003, 09:25
Wg. mnie w obecnym czasie telebin to '' nie niezbędny rarytas '' tak więc pieniądze potrzebne na zakup takowego wolałbym wpakować w wszelkie niezbędne elementy potrzebne do tego by powstał nowoczesny stadion ,a zabawki zostawił na koniec.
Amen. Co wolicie siedziec na wowoczesnym stadionie czy na obecnym ale z telebimem, miękkimi siedzenami itp?

Luk@s
12-11-2003, 09:49
popieram Kempes'a, zbedna rzecz, zwlaszcza teraz jak hajsu nie ma, a swoja droga to jaki jest koszt takiego telebimu? z ciekawosci pytam, orientuje sie ktos?

Mishka
12-11-2003, 11:59
na pewno nie zamontuja nam telebimu. dlaczego? raz ze to na pewno kosztuje mase pieniedzy, a dwa, ze i tak powtorek by nie mogli dawac. bo sedzia sie nie przyzna do bledu. zreszta mogliby stwierdzic, ze skoro nigdzie indziej nie ma to czemu niby u nas byc.

lprus
12-11-2003, 14:49
No moze i tak ale wiecie bylem na meczu z telebimem ale wielki klub powinien miec cos fajnego np : telebim lub wlasnie zegar ale niestety niema kasy a moze dalo by sie zrobic jakas zbiurke np: wlasnie na to albo na stadion. Przeciez prawdziwy kibic powinien dac po 1 zl na wlasny stadio nie ???????????? '8

-----------------------------------------------------
LEGIA WARSZAWA !!!!!! :+:

Mini
12-11-2003, 14:54

bramki mogli by pokazywać bo rzadko je widuje 8)

pijak
12-11-2003, 16:48
mi sie wydaje że telebim był chyba na meczu z valencją... tak mi sie wydaje bo pewny jestem tego że widziałem jakąś kartoniade w telebimie, ale nie pamiętam jaki to był mecz...
generalnie nawet jak nie mogą pokazać syt. dyskusyjnych jak spalone, to chce mieć telebim o ile to możliwe... :)

Swierzy
12-11-2003, 17:21
Jesli budowa stadionu ma ruszyc w miare wkrotce, to mysle ze montaz telebimu mija sie z celem, gdyz zaraz trzeba by go zdejmowac. Jest to duzy wydatek i przy obecnych klopotach finasowych lepiej o nim zapomniec. Jak bedzie nowy stadion i co wazniejsze konkretny sponsor to mozna takich cudenkach myslec.

pijak
12-11-2003, 18:58
Jesli budowa stadionu ma ruszyc w miare wkrotce, to mysle ze montaz telebimu mija sie z celem, gdyz zaraz trzeba by go zdejmowac. Jest to duzy wydatek i przy obecnych klopotach finasowych lepiej o nim zapomniec. Jak bedzie nowy stadion i co wazniejsze konkretny sponsor to mozna takich cudenkach myslec.
ja powiem Ci tak... sam montaż w dzisiejszych czasach nie powinien stanowić problemu... kwestia rozbija sie o pieniążki... jak masz hajs to możesz duuużo zrobić...
a na stadion to my jeszcze chyba niestety poczekamy, sam Kaczka coś mącił ostatnio z tymi papierami ;/

Swierzy
12-11-2003, 19:05
Wlasnie o to mi chodzilo, ze po co teraz ladowac kase w telebim ktory tak naprawde jest nam zbedny, skoro moze sie okazac ze trzeba bedzie go zdejmowac. Poza tym chyba takie cudo ma wysokie koszty eksploatacji? :/
Fakt, jakbysmy mieli pieniazki to bysmy mogli duzo zrobic....tylko ze ich nie mamy :)

pijak
12-11-2003, 19:13
Wlasnie o to mi chodzilo, ze po co teraz ladowac kase w telebim ktory tak naprawde jest nam zbedny, skoro moze sie okazac ze trzeba bedzie go zdejmowac. Poza tym chyba takie cudo ma wysokie koszty eksploatacji? :/
Fakt, jakbysmy mieli pieniazki to bysmy mogli duzo zrobic....tylko ze ich nie mamy :)
ukradnijmy :>
ja wychodze z zalożenia że sam telebim by sie ew. sponsorował z reklam które by tam by puszczane... nie wiem jakie są realia, ale to moje idyllystyczne wyobrażenie :D
a skoro by nie trzeba za niego bulić to kupmy teraz, i zdejmijmy jak zacznie sie budowa-to nie problem... Niech sponsor nam kupi telebim, a potem niech sie w nim reklamuje. Bo ja naprawde nie wiem kiedy zacznie sie budowa...

Bonhart
12-11-2003, 19:22
Moze telebim jest drogi, ale na modernizacje naszego zegara nie
potrzeba chyba az tyle kasy. A przydaloby sie cos z tym zrobic.
Szczerze mowiac wolalem ten nasz poprzedni "zarowiasty" niz ten
zolty badziew :/ [/i]

Swierzy
12-11-2003, 19:25
Bo ja naprawde nie wiem kiedy zacznie sie budowa...
Tego to chyba nawet sam Wszechwiedzacy nie wie :/
Co do kradziezy telebimu to chyba bylby z tym maly problem ;)
Mysle, ze dalsze powazniejsze inwestycje dotyczace stadionu nalezaloby zawiesic do czasu wyjasnienia sprawy ze stadionem. Jak nie dojdze do zadnych konkretow przed terminem X, to wtedy mozna myslec na madrym inwestowaniem w stary obiekt.

Mika(L)
03-12-2003, 10:20
Wszystko am swoje plusy i minusy...Taki telebim pewnie tez, ale nie zaprzeczam, ze wszyscy bysmy wiecej widzieli :rotfl: Najpier niech przebuduja ten stasion, a pozniej bedziemy myslec o jego ulepszeniu w kazdym calu ;)

Dżon
26-12-2003, 23:56
godzina i temperatura. A na ch:*j mi to wiedziec?!
Mam zegarek, a czy zimno czy cieplo to kazdy czuje
święta racja. ja czasem się dowiaduję w domu kto bramę strzelił. A i minuta by sie przydała bo w KoPA nieźle pomykam to wiedzieć chcę w czasie meczu jak tam punkciki lecą :rotfl:

ems
27-12-2003, 00:16
na pewno nie zamontuja nam telebimu. dlaczego? raz ze to na pewno kosztuje mase pieniedzy, a dwa, ze i tak powtorek by nie mogli dawac. bo sedzia sie nie przyzna do bledu. zreszta mogliby stwierdzic, ze skoro nigdzie indziej nie ma to czemu niby u nas byc.

ja pamietam pierwszy i drugi telebim

przy pierwszym, nie powiem - smiesznie

(Stomil)

jakas akcja, niby to faul, nie odgwizdane, cala zyleta hyc w lewo

"ee, nie bylo"

:)

Dazbertlis
09-04-2015, 10:08
Chociaż żeby wyświetlano bramki i akcje podbramkowe na telebimie a tak to można wyświetlać na nim tablice wyników (http://tdcpolska.pl/tablice-wynikow/) . Pewnie zlikwidowali bo komuś przesłaniał widok na kase.

Bonhart
09-04-2015, 10:18
Chociaż żeby wyświetlano bramki i akcje podbramkowe na telebimie a tak to można wyświetlać na nim tablice wyników (http://tdcpolska.pl/tablice-wynikow/) . Pewnie zlikwidowali bo komuś przesłaniał widok na kase.

Wow, debiut roku i wykop roku w jednym poscie!

Ciuniek
09-04-2015, 10:54
Złota łopata :dziekuje:

(L)ukas
09-04-2015, 11:40
Przynajmniej zadał sobie trud wyszukania odpowiedniego tematu, a nie zakładał nowego :D

Sgt.
09-04-2015, 14:24
Wow, debiut roku i wykop roku w jednym poscie!

Nie wiem o co Ci chodzi, przecież sam brałeś udział w tej dyskusji wcześniej. ;)

r9robins
01-06-2015, 14:46
Czy mi się w oczach mieni czy pomiędzy postami emsa i Dazbertlisa jest 12 lat przerwy?
Chyba rekord świata.