PDA

Zobacz pełną wersję : poszukuje dziewczyn

ladym
03-10-2010, 16:36
Pilnie poszukuję dziewczyn do materiału dziennikarskiego, które uczestniczą w bójkach (nierzadko mają obrażenia po bójce, blizny). Będę bardzo wdzięczna za kontakt lub informacje gdzie szukać!!!

Pozdrawiam wszystkich!

ladym25@wp.pl

lans
03-10-2010, 16:37
mielismy tu taka jedna, Arsena sie nazywala czy jakos tak.
bylo nawet jej zdjecie, ale wybacz, wole go nie pokazywac :oczko:

Clint
03-10-2010, 16:38
Do Was też pisał ten osobnik na PW? :zszokowany:

karakan
03-10-2010, 16:41
To raczej jakaś ona.
Niech sobie jedzie do poprawialni jakiejś do Miedzeszyna czy Falenicy ,a nie tu gitare zawraca.

P.S. Szacun za avatar.Meteory raczej dłutują bez.

ladym
03-10-2010, 16:41
Drogi Clincie! Do niektórych wysyłałam na pw, gdyż bardzo mi zależy na informacji, a nie każy wchodzi regularnie na forum. Będę wdzięczna za pomoc!

pzk
03-10-2010, 16:50
Pilnie poszukuję dziewczyn do materiału dziennikarskiego, które uczestniczą w bójkach (nierzadko mają obrażenia po bójce, blizny). Będę bardzo wdzięczna za kontakt lub informacje gdzie szukać!!!

Pozdrawiam wszystkich!

ladym25@wp.pl

Myślę, że mógłbym Ci pomóc, ale nie za darmo. Też szukam kobiet.
Najlepiej z dużym cycem, niebojących się wyzwań. Brunetki, blondynki (byle nie ruda paskuda, bo to wredne). Przedział wiekowy to taki, żeby nie latał za nią prokurator, ale żeby też nie przymierzała się do drewnianej jesionki.

arczi
03-10-2010, 19:09

Pozdrawiam wszystkich!

ladym25@wp.pl

Nasze kobiety się nie biją. Idź poszukać na kafeterię.