PDA

Zobacz pełną wersję : Czy ktoś z was wybiera sie do Radomia na meczyk?

legionista2
08-11-2003, 17:46
Jakbyście mieli miejsce w furze to sie odezwac na gg albo na forum swoje gg zostawić czy tez przez priva

ems
08-11-2003, 18:09
prowokacja ?

szczepan
08-11-2003, 18:11
Jakbyście mieli miejsce w furze to sie odezwac na gg albo na forum swoje gg zostawić czy tez przez priva

kali jesc kali pic

Grochów
08-11-2003, 18:17
Piszcie tylko na temat,bo akurat dobrze,ze zostal zalozony - - do meczu 3 dni . . . :>
Do Radomia jest ok.100 km ,wtorek jest wolny,wiec wszyscy jechac,nie ma tlumaczenia :D
Kiedy jest dokladnie mecz ? ? ?

Mrozik
08-11-2003, 18:21
Piszcie tylko na temat,bo akurat dobrze,ze zostal zalozony - - do meczu 3 dni . . . :>
Do Radomia jest ok.100 km ,wtorek jest wolny,wiec wszyscy jechac,nie ma tlumaczenia :D
Kiedy jest dokladnie mecz ? ? ?
13 albo 13.30

Raffi
08-11-2003, 18:23
prowokacja ?

Nie, to przecież R., kumpel Lakersa. :> Mecz na pewno nie jest o 13.00. Słyszalem za to wersję "13.15", ale wydaje mi się że że jest o 13.30.
Bilety są ostatecznie po 5 zł, zatem niewiele........
Podczas meczu będą również rozprowadzane cegiełki na rzecz chorego na ALS b. piłkarza Radomiaka M. Ogorzałka.

Mecz Broni Radom z Kozienicami w PP, odbywający się w tym samym czasie, został odwołany(i tak nikt by nie przyszedł :rotfl: ), a dokładniej - przeniesiony do Kozienic.

Adams_
08-11-2003, 18:51
Nauczcie sie, ze o wyjazdach nie rozmawia sie w internecie!

emde
09-11-2003, 00:24
Jesli mecz jest o 13 to ja nie jade, o 10 graja rezerwy Piaseczna z Legionem. Zapraszam rowniez na ten meczyk, gramy w Piasecznie.

Lakers
09-11-2003, 00:50
prowokacja ?
qurde zadna prowokacja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!

Zwój ziom !! ja pierdziele ........
racja ze nei jezdzi sie z takimi tematami na forum ale temat jest temat dobry i wazna opcja wiadomo ze sie nie gada w necie o wyjazdach ale ludzie to jest sparing!! wystarczy zalozyc temat t reszte gogadać inaczej ...

Lakers
09-11-2003, 00:52
dla czego jak pisze z innego kompa to mam postów "1" a ze swojego mam normalnie ... ?

Grochów
09-11-2003, 01:05
Nauczcie sie, ze o wyjazdach nie rozmawia sie w internecie!
Nie rozmawia sie o miejscu , godzinie zbiórki itp.,ale godzine meczu,czy pociągi to co za problem obczaić ? ? ? :P

Raffi
09-11-2003, 10:05
Mecz jest ostatecznie o 13.30.

Bondek RedStar'sAlcoholic
09-11-2003, 11:24
a czy moglby mi ktos mailika podeslac, badz na gg powiedziec czy jak, gdzie i o ktorej sie ustawiamy?? plizzzzzzzzzzzzz :)

Mrozik
09-11-2003, 13:20
Mecz jest ostatecznie o 13.30.
No to miałęm racje :>

Tupcia
09-11-2003, 15:10
Wlasnie, w ogole cos wiadomo z tymi pociągami blabalbalbla??
5 złotych?? To esktra ;) Mam nadzieję ze pojedziecie, będziecei swiadkami mego debiutu :buhaha:

Tylko mam zakaz darcia się, i jakby co to jestem an silowni ;)

Raffi
10-11-2003, 21:39
Wejście dla naszych - od ulicy Sportowej, tam też przygotowano parking dla ewentualnych samochodów z Wwy

foks
10-11-2003, 22:13
droga kolezanko, wyjazd na jakis sparing to niestety zaden debiut wyjazdowy bo to nie wyjazd:) niestety..
pozdrawiam:)

E_L_K_T_R_Y_K
10-11-2003, 22:16
czy ten mecz nie będzie za bardzo nudny ?

Grochów
10-11-2003, 22:36
droga kolezanko, wyjazd na jakis sparing to niestety zaden debiut wyjazdowy bo to nie wyjazd:) niestety..
pozdrawiam:)
He,zalezy jak kto liczy :]
Z jednej strony to jest dodatkowe wyzwanie,taki mecz o nic,dla nie których nudny itp.
Co w takim razie dla Ciebie jest wyjazdem,jak Ty liczysz ? ? ?

11-11-2003, 00:44

nudny... moze troche ale dawno Legia nie goscila w Radomiu!!! ;)

c_zary
11-11-2003, 01:14
Na pewno ciekawszy niz ten post :help: :)

brevery
11-11-2003, 07:49

:+: :+: :+:

Ja własnie wychodze.Blisko,wlony dzien,piekna pogoda '8 to czemu mam nie jechac :hmm:
Pzdr Brevery

PRASKI
11-11-2003, 11:16

:+: :+: :+:

Ja własnie wychodze.Blisko,wlony dzien,piekna pogoda '8 to czemu mam nie jechac :hmm:
Pzdr Brevery

ja nie jade choćby temu że nie mam hajsu :/ 8o

Gruby
11-11-2003, 11:44
Teraz to juz po grzybach :/

Raffi
11-11-2003, 13:52
Do przerwy: Radomiak 0-1 Legia
Dzisiaj w Radomiu Legia rozgrywa mecz towarzyski, z którego dochód zostanie przeznaczony na leczenie byłego piłkarza Radomiaka. Samo spotkanie rozpoczęło się z kilkunastominutowym opóźnieniem. Na razie 80 osobowa grupa kibiców Legii ma powody do radości, gdyż od 40. minuty dzięki Stanko Svitlicy "wojskowi" prowadzą 1-0, mimo, że przewagę mieli gospodarze.
Skład Legii:
Krzyształowicz - Choto, Gmitrzuk, Jóźwiak - Sokołowski II, Dudek, Magiera, Vuković, Kiełbowicz - Garcia, Svitlica.
Autor: Turi

m84
11-11-2003, 13:56
Hehe znowu Stanko :D Niezłego mamy snajpera oj niezłego :D Dobrze że gra Gmitrzuk to mój faworyt :)Jaki międzynarodowy atak w ogóle :) Manuel-Stanko.A kibiców w sumie nawet sporo jak na taki mecz.

kamyk
11-11-2003, 14:16
i bardzo dobrze ze Stanko utrzymuje swoja wysoka formę i ze Legia pomimo ze to sparinng to chyba Legia podeszła do niego powaznie!

Raffi
11-11-2003, 14:24
2-0 Njamculević (76')

Adiq
11-11-2003, 14:26
2-0 Njamculević (76')
Kto? 8- On żyje? :D

Szczerze mówiąc jestem mimo wszystko trochę rozczarowany ilością naszych w Radomiu...

Raffi
11-11-2003, 14:28
A ja jestem zły, że było "gorąco"......Chociaż podobno tylko przez moment ale...... :/

3-0 Garcia z podania Sokołka. Koniec meczu.
W 2 połowie weszli : Pulkowski, Załuska, Petasz, Njamculewić, Petasz i Szala

Radomiak: Minda - Grzyb, Michalski, Ziółek, Sobieska - Iwanowski, Gołoś, Rosłaniec, Szary - Sztein, Krześniak
Legia: Krzyształowicz (60 Załuska) - Choto, Gmitrzuk (46 Szala), Jóźwiak, Sokołowski II, Dudek, Magiera, Vuković (46 Pulkowski) - Kiełbowicz (68 Petasz), Garcia- Svitlica (46 Njamculovic)

Sędzia: Gilewski
Widzów: 8000

Adiq
11-11-2003, 14:58
Szczerze mówiąc jestem mimo wszystko trochę rozczarowany ilością naszych w Radomiu...

szczerze mówiąc Adiq to zamiast narzekać na frekwencję to mogłeś sam pojechać. Połączenie z Radomiem nie jest przecież najgorsze ...
Wiem, moim lenistwem jestem również rozczarowany. ;)

szczepan
11-11-2003, 15:02
ja mialem jechac niestety bryka ktora mielismy sie wybrac nie byla osiagalne wiec dupa :/

janio z I A(L)ei
11-11-2003, 15:06
Tez mialem jechac (nastawialem sie nato) ale na godzine przed wyjazdem okazalo sie, ze bryka mojego kumpla sie zpsula (juz bylo za pozno na jakiekolwiek dzialania). Szkoda. Ladna pogoda dzis byla. Poza tym jakies podobno male rozgrywki pozameczowe sie odbyly.

Koko
11-11-2003, 15:10
Qrwa Njamculević strzelił gola????!!!! A mówiło się, że chłopak nie może grać. Może drugi Vuko nam wyrośnie ;)

janio z I A(L)ei
11-11-2003, 15:31
Dobrze by bylo akby z Njamculevića wyrósł drugi Stanko bo na razie niestety mamy go tylko jednego.

janio z I A(L)ei
11-11-2003, 15:33
Przepraszam drugi Vuko raczej (ach gdyby nie ten Stanko:)

_Bart
11-11-2003, 16:03
własnie dzwoniła Kasja i ponoc było ciepło nie tylko na stadionie
obecnie jest jakas lipa bo psy kreca (to z esa od ziomka)

jest to relacja na podstawwie telefonow wiec nie potwierdzona na 100%

nasze dziewczyny forumowe zostały spałowane 8-
ale nic im nie jest

janio z I A(L)ei
11-11-2003, 16:13
Wiadomo co sie dokladnie stalo na stadionie i poza nim?

Afgan
11-11-2003, 16:14
maly dym na stadionie byl

_Bart
11-11-2003, 16:16
maly dym na stadionie byl

poczekajmy niech wypowiedza sie ci co byli bo skad my mamy na 100% wiedziec

janio z I A(L)ei
11-11-2003, 16:16
Ale kto z kim i jak sie to dzialo wiadomo?

_Bart
11-11-2003, 16:18

trza było pojechac przekonał bys sie na własnej skorze :fu:

Adis
11-11-2003, 16:20
...

janio z I A(L)ei
11-11-2003, 16:20
Wiesz co sredni text. Mialem jechac ale sie auyto mojego kumpla zepsulo mielismy jechac cala brygada. A na 15 minut przed rozpoczeciem meczu to roduno cos skolowac.

_Bart
11-11-2003, 16:23
no to poczekaj do cholery az ktos wroci bo niby na podstawie czego ma ci ktos napisac co sie dzialo (radio, tv, prasa) widaomo ze przez tel wszystkioego moze nie mozna powiedziec
po drugie nie wiadomo czy jest warto o tym pisac

PRASKI
11-11-2003, 16:25

trza było pojechac przekonał bys sie na własnej skorze :fu:

właśnie, :* miałem jechać i teraz żałuje

janio z I A(L)ei
11-11-2003, 16:27
Bez nerwow. Tylko sie pytam.

Raffi
11-11-2003, 16:32
NIE PISAĆ nic na wiadomy temat, dopóki osoby będące na miejscu nie przyjadą i dopóki nie zostanie postanowione co i jak. Verstanden?

Jaco
11-11-2003, 16:32
Tu jest co nieco:
http://www.radomiak.na.pl/phpBB2/viewtopic.php?t=327

Dziubek
11-11-2003, 16:34
Szkoda że nie pojechałem, mogłem się obudzic 30 minut wcześniej :)

janio z I A(L)ei
11-11-2003, 16:35
Tak jest

MaxyM_
11-11-2003, 16:37
Tak jest

Jeszcze kilka postów po dwa słowa i ban.

crevw(L)
11-11-2003, 16:53
W przerwie meczu kozaki z Rdaomia w liczbie duzo wiekszej od Naszych(ok.50) zaatakowali, ale chyba niezbyt im to poszlo, bo szybko sie skonczyla wymiana ciosow , a potem wpadly psy i wygonily caly sektor.

E_L_K_T_R_Y_K
11-11-2003, 17:08

czy ja dobrze mowiłem ze ten mecz będzie nudny? ;)

E_L_K_T_R_Y_K
11-11-2003, 17:10
tak na serio to jestem wqrwiony ze nie pojechałem :fu:

ems
11-11-2003, 17:17
a mi sie smiac chce z tych wszystkich ktorzy lubia radomskie druzyny. pzdr :)

m84
11-11-2003, 17:22
A ja czekam z niecierpliwością na wpis kogoś kto był na tym meczu. Ja akurat nigdy nie darzyłem jakąś sympatią Radomika-byli mi bardzo obojętni. Tylko jeśli rzeczywiśćie chcieli tak pocwaniaczyć z Legią to stracą dużo w moich oczach.Nie będą już mi obojętni tylko będe na nich wku...iony.

Koko
11-11-2003, 17:47
Na temat samego zajścia i wyniku konfrontacji się nie wypowiadam, bo mnie tam nie było. Jednak sam fakt, że na meczu charytatywnym dochodzi do zamieszek źle świadczy o fanach Radomiaka. To było na ich stadionie, poza tym myślę, że gdyby to było na meczu ligowym to by nic nie zrobili, bo by się bali. Ogólnie źle się stało, bo miał być mecz dla byłego piłkarza Radomiaka, a tak doszło do przepychanek, które były niepotrzebne.

1910
11-11-2003, 18:17
poczytajcie post sandominga 1910...
http://www.radomiak.na.pl/phpBB2/viewtopic.php?t=328

ems
11-11-2003, 18:22
mam uwierzyc, ze jak podeszli szalikowcy to byl spokoj, a potem jak bojowka (ciekawe po ****) to nasi sie zaczeli napinac ?

nie wierze

poczekam na relacje naszych

Adis
11-11-2003, 18:32
...

Kiju
11-11-2003, 18:39
Tak jest

:buhaha:

Dziwila mnie ta cała sytuacja,wczesniej dosc ciepło wyrazaliscie sie o Radomiaku,myslalem ze przyjazny piknik bedzie na tym meczu a tu... '8

Lubicie jeszcze Radomiaka? :oho:

emde
11-11-2003, 18:45
Tu jest dosc ciekawa relacja:

http://www.forum.kibice.net/read.php?f=3&i=41481&t=41481

Ja z wyrazaniam wlasnego zdania poczekam az wroca ci co tam byli, ale i tak juz mam inne zdanie na temat Radomiaka. Juz wiem ze przez nastepne conajmniej 5lat pewnie sie nie pokaza w Warszawie...

emde
11-11-2003, 19:00
A tu opis z zinnego forum Legii, kogos kto byl na tym meczu:

Seba(L):
Ja byłem na tym meczu i widziałem jak było . Pisanie ze my prowokowalismy to bzdury.Radomiak w przerwie meczu nas optoczył i czekał na moment kiedy nas zaatakować a to ze ktos tam krzyknął coś to nie ma znaczenia bo do akatu Radomiaka by i tak doszło. Poza tym u nas ekipa młodziezowa w większosci była, a jednak przez jakis czas dzielnie stawiany był opór. Nie ma co pisac, część kibiców Radomiaka chciała pokazać jakimi są kozakami bo zaatakowali Legie tylko zapomnieli ze przyszli na ten mecz zbierać kase na chorego piłkarza , a nie na typowy mecz ligowy. Zobaczymy ile na wiosne warchołów przyjedzie na Gwardie i Okęcie. Moim zdanie bedą to ich dwa wielkie wyjazdowe ZERA.Ciekawe gdzię bedą ci co dziś tak kozaczyli.

_Bart
11-11-2003, 19:00
Tak jest

Dziwila mnie ta cała sytuacja,wczesniej dosc ciepło wyrazaliscie sie o Radomiaku,myslalem ze przyjazny piknik bedzie na tym meczu a tu... '8

mnie najbardziej rozwaliły txty o układzie z Radomiakiem

cytując Halame: "ja wiedziałem ze tak bedzie..."

tylko dziewczyn naszych szkoda

ems
11-11-2003, 19:09
Tak jest

mnie najbardziej rozwaliły txty o układzie z Radomiakiem

cytując Halame: "ja wiedziałem ze tak bedzie..."

tylko dziewczyn naszych szkoda

zgadzam sie z Toba w calej rozciaglosci...

Kasja
11-11-2003, 20:07
kurde no zajebiscie bylo :D
yhhh tylko mi sie oberwalo przypadkiem, ale luzik jest :D
no troszke dymow z psami i radomiakiem, ale phi normale ze jak ich bylo wiecej to sie wozili... :P
hehe niech do Wawy przyjada :D

Tupa... Sandra Fans Hooligans powinnno byc :D

Jaco
11-11-2003, 20:11
no troszke dymow z psami i radomiakiem, ale phi normale ze jak ich bylo wiecej to sie wozili... :P

Cali i zdrowi wszyscy?
Pozdrówki :+:

domber
11-11-2003, 20:13

od policji czy Radomiaka??

arczi
11-11-2003, 20:13
Pozdro dla dziewczyn ;)

Hooliganki, no... :>

Kasja
11-11-2003, 20:15

od policji czy Radomiaka??
policji... pala chcial walnac jednego typka... i we mnie trafilo :P ale poza siniakami jest luzik :D
pozdr

Jaco Arczi pozdr :)

Jaco
11-11-2003, 20:20
policji... pala chcial walnac jednego typka... i we mnie trafilo :P ale poza siniakami jest luzik :D
pozdr

Jaco Arczi pozdr :)
No to i chwalić Boga, że tylko tak.
Zdrowie mimo wszystko najważniejsze. ;)
III liga, Kolejka 16 MG MZKS Kozienice - Radomiak Radom
III liga, Kolejka 17 Okęcie Warszawa - Radomiak Radom
III liga, Kolejka 18 Radomiak Radom - Pelikan Łowicz
III liga, Kolejka 19 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Radomiak Radom
III liga, Kolejka 20 Radomiak Radom - Mazowsze Grójec
III liga, Kolejka 21 Pogoń Zduńska Wola - Radomiak Radom
III liga, Kolejka 22 Radomiak Radom - Ruch Wysokie Mazowieckie
III liga, Kolejka 23 Warmia Grajewo - Radomiak Radom
III liga, Kolejka 24 Radomiak Radom - Stal Głowno
III liga, Kolejka 25 Gwardia Warszawa - Radomiak Radom
III liga, Kolejka 26 Radomiak Radom - Polonia Olimpia Elbląg
III liga, Kolejka 27 MKS Mława - Radomiak Radom
III liga, Kolejka 28 Radomiak Radom - Znicz Pruszków
III liga, Kolejka 29 Unia Skierniewice - Radomiak Radom
III liga, Kolejka 30 Radomiak Radom - Legionovia Legionowo

ironbutt
11-11-2003, 20:54

Hehehe no.. Sandra ladnie z psami w pociagu pojechala.. :D z wielką klasą :) hih ..
a co do zajscia.. akcja wisiala juz w powietrzu dobre 20 min przed.. mloda ekipa radomiaka otoczyla nas i z minuty na minute rosła w siłe.. nas jakies 70-80 osób ale rozproszeni w sumie w starciu bralo udzial z 20 - 25 typa od nas i jakies 35 radomiaka.. biorąc pod uwage to ze bylismy przez nich otoczeni, ze mieli przewage liczebna, ze stalismy na dole sektora pod samym plotem, i ze nie bykismy najsilniejsza grupą to naprawde calkiem dobrze nam szlo :) serca zagrzane do walki i siła browarku :> pozwolilo nam na dobrą obronę. Radomiaka nigdy nie szanowalem i na pewno nie bede szanowal po takiej przypalowej akcji..

ale i tak zajscie przed meczem kolo stacji mnie rozjebalo :D pies pobil rekord na setke jak spier_alal przed nami.. i jeszcze ten gest rozpaczy (rozpylanie gazu za siebie podczas ucieczki) :rotfl: akcja z koszem na smieci tez konkret..Ogólnie zapowiadalo sie na piknikowy wyjazd a byl to jeden z ciekawszych w moim życiu .. Pozdro dla braci ktorzy walczyli za Legie ramie w ramie i niepoddali sie.. Szacunek

i pozdro dla Sandry ofkorz :D

ironbutt
11-11-2003, 20:57
aha .. heh.. jeszcze akcja w wawce rano: ktos krzyknął "POLONIA NA CENTRALNYM!" dojechalismy typkow dostali oklep i okazalo sie ze to Jaga przyjechala na repre w czerwono czarnych szalach POLSKI.. heh..

witamy w Warszawie

brevery
11-11-2003, 20:58
No ja wrócilem.Kasja miała mine nie tęgą jak dostała tą pała a teraz sie smieje no ale dobra... :D CHWDP za to co sie tam działo,za Legioniste i pociag! Ten link ktory podawał emde jest własciwie wporzadku.Z wypowiedziamy Radomiaka tam sie zgadzam(taki dlugi opis kogos). Jestem strasznie zmeczony ale zadowolony 8) Było kozak! Do zobaczenia w Łecznej! :D
Ps.CHWDP ZAWSZE I WSZĘDZIE!
Ps2."A Ja kocham klocki lego..." :D
Ps3.Dzieki za wyjezdzik.Pzdr Tupa,Kasja,Kosiarz i Legionista!

Pzdr Brevery

Kasja
11-11-2003, 20:58

Hehehe no.. Sandra ladnie z psami w pociagu pojechala.. :D z wielką klasą :) hih .. (...) i pozdro dla Sandry ofkorz :D
Ty no bez kitu ona nieprzecietna jest :) na meczu tez grozna byla :)
fajna panna... hehe pozdr oczywiscie :D

Kasja
11-11-2003, 21:03
No ja wrócilem.Kasja miała mine nie tęgą jak dostała tą pała a teraz sie smieje no ale dobra... :D CHWDP za to co sie tam działo,za Legioniste i pociag! Ten link ktory podawał emde jest własciwie wporzadku.Z wypowiedziamy Radomiaka tam sie zgadzam(taki dlugi opis kogos). Jestem strasznie zmeczony ale zadowolony 8) Było kozak! Do zobaczenia w Łecznej! :D

Pzdr Brevery
nie no to my ci dziekujemy z Tupa za opieke i w ogole :P
hehe a mine taka mialam bo normalnie w szoku bylam :D
KLOCKI LEGO WYMIATAJA I MISS UNIWERSUM :D
pozdr i dla Leginisty i Kosiarza tez oczywiscie :D

PS tez chce pobounce'owac ;)

szczepan
11-11-2003, 21:18
1)jezeli faktycznie ktos od Nas wyzywal Radomiaka na poczatku to lipa
2)ale wiem od osob ktore tam byly ze Radomiak szukal dymu wiec i tak by go znalazl
3)poczekamy do Olimpi...

Kosiasz
11-11-2003, 21:26

Pzdr Brevery
nie no to my ci dziekujemy z Tupa za opieke i w ogole :P
hehe a mine taka mialam bo normalnie w szoku bylam :D
KLOCKI LEGO WYMIATAJA I MISS UNIWERSUM :D
pozdr i dla Leginisty i Kosiarza tez oczywiscie :D

PS tez chce pobounce'owac ;)
Dzięki za pozdrówki i ja tez pozdrawiam Was: Kasja, Tupa, Brevery, Rożek

Tupcia
11-11-2003, 21:29
Heh, miło że koledzy tu się o nasze zycie stresują ;)
A więc żyję!!! Zadebituowałam wreszcie i jestem zadowolona:):)

Nie no, ogółem to tak - pierwszy dym: Legionisci zaczeli ni z tego ni z oewgo biec za jakimiś radomiakami chyba. Wiec od razu zjawila sie policja. Ktos rzucił kamieniem w wóz psiarski i trzbea było uciekac. Ci co uciekali mieli przesrane, kilku zostało zbitych, jeden funkjconariusz zaatakowan koszem na smieci ;) dla niektorych skończyło się niezbyt miło. Ponoc 2 osoby nei dotarły na mecz.
2. dym - w przerwie meczu przyszły "warchoły" :buhaha: dp nas. No i się zaczęło że tka powiem robić nieciekawie. Potem ich rozdzielili, ale kilka osob troche oberwało. ALbo od radomiaków, albo od psow. Psy wygonily "godpodarzy :/ " i mecz trwał dalej.
3. Powiedzieli nam, że nie ma pociągu, bo był wypadek gdzies na trasie... A to głąby... po godzinei od zakonczenia meczuz wszystkmi policjantami z rejonow Radomia chyba poszlismy na dworzec.
4. W drodze oczywiscie znoów coś się porobiło nieciekawego, jakeis przepychanki, blablabla. Wtedy oberwałam, ale jak , to bylo straszne :buhaha: , ledwo przeżylam... nie no, w łokiec dostałam, ale leciutko, nawet śladu nie ma ;) natomiast jeden oberwąl i to mocno. Trafil do szpitala. I w ogole jakoś tak głupio
5. Nastpenie przetrzywali nas w jakimś bocznym- bocznym wejściu na dworzec. I tam oto dsotała biedna KAsja!!!1 Jeden typek uciekał przed pałami, i wbil się między nas. Psiun się zamachnął, żeby tamtego walnąc trafił Kasje rękę i kolano, co musiało boleć :/
6. Zaprowadzli nas do pociągu osobowego. My jeden wagonik, dwa obok nas policja.
7. No. I jakoś dojechalismy. Nic strasznego się nie działo w zsadzie...

tylko myslałam, że to będzie tkai lajcikowy wyjazd... a troszkie się nawet zestresowałam...
Pozdrowienia dla współtowarzyszy i swiadków mego debiutu!!! imiennie: Kasji, Breverego, Grochowa... do tego Legionisty2 i Kosiarza ;)

Tupcia
11-11-2003, 21:34

Hehehe no.. Sandra ladnie z psami w pociagu pojechala.. :D z wielką klasą :) hih ..
Ogólnie zapowiadalo sie na piknikowy wyjazd a byl to jeden z ciekawszych w moim życiu .. Pozdro dla braci ktorzy walczyli za Legie ramie w ramie i niepoddali sie.. Szacunek

i pozdro dla Sandry ofkorz :D

Ehh... ja tam pod tym względem jestem pikniorsem., Przynaję sie bez bicia... ;)
hooliganki!!!

a ja kochaaaaam KLOCKI LEGOOOO 8)
a, no i oczywscie serdeczne pozdrowienia dla wszystkich martwiących sie o nasze życie :)
Sandra bez kitu wymiatałaaaa;)))

E_L_K_T_R_Y_K
11-11-2003, 21:38
nic juz nie piszcie bo nie moge przebolec ze nie byłem :fu: :fu: :fu:

ironbutt
11-11-2003, 21:47
hehehe widzisz.. a mialo byc tak nudno :D szkoda ze nie bylo konkretniejszej ekipy.. moglo byc jeszcze lepiej!!!

BBB
11-11-2003, 21:53
Bylem,widze ze juz ludzie opisali ten wyjazd.
A Tupcie i Kasje to chyba nawet kojarze,Wy to takie dwie panny stojace z jakims jednym gosciem?

11-11-2003, 22:35
;( buuuuuuuuuuuuu ...a jak wczoraj szukalem usilnie chetnych na wyjazd to nikt sie nie wypucowal :fu: :/

Madziuleq
11-11-2003, 22:49
I ja sie wybralam do Radomia....Ogólnie sympatyczny wyjazd, troche pospiewalismy, bylo zimno, ale miejscowi zafundowali nam troche goracej atmosfery w przerwie. Przykro bylo patrzec na porozrzucane numery NL na sektorze radomiaka (po meczu....) w ogóle po co rozdali im gazetke, mogli dac dzieciakom z wawy. Bez sensu :hmm:

janio z I A(L)ei
12-11-2003, 07:16
Qrcze pieczone w pysk jak mawiaja.... Jak ja zaluje, ze nie pojechalem juz sie szykowalem juz mialem jechac juz sie auto grzalo az sie auto zesralo. No coz szkoda, nauczka tylko taka, ze trzeba chyba miec drugie auto w odwodzie na wszelki wypadek. Dla wszystkich od nas, ktorzy tam bylo wielki szacun i respekt. Trzymajcie sie.

Legia Mistrz, mistrz, mistrz!!!!!!!

misio_zabcia
12-11-2003, 08:20
:) :) :) Jednym słowem wstyd mi za Radom i kibiców, tego bydła. Byłem na tym meczu w sektorze Legiuni i muszę powiedzieć że to co się stało to tylko i wyłącznie wina Radomiaka. Od kilku lat jeżdżę na mecze Legii. Na Radomiaku to była moja druga i ostatnia wizyta. Mam nadzieję że ten incydent nie będzie miał wpływu na stosunki Warszawiaków z kibicami Legii z Radomia. LEGIONIŚCI POKAŻMY Radomiakowi NA CO NAS STAĆ. JESTEŚMY NAJLEPSI.

Kawa
12-11-2003, 08:22
Wplyw bedzie miał napewno. Teraz nikt nie zaufa juz ludziom z Radomia no chyba,ze bedziesz stal z nami na sektorze ;)

janio z I A(L)ei
12-11-2003, 10:28
Trudno sie dziwic, ze cos takiego bedzie mialo wplyw na stosunki z radomiakiem. Nasi kibice przyjechali tam jako goscie na mecz charytatywny zeby normalnie pokibicowac. Od poczatku byla mowa o zawieszeniu broni a tu taki kwiatek. No nie popisali sie. Mogli chociaz probowac tych lebkow jakos hamowac. coz nie udalo sie...

Legia mistrz, mistrz, mistrz

LubiePiłke
12-11-2003, 11:40
A ja powiem tak. Mieszkam w Radomiu ( całkiem blisko stadionu Radomiaka). Nie mozna winic całego kulubu i pisac ze nie ma sie do niego szcunku itp za takie akcje jak wczoraj. Na meczu nie byłem i nie wiem czyja wina, kto zaczynał burde i nie interesuje mnie to. Jednak wydaje mi sie nie to nie tylko wina gospodarzy i naprawde złej organizacji. Moge sie załozyc ze zaczepki,rozne krzywe txt leciały od Legionistów rowniez pod adresem kibiców Radomiaka. Nie mniej jednak naleza sie gratulacje waszej druzynie za dobry mecz, tylko troche szkoda ze az tak bardzo z wygraliscie z Radomiakiem na murawie. Pozazdroscic pilkarzy.
Pozdrawiam.

Kawa
12-11-2003, 11:45
A ja powiem tak. Mieszkam w Radomiu ( całkiem blisko stadionu Radomiaka). Nie mozna winic całego kulubu i pisac ze nie ma sie do niego szcunku itp za takie akcje jak wczoraj. Na meczu nie byłem i nie wiem czyja wina, kto zaczynał burde i nie interesuje mnie to. Jednak wydaje mi sie nie to nie tylko wina gospodarzy i naprawde złej organizacji. Moge sie załozyc ze zaczepki,rozne krzywe txt leciały od Legionistów rowniez pod adresem kibiców Radomiaka. Nie mniej jednak naleza sie gratulacje waszej druzynie za dobry mecz, tylko troche szkoda ze az tak bardzo z wygraliscie z Radomiakiem na murawie. Pozazdroscic pilkarzy.
Pozdrawiam.
pewnie ze to nie jest wina wszystkich kibiców z Radomia, ale jak sobie teraz wyobrazasz sobie oddzielanie kibiców dobrych od złych?

LubiePiłke
12-11-2003, 11:50
pewnie przegrana na murawie to tez nie wina wszystkich piłkarzy na boisku :)

Kawa
12-11-2003, 11:53
pewnie przegrana na murawie to tez nie wina wszystkich piłkarzy na boisku :)
:hmm: nie rozumiem o co Ci chodzi.

1910
12-11-2003, 11:58
:) :) :) Jednym słowem wstyd mi za Radom i kibiców, tego bydła. Byłem na tym meczu w sektorze Legiuni i muszę powiedzieć że to co się stało to tylko i wyłącznie wina Radomiaka. Od kilku lat jeżdżę na mecze Legii. Na Radomiaku to była moja druga i ostatnia wizyta. Mam nadzieję że ten incydent nie będzie miał wpływu na stosunki Warszawiaków z kibicami Legii z Radomia. LEGIONIŚCI POKAŻMY Radomiakowi NA CO NAS STAĆ. JESTEŚMY NAJLEPSI.

a ty broniarzu i dupowłazie pewnie pierwszy uciekałeś... :buhaha:
z Radomia jestes i drugi raz byłeś na Radomiaku...ech...
a pikniki którzy pierwszy wyjazd zaliczyli to nie mogą chyba raczej obiektywnie tego ocenić, prawda, dziewczyny ??? za duzo przezyć.....
poczytajcie lepiej wypowiedź jednego od was red-white-red...

legionista2
12-11-2003, 12:55

Pzdr Brevery

Dzieki Brevery za pozdrówki wyjazd konkretny tylko cala dupa i nogi mnie od rana napizdżają :buhaha: No i to kolegium mam nadzieje,że zapomna o mnie :> Korzysrtając z okazji pozdrawiam Kasie i Tupcie ;)
Jesteśmy zawsze jesteśmy wszędzie!!!
H>>W>>D>>P jebanym katom

legionista2
12-11-2003, 13:13

Pzdr Brevery

Dzieki Brevery za pozdrówki wyjazd konkretny tylko cala dupa i nogi mnie od rana napizdżają :buhaha: No i to kolegium mam nadzieje,że zapomna o mnie :> Korzysrtając z okazji pozdrawiam Kasie i Tupcie ;)
Jesteśmy zawsze jesteśmy wszędzie!!!
H>>W>>D>>P je*** katom

I oczywiście pozdrówki dla Kosiarza i Wojtasa

szczepan
12-11-2003, 13:16
a pikniki którzy pierwszy wyjazd zaliczyli to nie mogą chyba raczej obiektywnie tego ocenić, prawda, dziewczyny ??? za duzo przezyć.....
poczytajcie lepiej wypowiedź jednego od was red-white-red...

a Ty pewnie caly czas w domy siedziales :buhaha:

a co to ma do rzeczy ze ktos byl pierwszy czy setny raz! przeciez chodzi o relacje z zajscia... dziewczyny tam byly i napisaly o tym... po drugie kim jest red-white-red albo LG albo 1910? nie znam Was a akurat tutaj pare osob ktore byly wczoraj w Radomiu i ktore opisaly to co widzialy znam wiec im moge uwierzyc...

brevery
12-11-2003, 13:31
A Tupcie i Kasje to chyba nawet kojarze,Wy to takie dwie panny stojace z jakims jednym gosciem?

Taa...to one.A ten gość to ja 8)

Tupa troche poprzekręcała tą relacje :)

misio_zabcia
12-11-2003, 15:06
Wplyw bedzie miał napewno. Teraz nikt nie zaufa juz ludziom z Radomia no chyba,ze bedziesz stal z nami na sektorze ;)
Zawsze jestem na sektorze Legii. Przeważnie na krytej. Choć zdarzały się mecze na żyletce.

misio_zabcia
12-11-2003, 15:09
poczytajcie lepiej wypowiedź jednego od was red-white-red....
Takimi tekstami to mi możesz naskoczyć. Po pierwsze nie jestem broniarzem, po drugie wisi mi Radomiak. Po trzecie odkąd pamiętam dla mnie liczyła się tyLko LEGIA. To że jestem z Radomia nie oznacza że muszę być albo za bronią albo za Radomiakiem. Znam wiele osób z Pionek które regularnie jeżdżą na Legię a nie na Proch Pionki. I co głupio ci teraz?? MISTRZ MISTRZ LEGIA MISTRZ :) :) :)

tato
12-11-2003, 15:35
Nigdy za Radomiem nie przepadałem i pewnie tak zostanie.
Szacunek dla tych co byli i się postawili.

ems
12-11-2003, 19:05
Ja tam nie rozumię połowy tych co tak ciepło się wypowiadaja o radomiaku,o tym że czuja sentyment bo kiedyś zgoda...że sie zawiedli itd. a wiekszosc z tych co tak sie wypowiadaja to tej zgody nie moga pamietac bo wtedy byli malutkimi dzidziusiami...jak dla mnie to Radomiak zawsze był wrogiem,a teraz nie lubie go jeszcze bardziej.Szkoda ze to stało sie tydzien po ich wizycie w legionowie a nie przed tym meczem,to moze wtedy by im nie odpuszczono.i lano wszystkich co sie pojawili...

dobrze gada :)

szczepan
12-11-2003, 19:10
ja poprostu myslalem ze skoro to jest mecz na rzecz pilkarza Radomiaka to bedzie jednak spokoj bynajmniej nie liczylem na jakies owacje...

Porter
12-11-2003, 19:18
tyle wrażen... i pomyślec ze w ostatniej chwili zrezygnowaliśmy...
Incydent będzie miał znaczenie szczególne -> 11 listopad :box:

szczepan
12-11-2003, 19:30

a co ma do tego ta data?!

Tupcia
12-11-2003, 23:16

Taa...to one.A ten gość to ja 8)

Tupa troche poprzekręcała tą relacje :)

Oj cicho, bo bbyłam pod wrażeniem, poza tym wcale tak dużo nie ubarwiłam, było jak było. To sa równiez moje podsłuchane rozmowy jak wracalismy :/

No a własnie, my to my. A Ty to kto '8 ??

Nie no, dobra, w takim razie nie mam debitutu jak to ktos okreslil :hmm: ale to mnie zastanawia w zasadzie, bo taki "debiut" mimo ze sparingowy byl chyba "ciekawszy" niz Plock, no ale nic (widocznie dalej pozostaje jednym wielkim piknikiem 8o )

12-11-2003, 23:58
Nie no, dobra, w takim razie nie mam debitutu jak to ktos okreslil :hmm: ale to mnie zastanawia w zasadzie, bo taki "debiut" mimo ze sparingowy byl chyba "ciekawszy" niz Plock, no ale nic (widocznie dalej pozostaje jednym wielkim piknikiem 8o )

Tupcia!! nie smuc sie!! jak dla mnie masz ten debiucik :D

brevery
13-11-2003, 08:24

"******* konwenanse jedziesz z bansem..."!Debiucik zaliczony! :D
Pzdr Brevery

Tupcia
13-11-2003, 10:54

Pzdr Brevery

CHciałam nie nabijać, ale muszę podziękować Wam chłopaki :+: kiedyś wkoncu trzeba zacząc :> Pozdr!

13-11-2003, 10:57

Pzdr Brevery

CHciałam nie nabijać, ale muszę podziękować Wam chłopaki :+: kiedyś wkoncu trzeba zacząc :> Pozdr!

hehehe ...w takim razie ja ze swojej strony przepraszam, za zabralem Ci ta przyjemnosc ;) ...i rowniez pozdrawiam '8

Mazi
13-11-2003, 13:15
Fotoreportaż ze strony Radomiaka :

http://radomiak.na.pl/cwks.php

PRASKI
13-11-2003, 16:47
http://www.90minut.pl/news.php?id=85700

8)

RaHoWa
13-11-2003, 20:51
Słyszałem wiele słów pochwały dla hoolies Radomiaka. Dużo było tez słów pogardy (zwłaszcza przez kibiców Legii). Wielu kibiców Radomiaka szczyci się porażką Legii na trybunach, wielu jest przeciwna temu co się stało. Błąd popełniła Policja która najpierw zamyka trybunę a później raptem ją otwiera i to w dodatku gdy na niej są fani przyjezdni. Błąd popełnili fanatycy obu ekip którzy dali ponieść się emocją. Miało być sielankowo, bynajmniej takie było założenie ludzi z Radomia. Wyszło inaczej. W sumie obie ekipy nie dostosowały się do powagi meczu. Jak napisał już ktoś: „...to pijany Legionista zaczął”. I racja. Bo tak było. Ale i Warchoły powinny zwrócić uwagę kto co mówi ( i na odwrót, Warszawiacy załagodzić). Dziwią mnie też pogadanki przez niektórych że Radomiak miał chęć na flagę z Deyną. Bzdura ! Gdyby tak było to na 50 % (nie jestem pewien czy tam była flaga więc dlatego 50 %) została by ona w Radomiu. Może nie ??? To dlaczego fanom Legii z nieba na głowy spadł plecak, bo odrzucili go kibice Radomiaka (chyba nie są takimi burakami jak wszyscy piszą i wiedzą kim był Deyna). Po za tym nie rozumiem stwierdzenia „...że jak by przyjechali starsi i chuliganka to by nie było nikogo na stadionie poza Legią i policja” (stwierdzenie z któregoś forum). A kto zabronił starszym i hools przyjechać ? Dobrze było wiadomo że Radom to nie jakaś pipidówka i mogą zjawić się fani mocniejszych wrażeń w większej ilości. Więc po co takie gadki. Nie było starszych i chuliganów, a było tak jak było. Spotkałem się też z opiniami że Radomiaka było więcej (uff ktoś napisał nawet że 300 !). Heh miałem tego nie komentować. Napisze tylko że nie prawdą jest to że Hool-si z Radomia atakowali w przewadze (siły mniej więcej wyrównane) i to z dwóch stron. Prawdą jest natomiast to że część Warszawiaków uciekło lub nie brało udziału w starciu. Na dowód tego są zdjęcia zamieszczone na stronie Radomiaka (http://www.radomiak.na.pl/foto/cwks27.jpg). Jest też materiał video. Niestety nie mogę ujawnić skąd go zdobyć (wiadomo o co chodzi) ale może ktoś wam pomoże na w/w stronie. I jeszcze jedno. Szacunek dla wszystkich którzy walczyli. Dla Legionistów bo starali się postawić na wrogim terenie w dość słabej jakościowo i ilościowo ekipie (było kilku gości którzy wyglądali na hoolies ale co mogli zdziałać ??? ). Dla chuliganki Radomiaka że nie poddali się presji osławionej w bojach Legii.

Tekst powyższy na podstawie wypowiedzi z różnych forów wyprodukował Fanatyk Radomiaka (hools, ultras – a co za różnica ???) w sumie anty – Legionista który obserwował wszystkie wydarzenia z murawy stadionu (nie jestem na pewno piłkarzem)

E_L_K_T_R_Y_K
13-11-2003, 21:10

data ma to do tego ze 11 miałem imieniny '8 8)

ems
13-11-2003, 22:52
Słyszałem wiele słów pochwały dla hoolies Radomiaka. Dużo było tez słów pogardy (zwłaszcza przez kibiców Legii). Wielu kibiców Radomiaka szczyci się porażką Legii na trybunach, wielu jest przeciwna temu co się stało. Błąd popełniła Policja która najpierw zamyka trybunę a później raptem ją otwiera i to w dodatku gdy na niej są fani przyjezdni. Błąd popełnili fanatycy obu ekip którzy dali ponieść się emocją. Miało być sielankowo, bynajmniej takie było założenie ludzi z Radomia. Wyszło inaczej. W sumie obie ekipy nie dostosowały się do powagi meczu. Jak napisał już ktoś: „...to pijany Legionista zaczął”. I racja. Bo tak było. Ale i Warchoły powinny zwrócić uwagę kto co mówi ( i na odwrót, Warszawiacy załagodzić). Dziwią mnie też pogadanki przez niektórych że Radomiak miał chęć na flagę z Deyną. Bzdura ! Gdyby tak było to na 50 % (nie jestem pewien czy tam była flaga więc dlatego 50 %) została by ona w Radomiu. Może nie ??? To dlaczego fanom Legii z nieba na głowy spadł plecak, bo odrzucili go kibice Radomiaka (chyba nie są takimi burakami jak wszyscy piszą i wiedzą kim był Deyna). Po za tym nie rozumiem stwierdzenia „...że jak by przyjechali starsi i chuliganka to by nie było nikogo na stadionie poza Legią i policja” (stwierdzenie z któregoś forum). A kto zabronił starszym i hools przyjechać ? Dobrze było wiadomo że Radom to nie jakaś pipidówka i mogą zjawić się fani mocniejszych wrażeń w większej ilości. Więc po co takie gadki. Nie było starszych i chuliganów, a było tak jak było. Spotkałem się też z opiniami że Radomiaka było więcej (uff ktoś napisał nawet że 300 !). Heh miałem tego nie komentować. Napisze tylko że nie prawdą jest to że Hool-si z Radomia atakowali w przewadze (siły mniej więcej wyrównane) i to z dwóch stron. Prawdą jest natomiast to że część Warszawiaków uciekło lub nie brało udziału w starciu. Na dowód tego są zdjęcia zamieszczone na stronie Radomiaka (http://www.radomiak.na.pl/foto/cwks27.jpg). Jest też materiał video. Niestety nie mogę ujawnić skąd go zdobyć (wiadomo o co chodzi) ale może ktoś wam pomoże na w/w stronie. I jeszcze jedno. Szacunek dla wszystkich którzy walczyli. Dla Legionistów bo starali się postawić na wrogim terenie w dość słabej jakościowo i ilościowo ekipie (było kilku gości którzy wyglądali na hoolies ale co mogli zdziałać ??? ). Dla chuliganki Radomiaka że nie poddali się presji osławionej w bojach Legii.

Tekst powyższy na podstawie wypowiedzi z różnych forów wyprodukował Fanatyk Radomiaka (hools, ultras – a co za różnica ???) w sumie anty – Legionista który obserwował wszystkie wydarzenia z murawy stadionu (nie jestem na pewno piłkarzem)

piekne wypracowanie. a teraz przyjedzcie do Warszawy.