PDA

Zobacz pełną wersję : Nowa strona !!!

norbert(L)
10-11-2003, 09:38
Właśnie wystartowała nowa strona poświęcona POLSKIEJ CHULIGANCE, kogo interesują tego typu sprawy :> zapraszam na

WWW.HOOLIGANS.KGB.PL

Bastion
10-11-2003, 10:15
Po mojemu to jest zerzniete z kibice.pl i ultralinks, chyba ze autor ten sam to ok.

szczepan
10-11-2003, 10:47
tez mam wrazenie ze wiele z tych rzeczy juz gdzies w takiej formie czytalem... [titanic]

Porter
10-11-2003, 10:51
czekam az znajdzie sie tam wiecej informacji... Jest tam relacja z meczu Wigier z Łomżą , napisane ze kibice Wigier Suwałki kroili szale Legii kolezkom jakimstam...dziwne to bo bedac w tym roku w suwałkach podczas wakacji w całym miescie nie widziałem innych napisów niz "eLki" "LW" itp .. Chodziłem cał czas w szalu i kolezcy mnie wrecz na bro zapraszali...dziwna ta relacja w ogóle...

KISIE(L)
10-11-2003, 11:22
Stronka taka sobie przydałoby się kilka filmików z awantur, może z czasem będzie lepiej :>

Raffi
10-11-2003, 11:33
Są tacy, którym w Suwałkach Legia nie odpowiada...zwłaszcza po pewnym wydarzeniu....
Kibice Wigier a ogół kibiców w Suwałkach to też nie to samo...

Myślę, że jest na forum osoba, która mołaby wypowiedzieć się nieco dokładniej o sytuacji w Suwałkach....

Adis
10-11-2003, 11:35
...

Adis
10-11-2003, 11:44
...

kamyk
10-11-2003, 13:30
ja też mam wrazenie ze już bym gdzies czytał podobna strone jak ktoś zauwazył jest ona do jednej podobna ! ale co brawa za zrobienie takiej strony i bede ją odwiedzał :)

domber
10-11-2003, 18:41
ile razy mozna czytac i ogladac te same zdjecia wszystkie te strony sa do siebie podobne

artur_zs
10-11-2003, 20:25
Wiatm! z wiekszosica z was sie niemoge zgodzic twierdzicie ze stronki tego typu juz byly lub sa nadal a ja jeszcze takiej niespotkalem,stronka jest tylko o tematyce hool's niema w niej zamieszczonych informacji o ultras czy innych zeczach zwiaznych z kibicowaniem...nie kazdemu musi sie podobac rodzaj takiej stronki stronka ma zaledwie kilka dni i jest w fazie startwej mysle ze w puzniejszym oresie ebdzie to wszystko lepiej wygladalo...
a co do filmow z avantur raczej nie bedzie,bo mamy tylko 60 mb na serweze i wolimy to inaczej wykorzystac

pozdrawiam ziomkow z Legi ;]

m84
10-11-2003, 20:54
Jak dla mnie na razie bez rewlacji ale jak kolega napisał strona jest młoda :D I dlatego można myśleć że będzie dobrze :) musi być.Żeby ta strona przyciągała ludzi musi czymś zaskakiwać,musi być w czymś lepsza. Bo takich stron podobnych jest naprawdę spoko. A że filmików nie będzie to szkoda...No ale życzę powodzenia w tworzeniu strony i wytrwałości też :D

Koko
11-11-2003, 12:34
Jak dla mnie ta strona może być, chociaż w sumie to samo co na www.chuligani.prv.pl i www.ultras.pl, no ale ogólnie ujdzie.

Bondek RedStar'sAlcoholic
11-11-2003, 14:29
trzeba poczekac troche, bo poki co zgadam sie z wiekszoscia powyzszych wypowiedzi!! ...brak oryginalnosci 8o

Adiq
11-11-2003, 14:34
Jak dla mnie ta strona może być, chociaż w sumie to samo co na www.chuligani.prv.pl i www.ultras.pl, no ale ogólnie ujdzie.
Wchodziłeś kiedykolwiek na tą stronę? 8-

Na ultras.pl nie ma nic o chuligance, a na hooligans.kgb.pl nie ma nic o ultras.

Przecież to są przeciwieństwa...

ems
11-11-2003, 17:22

Na ultras.pl nie ma nic o chuligance, a na hooligans.kgb.pl nie ma nic o ultras.

yyyy :hmm: tak bym tego nie ujal. sa to dwa rozne sposoby kibicowania.

Krzpac
11-11-2003, 18:04
Widzew Łódź w Fan klubach gdzie jest Aleksandrów Łódzki ? :(, Sochaczewa tez nie ma :( oraz brak - Konstantynów Łódzki, Siedlce, Chełm, Głowno, Pabianice, Piotrków Trybunalski, Tuszyn, Zduńska Wola :(

juz nie lubie tej strony :(

Koko
11-11-2003, 18:16

No może faktycznie z ultras nie ma to dużo wspólnego. Chodziło mi głównie o relacje ze spotkań, jednak dokładnie ich nie przeczytałem, a faktycznie są w nich tylko opisy chuligańskie, a ultras brak. Jednak nadal uważam, że tego co jest na tej stronie można się dowiedzieć z wcześniejszych stron. No ale i tak dobrze, że jest bo kilka rzeczy jest w niej ciekawych.

Foxx
11-11-2003, 18:30
Widzew Łódź w Fan klubach gdzie jest Aleksandrów Łódzki ? :(, Sochaczewa tez nie ma :( oraz brak - Konstantynów Łódzki, Siedlce, Chełm, Głowno, Pabianice, Piotrków Trybunalski, Tuszyn, Zduńska Wola :(

Ale za to przeszedł Ci zły humor w kontekście tego forum 8) To dobrze ;)

ems
11-11-2003, 18:32
Stone dba o kondycje psychiczna Widzewiakow na forum ;]

Adis
11-11-2003, 18:35
...

Adis
11-11-2003, 21:32
...

ems
11-11-2003, 21:32
ano :P mam tam troche znajomych :P

Adis
11-11-2003, 21:33
...

ems
11-11-2003, 21:35
malo brakowalo, a w maju przy okazji wizyty w Hadze pojechalbym rowniez do Brugii. Ale niestety, transport ziomom z DH nawalil i sie nie zabralem.
Jak dla mnie ciekawa ekipa, tak samo jak DH antyzydowska, poza tym mieli ciekawe przejscia z Galatą ;) no i stadion przechuj :)

mam szal Brugge, 2 laczone ( w tym jeden z wczesnych 90 zdaje sie) i jeden FCB Blue Army wlasnie

Adis
11-11-2003, 21:38
...

szczepan
11-11-2003, 21:40
no prosze Emsior nie wiedzialem :D

ems
11-11-2003, 21:58
szczepan, wielu rzeczy o mnie nie wiesz :) ale po holendersku nie mowie, dlatego na prv nie odpowiedzialem, sorczak :)

artur_zs
11-11-2003, 22:55

czlowieku wy macie tyle tych fan clubow ze sami niewiecie ile...A my tym bardziej ;]]