PDA

Zobacz pełną wersję : Zablokowac telewizje...

Misiek88
09-11-2003, 10:13
Skoro w TVP lubia opowiadac glupoty, czym niestety robia nam krecia robote, moze by im wyslac "troche" maili, najlepiej z zalacznikami. Proponuje powysylac im zdjecia z Lodzi, oczywiscie tylko po to, zeby zobaczyli jak bylo na prawde... ;)

Porter
09-11-2003, 10:35
przecież tego nie zmienisz , na pewno w tej całej tv jest troche kumatych ludzi , ale przeciez szefostwo , wszyscy robią to dla taniej sensacji->wiekszej ogladalnosci->wiekszej kasy
jak nie wiadomo o co chodzi to ***** zawsze chodzi o pieniądze... :zly:

Misiek88
09-11-2003, 11:12
Zmieniac nie mam zamiaru, ale na pewno "milo" by im bylo, gdyby np. w ciagu 15 minut dostali 1000 albo 2000 maili po 1,5- 2 MB kazdy

Bondek RedStar'sAlcoholic
09-11-2003, 11:33
dobry pomysl ale trzeba to dopracowac i srobic na 3,4!!!

a dzieki temu postowi przypomniala mi sie taka oto historia:

mecz Valencia - Legia ...tak gdzies po 20 minutach pan Szp[akowski zaczyna swoje lamenty, ale co tam jeszcze za malo browaru sie przelalo...
w drugiej polowie ja pan Sz. juz niemalze zrownal Legiunie z blotem tak sie wkur....., wzialem telefon i dzwonie do TVP 8- i mowie pani grzecznie zeby zdieli tego drania, albo zeby chociaz sie zamknal, na co pani powiedziala, ze to raczej nie mozliwe, ale... (!!!!!!!!!!!!) wezma pod uwage ( :buhaha: ) moja prosbe, tym bardziej ( 8- 8- 8- ) ze to juz ktorys tam telefon podobnej tresci!

...dobrze, ze pan Sz. juz nie ma, co nie zmienia faktu ze jest lepiej :/

Misiek88
09-11-2003, 11:42
To zrobmy jedna tresc, taki sam zalacznik i ustalmy, ze np. 11.11 wysylamy tego maila o danej godzinie (w danym przedziale czasowym...) To na pewno zwroci ich uwage, zwlaszcza osob odpowiedzialnych za sprawne dzialanie poczty... ;-)))

Porter
09-11-2003, 12:10
tylko trzeba bedzie jakos napisać ciekawą treść , bo jezeli dostaną 53025i325235 maili z wrzutami to jeszcze gorsze zdanie sobie wyrobią i jeszcze gorsze informacje beda podawać do wiadomosci publicznej...

kamyk
09-11-2003, 12:43
ja też napisałem emial juz wczesniej bo mnie mocno wkurzyli!ale jesli bedzie jednakowa tresc to znow moge wysyłac!:) sie sie kurwy z tVP naucza mówic parwde!

*PRZEMO*
09-11-2003, 12:58
napisałem i ja 8)
zaraz wysle jeszcze jednego z zadaniem odpowiedzi.. '8

Koko
09-11-2003, 13:10
Świetny pomysł Misiek 88, zróbmy jedną wiadomość dla wszystkich i np. we wtorek prześlijmy do TVP o tej samej godzinie. Myślę, że jest to ciekawy pomysł i trzeba nad tym pomyśleć. Może wreszcie zwrócą uwagę na pozytywną stronę kibicowania.

09-11-2003, 14:57
tylko trzeba bedzie jakos napisać ciekawą treść , bo jezeli dostaną 53025i325235 maili z wrzutami to jeszcze gorsze zdanie sobie wyrobią i jeszcze gorsze informacje beda podawać do wiadomosci publicznej...

Misiek88 napisal, zeby wyslac foto z Lodzi(dobre, dobre) , wiec nie bedzie bluzgow :>

NORBI
09-11-2003, 15:52
A może ktoś przygotuje jakąś sensowną sztampe do ściągnięcia.Była by pewność co do tresci tego maila (bez epitetów).

maxon
09-11-2003, 16:38
Witam,

Swoją droga napisanie wspólnego tekstu to dobry pomysł!!!

Ja przed chwilą skrobnąłem do tych głąbów coś takiego :

"Data: Niedziela, 9 Listopada 2003 17:29
Do: <dzial.kontaktow.z.widzami@tvp.pl>
Temat: Relacja z wyjazdu kibiców Legii do Łodzi
W związku z kłamliwym i tendencyjnym ukazaniu wyjazdu kibiców
Legii DO Łodzi pragnę złożyć skargę na tego typu działania
prowadzone prze Telewizję Polską!!!!

Tego typu kłamliwe!!!!! ukazywanie faktów zniechęca ludzi do
uczestniczenia w imprezach sportowych oraz psuję wizerunek klubu
Legia Warszawa a w szczególności kibiców którzy swoją ciężką
pracą oraz zachowaniem pracują na dobre imię klubu.

Jeszcze raz kłamliwym i tendencyjnym informacjom w TVP STOP!!!
Ja i rzesza moich znajomych jesteśmy zbulwerowani tego typu
działaniami telewizji publicznej " :fu:

:)

Sharn
09-11-2003, 18:35
Ja jechałem z tymi baranami w pociągu. Był jeden dziennikarz z ŻW (pijany nieźle), fotoreporter. Z TVP (chyba?) były trzy ćwoki: dziennikarz z kamerą, jakiś śmieszny lamus i pani Kamila. Pani Kamila ma spoko (bo fajna sztunia jest i szkoda), ale reszta dostanie na następnym meczu po buźkach... :box:

Mrozik
09-11-2003, 18:37
Ja jechałem z tymi baranami w pociągu. Był jeden dziennikarz z ŻW (pijany nieźle), fotoreporter. Z TVP (chyba?) były trzy ćwoki: dziennikarz z kamerą, jakiś śmieszny lamus i pani Kamila. Pani Kamila ma spoko (bo fajna sztunia jest i szkoda), ale reszta dostanie na następnym meczu po buźkach... :box:
I znowu nas zjadą :>

Misiek88
09-11-2003, 18:44
Witam,

Swoją droga napisanie wspólnego tekstu to dobry pomysł!!!

Ja przed chwilą skrobnąłem do tych głąbów coś takiego :

"Data: Niedziela, 9 Listopada 2003 17:29
Do: <dzial.kontaktow.z.widzami@tvp.pl>
Temat: Relacja z wyjazdu kibiców Legii do Łodzi
W związku z kłamliwym i tendencyjnym ukazaniu wyjazdu kibiców
Legii DO Łodzi pragnę złożyć skargę na tego typu działania
prowadzone prze Telewizję Polską!!!!

Tego typu kłamliwe!!!!! ukazywanie faktów zniechęca ludzi do
uczestniczenia w imprezach sportowych oraz psuję wizerunek klubu
Legia Warszawa a w szczególności kibiców którzy swoją ciężką
pracą oraz zachowaniem pracują na dobre imię klubu.

Jeszcze raz kłamliwym i tendencyjnym informacjom w TVP STOP!!!
Ja i rzesza moich znajomych jesteśmy zbulwerowani tego typu
działaniami telewizji publicznej " :fu:

:)

Cos tego typu tyrzeba skrobnac, do tego znalezc duzy zalacznik, zeby konkretnie blokowalo im serwer. Wiadomo, ze sama notka nie zrobi na nikim z nich wrazenia, wiec musimy ich zmeczyc w inny sposob. Jak beda trzy dni czyscili swoj serwer, to beda o tym dluzej pamietac. A poza tym jak nie sprostuja to akcje mozna powtorzyc

Misiek88
09-11-2003, 18:48
Tylko koniecznie trzeba znalezc duzy zalacznik i wlasnie najlepszy bylby film prezentujacy fajna zabawe w Lodzi lub drodze powrotnej. Niewazne wlasciwie co, ale zeby jego wielkosc byla przynajmniej z 1,5 MB

Sharn
09-11-2003, 18:48

Ale przynajmniej będą znali cenę... :]

Misiek88
09-11-2003, 18:49
A dobrym terminem bylby chyba wtorek wieczorem (wolny dzien, wiec rano mieliby kupe poczty...), np. miedzy 20 a 24

Mrozik
09-11-2003, 18:59

Ale przynajmniej będą znali cenę... :]
Jak dobrze pójdzie to może będą si.ę bali pisać coś więcej na nas '8

MaxyM_
09-11-2003, 19:10
Zbulwersowała mnie nie obiektywność TVP i szukanie na siłę sensacji. Do tego w tak haniebny sposób, jak miało to miejsce w serwisach informacyjnych po spotkaniu piłkarskim: Widzew – Legia. Pokazywanie nieuszkodzonego wagonu w pociągu, z komentarzem: kibice zdemolowali pociąg (a jedyne co rzucało się w oczy to leżąca skórka od banana i pusta puszka po piwie), jest manipulacją i bezczelnym kłamstwem. Co każdy normalny człowiek zobaczy oglądając zdjęcia z reportażu, na którym jak napisałem wyżej nie widać żadnych uszkodzeń? Tak samo wyglądają sale kinowe po projekcji filmu.
Dlaczego TVP na siłę próbuje oczerniać kibiców? Szukania tanich sensacji spodziewałbym się po stacjach komercyjnych, a nie po telewizji publicznej. Dlaczego nie było słowa o wspaniałym piłkarskim święcie i wspaniałych pokazach oprawy na trybunach?
Jako abonent, utrzymujący (wcale nie z własnej woli) poniekąd TVP, nie życzę sobie przedstawiania mnie i innych kibiców w tak kłamliwy sposób.

Jaco
09-11-2003, 19:22
Zbulwersowała mnie nie obiektywność TVP i szukanie na siłę sensacji. Do tego w tak haniebny sposób, jak miało to miejsce w serwisach informacyjnych po spotkaniu piłkarskim: Widzew – Legia. Pokazywanie nie uszkodzonego wagony w pociągu, z komentarzem: kibice zdemolowali pociąg (a jedyne co rzucało się w oczy to leżąca skórka od banana i pusta puszka po piwie), jest manipulacją i bezczelnym kłamstwem. Co każdy normalny człowiek zobaczy oglądając zdjęcia z reportażu, na którym jak napisałem wyżej nie widać żadnych uszkodzeń. Tak samo wyglądają sale kinowe po projekcji filmu.
Dlaczego TVP na siłę próbuje oczerniać kibiców? Szukania tanich sensacji spodziewałbym się po stacjach komercyjnych, a nie po telewizji publicznej. Dlaczego nie było słowa o wspaniałym piłkarskim święcie i wspaniałych pokazach oprawy na trybunach?
Jako abonent, utrzymujący (wcale nie z własnej woli) poniekąd TVP, nie życzę sobie przedtawiania mnie i innych kibiców w tak kłamliwy sposób.
I do tego taki link:
http://www.kurde.pl/flash/iqtost.html
:buhaha:

Bardzo dobry tekst, Maxym! :+:

Długi123
09-11-2003, 19:41
No pomysł jest świetny,można pokazać zdjęcia z Łodzi oraz z meczów na Łazienkowskiej i np zbliżenia rodzin w szalikach lub kobiet.Niech przekonają się kto bywa też na meczach i że jest super!

Koko
09-11-2003, 20:35
A dobrym terminem bylby chyba wtorek wieczorem (wolny dzien, wiec rano mieliby kupe poczty...), np. miedzy 20 a 24

Myślę, że trzeba o tym pomyśleć. Powinniśmy szybko coś zrobić bo sprawa ulegnie przedawnieniu.

PRASKI
09-11-2003, 20:59
mam pytanie:
skoro mamy na celu zapchanie skrzynki TVP to po co rozmyślać nad treścią ? :hmm: ?

*PRZEMO*
09-11-2003, 21:04
mam pytanie:
skoro mamy na celu zapchanie skrzynki TVP to po co rozmyślać nad treścią ? :hmm: ?

poniewaz to jest zagrywka taktyczna 8) a jak komus sie zachce czytac :>
ehh nie wpałes na to? ;) :rotfl:

Adis
09-11-2003, 21:16
...

Dziubek
09-11-2003, 21:18
Ale po co im zapychać skrzynke, to zrobia nam na przekór i opiszą że jeszcze jestesmy takie chamy że uniemożliwiamy im normalną prace .
Ja jestem za tym żeby Stowarzyszenie, jako przedstawiciele Kibiców, wystosowało pismo do Mediów(gazet i TV) przedstawiając nasze argumenty. Powinni też dołączyc do tego jakieś pisam z PKP i wypowiedzi jakiś opiniotwórczych osób co mogły by poświadczyć że te wszystkie informacje w gazetach to są bujdy i kłamstwa oraz jakieś filmiki z rodzinami na stadionie z kibicami którzy bawia się kulturalnie na Legii!!!
I jak by media podchwyciły temat to by mogła być dla nas dobra reklama!!!

Jaco
09-11-2003, 21:26
Ale po co im zapychać skrzynke, to zrobia nam na przekór i opiszą że jeszcze jestesmy takie chamy że uniemożliwiamy im normalną prace .
Ja jestem za tym żeby Stowarzyszenie, jako przedstawiciele Kibiców, wystosowało pismo do Mediów(gazet i TV) przedstawiając nasze argumenty. Powinni też dołączyc do tego jakieś pisam z PKP i wypowiedzi jakiś opiniotwórczych osób co mogły by poświadczyć że te wszystkie informacje w gazetach to są bujdy i kłamstwa oraz jakieś filmiki z rodzinami na stadionie z kibicami którzy bawia się kulturalnie na Legii!!!
To wystąp z pismem do Stowarzyszenia, żeby Stowarzyszenie wystąpiło z pismem......
A my w tym czasie powysyłamy maile do TVP. :fu:

Porter
09-11-2003, 21:32
dstoatali 3 mejle , zeby sboekie nie mysleli ze to talk łatwo !
HWDTVP :zly: :zly: :zly: :zly: :box: :box: :box: :box: :box:

Dziubek
09-11-2003, 21:34
To wystąp z pismem do Stowarzyszenia, żeby Stowarzyszenie wystąpiło z pismem......
A my w tym czasie powysyłamy maile do TVP. :fu:

No to wysyłajcie, ja wam nie zabraniam!!! A Stowarzyszenie samo powinno takie pismo wystosować bez wcześniejszego mojego!!!

Długi123
09-11-2003, 21:54
Yhh,ludzie.Już dawno powiedziałem,ze Stowarzyszenie się tym zajęło.Wystosowane zostały odpowiednie pisma i jak media nie sprostują to nie wyklucza się wejścia na drogę sądową.Zobaczymy czy klub tez się tym zajmie ale spodziewam się że tak,jutro może będzie coś wiadomo.
A co do nas wszystkich to wysyłajcie narazie meile do TVP,niech wiedzą jacy sa naprawdę kibice.Piszcie kulturalnie
Pozdro

E_L_K_T_R_Y_K
09-11-2003, 22:19
czy we wczorajszych wiadomosciach na jedynce tez to było ??

Długi123
09-11-2003, 22:25
Z tego co wiem to chyba nie lecz wiadomości nie oglądałem.Materiał był wyemitowany w telexpresie i w TVP3(napewno ok 12.00 i nie wiem kiedy jeszcze)

E_L_K_T_R_Y_K
09-11-2003, 22:54
w panoramie tez było

Dziubek
09-11-2003, 22:59
Yhh,ludzie.Już dawno powiedziałem,ze Stowarzyszenie się tym zajęło.Wystosowane zostały odpowiednie pisma i jak media nie sprostują to nie wyklucza się wejścia na drogę sądową.Zobaczymy czy klub tez się tym zajmie ale spodziewam się że tak,jutro może będzie coś wiadomo.

Tylko o to mi chodziło!!! :+: Kolejne brawa dla Stowarzyszenia!!! :+:
Ale sądy to już raczej sensu nie ma, bo za długo takie coś trwa i skutek nie pewny!!!

Nazgul
09-11-2003, 23:16

I tak zjadą z ostatnich doniesień sądząc - to niech choć maja powód :>.

ems
09-11-2003, 23:18

Tylko o to mi chodziło!!! :+: Kolejne brawa dla Stowarzyszenia!!! :+:
Ale sądy to już raczej sensu nie ma, bo za długo takie coś trwa i skutek nie pewny!!!

za to - precedens i rozglos zapewniony... walczyc Legia walczyc!

tato
10-11-2003, 11:15
Ciekawe jaka była reakcja (i czy w ogóle była?) naszego koleżki po szalu- Marka Sierockiego. Siedzi w telewizji na całkiem wysokim stołku, więc mogłby zareagować na takie kwiatki. Czyba, że mu nie zależy...

PS. Myślę, że na przyszłość należy zadbać o to, aby to aby tacy Sieroccy i inni, którzy chętnie fotografują się w szaliku Legii powinni zostać członkami SS. Wtedy dodatkowo podniesie się prestiż Stoważyszenia i niektóre sprawy będzie z pewnością łatwiej załatwić.

PRASKI
10-11-2003, 12:34
Ale po co im zapychać skrzynke, to zrobia nam na przekór i opiszą że jeszcze jestesmy takie chamy że uniemożliwiamy im normalną prace . Ja jestem za tym żeby Stowarzyszenie, jako przedstawiciele Kibiców, wystosowało pismo do Mediów(gazet i TV) przedstawiając nasze argumenty. Powinni też dołączyc do tego jakieś pisam z PKP i wypowiedzi jakiś opiniotwórczych osób co mogły by poświadczyć że te wszystkie informacje w gazetach to są bujdy i kłamstwa oraz jakieś filmiki z rodzinami na stadionie z kibicami którzy bawia się kulturalnie na Legii!!!

no to my jeszcze bardziej... ;)

Danilo
10-11-2003, 13:48
A a andzej a andrzej lepper blokada.....

Dziubek
10-11-2003, 13:56
Ale po co im zapychać skrzynke, to zrobia nam na przekór i opiszą że jeszcze jestesmy takie chamy że uniemożliwiamy im normalną prace . Ja jestem za tym żeby Stowarzyszenie, jako przedstawiciele Kibiców, wystosowało pismo do Mediów(gazet i TV) przedstawiając nasze argumenty. Powinni też dołączyc do tego jakieś pisam z PKP i wypowiedzi jakiś opiniotwórczych osób co mogły by poświadczyć że te wszystkie informacje w gazetach to są bujdy i kłamstwa oraz jakieś filmiki z rodzinami na stadionie z kibicami którzy bawia się kulturalnie na Legii!!!

no to my jeszcze bardziej... ;)

No to jak chcecie rozpętać wojne z Mediami to powodzenia!!! Z nimi nawet rząd nie może wygrać co dopiero my, kibice...

Mrozik
10-11-2003, 16:16
Cud... Sprostowali na TVP1 !!!!!

NORBI
10-11-2003, 16:17
Jestem w szoku przed chwilą Orłoś przeprosił kibiców Legii i zaprzeczył o demolce pociągu!!! 8-

Adams_
10-11-2003, 16:28
http://ww2.tvp.pl/tvppl/video/2003/11/10/8151/film.asf

Gelo
10-11-2003, 16:31
Jestem w szoku przed chwilą Orłoś przeprosił kibiców Legii i zaprzeczył o demolce pociągu!!! 8-

To samo mialo miejsce dzisiaj i jeszcze dodal, iz wiadomosci o kulturalnym zachowywaniu sie kibiców w pociagu potwierdzil PZPN. Moze w koncu cos drgnie i media nie beda takie stronnicze!!

arczi
10-11-2003, 17:06

Mylisz się drogi kolego :>
Ci, co jechali z nami w pociągu nie mieli z tym nic wspólnego. Nie wiem skąd byli dokładnie, ale kręcili jakiś dokument. I swietnie się z nami bawili ;)
Natomiast materiał puszczony w TVP był nakręcony przez ekipę, która była już na miejscu. Domyślam się ze był to łodzki ośrodek TVP.
Choc z drugiej strony widziałem psów z kamerami. Mogli też sami to nakręcić a potem "sprzedać" ten materiał żądnej sensacji TVP.
Tak czy siak, kij im w ryj (nie o Ciebie mi chodzi Kiju ;) ) :>

Długi123
10-11-2003, 18:47
No to pierwszy krok zrobiliśmy jednak dziś napewno informację zobaczyło mniej osób niż w sobotę.Pierwszy krok uczyniony jednak trzeba zadziałać jeszcze by zaczęto pisać i mówić co się dzieje naprawdę na meczach,trzaba ludzi zachęcać.

Misiek88
10-11-2003, 19:08
Czyli moze jednak pisanie maili sie na cos zdalo, bo przypuszczam, ze przez ostatnie trzy dni troche ich dostali.

Koko
10-11-2003, 19:14
I przeprosili!!!!! I tak powinno być, może się czegoś nauczą!!!

Długi123
10-11-2003, 19:17
Meile może tez ale Stowarzyszenie wystosowało pisam,zresztą jest też trochę powiedziane na LegiaLive.

Misiek88
10-11-2003, 22:51
I bardzo slusznie, w koncu to bylo jednym z celow jego powolania

Jackos
10-11-2003, 22:56
No i tak trzeba, wystosowywać, pisma, a jak nie poskutkuje to do sądu. Chociaż na rostrzygnięcie czekalibyśmu ok 5 lat :( Trzeba się umieć odnaleźć w naszychg realiach.

Danilo
10-11-2003, 23:38
"Maciej Orłoś poinformował, że kibice Legii zachowywali się wzorowo." w pociągu oczywiscie :D .... My moze zachowywalismy sie wzorowo ale nasi koledzy z Łodzi nie bardzo i szyba w drodze powrotnej w pociągu poszła....

11-11-2003, 00:40
I przeprosili!!!!! I tak powinno być, może się czegoś nauczą!!!

i hope........ a jak nie to my im znowu :box:

Dziubek
11-11-2003, 00:53
"Maciej Orłoś poinformował, że kibice Legii zachowywali się wzorowo." w pociągu oczywiscie :D .... My moze zachowywalismy sie wzorowo ale nasi koledzy z Łodzi nie bardzo i szyba w drodze powrotnej w pociągu poszła....

To nie są nasi koledzy :/ Jakby byli to by nie rozwali szyby i nie rzucali kamieniami!!!

kamyk
11-11-2003, 10:51
nio i bardzo dobrze ze sprostowałi ta wiadomość bo jak widac może się tvp nauczy na przyszłosc zeby nie podawac nie zgodnych informacj na temat tego co nie sa przekonani w 100%

Dziubek
11-11-2003, 12:19
A ja koledze(wierzy w te wszsytkie sterotypy huligana) pokazałem to pismo z PZPN-u, i wiecie co mi powiedział? Że jest sfałszowane i on też takie moze zrobić :box: I jak jest pare takich osó na tym świecie to oc nawet po tych przeprosinach?

Długi123
11-11-2003, 12:33
Wez tego kolegę siłą na mecz '8 ,a najlepiej pokaż mu artykuł z przeglądu Ja Kocham Legię,niech nie ******** tylko sam się przekona,tak to se może mówić,nie zostaw tego tak. :)

Misiek88
11-11-2003, 12:48
A ja koledze(wierzy w te wszsytkie sterotypy huligana) pokazałem to pismo z PZPN-u, i wiecie co mi powiedział? Że jest sfałszowane i on też takie moze zrobić :box: I jak jest pare takich osó na tym świecie to oc nawet po tych przeprosinach?

A najlepiej przyjdz z kolega i przedstaw go nam, my go na pewno przekonamy... 8)

Dziubek
11-11-2003, 12:50
Wez tego kolegę siłą na mecz '8 ,a najlepiej pokaż mu artykuł z przeglądu Ja Kocham Legię,niech nie ******** tylko sam się przekona,tak to se może mówić,nie zostaw tego tak. :)

Ja w klasie to ja nie wiem same ćwoki, że jak Kibic to od razu szalikowiec, do mnie po meczu zawsze teksty ilu pobiłeś, na WOS-ie to babke objechałęm bo juz nie mogłem słuchać co piepszy o kibolach. Nie wiem gdzie Ci ludzie żyją. A jak komuś powiem chodź na Legie to móiw nie bo się boje itp. Ale jakbyś zobaczył zdjecie mojej klasy to wogóle tragedia w 24 aktach :)

Misiek88
11-11-2003, 12:50
A swoja droga sprostowania nigdy nie maja takiej mocy oddzialywania na ludzi, jak podanie wiadomosci po raz pierwszy. Ludziom wbija sie cos do glowy, a potem zaraz doszukuja sie jakichs podtekstow i czyjegos nacisku... Zwlaszcza w Polsce, gdzie codziennnie mamy nowa afere

11-11-2003, 14:32
wazne jest to ze cos jednak zaczyna sie dziac, w kwestii mediowi Legii. widac maly zwrot na "+", ...i tylko szkoda ze jak juz cos wywalczymy to ktos jedna wypowiedzia moze wszystko spieprzyc :/ :fu:

szczepan
11-11-2003, 14:37
A swoja droga sprostowania nigdy nie maja takiej mocy oddzialywania na ludzi, jak podanie wiadomosci po raz pierwszy. Ludziom wbija sie cos do glowy, a potem zaraz doszukuja sie jakichs podtekstow i czyjegos nacisku... Zwlaszcza w Polsce, gdzie codziennnie mamy nowa afere

ale ja i tak sie ciesze z tego sprostowania :D

dla tych co nie widzieli

ttp://ww2.tvp.pl/tvppl/video/2003/11/10/8151/film.asf

Adiq
11-11-2003, 14:40
dla tych co nie widzieli

ttp://ww2.tvp.pl/tvppl/video/2003/11/10/8151/film.asf
Wszyscy widzieli, bo ktoś podał już ten link w tym temacie...

Długi123
11-11-2003, 15:35
Ja w klasie to ja nie wiem same ćwoki, że jak Kibic to od razu szalikowiec, do mnie po meczu zawsze teksty ilu pobiłeś, na WOS-ie to babke objechałęm bo juz nie mogłem słuchać co piepszy o kibolach. Nie wiem gdzie Ci ludzie żyją. A jak komuś powiem chodź na Legie to móiw nie bo się boje itp. Ale jakbyś zobaczył zdjecie mojej klasy to wogóle tragedia w 24 aktach :)[/quote] Pokaż im artykuł z Przeglądu,niech te głąby przeczytają '8

PRASKI
11-11-2003, 16:13
Ja w klasie to ja nie wiem same ćwoki, że jak Kibic to od razu szalikowiec, do mnie po meczu zawsze teksty ilu pobiłeś, na WOS-ie to babke objechałęm bo juz nie mogłem słuchać co piepszy o kibolach. Nie wiem gdzie Ci ludzie żyją. A jak komuś powiem chodź na Legie to móiw nie bo się boje itp. Ale jakbyś zobaczył zdjecie mojej klasy to wogóle tragedia w 24 aktach :) Pokaż im artykuł z Przeglądu,niech te głąby przeczytają '8[/quote]

u mnie podobnie niestety :/

wkurzają mnie tacy ludzie :zly:

Długi123
11-11-2003, 16:20
Kurde ja nie wiem,jak ktoś sądził tak o kibicach to jak wdawałem się w dyskusję to zawsze zdanie zmieniał.Kurcze,nie był na meczu a gada.Wy byliście na paru i zawsze wracaliście zadowoleni,niech tuman się nie odzywa albo niech wybierze się z wami na mecz i wtedy zobaczymy co powie,tak im powiedzcie,nie można takich rzeczy tak zostawiać.

PRASKI
11-11-2003, 16:28
no ale co, mam go siłą zciągnąć ?
jak ktoś ma uprzedzenia to ciężko go nawrócić.
aczkolwiek próbować zawsze warto ;)

Dziubek
11-11-2003, 16:29
Kurde ja nie wiem,jak ktoś sądził tak o kibicach to jak wdawałem się w dyskusję to zawsze zdanie zmieniał.Kurcze,nie był na meczu a gada.Wy byliście na paru i zawsze wracaliście zadowoleni,niech tuman się nie odzywa albo niech wybierze się z wami na mecz i wtedy zobaczymy co powie,tak im powiedzcie,nie można takich rzeczy tak zostawiać.

Dać Ci zdjecie mojej klasy? Może szkoły? Człowieku jak mnie wszyscy po katach obgadują bo jestem Legionistą?

Długi123
11-11-2003, 17:04
Co to za szkoła,ku...?Wez tam się ostro do roboty bo ludzi trzeba zmieniać.Ale takich pedałów to ja bym ychh,nie wiem co z nimi zrobił

Dziubek
11-11-2003, 17:22
XCIX LO na Gocławiu, oczywiście jest sporo Legionistów, nawet niektórzy chodzą na mecze, ale u mnie w kalsie to na serio tak jest!!!
zobacz zdjecia klasowe ja jestem w 2c (nie ma mnie akurat na tym)

http://lo99.waw.ids.pl/uczn.htm

Długi123
11-11-2003, 19:01
Żadna różnica kogo masz w klasie,ja w swojej działałem ostro i tak powinien każdy,nawet jak to kujony pedały to trzeba im pokazać prawdę.Mówiąc krótko:Byłeś kur... na meczu śmieciu?Nie to się nie odzywaj,przejdz sie ze mną i jak będzie jak mówisz to masz u mnie skrzynke browarów i możesz sobie tak mówić,ale sam się przekonasz,że jest inaczej. '8

Długi123
11-11-2003, 19:03
Z całym szacunkiem ale rzeczywiście jacyś tacy cipowaci :/ ,jednak to i tak nic nie zmienia!

Dziubek
11-11-2003, 19:08
Z całym szacunkiem ale rzeczywiście jacyś tacy cipowaci :/ ,jednak to i tak nic nie zmienia!

Ja wiem, przecież Ci to tłumacze, ale im mówie że chodzisz na emcz i zawsz esłysze a mój koelge to ...

emde
11-11-2003, 19:08
każdy,nawet jak to kujony[b] pedały[b] to trzeba im pokazać prawdę.Mówiąc krótko:Byłeś kur... na meczu śmieciu?Nie to się nie odzywaj,przejdz sie ze mną

To znaczy akurat takich to nie przyprowadzajcie... :buhaha:

Długi123
11-11-2003, 19:27
każdy,nawet jak to kujony[b] pedały[b] to trzeba im pokazać prawdę.Mówiąc krótko:Byłeś kur... na meczu śmieciu?Nie to się nie odzywaj,przejdz sie ze mną

Ja na szczęscie nie mam z takimi styczności '8

Dziubek
11-11-2003, 19:31

Ja na szczęscie nie mam z takimi styczności '8

Ja dla jasności też nie!!! :)

tato
12-11-2003, 13:38
Trzeba zawsze trzymać rękę na pulsie i reagować.