PDA

Zobacz pełną wersję : Legia - GKS Katowice

rolnik
08-11-2003, 00:09
No kurde po zwycięstwie w Łodzi :+: :+: :+: każdy inny wynik jak pewna wygrana z GKSem nie wchodzi chyba w rachubę ?
Piłkarze Gieksy nie mają zbyt dobrych humorów po tym co zaczął wyprawiać Dziurowicz...

Discovery
08-11-2003, 08:48
Ja myślę. Pewnie,że nie wchodzi w rachubę. Mimo, że mecz z Widzewem był, że tak powiem, taki sobie, to nawet , będąc w słabszej formie zrobimy GKS-owi rozwałkę, chociaż wysokiego wyniku nie będzie. Zawodnicy GKS-u po akcjach Dziurowicza mogą nie miec motywacji.

Yevaud
08-11-2003, 09:06
Mogą nie mieć motywacji i bedą wszyscy siedzieli pod własną bramką, nawet gdyby przegrywali już 3-0 (oby się udało tyle strzelić) to i tak nie odważą się wyjść poza własną połowę.

Bedzie cholernie ciężki mecz z zespołem murującym własną bramkę. Oby się udało strzelić szybko gola, bo może być nerwówka.

kamyk
08-11-2003, 09:21
nio ja mysłe ze mecz z Gks nie bedzie wsumie taki prosty! Legia będzie sie pewnie meczyc bo gramy troche słabiej ale może z Gks bedzie owiele lepiej! obawiam sie o srodek pola bo Surma chyba z Gks nie bedzie mógł zagrac za kartki zółte!i mysłe ze KUba powinnien dac szanse Garcii a cownac powinnien Sagana!

KISIE(L)
08-11-2003, 10:32
Piłkarze Gks-u będa chciali sie pokazać i udowodnić Dzurowiczowi że niesłusznie wystawił ich na listę, może nie będą atakować ale napewno nie będą mórować własnej bramki z 11stoma piłkarzami tylko będą grożnie kontratakować co spowoduje że Sagan i Stanko po szybkim rozegraniu piłki mogą coś strzelić. To napewno będzie ciekawy meczyk.

Kapse(L)
08-11-2003, 11:05
To bedzie tak jak zawsze przyjada zamuruja bramke i beda tak stac a Legia bedzie sie meczyc ale i tak wierze w nasza wygrana

Koko
08-11-2003, 11:31
A ja myślę, że z GKS nie będzie problemu. Z nimi jakoś Legii w sumie zawsze dobrze szło. Poza tym oni chyba marzą o zakończeniu rundy, bo mają w klubie straszny bałagan. Powinniśmy to wykorzystać i wygrać. Myślę, że będzie coś podobnego do wyniku z wiosny. Po zwycięstwie w Łodzi nie wypada teraz nie wygrać. ;)

Kasja
08-11-2003, 14:59
Legia cos ostatnio gorzej troszke gra, ale Giksa ma problemy w klubie wiec mysle ze nie bedzie wiekszych problemow...
Poza tym graja na Łazienkowskiej wiec przy takim dopingu i na wlasnym stadionie gra sie przeciez lepiej :D

C@mo
08-11-2003, 17:03
trzeba godnie zakonczyc runde wiec 3 punkty wsakazane
moze uda sie troche zmnieszyc strate do kuchenek i Wisly
by na wiosne zatakowac tuz zza ich pleców

R@dek (L)
08-11-2003, 17:14
No chłopaki chyba sobie zdają sprawe że to musi być zwycięstwo i zostawią sporo zdrowia na boisku :)

Mrozik
08-11-2003, 17:32
O wynik byłbym spokojny, gdyby nie to że GKS mmoże całą drużyną bronić dostępu do własnej bramki... Tak jak wczoraj Widzew pierwszą połowę. W drugiej zaatakowali, jedna kontra Legii, Pyk , Svitlica i łądne mimo że skromne zwycięstwo

szczepan
08-11-2003, 18:02
O wynik byłbym spokojny, gdyby nie to że GKS mmoże całą drużyną bronić dostępu do własnej bramki... Tak jak wczoraj Widzew pierwszą połowę. W drugiej zaatakowali, jedna kontra Legii, Pyk , Svitlica i łądne mimo że skromne zwycięstwo

czy my wczoraj ogladalismy ten sam mecz?! bo jezeli to bylo murowanie bramki to ja nie chce wiedziec jak oni atakuja?! Mrozik ile wypiles?!

C@mo
08-11-2003, 18:05
GKS po pierwszej polowie prowadzi 2:0 z niezlą ostanio Wisla Płock

wiec u te zairowania nie wplynely chyba na ich gr negatywnie

znowu bedzie aktualne hasło:
im gorzej tym lepiej

Mrozik
08-11-2003, 18:05

czy my wczoraj ogladalismy ten sam mecz?! bo jezeli to bylo murowanie bramki to ja nie chce wiedziec jak oni atakuja?! Mrozik ile wypiles?!
8- Coś mi ten post źle wyszedł :D . Tzn chodzi mi o to ze Legii łatwiej sie gra np. z Wisłą która cały czas atakuje

szczepan
08-11-2003, 18:12
GKS po pierwszej polowie prowadzi 2:0 z niezlą ostanio Wisła Płock

wiec u te zairowania nie wplynely chyba na ich gr negatywnie

znowu bedzie aktualne hasło:
im gorzej tym lepiej

GKS i Wisla P. maja to do siebie ze graja w jeszcze wieksza kratke niz my :P

Koko
09-11-2003, 00:12
Jestem w szoku, że GKS wygrał z Wisłą Płock, ale i tak wydaje mi się, że nie powinniśmy mieć z nimi problemów.

m84
09-11-2003, 00:27
Ja myślę że mecz na pewno łatwo nie będzie ale mimo to go wygramy. Przynajmniej powinniśmy. To że GKS wygrał z Płockiem a my z Nimi przegraliśmy to dla mnie żaden argument. To są prostu uroki Polskiej ligi. Personalnie Legia jest sporo lepsza od GKS. I jest jeszcze jedna rzecz a właściwie osoba przemawiająca na Naszą korzyść. Oni nie mają Svitlicy :D

Luk@s
09-11-2003, 10:01
jak szybko strzelimy gola bedzie spokojnie, jak nie to czym pozniej tym gieksa bedzie bardziej murowac i bedzie sie gralo trudniej, grunt to szybko strzelona bramka

Pesto
09-11-2003, 10:51
A ja myślę, że z GKS nie będzie problemu. Z nimi jakoś Legii w sumie zawsze dobrze szło.

ZONK

i tutaj kolega się myli , i to bardzo

zdarzyło się wprawdzie , że Legia wygrała w Katowicach 5:0 , ale tradycyjnie GKS był bardzo niewygodnym rywalem - kłania się 3:3 w mistrzowskim sezonie 2002

co nie znaczy , że Legia nie powinna wygrać za tydzień - każdy inny wynik niż zwycięstwo Legii będzie niespodzianką

Joker
09-11-2003, 11:10
A ja myślę, że z GKS nie będzie problemu. Z nimi jakoś Legii w sumie zawsze dobrze szło.

ZONK

i tutaj kolega się myli , i to bardzo

zdarzyło się wprawdzie , że Legia wygrała w Katowicach 5:0 , ale tradycyjnie GKS był bardzo niewygodnym rywalem - kłania się 3:3 w mistrzowskim sezonie 2002

co nie znaczy , że Legia nie powinna wygrać za tydzień - każdy inny wynik niż zwycięstwo Legii będzie niespodzianką

Dokładnie. Ja pamietam czasy kiedy GKS był bardziej niewygodnym rywalem dla Legii niż Widzew, czy Górnik. Meczylismy sie z nimi strasznie. Dopiero ostatnimi czasy zmieniło sie to na lepsze, i czesciej wygrywamy. W kazdym razie nie ma wyjscia trzeba wygrac ten mecz i koniec.

Bondek RedStar'sAlcoholic
09-11-2003, 11:13
hmmm a ja jakos nie widze tego zeby GKS dal popis pilki :) Mysle ze zwyciestwo przyjdzie latwo i bedziemy mogli czekac z nadzieja na jakies pozytywne zmiany w przerwie zimowej....

Koko
09-11-2003, 13:21
Sory Joker i Pesto, ale się z wami nie zgodzę. Jakoś ostatnio Legia nie miała wielkich problemów z GKSem (wyjątek 3:3) i myślę, że teraz będzie podobnie. Oczywiście zawsze są jakieś wyjątki i mecze które Legii z nimi nie wyszły, ale GKS nie jest chyba zespołem który muruje swoją bramkę i dlatego Legia powinna ich pokonać. Mogę się mylić chociaż... wolałbym nie ;)

Mrozik
09-11-2003, 18:15
Wisła 4:0 prowadzi wiec z GKSem musimy wygrać żeby nam za dalko nie uciekli :>

Greebo
09-11-2003, 19:53
GKS umie sie bronic i jezeli sie mu szybko nie strzeli bramki to moze byc róznie i rozmaicie '8 Ale raczej wygracie ze 2-0. Choc spacerku raczej miec nie bedziecie.

PS. Kiedy wyzerowaliscie licznik postów?

Koko
09-11-2003, 20:27
PS. Kiedy wyzerowaliscie licznik postów?

Od piątku jest wyzerowany i posty liczą się tylko w Kibice i Legia Warszawa. W sumie dobrze.

szczepan
09-11-2003, 20:38
ja sadze ze bedzie 3:1...

GKS bedzie sie bronila strzelimy im bramke potem za bardzo otworzymy sie bedzie 1:1 ale koncowka nasza 3:1 :D

Mrozik
09-11-2003, 20:57

GKS bedzie sie bronila strzelimy im bramke potem za bardzo otworzymy sie bedzie 1:1 ale koncowka nasza 3:1 :D
3:1 jak najbardziej ,ale nie w końcówce.. Dość nerwów :)

*PRZEMO*
09-11-2003, 21:38
mam wrazenie ze gieksa bedzie chciała grac na remis, i legia znow bedzie sie dobijac dobijac i dobijac.. i niedaj biog jak sie nie uda :/

pijak
09-11-2003, 22:05
mam wrazenie ze gieksa bedzie chciała grac na remis, i Legia znow bedzie sie dobijac dobijac i dobijac.. i niedaj biog jak sie nie uda :/
nie kracz mi tu :) u mnie bedzie akcja "pelny..." więc ma być lekko gladko i tak żeby była dobra atmosferka, czyli prowadzenie do przerwy... w przerwie ktoś trafi z połowy, a potem ciąg dalszy spektaklu ...
groklajn wisła swoje mecze wygrają wiec my też muusimy

Kasja
10-11-2003, 09:44

Szczepan jaki wnikliwy plan... :)
Ale szczerze mowiac mogloby byc dokladnie tak...
fajna taka adrenalinka :)

kamyk
10-11-2003, 09:48

tu nie gadaj jaki plan tylo na Gks ustawke robimy przed meczem :))

emde
10-11-2003, 10:16
Mi wystarczy skromne 1:0 :)

11-11-2003, 00:27

...hehe skad my znamy te emocje :> ...plan dobry bo pomyslny :D

Nazgul
11-11-2003, 10:29
Ja szykuj dość obszerne podsumowanie jesieni w wykonaniu Legii tak więc zobaczymy, czy trzynasty mecz zmieni moje wrażenie z 12 poprzednich - wątpię w to. I obawiam się bezbramkowego remisu...

Swierzy
11-11-2003, 12:08
A ja mysle ze bedzie 2:0 po srednim meczu. Innego wyniku niz zwyciestwo Legii nawet nie dopuszczam, bo w tej rundzie u siebie jestesmy niepokonani i skoro odparlismy Wisle, Groclin i Amice to z GKS powinnismy sobie poradzic.

11-11-2003, 13:59
Ja chcę emocje i wynik 3-2 dla Legii. Wtedy i doping będzie lepszy. Gks będzie murował, ale oby im sie nie udało.

o doping to ja jestem spokojny!! w listopadowy wieczor nie bedzie innego wyjscia niz aktywnosc na Legii, inaczej pozamarzamy ;)

poza tym GKS kibicowsko jest na pewno o wiele bardziej atrakcyjny '8

Bonhart
11-11-2003, 15:29
Grunt zeby stadion byl pelny. Chlopakom nalezy sie podziekowanie za zwyciestwa z Lechem, Polonia, Wisla i Widzewem.
Mam nadzieje ze majac w perspektywie urlopy zeona sie i wysoko pojada hanysow.

Kempes
11-11-2003, 19:43
Niby GKS to jednak mimo problemów ekipa która posiada atuty mogące zagrozić Legii , nie wydaje mi sie aby byli w stanie urwać punkty naszej drużynie w Warszawie. Wydaje mi sie że jakoś Gieksa zawsze ''leżała'' Legii i po mimo stratu ewentualnie jednej bramki...sami ostatecznie władujemy te 2 , 3 8) i czuje ,że sprawa rozstrzygnie sie w 2 połowie.

powiało optymizmem

ems
11-11-2003, 21:06
pamietam mecz co przegralismy 0-2... plakac mi sie wtedy chcialo :|

11-11-2003, 21:15

...cos tu sie smutno zaczyna robic :> ...tym razem bedzie dobrze!! musi byc!! :fu: :/

szczepan
11-11-2003, 21:21
a ja wierze ze bedzie dobrze! musi byc dobrze!

ems
11-11-2003, 21:33
nie no teraz zupelnie inna sytuacja
rozjedziemy zolto czarnych (z dodatkiem fioletowego czy czegos teraz :( jebac Do spel!)

szczepan
11-11-2003, 21:41
nie no teraz zupelnie inna sytuacja
rozjedziemy zolto czarnych (z dodatkiem fioletowego czy czegos teraz :( je*** GKS!)

dokladnie rozjedziemy! nie mamy innego wyjscia :D

yusta
11-11-2003, 22:28
Dobra, nie grzejcie się tak. Legii z GKS-em zawsze ciężko się grało, a teraz pomału wyłażą z dołka. Napewno się zepna na ten mecz, bo mają przed sobą widmo rozwiązania, bądź znacznego obniżenia kontraktu. Może im to zaszkodzić, ale może byc też zupełnie na odwrót. Z kolei Legia może ich troszkę zlekceważyć.
Wszystko zależy od tego czy Legia szybko strzeli bramkę. Jak się uda to może byc pogrom, jak nie to będzie skromna wygrana po niezłych meczarniach.

11-11-2003, 22:43
Dobra, nie grzejcie się tak. Legii z GKS-em zawsze ciężko się grało, a teraz pomału wyłażą z dołka. Napewno się zepna na ten mecz, bo mają przed sobą widmo rozwiązania, bądź znacznego obniżenia kontraktu. Może im to zaszkodzić, ale może byc też zupełnie na odwrót. Z kolei Legia może ich troszkę zlekceważyć.
Wszystko zależy od tego czy Legia szybko strzeli bramkę. Jak się uda to może byc pogrom, jak nie to będzie skromna wygrana po niezłych meczarniach.

nikt sie nie grzeje, ale realnie patrzac powinno byc na plus '8

Swierzy
11-11-2003, 22:43
W meczach z cieniakami z reguly tak jest ze jak Legia szybko strzeli gola to potem juz jakos jedzie. Ale jak nie strzeli to zaczynaja sie meczarnie i walenie glowa w mur. Na szczscie na Lazienkowskiej Legia gra w tym sezonie calkiem dobrze wiec licze ze jednak walniemy Gospelowcow przynajmniej 2:0 :)

Mishka
12-11-2003, 11:12
a ja twierdze ze Legia wygra. Tak samo mowilam przed meczem z Widzewem, choc wiekszosc juz wtedy postawila na Legii krzyzyk :>

Kempes
12-11-2003, 13:10
Myśle ,że gdyby rzeczywiście jak niektórzy twierdzą Gieksa ''rzuciła'' sie na Legie ,aby niektórym udowodnić co nieco i uzyskac dobry wynik - było by to dobre dla nas gdyż.. jak wiadomo Legii lepiej gra sie z drużynami grających otwartą piłke kiedy jest więcej miejsca pod bramką przeciwnika ,a z kontry Legia grać umie co pokazywała już nie raz w tym sezonie. :)

Nawet przy stracie bramki powinno być na plus - tylko trzeba być uważnym w obronie.

yusta
12-11-2003, 17:42
Myśle ,że gdyby rzeczywiście jak niektórzy twierdzą Gieksa ''rzuciła'' sie na Legie ,aby niektórym udowodnić co nieco i uzyskac dobry wynik - było by to dobre dla nas gdyż.. jak wiadomo Legii lepiej gra sie z drużynami grających otwartą piłke kiedy jest więcej miejsca pod bramką przeciwnika ,a z kontry Legia grać umie co pokazywała już nie raz w tym sezonie. :)

Nawet przy stracie bramki powinno być na plus - tylko trzeba być uważnym w obronie.

Kempes, dla GKS-u dobry wynik to remis. Otwartej piłki nie zagrają na bank bo wiedzą, że skończy się jak z Amicą i Łęczną. Ja się boję, żeby bramki nie zamurowali, bo przy Legijnej taktyce pt. Pchanie się środkiem, może być nieciekawie :/

m84
12-11-2003, 18:23
A mnie mało obchodzi to jak będzie grał GKS. Jeśli murowanie bramki to i tak nie mają kim tego robić więc w końcu wpadnie coś do sieci a później to już gladko. A jeżeli zagrają ofensywnie to szacunek ale i tak wiele nie ździałają. Po prostu moim zdaniem Legia tego meczu nie przegra. Przy dobrym dopingu i fajnej oprawie jestem spokojny o wynik.

yusta
12-11-2003, 18:28
A mnie mało obchodzi to jak będzie grał GKS. Jeśli murowanie bramki to i tak nie mają kim tego robić więc w końcu wpadnie coś do sieci a później to już gladko. A jeżeli zagrają ofensywnie to szacunek ale i tak wiele nie ździałają. Po prostu moim zdaniem Legia tego meczu nie przegra. Przy dobrym dopingu i fajnej oprawie jestem spokojny o wynik.

Też byłam spokojna o wynik z..... Łęczną :/

Kempes
12-11-2003, 18:30
No i kiedy człowiek raz na pół roku jest optymistą przed meczem to....

powypisują najczerniejsze scenariusze , aż sam sie już boje 8-

:rotfl:

yusta
12-11-2003, 20:00
No i kiedy człowiek raz na pół roku jest optymistą przed meczem to....

powypisują najczerniejsze scenariusze , aż sam sie już boje 8-

:rotfl:

Trzeba dmuchać na zimne :oho:

szczepan
17-11-2003, 21:16
jakos uciekl ten temat a mecz coraz blizej :look:

Kempes
17-11-2003, 21:48
Mecz coraz bliżej

mój optymizm w sumie nie ustaje

Najbardziej sie obawiam o uwage w obronie - jesli ich nie puścimi to będzie gites gdyż nie wyobrażam sobie abyśmy niczego nie władowali :>

do boju legio marsz [boxer]

jak zagramy swoje to będzie dobrze :rider:

Kapse(L)
18-11-2003, 09:07
Pewnie bedzie tak ze przyjada zamuruja bramke i beda czekali na kontry chyba ze beda chcieli sie pokazac bo Dziurowicz wszystkich wystawil na liste transferowa ale jestem optymista wiec wierze w Nasza ukochana druzyne

Katowiczan
18-11-2003, 11:24
Witam Legionistów, czeka nas niezły mecz :> Mam nadzięję , ze będzie niezła atmosfera i bedziemy wsyscy dobrze sie bawić 8)

legart
18-11-2003, 11:34
Witam Legionistów, czeka nas niezły mecz :> Mam nadzięję , ze będzie niezła atmosfera i bedziemy wsyscy dobrze sie bawić 8)

Witaj na forum, też mam nadzieję że dobrze będę się bawił na meczu :)

Adam-oldboy
18-11-2003, 12:35
No witam Legionistę (taką dostałeś rangę :hmm: )

Beny
18-11-2003, 12:36
No witam Legionistę (taką dostałeś rangę :hmm: )

To pewnie w ramach misji nawracania na "właściwy" klub. ;) :oho:

kamyk
18-11-2003, 13:10
ja też licze na zajebiste zakonczenie rundy na trybunach i na boisku !mam nadzieje ze pogoda dopisze pewnie bedzie zimno ale zeby nie padało(szczególnie deszcz)! mam nadzieje ze Legia po dobrym spotkaniu wygra ten mecz i skonczy dobrze runde:)

Mini
18-11-2003, 14:18

yyy a jak się chcecie dobrze bawić po przegranym meczu? chyba nie liczysz na zwycięstwo ani nawet na remis w Warszawie. :>

nawet tak nie myśl.
Andrzej Ty też zapomnij o 0-0.
wygramy wygramy wygramy giekaes pokonamy..... :)

Kempes
18-11-2003, 14:45
e tam deszcz

czasem przy dobrym meczu i wyniku zabawa bez koszulki na deszczu jest zajebista :rotfl:

:>

Mini
18-11-2003, 15:04
e tam deszcz

czasem przy dobrym meczu i wyniku zabawa bez koszulki na deszczu jest zajebista :rotfl:

przy minus 5 stopniach

legart
18-11-2003, 15:15
e tam deszcz

przy minus 5 stopniach

deszcz ze śniegiem :>

Nazgul
18-11-2003, 15:16

Nie dla mnie :( Pracuję... :(

Tupcia
18-11-2003, 15:55
a a tak obstawiam, ze skonczymy na drugim miejscu... Tylko amica musi łaskawie przegrać z Łęczną:D
Lech mógłby jeden punkt wywieźć...
a Legia wygra, najchętniej z jakąś sporą różnicą bramek, np. 4:1, ewentualnie 3:1... ale zdaje mi się, ze będzie 2:0:D:D

Kempes
18-11-2003, 15:57
e tam deszcz

przy minus 5 stopniach

Ogólnie o deszczu sobie napisałem

z temp masz racje , poniosło mnie :ojezu:

domber
18-11-2003, 16:17
ale w wekeend ma byc dobra pogoda miejmy wiec nadzieje ze wszystko bedzie tak jak trzeba :)

Kempes
20-11-2003, 20:55
Kurcze po info ze nie bedzie Surmy ani Sokoła starszego coraz mniej pewny sie czuje tego meczu 8o

Mery
21-11-2003, 02:08
ale w wekeend ma byc dobra pogoda miejmy wiec nadzieje ze wszystko bedzie tak jak trzeba :)
No ja mam nadzieję że będzie ładna, przynajmniej żeby nie padało bo sporo pracy pójdzie na marne :/

e tam deszcz

A Ty mi się przestań obnażać na sektorze :bat:
bo się przeziębisz :)

ems
21-11-2003, 03:08
No ja mam nadzieję że będzie ładna, przynajmniej żeby nie padało bo sporo pracy pójdzie na marne :/

e tam deszcz

A Ty mi się przestań obnażać na sektorze :bat:
bo się przeziębisz :)

wasi to dziwne rzeczy na sektorze obnazali

;]

no offence :)

Bartek GKS
21-11-2003, 20:32
Witam!!!! Jutro mecz mam nadzieje że przynajmniej remis wywalczymy '8 !!!!! Niestety nie odwiedzimy was w licznej grupie a to przez popierdolony PZPN (***** ***** PZPN) wpuszczą tylko tych z czipami!!!!! Stawiam na 2-2

Gutek
22-11-2003, 17:19
Dudek i w 8 minucie 1:0 :+: :gool:

Radio
22-11-2003, 19:08
Chyba było ładnie (cholerna praca, cholerne szkolenia) na trybunach czekam na foty....

yusta
22-11-2003, 20:24
Chyba było ładnie (cholerna praca, cholerne szkolenia) na trybunach czekam na foty....

Było bardzo ładnie, zajrzyj do tematu Legia - GKS kibicowsko ;)

Wracając do meczu jestem cholernie rozczarowna. Brameczka w 8 minucie, do końca pierwszej połowy non stop ataki Legii na bramkę Gieksy. Zapowiadał się pogrom, no może chociaż 3 do jajka, a tu lipa. Druga połowa kompletnie na stojaka, na dodatek Stanko na dzisiejszy mecz zgubił gdzieś swoją skuteczność. Trzy punkty mamy, ale mały niedosyt pozostał. Cieszy bramka Dudka, cieszy też coraz lepsza postawa Tomka Sokołowskiego, widac dzisiaj było że złapał troszkę pewnosci siebie. Szkoda tylko, że nie strzelił bramki. Raz cudem wybił bramkarz, drugim razem trafił w poprzeczkę, a jakby wpadło to brameczka cudo by była :(

Ostry
22-11-2003, 20:27
O ile pierwsza połowa była w naszym wykonaniu niezła,to w drugiej tempo meczu nieco siadło.Trochę za dużo było niecelnych podań.Ale przewaga Legii nie podlegała dyskusji.Ale i tak najważniejsze są 3 punkty i udane zakończenie rundy :)

Kempes
22-11-2003, 20:34
Mecz ogólnie można nazwać pozytywnym , lecz niestety coraz częściej te zwycięstwa Legii są mało przekonywające - przewage mieli to fakt , lecz wykonczenie akcji niestety jest zdecydowanie do poprawienia gdyż ,przy takim wyniku , rezultat spotkania był sprawą otwartą zwarzywszy na to ,że w 2 połowie Legia dała sie w pewnym momencie zepchnąć na własną połowe.

Ulthran
22-11-2003, 20:50
Jestem pod ogromnym wrażeniem Choreografii na meczu, szczególnie te odblaski, MIODZIK! :) wynik też dobry nie ma co narzekać :) mam nadzieje, że zobaczymy Stanko w następonym meczu w lidze na Łazienkowskiej...

BTW text meczu jak dla mnie: "@%#% ***** Popcorny! Na Konwiktorską #@$%@$! Po #$#@, żeście tu przyszli??!! Śpiewać! #@$$!!"

Tak jeden z gości obok mnie zachęcał Krytą do dopingu;)

bemowiak
22-11-2003, 21:00
Z deka sie zawiodłem... bramka w 8 minucie ciągłe ataki Legii to myślałem że ze 3-0 będzie niestety po przerwie wszystko siadło...
Ale cieszą 3 pkt i udane zakończenie sezonu.

Wasil
22-11-2003, 21:02
Legia przeważała na boisku ,ale rywala nie miażdżyła. Grali spokojnie jakby 1:0 ich zadowalało.

Tuzin...
22-11-2003, 21:23
A co to byl za motyw ze na poczatku meczu nasi stali na swojej polowie i podawali pilke do siebie, potem przerzut do graczy GKS stojacych na swojej i tamci tez podawali do siebie. Trwalo to jakies 3 minuty. Czy to nie byl ten ich strajk? Poczatkowo myslalem ze tak bedzie przez 15 minut :>

Ulthran
22-11-2003, 21:27
Ano to był ten strajk raczej... Ale trwało to max 1min ;)

Kempes
22-11-2003, 21:48
A co to byl za motyw ze na poczatku meczu nasi stali na swojej polowie i podawali pilke do siebie, potem przerzut do graczy GKS stojacych na swojej i tamci tez podawali do siebie. Trwalo to jakies 3 minuty. Czy to nie byl ten ich strajk? Poczatkowo myslalem ze tak bedzie przez 15 minut :>

sprzątano w tym czasie serpentyny o ile sie nie myle :>

Tuzin...
22-11-2003, 21:53
Szkoda przerwanej strzeleckiej serii Stanko (7 meczow). No i Kubicki powiedzial ze to prawdopodobnie jego ostatni mecz 8o

Tuzin...
22-11-2003, 21:55
sprzątano w tym czasie serpentyny o ile sie nie myle :>

Wlasnie specjalnie patrzylem i nie byly wtedy sprzatane serpentyny.

Ulthran
22-11-2003, 23:01
Serpentyny akurat wtedy były już sprzątnięte "wspólnymi siłami" ;)

Kempes
23-11-2003, 01:54
Macie racje odnośnie strajku

Vuko:

Można powiedzieć, że runda jesienna była dla nas udana, ale nie świetna. Liczymy się przecież cały czas w walce i o Puchar Polski i o mistrzostwo kraju. Nasz zespół nie ma się czego wstydzić, każdy człowiek sympatyzujący z tym klubem może chodzić śmiało z podniesioną głową! Mecz rozpoczęliśmy pewną formą strajku - był to nasz wspólny pomysł na decyzje PZPN. Swoją drogą, bardzo się cieszę, że kontrakt mam do czerwca i wszystko w swoich rękach. Czy będę chciał odejść w czerwcu? Jeśli będzie tak jak jest, to chyba nikt nie będzie chciał zostać... Ja mogę zostać, ale pod warunkiem że będe wiedział na czym stoję

z legianet.com

Discovery
23-11-2003, 07:14
Ciekawe tylko, czy protest w tak łagodnej formie został w ogóle odebrany przez niezbyt lotne umysły działaczy. A co do meczu, ciesze sie z 3 pkt., po świetnym początku reszta rewelacją bynajmniej nie była. I tak byłem załamany , jak dowiedziałem się, że sędzią jest Marczyk, myślałem, że wydrukuje remis dla Katowic. Ale się skończyło, jak się skończyło i cieszę się , 3 miejsce i 1/2 finału PP jest ok. i można walczyć o wszystko. Pozdro dla Darka Dudka :+: .

VASCO
23-11-2003, 08:34
No trochę monotonny ten meczyk był, ale w sumie nie ma przynajmniej głupiej straty punktów. A to zawsze cieszy. Generalnie widać było ,że jesteśmy piłkarsko lepsi od Katowic, szkoda tylko ,że nie potrafiliśmy tego wyrazniej udowodnić. Ale co tam, zwycięstwo cieszy.....

kamyk
23-11-2003, 10:02
na pewno zwycięstwo cieszy bo nie ma straconych głupio punktów .Ja tez myslałem ze bedzie więcej brameczek w tym meczu ze mecz się skonczy z 3-1 dla nas a tu tylko 1-0! ale w pierwszej połowie moglismy jeszcze pare bramek strzelic lecz skutecznosc zawodziła (Sagan szczególnie)! druga połowa tak jak piszecie stojak ale coż ... dobrze, wygralismy i nie mamy duzej straty przed rundą wiosenną! czyzby powtórzył sie sezon sprzed 2 lat? 4 pkt straty i pozniej mistrz!?mam taka nadzieje!

szczepan
23-11-2003, 14:31
a ja jak zwykle obejrze mecz to dopiero cos napisze :P

aha no i nie zapomne:

M.: "widzialem bramke widzialem bramke!

***** nie widzialem bramki"

:buhaha:

Mini
23-11-2003, 20:22
a tak przy okazji to czy Gks zagroził powaznie chociaż raz naszej bramce?

Bonhart
24-11-2003, 15:09
a tak przy okazji to czy Gks zagroził powaznie chociaż raz naszej bramce?

O ile pamiec mnie nie myli w 1 polowie 3 gks-iacy byli sami przed Borucem (sedzia nie gwizdnal spalonego) i tylko przytomnosci Zielinskiego zawdzieczamy ze skonczylo sie na strachu (i rzucie roznym).

Raffi
24-11-2003, 17:28
Przypomnę tylko, że właśnie zaczęła się retransmisja meczu w C+

Kempes
24-11-2003, 18:14
i jak w TV wygląda oprawa ?

BBB
26-11-2003, 12:58
W sumie meczyk -na boisku-jeden z nudniejszych jakie widzialem.Wazne zwyciestwo,pocieszam sie ze zawsze na wiosne gramy z reguly lepiej.Szkoda mi troche Sagana ze nie moze zaczac strzelac,ale wlasnie w takich chwilach nalezy mu pomagac dopingiem-co mialo miejsce przez krotka chwile na meczu.Tak nalezy.
PS modle sie zeby Stanko nie odszedl bo wtedy moze byc wielka niewiadoma w ataku.