PDA

Zobacz pełną wersję : "Wolni" zawodnicy na zime.

yzerman
08-11-2003, 01:15
ktorzy zawodnicy polskiej ligi beda mieli na zime karte na rece??

Nazgul
08-11-2003, 15:04

Legia już dogaduje się z Robertem Górskim z Odry.

Koko
08-11-2003, 15:39
Myślę, żę Górski to nie jest zbyt wysoka klasa, ale w naszej sytuacji nie jest to piłkarz zły i może warto z nim pogadać na temat ewentualnego transferu.

C@mo
08-11-2003, 17:58
Górski to gosciu pod 30 -tke , a poza tym nie jest jakims wibitnym grajkiem wiec nie wiem czy warto go sprowadzac
prochu juz raczej nie wymysli

Nazgul
08-11-2003, 20:03
Górski to gosciu pod 30 -tke , a poza tym nie jest jakims wibitnym grajkiem wiec nie wiem czy warto go sprowadzac

O Choto mówiono podobnie... Fakt, wolałbym walczaka Wojciecha (pomocnik / napastnik) ale nie ma co wybrzydzać... :)

C@mo
08-11-2003, 20:16

O Choto mówiono podobnie... Fakt, wolałbym walczaka Wojciecha (pomocnik / napastnik) ale nie ma co wybrzydzać... :)

tyle ze o Choto niewiel bylo wczesniej wiadomo tyleze potrafil zagrac fenomenlnie by za chwile spartolic niemiłosiernie
byl nieobliczalny wiadomo ze ciezko afrykanom oswoic sie z klimatem w Polsce

natomiast Górski gra w Lidze ladnych pare lat kiedys byl dobrze zapowiadającym sie napastnikiem w GKS Bełchatów pozniej zginął i wrócila jako obronca dobrze pasujacy do systemu 4-4-2
ma dobre momenty jak porzedni sezon
jest solidnym zawodnikiem ale Roberto Carlos z niego nie będzie

choć mogę sie oczywiscie mylić

R@dek (L)
08-11-2003, 20:52
:/ Ja tam bym wolał jakiegoś młodego i może i nie tak doświadczonego zawodnika na bok obrony bo środek jako tako jeszcze funkcjonuje a na bok potrzeba nam młodego i wybieganego grajka :)

Aigel
08-11-2003, 23:49
A moze w koncu bhysmy kogos kupili jakiegos mlodego, no wiecie taka sugestia dla dzialaczy, bo to chyba tak powinno wygladac ;)
A tak powaznie na graczach zadarmo mistrza nie zdobedziemy ;(

Koko
09-11-2003, 01:10
Ja to bym ściągnąl z powrotem Zganiacza i Mierzejewskiego i ich wprowadzał do składu. To jest przyszłość Legii, a nasi działacze w ogóle nie inwestują w mlodzież. Do dzisiaj nie mogę przeboleć sprzedania Mazurkiewicza. Dla mnie to był talent jakich mało, a oni oddali go za psie pieniądze do Danii. :fu:

m84
09-11-2003, 01:24
Talent to moim zdaniem jest Pulkowski z rezerw. I to Jego Legia powinna sprawdzić w 1 drużynie a przynajmniej zabrać na zgrupowanie. Poza tym to niektórzy narzekają na napastników to możnaby też sprawdzić czy to Zbrzeźniaka który się nieźle prezentuje czy to Dylewskiego. Też sporo strzela. Czasem szuka się wszędzie a najlepsze ma się pod nosem. Co do obrońców to moim zdaniem więcej szans powinien dostawać Gmitrzuk. Jest naprawdę dobry.

Bondek RedStar'sAlcoholic
09-11-2003, 03:10
no i moze cos z tym Kusiem ruszy :/ ...Polonia powinna myslec juz za co utrzyma pilkarzy w II lidze '8 ...wiec moze sobie odpuszcza 8o

Koko
09-11-2003, 14:25
no i moze cos z tym Kusiem ruszy :/ ...Polonia powinna myslec juz za co utrzyma pilkarzy w II lidze '8 ...wiec moze sobie odpuszcza 8o

A ja tam Kusia nie chcę, kiedyś jak grał w Polonii jako 12-latek to trenował z nim mój kolega, który był od niego młodszy. Kuś i Łukaszewicz strasznie go gnębili jako nowego i jako legionistę. Teraz to on gada jak to marzył, żeby grać w Legii. Jak dla mnie to uważam, że Legia może ściągnąć kogoś lepszego i bardziej związanego z Legią.

Mini
09-11-2003, 20:04
Górski gorszy od Szali nie bedzie a i Bara zagrał wreszcie w 1 lidze więc moze by tak okres przygotowawczy ze Zganiaczem i Nierzejem spędzili w Warszawie a nie w ndmie

Phoenix
30-12-2003, 20:53

No to się dogadała :buhaha:

Na waszym miejscu bym się cieszył jak nikt nie odejdzie (niewykluczone, że Svitlica niebawem da nogę) a nie bawił się w spekulacje transferowe.
Jak przyjdzie ITI to wtedy będziecie mogli zaszastać kasą a póki co pilnujcie, żeby grajki wam strajku nie zorganizowały z tytułu niewypłaconej kasy za ostatnie Mistrzostwo Polski.
Pozdrawiam.

m84
30-12-2003, 21:02

Na waszym miejscu bym się cieszył jak nikt nie odejdzie (niewykluczone, że Svitlica niebawem da nogę) a nie bawił się w spekulacje transferowe.
Jak przyjdzie ITI to wtedy będziecie mogli zaszastać kasą a póki co pilnujcie, żeby grajki wam strajku nie zorganizowały z tytułu niewypłaconej kasy za ostatnie Mistrzostwo Polski.
Pozdrawiam.

Dzięki.Martw się o siebie i o klub któremu Ty kibicujesz.

Q_(L)
31-12-2003, 08:39

Niewykluczone również, że Svitlica niebawem zdecyduje się zostać... to tak samo pewna informacja jak Twoja :>

No i dlaczego mamy sie nie bawić w spekulacje transferowe :hmm:
Przecież "sezon ogórkowy" to czas, w którym spekulują wszyscy i wszędzie :/

Pozdrawiam.

To może poradzisz co zrobić jak nie "przyjdzie" ITI :> :rotfl:

Nazgul
31-12-2003, 10:28
Na LegiaLive! piszą, że Legia interesyje się dwoma Bułgarami. Jak wypali to będzie "One Million Bulgarians and two additional playing with Legia" :)

Phoenix
01-01-2004, 17:46
Pozdrawiam.

To może poradzisz co zrobić jak nie "przyjdzie" ITI :> :rotfl:

Ściemniać dalej, że kiedyś tą premie za mistrzostwo im wypłacicie. Jeżeli nie przyjdzie żaden sponsor to będzie trzeb powolutku zacząć wyprzedaż.

Svitlica, potem Saganowski itd.

Joker
07-01-2004, 12:16
Z Wisły Płock jest kilku zawodników do wzięcia, raczej niezbyt wysokich lotów ale zawsze:
Przemysław Boldt (grał w Polonii i Widzewie wiec chyba odpada :box:), Artur Kapela, Jerzy Wojnecki, Grażvydas Mikulenas i Aidas Preiksaitis.
Moze Wojneckiego znów ściagnąc do Legii?? :hmm:

Z Polonii będzie 7 zawodników do wzięcia bo mają karty na ręku m.in Dżwigała, Gołaszewski, Tarachulski i jeszcze 4.
Wyobrazacie sobie symbole Polonii Gołaszewskiego albo Dźwigałę w Legii?? :help: :rotfl:

Kempes
07-01-2004, 13:27
Dźwigała czy Gołaszewski już wiekowi są...
Ale myśle ,że w obecnej sytuacji Legii
należy zapomnieć o ewentualnym niesmaku
odnośnie klubu z jakiego dany zawodnik ma przyjść...