PDA

Zobacz pełną wersję : ŚRODA 5 Listopada 2003.GODZINA 17!! LEGIA - STAL

Gacek
03-11-2003, 16:07
W ŚRODE JEST MECZ W KOSZA LEGIA- STAL STALOWA WOLA . KTO MOŻE MUSI TAM BYĆ. PRZYPOMINAM HALA LEGII NA BEMOWIE

Lakers
03-11-2003, 22:05
zapewne o 17:00 tak jak zawsze ...

Gacek
03-11-2003, 22:11
bedziesz Lakers??

MaxyM_
03-11-2003, 23:01
Gacek, nie reformowany jesteś czy jak?

Nie pisz z włączonym Caps Lockiem w zakładanym temacie i nie używaj tylu wykrzykników.

Ślepi, też nie jesteśmy... Następnym razem może dasz litery o wielkości A4 każda.

Beny
04-11-2003, 08:30
zapewne o 17:00 tak jak zawsze ...

No właśnie "tak jak zawsze" 8- , jak oni chcą, aby więcej ludzi przychodziło jak dają mecze o tej porze!? Niektórzy pracują! Co za dupki! Co sezon to samo, ehh szkoda słów! :zly:

Lawy
04-11-2003, 11:48
Na pewno o 17?? qrcze, chcę się w końcu przejść na kosza, a tutaj taka godzina wyklucza taką akcję:( ile się jedzie autobusem z centrum na Bemowo o tej porze??

Beny
04-11-2003, 12:29
Na pewno o 17?? qrcze, chcę się w końcu przejść na kosza, a tutaj taka godzina wyklucza taką akcję:( ile się jedzie autobusem z centrum na Bemowo o tej porze??

Trzeba liczyć co najmniej pół godziny. Mogą być korki na Marszałkowskiej, Pl. Bankowym i Górczewskiej.
Chyba, że będzie jakieś buum... '8

Bondek RedStar'sAlcoholic
04-11-2003, 12:38
to ja proponuje tramwaj! z samego centrum jest 12 :)

...to zawsze mniejsze ryzyko stania w korkach (...a jedzie rowniez ok pol godzinki)

Moze jakies spotkanie np. o 16 pod Rotunda??

Gacek
04-11-2003, 14:53
niema problemu mogą być A4-do maxym

Beny
04-11-2003, 14:59
Gacek relax! :)
Maxym po ostatnim pochlajparty zrobił się nadwyraz cięty.
I słusznie! 8)
Ale nie drażnij Hodowcy! '8

Napisałbyś lepiej, jak już wiesz, o której jest mecz!

Gacek
04-11-2003, 15:08
zaraz zadzwonie do klubu choć pewnie bedzie "abonent czasowo niedostępny" :):)

Gacek
04-11-2003, 15:25
TAK jak myślałem "abonent czasowo niedostępny" ej a może oni nr zmienili?

NIE MA TO JAK CZYTAC PRASE
(WSZYSTKO NAPISALI W NL Z POPRZEDNIEGO TYGODNIA) :)

Tuzin...
05-11-2003, 00:32
Mimo ch*** godziny jutro zaliczam debiut na koszu :>

Raffi
05-11-2003, 01:04
Koszykarze Legii zbojkotują mecz ze Stalą?

ceg 04-11-2003, ostatnia aktualizacja 04-11-2003 23:38

- Jeśli w środę nie dostaniemy pieniędzy, to być może tak - mówi jeden z koszykarzy

Atmosfera w Legii jest zła. Koszykarze do tej pory nie dostali z klubu żadnych pieniędzy, mimo że już kilka tygodni temu podpisali kontrakty. Usłyszeli zapewnienia, że jak tylko zakończą się negocjacje z hiszpańską firmą Acciona (potencjalny sponsor, ale tylko zdaniem działaczy Legii), to umowy wchodzą w życie.

- Do tej pory nic się nie zmieniło. Jeśli w środę nie dostaniemy pieniędzy, to być może zbojkotujemy mecz ze Stalą - mówi jeden z koszykarzy. "Gazeta" dowiedziała się, że zawodników popiera trener Jacek Gembal, choć oficjalnie zapewnia: - Z nikim na ten temat nie rozmawiałem, więc nawet nie wiem, skąd to pytanie.

- Myślę, że tak źle nie będzie i zawodnicy zagrają - podkreśla wiceprezes Legii Włodzimierz Całka. Nie chciał jednak powiedzieć, kiedy koszykarze dostaną jakiekolwiek pieniądze.

Nie jest to jedyny poważny problem Legii. Podczas piątkowego sparingu z Polpharmą w Starogardzie rozgrywający warszawian Andrzej Sinielnikow, który znany jest z głośnego pouczania partnerów na parkiecie, kilkakrotnie dość ostro instruował Krzysztofa Dryję. Zdenerwowany Dryja podszedł do Sinielnikowa i pogroził mu palcem przed nosem. Za chwilę dostał od kolegi piłką w plecy. Wtedy nie wytrzymał i bokserskim ciosem w nos powalił Sinielnikowa. Sędziowie przerwali grę, wykluczyli Dryję z gry i mecz potoczył się dalej. Legia przegrała 79:89.

- To nie są spokojne baranki, taki jest sport. Na amerykańskich parkietach nie takie rzeczy się dzieją - bagatelizuje sprawę Gembal. Spokojnie do sprawy podchodzi także jego asystent Robert Chabelski. - To przykre, ale przecież takie rzeczy zdarzają się nawet w najlepszych rodzinach - mówi.

Sprawy nie chciał komentować Sinielnikow, którego w poniedziałek nie było na treningu. - Nic nie powiem. Tylko tyle, że w meczu ze Stalą najprawdopodobniej zagram - uciął zawodnik. Podobnie wypowiada się Dryja: - Sprawa jest rozwiązana i nie ma czego roztrząsać.

Nie wiadomo jeszcze, jakie będą konsekwencje. - Albo będą kary finansowe, albo ostrzeżenia lub nagany. To już jest nasza wewnętrzna sprawa - mówi Chabelski.
polecam http://www.e-basket.pl/?news=15139 , zwłaszcza lekturę komentarzy :rotfl:

ems
05-11-2003, 01:46
dryja chce w ryja ?

sinielnikow jest swiety.... byl jest i bedzie w Legii, a ta ***** (kto to w ogole ?) pewnie wypierdoli jak najszybciej kiedy znajdzie co innego...

Lawy
05-11-2003, 10:05
Mimo ch*** godziny jutro zaliczam debiut na koszu :>

godzina 17 :box: :* :fu: :* :fu: :fu: :box: :zly: :zly:
czyli nie zależy klubowi na kibicach, którzy pracują?? heh.
nie dam rady dojechać :/

Gacek
05-11-2003, 11:50
Bojkotu nie bedzie-mam nadzieje. Mecz odbyć sie musi bo inaczej walkower pójdźie, a nie o to nam chodzi!! wszyscy dziś na bemowo, hala Legii godzina 17!!!!!

Beny
05-11-2003, 14:24
No to głośno dopingujcie, oby skutecznie, bo pierwsze zwycięstwo by się przedało. Kolejna porażka w kiepskim stylu wpędzi chłopaków w doła i ciężko będzie się załapać nawet do playoff'ów!

A i podajcie po meczu wynik i krótki opis na Forum, to sobie looknę, bo wychodzi na to, że do 19 to z roboty nie wyjdę! :fu:

Mini
05-11-2003, 16:32
***** działaczy za takie godziny.jakby nie mozna było w spokoju zagrać sobie o 19.

???? kary finansowe dla Dryji i Sinielnikowa? ciekawe jak mają zapłacić jak klub im nie płaci?
ciekawe czy chociaż ta Acciona cokolwiek przelała na konto klubu żeby zawodnicy mieli na suchary i wodę z kranu.

a co do Całki to jeżeli to jest ten głupek co był już prezesem i burmistrzem bemowa to niech wypierdala na drzewo.

Beny
05-11-2003, 18:14
a co do Całki to jeżeli to jest ten głupek co był już prezesem i burmistrzem bemowa to niech wypierdala na drzewo.

Niestety Mini, taki Całka jest tylko jeden... 8)

Raffi
05-11-2003, 20:29
Wygrali. Wysoko.