PDA

Zobacz pełną wersję : Widzew-Legia(kibicowsko)

Walek_C.Z.K
15-05-2003, 22:32
Ten mecz już w sobotę , a jest jakby w cieniu meczu z Lechem, bo na forum nie ma takiego tematu. Myślę że na ten mecz także powinna być przygotowana oprawa z naszej strony. Dlatego wpisujcie pomysly odnosnie oprawy na ten mecz, prognozy i wszystko co jest związane z tym meczem!

Lolek
15-05-2003, 22:44
Mnie osobisci dziwi to, ze Widzew wypucowal "Gazecie" co zamierza zrobic. Dla mnie element zaskoczenia jest dosc wazny. No ale co kraj, to obyczaj...

Walek_C.Z.K
15-05-2003, 22:56
Mnie osobisci dziwi to, ze Widzew wypucowal "Gazecie" co zamierza zrobic. Dla mnie element zaskoczenia jest dosc wazny. No ale co kraj, to obyczaj...

A mozesz napisać co planuje Widzew, bo jakoś "Gazety" nie czytam, a ciekaw jestem?

Lolek
15-05-2003, 23:00
Za Disco z innego forum Legii :]

"Za wyborczą (łódzką)
Legię dopingować będzie pół tysiąca kibiców z Warszawy. Ich głosy pojawiają się od kilku dni na internetowym forum kibiców Widzewa. Skarżą się, że dostali za mało biletów. - Ze względów bezpieczeństwa - wyjaśnia Grażyna Dziegiecka, pracownik Widzewa Łódź.

Łódzcy kibice zapowiadają atrakcje, jakich jeszcze nie było. - Legioniści jesienią na swoim stadionie ułożyli napis: "Witamy w piekle" - opowiadają widzewiacy. - Dlatego my utworzymy z szarf: "Witamy w raju". Oprócz tego nad głowami łódzkich fanów pojawi się, ułożony z białych i czerwonych kartek, napis: Widzew Łódź. Zaprezentowana zostanie w całości duża flaga sektorowa. Pojawi się też kilkaset mniejszych na kijach. Nie zabraknie efektów pirotechnicznych. - Nikt nie powinien się obawiać - mówią kibice. - Race i świece dymne odpalą wyznaczeni do tego ludzie. Przed meczem nie będziemy pić alkoholu."

_Bart
15-05-2003, 23:07
Za Disco z innego forum Legii :]

"Za wyborczą (łódzką)
Legię dopingować będzie pół tysiąca kibiców z Warszawy. Ich głosy pojawiają się od kilku dni na internetowym forum kibiców Widzewa. Skarżą się, że dostali za mało biletów. - Ze względów bezpieczeństwa - wyjaśnia Grażyna Dziegiecka, pracownik Widzewa Łódź.

Łódzcy kibice zapowiadają atrakcje, jakich jeszcze nie było. - Legioniści jesienią na swoim stadionie ułożyli napis: "Witamy w piekle" - opowiadają widzewiacy. - Dlatego my utworzymy z szarf: "Witamy w raju". Oprócz tego nad głowami łódzkich fanów pojawi się, ułożony z białych i czerwonych kartek, napis: Widzew Łódź. Zaprezentowana zostanie w całości duża flaga sektorowa. Pojawi się też kilkaset mniejszych na kijach. Nie zabraknie efektów pirotechnicznych. - Nikt nie powinien się obawiać - mówią kibice. - Race i świece dymne odpalą wyznaczeni do tego ludzie. Przed meczem nie będziemy pić alkoholu."

"...Przed meczem nie będziemy pić alkoholu" :rotfl: :buhaha:

Rzeczywiście dziwne że tak Widzew wszystko chętnie powiedział. Ciekawe jak im to wszystko wyjdzie. Napewno główny nacisk położą na te kartki (pewnie kartony) i szarfy, bo odpalenie piro nawet pod koniec meczu nie bedzie bardzo efektowne (ze wzgledu na pore oczywiscie).

Walek_C.Z.K
15-05-2003, 23:11
heh, śmieszni są Ci widzewiacy "Witamy w raju" a do tego sami aniołkowie Ci łódzcy fani, jak sami zapewniają " Nie będziemy pić alkoholi" ;) Tylko że w tym raju już od kilku lat bombardują nas kamieniami z obu stron! Zobaczymy jak im to wyjdzie.
Ale zauważcie jacy są oni niekonsekwentni, na ich stadionie wisi flaga Piekiełko ( zresztą hasło zapożyczone z jednej z flag Legii), ciekawe czy gdy pokażą napis "Witamy w raju" ta flaga będzie wisieć? ;)

Kiju
15-05-2003, 23:17
heh, śmieszni są Ci widzewiacy "Witamy w raju" a do tego sami aniołkowie Ci łódzcy fani, jak sami zapewniają " Nie będziemy pić alkoholi" ;) Tylko że w tym raju już od kilku lat bombardują nas kamieniami z obu stron! Zobaczymy jak im to wyjdzie.
Ale zauważcie jacy są oni niekonsekwentni, na ich stadionie wisi flaga Piekiełko ( zresztą hasło zapożyczone z jednej z flag Legii), ciekawe czy gdy pokażą napis "Witamy w raju" ta flaga będzie wisieć? ;)

A skad wiesz ze Piekiełko jest zapozyczone od was?Mozna wiedziec?

(reszty arykułu z GW nie komentuje :oho: )

Adiq
15-05-2003, 23:18
Piekiełko to chyba nie hasło, a nazwa osiedla w Warszawie... 8)

Kiju
15-05-2003, 23:22
Walek juz wie ze Piekiełko jest zapozyczone od Legii... :/

Ja tylko dodam ze Piekiełko to knajpa kibiców Widzewa,flage wieszaja jej bywalcy...ehhh......

ems
15-05-2003, 23:23
njom, poza tym widze tutaj pewna niekonsekwencje :D

Krzpac
15-05-2003, 23:25
ems na twoim avatarze jest - "Kodziro" ?

ems
15-05-2003, 23:26
njom

Walek_C.Z.K
15-05-2003, 23:29

A skad wiesz ze Piekiełko jest zapozyczone od was?Mozna wiedziec?

(reszty arykułu z GW nie komentuje :oho: )

Flagę Legii z napisem Piekiełko, cokolwiek by ta nazwa znaczyła, czy osiedle czy takie hasło, widziałem po raz pierwszy w Bełchatowie, o ile sie nie myle, po jakims czasie pojawiła sie u Was z takim samym napisem. Więcej można szukać w wydawanym kiedyś zinie kibiców Legii "Forza Legia", gdzie własnie był opisany przypadek obu "Piekiełek", ale swoja drogą to nie zmienia faktu, ze jesteście troche niekonsekwentni, flaga Piekiełko( chyba z Waszej strony to nazwa Waszego pubu) i napis witamy w raju... czyli co Ci aniołkowie-widzewiacy z raju, chodzą później do piekiełka??? :hmm:

szczepan
15-05-2003, 23:39
chyab widowisko traci na takim wyjawianiu sekretow... wiem jak to jest u nas na meczach ze wiele osob nie chce sie dowiadywac wczesniej bo woli byc zaskoczonym... chca miec niespodzianke... no ale coz... moze poprostu Widzew zrobil sobie reklame zeby wiecej osob przyszlo... poza tym z tym raje to raczej mydlenie oczu ze u nich jest spokojnie... itd...

"nikt nie powinnien sie obawiac" -=> chyba tylko z tych co beda siedzie w sektorach dla gosci... :box:

Krzpac
16-05-2003, 00:00
moze poprostu Widzew zrobil sobie reklame zeby wiecej osob przyszlo...

jaką reklamę ?

u nas od wtorku nie ma biletów w kasach !

Luk@s
16-05-2003, 06:30
[ciach] ale swoja drogą to nie zmienia faktu, ze jesteście troche niekonsekwentni, flaga Piekiełko( chyba z Waszej strony to nazwa Waszego pubu) i napis witamy w raju... czyli co Ci aniołkowie-widzewiacy z raju, chodzą później do piekiełka??? :hmm:

A nie wydaje ci sie ze sie czepiasz?

marecki
16-05-2003, 08:28
hehehehe!!! :buhaha: :buhaha: :buhaha: Ale Wam dziennikarzyna numer wyciął

eh aniołki ,aniołki :oho:

Nawet mój stary wieeelki kibic ,nie wie jaka bedzie oprawa na Lechu :] Ale oka jaki kraj taki obyczaj :D ;)

Adis
16-05-2003, 08:47
hehehehe!!! :buhaha: :buhaha: :buhaha: Ale Wam dziennikarzyna numer wyciął

numer to wyciął jakiś widewiak który chyba musial to dostarczyc do dziennikarza... Bo sam to skąd by wiedział?? Chyba, że rtsiacy sami chcieli żeby to opulikowac.... :buhaha:

kamyk
16-05-2003, 08:58
co do oprawy na widzewie zabaczymy czy sie to wszystko sprawdzi ! nio ale fajne sa mecz z oprawa a nie jakies takie nudnejak w amice lub grodzisku! wiec oby takich klasykow jak najwiecej!

ems
16-05-2003, 10:29
[ciach] ale swoja drogą to nie zmienia faktu, ze jesteście troche niekonsekwentni, flaga Piekiełko( chyba z Waszej strony to nazwa Waszego pubu) i napis witamy w raju... czyli co Ci aniołkowie-widzewiacy z raju, chodzą później do piekiełka??? :hmm:

A nie wydaje ci sie ze sie czepiasz?

teraz to Ty sie czepiasz :)

Aureliusz
16-05-2003, 13:02
To jest śmiechu warte, aby wczesniej ujawniać swoje inicjatywy.
A napis "Witamy w raju" moim zdaniem jest żałosny. Bo o ile nasz napis miał sens i niósł jakieś przesłanie, o tyle napis Widzewa to jest toparodia (to właściwe słowo).
PS: Jeśli tak jest w raju, jak na Widzewie, to ja chcę żyć w piekle.

Broda
16-05-2003, 13:21
( zresztą hasło zapożyczone z jednej z flag Legii

Akurat knajpa "Piekiełko" tak jak wspomniał Kiju jest miejcsem spotkań kibiów i istnieje dobre 15 lat, jest dosyć znana, swego czasu próbowali "podpić" ją chuligani Lecha którzy musieli drzeć zelówy znana jest także waszym starszym kolegom po fachu także napeno to hasło nie jest zerżnięte od was. A jeśli chodzi o oprawę to nie wszystko zostało napisane w "Gazecie", jest jeszcze kilka innych niespodzianek, ale o tym już na meczu. Do miłego zobaczenia '8

Walek_C.Z.K
16-05-2003, 13:25
Czekamy do soboty i zobaczymy...

Chociaż pewnie już niczym nas nie zaskoczycie, bo główne elementy oprawy zostały przedstawione

szczepan
16-05-2003, 17:01
ale czy reklama musi byc przed tym meczem? akurat na ten mecz nie ma juz biletow ale na nastepne?

Kiju
17-05-2003, 02:24
A napis "Witamy w raju" moim zdaniem jest żałosny. Bo o ile nasz napis miał sens i niósł jakieś przesłanie, o tyle napis Widzewa to jest toparodia (to właściwe słowo).

Zajaczek naprade myslisz ze sparodiowanie kogos nie moze byc częscia oprawy?jezeli jutro miałby byc taki napis to byłby chyba ok...nie obraza kibicow Legii,nie zawiera wulgaryzmow...chyba taki element nie jest zły.Chyba ze wolisz aby wielkimi kulfonami napisac na przecieradlach Legia ...,taki element zapewne jest fajny.

MaxyM
17-05-2003, 02:27

Zajaczek naprade myslisz ze sparodiowanie kogos nie moze byc częscia oprawy?jezeli jutro miałby byc taki napis to byłby chyba ok...nie obraza kibicow Legii,nie zawiera wulgaryzmow...chyba taki element nie jest zły.Chyba ze wolisz aby wielkimi kulfonami napisac na przecieradlach Legia ...,taki element zapewne jest fajny.

Zgodze sie, ze riposta ok - ale Kiju na litość boską waż słowa :> .

Kiju
17-05-2003, 02:58

Widzisz Maxym,o wiele trudniej jest dopiec komus z klasą,ten napis gdyby sie pojawił byłby ok,takie cos miały w sobie Asterixy Polonii...jednak niektorych bawi jeszcze napis klub x to k..rwa a klub y to p..zda.Ponabijac sie z kogos z klasą jest ok.

MaxyM
17-05-2003, 03:00

Widzisz Maxym,o wiele trudniej jest dopiec komus z klasą,ten napis gdyby sie pojawił byłby ok,takie cos miały w sobie Asterixy Polonii...jednak niektorych bawi jeszcze napis klub x to k..rwa a klub y to p..zda.Ponabijac sie z kogos z klasą jest ok.

Dlatego, ja uwazam tak jak napisales, riposta wporzadku i nawet smieszna - mi sie podoba - szkoda tylko, ze nie bedzie elementu zaskoczenia.

Tych co bawia takie napisy, w zyciu bawi bardzo malo.

Kiju
17-05-2003, 03:12
A tak ogólnie to ja nie wiem, co ja jeszcze robie przed kompem o tej godzinie :oho: Niezły arbuz ze mnie 8o
Ide spac,do zobaczenia na meczu....tak,zdecydowanie ide spac.

Adiq
17-05-2003, 09:19
Nie wiem o co wam chodzi. Mi pomysł "Witamy w Raju" podoba się i uważam, to za fajne nawiązanie do poprzedniego meczu z jesieni. Niektórzy na tym forum nastawieni są, że to co nie w wykonianiu Legii to głupie.

szczepan
17-05-2003, 11:14
dokladnie... napis w porzadku chociaz to ze ujawniliscie to wszczesniej troche chyab zepsuje calosciowy efekt... nie ebdzie takiego nastroju ze czekasz i nie wiesz co sie pojawi...
aha a tak w ogole to jezeli u was jest raj a u nas pieklo to ja prosze raz bilet do piekla :D

MaxyM
17-05-2003, 11:22
Widzew - Legia: Gigantyczne zainteresowanie!

- Gdzie tu można kupić jakieś bilety? Przed meczem Widzewa z Legią (sobota, godzina 16:00) to najczęściej powtarzane pytanie w okolicach stadionu – informuje „SuperExpress”.

Wejściówki w kasach skończyły się już w środę. Można je jeszcze kupić u koników, trzeba tylko wyłożyć 150 zł...

Działacze Widzewa oceniają, że gdyby stadion mógł pomieścić 25-30 tysięcy widzów, też sprzedaliby wszystkie bilety. Łódzki obiekt jest jednak o połowę mniejszy.

Więcej w "SuperExpressie"

Kiju
17-05-2003, 11:50
Widzew - Legia: Gigantyczne zainteresowanie!

- Gdzie tu można kupić jakieś bilety? Przed meczem Widzewa z Legią (sobota, godzina 16:00) to najczęściej powtarzane pytanie w okolicach stadionu – informuje „SuperExpress”.

Wejściówki w kasach skończyły się już w środę. Można je jeszcze kupić u koników, trzeba tylko wyłożyć 150 zł...

Działacze Widzewa oceniają, że gdyby stadion mógł pomieścić 25-30 tysięcy widzów, też sprzedaliby wszystkie bilety. Łódzki obiekt jest jednak o połowę mniejszy.

Więcej w "SuperExpressie"

W takich momentach ciesze sie ze mam karnet,konie ochujeli i wala ceny niesamowite...a zainteresowanie jest naprawde przeogromne.Biletow zabraklo juz w srode 8- ,wielu znajomych jest zalamanych ,bo nie maja biletu...

Co do oprawy to coż,wyszło jak wyszło...jednak mam nadzieje ze i tak wam sie spodoba.

MaxyM
17-05-2003, 12:01
Na C+ niebieskim, mecz w Lodzi z 2000, i znow tym razem 15 sekund nam zabraklo - to jest jakis koszmar 8o .

Adiq
17-05-2003, 14:38
Jeszcze się mecz nie zaczął, a mamy jakąś poważną avanti! :o

MaxyM
17-05-2003, 15:59
Naszych było słychać w pierwszej połowie (przynajmniej w C+):

Na początku: Mistrzem Polski ...
3' : Ja Kocham Legie...
10': Kibice na Legie jada...
17' :Legia, Legia Warszawa
19': Ja kocham Legie...
21': Legia Warszawa
24': --''--
30' : CWKS
32': Pogoń
40' : Legia

Całkiem nieźle :>

Kawa
17-05-2003, 16:01

A jakas oprawa z naszej strony?

MaxyM
17-05-2003, 16:09

A jakas oprawa z naszej strony?

Z tego co widze to male flagi ale wydaje mi sie, ze wszyscy nie dotarli albo zostali wyprowadzeni bo cos chyba za malo osob - albo juz mi sie po browarach wali wszystko :pijok: .

Kawa
17-05-2003, 16:10
No 500 osób na tak dużym sektorze musi wygladac skąpo. Kiedyś miesciło sie tam prawie dwa razy tyle osób.

MaxyM
17-05-2003, 16:28
Widzewiacy wielka flage do gory, Kucharski gol, nasi race - no moze w koncu tam wygramy.

Raffi
17-05-2003, 16:28
GOL GOL KUCHARZ GOL!!!

Cała trybuna dosłownie poskakuje do góry!
W ogóle nasi kibice coraz aktywniejsi!

MaxyM
17-05-2003, 16:30
2-0 Saganowski :oho: :>

Do tego, znow Widzewiacy cos odpalili i druga brama :buhaha: .

MaxyM
17-05-2003, 16:35
Pamietajmy, ze gramy z Widzewem i dopoki nie bedzie gwizdak - nie bede sie cieszyl.

MaxyM
17-05-2003, 16:42
3:0 Saganowski 8- :+: :+: ale goool :o - Sagan!

Raffi
17-05-2003, 16:42
A ja się już cieszęęęęęęęęęęęęęęęęęęe!!!! Sagan!!!
Miały być 2 brameczki Sagana i SĄ!!!!

AAAAAH!! KONIEC KLĄTWY!!!!

PS Jak pięknie oglądać ten tłok przy wyjściach z trybun 10 minut przed końcem :+: :+:

MaxyM
17-05-2003, 16:45
Jeszcze naszych slychac 3 do 0 ... :>

A Widzewiacy odpalili czy przed czy po, ale wydaje mi sie ze przed golem swiece dymne, co cos pokazuja to traca gola, do tego wychodza juz kibice Widzewa ze stadionu.

MaxyM
17-05-2003, 16:48
NAszych od 60 ciraz bardziej slychac :pijok :pijok :pijok: :pijok :pijok: - koniec klatwy :+: dzieki Saganowi i Kucharzowi.

szczepan
17-05-2003, 16:52
3:1...

nerwy nerwy...

93 minuta i bylo slychac naszych "Legia Warszawa!"

WYGRANA!!!!!!!!!!! ;) :) ;) :) :+: :+:

Ostry
17-05-2003, 17:12
Widzew odczarowany :D Ciężko określić moją radość :) :+: dla Kucharza i Sagana :+:

Raffi
17-05-2003, 17:18
A na koniec Artek Boruc daje dobry przykład rzucając swoją bluzą ;)

Trzeba też przyznać kibicom Widzewa, że dopingowali dziś dosyć dobrze, wprawdzie po utracie bramek już stopniowo coraz ciszej, aż w końcu dali się momentami zdominować, ale i tak była grupa ,która śpiewała cały czas. Odniosłem nawet wrażenie, że po meczu nawet nasi piłkarzy jakoś wyrazili swoje uznanie dla nich. W nagrodę usłyszeli "Legia to stara..." :/

Adiq
17-05-2003, 17:24
A widzieliście lokomotywe w wykonaniu naszych kibiców po 2 bramce? :lo:

Kanapek
17-05-2003, 17:40
Jaki jest adres na forum Widzewa ??

yakuza
17-05-2003, 17:40
Meczyk ogladałem w GOLBARZE i muszę przyznać że bede tam pewnie często wpadał bo pub jest zajebisty :)
Widzew dal dupy z oprawą. Chujowo im wyszło Witamy w raju i wogole lipa. Nie tego sie po nich spodziewałem.
ps. Dr pobo: co z bronxem za Saganowskiego? ;)

Kirus
17-05-2003, 17:56
Yakuza a dzieki komu tam trafiles :/ ciekawe czy Cipcusiowi sie podobalo Mecz fajny spor ciekawych akcyjek no i wygrany , napis z szarf kiepsko wyszedl kartony to nawet nie wiem co na nich bylo ale fajnie wyglada taka masa flag na trybunie

aaadamm
17-05-2003, 18:00
moze oprawa nie byla super....ale pamietajmy ze godzina meczu byla ciulowa...ale przeciez Ultras to nie tylko oprawa, ale przeciez doping !!! a ten byl z obu stron zajebisty...utwierdza mnie to w przekonaniu ze jednak Legia i RTS sa w tj kwestji najlepsi w Polsce.... naprawde jestem pod wrazeniem dopingu Widzewiakow...nie ma co mowic ze ucichli po bramkach.....minelo kilka minut i juz robili niezly kociol..... dla takich meczow warto zyc...

PS. Lokomotywa po 2 bramce byla super !!!..przyda sie na Lech....jak cala Zyleta odjedzie ;);)

DRAGO - Jesteś WIELKI !!!!

kamyk
17-05-2003, 18:19
c do oprawy to taka sobie kartonow nie moglem roszyfrofac jak **** a ten napis witamy w raju taki sobie ale mogl sie podobac :) barzo podobal mis ie sektor za bramka jak machali tam wszyscy flagami fajnie to wyglodalo:0 do do dopingu kibicow widzewa byl glosny ale nie rowny ale jak rykneli to bylo niezle! co do naszych to bylo ich slychac az sie dziwilem ze bedzie nas tak dobrze slychac ! brawo pikarze i kibice w srode kolejny klasyk oby do srody:)!!!

Kanapek
17-05-2003, 18:55
Pierwsze zdjęcia z meczu:
http://www.tylkowidzew.prv.pl/

Cipciuś
17-05-2003, 19:51
Yakuza a dzieki komu tam trafiles :/ ciekawe czy Cipcusiowi sie podobalo Mecz fajny spor ciekawych akcyjek no i wygrany , napis z szarf kiepsko wyszedl kartony to nawet nie wiem co na nich bylo ale fajnie wyglada taka masa flag na trybunie

Ba no kurde ! Jakze sie miało nie podobac ! Taki mecz taki klimat i takie towarzystwo - 1 klasa :D

No ja tez przyznam ze flagi na kijach fajowe były!
Kartony to w skali od 0-10 bedzie kompletne 0 - nic z nich nie wyszlo :D
"Witamy w Raju" w sumie troche mało efektowne. Zadymilo si etez pare razy - poza tymi nieudanymi kartonami i srednim napisem z szarf calkiem niezle im calosc wyszla :-)

Sergii
17-05-2003, 19:52
na www.ultras.pl sa juz opisy

Mrozo
17-05-2003, 20:03
Szkoda, że ten mecz nie został rozegramy o znacznie późniejszej porze, przynajmniej oprawa byłaby ciut efektowniejsza. Wynik również mógłby być inny :]. A tak mieliśmy "przyjemność" oglądać Waszą wielką radość po strzelonych bramkach. Ta "lokomotywa" całkiem nieźle się prezentowała, taka spontaniczna była (niezły pomysł).
P.S. Saganowski 2 bramki walnął, nie mogę w to uwierzyć... :/

yakuza
17-05-2003, 20:18
Yakuza a dzieki komu tam trafiles
Jędrek no ma się rozumieć że dzieki Tobie ;] 8-
Było zajebiście :)

emde
17-05-2003, 20:44
JA wlasnie wrocilem do domu z Łodzi.

ZALUJCIE ZE NIE POJECHALISCIE

wiecej napisze jak troche ochlone :)

ps. Ja kocham Legie lalalalala

ps. umpa, umpa umpa papa ;) :)

Afgan
17-05-2003, 21:37
no wyjazd byl kozacki...poza tym ze jestem troche ukamienowany... 8)

KAMIENIARZE... :fu:

marecki
17-05-2003, 21:38
Jestem ...i zadnym kamieniem nie dostalem :D
Ale u nas na trybunie niezła sieczka:/ 70% meczu patrzylem sie w niebo :/
Mnóstwo rozbitych głów:( NIECH WRESZCIE ZAMKNA TEN SEKTOR W PIZDU! :zly:

Ale po bramce na 0-2 fiesta! swietna zabawa tańce ,ciuchcia itp:):):)
Wczesniej doping slaby...ale mamy wymowke:D kamionke:/

Ze strony Widzewa ultras zero wrażenia...poza ogromna iloscia flag na drzewcach i sektorowka(naprawde ładna)

to tyle ...raz na 26 lat taki mecz :]

emde
17-05-2003, 21:52
no wyjazd byl kozacki...poza tym ze jestem troche ukamienowany... 8)

KAMIENIARZE... :fu:

Dostales? Cos powaznego? Ja ptarzylem sie w edna strone a dostalem z drugiej, ale w brzuch i to dosyc malym wiec nie bolalo bardzo. Szkoda tego chlopaka co stracil 2 palce... :/

Adis
17-05-2003, 22:04
Ja nie wiem... tym widzewiakom juz cos padło na te kamiee!!!
A co się stało, że koleś stracił 2 palce....????

Kamieniarze **** wam w twarze..!!! :fu: :fu:

Tomi
17-05-2003, 22:12
Ja nie wiem... tym widzewiakom juz cos padło na te kamiee!!!
A co się stało, że koleś stracił 2 palce....????

Kamieniarze **** wam w twarze..!!! :fu: :fu:

Z tego co mówił emde na GG to ci z RTS rzucali jakimiś peterdami a ten typ myślał chyba że to była raca, i jak podniósł to mu w ręcę wyjebało :hmm: :fu: :box: i dwa palce poszły sie *****. Nie ma bata w przyszłym sezonie też tam jadę.

A co do samego meczu, to oglądałem go w C+Z tego co było widać w TV to moge powiedzieć, że Oprawa wyszła tak sobie, świece przy dziennym świetle nie dały takiego efektu a co miała przedstawiać kartoniada to chyba wiedzą tylko sami Widzewiacy. Napis z szarf - ok ale jakoś mnie to nie rozjebało. FAjne momenty to kiedy na początku meczu mieli w **** flag na kijach( naprawdę zajebiście to wyglądało w TV) i kiedy wyciągnęli swoją sektorówkę.Dponig do momentu strzelenia bramki było nas raczej rzadko słychac ale potem to już nasz koncert - Brawa dla tych co byli.

P.S Mam pytanie do Widzewiaków którzy byli na tym meczu : Co było napisane na fladze która wisiała na płocie w samym rogu tej długiej trynuny (ta z napisaem Widzew), bo zdążyłem przczytać (chyba :help: ) "Łazienkowska zdobyta" ??? :hmm:

Afgan
17-05-2003, 22:22
ten koles stal obok mnie jak mu ta petarda wyjebala w reku... :fu: zal mi chloopaka na 20 minut stracilem sluch nic nie slyszalem... :hmm: a kolesia obok mnie krew z reki calego obryzgala...ze mna sie nic nie dzieje mam kostke rozjebana...plecak uratowal mi glowe... spadla na niego polowka ceglowki...raczej po tym bym juz nie wstal... :zly:

emde
17-05-2003, 22:36
Jeszcze ostry byl koles co zlamal reke w drodze do Łodzi, wystawil ja za okno i pierdolnal w slup. Skomplikowane zlamanie i dzis mial miec operacje w wawie i jakies druty, lapa na 3 miesiace w gips. Ale na meczu byl :)

szczepan
17-05-2003, 22:38
co do realazji w TV to super wygladalo po pierwszej bramce bo jak Kucharz cieszyl sie to idealnie w tle mial sektor Legii i Was cieszacych sie :D ;) :)

marecki
17-05-2003, 22:42
wlaśnie widzialem powtorki w c+ ...ja piernicze ale to byl szał radosci!!! :D:D:D

Kawa
17-05-2003, 22:44
A tu są zdjęcia http://legia.net/fotoWidzew/Ttrybuny/

Mrozo
17-05-2003, 22:45
P.S Mam pytanie do Widzewiaków którzy byli na tym meczu : Co było napisane na fladze która wisiała na płocie w samym rogu tej długiej trynuny (ta z napisaem Widzew), bo zdążyłem przczytać (chyba ) "Łazienkowska zdobyta" ??? Tam widniał napis: Jeszcze nigdy tak niewielu nie zrobiło tak wiele - Łazienkowska zdobyta i data tego ostatniego meczu u Was.

Kawa
17-05-2003, 22:47
P.S Mam pytanie do Widzewiaków którzy byli na tym meczu : Co było napisane na fladze która wisiała na płocie w samym rogu tej długiej trynuny (ta z napisaem Widzew), bo zdążyłem przczytać (chyba ) "Łazienkowska zdobyta" ??? Tam widniał napis: Jeszcze nigdy tak niewielu nie zrobiło tak wiele - Łazienkowska zdobyta i data tego ostatniego meczu u Was.
Hmm troche dziwny ten napis..... :hmm:

Krzpac
17-05-2003, 22:50

zalezy dla kogo... '8

i **** w dupe wszystkim którzy kamieniami rzucali -> równiez kamieniarzom od was... jeden o mały włos nie trafił mojej siostry kawałkiem płyty chodnikowej...

Raffi
17-05-2003, 22:51
I na tym poprzestańmy w kwestii samego napisu......... 8)

emde
17-05-2003, 22:52

zalezy dla kogo... '8

i **** w dupe wszystkim którzy kamieniami rzucali -> równiez kamieniarzom od was... jeden o mały włos nie trafił mojej siostry kawałkiem płyty chodnikowej...

No wlasnie **** wam w dupe. ***** tylko u was sa takie zwyczaje.

Kawa
17-05-2003, 22:54
I na tym poprzestańmy w kwestii samego napisu......... 8)
OK :)
A z tymi kamieniami to jakaś dziwna sprawa. Wszyscy krzyczą, ze to dno i wogóle, a kamienie same sie nie rzucaja...

Krzpac
17-05-2003, 23:04

nie nam tylko kamieniarzom, ok ?

emde
17-05-2003, 23:06

Ok, ale wiadomo kto zaczal, i moglibyscie zrobic wreszcie z tym porzadek bo niedlugo moze dojsc do tragedii.

Łysolek
17-05-2003, 23:42
Ja rozumiem że Was nerwy niosa , ale NIE PRZEKLINAĆ !!!!!

yusta
17-05-2003, 23:43
Kamienie non stop latające, petarda urywa komus palce......
Qrwa mać, od czego jest monitoring na stadionach?

Krzpac
17-05-2003, 23:45

monitoring to prowizorka na polskich stadionach...

yusta
17-05-2003, 23:53

monitoring to prowizorka na polskich stadionach...

Rozumiem że cały system licencyjny to jedna wielka prowizorka (vide kryta na Polonii), ale w takim razie po co cała ta szopka? Czy naprawdę musi dojść do jakiejś tragedii, żeby w PZPN-ie zaczęli mysleć?
Sorki, za delikatne rozmywanie tematu, ale się wnerwiłam :box:

kud(L)aty68
17-05-2003, 23:58
Krzpac - Twoja siostra mogla siedziec pod zegarem/na niciarce/pod dachem/ - czy ktos kazal jej lapac sie pod kamionke?
Nie mow mi, ze to my zaczelismy.
Ok, mozesz tak mowic, ale zapomnij zebym Ci uwierzyl.......
Okazuje sie, ze ten znienawidzony, szowinistystyczny Wojtek Hadaj ma racje, bo na Widzewie rzucaja kamieniami. Rzucali, rzucaja i rzucac beda...taka to juz widzewsko-lodzka kultura.

MAREK SAGANOWSKI!!!!!!!!!!!!!!!!

kud(L)aty68
18-05-2003, 00:04

?? Ale o co chodzi? Wyjasnij, na czym polega roznica miedzy WAMI i kamieniarzami? Kamionke uskutecznial chyba Widzew na swoim stadionie.
Od nas bylo tylko ca. 500 osob. Ale i ak jak sie okazalo wystarczylo ;)

yusta
18-05-2003, 00:13
A tak sie kończy ujawanianie elementów oprawy w prasie:

http://www.legialive.pl/photos3/03widzew2_f87.jpg

ems
18-05-2003, 00:36
a ja serdecznie gratuluje kibicom widzewa okrzykow "wypierdalac" przy interwencji policji i jechania z Legia kiedy my staralismy sie oswobodzic waszego kibica

widzew i policja - nowa koalicja...

a z tymi kamieniami to idzcie sie... ehm...

oprawa wyszla smiesznie, zwlaszcza jak czesc osob przestala podnosic kartony tylko czytala nasz transparent :)

kud(L)aty68
18-05-2003, 00:36
A tak sie kończy ujawanianie elementów oprawy w prasie:

http://www.legialive.pl/photos3/03widzew2_f87.jpg

ale tak czy inaczej ladny nam RAJ pilkarze (zwlaszcza Marek S) sprawili

:D

kud(L)aty68
18-05-2003, 00:45
a ja serdecznie gratuluje kibicom widzewa okrzykow "wypierdalac" przy interwencji policji i jechania z Legia kiedy my staralismy sie oswobodzic waszego kibica

a z tymi kamieniami to idzcie sie...

Co ci moge powiedziec. Te kamienie to taka lodzka (widzewska) "swiecka tradycja" - inna tradycja to taka, ze nikt tego K***A!!!!!!!!!!!! PZPN!!!!!!!!!!!!! nie widzi. CHWD tym wszystkim palantom.

szczepan
18-05-2003, 00:48
Krzpac: Twoja siostra siedziala tutaj? http://legia.net/fotoWidzew/Trybuny/03WidzewTrybuny37.jpg
http://legia.net/fotoWidzew/Trybuny/03WidzewTrybuny42.jpg

najpierw zacznijcie od swoich bo gdyby nie oni to pewnie z naszego sektora nic by nie polecialo...

kud(L)aty68
18-05-2003, 00:57
Szczepan - no jak? Przecierz cala warszawska legijna wiara pojechala na mecz, ze jednym tylko celem (bynajmniej, nie chodzi o kibicowanie swojej druzynie) swietowac po wygranej z lodziakami ;P

Adams_
18-05-2003, 00:59
http://legia.net/fotoWidzew/Trybuny/03WidzewTrybuny37.jpg

Ooo klub przyjaciolek policji widzimy na zdjeciu. Jak ladnie kolo chowa sie za pieska... pogratulowac, pogratulowac.

Kiju
18-05-2003, 01:28
Szczepan - no jak? Przecierz cala warszawska legijna wiara pojechala na mecz, ze jednym tylko celem (bynajmniej, nie chodzi o kibicowanie swojej druzynie) swietowac po wygranej z lodzkimi leszczami ;P

Szkoda ze moj poprzedni post wyjebano....
Widzisz Kudłaty,moze sie obrazisz,lecz czym bardziej Ciebie czytam ,tym bardziej uciekam w przekonanie ze mało znaczysz.....
Nie martw sie o Łodzkich leszczy,oni mimo ze przegrywali 0:3, cały czas dopingowali.My wiemy czym jest pokora i prezgrana,tego zycze i wam.Dlaczego?A dlatego iz uczy to pokory......my to znamy od paru lat,i potrafimy poznac porazke.....coz,czasami tak bywa.
DLA MNIE I TKA NA ZAWSZE BEDZIE SWIE LICZYL WIDZEW!!!!!!!

szczepan
18-05-2003, 01:35
Kiju chyba nie zrozumiales... nie chodzi o wywyzszanie sie etc tylko o to co jeden z widzewiakow napisal o rzucaniu kamieniami... przeczytaj troche wczesniej... :D

c_zary
18-05-2003, 02:03
Rozumiem sytuacje ale pamietajcie o tym, ze obowiazuje regulamin forum.

kud(L)aty68
18-05-2003, 02:21
Szczepan - no jak? Przecierz cala warszawska legijna wiara pojechala na mecz, ze jednym tylko celem (bynajmniej, nie chodzi o kibicowanie swojej druzynie) swietowac po wygranej z lodzkimi leszczami ;P

Szkoda ze moj poprzedni post wyjebano....
Widzisz Kudłaty,moze sie obrazisz,lecz czym bardziej Ciebie czytam ,tym bardziej uciekam w przekonanie ze mało znaczysz.....
Nie martw sie o Łodzkich leszczy,oni mimo ze przegrywali 0:3, cały czas dopingowali.My wiemy czym jest pokora i prezgrana,tego zycze i wam.Dlaczego?A dlatego iz uczy to pokory......my to znamy od paru lat,i potrafimy poznac porazke.....coz,czasami tak bywa.
DLA MNIE I TKA NA ZAWSZE BEDZIE SWIE LICZYL WIDZEW!!!!!!!

Ja malo znacze, naprawde - dokladnie tyle, ile znaczy jeden typ, jego glowa, komputer, klawiatura i lacze do netu.
Tylko sobie nie pomysl, ze jestem jakims napinaczem netowym...a moze juz pomyslales?
A za"kamionke" bede Wam jechal do konca zycia, mojego lub jej, bezapelacyjnie.

Afgan
18-05-2003, 08:12
to co robil widzew to przechodzilo ludzkie pojecie...Wy zaczeliscie kamionke a my tylko sie bronilismy...i za te petardy to wiele straciliscie w moich oczach...przez was ledwo co chodze... :zly:

Łysolek
18-05-2003, 08:41
Ja niestety w tym roku do Łodzi nie pojechałem , może to i dobrze bo z poprzednich lat nauczyłem se jednego - te ****. nie mają honoru !! Będąc 3 lata temu dostałem również kamulcem pokaźnych rozmiarów , miałem wtedy pękniętą podstawę czaszki :box: Ja wiem że Ty Kiju i twój zakichany Widzew to macie pokorę , honor i wogóle jesteście NAj !!11 Ale zastanów się człowieku gdybym zginął czy jakiś inny kibic ?? Czy zastanowiłes się chociaz przez chwile , gbyby jakiś kamień od Was zabił kibica ?? I y śmiesz mówić że macie pokorę !!!!!!! Wy k**** g**** macie !!!!!!!!!!!! Tylko to potraficie - rzucać kamieniami , bo nawet oprawa tez już Wam nie wychodzi !!!
Nie mam Kiju mimo wszytsko urazu do Was jako Widzewa że prawie mnie zajebaliście , bo to jest nieważne , ale zastnówcie się , gdyby na naszym sektorze stał ojciec z dzieckiem i owe dziecko dostało by kamieniem , po czym zmarło ?? echhh ... Ty i ta cała łódzka kultura !!!!!!:( :/ :zly: :zly: :zly:

Broda
18-05-2003, 09:44
Pamiętacie mecz na 2:1 dla Widzewa u was kiedy to f Smuda robił uniki przed cegłówkami (którego notabene później nosiliście na rękach),
"Zapomniał wół jak cielęciem był"

Adiq
18-05-2003, 10:20
Pamiętacie mecz na 2:1 dla Widzewa u was kiedy to f Smuda robił uniki przed cegłówkami (którego notabene później nosiliście na rękach),
"Zapomniał wół jak cielęciem był"
Nie wiem jak ty, ale ja dostrzegam sporą różnicę. Pojedynczy przypadek w odwrotną stronę w pojedynczą osobę. Wy za to napierdalacie tymi kamieniami w tłum ludzi na każdym meczu u siebie z nami. Niektórzy nawet szczycą się to tradycją! Przy takiej ilości osób na tak małym sektorze nie ma nawet szans, żeby lecący kamień w kogoś nie trafił! Zakładam, że ty również mogłeś rzucać na tym meczu kamieniami, bo w twoim wpisie nie ma żadnego potępienia tego wyczynu, a tylko próbujesz udowodnić, że nam się należy.

emde
18-05-2003, 11:07
ems przupomnial o waznej rzeczy. Kiju, Krzpac lub inni z rts jak skomentujecie fakt rzucania w nas kamieniami gdy na nasz sektor wjechaly psy?

MaxyM
18-05-2003, 11:44
Ja rozumiem złość, bo jakbym dostał kamieniem to też by mnie nosiło ale...

...sami sobie wyznaczyliśmy standarty na tym forum i prosze o ich nie łamanie, bo zacznie się od tego, a skończy jak na forum Wisły.

pozd.
MaxyM

Krzpac
18-05-2003, 11:53
ems przupomnial o waznej rzeczy. Kiju, Krzpac lub inni z rts jak skomentujecie fakt rzucania w nas kamieniami gdy na nasz sektor wjechaly psy?

na tym meczu było duzo ludzi, którzy chodzą na mecze okazjonalnie, którzy w ogóle nie czują klimatów kibicowskich... tak jest na kazdym stadionie jak pojawiaja się ludzie, którzy chcą tylko obejrzeć widowisko sportowe, zas sprawy kibicowskie ich gówno obchodzą... pamietasz zascia na stadionie sląskim ? nawet u was jak ostatnio z wami graliśmy tez słychać było brawa, jak psy wjechały na nas sektor...
=====
klaskała tylko czesc długiej, pod zegarem i na nss nikt nie klaskał (lub pojedyncze osoby, które zostały "uciszone")... pod zegarem krzyczeliśmy "zostaw kibica ty kur..."

ta wiec nie wsadzaj kibiców WIDZEWa do jednego worka...

Krzpac
18-05-2003, 11:56
Krzpac: Twoja siostra siedziala tutaj? http://legia.net/fotoWidzew/Trybuny/03WidzewTrybuny37.jpg
http://legia.net/fotoWidzew/Trybuny/03WidzewTrybuny42.jpg

tak... siedziała na nss...

Kawa
18-05-2003, 12:11

na tym meczu było duzo ludzi, którzy chodzą na mecze okazjonalnie, którzy w ogóle nie czują klimatów kibicowskich... tak jest na kazdym stadionie jak pojawiaja się ludzie, którzy chcą tylko obejrzeć widowisko sportowe, zas sprawy kibicowskie ich gówno obchodzą... pamietasz zascia na stadionie sląskim ? nawet u was jak ostatnio z wami graliśmy tez słychać było brawa, jak psy wjechały na nas sektor...
=====
klaskała tylko czesc długiej, pod zegarem i na nss nikt nie klaskał (lub pojedyncze osoby, które zostały "uciszone")... pod zegarem krzyczeliśmy "zostaw kibica ty kur..."

ta wiec nie wsadzaj kibiców WIDZEWa do jednego worka...
A czy akmieniami rzucaja pikniki czy osoby "kumate"? Bo na wszym forum pojawiły sie wpisy, ze na niciarce(tak się to nazywa?) siedza osoby łagodnie mówią niezbyt zwiazane z ruchem kibicowskim. Któryś z was na waszym forum twierdził, że typ chowający się za psem jest picnicem, ale jakoś mnie nie przekonały te tłumaczenia. Jakby niechciał oberwac to odszedłby daleko od płotu a nie stał zaraz obok niego:/

ems
18-05-2003, 12:38
na tym meczu nie uslyszalem z waszej strony zadnego "zostaw kibica" - wychodzi, ze na mecz przyszlo 10 tysiecy piknikow. niezla widownia, doprawdy........

Krzpac
18-05-2003, 13:00
na tym meczu nie uslyszalem z waszej strony zadnego "zostaw kibica" - wychodzi, ze na mecz przyszlo 10 tysiecy piknikow. niezla widownia, doprawdy........

nie badz smieszny

ems
18-05-2003, 13:01
dobrze wiesz o co chodzi, sam jestes smieszny tlumaczac sie takimi bzdurami

Mrk
18-05-2003, 13:10
W tym roku nie byłem w Łodzi, ale byłem na 2 poprzednich meczach w Łodzi i też latały kamienie. W naszych szeregach mnóstwo rannych - dziewczyny, dzieci z porozbijanymi głowami. Dlatego bardzo proszę widzewiaków, żeby nie ******* bzdur, bowiem ich kibice (ocywiście nie wolno wszystkich kibiców wrzucać do jednego worka) zawsze już będą kojarzyć mi się z gnojkami bez honoru, którzy potrafią tylko kamieniami rzucać. Tylko u was są takie jazdy - nigdzie nie widziałem czegoś podobnego. Zasługujecie tylko i wyłącznie na pogardę...
Te wasze szarfy też wyszły raczej średnio. O dopingu się nie wypowiadam, bowiem mecz oglądałem w knajpie, a tam tego aż tak bardzo dobrze nie było słychać.

Krzpac
18-05-2003, 13:10
dobrze wiesz o co chodzi, sam jestes smieszny tlumaczac sie takimi bzdurami

ja się nie tłumacze, ja pisze jak było...

ems
18-05-2003, 13:13
ja tez.

Krzpac
18-05-2003, 15:14
podajcie wszystkie adresy stron Legii gdzie znajde zdjęcia z meczu...

pozdr. ;)

emde
18-05-2003, 15:17

pozdr. ;)

www.legia.net i www.legialive.pl

Grochów
18-05-2003, 15:28

pozdr. ;)

www.legia.net i www.legialive.pl
www.legianet.com
Teraz Ty podaj Widzewskie strony ze zdjeciami z wczorajszego meczu.

dyha
18-05-2003, 15:36
A tak mam pytanie . Czy to widzew ma flage ludzie honoru ?? bo jak tak , to na takie mecze jak wczorajszy powinni ją sciągać :fu:

Raffi
18-05-2003, 15:40
http://f23.parsimony.net/forum45642/messages/77053.htm
tu jest parę również

Krzpac
18-05-2003, 15:52
Czy to widzew ma flage ludzie honoru ?

ma

dyha
18-05-2003, 16:16

ma

to niewieszajcie jej na takich meczach jak ten . chyba wiesz dlaczego...

Kiju
18-05-2003, 16:51

ma

Dzieki Dycha za uwage,zrobimy tak jak mówisz.

Mrk
18-05-2003, 17:06

ma

A może nie ma racji?

Raffi
18-05-2003, 17:22
tutaj jest jeszcze trochę zdjęć z tego meczu (http://www.mil.net.pl/~lacny/Zdjecia/widzew_legia/widzew_legia.html)

_Bart
18-05-2003, 17:23
Nie chciałem się mieszać bo na meczu niestety nie byłem (czego teraz bardzo załuje) ale po przeczytaniu wpisu Czarka Kucharskiego na jego forum to jestem pod wrażeniem "raju" Widzewiaków

"cieszę się z bramki a z gry trochę mniej!!!! Bywało jednak tak ,że grałem dobrze ale bez bramki."Rajscy " kibice zdopingowali nas przed meczem gdy musieliśmy przedzierać się między nimi z autokaru do szatni wyzwiskami ,nieprzychylnymi gestami ,rzucaniem kamieniami i butelkami w autokar.Przed meczem zapowiadali ,że pokażą jak dopingować kulturalnie ,napis "witamy w raju "miał to sugerować .Rzeczywistość okazała się inna. "

Jeżeli tak wygląda "raj" to ja pier**** wole piekło.

A tu jeszcze fotki ludzi którzy przeżyli ten "raj"
http://www.legialive.pl/photos3/03widzew2_f119.jpg
http://www.legialive.pl/photos3/03widzew2_f123.jpg
http://www.legialive.pl/photos3/03widzew2_f124.jpg
http://www.legialive.pl/photos3/03widzew2_f151.jpg

Niestety jak ktoś zobaczy takie zdjęcia to nie ma co go zachęcać do przyjścia na mecz bo nigdy w życiu nie przyjdzie.

Afgan
18-05-2003, 17:34
dobrze ze to tylko na Widzewie tak napierdalaja tymi kamulcami...a nie tez na innych stadionach...podobnej wielkosci kamieniem (kawalkiem betonu) dostalem w plecak ktory mialem na glowie...sami sie domuslcie co by sie dzialo jak bym nie mial tego plecaka na glowie... :help:

yusta
18-05-2003, 17:46
Podobno na meczu, na sektorze gości, wśród kibiców Legii był delegat PZPN-u. Jego relacja, plus zdjęcia rozbitych głów po meczu, powinny doprowadzić do ukarania Widzewa. Jeżeli sytuacja ta nie spotka się z jakąkolwiek reakcją, to zrobią z siebie nieudolnych tepaków :zly:

dyha
18-05-2003, 18:01

ma

:hmm: nie wiem jak to rozumieć , nabijasz się czy mowisz poważnie . Bo czytając twoją wypowiedź to traktuje to jako kpine

Kiju
18-05-2003, 18:05
Dobrze,ze kibice Legii sa niezwykle kulturalni i nie rzucali kamieniami... :/

Dodam ze kamienie strasznie mnie irytują,szkoda ze tak jest i mam nadzieje ze takie wypadki nie beda sie powtazac.

Kawa
18-05-2003, 18:13

Dodam ze kamienie strasznie mnie irytują,szkoda ze tak jest i mam nadzieje ze takie wypadki nie beda sie powtazac.
A co mieli zbierać te kamienie i potem zabrać je do Warszawy?

dyha
18-05-2003, 18:22

kiju radze Ci zebys nie pisal wiecejw tym temacie , bo wystawiasz sie na pośmiewisko . Próbujesz nas przekonać ze kamionka jest super i należy ją popierać ? Ja na meczu nei byłem , ale patrząc na fotki nawet i sie ciesze . Wiec może skoro tak powiekszacie i modernizujecie sektorówke , to zmiencie napis na fladze na LUDZIE BEZ HONORU

Kiju
18-05-2003, 18:22

Rzucali kibice obu druzyn,wiec pisanie tylko o złych wiedzewiakch jest obłudne.

Kawa
18-05-2003, 19:01

Rzucali kibice obu druzyn,wiec pisanie tylko o złych wiedzewiakch jest obłudne.
No niedziewne, ze kibice Legii rzucali! Czy jak napadnie Cie ktoś na ulicy i zaczyna bic to stoisz i sie patrzysz? Wątpie. Jekbym tam był to napewno odrzucałbym te kamienie, chociaż jestem wielkim przeciwnikiem takiego postępowania. Wogóle w waszym mysleniu po meczu z nami na jesieni daje się zauważyć pewna ciekawą prawidłowość- atakujecie kogoś, bądź też robicie coś niezbyt mądrego, a potem tłumaczycie się ze zostaliście sprowokowani i zwalacie cała wine na druga strone.

MaxyM
18-05-2003, 19:02
Ludzie, przestancie dyskutowac z kibicami Widzewa bo jest to monolog.

Kiju, pewnie jakbys dostal 3x pod rzad w glowe kamieniem to bys nie odrzucil, stalbys dalej i myslal, niech rzucaja moze ich Bog ukara i piorunem strzeli w potylice - bez przesady.

Pamietasz wasze tlumaczenia, dlaczego wtargnieto u nas na boisko... zapewne pamietasz wiec nie pisz glupot i nie odpowiadaj w stylu, nic o nas, wy rzucaliście też więc nie macie powodu sie denerwowac.

Zobacz na zdjecia, ludzie pojechali na mecz, na mecz pilkarski, nie na Stalingrad - zobacz zdjecia, pelno kobiet i mlodych kibicow, zreszta jakie to ma znaczenie.

Kiju
18-05-2003, 19:15
Maxym,***** mac...nie pisze ze rzucanie kamieniami jest ok,bo jest to bardzo chujowe zachowanie,jest mi za to wstyd i wiekszosci kibicow widzewa tez sie to nie podoba.
Wyszła lipa z kamieniami,to nasza wina lecz nie robcie tez z siebie az tak poprawnych kibicow,bo kamieniami od was nie rzucały duchy.
Po naszej stronie tez było wiele rozwalonych głów...mam wielka nadzieje ze takie zachowanie bylo ostatni raz,o w takich sytuacjach naprawde nietrudno o tragedie.Tez sie bałem o braciaka,ktory siedzial na niciarce z siedmioletnim dzieciakiem,kamienie nie lataly tylko w wasza strone.
Nie rozkminiam dalej tego tematu...

MaxyM
18-05-2003, 19:32
Ja wiem przecież, że nie wszyscy na stadionie w Łodzi rzucali kamieniami w ludzi, i wiem, że pewno też ktoś dostał w czerep odrzuconym kamieniem ale te odrzucone jestem w stanie zrozumieć. Trzeba wyplenić takie zachowanie, bo nie może być tak, że człowiek jadący na mecz i tylko na mecz wraca z rozbitą głową albo jak jeden pechowiec bez dwóch palcy. Wkurwia mnie to tym bardziej, że jak nakręciłem kumpla by szedł ze mną na Lecha to po tym, co zobaczył i usłyszał boi się iść – i nie pomagają tłumaczenia, że to u nas się nie zdarzy.

Raffi
18-05-2003, 20:16
mam wielka nadzieje ze takie zachowanie bylo ostatni raz,o w takich sytuacjach naprawde nietrudno o tragedie.Tez sie bałem o braciaka,ktory siedzial na niciarce z siedmioletnim dzieciakiem,kamienie nie lataly tylko w wasza strone.
Nie rozkminiam dalej tego tematu...

Ok.
Podejrzewam, że twoje życzenia się spełnią, po tym jak delegat PZPN obejrzał sobie z bliska kamionkę. Od nowego sezonu zapewne sektor gości wróci na stare miejsce, czego nam i wam życzę.

kacper
18-05-2003, 21:06
na meczu nie byłem oglądełem tylko na kanalu plus teraz zdjecia z netu. kwestia kamieni wydaje mi sie skandalem, Widzewiacy to bezmozgowia, moga nie lubic Legionistow to i dobrze ale rzucając głazami nie myslą że komus moze sie cos stac poważnego. chocby jakies dziewczynie ale nie ma o czym mowic Widzew to Widzew
chcialbym wspomniec o oprawie. mysl;e ze Legia tez powinna cos wymyslic w kwestii flag. obiektywnie uwazam ze Widzew pokazal sie tu bardzo dobrze, podobnie stroje w barwach (przynajmniej takie odnioslem wrazenie) byly b. spoko.
Chociaz Legia nie ma sobie rownych w kartoniadach, ale mysle że powinna rywalizowac na wszystkich frontach.
Ludzie przychodzcie na mecze ubrani na zielono-czerwono (albo uzgodniajmy zawsze w NL ,internmecie, gdziekolwiek) no i flagi wiecej - ze sto takich duzych na kijach, jak Widzewiacy ale w poprawnych barwach
pozdrawiam
Kacper
TYLKO LEGIA

Adiq
18-05-2003, 21:18
Kacper witamy na forum. Musisz jednak pamiętać, że obowiązują tu pewne zasady. Nie obrażamy tutaj innych klubów i szanujemy ich nazwę dlatego zeedytowałem twój post.

Walek_C.Z.K
18-05-2003, 21:56
Łazienkowska zdobyta??? hmm, jeśli liczyć wbiegnięcie na boisko, to zdobycie Łazienowskiej? Cóż, myślałem, ze trochę więcej, ale włączam sie do dyskusji troche podpity, więc nie komentuje.
Ale jedno wiem, rzucanie Widzewiaków kamieniami, to brak honoru,co chcieli tym udowodnić, nie wiem ? A wydaje mi sie ze wbiegnięcie Widzewiaków w naszą stronę było na pokaz...

Walek_C.Z.K
19-05-2003, 09:12
Łazienkowska zdobyta??? hmm, jeśli liczyć wbiegnięcie na boisko, to zdobycie Łazienowskiej? Cóż, myślałem, ze trochę więcej, ale włączam sie do dyskusji troche podpity, więc nie komentuje.
Ale jedno wiem, rzucanie Widzewiaków kamieniami, to brak honoru,co chcieli tym udowodnić, nie wiem ? A wydaje mi sie ze wbiegnięcie Widzewiaków w naszą stronę było na pokaz...

Rzeczywiście, byłem podpity, ale ogólnie rzecz biorąc zgadzam sie ze swoją wypowiedzią!

kamyk
19-05-2003, 09:47
30 rannych kibiców

Jak każdy pewnie już wie przed meczem oraz w przerwie spotkania Widzew - Legia doszło spięć pomiędzy fanami Widzewa i Legii. Choć prawie pewne było, że do takich incydentów dojdzie stadion przy al. Piłusdskiego w Łodzi nie był odpowiednio zabezpieczony. Jeszcze przed meczem nie wiadomo jak na boisko wtargnęło kilkunastu fanów Widzewa, którzy pobiegli w stronę sektoru zajmowanego przez fanów z Warszawy. Do bójki nie doszło ponieważ sektor dla gości jest odgrodzony podwójnym płotem. Akcja policji a potem również nawet oddziału antyterrorystycznego spowodowało, że do większych starć nie doszło. Strony poprzestały "jedynie" na wymianie kamieniami. Po powrocie do Warszawy 30 kibiców Legii nadawało się do hospitalizowania (głównie rany glowy). Jeden z nich stracił trzy palce.
Po raz kolejny piłkarskie święto zostało zakłócone przez niewielką grupę pseudokibiców, dla których sportowa rywalizacja ma mniejsze znaczenie niż walka z kibicami przeciwnymi.

Bombel
19-05-2003, 11:04
30 rannych kibiców

Jak każdy pewnie już wie przed meczem oraz w przerwie spotkania Widzew - Legia doszło spięć pomiędzy fanami Widzewa i Legii. Choć prawie pewne było, że do takich incydentów dojdzie stadion przy al. Piłusdskiego w Łodzi nie był odpowiednio zabezpieczony. Jeszcze przed meczem nie wiadomo jak na boisko wtargnęło kilkunastu fanów Widzewa, którzy pobiegli w stronę sektoru zajmowanego przez fanów z Warszawy. Do bójki nie doszło ponieważ sektor dla gości jest odgrodzony podwójnym płotem. Akcja policji a potem również nawet oddziału antyterrorystycznego spowodowało, że do większych starć nie doszło. Strony poprzestały "jedynie" na wymianie kamieniami. Po powrocie do Warszawy 30 kibiców Legii nadawało się do hospitalizowania (głównie rany glowy). Jeden z nich stracił trzy palce.
Po raz kolejny piłkarskie święto zostało zakłócone przez niewielką grupę pseudokibiców, dla których sportowa rywalizacja ma mniejsze znaczenie niż walka z kibicami przeciwnymi.

Chcialbym sie ustosunkowac do wypowiedzi Kamyka. Uwazam ze problem lezy w kwestii polozenia sektora na stadionie Widzewa + odpowiedniego zabezpieczenia. Pamietamy co wyprawiali kibice Widzewa w Warszawie. Zgadzam sie w zupelnosci co do kwestii wtargniecia oddzialu antyter. Osobna kwestia jest w jaki sposob interweniowali. Na uwage zasluguje rowniez fakt zupelnie bezczynnej postawy policji wobec rzuczania kamieniami w nasz sektor. Co do roku ten sam problem, nikt nie interweniuje. Chyba musi dojsc do tragedii zeby misie z PZPN zwrocili uwage na stadion w Lodzi. Mysle ze, gdyby podobne rzeczy mialy miejsce w Warszawie na stadionie Legii od razu dostalibysmy kare ograniczenia widowni. Z tego co wiem i widzialem kibice Legii nie pozostali dluzni i bylo paru rannych po stronie Widzewa. Osobiscie jestem przeciwnikiem rozwiazan silowych, a szczegolnie na stadionie. Udajac sie na mecz chce aktywnie uczestniczyc w widowisku, a nie ciagle patrzec w niebo, czy czasem nie nadlatuje aktywny glazik. Co do ultras Widzewa. Cieniutko wypadli szczegolnie z tymi szarfami. Moze pomysl dobry, w sumie nikt jeszcze nie ulozyl napisu z szarf. Najlepiej prezentowaly sie falgi na kijach. Ogolnie 3-. W porownaniu z meczem w Warszawie to blado. Nie zmienia oceny godzina meczu. Szkoda ze kibice spod zegara nie widzieli bramki Czarka :rotfl: polecam C+
Pzdr

MaxyM
19-05-2003, 11:08
Ja proponuje powysylac maile do C+, dzis jest sportowe forum i moze o tym ktos wspomni, co jest prawdopodobne bo oni w odroznieniu do innych programow czytaja maile i juz nie raz poruszali spraawy w nich zawarte: sport@cplus.com.pl

Tylko niech nikomu nie przyjdzie do glowy wysylac maile z bluzgami :> .

1916
19-05-2003, 11:51
to rozmowa po meczu z jednym kibicem widzewa ..

[ widzew ] (17-05-2003 21:06)
myślałem żekibice ze stolicy mają swój honor
[ legia ](17-05-2003 21:06)
heh
a Wy macie ?
[widzew ] (17-05-2003 21:06)
napierdalaliscie kamieniami w 500set osobową grupe ..
paranoja ..
[ widzew ] (17-05-2003 21:07)
ehh
[ widzew ] (17-05-2003 21:07)
a kto zaczoł - spytaj się chłopaków którzy byli

resztę niech komentują Ci co byli w łodzi

pzdr.

Kiju
19-05-2003, 11:58
Co do ultras Widzewa. Cieniutko wypadli szczegolnie z tymi szarfami. Moze pomysl dobry, w sumie nikt jeszcze nie ulozyl napisu z szarf. Najlepiej prezentowaly sie falgi na kijach. Ogolnie 3-. W porownaniu z meczem w Warszawie to blado. Nie zmienia oceny godzina meczu. Szkoda ze kibice spod zegara nie widzieli bramki Czarka :rotfl: polecam C+
Pzdr

Widac Bombel jak mało wiesz o ultrasowaniu...
No i jezeli twoim zdaniem godzina meczu nie ma wpływu na ocene to gratuluje dobrego samopoczucia,o godz 16 przy świecącym w morde słoncu prawie cała pirotechnika traci szanse bytu...ciekaw jestem czy jezeli Legia gralaby z Lechem o 16 to tez sililaby sie na pirotechnike,ktorej prawie wcale nie widac(oprocz swiec dymnych).
Co do naszej oprawy to wcale nie ukrywamy ze kartony wypadły lipnie,jednak szarfy wyszły bardzo dobrze ,ktos piszac ze wypadły słabo jest nieobiektywny i tyle.[/b]

1916
19-05-2003, 12:07
No i jezeli twoim zdaniem godzina meczu nie ma wpływu na ocene to gratuluje dobrego samopoczucia,o godz 16 przy świecącym w morde słoncu prawie cała pirotechnika traci szanse bytu...ciekaw jestem czy jezeli Legia gralaby z Lechem o 16 to tez sililaby sie na pirotechnike,ktorej prawie wcale nie widac(oprocz swiec dymnych).
Co do naszej oprawy to wcale nie ukrywamy ze kartony wypadły lipnie,jednak szarfy wyszły bardzo dobrze ,ktos piszac ze wypadły słabo jest nieobiektywny i tyle.[/b]

Ultras to nie tylko pirotechnika.

legart
19-05-2003, 12:11

:buhaha: mam wrażęnie że także pojęcia kartoniady, szarfy, doping są nieobce Kijowi 8-
A napisy z szarf chyba faktycznie już wcześniej były i u Lechitów i Widzewiaków.

Kiju
19-05-2003, 12:12

Dziękuje za podpowiedz,nie wiedziałem o tak istotnej sprawie. :/

Kiero
19-05-2003, 12:22
Na koniec tej jałowej dyskusji:jesli twierdzicie,ze Widzewiacy,ktorzy robia kamionki nie maja honoru to macie racje.Ale jestem w 100 % PEWIEN ze gdyby stadion Legii mialby podobna budowe jak Widzewa (trybuny gosci i gospodarzy obok siebie) to w Warszawie bylaby taka sama sytuacja.I nie ma tu znaczenia czy ktos jest z Lodzi czy z Warszawy.Wiekszosc naszego spoleczenstwa jest po prostu permanetnie schamiała i zdziczała.To było primo.
Natomiast secudno:skonczcie juz rozpamietywac mecz z nami u Was.Wiem,ze bardzo trudno przyznac sie do porazki i nigdy tego nie uczynicie.Nie ma wiec sensu przekonywanie siebie nawzajem bo i tak nikt nikogo do niczego nie przekona.
Prawda jest taka,ze sie nienawidzimy i nie zmienia tego reguly tego forum,wymuszone usmieszki i uprzejmosc.Wygraliscie i dostaje z tego powodu qrvicy :fu:
Ale jeszcze nadejdzie czas odegrania!I tym optymistycznym akcentem koncze.

legart
19-05-2003, 12:28
A Ja Kiero mam viceversum, dawno taki szczęśliwy nie byłem ;) . A co do tej kamionki to faktyczni ktoś powinien coś zrobić (i nie pisze tu o zamykaniu stadionu czy nie wpuszczaniu kibiców przyjezdnych) bo końcu jakiś Legionista lub Widzewiak zarobi w skroń i będzie tragedia.

Bombel
19-05-2003, 12:38
W sumie musze Ci przyznac racje Kiju co do piro. Godzina meczu faktycznie byla z dupy. Jedynie barwnie mogly wypasc swiece dymne. Co do szarf podtrzymuje poprzednia opinie ze napis byl taki sobie choc wykonanie dobre. Spodziewalem sie jednak czegos wiecej, jak chocby cos w stylu meczu Widzew - Lech. Pzdr. :]

Mazi
19-05-2003, 12:43
Natomiast secudno:skonczcie juz rozpamietywac mecz z nami u Was.Wiem,ze bardzo trudno przyznac sie do porazki i nigdy tego nie uczynicie.Nie ma wiec sensu przekonywanie siebie nawzajem bo i tak nikt nikogo do niczego nie przekona.

Nasza porażka ??? Chyba sam nie wierzysz w to co piszesz ...

Bombel
19-05-2003, 13:13
Wiekszosc naszego spoleczenstwa jest po prostu permanetnie schamiała i zdziczała

Jedyne sluszne zdanie! ;)

aaadamm
19-05-2003, 13:18
A ja ma minne pytanie:

Jakie flagi byly na meczu?
- Deyna
- Jesteśmy Wasza stolica
- Warriors
- Den Haag
- Legijni Patrioci
- ????

co dalej ???

Diabol
19-05-2003, 14:54
Pamietajmy, ze gramy z Widzewem i dopoki nie bedzie gwizdak - nie bede sie cieszyl.
Miło czytać takie stwierdzenia! :+: To znaczy, że pamiętacie 1996 i 1997 rok. Wybaczcie mi, ale jakoś muszę się pocieszyć!

legart
19-05-2003, 14:56
Miło czytać takie stwierdzenia! :+: To znaczy, że pamiętacie 1996 i 1997 rok. Wybaczcie mi, ale jakoś muszę się pocieszyć!

Niestety pamiętamy, ale mam nadzieję że kiedyś w przyszłości u Was będziemy świętować w podobny sposob mistrzostwo ;) :>

Diabol
19-05-2003, 14:59
A na koniec Artek Boruc daje dobry przykład rzucając swoją bluzą ;)

Trzeba też przyznać kibicom Widzewa, że dopingowali dziś dosyć dobrze, wprawdzie po utracie bramek już stopniowo coraz ciszej, aż w końcu dali się momentami zdominować, ale i tak była grupa ,która śpiewała cały czas. Odniosłem nawet wrażenie, że po meczu nawet nasi piłkarzy jakoś wyrazili swoje uznanie dla nich. W nagrodę usłyszeli "Legia to stara..." :/
Dzięki za pochwały. Też sądzimy, że nie było najgorzej. Ale z tym uznaniem od Waszych piłkarzy to już przesadziłeś. Nic takiego nie widziałem. Zresztą, jeszcze nie było takiego legionisty, który by zdobył się na obiektywizm wobec widzewskich kibiców...

Diabol
19-05-2003, 15:07
Widzew dal dupy z oprawą. Chujowo im wyszło Witamy w raju i wogole lipa. Nie tego sie po nich spodziewałem.
Nie no, znowu się zaczyna! Tak, Wy pokazaliście super oprawę. Mieliście 200 flag na kijach, 1500 serpentyn, sektorówkę, świece dymne, race, achtungi, szarfy, kartony i śpiew przez niemal cały mecz! I nagle obudziłeś się zlany potem, bo okazało się, że tak mogliście się zaprezentować, a nie pokazaliście prawie NIC! Sorry dla normalnych, nie chciałem tak prosto w mordę tego wykrzyczeć, dopóki nie znajdzie się jakiś cymbał, który nawet na meczu nie był. Piknik jeden... Prawda jest taka, że obudziliście się na chwilę dopiero po strzeleniu gola. A oprawy dalej zero. Do tego momentu, oprócz kilku krzyknięć, jakby Was nie było na stadionie! Nie wiem, czym wytłumaczyć Waszą marną postawę? Pozdrawiam normalnych.

1916
19-05-2003, 15:16
A ja ma minne pytanie:

- Deyna
- Jesteśmy Wasza stolica
- Warriors
- Den Haag
- Legijni Patrioci
- ????

co dalej ???

jak sie nie myle to jeszcze była flaga " Muranów "

http://www.legialive.pl/photos3/03widzew2_f40.jpg

Diabol
19-05-2003, 15:23
[quote=Adis]
A co do samego meczu, to oglądałem go w C+Z tego co było widać w TV to moge powiedzieć, że Oprawa wyszła tak sobie, świece przy dziennym świetle nie dały takiego efektu a co miała przedstawiać kartoniada to chyba wiedzą tylko sami Widzewiacy. Napis z szarf - ok ale jakoś mnie to nie rozjebało. FAjne momenty to kiedy na początku meczu mieli w **** flag na kijach( naprawdę zajebiście to wyglądało w TV) i kiedy wyciągnęli swoją sektorówkę.Dponig do momentu strzelenia bramki było nas raczej rzadko słychac ale potem to już nasz koncert - Brawa dla tych co byli.

P.S Mam pytanie do Widzewiaków którzy byli na tym meczu : Co było napisane na fladze która wisiała na płocie w samym rogu tej długiej trynuny (ta z napisaem Widzew), bo zdążyłem przczytać (chyba :help: ) "Łazienkowska zdobyta" ??? :hmm:
Napis na płótnie: "Jeszcze nigdy tak niewielu nie zrobiło tak wiele - 26.10.2002 Łazienkowska zdobyta". Z datą mogło mi się pochrzanić, ale była tam data ostatniego meczu na Łazienkowskiej, kiedy to Destro zrobili małą rozpierduchę. Wracając do Twoich komentarzy - dobrze zauważyłeś, że do momentu strzelenia bramek Wasz doping słabiutki. Masz całkowitą rację. Generalnie jest pewna zasada u nas na forum, że jak nie byłeś na meczu to nie komentujesz nic, co się na nim działo. To tylko taka moja uwaga... Jeśli zaś chodzi o kamienie, to przypomnijcie sobie co latało w naszą stronę na ostatnim meczu w Warszawie. Goździki? To nie jest wymysł łódzki. I żeby nie było wątpliwości - jestem przeciwny tego typu "odwadze". Pozdrawiam.

Diabol
19-05-2003, 15:33

oprawa wyszla smiesznie, zwlaszcza jak czesc osob przestala podnosic kartony tylko czytala nasz transparent :)

Coś Ci się pojebało stary, albo, jak wielu na tym forum, na meczu nie byłeś. Krzyczeliśmy TYLKO i wyłącznie "zostaw kibica..." A o Waszej oprawie już pisałem. Byliście "doskonali". Z dopingiem zresztą też... Trochę obiektywizmu.

Diabol
19-05-2003, 15:45
Dlatego bardzo proszę widzewiaków, żeby nie ******* bzdur, bowiem ich kibice (ocywiście nie wolno wszystkich kibiców wrzucać do jednego worka) zawsze już będą kojarzyć mi się z gnojkami bez honoru, którzy potrafią tylko kamieniami rzucać.

Gdybyś był "kumaty", to nie palnąłbyś takiego kwasu. Ale musiałbyś znać pewne zdarzenia, które Twoim słowom przeczą!

yakuza
19-05-2003, 15:47
Ej kolezko spokojnie nie napinaj sie tak... :hmm:
I nie ohbrażaj nikogo na forum bez potrzeby...

szczepan
19-05-2003, 15:54
Kiero a co ma budowa stadionu WP do rzucania kamieniami? byles kiedys u Nas? przeciez z prawego konca Krytej mozna spokojnie rzucac na Luk "goscinny" tak samo z Zylety wiec nie zaslaniaj sie tym. Bo wychodzi na to ze rzucacie z winy architekta ktory zle zaprojektowal wasz wspanialy obiekt.
A co do zdobycia Lazienkowskiej to tak kwestia byla juz dlugo dyskutowana i sadze ze juz zawsze bedziecie gadac (szczegolnie po przegranych) ze zdobyliscie nasz stadion itd a prawda jest tak ze nic nie zdzialaliscie...

Adiq
19-05-2003, 16:00

Coś Ci się pojebało stary, albo, jak wielu na tym forum, na meczu nie byłeś. Krzyczeliśmy TYLKO i wyłącznie "zostaw kibica..." A o Waszej oprawie już pisałem. Byliście "doskonali". Z dopingiem zresztą też... Trochę obiektywizmu.
Gwarantuję ci, że ems był na tym mecz i jeśli będziesz tutaj pisał w takim stylu to nie zagościsz u nas na długo. :yellow:

Diabol
19-05-2003, 16:13
O bytność na Waszym forum specjalnie nie zabiegam, a gdybyś mnie znał, zauważyłbyś z pewnością, że nie jest moją intencją obrażanie innych. Zatem, czy chcecie się taplać we własnym sosie i nie dopuszczać tu kibiców innych drużyn?
Odnosząc się do meczu, mam jedno ogólne spostrzeżenie, podobnie jak wielu z nas - takie porażki bolą mniej lub wcale, gdy ma się w pamięci takie mecze jak te zwycięskie 2:1 i 3:2 na Waszym stadionie, dające Widzewowi mistrzowskie tytuły. Reszta jest milczeniem... Cokolwiek by się działo. Wybaczcie mi raz jeszcze, ale tak mi lżej. :hmm: Pozdrawiam.

Tomi
19-05-2003, 16:15

Napis na płótnie: "Jeszcze nigdy tak niewielu nie zrobiło tak wiele - 26.10.2002 Łazienkowska zdobyta". Z datą mogło mi się pochrzanić, ale była tam data ostatniego meczu na Łazienkowskiej, kiedy to Destro zrobili małą rozpierduchę. Wracając do Twoich komentarzy - dobrze zauważyłeś, że do momentu strzelenia bramek Wasz doping słabiutki. Masz całkowitą rację. Generalnie jest pewna zasada u nas na forum, że jak nie byłeś na meczu to nie komentujesz nic, co się na nim działo. To tylko taka moja uwaga... Jeśli zaś chodzi o kamienie, to przypomnijcie sobie co latało w naszą stronę na ostatnim meczu w Warszawie. Goździki? To nie jest wymysł łódzki. I żeby nie było wątpliwości - jestem przeciwny tego typu "odwadze". Pozdrawiam.

Ja skomentowałem bo u nas na forum nie jest to zabronione. Wiem że moja ocena może i nie jest obiektywna ale tak to wyglądało w TV.Wasz doping bł dobry do momentu straty bramki, po drugiej pokazywali na C+ ludzi jak już zaczęli się wysypywać ze stadionu, powinniście coś z tym zrobić bo Widzew to firma i wszyscy powinni wspomagać drużynę do końca. A co do waszej oprawy to chyba nieprawdy nie napisałem, bo sam Kiju przyznał że kartoniade spierdoliliście, a świece - wiadomo wszystko przez wczesną porę wieczorem było by dużo lepiej. Naprawdę zajebiście wyszła akcja z flagami i łączona choreografia na początku drugiej połowy, no i wasza wielka flaga. Szarfy tez były ok ale mnie po prostu ten element oprawy tak nie rozpiedala jak niektórych. A co do kamieni, to powinniście coś zrobić bo inaczej na 100% dojedzie w końcu do tragedii.

Pozdrawiam i do zobaczenia na meczu w przyszłym sezonie o ile na spadniecie, bo gdyby nie matury i kursy w weekendy to bym tam był i w ostatnią sobotę.

ems
19-05-2003, 17:39

na meczu bylem, waszego "zostaw kibica nie slyszalem", wyraznie niciarnianka krzyczala wypierdalac - zegara nie bylo slychac
potem jak szarpalismy sie z plotem zeby wyciagnac waszego ziomka zero reakcji, tylko "Legia jebana jest..."
oprawa nasza... standard wyjazdowy, i tyle, jakos rewelacyjnie nie bylo ale doping w TV slychac bylo doskonale, pilkarze tez go slyszeli i to jest najwazniejsze.... a u was przerost tresci nad forma, oprocz tego mlynu z choragiewek

Krzpac
19-05-2003, 18:58
Z tego co mówił emde na GG to ci z RTS rzucali jakimiś peterdami a ten typ myślał chyba że to była raca, i jak podniósł to mu w ręcę wyjebało :hmm: :fu: :box: i dwa palce poszły sie *****.

tak lepiej zgonić winę na RTS... nie zaś na własną głupota... lepiej skłamać niż powiedzieć prawdę, prawda która pokazuje ze tacy "perfekto" nie jesteście...

zapytaj się lepiej kolegi o stało mu się naprawdę...

emde
19-05-2003, 20:53
Z tego co mówił emde na GG to ci z RTS rzucali jakimiś peterdami a ten typ myślał chyba że to była raca, i jak podniósł to mu w ręcę wyjebało :hmm: :fu: :box: i dwa palce poszły sie *****.

tak lepiej zgonić winę na RTS... nie zaś na własną głupota... lepiej skłamać niż powiedzieć prawdę, prawda która pokazuje ze tacy "perfekto" nie jesteście...

zapytaj się lepiej kolegi o stało mu się naprawdę...

Przyznaje ze nie widzialem tego kolezki od petardy, jedynie ktos mi pozniej opowiedzial co sie stalo. Niech Dam sie wypowie bo on podobno stal obok tamtego pacjenta...

Afgan
19-05-2003, 21:15
ja stalem obok kolezki ktoremu petarda wyjebala w reku ale to nie bylo ta akcja z Widzewem tylko radosc po strzelonej bramce przez nasza druzyne kolezka myslal ze to byla raca a to byl achtung ktory mu wyjebal w reku...pozniej gadalem Emsem na ten temat zeby nie dawac piro ludziom ktorzy sie na tym nie znaja...ten kiolezka mial nieciekawa akcje z ta lapa krew lala sie strumieniami a ja ***** mac ogluchlem ale to nei jest wazne...zal mi tego kolesia... :help:

Kiju
19-05-2003, 21:25
ja stalem obok kolezki ktoremu petarda wyjebala w reku ale to nie bylo ta akcja z Widzewem tylko radosc po strzelonej bramce przez nasza druzyne kolezka myslal ze to byla raca a to byl achtung ktory mu wyjebal w reku...pozniej gadalem Emsem na ten temat zeby nie dawac piro ludziom ktorzy sie na tym nie znaja...ten kiolezka mial nieciekawa akcje z ta lapa krew lala sie strumieniami a ja ***** mac ogluchlem ale to nei jest wazne...zal mi tego kolesia... :help:

Cóz,tak sie rodza plotki ...a juz miala to byc wina Widzewa.

Szkoda typa,niemiła sprawa :/

yusta
19-05-2003, 21:29

A nie mogłeś napisać sprostowania po poście Tomiego? Wieść o urwanych palcach z powodu petrdy rzuconej przez kibiców Widzewa już się lekko rozniosła :/

Afgan
19-05-2003, 21:30

Cóz,tak sie rodza plotki ...a juz miala to byc wina Widzewa.

Szkoda typa,niemiła sprawa :/

ta akcja z tym drugim achtungiem to tez jest podobno prawda ale ja w to nie wnikam...nie widzialem ... :hmm:

Afgan
19-05-2003, 21:43
mecz komentowalem na goraco tuz po przybyciu do 100licy a ze Tomi napisal o tym kolesiu po rozmowie z emde to myslalem ze to mowa o tym samym kolezce...ja zadnej ploty nie rozsialem nie wczytalem sie dokladnie w post...to tyle w sprawie wyjasnienia...

fabian
19-05-2003, 21:48
Na wyjeżdzie nie byłem, więc pewnie dostanę zjebkę, ale jedno wiem na pewno. Chodzę na praktycznie wszystkie mecze na Łazienkowską i takiego chamstwa i prostactwa jakie zaprezentowali pseudokibice Widzewa u nas (to osobiście) i na wyjeździe (w telewizji i relacje) nie widziałem. I proszę nie porównywać Legionistów, bo od kilku lat nie stworzyliśmy takiego durnego i nieuzasadnionego zagrożenia dla zdrowia i życia (sic!) swoich i obcych kibiców. Przerażające jest, że PZPN potrafi ukarać Kiełbika za faul na Ekwueme, którego nikt nie widział, a powtarzającego się bandyckiego zachowania kibiców Widzewa nie dostrzega. Przykre są wypowiedzi kija, który nie dostrzega wagi problemu i szuka usprawiedliwienia. Prawda jest taka, że jesli byłaby wola z Waszej strony, to istnieją możliwości zbadania kto rzucał i wprowadzenia zakazu stadionowego. Ale tu wyraźnie widac kto u Was rządzi i jakich chcecie miec kibiców.

yusta
19-05-2003, 21:51
mecz komentowalem na goraco tuz po przybyciu do 100licy a ze Tomi napisal o tym kolesiu po rozmowie z emde to myslalem ze to mowa o tym samym kolezce...ja zadnej ploty nie rozsialem nie wczytalem sie dokladnie w post...to tyle w sprawie wyjasnienia...

Nie mam do Ciebie jakichkolwiek pretensji, do Tomiego też nie. Chodzi mi tylko o to, że takie info jak dzisiaj zamiesciłeś obniżyłoby niektórym (w tym mnie) cisnienie.

yusta
19-05-2003, 22:02
Władze greckiej ligi postanowiły, że Olympiakos najbliższe cztery mecze, w których wystąpi jako gospodarz, będzie musiał rozegrać na neutralnym stadionie. Panathinaikos dwukrotnie będzie musiał grać poza swoim obiektem

Olympiakos Pireus i Panathinaikos Ateny zostały ukarane za naganne zachowanie kibiców podczas meczu tych drużyn w ostatniej kolejce ligowej. Władze greckiej ligi postanowiły, że Olympiakos najbliższe cztery mecze, w których wystąpi jako gospodarz, będzie musiał rozegrać na neutralnym stadionie. Panathinaikos dwukrotnie będzie musiał grać poza swoim obiektem. 11 maja na stadionie Olympiakosu kibice gospodarzy obrzucili ekipę gości kamieniami, a fani Panathinaikosu zniszczyli wiele siedzeń na trybunach. Zespół z Pireusu wygrał 3:0 i praktycznie zapewnił sobie mistrzostwo kraju.

Kibice Legii nie zniszczyli nic, zobaczymy jak zachowa się PZPN.

aaadamm
19-05-2003, 22:03
[quote=eLadamo]A ja ma minne pytanie:

- Deyna
- Jesteśmy Wasza stolica
- Warriors
- Den Haag
- Legijni Patrioci
- ????

co dalej ???

jak sie nie myle to jeszcze była flaga " Muranów "

tylko te ?? gdzies pisalo ze az 16

Charles
19-05-2003, 23:04
Wasze flagi były jeszcze:
Błonie
Siedlce
Turyści
Legia (w barwach Polski)
chyba Wyszków
Praga

i coś tam jeszcze

Adiq
19-05-2003, 23:38
1. Deyna
2. Jesteśmy waszą stolicą
3. Legiunia
4. Legia (reprezentacyjna)
5. Turyści
6. ADO (1)
7. ADO (2)
8. Warriors
9. Muranów
10. Siedlce
11. Legijni Patrioci
12. Praga
13. Wiara Szacunek Uznanie
14. Wyszków
15. Błonie
16. i 17, których nie mogę skojarzyć, ale widoczne po prawej na zdjęciu http://www.legialive.pl/photos3/03widzew2_f38.jpg

Kiero
20-05-2003, 08:44
Kiero a co ma budowa stadionu WP do rzucania kamieniami? byles kiedys u Nas? przeciez z prawego konca Krytej mozna spokojnie rzucac na Luk "goscinny" tak samo z Zylety wiec nie zaslaniaj sie tym. Bo wychodzi na to ze rzucacie z winy architekta ktory zle zaprojektowal wasz wspanialy obiekt.
A co do zdobycia Lazienkowskiej to tak kwestia byla juz dlugo dyskutowana i sadze ze juz zawsze bedziecie gadac (szczegolnie po przegranych) ze zdobyliscie nasz stadion itd a prawda jest tak ze nic nie zdzialaliscie...

Jasne-da sie rzucac z tym,ze jest o wiele dalej i wielu z was po prostu nie dorzuca :buhaha: :buhaha: .Nie ma porownania.U nas sektory sa przedzielone tylko siatka u was jest sporo dalej.A o to czy bylem to sie nie martw-lataly mi nad glowa race,oj lataly warszawskie niewiniatka.
A co do drugiego fragmentu twojej wypowiedzi-wy po przegranych meczach z nami pieprzyliscie ze byly sprzedane-tak wam zal dupe sciskal. :>

Kiero
20-05-2003, 08:53
Tak czytam te wasze wypowiedzi "kochani" legionisci...o jacy wy biedni,o jacy niewinni.Najlepsi kibice w Polsce po prostu :buhaha: Ze swieca takich szukac.

Kawa
20-05-2003, 09:14
Tak czytam te wasze wypowiedzi "kochani" legionisci...o jacy wy biedni,o jacy niewinni.Najlepsi kibice w Polsce po prostu :buhaha: Ze swieca takich szukac.

Najsmieszniejsze jest to,że wam zreguły wszystko uchodzi płazem. Cała zeszłą runde robiliście wjazdy na murawy i zadymy na stadionach i nitk nie zwrócił wam nawet uwagi, stało się tak dopiero po meczu z nami. I po tym meczu to wy powinniście dostac zajebiste kary gdyż akcja była z góry ustawiona, a wasze tłumaczenia, ze zostaliście sprowokowani są poprostu super. Kibice jakich ze swiecą szukac. :buhaha:

legart
20-05-2003, 09:42

Za to Widzewiacy to aniołki poporstu mieszkańcy raju na ziemi :buhaha: .
A serio to przewinien z jednej i drugiej strony we wzajemnnych stosunkach sporo by sie uzbierało. Tylko nie wymagaj od ludzi (nie ode mnie bo ja na tym meczu nie byłem) którzy dostali kamulcem w łeb w Łodzi przesadnej obiektywności 8)

MaxyM
20-05-2003, 09:55

Jasne, Widzewiaku, za to Wy zawsze sprowokowani, wiecznie przyjmujecie ciosy, a potem oddajecie, bo wszędzie jesteście prowokowani biedaczki. Nigdy nic złego nie robicie, to inni są źli, a wy tylko się temu przyglądacie i reagujecie na zaczepki. Na Łazienkowskiej znów zostaliście sprowokowani i wlecieliście na murawę niczym banda z Mapet Show, wpadliście i co szukaliście, miałem wrażenie, że czterolistnej koniczynki, wszędzie jej w zeszłej rundzie szukaliście, zresztą. Do kibiców Legii kamieniami rzucaliście, bo pewno chcieliście przeprowadzić mini remont na trybunach, a że kamienie poleciały w tamtą stronę to przypadek. No złego słowa nie da się powiedzieć, uciskani niczym Kunta Kinte na plantacji.

Nowy (L)
20-05-2003, 12:12
Napis na płótnie: "Jeszcze nigdy tak niewielu nie zrobiło tak wiele - 26.10.2002 Łazienkowska zdobyta". Z datą mogło mi się pochrzanić, ale była tam data ostatniego meczu na Łazienkowskiej, kiedy to Destro zrobili małą rozpierduchę. Wracając do Twoich komentarzy - dobrze zauważyłeś, że do momentu strzelenia bramek Wasz doping słabiutki. Masz całkowitą rację. Generalnie jest pewna zasada u nas na forum, że jak nie byłeś na meczu to nie komentujesz nic, co się na nim działo. To tylko taka moja uwaga... Jeśli zaś chodzi o kamienie, to przypomnijcie sobie co latało w naszą stronę na ostatnim meczu w Warszawie. Goździki? To nie jest wymysł łódzki. I żeby nie było wątpliwości - jestem przeciwny tego typu "odwadze". Pozdrawiam.[/quote]
===========================
Dość !!! Przecież tego nie da się czytać. Kiju, Diablo o czym Wy ludzie piszecie? Kamionka to nie jest "wymysł łódzki"? Legia też rzuca? Albo nie wiecie co się dzieje, albo co jest dla mnie bardziej pradopodobne, udajecie po prostu głupa !!! Jeździłem do Łodzi wiele lat tem na mecze z RTS-em w lidze i w pucharze, byłem na finale PP z GKS-em i u Was jest zawsze to samo, kamienie, kamienie i jeszcze raz kamienie. Starsi kibice pamiętają zapewne jeszcze kładkę w Koluszkach i cały skład żółtka bez szyb, mam kumpli, którzy mają po tych wyprawach pamiątki do dziś ! na głowie !!!
Dość tej hipokryji. W Warszawie nigdy nie mieliście takiego przyjęcia i nie p********e o pojedynczych incydentach, bo tego się po prostu nie da porównać !!!
A teraz chwalicie się, że zdobyliście Łazienkowską!? Wykorzystaliście to, że poszliśmy Wam na rękę i dostaliście więcej biletów, niż chciał dać Klub, podkreślę, że dostaliście je dzięki kibicom. A teraz ta flaga i odwracanie kota ogonem z kamieniami. Ja wiem jedno, żadnych układów z Widzewem !!! Flagę "Ludzie Honoru" możecie spokojnie zwinąć i schować głęboko w magazynie.
Łazienkowska zdobyta??? A kto k**** pisał po meczu oświadczenia i płakał na całą Polskę jak to Was źle ptraktowano jak wchodziliście na mecz???
Grupa ludzi od Was ma problem z adrenaliną i nie przesłoni tego ani sektorówka, ani napis z szarf. Nie widzicie w jakim kierunku zmierza ta cała zabawa? Zobaczcie jak o wizerunek trybun dba Lech, chętnie Wam wyjaśnię jak to wygląda u nas, tylko na Widzewie ciągle to samo przerywane mecze wyjazdowe, kamienie i spacery po płycie na własnym stadionie.

Kiju
20-05-2003, 12:26
Nowy,odpisze jeszcze raz bo mnie wywołales,lecz to moj ostatni wpis w tym temacie...po co sie powtarzac...
Rzucanie kamieniami to frajerstwo,bardzo mnie to wkurwia ,nie chce aby sie to powtorzyło.Sporo osob od nas rzucało lecz nie rób z kibiców Legii swietoszków,bo doskonale wiesz ze tez ciskali kamieniami jak katapulty,na komende...
Przy takim zachowaniu o tragedie nie jest trudno,co pokazuja zdjęcia,na stadionie są tez dzieci i kobiety,a kamien nie wybiera celu...
Uwierz mi ze chce aby takie zachowanie nie mialo więcej miejsca,podobnie mysli wielu moich kumpli po szalu ,więc wierze ze cos z tym zrobimy a i klub nie zbagatelizuje tej sprawy.Kamieniowanie splendoru nam nie przynosi...
Zaręczam Ci ze od nas tez wiele osob ucierpiało co razem z rozbitymi głowami Legionistów pokazuje bezsens tej sytuacji.
To tyle.

Nowy (L)
20-05-2003, 12:40
[quote="Kiju"]Nowy,odpisze jeszcze raz bo mnie wywołales,lecz to moj ostatni wpis w tym temacie...po co sie powtarzac...
Rzucanie kamieniami to frajerstwo,bardzo mnie to wkurwia ,nie chce aby sie to powtorzyło.

Ale właśnie o to chodzi, że to się powtarza za każdym razem jak jesteśmy u Was !!!

Sporo osob od nas rzucało lecz nie rób z kibiców Legii swietoszków,bo doskonale wiesz ze tez ciskali kamieniami jak katapulty,na komende...

Jest to w zasadzie jedyna forma obrony i szansa na to, że się uspokoicie... choć metoda nie jest najlepsza, to nie pozostawiacie nam w zasadzie innego wyboru !!!

Przy takim zachowaniu o tragedie nie jest trudno,co pokazuja zdjęcia,na stadionie są tez dzieci i kobiety,a kamien nie wybiera celu...

Dlatego zróbcie coś z tym !

Uwierz mi ze chce aby takie zachowanie nie mialo więcej miejsca, podobnie mysli wielu moich kumpli po szalu ,więc wierze ze cos z tym zrobimy a i klub nie zbagatelizuje tej sprawy.Kamieniowanie splendoru nam nie przynosi...

oj racja, racja...

aaadamm
20-05-2003, 12:43
1. Deyna
2. Jesteśmy waszą stolicą
3. Legiunia
4. Legia (reprezentacyjna)
5. Turyści
6. ADO (1)
7. ADO (2)
8. Warriors
9. Muranów
10. Siedlce
11. Legijni Patrioci
12. Praga
13. Wiara Szacunek Uznanie
14. Wyszków
15. Błonie

16. i 17, których nie mogę skojarzyć, ale widoczne po prawej na zdjęciu http://www.legialive.pl/photos3/03widzew2_f38.jpg

16. Konstancin
17. :hmm: :(