PDA

Zobacz pełną wersję : Wielki mecz

Pablos85
09-10-2010, 16:23
Kto z was ogląda ten najważniejszy w roku mecz? Przyznawać się. :D

Maserak do boju, do boju. :hasao:

Temat jak najbardziej do szydery. ;)

tehace
09-10-2010, 16:34
Właśnie pilnie śledzę relację.Zdaje się,że iti wynajęło "niekumatych" na ten mecz:machają flagami tvnu i biją w bębenki - jest doping ;]

Patowrajter
09-10-2010, 16:50
Wuwuwuwuwuwuzeeleee!

karakan
09-10-2010, 16:57
Dla mnie ten mecz, to esencja bardachy kulturalno-medialnej jaką serwuje TVN.To jest tak żałośnie sztuczny spektakl ,że się rzygać chcę.

karpen
09-10-2010, 16:58
Tempo trzeba przyznać zawrotne,żeby tylko któryś z politykierów na zawał nie jebnoł podczas meczu heh.

Shin-Ski
09-10-2010, 17:01
Niektórzy z szalikami TVNu :|

karakan
09-10-2010, 17:06
Komentuje Wołek - nowa twarz TVN-u.

Swego czasu walczył z komuną jako ultrakatolik.
Teraz "ekspert" zasiadający w studiach WSI24, liżący łapę towarzyszom z Wiertniczej.Pijaczyna.

Dresik
09-10-2010, 17:12
Diablo hóls ajtiaju :lol3:

Tak całkiem powaznie to Włączyłem na 5 minut, i stwierdzam że 5 minut za dużo..

Norek
09-10-2010, 17:13
Fajnie potem bedzie porownywac zdjecia z ich charytatywnego meczu i Naszego ;)

Luke
09-10-2010, 17:16
Jak dla mnie taki mecz to żenada. Wstydziłbym się powiedzieć ludziom, że na takim byłem:-

Norek
09-10-2010, 17:18
mecz warto poogladac dla asystentek sedziego ;)

Tomas
09-10-2010, 17:24
Warto dodać, że mniej więcej jedna trzecia biletów na ten "mecz", została rozdana, a nie sprzedana, bo jakby to wyglądało gdyby na wielkim iwencie iti stadion świecił pustkami. Podobnie było z orange festiwalem.

Jakup
09-10-2010, 18:09
Jak ktoś posiada fotki tych pań co sędziowały to niech się podzieli :p

Grochu
09-10-2010, 23:44
jak będzie gdzieś retransmisja to oglądać czy nie warto?

tehace
10-10-2010, 01:29
jak będzie gdzieś retransmisja to oglądać czy nie warto?

Jeżeli interesuje Cię "esencja bardachy kulturalno-medialnej" (cyt. karakan) to nie trać okazji oglądaj.A tak poważnie - nie trać czasu na szajs.

wolsz17
10-10-2010, 08:04
przegladajac dzis onet przypomialem sobie ze byl taki mecz i wlaczylem kilkuminutową relacje. cos co utkwilo mi w pamieci to... asystka kogostam naprawde dobre podanie. a tak poza tym to te 3 minuty pozwolily mi zobaczyc jaka to padaka

adrianek
10-10-2010, 08:35
To był cyrk, jak teleturniej jakiś :) Widziałem ze 20 minut meczu i z każdej akcji mógł paść gol, karny pod publikę, wszystkie akcje też. Ludziom, którzy poszli oglądać mecz pierwszy raz w życiu musiało się podobać, atmosfera taka rodzinna, te trąbki... Ale dla kibiców byłaby to chyba męka nie do przejścia, tak jak dla mnie słonecznik w Sosnowcu czy Szczecinie :)

e(L)egion
10-10-2010, 08:35
przegladajac dzis onet przypomialem sobie ze byl taki mecz i wlaczylem kilkuminutową relacje. cos co utkwilo mi w pamieci to... asystka kogostam naprawde dobre podanie. a tak poza tym to te 3 minuty pozwolily mi zobaczyc jaka to padaka
No chyba nie spodziewałeś się składnych akcji i nietuzinkowych rozwiązań taktycznych.

pu(L)on
10-10-2010, 08:46
Jak ktoś posiada fotki tych pań co sędziowały to niech się podzieli :p

http://legia.com/www/galerie/wydarzenia/2010-10-09tvn/big/1020.JPG

Czaruś
10-10-2010, 09:06
Niektórzy z szalikami TVNu :|o 20 byłem pod stadionem, z szalikami tvnu sporo osób, na stadionie sporo balonów tvn, no i woda z nakrętkami :D - również tvnu :D

Teraz JA
10-10-2010, 09:21
No dobra, jest sztdera, jest wyśmiewanie. Nie powiem, że mi się to podobało z perspektywy tv, ale nie będę również tego gnoił.

Skupiliście się na czymś o wiele mniej ważnym w tym wszystkim. Mimo dużo minusów ta impreza (bo tak to trzeba nazwać) jednak coś tam dobrego robi- są zbierane pieniądze na bądź co bądź szczytny cel. A oprócz samej zbiórki ludzie są uświadamiani, że trzeba się badać i że teraz będą mieli jeszcze większą i nowocześniejszą możliwość do tego.

A to, że ktoś jest fanem TVNu i przyszedł sobie z ich szalikiem to gówno mnie to obchodzi. Gdyby przyszedł z takim czymś na mecz Legii to wtedy byłby problem.

Wy wyśmiewacie ich, a potem się dziwicie, że oni nie rozumieją i wyśmiewają nas (o kibole, po co dopingują, robią oprawy itp). Lepiej skupmy się na tym, aby dzisiejsza oprawa na meczu z naszą zgodą wyszła tak jak powinna.

Woytek
10-10-2010, 09:47
A to, że ktoś jest fanem TVNu i przyszedł sobie z ich szalikiem to gówno mnie to obchodzi. Gdyby przyszedł z takim czymś na mecz Legii to wtedy byłby problem.

Legia-Lech
http://www.legionisci.com/photos11j/11lech1_f11.jpg

Teraz JA
10-10-2010, 10:02
Zapewne sektor rodzinny. Dzieciaki dostawały również balony z eNką. Ale to zapewne inicjatywa iti, bo nie sądzę, że tkai dzieciak czy jego ojciec by to wymyślili sami.

I to jest problem, bo dla mnie mecz Legii to nie piknik. A to, że robią sobie swoje piknikowe imprezy to ich sprawa. iti powinno potrafić rozdzielić te dwie sprawy (spotkania Legii i ich imprezy na któych niech robią sobie to, co chcą)

Flip
10-10-2010, 11:00
No właśnie,fajnie się szydzi,co.

A nie zapominajcie,że ta cała "szopka" zbierała kasę,na nowoczesne centrum onkologiczne umożliwiające szybkie wykrywanie nowotworów.Może to dopiero dotrze do niektórych,jak sami w rodzinie będą mieli chorego,czego ABSOLUTNIE nikomu nie życzę.

adrianek
10-10-2010, 11:05
Co do tego co napisałeś Teraz_JA - cel na pewno szczytny i korciło mnie, żeby choćby wysłać SMS, bo na czymś takim nie korzystają tylko wielbiciele TVN i ich seriali. Nie wiadomo ilu z nas będzie kiedyś korzystać z takiego instytutu, ale tu chodzi o sam mecz i otoczkę, z tego się śmiejemy. Dobrze, że przyszło tyle osób, nieważne jakich, bo ich pieniądze są takie same jak nasze, pewnie też komuś pomogą.

e(L)egion
10-10-2010, 12:18
Co do tego co napisałeś Teraz_JA - cel na pewno szczytny i korciło mnie, żeby choćby wysłać SMS, bo na czymś takim nie korzystają tylko wielbiciele TVN i ich seriali. Nie wiadomo ilu z nas będzie kiedyś korzystać z takiego instytutu, ale tu chodzi o sam mecz i otoczkę, z tego się śmiejemy. Dobrze, że przyszło tyle osób, nieważne jakich, bo ich pieniądze są takie same jak nasze, pewnie też komuś pomogą.
A ja nie wiem co w tym takiego śmiesznego. Zrobili sobie event i tyle. Nikt tam chyba nie latał na golasa, nikt się w tyłek nie zapinał, a przyszli sobie normalni ludzie aby obejrzeć jakiś tam mecz. Nie wiem po co to porównywać do ligowych meczów Legii urządzać sobie jakąś mocno naciąganą szyderę jak w założeniu nie ma to nic wspólnego z emocjami ligowymi. Wiadomo było że takie akcje na tym stadionie będą zwłaszcza że mecze polityków, gwiazd TVN i innych RAPów bywały na naszym stadionie wcześniej.

Sgt.
10-10-2010, 12:31
Robienie szydery z tego, to trochę jak robienie szydery z Olimpiady Specjalnej, która też była organizowana na Legii, też było kolorowo, piknikowo, ładnie i w szczytnym celu - a sportowo na absolutnie amatorskim poziomie i jedynie zaangażowania zawodnikom nie dało się odmówić. Wiadomo, różnice są, polityków i dziennikarzy nikt nie lubi, ale mimo wszystko... Szydera z tego, to już jest czepianie się dla samego czepiania.

Kawa
10-10-2010, 12:38
Pamiętajcie też, że wy śmiejecie się z ich stylu "kibicowania", a masa ludzi śmieje się z naszego, no bo kto normalny jedzie gdzieś na jakiś wyjazd czy odpala to straszne piro ;)

ganiek
10-10-2010, 13:16
Legia-Lech
http://www.legionisci.com/photos11j/11lech1_f11.jpg

Te dzieciaki same przyszły na mecz. Zaczepili mnie i znajomych na skrzyżowaniu Jerozolimskich z Krucza i pytali jak dojechać na stadion Legii. Mówili, że są z Pruszkowa. W momencie spotkania "n" na policzku nie było :)

Grochu
10-10-2010, 13:32
o 20 byłem pod stadionem, z szalikami tvnu sporo osób, na stadionie sporo balonów tvn, no i woda z nakrętkami :D - również tvnu :D

Woda z NAKRĘTKAMI? Skandal, jakieś 500000 kary trzeba dać ITI, przecież kibole Tańca z Gwiazdami mogli nimi rzucać w wyznawców Mam talent!

barej
10-10-2010, 13:38
Robienie szydery z tego, to trochę jak robienie szydery z Olimpiady Specjalnej, która też była organizowana na Legii, też było kolorowo, piknikowo, ładnie i w szczytnym celu - a sportowo na absolutnie amatorskim poziomie i jedynie zaangażowania zawodnikom nie dało się odmówić. Wiadomo, różnice są, polityków i dziennikarzy nikt nie lubi, ale mimo wszystko... Szydera z tego, to już jest czepianie się dla samego czepiania.

Na Olimpiadzie tak było, bo ci ludzie potrzebowali czegoś takiego - żeby pokazać im, że się ich docenia. To było bezpośrednio dla nich. Tak jakby w tym "wielkim meczu" grały dzieciaki po nowotworach. Jednak na tym meczu było ładnie i kolorowo, żeby przyszli ludzie. Owszem, dawali pieniądze, które potem zapewne zostaną dobrze wykorzystane, ale to nie zmienia faktu, że szaliki, flagi, malunki na twarzach z logotypem marek ITI to kampania reklamowa ;) Na Olimpiadzie Specjalnej ilość reklam była bardzo mała - wiem, bo byłem na badmintonie.

Emkaen
10-10-2010, 14:27
Ja osobiście podzielam pogląd TerazJa. Na Legii od bardzo dawna były rozgrywane takie mecze, które z punktu widzenia kibicowskiego miały wartość mniej niż zero. Ja do tych meczów nic nie mam gdyż mają niewątpliwie szczytne cele - nawet niech raz w miesiącu grają, byleby więcej hajsu było dla potrzebujących, skoro politycy na Wiejskiej nie są w stanie im pomóc to niech pomogą na Łazienkowskiej.
A, że widzami takich spektakli są ludzi z "pokolenia dzień dobry tvn? No a kto ma być? Czy normalny kibic Legii poszedłby na coś takiego? W 98% nie.