PDA

Zobacz pełną wersję : "najlepsza" jedenastka ostatnich lat

Bondek RedStar'sAlcoholic
09-11-2003, 03:35
nie wiem czy taki temacik nadaje sie do tego dzialu, moze bardziej do hydeparku, ale...

moja propozycja wyglada nastepujaco: wytypujmy 11 grajkow Legii z lat ostatnich do "11 inaczej"

moje typy:

Onyszko
Jóźwiak
Szala
Siadaczka
Magiera
Majewski
Staniek
Wiechowski
Kupiec
Yahaya
Oreszczuk

...ojjj wcale nie bylo tak latwo!!

Aigel
09-11-2003, 12:30
Jozwiak mial dobre lata wiec bym go wykreslil, jego miejsce moze godnie zajac Lapinski, mielismy tez ciekawego serba (nie poamietam w tej chwili jak sie nazywal, ale chodzi mi otego co ostatnio odszedl spowrotem na Balkany)

Ostry
09-11-2003, 12:34
Jozwiak mial dobre lata wiec bym go wykreslil, jego miejsce moze godnie zajac Lapinski, mielismy tez ciekawego serba (nie poamietam w tej chwili jak sie nazywal, ale chodzi mi otego co ostatnio odszedl spowrotem na Balkany)

Chodzi Ci zapewne o Gusnicia,który grał na prawej pomocy.

Jaco
09-11-2003, 12:47
quote="Ostry"]

Chodzi Ci zapewne o Gusnicia,który grał na prawej pomocy.[/quote]

Raczej o Nuhiego :)

m84
09-11-2003, 13:20

Raczej o Nuhiego :)

Nuhi moim zdaniem grał nieźle więc w tej jedenastce nie powinno go być. O wiele gorszy był właśnie Gusnic który nic nie grał. Ja osobiście w tym składzie znalazłbym miejsce dla Mariusza Śrutwy który był wielkim niewypałem.

Aigel
09-11-2003, 14:29

Tak o niego mi chodzi ;)

Koko
09-11-2003, 14:30
Szczęsny
Janiak
Łapiński
Siadaczka
Wojtala
Gusnić
Wiechowski
Kupiec
Nowak
Citko
Oreszczuk

Z nominacją Jóźwiaka totalnie się nie zgodzę. Ostatnio gra beznadziejnie, ale jak dla mnie to jest legenda Legii.

Mrozik
09-11-2003, 14:31

Tak o niego mi chodzi ;)
To to dopiero porażka była 8-

09-11-2003, 16:01
dobra, macie racje 8o Jozwiaka skreslam!!

co do Gusnica sie calkowicie zgadzam, a ...Janiak byl, cicho pobyl i poszedl :D ...ja i tak nawiekszy problem mialem z bramkazem :/

Aigel
09-11-2003, 16:06
Szczęsny

Tu sie nie zgodze, tego pana umiescil bym w jedenastce najbardziej znienawidzonych bylych legionistow, ale bronic to on umial, pamietam ostatnia minute w LM z Anglii, tak zachipnotyzowal Shearera ze ten w systuacji sam na sam oddal mu pileczke :)

09-11-2003, 16:16
Szczęsny

Tu sie nie zgodze, tego pana umiescil bym w jedenastce najbardziej znienawidzonych bylych legionistow, ale bronic to on umial, pamietam ostatnia minute w LM z Anglii, tak zachipnotyzowal Shearera ze ten w systuacji sam na sam oddal mu pileczke :)

fakt, faktem to trzeba mu oddac ...ale jak go teraz widze w TV :/ :box: ...typowy przyklad materialisty ...dobrze ze chociaz nie chodzil i nie mowil jak to on Legie kocha (z tego co pamietam, chyba ze sie myle... 8o )

domber
09-11-2003, 17:04
Citko ? co do niego to sie nie zgodze z wiadomych wzgledow

Koko
09-11-2003, 18:36
Szczęsny

To jest "jedenastka inaczej", a jak dla mnie Szczęsny to pedał, czyli kochający inaczej :> Jeśli źle rozumuję :hmm: to niech mni ektoś poprawi. A Citko to dla mnie "gwiazdeczka", a jego zakup to była strata kasy i nerwów.

crolick
09-11-2003, 18:45
no wlasnie ktos tu umiesli mojego ulubienca jacka 'drewno' magiere. jakis czas temu byla na forum dyskusja o magierze i ktos twierdzil ze magic jest zajebisty, ze gra fantastycznie i ten sezon bedzie jego sezonem. a ja twierdzilem ze to tylko wybryk, ze ion nie jest w stanie zagrac wiecej niz 3 meczy pod rzad na dobrym poziomie [czy jakos tak, juz nie pamietam dokladnie]. i co?!? i kto mial racje?!? :)

Mrozik
09-11-2003, 19:36
Szczęsny

To jest "jedenastka inaczej", a jak dla mnie Szczęsny to pedał, czyli kochający inaczej :> Jeśli źle rozumuję :hmm: to niech mni ektoś poprawi. A Citko to dla mnie "gwiazdeczka", a jego zakup to była strata kasy i nerwów.
Źle rozumujesz ;) To jedenastka najgorszych zawodników ostatnich lat :)

Mini
09-11-2003, 20:01
Onyszko
Jóźwiak
Szala
Siadaczka
Magiera
Majewski
Staniek
Wiechowski
Kupiec
Yahaya
Oreszczuk

Jóźwiak, Magiera i Staniek zdecydowanie nie.
Nuhi też nie był taki zły.
ale brak Janiaka,Rosłonia, Njamculevicia i Gusnica i łapińskiego.

czeniu
09-11-2003, 21:07
Ja niezgadzam sie jeszcze co do Majewskiego. Ostatni sezon miał nieudany m.in. nie wykorzystana sytuacja z Schalke, ale wcześniejsze nie były najgorsze. Był często postrzagany jako pomocnik od "czarnej roboty" i takową odwalał.

Kawa
09-11-2003, 21:22
Dla niewypałow to by 3 jesenastek nie starczyło.
a ta jedna jedyna to

Szczesny
Siadaczka
Łapiński
Wojtala
Wiechowski
Guśnic
Oreszczeuk
kilku czarnych gwiazdorów z rezerw
Yahaya
Oreszczuk
Nowak

Koko
09-11-2003, 21:23
Szczęsny

Źle rozumujesz ;) To jedenastka najgorszych zawodników ostatnich lat :)

A to sory źle zrozumiałem :/ W sumie żaden inny zły bramkarz w oststnich latach w Legii nie grał, a przynajmniej taki który by mnie bardzo irytował, więc na ta pozycję nie mam pomysłu :hmm:

Nazgul
10-11-2003, 01:15
nie wiem czy taki temacik nadaje sie do tego dzialu, moze bardziej do hydeparku, ale...

moja propozycja wyglada nastepujaco: wytypujmy 11 grajkow Legii z lat ostatnich do "11 inaczej"

Kowalewski Wojciech
Nowak Sebastian
Gmur Arkadiusz (to mój ajdol na wieki :D :D :D)
Łapiński Tomasz
Staniek Ryszard
Citko Marek
Janiak Maciej
Wiechowski Sergiusz
Kopeć Janusz Hubert
Elson :D :D :D
Oreszczuk Roman

Rezerwa:
Mijanović Zoran
Kruszankin Juliusz
Piekarski Mariusz
Czykier Dariusz
Sawicki Maciej (Szkoda, ale...)

m84
10-11-2003, 01:18
Każdy ma swoje zdanie ale czemu tu na bramce jest Kowalewski to ja nie rozumiem. Przecież on nieźle bronił w Legii przez pewien czas. Poźniej poszedł dalej i najpierw w Szachtarze a teraz w Sprtaku Moskwa dzielnie sobie radzi.

szczepan
10-11-2003, 01:22
Wlasnie w sumie czemu Kowalewski? moze o jakiegos innego chodzi?! '8

Nazgul
10-11-2003, 01:23
Każdy ma swoje zdanie ale czemu tu na bramce jest Kowalewski to ja nie rozumiem. Przecież on nieźle bronił w Legii przez pewien czas. Poźniej poszedł dalej i najpierw w Szachtarze a teraz w Sprtaku Moskwa dzielnie sobie radzi.

Ech, to był najgorszy bramkarz w Legii odkąd chodzę (no bo kto był gorszy? No kto?) Kazimierski? Robakiewicz? Szczęsny? Szamo? Boruc? Kto? Jak Kazimierski bronił to na ławce siedział Bako a chwilę wcześniej Dreszer i Opolski. Sami dobrzy bramkarze się nie łapali... Wytypowałem poprzez eliminację. Onyszko? A on grał cokolwiek w Legii?

m84
10-11-2003, 01:27
Może i jest w tym trochę racji ale w sumie Kowalewski był pierwszym bramkarzem i ogólnie źle nei bronił. To chociażby za to powinien być lepiej widziany a do jedenastki możnaby wstawić Onyszke. Który faktycznie nie grał ale był w Legii. Może i Wojtek był najgorszy z grona tych bramkarzy ale jakieś uznanie mu się należy moim zdaniem. Dlatego ja bym postawi mimo wszystko na Onyszkę

Nazgul
10-11-2003, 01:37
Może i jest w tym trochę racji ale w sumie Kowalewski był pierwszym bramkarzem i ogólnie źle nei bronił. To chociażby za to powinien być lepiej widziany a do jedenastki możnaby wstawić Onyszke. Który faktycznie nie grał ale był w Legii. Może i Wojtek był najgorszy z grona tych bramkarzy ale jakieś uznanie mu się należy moim zdaniem. Dlatego ja bym postawi mimo wszystko na Onyszkę

No cóż - jak nie stawiałem bo widziałem go w jednym meczu - i to prawie towarzyskim (SP '94) więc ciężko powiedzieć...

m84
10-11-2003, 01:40
Ok ja to rozumiem. Ale tak jak mówię mi jakoś głupio wstawić do tej jedenastki Kowalewskiego. Bo wiem że bronił nieźle. A to że Legia akurat wcześniej miała naprawdę dobrych bramkarzy to już nie jego wina. Ale przynajmniej jest jeden fakt. W polu zdarzają się jakieś ofairy w Legii ale już bramkarzy mamy zazwyczaj dobrych lub bardzo dobrych :D a tak swoją drogą to ciekawe jak sobie Stanew radzi :)

szczepan
10-11-2003, 01:42
Ok ja to rozumiem. Ale tak jak mówię mi jakoś głupio wstawić do tej jedenastki Kowalewskiego. Bo wiem że bronił nieźle. A to że Legia akurat wcześniej miała naprawdę dobrych bramkarzy to już nie jego wina. Ale przynajmniej jest jeden fakt. W polu zdarzają się jakieś ofairy w Legii ale już bramkarzy mamy zazwyczaj dobrych lub bardzo dobrych :D a tak swoją drogą to ciekawe jak sobie Stanew radzi :)

ostatnio sa z tym problemy...

m84
10-11-2003, 01:47
Ja uważam że Boruc jest niezłym bramkarzem. Widać że jest coraz bardziej związany z Legią-przynajmniej ja mam takie zdanie. A poza tym to błedy mu się zdarzają ale to dlatego że jest jeszcze młody i niedoświadczony. Jestem jednak przekonany że będziemy mieli jeszcze z Niego pożytek. Sam jakiś czas temu byłem zwolennikiem tego żeby go zmienić. Wkurzały mnie jego błedy a wiedząc że Krzyształowicz jest bardzo dobry chciałem własnie Andrzeja na bramce :D Teraz nadal jestem zdania że były bramkarz Zagłębia Lubin jest bardzo dobry. Zresztą pokazuje to w rezerwach. No ale mimo to szanse nadal powinien dostawać Boruc. Nie popełnia jakiś bardzo rażących błędów ostatnio

szczepan
10-11-2003, 01:56
Boruc moze niedlugo bedzie dobry narazie za duzo w kratke...

Nazgul
10-11-2003, 09:00
Boruc moze niedlugo bedzie dobry narazie za duzo w kratke...

Jest ogólnie sprawny fizycznie (Kowalewski był sztywny), ma refleks i pewny chwyt. Jego minusy to gra nogami i niewielkie doświadczenie - ale to się da poprawić i on to poprawi już niedługo.

jarcyś
10-11-2003, 09:51
na bramce Wyparło

wyjątkowa niemota

Nazgul
10-11-2003, 10:26
na bramce Wyparło
wyjątkowa niemota

A tam, niemota. Biznesmen :)

Koko
10-11-2003, 11:18
A jeszcze mi się Rui Barbarosa Machado przypomniał :buhaha: :buhaha: :buhaha:

Ostry
10-11-2003, 13:16

Czy Elson to ten Brazylijczyk,co miał być taki świetny,a nigdy się nie pojawił u nas na testach? :)

Nazgul
10-11-2003, 13:59

Czy Elson to ten Brazylijczyk,co miał być taki świetny,a nigdy się nie pojawił u nas na testach? :)

Ale w tę zimę ma juz podobno dotrzeć :D

Mini
10-11-2003, 14:09
a to kto z kolei?

a co do bramkarza to chyba do nienajlepszych trzeba zaliczyć Borkowskiego który chyba dużo nie grał ale był a teraz w Radomsku widzieliśmy jego umiejętnoci.

Koko
10-11-2003, 16:22
a to kto z kolei

No ten napastnik rodem z Brazyli, na początku sezonu 2000/01 rozegrał chyba w Legii ze 2 mecze. Straszna lewizna :lol: :buhaha:

Bonhart
11-11-2003, 01:24
Ja, tak jak ktorys z przedmowcow, obstawialbym w bramce Bodzia W.
A lewusy z pola to:
Janiak
Koziol (choc teraz niezle sobie poczyna w Groclinie)
Szala
Wiechowski (to byl debesciak, prawdziwa V kolumna)
Oreszczuk
Kubica (wzmocnienie na LM, a chyba 1 meczu nie rozegral)
no i oczywiscie "orly Smudy"
Lapinski, Wojtala, Siadaczka

11-11-2003, 01:32
a to kto z kolei

No ten napastnik rodem z Brazyli, na początku sezonu 2000/01 rozegrał chyba w Legii ze 2 mecze. Straszna lewizna :lol: :buhaha:

...ta a teraz nasz Garcia wystawia opinie Ameryce pld. ...kolejny dobry 8o

Luk@s
11-11-2003, 11:24
napewno wyparlo, lapinski, oreszczuk, yahaya tez sobie by poradzil w tej druzynie :)

dyha
11-11-2003, 12:10
ja tam bym jescze nie zapominał o Goranie Niamculevicu a także gwiazdą z bazaru patrz Rownlad Ereseba i tego typu historie.

Koko
11-11-2003, 13:29
A jeszcze jest Artur ( albo Robert?) Wilk, który żadnego meczu w pierwszym zespole nie zagrał, no i jeszcze Abedi (???) Nwoji, też ponoć wielki talent :buhaha: :buhaha: :buhaha:

Nazgul
13-11-2003, 12:50
A jeszcze jest Artur ( albo Robert?) Wilk, który żadnego meczu w pierwszym zespole nie zagrał, no i jeszcze Abedi (???) Nwoji, też ponoć wielki talent :buhaha: :buhaha: :buhaha:

Artur Wilk - obecnie Łęczna
Ndubuisi Nwoji - ostatni ślad po nim to sezon 00/01 w Unii Skierniewice.

legart
13-11-2003, 14:27
Mam dylemat czy Janiak wystawić do obrony czy do pomocy 8- , a tak luźno Oreszczuk, Łapiński, Gusnic, Mijanovic, Kosmalski, komentator Rosłoń, Kozioł, Mudoh, Erasaba, Unton, Kubica i pewnie paru innych.

PS Czekam na Elsona 8-

jarcyś
13-11-2003, 14:31
....Sazanowicz, Kopeć , Gmur , Wojnecki.......

a pamiętacie tego ciecia Jedynaka ?

R@dek (L)
13-11-2003, 15:01
Ndubuisi Nwoji - ostatni ślad po nim to sezon 00/01 w Unii Skierniewice.

On ostatni sezon grał u nas w Żbiku jako że i tu się nie sprawdził to go zwolnili i wzieli Eresabe :] A Piter bo tak na niego wołali jest teraz w Niemczech i gra w amatorach podobno[/quote]

Keleborn
13-11-2003, 17:07
no wlasnie ktos tu umiesli mojego ulubienca jacka 'drewno' magiere. jakis czas temu byla na forum dyskusja o magierze i ktos twierdzil ze magic jest zajebisty, ze gra fantastycznie i ten sezon bedzie jego sezonem. a ja twierdzilem ze to tylko wybryk, ze ion nie jest w stanie zagrac wiecej niz 3 meczy pod rzad na dobrym poziomie [czy jakos tak, juz nie pamietam dokladnie]. i co?!? i kto mial racje?!? :)

Miałeś rację, miałeś - chociaż ja akurat nie piałem na rzecz Magica. Ale przysiągłem zostawić go do końca rundy. Dlatego o Magicu - ciszaaaaa...

14-11-2003, 00:24

Miałeś rację, miałeś - chociaż ja akurat nie piałem na rzecz Magica. Ale przysiągłem zostawić go do końca rundy. Dlatego o Magicu - ciszaaaaa...

heheh Magic "zawsze" w Legii byl i pewnie predko stad nie pojdzi, a przydaloby sie go zatapic jakims perspektywicznym grajkiem....... :]

Keleborn
14-11-2003, 01:15
heheh Magic "zawsze" w Legii byl i pewnie predko stad nie pojdzi, a przydaloby sie go zatapic jakims perspektywicznym grajkiem....... :]

E tam zawsze. Ja pamiętam jak się prowadzał w Widzewie.

Ale pamiętam też jak był kapitanem (!) w meczu pucharowym z Odrą w 2002r. Taki wstyd ... Ale obiecałem.

14-11-2003, 01:28

E tam zawsze. Ja pamiętam jak się prowadzał w Widzewie.

Ale pamiętam też jak był kapitanem (!) w meczu pucharowym z Odrą w 2002r. Taki wstyd ... Ale obiecałem.

no ja tez pamietam, pamietam tez jak sie prowadzal w Rakowie :] ...Magik nie chcesz wrocic do Czestochowy?? :P

Keleborn
14-11-2003, 01:30
no ja tez pamietam, pamietam tez jak sie prowadzal w Rakowie :] ...Magik nie chcesz wrocic do Czestochowy?? :P

Leave now and never go back!
Preciousssss.....

Koko
14-11-2003, 13:25
Co wy chcecie od Jacusia :P Taki dobry zawodnik :buhaha:

Aro
14-11-2003, 14:21
Zapomnieliście o Marianie Gierasimowskim i Romku Zubie ;)

Aro
14-11-2003, 14:23
przypomniał mi sie jeszcze Rysiek Robakiewicz....on musiał mieć z 5 setek, żeby coś strzelić.

Supras Auteuil
14-11-2003, 14:45
[quote=Koko]Szczęsny

Szczęsny raczej nie jest pedałem:) ma żone chyba i dziecko. Co do składu, to uważam, że Citko był w Legii tylko nazwiskiem. Ponadto zdecydowanie dodałbym Svitlice. Leszek Pisz zdecydowanie tak!

Supras Auteuil
14-11-2003, 14:47

moje typy:

Onyszko
Jóźwiak
Szala
Siadaczka
Magiera
Majewski
Staniek
Wiechowski
Kupiec
Yahaya
Oreszczuk

Szla?????????????????Yahaya????????

qwerty1234
14-11-2003, 14:58

moje typy:

Onyszko
Jóźwiak
Szala
Siadaczka
Magiera
Majewski
Staniek
Wiechowski
Kupiec
Yahaya
Oreszczuk

Szla?????????????????Yahaya????????
To jest najlepsza z przymrużeniem oka przecież... :oho:

Koko
14-11-2003, 16:02
Ponadto zdecydowanie dodałbym Svitlice. Leszek Pisz zdecydowanie tak!

Svitliva i Pisz????!!!!!!!! Ty chyba nie wiesz o co chodzi 8)

Aigel
14-11-2003, 16:17
No brakuje jeszce Kowala, Sliwowskiego, Dziekana, Koseckiego ;)
Chyba nie zrozumiales o co chodzi ;)

qwerty1234
14-11-2003, 16:24
No brakuje jeszce Kowala, Sliwowskiego, Dziekana, Koseckiego ;)
Chyba nie zrozumiales o co chodzi ;)
pozdro dla kumatych,tak? :rotfl:

Zdecydowanie:
Gusnic
Yahaya
Citko
Łapiński
Mijanovic
Siadaczka
Wojtala

legart
15-11-2003, 16:21
Rutka taki obrońca mnie się przypomiał 8- .

PS Jarcyś a Jedynak to zdaje się bramkarza był?

c_zary
15-11-2003, 16:47
Moja jedenastka absolutnych asow, ktorzy absolutnie nic nie wniesli do druzyny (poza salwa smiechu na trybunach ::/:: ) wyglada nastepujaco:

Mijanovic

Padaczka
Gierasimowski
Wojtala
Koziol

:tututu: Janiak (***** moj ulubieniec)
Franek Mudoch
Serek
Gusnic

:+: Roman :+:
Rui Barbarosa

Trener: :tututu: J. Kopa (ten to za mi$je mial sprowadzanie do nas roznej masci drewniakow)

jarcyś
15-11-2003, 16:55
Rutka taki obrońca mnie się przypomiał 8- .

PS Jarcyś a Jedynak to zdaje się bramkarza był?

tak

pamiętam że jakieś przewałki były przy jego transferze

potem okazało się że facet nadaje się co najwyżej do gry w "dwa ognie"

Nazgul
15-11-2003, 22:50

???????
Kubica grał i nawet kilka goli w lidze strzelił. W LM fakt, nie za bardzo, ale w lidze zaistniał.

A co do Gierasimovskiego - kiedy Okuka wystawił go jako defensywnego pomocnika spisywał się bardzo dobrze - strzelił gola Radomsku w PL - ładny strzał z dystansu. W finale PL (u siebie, bo w meczu wyjazdowym nie grał z powodu kontuzji) z Wisłą tez grał bardzo dobrze.

To już prędzej wybrałbym do tej jedenastki Nuhiego... Ten to nic nie grał...

wojti
16-11-2003, 02:21
Co do Citki to bym sie spieral. Swietnie spisywal sie w Widzewie i reprezentacji a w Legi stal sie ofiara Oku(r..)ki. Jugola ktory mial wyniki bo przeciez z tymi zawodnikami ktorych mial do dyspozycji nie moglo byc idnaczej. Jak by nie bylo w Legi bylo dosc niewypalow i napewno jeszcze bedzie. Okuka najpierw namawial Citke do grania w Legi a pozniej go nagminnie tepil by zrobic miejsce swym rodakom. Jak to bylo z transferami obcokrajowcow za jego czasow, jeden Bog wie naprawde.

c_zary
16-11-2003, 03:18
Co do Citki to bym sie spieral. Swietnie spisywal sie w Widzewie i reprezentacji a w Legi stal sie ofiara Oku(r..)ki.
Jaki ten swiat niesprawiedliwy, najpierw Okuka zniszczyl Citke w Legii, a potem jeszcze Ty obskoczyles tutaj bana :ban:

Nazgul
16-11-2003, 09:16
....Gmur.......

Łodstosunkuj się łaskawie od mojego idola. Na Arka nie dam słowa powiedzieć! I na Julka tak samo :) (to tak na zapas) ;)

Swierzy
16-11-2003, 13:32
CO?!?
Czlowieku, albo cos z Toba nie tak albo zes zle spojzal :) Czytaj cale posty :) I uzywaj funkcji Edit bo potem sie robi smietnik.

Mishka
17-11-2003, 10:49
wyparlo, ktory wiele sie u nas nie nagral, poza tym wiechowski, srutwa, lapinski, siadaczka, jozwiak, majewski, citko, yahaya, wojtala. jeszcze paru by sie znalazlo

Yevaud
17-11-2003, 12:00
Jak dla mnei ta feralna jedenastka to:

Onyszko Arkadiusz
Nowak Sebastian
Gerasimowski Marian (czy to o tego pana z Bałkanów chodziło?)
Łapiński Tomasz
Kozioł Igor
Unton Tomasz (był taki!!!)
Gusnic Rudi
Wiechowski Sergiusz
Janiak Maciej
Oreszczuk Roman (przyjedź z bratem!)
Śrutwa Mariusz

ems
17-11-2003, 12:44
Miljanovic nie byl taki zly... pare razy pokazal, ze jednak cos potrafi.... w pewnym momencie byl nawet lepszy od Boruca

Glaca
17-11-2003, 13:41

ten wychowanek Lechii Gdansk?
z tego co pamietam to byl zejebisty talent... '8
tradycyjnie zmarnowany... :zly:

ems
17-11-2003, 13:42

ten wychowanek Lechii Gdansk?
z tego co pamietam to byl zejebisty talent... '8
tradycyjnie zmarnowany... :zly:

ta, mial Pisza zastapic

1. nie dano mu wystarczajaco duzo czasu

2. troche presja za duza... ciezko zastapic takiego pilkarza jak Leszek

MaxyM_
17-11-2003, 16:30
Nowaka nie pamiętacie.

Jego kontrakt i strajk... Zasługują na miano postaci dekady.

Kawa
17-11-2003, 16:32
Nowaka nie pamiętacie.

który Nowak? Sebastian? On strajkował, kurcze słaba pamiec.

MaK_ŁuKóW
17-11-2003, 19:46
Onyszko
Jóźwiak
Szala
Siadaczka
Magiera
Majewski
Staniek
Wiechowski
Kupiec
Yahaya
Oreszczuk

ja bym wykreślił Jóźwiaka,Magierę,Majewskiego
a dodałbym Gusnicia:brick:

Kempes
17-11-2003, 19:55
Jóźwiak przed wyjazdem do Francji , jednym z najlepszym obrońców Legii dekady był...

niektórzy mają krótką pamięć.

Bonhart
17-11-2003, 22:59

???????
Kubica grał i nawet kilka goli w lidze strzelił. W LM fakt, nie za bardzo, ale w lidze zaistniał.

A co do Gierasimovskiego - kiedy Okuka wystawił go jako defensywnego pomocnika spisywał się bardzo dobrze - strzelił gola Radomsku w PL - ładny strzał z dystansu. W finale PL (u siebie, bo w meczu wyjazdowym nie grał z powodu kontuzji) z Wisłą tez grał bardzo dobrze.

To już prędzej wybrałbym do tej jedenastki Nuhiego... Ten to nic nie grał...

Moze i Kubica cos strzelil, ale wiele do druzyny nie wniosl. Szczegolnie,
ze reklamowany byl jako supersnajper (sezon wczesniej zdobyl chyba
tytul krola strzelcow ligi izraelskiej), a szlo mu dosc kiepsko.
Ja zapamietalem tylko to ze gral w bialych butach, bo tylko tym
wyroznial sie wsrod graczy Legii.

Kapse(L)
18-11-2003, 10:15
Ja napewno wystawil bym na tej liscie Yahaye Siadaczke Lapinskiego i Szczesnego ktory pomime ze bronl dobrze to teraz pokazuje to jaki jest

Nazgul
18-11-2003, 20:13
Nowaka nie pamiętacie.

Którego Nowaka?

legart
19-11-2003, 09:03
Nowaka nie pamiętacie.

Którego Nowaka?

Przecież nie Tadeusza :) (mam nadzieję :) )

Yevaud
19-11-2003, 09:51
Nowaka nie pamiętacie.

Którego Nowaka?

Chodzi rzecz jasna o Sebastiana. Krzysztof Nowak zagrał w LEgii chyba jedn mecz tylko, a potem wyjechał do Brazylii, nastepnie zaś robił karierę w Wolfsburgu aż do choroby.

Co do Untona - talent zmarnowany - by może. Ale też niczym się nie wyróżnił. Oreszczuk też miał niby talnet. Tak samo Sawicki. Wielkie talenty - Mierzejewski i Zganiacz też narazie nic wielkiego nie pokazały, choć będący w ich wieku - Mila, Brożki, Burkhardt spisują się bardzo dobrze. (no Zganiacz ma jeszcze rok)

Z drugiej strony za wielkie talenty nie uchodzili Jarzębowski, Zieliński, Bednarz. Wiec zawsze takie wypowiedzi traktuję z przymrużeniem oka.

tato
21-11-2003, 15:12
Wyparło- jest kumplem Kazika... może nawet ma paszport POLSATU
Szala- w prostej lini (po kądzieli) potomek króla Łokietka
Łapiński- ten to się nagrał... w Legii, w kadrze i za granicą. Prawdziwy twardziel, typ z charakterem nono...
Wojtala- Fizjonomia cyborga, oszałamiająca kariera na ławkach wielu klubów
Siadaczka- W najlepszych latach- najlepsza fryzura POLISH BOYFRIEND
Janiak- pod względem umiejętności dorównuje mu tylko... Wojtek Szala
Staniek- kolejny "twardziel". Najwyższy kontrakt i najlepsze przewrotki po urojnych faulach. No i ta dieta...
Woźniak- super talent- obecnie rezerwowy w III lidze.
Bojarski- prawdziwie kocha tylko jeden klub: Legię, Raków, Lecha, Radomsko, GKS...pokocha pewnie jeszcze kilka...
Oreszczuk- ten nie wymaga komentarza, po prostu BÓG!
Yahaya- zdejmij Yahayę, Okuka zdejmij Yahayę!

W rezerwie pozostają:
Mudoh, Eresaba, Aziz i pewnie jeszcze kilka czarnych pereł, których można spotkać na największych stadionach świata- najszybciej na X-lecia.

Yo_legia
11-01-2004, 15:10
Każdy ma swoje zdanie ale czemu tu na bramce jest Kowalewski to ja nie rozumiem. Przecież on nieŸle bronił w Legii przez pewien czas. PoŸniej poszedł dalej i najpierw w Szachtarze a teraz w Sprtaku Moskwa dzielnie sobie radzi.

Ech, to był najgorszy bramkarz w Legii odkšd chodzę (no bo kto był gorszy? No kto?) Kazimierski? Robakiewicz? Szczęsny? Szamo? Boruc? Kto? Jak Kazimierski bronił to na ławce siedział Bako a chwilę wczeœniej Dreszer i Opolski. Sami dobrzy bramkarze się nie łapali... Wytypowałem poprzez eliminację. Onyszko? A on grał cokolwiek w Legii?

Od razu widać, że nie znasz się na sporcie. Kazimierski i Robakiewicz, bronili bardzo równo, ale poza pewien poziom się nie wzbijali. Szamo - gwiazdor, miał zarówno œwietne obrony jak i przypały. Za to Kowal wszedł na bramkę jako nie znany zawodnik i szybko udowodnił, że broni nie tylko równo ale i potrafi popisać się niekonwencjonalnymi paradami. Dla mnie jest to najlepszy bramkarz Legii w ostatnich latach.

Raffi
11-01-2004, 16:13
Kowal nie miał nawet połowy klasy Kazimierskiego...........Na tyle to akurat pamiętam

jarcyś
11-01-2004, 21:21
Murawski też potrafił wszystko oprócz gry w piłkę.

ciekawe co się z nim teraz dzieje - słuch po nim zaginął

jarcyś
11-01-2004, 21:24
Każdy ma swoje zdanie ale czemu tu na bramce jest Kowalewski to ja nie rozumiem. Przecież on nieŸle bronił w Legii przez pewien czas. PoŸniej poszedł dalej i najpierw w Szachtarze a teraz w Sprtaku Moskwa dzielnie sobie radzi.

Ech, to był najgorszy bramkarz w Legii odkšd chodzę (no bo kto był gorszy? No kto?) Kazimierski? Robakiewicz? Szczęsny? Szamo? Boruc? Kto? Jak Kazimierski bronił to na ławce siedział Bako a chwilę wczeœniej Dreszer i Opolski. Sami dobrzy bramkarze się nie łapali... Wytypowałem poprzez eliminację. Onyszko? A on grał cokolwiek w Legii?

Od razu widać, że nie znasz się na sporcie. Kazimierski i Robakiewicz, bronili bardzo równo, ale poza pewien poziom się nie wzbijali. Szamo - gwiazdor, miał zarówno œwietne obrony jak i przypały. Za to Kowal wszedł na bramkę jako nie znany zawodnik i szybko udowodnił, że broni nie tylko równo ale i potrafi popisać się niekonwencjonalnymi paradami. Dla mnie jest to najlepszy bramkarz Legii w ostatnich latach.

ja tam nic nie mam do Kowala ale najlepszy... ?

mówcie co chcecie najlepszy był Stanew

R@dek (L)
11-01-2004, 21:28

ja tam nic nie mam do Kowala ale najlepszy... ?

mówcie co chcecie najlepszy był Stanew

Dokladnie nie był może efektowny ale co miał wyjąć to wyją 8) i dlatego go szkoda :/

legart
12-01-2004, 11:48

Akurat Kazimierski nie był równym bramkarzem, czasami miał takie interwencje że stadiony świata, ale potrafił też przepuścić piłkę miedzy nogami lub pod pachą. Co do Gibona jakoś mnie nie przekonał, raziła mnie jego gra na przedpolu. Wolałem od niego Stanewa, a teraz Boruca.

Bonhart
12-01-2004, 12:25
Mowcie co chcecie ale dla mnie i tak najlepszym bramkarzem ostatniej dziesieciolatki byl Szczesny. Uprzedzajac bluzgi, chodzi mi tylko i wylacznie o jego umiejetnosci bramkarskie. Z reszta jak juz mowilem ja MSz, w odroznieniu od wiekszosci kibicow eLki, lubie.

Skanda(L)
12-01-2004, 15:33
Murawski też potrafił wszystko oprócz gry w piłkę.

ciekawe co się z nim teraz dzieje - słuch po nim zaginął

ostatnio slyszalem ze po problemach osobistych dochodzi do siebie i zaczynal znowu troche grac w Arminii Bielefeld.