PDA

Zobacz pełną wersję : kluby Kujawsko-Pomorskiego

fc Legii z Brodnicy
11-11-2003, 10:10
spodobal mi sie temat z klubami z Pomorskiego wiec zakladam temat o klubach mojego wojewodztwa ;) -ktory najbardziej lubicie?Dodam tylko ze wystepuja w tej ankiecie dwa kluby Legijne kumaci wiedza ktore '8 pozdro

m84
11-11-2003, 10:15
Ja się wahałem pomiędzy Brodnicą a Włocławkiem. Ogólnie to domyślam się że Sparta dostanie dużo głosów i dlatego zagłosowałem na Kujawiak :D Ze względu takiego że mam blisko działkę i polubiłem to miasto.

pozdro

Joker
11-11-2003, 10:31
Legia Chełmża

Pozdro dla kumatych.

Koko
11-11-2003, 11:55
Ja najbardziej lubię Legię Chełmża, potem Spartę Brodnica. Chociaż szczerze mówiąć to mógłbym nawet zaznaczyć Zawiszę Bydgoszcz :> W sumie nic do nich nie mam, a bardzo ich szanuję za walkę o swój klub.

Ostry
11-11-2003, 12:13
Tylko Lech Rypin! :) Mój wujek był tam prezesem,a ja w wakacje chodziałem na ich mecze ;) A poza tym,to Legia Chełmża.Taki sentyment do nazwy 8)

Mazi
11-11-2003, 12:31
Wahałem się między Spartą Brodnica ,a Legią ...

Wybrałem Spartę ,bo z tego co wiem Brodnica , to nasz fan club.

Chociaż Chełmża chyba też ... :hmm:

Adis
11-11-2003, 13:05
...

krollek
11-11-2003, 13:21
Z racji znakomitej nazwy :] to raczej Legia Chełmża

szczepan
11-11-2003, 13:46
a ja nie glosowalem jakos nie wiem na kogo mam...

wiem tylko ze chce zeby Kujawiak wszedl do 2 ligi... kumaci wiedza czemu :D

ems
11-11-2003, 13:55

Wloclawek to czasem nie FC ŁKSu ?

MrÓwA_1906
11-11-2003, 13:59
czekam na ulubiony klub Małopolski :)
A do tych klubów co w ankiecie to nie ma jakiegos specjalnego stosunku....

moge jedynie pochwalic Zawisze Bydgoszcz za walke o klub

Raffi
11-11-2003, 14:00

Anwil, Wloclavia(4 liga), ale nie Kujawiak chyba (nie lubią się)

szczepan
11-11-2003, 14:30
Ems kiedys dawno z Wlockawka jezdzili ludzie na LKS a takze osoby pojedyncze na Widzew ale teraz to juz raczej nie jest zaden fc (zreszta nigdy ni byl)

R@dek (L)
11-11-2003, 14:51
Zaznaczyłem Legie choć niemam pojęcia gdzie to jest ;)

fc Legii z Brodnicy
11-11-2003, 15:08
co do Kujawiaka to rozne wersje slyszalem-to znaczy ze czesc kibicuje Widzewowi,czesc Lks a jeszcze slyszalem o tych co kibicuja Legii :+: wiem ze ostatnio przez Kujawiak mowil ze planuja w ciagu 3 lat do ekstraklasy awansowac :+: wtedy my jako fan club z Brodnicy bedziemy jezdzili co najmniej autokarem bo blisko jest i malo nas to bedzie kosztowac(jezeli chodzi o roznice miedzy Sparta a fan clubem z Brodnicy to nie ma zadnej roznicy my jako fan club Legii chodzimy rowniez na Sparte a na Legii jestesmy fan-clubem dlatego bo i tak nasz klub nie mial by szans na zadna zgode z Legia powiem tylko ze 2 -3 lata temu kiedy w Brodnicy byl popyt na pilke to nas w mlynie moglo byc 200 osob a mielismy raz takze taki wyjazd w 200 osob do Torunia)a wracajac do Kujawiaka to jak awansuje do 2 ligi to my obiecujemy wspierac Zaglebie Sosnowiec bo Pogonii raczej juz nie bo awansuje ;) a na przyszla runde planujemy w silnej osobowo grupie wspierac Olimpie Elblag w Mlawie-zreszta z tego miejsca pozdro dla fanow Olimpii :+: -Fan club Legii z Brodnicy

szczepan
11-11-2003, 15:17
sadze ze prawde o Kujawiaku poznamty jak awansuja do 2 ligi wtedy napewno wroci popyt na pilke nowi kibice i wtedy sie okaze ja wiem ze przynajmniej raz tam zawitam :D

Koko
11-11-2003, 15:32
Sory, ale jak Kujawiak wejdzie do 2 ligi to ja się załamię :fu: Rozumiem, że można wesprzeć tam Zagłębie no ale jak polska piłka ma być mocna jak w 1 i 2 lidze grają zespoły bez kibiców. Z tego co słyszałem to na ich mecze chodzą same pikniki. Lepiej, żeby z tej grupy weszła Kotwica, Flota lub Gwardia Koszalin. Takie zespoły jak Kujawiak nic do polskiej piłki nie wnoszą.

Bondek RedStar'sAlcoholic
11-11-2003, 15:56
Legia Chelmza!!

a co do wypowiedzi Koko w zupelnosci sie zgadzam!!! juz i tak burdel sie zrobil nieziemski!!

Adiq
11-11-2003, 16:07
Mimo, że Legia fajnie brzmi, zagłosowałem na Spartę Brodnica, bo to od wielu lat jeden z naszych lepszych FC.

szczepan
11-11-2003, 16:09
skoro to nasz fc to i ja oddalem glos na nich...

Adiq
11-11-2003, 16:11
skoro to nasz fc to i ja oddalem glos na nich...
Legia Chełmża to również nasz FC. :> Reszta już nie...

Raffi
11-11-2003, 16:15
Też słyszałem, że na Kujawiaku totalny piknik panuje :/
Inna sprawa, że na ich mecze chodzi nieraz tyle ludzi, co na wszystkie pozostałe mecze w grupie razem wzięte....

szczepan
11-11-2003, 16:16
Też słyszałem, że na Kujawiaku totalny piknik panuje :/
Inna sprawa, że na ich mecze chodzi nieraz tyle ludzi, co na wszystkie pozostałe mecze w grupie razem wzięte....

a widzac to co sie dzieje na koszu to jak tylko zalapia sie na 2 lige to sytuacja sie poprawi... tam abrdzo bardzo dlugo byla posucha...

Pesto
11-11-2003, 18:39
Tylko Lech Rypin! :) Mój wujek był tam prezesem

i przyszedł do Michnika ? coś mi się o uszy obiło , że Lech Rypin żądał 17,5 mln za wygrany mecz

nie trzeba być specjalnie kumatym , żeby wiedzieć , które to f.c. Legii na Pomorzu : Brodnica , Chełmża , Kwidzyn , Elbląg

głosuję na Zawiszę Bydgoszcz - wojskowy klub z tradycjami , chętnie zobaczyłbym ich znów w II lidze

ems
11-11-2003, 18:41

i przyszedł do Michnika ? coś mi się o uszy obiło , że Lech Rypin żądał 17,5 mln za wygrany mecz

nie trzeba być specjalnie kumatym , żeby wiedzieć , które to f.c. Legii na Pomorzu : Brodnica , Chełmża , Kwidzyn , Elbląg

głosuję na Zawiszę Bydgoszcz - wojskowy klub z tradycjami , chętnie zobaczyłbym ich znów w II lidze

Elblag to zgoda, nie FC

Pesto
11-11-2003, 18:47
Elblag to zgoda, nie FC

ty chyba mówisz o Olimpii Elbląg

a ja mam na mysli osobników z tego miasta , którzy utożsamiają się z Legią

ems
11-11-2003, 19:00
aa :P

BBB
11-11-2003, 23:22
a ja glosuje na Rodlo Kwidzyn-z sentymentu za ciekawa flage ktora mieli (Legijna)

kamyk
12-11-2003, 10:05
ja zagłosowałem na Olimpie Grudziadz bo mam mały sentymet do tego miasta spediłem w nim prawie dwa lata i też grałem jeden sezon w seniorach mało nie awansowalismy do 4 -ligi ale sie nie udało! wogule to pozdrawiam kolegów z druzyny :)

Ostry
12-11-2003, 16:55

Bez żadnych Michników proszę! Mój ś.p. wujek był bardzo porządnym człowiekiem.

m84
13-11-2003, 12:32

Anwil, Wloclavia(4 liga), ale nie Kujawiak chyba (nie lubią się)

Ems kiedys dawno z Wlockawka jezdzili ludzie na LKS a takze osoby pojedyncze na Widzew ale teraz to juz raczej nie jest zaden fc (zreszta nigdy ni byl)

Hmm chyba jednak Ems miał rację. A przynajmniej w jakieś części. W najnowszym TMK! w opisie meczu Elana Toruń-Zawisza Bydgoszcz jest coś na ten temat. Kibic Zetki pisze że na tym meczu był z nimi
"Fc Włocławek ok.20 osób"A więc jeżeli mieszkańcy Włocławka jeżdzą na mecze Zawiszy to też są jakby fc<?>ŁKSu który przecież trzyma z Zetką. Zresztą eŁKaeSiacy byli też obecni na tym meczu...

Adis
13-11-2003, 12:51
We Włocławku jest jeden z lepszych fan clubow Zawiszy!!

Raffi
13-11-2003, 12:51
Z relacji Zawiszy z ostatnio rozegranego meczu z Włocławią:

Na przeciw nas siadają kibice Włocłavii (FC ŁKS-u). Po meczu obu grupom nasi piłkarze dziękują za doping

Gdzieś na kibice.pl koleś z Włocławii chwalił się, że to oni "rządzą" we Włocławku, a jak wpadli na stadion Kujawiaka i bluzgali na tenże klub, to mimo kilku tysięcy zgromadzonej publiczności nikt im nawet nie zwrócił uwagi. Brzmi to zabawnie :> ale...

Keleborn
13-11-2003, 16:59
Drwęca Golub - Dobrzyń.

KISIE(L)
14-11-2003, 17:36
Legia Chełmż - bardzo fajna nazwa taka znajoma ;)

legart
15-11-2003, 08:30
Rodło Kwidzyń jakoś mi się dobrze kojarzy, zdaje się że tam dużo Legionistów jest.