PDA

Zobacz pełną wersję : PP:Pogoń-Legia

pc1988
20-09-2010, 20:43
19:00 21.09.2010 Pogoń Szczecin - Legia Warszawa - Puchar Polski w necie
http://naszsport.iq24.pl/default.asp?grupa=132367&temat=85164&nr_str=1
lub
http://transmisje-sportowe.cba.pl/viewtopic.php?p=38#38 mało postów bo są podawane tylko aktualne transmisje sportowe

Efcia
20-09-2010, 20:49
Mecz będzie transmitowany w TVN Turbo

legia_land
20-09-2010, 20:51
I Tvn Warszawa

Szyman
21-09-2010, 12:11
jak tego nie wygrają, to nie widze już szans na ten sezon... z całym szacunkiem dla Szczecinian ;) Lech się po nas przejedzie jak po trampkarzach

Beny
21-09-2010, 12:37
jak tego nie wygrają, to nie widze już szans na ten sezon... z całym szacunkiem dla Szczecinian ;) Lech się po nas przejedzie jak po trampkarzach

Nic dzisiaj nie wygrają, presja zrobi swoje... Poza tym Pogoń traktuje mecz prestiżowo, więc zagrają ma maksa. Nasze ciapciaki są tak rozbite, że będzie kupa.

A co do Lecha, kiedyś nawet jak nie szło, to sprężali się na mocniejsze drużyny (np. 5:1 z Wisłą), teraz to już na to szans nie widzę, jak i nie wierzę, że się zlękli obietnicy wpierdolu. No ale to nie temat o piątkowym meczu.

Sgt.
21-09-2010, 12:55
Skorża chce ogrywać dzieciaków ponoć, tzn. sam tak deklarował w którymś momencie, że chce wystawić ich w meczu z Pogonią. Tak więc będziemy mieli pewnie z 5-6 piłkarzy w wieku 19 lat lub mniej - Borysiuk, Kucharczyk, Żyro, Wolski, Efir, Łukasik. 3 z nich, to wychowankowie Akademii, więc w sumie to jest duży pozytyw tego stanu rzeczy :). Poza tym obrona w meczu z Zagłębiem grała chyba najlepiej w tym sezonie, tzn. nadal słabo, ale widać że w takim składzie (Jędza, Astiz, Choto, Kiełbowicz) czują się w miarę nieźle i pewnie Skorża będzie chciał żeby dalej razem grali. W bramce pewnie Antolović, bo Kostia stłukł sobie rękę coś.

Jeżeli Skorża wystawi grajków, którzy chcą coś udowodnić, a obrona zagra solidnie, to ma szansę to wyjść nam na zdrowie. Tylko żeby za dużo dzieci na raz na boisku nie było, bo ich Pogoń po prostu rozdepcze wtedy.

e(L)egion
21-09-2010, 13:15
Raczej wątpię aby wystawił dużo młodzieży bo on ten mecz musi po prostu wygrać. Jak umoczy z Pogonią to nie wystarczą tłumaczenia że Iwański mu psuł atmosferę, bo z kim jak z kim ale z pierwszoligowcem to jego zespół powinien sobie poradzić. Oddzielną kwestią jest to czy wystawienie młodzieży nie byłoby lepsze niż wystawienie "starych" bo ci ostatni nie gwarantują niczego poza ewentualną kompromitacją. Ciężko ma Skorża ale za coś kase bierze.

detoxizer
21-09-2010, 13:25
Przede wszystkim może się okazać, że PP to największa szansa dla nas, aby dostać się do pucharów :lol:

Ja pierdolę, jak to brzmi :rotfl:

Sgt.
21-09-2010, 14:23
A w Pruszkowie 11 zawodników Dyskopolo gra przeciwko 12 ze Znicza :D

http://www.sport.pl/pilka/1,65045,8406555,Puchar_Polski__Czy_sedzia_moze_byc _kibicem_.html

justBLAZE
21-09-2010, 14:50
A w Pruszkowie 11 zawodników Dyskopolo gra przeciwko 12 ze Znicza :D

http://www.sport.pl/pilka/1,65045,8406555,Puchar_Polski__Czy_sedzia_moze_byc _kibicem_.html

Może to tylko pamiątka ;>

A mi się coś pokręciło i myśląc ze mecz o 15:00 uderzyłem do pubu, pocałowałem klamkę i wróciłem aby się dowiedzieć, że mecz o 19:00:?

Z.
21-09-2010, 15:53
Patrząc na męczarnie mocniejszych ligowców (Korona, Lech, Wisła) ze słabszymi drużynami od Pogoni (Dolcan, Wigry, GKS Tychy) nie da się nie mieć obaw przed dzisiejszym. Wtopa jak nic..

Beny
21-09-2010, 15:59
E, to akurat żaden wyznacznik naszego wyniku. Na tym etapie zawsze są męczarnie mocniejszych, stąd przecież niespodzianki i awanse np. Stali Sanok :cicho:.

Sgt.
21-09-2010, 17:58
Skład jak w ekstraklasie, ani jednego z chłopaków z ME. Szkoda. Manu na ławie.

Chomik
21-09-2010, 18:03
Skład jak w ekstraklasie, ani jednego z chłopaków z ME. Szkoda. Manu na ławie.

Ze strusia pędziwiatra nie ma żadnego pożytku, Rado może chociaż dobrze dośrodkuje.

Jastrząb
21-09-2010, 18:38
nie umio oni w piłkie grać

siekan
21-09-2010, 18:40
Jak na razie dobrze prezentuje się Kucharczyk, widać, że coś tam potrafi. Widoczny jest również Cabral, niestety bardziej w negatywnym znaczeniu. Jeszcze Radović coś tam próbuje organizować z prawej strony. Reszta jak na razie bez błysku.

Teraz JA
21-09-2010, 18:48
''Strzeliliśmy gola, ale to nie nasza wina, że Vrdoljak podawał piłkę do Radovica już zza linii końcowej boiska. Będę wnosił o wydłużenie boiska w Szczecinie, a nastepnie o uznanie strzelonej bramki'' Maciej Skorża w przerwie meczu

Sgt.
21-09-2010, 18:49
Nie powiedziałbym, że Cabral źle. Nie powiedziałbym w ogóle, że ktokolwiek źle. Powiedziałbym, że nikt dobrze. Nawet jeżeli wygramy, to tak grającą Legię nawet słabo grający Lech może rozdeptać.

Eman
21-09-2010, 18:51
Rzezniczak mnie irytuje najbardziej po 1 polowie - czy naprawde ten Knezevic jest taki slaby ze ten nerwus gra

Sgt.
21-09-2010, 18:56
Ja się pytam, czy Knezevic i Jędza są tak słabi, że ten nerwus gra? Ale w ofensywie Rzeźnik jedną ładną akcję miał.

A chaotyczność, asekuracja, brak polotu i brak dynamizmu jest u naszych taki, że aż się ciężko patrzy, nawet jeżeli czasem w grupkach 1-3 osobowych potrafią wykonać jakieś ciekawe coś. To nie jest i jeszcze długo, długo, długo nie będzie zespół. :/ I mimo jakiejś tam niby przewagi Legii i jakichśtam niby naszych akcji i tak nie zdziwię się, jeżeli Pogoń w jednej akcji wyśle jakiegoś giętkiego farfocla, Antolović się nie połapie i będzie 1-0 na koniec.

Edit:

A z Kucharczyka będą ludzie jak go nie zdemoralizują

Noo, ja w ogóle nie traktowałem go jako kogoś, w którego jakoś szczególnie warto inwestować, a tu wygląda na to, że jeżeli jeszcze trochę koleś się rozwinie, to możemy mieć całkiem sensownego i zaskakująco wszechstronnego napastnika.

Edit2 do tych poniżej: nie do końca rozumiem czemu tak Cabrala zjeżdżacie, miał parę naprawdę fajnych zagrań, jedno fatalne i reszta w ramach średniej legijnej. Ogólnie może nie dobrze, ale raczej nie źle.

krzysiek_legia
21-09-2010, 18:56
Widać że się starają no ale piłkarsko niepoukładani. Momentami mam wrażenie że brakuje szybkości, zwrotności. A z Kucharczyka będą ludzie jak go nie zdemoralizują :prawi:

derix
21-09-2010, 18:58
A ja wam mowie ze Pogoń pewnie strzeli w koncowce na 1-0 i bedzie jeden wielki ch*j znowu...:hmm:

waldek
21-09-2010, 18:58
..cabral kompletnie nic nie wnosi; rzeźniczak też nie za bardzo; po za tym zawodnicy nie są źli;

jakość gry jest byle jaka; słabe przyjęcia, byle wybicia do przodu; byle jakie rozgrywanie; zero wyuczonych schematów ataku; chimerycznie i przypadkowo to wygląda; ci zawodnicy potrafią grać dokładniej; trener słaby;

Beny
21-09-2010, 19:00
Ciężko się to oglądało do przerwy. Taki brak zrozumienia trudno wytłumaczyć. Dla mnie Cabral na plus. Akcja Radovicia powinna zakończyć się bramką, przy takim wyjściu wali się koło słupka, a nie takie jakieś panienkowate niewiadomo co.
Do przerwy Pogoń widziała, że nasi nie są straszni, więc po przerwie ruszą do ataku.

Sgt.
21-09-2010, 19:03
Ooo, ciekawe. Rzeźnik zmęczony, więc się nie kontroluje i co mówi? "Atmosfera lepsza, więcej rozmawiamy ze sobą". Heh. Czyli jednak była zła, kłamczuchy jedne :lol3:

siekan
21-09-2010, 19:04
***** no profesjonalny piłkarz ledwo oddycha po pierwszej połowie. Mało zawału nie dostała jak wywiadu udzielała :jejku:

Eman
21-09-2010, 19:16
***** no profesjonalny piłkarz ledwo oddycha po pierwszej połowie. Mało zawału nie dostała jak wywiadu udzielała :jejku:

chyba az za duzo powiedzial Skorzy ze dostal miejsce w skladzie

siekan
21-09-2010, 19:26
Jak oni tego nie strzelili :|

Sgt.
21-09-2010, 19:28
Znowu Kucharczyk ładniutko, szkoda że nie strzelili, ale kiwka klasowa.

Sosen
21-09-2010, 19:31
Manu jak narazie tragedia a do tego dno i 5 metrów mułu.Mezenga tylko sie przewraca.

Z taka gra Leszki pewnie też ich pojada.

Wychowacze klapsy sie naleza :zly:

Teraz JA
21-09-2010, 19:34
Jak dojdzie do dogrywki, to legioniści w piątek w meczu z Lechem umrą na boisku.

Orzeł
21-09-2010, 19:35
Jak dojdzie do dogrywki, to legioniści w piątek w meczu z Lechem umrą na boisku.

O ile dożyją :)

Mini
21-09-2010, 19:39
i ten komentarz

Legia jest w drodze po piętnasty Puchar Polski
:lol:

Sosen
21-09-2010, 19:40
A i jeszcze rodzynek czyli Ryboo$ jemu nalezy się gromkie - WYPIER.DALAJ !!! Jakim prawem on w ogole gra pytam sie ? O jego osobie w kadrze nie wspomne.

Jak dla mnie to oni moga nie wracac, niech spierdalaja do Szwecji wpław na saksy.

meraś
21-09-2010, 19:41
i ten komentarz

komentarz tvn pozostawic nalezy bez komentarza:poddaje:

siekan
21-09-2010, 19:42
Czy mi się wydaję, czy niektórzy z nic próbują walczyć?

Rybus to jest jednak idiota do kwadratu :|

Chomik
21-09-2010, 19:42
bez rewelacji, ale coś tam grają dzisiaj. Nawet jakieś przechwyty w środku boiska, jakaś walka. Co prawda to tylko Pogoń z I ligi, no ale jakoś to lepiej wygląda.

Co nie zmienia faktu, że Skorża aut :wleb:

Miedziana
21-09-2010, 19:43
gramy dno. Leszki niezbyt trudno nas ograją, no chyba ze sami będą mieli taki dzień jak my ostatnio przez 3 tygodnie.

Sgt.
21-09-2010, 19:43
11 Kucharczyków i wchodzimy do LM ;)

Miedziana
21-09-2010, 19:44
Vrdoljak czerwona za ten faul jak nic.

Teraz JA
21-09-2010, 19:45
11 takich Kucharczyków i liga z palcem w dupie nasza. Co ten chłopak gra na tle słabej Legii to szok. No i chyba ma poukładane w głowie, przynajmniej tak można odczytywać chęć jego pozostania w Świcie i zrobienia matury.

Sgt. nie czytaj mi w myślach ;)

derix
21-09-2010, 19:45
Wylaczelem to kurestwo po I polowie...poziom gry to jest poprostu makabra. Niewiem po co oni trzymaja jeszcze Skorże :sedzia:

Sgt.
21-09-2010, 19:47
Kucharczyk asysta Vrdoljak w końcu akcja na miarę Legii! :)

Edit: i to całość dobrze, bo tam ładne krótkie piłki poszły, szybciutko pyk pyk, świetne wyjście i podanie Vrdoljaka i Kucharczyk zamyka, no to tak powinno wyglądać panowie z (L) na piersi!

nevermind
21-09-2010, 19:47
. Niewiem po co oni trzymaja jeszcze Skorże :sedzia:

Po to zeby sie nie przyznac do błędu. Liczac ze maszynka wkoncu zatrybi. Zwolnia go w naprawde ekstremalnym momencie sezonu.

meraś
21-09-2010, 19:48
Vrdoljak - Kucharczyk ...nikt inny nie mógł tego zrobic - strasznie wymęczone

detoxizer
Kucharczyk jest zajebisty!!

odiesel
B.dobre podanie IV. Kucharczyk zasłużył najbardziej ze wszystkich tych partaczy.

Orzeł
Imponuje mi Kucharczyk... jak sobie pomysle ze oni chcieli go oddac za darmo na wypozyczenie bo jest podobno ZA SŁABY, to ręce opadają.

On ambicją objeżdza wszystkich z Legii.

Chomik
3 szybkie podania i zrobiło się miejsce. Ładna akcja. Bramka Kucharczyka.

Dziś chyba więcej zagrożenia niż we wszystkich poprzednich meczach razem wziętych.

siekan
21-09-2010, 19:49
Komu, jak komu ale Kucharczykowi ten gol na pewno się należał. Ładne podanie Vrdoljaka.

Sosen
Kucharczyk!! Najlepszy na boisku, beda z niego ludzie.

A co ich gry to graja piach bo chca "udowodnić" ze Skorza to słaby trener. Tak samo bylo z Urbanem. To piłkarze zwalniaja trenerów za wyjątkiem Wojciechowskiego i jego Rady Medrcow.

Teraz JA
no to Skorża spuści się dziś z podniecenia na konferencji, bo Legia ograła 1 ligową Pogoń (o ile dowiozą wynik).

pablos
21-09-2010, 19:50
Gdyby ktoś inny strzelił tego gola, to przyjąłbym to bez większych emocji.
Ale ten chłopak naprawdę wyróżnia się na tle reszty pizdeuszy.
Brawo Michał! :brawo:

Mini
21-09-2010, 19:50
po bramce wszyscy w kółeczku, podbiega Rzeźniczak, klepnął dwóch najbliższych po plecach, jedno słowo i w tył zwrot

Sgt.
21-09-2010, 19:51
O, Żyro, i to na pomoc. Niech pobiega, coś pokaże :)

odiesel
21-09-2010, 19:51
Żyro to powinien od początku grać, a nie nasz "desperados" Rybus

Gutek
21-09-2010, 19:53
Bez kitu, cieszę się jak dziecko, że tę bramkę strzelił nikt inny, a Kucharczyk właśnie. :)

Orzeł
21-09-2010, 19:54
O, Żyro, i to na pomoc. Niech pobiega, coś pokaże :)

Manu za te zwolneinie akcji, w której zle podal do Zyro to powinien od razu kopa dostać... K....

karakan
21-09-2010, 19:54
Kucharczyk jest zajebisty!!

Podbijam!

Polak.Biały.Z Mazowsza.Wreszcie!

Jak dla mnie pierwsza jedenastka do końca sezonu!
Ten Mezenga powinien być jak najszybciej odesłany do domu.
Vrdoljak ok , ale za brutalnie gra.Duzo żółci zbiera.Za dużo.

siekan
21-09-2010, 19:55
Ten Kucharczyk jest wszędzie, w środku, po prawej, po lewej, z przodu, z tyłu. Naprawdę gra dzisiaj bardzo, bardzo dobrze. Znamienne było zbliżenie w końcówce meczu na Kucharczyka, który był chyba mniej zmęczony niż ta pizdeczka, która w przerwie peplała do mikrofonu.

Beny
21-09-2010, 19:55
Akcja bramkowa bardzo ładna. Gorzej z resztą.
Mam nadzieję, że Kucharczyk będzie grał tylko lepiej i za dwa lata nie będzie "zepsuty" jak teraz Rybus, czy Borysiuk, tylko raczej bliżej mu będzie Wojtkowi Kowalczykowi ;).

Jakichkolwiek poważnych oznak optymizmu przed piątkiem nie zauważyłem.

Sgt.
21-09-2010, 19:56
Manu za te zwolneinie akcji, w której zle podal do Zyro to powinien od razu kopa dostać... K....

Oj, zdecydowanie! Ja rozumiem grę na czas, w 90 minucie przy 1:0 to jest logiczne, ale w akcji 3 - 2 kiedy biegnie dwóch bardzo szybkich skrzydłowych i jeden napastnik pozwalanie obronie wrócić i jeszcze przerzucanie piłki na drugą stronę, no to jakaś zbrodnia na piłce nożnej!

Najsłabszy mecz Manu do tej pory, a szkoda, bo koleś, choć trochę jednowymiarowy, to waleczny i potrafi sporo dobrego zrobić. A tutaj takie byle co.

detoxizer
Manu dzisiaj dno.

Zdecydowanie podobał mi się dzisiaj Cabral, tzn. widać, że ma potencjał. Szkopuł w tym, aby wreszcie go w pełni umiał wykorzystać.

Najlepszy- Kucharczyk. Brawo Michał, naprawdę jestem pod wrażeniem.

derix
Osiagneli ostatnie stadium swojego rozwoju, bo wygrali :lol:
Skorża zostan, jestes najlepszy !!! :]

Miedziana
21-09-2010, 19:59
Z Leszkiem Catenaccio i mieć nadzieje ze będzie jakaś kontra, inaczej marnie to widzę niestety :-(

detoxizer
21-09-2010, 20:01
Miedziana, nie przesadzaj.

Pogoń w zasadzie stworzyła jedną sytuację, gdzie znakomicie spisał się Antolović. Będziemy mieć z Chorwata pożytek i pociechę, zobaczycie.

IMHO gra dalej wygląda nienajlepiej w ofensywie, w defensywie to już bardziej przypomina coś, co ma sens.

Bootleg
21-09-2010, 20:02
Bardzo fajnie Kucharczyk... reszta raczej kiepawo. Ten cały brazylijczyk w ataku to jakieś nieporozumienie jest :roll: Pusty śmiech mnie ogarnia jak przypomnę sobie, że jeżeli bedziemy chcieli go wykupić, to na stół trzeba będzie położyć 1 mln $ :lol: strasznie wolny, statyczny, bez dobrego strzału i dryblingu. Null.

Z.
21-09-2010, 20:03
Porównanie Kucharczyka z Mezenga... :lol: zwłaszcza koło 80 minuty, gdzy Kucharczyk był od 80 minut na boisku i gryzł trawę, a Brazylijczyk od 10 minut i podbiegał.

Wynik wypaczony przez błąd sędziego - czerwona dla Vrdoljaka jak nic.

ZdziCHu
21-09-2010, 20:03
Cieszy wygrana, ale z pyrami to ja to ciężko widzę.

Eman
21-09-2010, 20:04
zgadzam sie z Cabralem jakby jeszcze wlozyl wiecej serca w gre to naprawde moze byc lepiej z nim
pozytywnie jestem zaskoczony Radoviciem dzis - biegal - chcialo mu sie i wychodzilo mu

Kucharczyk to bezapelacyjnie teraz nr1 w Legii

martwi Manu ktory jakby obnizal swoje loty z meczu na mecz

a co do minusow to nie ma co komentowac tercet R-B-R dalej rzadzi od lewej do prawej strony

detoxizer
Z.- nie wiem, czy czerwona, bo żaden z nich nie był przy piłce, a to IV dostał w udo.

Eman- Rybus zdecydowanie lepiej się prezentuje na środku...

Sgt.
Rozwaliło mnie, jak Mezenga nie wyskoczył do główki pod samym kolem karnym, bo obrońca... położył mu dłoń na plecach. Nie, nie odbił się od niego, nie wskoczył mu na plecy - po prostu położył dłoń.

Ale gratuluję, jest progres, Bruno się nie przewrócił po tym brutalnym, niespotykanym w brazylijskiej piłce zagraniu. Jeszcze będą z niego ludzie.

daimler
21-09-2010, 20:05
Rybus pedale ******, wrzuć więcej słiiiiit foci ze sracza do netu żeby gorące lalunie mogły ci pisać słiiit komcie i wypierdlaj z tej drużyny zmanierowany pierdolony spedalony gówniarzu!!

Kucharczyka i Vrdoljaka oszczędzić. Reszta po raz kolejny zapracowała na wpierdol. Z Lechem od 0:3 w górę, inaczej tego nie widzę :jejku:

Teraz JA
21-09-2010, 20:06
Wynik wypaczony przez błąd sędziego - czerwona dla Vrdoljaka jak nic.

Czerwona z miejsca, ale tylko w wypadku, gdyby tylko on wchodził w rywala. W tej akcji obaj jechali z nogami w siebie.

casan
21-09-2010, 20:06
Skorża w wywiadzie pomeczowym:
"Cieszy wygrana na tak trudnym terenie z tak dobrą drużyną, jaką jest Pogoń"

Z całym szacunkiem dla Pogoni, ale co on ********?

detoxizer
21-09-2010, 20:07
Nasz trener nie wie, jak się nazywa jego najlepszy zawodnik :lol:

Jakieś pytania?

nst
21-09-2010, 20:10
Kucharski rzondzi :D Masakra ;)

Kopali sie nadal po czolach.... Cienko jak zwykle.

Wielki plus dla Kucharczyka....chlopaka bylo wszedzie pelno.

Z.
21-09-2010, 20:10
Czerwona z miejsca, ale tylko w wypadku, gdyby tylko on wchodził w rywala. W tej akcji obaj jechali z nogami w siebie.

Muszę zobaczyć powtórkę jeszcze, ale na moje to zawodnik Pogoni wchodził w piłkę, a spóźniony Vrdoljak jakby z boku, w udo. Żółta to minimum, zresztą miałem wrażenie, że sędzia zaraz da Vrdoljakowi kartkę, już wyciągał rękę do kieszeni, ale zorientował się, że musiałaby być czerwona i odpuścił.

Chomik
21-09-2010, 20:11
A mi się podobał w drugiej połowie Borysiuk, sporo przechwytów czystych. Rehabilitacja po tej pierwszej połowie.

Kucharczyk fajnie, że strzelił i walczył, ale chyba najbardziej budujące przy tym golu jest ta szybka wymiana piłek pomiędzy trzema zawodnikami. To dało miejsce Vdroljakowi. Dobre podanie Chorwata.

Oby Skorża nie popełnił błędu Janka i nie odstawił Kucharczyka jak Jasio Palucha, mimo ustrzelenia hattricka i ogólnie przyzwoitej gry.

Grać potrafią, tylko ten Manu to z każdym meczem coraz gorzej wygląda. Czy on ma jakieś umiejętności po za szybkością ? No i czy Skorża potrafi to ustawić ? W sumie to ostatnie to pytanie retoryczne...

Hawaj
21-09-2010, 20:12
Michał pokazał moim zdaniem drogę.
Jest jeszcze Wolski, który moim zdaniem nie jest dużo gorszy od Kucharczyka, a może grać i po lewej i po prawej stronie pomocy. Poza tym gra b. efektownie. strasznie żałuję, że nie dostał szansy. no, ale jak się płaci Manu taki hajs, to domyślam się, że jest i presja, ,żeby go wpuszczać...
Żyro także jak dla mnie pierwszy skład. na myśl o Rybusie robi mi się niedobrze...
wróci na wiosnę po kontuzji Furman, Borysiukiem też trzeba grać i mamy 5 młodych do gry na już.

Rybus pedale ******, wrzuć więcej słiiiiit foci ze sracza do netu żeby gorące lalunie mogły ci pisać słiiit komcie i wypierdlaj z tej drużyny zmanierowany pierdolony spedalony gówniarzu!!

Kucharczyka i Vrdoljaka oszczędzić. Reszta po raz kolejny zapracowała na wpierdol. Z Lechem od 0:3 w górę, inaczej tego nie widzę :jejku:

detoxizer
21-09-2010, 20:15
Muszę zobaczyć powtórkę jeszcze, ale na moje to zawodnik Pogoni wchodził w piłkę, a spóźniony Vrdoljak jakby z boku, w udo. Żółta to minimum, zresztą miałem wrażenie, że sędzia zaraz da Vrdoljakowi kartkę, już wyciągał rękę do kieszeni, ale zorientował się, że musiałaby być czerwona i odpuścił.

Ja przed chwilą widziałem i na mój gust to akurat Vrdlojak był faulowany. Przecież on zaliczył strzał z obu nóg.

Mini
21-09-2010, 20:15

pod koniec pierwszej połowy naszły mnie myśli o piątce w piątek :help:

Eman
21-09-2010, 20:16
Eman- Rybus zdecydowanie lepiej się prezentuje na środku...

na tle naszej druzyny to on sie prezentuje zdecydowanie najgorzej i niech dziekuje Kucharczykowi bo mu dupsko uratowal

Sagitarius
21-09-2010, 20:17
Zdecydowanie podobał mi się dzisiaj Cabral, tzn. widać, że ma potencjał. Szkopuł w tym, aby wreszcie go w pełni umiał wykorzystać.

Chyba inny mecz oglądaliśmy. Masa strat, niedokładnych podań, ociężałej gry i na dodatek kondycyjnie widać po nim, że nie jest w stanie wytrzymać 90 minut.

Marek.Only
21-09-2010, 20:23
wróci na wiosnę po kontuzji Furman, Borysiukiem też trzeba grać i mamy 5 młodych do gry na już.

No ludzie ile jeszcze czasu bedziemy sie meczyc i czekac az zacznie grac? To jest pomocnik a ile ma meczow rozegranych ile asyst ile bramek? zaraz mi ktos znow wyjedzie ze ma piekne przerzuty... Dzisiaj zagral po raz kolejny bardzo slabo. Moze i nie jest typowym glupkiem, ale nie ma niestety umiejetnosci na ten poziom

gonzo(L)
21-09-2010, 20:26
Nasz trener nie wie, jak się nazywa jego najlepszy zawodnik :lol:

możesz rozwinąć ?

Chomik
21-09-2010, 20:27
W drugiej połowie należał do najlepszych na boisku.

A widzieliście co Vuko mówił o Borysiuku w Lidze+ Extra ? Pewnie trochę przesadził, ale jednak Borysiuk moim zdaniem umiejętności ma w przeciwieństwie do np. takiego młodego Rybusa.

pablos
21-09-2010, 20:28
Fajna wypowiedź Kucharczyka po meczu. Może to na razie zbyt wątłe przesłanki, ale wydaje się, że temu chłopakowi chyba łatwo nie przewróci się w głowie.
Oby to była taka zielona wysepka na morzu chujowizny. :modli:

Puzon(L)
21-09-2010, 20:29
Dokładnie, Cabral w zasadzie nic nie pokazał, ale trzymam za niego kciuki bo potencjał rzeczywiście ma spory - jak na polską ligę.

e(L)egion
21-09-2010, 20:29
Kucharczyk - spory plus za walkę. Chłopak pokazał dzisiaj prawdziwe serce. Już bym się cieszył że mamy dobrze rokującego gracza ale przypadki Rybusa i Borysiuka sprowadzają mnie na ziemię. Mam nadzieję że z nim będzie inaczej. Teraz żeby go tylko nie zagłaskać. Z Lechem może nie mieć nawet pół akcji bramkowej. Trzeba jednak na niego stawiać bo wygląda na tego, któremu póki co najbardziej zależy.

Bugi B.
21-09-2010, 20:31
możesz rozwinąć ?

Skorża chyba powiedział "Kucharski", zresztą nie tylko on, komentatorzy raz również użyli takiej wersji, nie mówiąc o tym, że mówili Janukowicz, czy inne frazesy:)

Paradoksalnie bardzo dobry wynik dla Pogoni, nie będzie jazdy na dwa fronty i można się skupić na lidze, a i przeciwnik, z którym odpadliśmy też niczego sobie:oczko:

Swoją drogą to przy tych wszystkich nabytkach za tą całą kasę najlepiej zaprezentował się Kucharczyk:D

"Pogoń Legia lalalala !!!" :D

Teraz JA
21-09-2010, 20:32
Maciej Skorża

Brawo dla Kucharczyka za bramkę dającą awans, ale daleka droga jeszcze przed nim.

To jaka droga przed Mezengą, Cabralem czy Knezevicem?
Skorża coraz słabiej wypada już nawet w przemówieniach, w których przecież był mistrzem.

nevermind
21-09-2010, 20:33
Jak nie zobacze Kucharczyka w pierwszej jedenestce na Lecha to naprawde zwatpie w tego Skorze :|

karakan
21-09-2010, 20:38
Skorża to chyba mysli ,że ludzie meczu nie widzieli.
Kucharczyk gra najlepiej i non stop walczy , a on takie teksty rzuca.
Co za pajac!?A na co ma czekać Kucharczyk?25 jak mu stuknie to co wtedy?
Jak ma coś z niego być to musi grać w Legii i sie uczyć od najlepszych.Jak narazie nie ma od kogo.Jeden bambus obtłuszczony co nie ma mózgu , a drugi drewniak co nie wie jak sie gra w piłkę.

A ten coś pier... że daleka droga przed nim..

*****!

detoxizer
21-09-2010, 20:39
Cabral pokazał, że dużo widzi na boisku. Odnoszę wrażenie, że nie jest dobrze przygotowany do sezonu. Takie moje odczucia.

Co martwi? Dopiero od 75 minut ( chyba to Pogoń trochę odpuściła, zmęczenie) widziałem to czego brakowało. Gra kombinacyjna, efektywna, dzięki której przesuwaliśmy się mocno do przodu. 15 minut takiej gry to trochę mało...

Z.
21-09-2010, 20:40
No, ale chyba akurat dobrze Skorża robi w tej sprawie. Może przynajmniej ten nie odleci jak gwiazdki w stylu Rybusika czy Borysiuka

Dzihadowiec
21-09-2010, 20:41

Jak nie na boisku to poza nim....:chuligan:

Z taka gra mogli oddac Portowcom ten mecz,bo i tak odpadna w nastepnej rundzie jezeli nie wezme sie w garsc.

Gruszek
21-09-2010, 20:43
15 minut takiej gry to trochę mało...

Zgodzę się z Tobą. Nawet ładnie zaczęło to wyglądać w końcówce. Walczyli przynajmniej... Gra powinna tak wyglądać 90 minut :prawi:

Chomik
21-09-2010, 20:47
No, ale chyba akurat dobrze Skorża robi w tej sprawie. Może przynajmniej ten nie odleci jak gwiazdki w stylu Rybusika czy Borysiuka

Zestawienie tych dwóch Panów obok siebie moim zdaniem troszeczkę krzywdzące dla Ariela. Borysiuk nie miał chyba większych odchyłów, potrafi odebrać i ma zmysł do kry kombinacyjnej.

Tylko mi się podobał w drugiej połowie ? :) Chyba najlepszy po Kucharczyku. Gdyby zaliczał drugi mcz jak Michał, myślę że zbierałby też podobne opinie. Od Niego oczekujemy już jednak więcej, no i cały czas, bo poprzednie mecze był słabe lub katastrofalne jak ten z Ruchem.

Z.
21-09-2010, 20:48
Zgodzę się z Tobą. Nawet ładnie zaczęło to wyglądać w końcówce. Walczyli przynajmniej... Gra powinna tak wyglądać 90 minut :prawi:

Naprawdę nie widzicie, że gra fajnie wyglądała w ostatnich 15 minutach tylko dlatego, że Pogoń gra o ligę niżej i nie wytrzymała tempa, bo tam się jeszcze mniej trenuje tudzież jeszcze więcej pije?

Przecież gdzieś od 45 do 65-70 minuty Pogoń była zdecydowanie lepsza.

Turek1233
21-09-2010, 20:49
Kucharczyk na plus, naprawdę mi zaimponował

detoxizer
21-09-2010, 20:53
Naprawdę nie widzicie, że gra fajnie wyglądała w ostatnich 15 minutach tylko dlatego, że Pogoń gra o ligę niżej i nie wytrzymała tempa, bo tam się jeszcze mniej trenuje tudzież jeszcze więcej pije?

Przecież gdzieś od 45 do 65-70 minuty Pogoń była zdecydowanie lepsza.

Z. przeczytaj raz jeszcze to, co napisałem, szczególnie w nawiasie... :)

Sgt.
21-09-2010, 20:54

Celna uwaga. W sumie wszyscy najeżdżają na Skorżę, że jako jedyny nie dostrzega tego niesamowitego super-talentu jakim jest Kucharczyk, tylko że najgorsze co można teraz zrobić Michałowi, to zagłaskać go na śmierć, albo zrobić z niego objawienie ligi i wybawcę Legii. Co z tego, że sprawia wrażenie poukładanego, ma 19 lat i łatwo mu łeb spieprzyć. Skorża pewnie go odpowiednio pochwalił po meczu, ale my chyba chcemy żeby on stawał się co raz lepszy i grał dla nas piękny futbol przez najbliższe parę sezonów, a nie żeby przestał się teraz rozwijać i skończył jak Rybus.

foo
21-09-2010, 20:59
oczywiscie Kucharczyk na plus, Sweeet Focia nawet niezle na srodku (nie trzeba dryblowac i dosrodkowywac a grac na jeden kontakt chyba potrafi)

czy w tej druzynie KTOKOLWIEK oprocz Kucharczyka probuje dryblingiem minac rywala w biegu? Skrzydlowi farbowani, psiakrew

ogolnie wstyd, zeby do 87 minuty walczyc o pierwsza bramke z druzyna ze srodka drugiej ligii

Szacun Portowcy

karakan
21-09-2010, 21:01
No dobra , ale on ma 20 lat , a nie 15.ALbo ma papiery na grę w Legii albo nie.
To co teraz karnie do ME i potem do Piasta?

Ludzie jak jest talent to musi grać u nas z nalepszymi(sic)
Zagrał ładny mecz,walczył jak na piłkarza Legii przystało - chwalić.

Co to za gadki o jakimś zagłaskaniu.U nas w kraju to wieczne młode talenty po 25 lat..

wolsz17
21-09-2010, 21:02
a mnie irytował Manu, i w poprzednich meczach też często tak robił- zwalniał i te wrzutki na pierwszego obrońce. Po tych wszystkich transferach w naszej lidze zauważyłem, że nasza liga jest za trudna dla graczy z ...... dużo lepszych lig niż nasza. Gracze za wschodniej granicy, południa, czy słabszych lig południowoamerykańskich jakoś lepiej wyglądają.

PeCe
21-09-2010, 21:08
Może powinniśmy śpiewać " dwie bramki Kucharczyk... (zamiast przeciętny Borysiuk) ". W końcu napastnik, to jak nikt do " dwie bramki ", chłopak za Legią, z Mazowsza i biały :D

Sgt.
21-09-2010, 21:08
No dobra , ale on ma 20 lat , a nie 15.ALbo ma papiery na grę w Legii albo nie.
To co teraz karnie do ME i potem do Piasta?

Ludzie jak jest talent to musi grać u nas z nalepszymi(sic)
Zagrał ładny mecz,walczył jak na piłkarza Legii przystało - chwalić.

Co to za gadki o jakimś zagłaskaniu.U nas w kraju to wieczne młode talenty po 25 lat..

Primo - ja pamiętam siebie w wieku 19 czy 20 lat i nie raz zachowywałem się tak, że dzisiaj sam sobie dałbym w ryj. Pamiętam też innych otaczających mnie 19 czy 20 latków, którzy byli tacy sami. Taki wiek. A tu Legia, sława, w dodatku głaskanie - fajnie by było, gdyby on był z tych 5%, co są ułożeni już w wieku 19 lat, ale on ma być przede wszystkim wśród tych 0,05% co są urodzonymi piłkarzami. Ciężko, żeby te dwa ewenementy się spotkały.

Secundo - nikt go jakoś nie wysyła ani do ME, ani do Piasta. On zresztą od początku trenuje z pierwszym zespołem, z Ruchem zagrał krótko, z Zagłębiem zagrał długo, z Pogonią zagrał cały mecz. On raczej dostaje szanse, a nie się mu je odbiera.

Tertio - Skorża mówił to co mówił na konferencji prasowej. A co on mu mówi w cztery oczy, to zupełnie inna sprawa.

Quatro - u nas wiecznie młode talenty są wiecznie młodymi talentami z wielu względów, ale także dlatego, że jak mieli te 20 lat, to się nad nimi rozpływano - a że łatwiej pójść po najmniejszej linii oporu, to zatrzymywali się w rozwoju, bo nie musieli już dalej się starać, a i tak byli półbożkami. A potem mamy takiego Rybusa.

Może powinniśmy śpiewać " dwie bramki Kucharczyk... (zamiast przeciętny Borysiuk) ". W końcu napastnik, to jak nikt do " dwie bramki ", chłopak za Legią, z Mazowsza i biały

Jeżeli tak, to jak sobie na to zasłuży - w przyszłym sezonie może będzie inaczej śpiewane.

Cebek
21-09-2010, 21:19
Fajna wypowiedź Kucharczyka po meczu. Może to na razie zbyt wątłe przesłanki, ale wydaje się, że temu chłopakowi chyba łatwo nie przewróci się w głowie.
Akurat jeśli chodzi o wywiad po meczu, to raczej walił utarte frazesy, mi to brzmiało jak taka typowa stereotypowa wypowiedź piłkarza (w sensie nic odkrywczego, gramy coraz lepiej, wszystko zależy od trenera itp) ;)

Co nie zmienia faktu, że naprawdę chłopak ma ambicję i umiejętności, najlepszy dziś na boisku. Jak już wielu pisało, będzie z chłopaka pociecha jeśli go koledzy zbytnio nie rozhulają (jakieś wspólne wypady do platyny z Rybusem itp).

nil
21-09-2010, 21:22
Przynajmniej z tyłu było poprawnie. Chociaż Antolović tak dziwne ma interwencje że nigdy nie wiadomo. Niech Kostia wraca na Lecha bo ten pewnie farfocla jakiegoś sobie wrzuci.

Pierwsza połowa pomoc i atak nie istnieją - dno!
W drugiej połówce Pogoń odważniej wyszła do przodu i coś nam się udało.
Manu - można było się pośmiać.
Nie skreślałbym Bruno on musi dostawać piłki, wierzę w chłopaka.
Vrdoljak po co on dyskutuje z tymi sędziami i tak go oszczędzili. Ja bym od niego wymagała właśni kilka takich wejść z piłką i prostopadłe rozegranie do napastników. Na razie przeciętny.

Ogólnie dalsza części dramatu.

derix
21-09-2010, 21:23
Nie zesrajcie sie zaraz niektorzy ta wygrana bo w piatek i tak kazdy wie co bedzie...:|

detoxizer
21-09-2010, 21:24
Panowie, o czym gadka, po dobrym meczu chwalić, po słabym ganić.

Kucharczyk ma papiery- dawno nie widziałem tak dobrego, młodego Polaka w Legii.

blaise
21-09-2010, 21:25
halo panowie, trochę optymizmu. Mam nadzieję, że nowi wiedzą co to jest mecz z lechem i potraktują ten mecz szczególnie. Takie mecze żądzą się swoimi prawami, to nie jest mecz z odrą wodzisław

pablos
21-09-2010, 21:26
Akurat jeśli chodzi o wywiad po meczu, to raczej walił utarte frazesy, mi to brzmiało jak taka typowa stereotypowa wypowiedź piłkarza (w sensie nic odkrywczego, gramy coraz lepiej, wszystko zależy od trenera itp) ;)

No nie wymagajmy od niego analiz w stylu Kazia Węgrzyna. ;)
Konkretnie to spodobała mi się jego odpowiedź na pytanie jak będzie świętował bramkę: "Nie ma czego świętować."

wolsz17
21-09-2010, 21:26
Przynajmniej z tyłu było poprawnie. Chociaż Antolović tak dziwne ma interwencje że nigdy nie wiadomo. Niech Kostia wraca na Lecha bo ten pewnie farfocla jakiegoś sobie wrzuci.

Pierwsza połowa pomoc i atak nie istnieją - dno!
W drugiej połówce Pogoń odważniej wyszła do przodu i coś nam się udało.
Manu - można było się pośmiać.
Nie skreślałbym Bruno on musi dostawać piłki, wieżę w chłopaka.
Vrdoljak po co on dyskutuje z tymi sędziami i tak go oszczędzili. Ja bym od niego wymagała właśni kilka takich wejść z piłką i prostopadłe rozegranie do napastników. Na razie przeciętny.

Ogólnie dalsza części dramatu.

ja też "wieżę". z takiej wiary to nic chyba nie wyniknie ;)

nil
21-09-2010, 21:31
mecz analizować a nie ....;)

pzk
21-09-2010, 21:42
Brawo Michał. Jedyny piłkarz, który zasługuje na grę z eLką na piersi i jedyny, któremu bym nie wyjebał spotykając go na ulicy.
Szkoda, że Skorża nie stawiał na niego od początku, bo efekt mógłby być taki jak Lewandowski w Lechu, ale jeszcze nie wszystko stracone.
Dzisiejszym meczem utwierdził mnie w tym co mówiłem jak wracał z wypożyczenia, że będzie wzmocnieniem.

Polak.Biały.Z Mazowsza.Wreszcie!
I to do tego rodowity Warszawiak.

Fa(L)angista
21-09-2010, 21:56
jest gdzieś bramka w sieci a najlepiej skrót meczu?

http://legia.com/www/index.php?akt=17697

Bramka Kuchara.

ksych(L)
21-09-2010, 22:10
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
XviD | 720x416 | TVN Turbo

0:1 Kucharczyk
http://www.multiupload.com/80GXZ4ON8E

Emkaen
21-09-2010, 22:11
no fajnie to wykończył. nie zagłaskać go i będzie dobrze.

No otóż to. Zagrał fajny mecz, dużo walczył ale bez przesady. Kilka razy to i on się w czoło kopnął. Ale brawo za ambicję.

Fa(L)angista
21-09-2010, 22:14
Uważam ze nie powinniśmy się bać Lecha, ich 1:0 z GKSem to tez nie jest pogrom... Nie będzie lekko ale może damy rade.

karakan
21-09-2010, 22:16
No otóż to. Zagrał fajny mecz, dużo walczył ale bez przesady. Kilka razy to i on się w czoło kopnął. Ale brawo za ambicję.

:poddaje:

Emkaen
21-09-2010, 22:18
:poddaje:

aha

karakan
21-09-2010, 22:23
No co mam więcej napisać? Poddałem się..

Emkaen
21-09-2010, 22:26
Poddałeś się bo nie podzielam ogólnonarodowego szału na Kucharczyka po meczu z Pogonią? Wiesz - ja sobie pomyślałem, że to smutne, że wystarczy w meczu Legii pokazać ambicję i już wszyscy są happy. Kurcze - czemu oni wszyscy nie mogliby pokazywać takiej ambicji jak ten dzieciak. Za to bije mu brawo ale niech jeszcze coś pokaże.

IX14
21-09-2010, 22:42
Podchodzilem ostroznie do Kucharczyka ,myslalem ,że abędzie to wejscie smoka albo wejscie ćwoka. Wyszlo to pierwsze:)Dalej hity z zagranicy zawodzą.

kamykgoral
21-09-2010, 22:43
Emkaen racja.

Nie wiem jak to jest, że tutaj ludzie jednego dnia się spuszczają nad kolesiem, żeby za 2-3 tygodnie go wysyłać do 1 ligi, bo się nie naddaje.

Kucharczyk grał dziś w pojedynkę na szpicy, strzelił bramkę, powalczył, poszarpał. Wyróżniał się na tle przeciętnego pierwszoligowca.

Pożyjemy, zobaczymy co z niego wyrośnie.

Nad Paluchowskim też kiedyś było oh, ah, a gdzie on teraz jest?

Orzeł
21-09-2010, 22:52
Emkaen racja.

Nie wiem jak to jest, że tutaj ludzie jednego dnia się spuszczają nad kolesiem, żeby za 2-3 tygodnie go wysyłać do 1 ligi, bo się nie naddaje.

Kucharczyk grał dziś w pojedynkę na szpicy, strzelił bramkę, powalczył, poszarpał. Wyróżniał się na tle przeciętnego pierwszoligowca.

Pożyjemy, zobaczymy co z niego wyrośnie.

Nad Paluchowskim też kiedyś było oh, ah, a gdzie on teraz jest?

Dobre pytanie... ile już LEGIA zmarnowała talentów, które na prawdę był talentami?
Przypominam Ci że Paluchowski strzelił kilka bramek, po czym Janek uznał że jest za słaby. czy to ma oznaczać że był słaby? a moze ktos z trenerów dał dupy?
Więc poddam w wątpliwość czy to Ci zadownicy byli za słabi czy my mamy chujowy scauting czy jak to psia mać nazwać.

Mało przykładów? To może wrócimy do Lewego? Nie odpisuj.

Mamy kolejny materiał na talent ( choć *****.... czy ten cholerny trener dopiero teraz usłyszał i zauważył że Kucharczyk w Świcie strzelał jak szalony ?

Emkaen
21-09-2010, 22:53
Dokładnie Orzeł - wchodzi taki Paluchowski, strzela na dzień dobry 2 bramki i znika. Nie ma i nie było. Nie wiem o co kaman. Nigdy wcześniej nie słyszałem o takiej sytuacji.

kamykgoral
21-09-2010, 22:54
A co tutaj Janka przywołujesz?

Poszedł chłopak na wypożyczenie do Piasta i co pokazał?
Ile pograł?

Taki dobry i na Piasta za słaby?

Zobaczymy co pokaże Kucharczyk z Lechem.

Zagrał ambitnie, walczył, strzelił gola po dobrym dograniu i tyle.
Czekamy na poważniejszego przeciwnika.

Teraz JA
21-09-2010, 22:55
Z Zagłębiem też się wyrózniał, dziś się wyróżniał, w Świcie się wyróżniał. A poza tym to piłkarz z Mazowsza, Warszawiak, sympatyk Legii- na takich zawsze inaczej się patrzy, a jak w dodatku koleś pokazuje poza ambicja jakieś umiejętności piłkarskie, to dlaczego ma nie być chwalony?

Zaraz będą opinie, że Kucharczyk blokuje miejsce w ataku nowej gwieździe- Mezendze :lol2:

Miedziana
21-09-2010, 22:58
Ja już kurcze mam tej miernoty cholernie dość... Ile jeszcze muszę czekać zeby nasze grajki dominowali w lidze. W każdym kraju sa takie drużyny, a my kurcze średniaki ze hej

Mały offtopic, ale musiałem z siebie to wywalić żeby nie sfiksować..:grr:

pzk
21-09-2010, 23:04
Chcecie powiedzieć, że raz na jakiś czas trafia się chłopak, który jest naprawdę talentem takim jak Lewandowski? Ja uważam, że takich talentów w Polsce jest dużo, dużo więcej. Problemem jest "polska myśl szkoleniowa", którą pokazał Skorża wypowiadając te słowa:

Brawo dla Kucharczyka za bramkę dającą awans, ale daleka droga jeszcze przed nim.
Dla nich talent to ktoś taki kto gra ogony do 25. roku życia. :jejku:

Chomik
21-09-2010, 23:05
Ile pograł?

Paluch został zmarnowany przez Legię, wyróżniał się w sparingach to Janek twierdził, że za słaby psychicznie, strzelił hattricka w lidze i dalej nie dawano mu szansy. Potem dostawał szanse tylko w końcówkach, by się broń boże nie pokazać. W Piaście był wypożyczony na chorych warunkach ( tylko 45 minut, by nie płacić Legii ), więc nie dziwne, że grywał ogony.

Sadzę, że gdyby miał tyle szans co Chini miałby więcej bramek, nie mówiąc o konstruowaniu akcji. Miał w sobie coś, chociaż nie był wybitny.

Zgadzam się, jednak, że euforia nad Kucharczykiem jest przesadna, ale uzasadniam to beznadziejnością tego co gra reszta, jakiś powiew świeżości. Rybus pewnie jak strzelił dwie bramki Wiśle też zbierał super recenzje, dziś większość w tym ja posłała by go pierwszym pksem do Łodzi.

pzk
21-09-2010, 23:10
Zgadzam się, jednak, że euforia nad Kucharczykiem jest przesadna, ale uzasadniam to beznadziejnością tego co gra reszta, jakiś powiew świeżości. Rybus pewnie jak strzelił dwie bramki Wiśle też zbierał super recenzje, dziś większość w tym ja posłała by go pierwszym pksem do Łodzi.
A ja uważam, że euforia nie jest przesadzona. Kucharczyk grając w Świcie pokazywał, że ma spore umiejętności i potrafi strzelać bramki. Jednak przychodzi do Legii i dla Skorży to kolejny "wieczny talent", który powinien się przez pół kariery ogrywać.
Zastanawiam się czy dla samego Kucharczyka nie byłoby lepiej odejść i grać tam gdzie będzie pełnowartościowym zawodnikiem dla trenera i gdzie nie będzie groziło mu pójście w ślady Rybusa czy Borysiuka.

Chomik
21-09-2010, 23:19
A jaki to jest "ślad Borysiuka" ? Chłopak jest młodszy od Michała i już ponad 50 występów w Ekstraklasie gorszych i lepszych jak każdy. Jest bardziej ułożony od Rybki i wydaje się być wciąż bardzo perspektywiczny, nawet, jeśli nie rozwija się tak jak tego oczekiwaliśmy w pełni.

Skorża jest pod ścianą, niemożliwe by teraz odstawił Kucharczyka.

Emkaen
21-09-2010, 23:26
A ja uważam, że euforia nie jest przesadzona. Kucharczyk grając w Świcie pokazywał, że ma spore umiejętności i potrafi strzelać bramki. Jednak przychodzi do Legii i dla Skorży to kolejny "wieczny talent", który powinien się przez pół kariery ogrywać.
Zastanawiam się czy dla samego Kucharczyka nie byłoby lepiej odejść i grać tam gdzie będzie pełnowartościowym zawodnikiem dla trenera i gdzie nie będzie groziło mu pójście w ślady Rybusa czy Borysiuka.

Piotrek, pewnie, że jest się z czego cieszyć. I ja się cieszę, że wchodzi człowiek na boisko i daje radę. I życzę mu jak najlepiej bo dawno nie było u nas prawdziwego bożyszcza trybun. I tego również mu życzę by się zajebiscie rozwinął. Ale niech pogra dobrze jeszcze kilka meczów po prostu.

pzk
21-09-2010, 23:28
Wcale się nie zdziwię jak w piątek w podstawowym składzie wyjdzie Błazenga, a Michał na boisku pojawi się jako zmiennik. Wszak "przed nim daaaaleka droooga".

Edyta:
Emkaen, dostanie szansę to i pogra, ale tak jak napisałem wyżej, nie zdziwię się, jeśli następny mecz w podstawowym składzie zagra za dwa tygodnie. Trzeba stawiać na młodych, a tym bardziej takich, którzy już coś pokazali tak jak Michał w Świcie czy Lewandowski w Zniczu. Przykład tego ostatniego pokazuje, że naprawdę warto.

Edyta2: Drobny błąd stylistyczny poprawiony :)

Emkaen
21-09-2010, 23:34
Zgadzam się z Tobą.

Błażejj
21-09-2010, 23:43
Boli podejście polskich szkoleniowców do młodzieży, że nie traktują ich jako równorzędnych rywali dla starszyzny. Z tym, że ostatnio w lidze+ Probierz zauważył istotny problem, iż młodzi wyjeżdżają na kadry młodzieżowe nie ma ich w klubie po 2 tygodnie, wracają z kontuzjami. Dla mnie powinni to ograniczyć, ja rozumiem reprezentacja, ważna rzecz, tyle, że co taki młokos zyska na półtora tygodniowym zgrupowaniu, grając mecze kontrolne z Luksemburgiem.

rosiak12
22-09-2010, 01:10
Kozak dopig i atmosfera! :D Pozdrowienia ze Szczecina Bracia!

karakan
22-09-2010, 06:24
Nikt tu się nie spuszcza nad Kucharczykiem.PAre osób się cieszy ,że wreszcie jest nadzieja na dobrego Polaka w Legii.
Ja mogę powiedzieć ,że Wy zrzędzicie i nie wiadomo po uj.Dla zasady chyba.
Co to za gadki o jakiejś modzie i niby o późniejszym gnojeniu typa na forum?!
Powaliło was już?

Oglądałeś mecz chociaż jeden z drugim?Czy jak Klekle obejrzałeś tu bramkę i rzucasz osąd?

Kucharczyk już w drugim spotkaniu pokazał się z dobrej strony.Szarpał, strzelał i ambitnie walczył o każdy metr(wreszcie ktoś to w Legii pokazał)
To wszystko na tle beznadziejnej zbieraniny kasztanów w drużynie z podziałami.Za to będe "sie tu spuszczał" i wkurwia mnie jak sie trafia paru zrzędów co im wiecznie coś nie pasi i biją brawo Skorży , bo "nie chce zagłaskać"Jakieś rozkminy ,że ma dopiero 20 lat..A ile ma mieć młody talent?!

Nic urwa nie można napisać , bo zaraz "eksperci" sie muszą odzywać.
Wg Ciebie Emkaen to Kucharczyk nic nie pokazał poza ambicją?Jak tak to nie mam pytań.

Zresztą wydaje mi się ,że mylicie pojęcie.Nikt sie wnikiem 0:1 z pierwszoligową Pogonią nie zachwyca.
Tylko pare osób cieszy postawa Kucharczyka.Przepraszamy.

Raffi
22-09-2010, 06:32
Zasadniczo Kucharczyk i Borysiuk są rówieśnikami :)

karakan
22-09-2010, 06:36
Myślałem ,że Kucharczyk pisał maturę w zeszłym roku.Jesli o to Ci chodzi ,że ma 20 lat niby :)

Citlivu
22-09-2010, 07:38
Dla mnie Kucharczyk po tych pierwszych meczach, to żaden talent którego nie należy zagłaskać . To pełnoprawny zawodnik z podstawowowej jedenastki, który ma umiejętności by przesądzać o wyniku spotkania. Co z tego, że czasem kopie się w czoło. Moim subiektywnym zdaniem robi to średnio rzadziej niż inni plus ma ten błysk, którego w Legii dawno nie było

Jeżeli przed Kucharczykiem długa droga to do uja, gdzie w tej chwili są chociażby Mezenga, Chinyama czy Kneżevic ? Chyba dopiero pakują walizki.

Jak trzęsący tyłkiem Maciej Skorża, nie wystawi Kucharczyka w podstawowym składzie na Lecha, to niech spada z tego gorącego krzesełka trenerskiego.

szyszkownik_kilkujadek
22-09-2010, 08:33
Dołączam do grona osób zadowolonych z gry Kucharczyka. Przypomina mi trochę młodego Jelenia. Cieszą głosy, że ma poukładane w głowie lepiej od rówieśników. Do tego pochodzi z Mazowsza. Trzymam kciuki za chłopaka, obysmy mieli z niego wielką pociechę.

Co do meczu to poziom nie zachwycił. Nie widzę jakiegoś postępu w porównaniu z organizacją gry w Lubinie. Z całym szacunkiem i sympatią Pogoń to jednak na chwilę obecną zaledwie 1-ligowiec. Zespoły z tej klasy rozgrywkowej, nawet z czołówki powinniśmy odprawiać z bagażem kilku goli.

Orzech
22-09-2010, 09:05
Paluch został zmarnowany przez Legię, wyróżniał się w sparingach to Janek twierdził, że za słaby psychicznie, strzelił hattricka w lidze i dalej nie dawano mu szansy. Potem dostawał szanse tylko w końcówkach, by się broń boże nie pokazać. W Piaście był wypożyczony na chorych warunkach ( tylko 45 minut, by nie płacić Legii ), więc nie dziwne, że grywał ogony.

Sadzę, że gdyby miał tyle szans co Chini miałby więcej bramek, nie mówiąc o konstruowaniu akcji. Miał w sobie coś, chociaż nie był wybitny.

Chyba Ci się coś pomyliło. Paluchowski był wypożyczony do Piasta na bardzo dobrych warunkach, bo Piast miał płacić Legii, tylko jeśli nie grał. Jeśli by grał we wszystkich spotkaniach po ileś tam minut to by wogóle nie musieli dopłacać. Widocznie bardziej opłacało im się go nie wystawiać i bulić, co o czymś świadczy...

Orzeł
22-09-2010, 09:12
A co tutaj Janka przywołujesz?

Ile pograł?

Od wczroaj na świecie jesteś?
Dla takiej okazji nawet przysłowia potworzyli.... Ale wyjaśnię Ci krok po kroku na przykładzie Legii.

Zarząd- BETON, trener - BETON, piłkarz - MA TALENT(a nawet jeśli nie ma- to uznajmy że ma). Wchodzi, na sparingach strzela wszystkie gole, ustrzelił hat tricka... po czym jak wspomniał chłopaczyna u góry... TRENER BETON mówi że koles jest słaby psychicznie. I nic to, że skoro on strzela 3 bramki i jest słaby psychicnzie, to na jakim poziomie są jego koledzy z drużyny.
TRENER BETON zrzuca go do rezerw gdzie gra, a w końcu go oddają za darmo.
Trafia do drużyny BETON, która jest jakieś 13 klas niżej w hierarchii. Tam gdzie najlepszy zawodnik w całej karierze strzelił 3 bramki... ale w sezonie. Zespół bije się o 1 i 2 ligę. I nie uważasz, iż raz : Koleś spadnie do poziomu koolegów, dwa: ciężej strzelić bramki w słabym klubie niż lepszym?

Jasne, oczywiście, może się też okazać że koleś się zapuścił i gówno z niego będzie, ale jeśli chcesz ze mną polemizować, że tak właśnie zapuściło się ostatnie nasze pokolenie młodych, to ja parskam śmiechem.

adrianek
22-09-2010, 09:29
Jeszcze nie obejrzałem meczu, natomiast na żywo wyglądało to marnie... Tyle ode mnie :)

mafioso
22-09-2010, 09:41
Kiedy losowanie następnej rundy ?

Hawaj
22-09-2010, 09:42
wydaje mi się, że niektórzy wypowiadają się na temat młodych chłopaków będących w ciągu ostatnich kilku lat w Legii, jakby ich nigdy na oczy nie widzieli...

Paluchowski nie był żadną alternatywą na problemy ofensywne Legii, co pokazuje obecnie w Górniku Łęczna. To jest na pewno zawodnik z "czuciem" pod bramką przeciwnika, wie jak się ustawić, ma nieźle ułożoną nogę, trochę kondycji, ale na Legię moim zdaniem to DUŻO za mało. Słaba szybkość, średni start do piłki, brak dryblingu, słaby taktycznie (mało pracujący w defensywie), brak zmysłu do gry kombinacyjnej. inaczej - Bruno Menzenga ze słabszymi warunkami, ale lepszym "czuciem".
On będzie pewnie jeszcze nie raz czołowym strzelcem II ligi, może nawet będzie miał korzystniejszy sezon na zapleczu Ekstraklasy, ale na litość Boską - my nie jesteśmy Odrą W., żeby Adrian był vademecum na nasze problemy.
Niestety po oglądaniu 2 sezonów Maćka Górskiego w ME mam o nim podobne zdanie. Oczywiście inny typ napastnika, szybki, robi wiatr, ale to także nie są "buty" na Legię...

z Kucharczykiem jest inaczej. Jest zawodnikiem wiodącym w Świcie od 3 lat, królem strzelców III ligi w wieku lat 18, rok wcześniej niż Lewy. W II lidze też się wyróżniał, a grał przeciwko zawodnikom z Ekstraklasową przeszłością. chłopak ma już teraz duże umiejętności i za sobą kilkadziesiąt meczów przeciwko seniorom. i on nie za 2-3 lata, ale już teraz powinien pokazywać swoje umiejętności. i wczoraj to zrobił. komentarz Skorży moim zdaniem niepoważny.

inna sytuacja jest z Żyro i Wolskim, częściowo też z Efirem. oni nie grali przeciwko seniorom NIGDY, a to gigantyczny skok dla młodego piłkarza. i oni moim zdaniem powinni wdrażać się powoli, a oczekiwania ich dotyczące powinno być mniejsze niż do Kucharczyka. Choć imo i tak w obecnej sytuacji powinni dostać szansę.

Emkaen
22-09-2010, 09:48
Nikt tu się nie spuszcza nad Kucharczykiem.PAre osób się cieszy ,że wreszcie jest nadzieja na dobrego Polaka w Legii.
Ja mogę powiedzieć ,że Wy zrzędzicie i nie wiadomo po uj.Dla zasady chyba.
Co to za gadki o jakiejś modzie i niby o późniejszym gnojeniu typa na forum?!
Powaliło was już?

Czy ja napisałem, że ktoś się spuszcza? Nie wiem o jakiej modzie mówisz, ja piszę swoje zdanie i swoje odczucia. Ty sądzisz inacze i git -nie twierdzę, że Cię powaliło. Czy dyskusja polega na tym by każdy miał jednakowe zdanie? Czy ja zrzędzę? Napisałem, że nie podzielam szału na Kucharczyka. Tylko tyle. Chcę by pokazał coś więcej.

Oglądałeś mecz chociaż jeden z drugim?Czy jak Klekle obejrzałeś tu bramkę i rzucasz osąd?

Tak, oglądałem mecz.

Kucharczyk już w drugim spotkaniu pokazał się z dobrej strony.Szarpał, strzelał i ambitnie walczył o każdy metr(wreszcie ktoś to w Legii pokazał)
To wszystko na tle beznadziejnej zbieraniny kasztanów w drużynie z podziałami.Za to będe "sie tu spuszczał" i wkurwia mnie jak sie trafia paru zrzędów co im wiecznie coś nie pasi i biją brawo Skorży , bo "nie chce zagłaskać"Jakieś rozkminy ,że ma dopiero 20 lat..A ile ma mieć młody talent?!

***** - czy ja gdzieś klaszczę Skorży?? Jeśli masz inne zdanie to miej ale wkurwia mnie takie podejście, które prezentujesz - ja wiem najlepiej a kto wie inaczej ten kasztan. Twoje nastawienie do Kucharczyka wbrew pozorom jest bardzo podobne do mojego. Ja mam w sobie durzo nadziei, że chłopak się rozwinie. Różni nas to, że ja jeszcze nie okrzykuje go bohaterem a Ty tak - ale z tego powodu nawet nie pomyślałem by napisać, że Ciebie już powaliło bądź jesteś oszołomem.

Nic urwa nie można napisać , bo zaraz "eksperci" sie muszą odzywać.
Wg Ciebie Emkaen to Kucharczyk nic nie pokazał poza ambicją?Jak tak to nie mam pytań.

No właśnie to samo mogę napisać o Tobie - nic nie można napisać bo zaraz ktoś pojedzie jako większy ekspert. Tylko czy ja pojechałem komuś bo uważa inaczej niż ja?
Wczoraj Kucharczyk mi się podobał. Świetnie zachował się w sytuacji gdy był sam na sam - przełożył gościa jak zawodowiec, szkoda, że to nie wpadło, szkoda, że Manu się obsrał. Strzelił bramkę, miał fajne przechwyty, natomiast miał też perę zagrań, które były słabe - ale moje podejście jest takie, że niech pokaże taką piłkę prze sezon, rundę.
I ja się z Tobą zgodzę - dobrze, że w tej bandzie amatorów jest ktoś kto zapierdala cały mecz. Tylko pytanie jest takie - czy gdyby każdy piłkarz zapierdalał tak jak Kucharczyk to czy by Kucharczyk się wczoraj wyróżnił? Mnie smuci to, że to Kucharczyk musi dawać przykład a nie inni dają go jemu.

rolnik
22-09-2010, 09:52
Kiedy losowanie następnej rundy ?

Na stronie pzpn cisza. A, i słowo losowanie wziąłbym w duży cudzysłów :)

daimler
22-09-2010, 12:37
"Zestawienie" w tym kontekście brzmi znacznie lepiej.

Mini
22-09-2010, 13:01
patrząc na drużyny (i zlepki panienek mieniących się drużyną) to ciężko będą mieli zestawiać

Andrés
22-09-2010, 13:25
A ja wezmę w obronę MS i jego zdanie, że przed Kucharczykiem jeszcze dużo pracy. Bo co konkretnie się w tym nie zgadza? Nie musi już pracować nad sobą? Jest zawodnikiem kompletnym? Nie. Jest świetnie zapowiadającym się napastnikiem. Ma spore umiejętności, niezłą szybkość, dobrą kondycję i przede wszystkim serce do gry. A w sercu pewnie Legię.
To, że był w tym meczu najlepszym naszym zawodnikiem, to jest dramat. Powinien wejść na 20 ostatnich minut, kiedy wszystko byłoby pozamiatane. Wskoczył do pierwszego składu z konieczności - tak jak kiedyś Rybus. Tyle, że Ryba pracę nad sobą odpuścił kosztem lansu na fotce czy innym gównie. Mam nadzieję że Kucharczyk będzie mądrzejszy.

karakan
22-09-2010, 13:44
Emkaen: Mój post nie był kierowany specjalnie do Ciebie.Kto inny pisał o spuszczaniu się i bronił Skorży.Wyluzuj :)

A jak już tak sobie wypominamy, to ja nigdzie nie nazwałem bohaterem MK.

Zresztą skoro mamy podobne zdanie wg Ciebie , to nie ma co drążyć tematu.

Jeszcze kupisz sobie oficjalną meczówke z nazwiskiem Kucharczka :prawi:

pawlik
22-09-2010, 13:53
wiem, ze narazam sie na gniew tu panujacych ale musze ;)

Pogoń oddychała rękawami tak szalone tempo gry Legia narzuciła.

To zwycięstwo to policzek dla wszystkich krytyków Legii.
Trener i wszyscy piłkarze zasługują na słowa uznania za ten mecz.
Nareszcie widać było że piłkarze są bardzo zintegrowani i tworzą drużynę.

chyba wiadomo czyjego autorstwa :lol:

detoxizer
22-09-2010, 13:57
wiem, ze narazam sie na gniew tu panujacych ale musze ;)

chyba wiadomo czyjego autorstwa :lol:

Ten gość jest niesamowity.

Z.
22-09-2010, 13:58
każdy dał z siebie dzisiaj 120%. Nawet gdy był remis, to odczuwaliśmy radość z gry, chciało nam się grać. Zwycięstwo mogłoby być większe, ale cieszmy się z tego 1:0 – podsumował Rybus.

Ariel Borysiuk: Na tle Pogoni pokazaliśmy dzisiaj bardzo dobrą piłkę, co prawda Pogoń jest drużyną pierwszoligową, ale to naprawdę dobra ekipa. Od 60. minuty zdominowaliśmy dziś grę, powinniśmy strzelić ze cztery bramki, ale piłka nie chciała wpaść do siatki.

Własnie dlatego od pewnego czasu średnio cieszą mnie wygrane Legii. Dodałbym jeszcze wypowiedzi zacytowane przez Pawlika. Ledwo, z pomocą sędziego, wygrali z przeciętnym drugoligowcem (wybaczcie) 1-0, po okrutnych męczarniach i już się zaczyna. Szalone tempo, bardzo dobra piłka, grali na 120%.

Jeżeli to była gra na 120% to należy podziękować 3/4 składu. Bo dla mnie taki mecz pokazał, że jak nie daj Boże spadniemy, to powrót w rok wcale nie będzie taki oczywisty - wszak to 1-0 z Pogonią było grane na 120%, co jest w ich przypadku rzadkością.

detoxizer
22-09-2010, 14:00
http://legia.com.pl/pl/29116,Manu_Grali_jakby_to_byl_final_MS.html

No to zrozumiałem, czemu non stop dostawaliśmy w ryj. Zdziwiony, że innym zależało? :roll:

Z.
22-09-2010, 14:05
No, to dalsza kolekcja cytatów.

- Kilka dni po meczu derbowym z Polonią graliśmy z drużyną, której nazwy nawet nie pamiętam. Cracovia? To słaby zespół. Tymczasem grali, jakby to był finał MŚ. Podobnie było z Bełchatowem - ocenił piłkarz, który w barwach Benfiki Lizbona rozegrał dwa mecze w Lidze Mistrzów.

Wyobrażacie sobie, że jesteście zawodowym piłkarzem, przychodzicie do nowego klubu, gracie debiut, niby na stadionie który zrobił na Was wrażenie (łącznie z 'fanatycznymi' - również cytat z Manu - kibicami) i nie pamiętacie rywala? Po 20 latach - ok. Po miesiącu? :o

No, to jak można zakładać, że facet zepnie się na Widzew? Jak pewnie będzie miał w dupie czy to Widzew. Za rok wejdzie ŁKS i mu się pomiesza.. Tez biało czerwone to to i koszerne.

Przeraża mnie poziom tych ludzi. Chodzenie w chmurach, wywyższanie się, totalna olewka. Bez kitu może jestem chory, ale jak grywałem w managera to do dziś pamiętam skład 4 ligi szkockiej :D

Emkaen
22-09-2010, 14:08
Emkaen:
Jeszcze kupisz sobie oficjalną meczówke z nazwiskiem Kucharczka :prawi:

I oby to były prorocze słowa:)

Pozdrawiam

zinger
22-09-2010, 14:23
wie ktoś skąd można i czy w ogóle można ściągnąc cały mecz?

ksych(L)
22-09-2010, 15:24
http://i991.photobucket.com/albums/af37/ksych/pogon_legia_reka.jpg
Puchar Polski 2010/11 - Runda 2
Pogoń Szczecin vs Legia Warszawa - 21.09.2010
XviD | 624x352 | 1000kbps | TVN Turbo
www.AllGoals.pl

http://img524.imageshack.us/img524/2022/4ys0q3o.png
http://i991.photobucket.com/albums/af37/ksych/pogonlegia.jpg
http://i991.photobucket.com/albums/af37/ksych/pogonlegia2.jpg

http://img26.imageshack.us/img26/4127/878sg8klg.png

1 połowa (395 Mb)

http://hotfile.com/dl/70983107/0c2d4f8/Pogon.vs.Legia.21.09.10.1pol.allgoals.pl.xvid.part 1.rar.html
http://hotfile.com/dl/70996742/8250381/Pogon.vs.Legia.21.09.10.1pol.allgoals.pl.xvid.part 2.rar.html

2 połowa (406 Mb)

http://hotfile.com/dl/71008108/8a36d0c/Pogon.vs.Legia.21.09.10.2pol.allgoals.pl.xvid.part 1.rar.html
http://hotfile.com/dl/71021802/b04ccd1/Pogon.vs.Legia.21.09.10.2pol.allgoals.pl.xvid.part 2.rar.html

zinger
22-09-2010, 15:26
Dzięki!

matinho
22-09-2010, 15:37
Witam poszukuje wszystkich bramek Legii z tego sezonu i z meczu pucharowego pozdrawiam wielka prosba

elostodwatrzy
22-09-2010, 15:45
Drużyna zagrała całkiem pozytywne zawody. Widać, że chłopaki powoli się zgrywają - wszystko idzie w dobrym kierunku. Należy tylko czekać na powrót Maćka Iwańskiego i można spodziewać się marszu po mistrzoswską koronę, jak i po Puchar Polski. Po tym meczu jestem optymistą. Brawo chłopaki!

nevermind
22-09-2010, 15:49
wszystko idzie w dobrym kierunku.

Jasne jasne Tomaszku. Rozumiem ze po piatkowym wpierdolu tez bedziesz optymistą? I tez bedziesz sie spodziewal marszu po mistrzowska korone? :kawa:

Dobra rada ode mnie, odstaw to.

A co do tego twojego Maciusia, przeczuwam ze na najblizszym meczu, o ile w ogole do konca kontraktu wybiegnie na Łazienkowską w skladzie pierwszej druzyny, dostanie taki pocisk ze pewnie sam poprosi Skorze o odsuniecie do ME.

Numer
22-09-2010, 15:49
Przyznać się, który moderator po cichu jest zapatrzony w Maciusia?
biorytm (http://zdrowo.info.pl/biorytmy.php)

elostodwatrzy
22-09-2010, 15:52
Jasne jasne Tomaszku. Rozumiem ze po piatkowym wpierdolu tez bedziesz optymistą? I tez bedziesz sie spodziewal marszu po mistrzowska korone? :kawa:

Dobra rada ode mnie, odstaw to.

Jeżeli szybko strzelimy gola, to powieziemy Lecha.

iniemamniejusz
22-09-2010, 15:54

Nie masz czasami wrażenia, że ludzie się z Ciebie śmieją?

nevermind
22-09-2010, 15:54

Jezeli szybko strzelimy, to przegramy do jednego a nie do zera :lol:

Citlivu
22-09-2010, 15:55

A jak strzelimy 5, nie tracac ani jednej to już na pewno wygramy z Lechem

elostodwatrzy
22-09-2010, 15:58
Nie masz czasami wrażenia, że ludzie się z Ciebie śmieją?

Pamiętam jak jeszcze kilka/kilkanaście lat temu panowała moda na palenie papierosów w gimnazjach, podstawówkach czy liceach. Prawie każdy palił, a jak ktoś nie palił to był wyśmiewany. Kilka lat później palacze zadają sobie pytanie: po co ja paliłem? Straciłem zdrowie, szkoda, że poszedłem za tłumem... Rozumiesz?

Wracając do meczu. Lech nie jest taki mocny. Lechici wygrali ledwo, ledwo ze słabiutkimi Tychami. Będę zdziwiony, jeżeli stracimy z nimi punkty.

Z.
22-09-2010, 16:03
Pamiętam jak jeszcze kilka/kilkanaście lat temu panowała moda na palenie papierosów w gimnazjach, podstawówkach czy liceach. Prawie każdy palił, a jak ktoś nie palił to był wyśmiewany. Kilka lat później palacze zadają sobie pytanie: po co ja paliłem? Straciłem zdrowie, szkoda, że poszedłem za tłumem... Rozumiesz?

Czyli te bzdury pisane o mentalności zwycięzców, marsze po korony, walka o mistrzostwo to wszystko bujda? Sam w to nie wierzysz, piszesz tak tylko dlatego, żeby być w kontrze, ot taka przekora.

Co się stało z mentalnością Twoich mistrzów, że nie potrafili we dwóch ograć Zagłębia Lubin (ME)? Kto jest tym razem winny? Kibice, presja, piłka, trawa, trener, tłusty czwartek?

elostodwatrzy
22-09-2010, 16:07
Czyli te bzdury pisane o mentalności zwycięzców, marsze po korony, walka o mistrzostwo to wszystko bujda? Sam w to nie wierzysz, piszesz tak tylko dlatego, żeby być w kontrze, ot taka przekora.

Co się stało z mentalnością Twoich mistrzów, że nie potrafili we dwóch ograć Zagłębia Lubin (ME)? Kto jest tym razem winny? Kibice, presja, piłka, trawa, trener, tłusty czwartek?

A gdzie ja napisałem, że to bujda. Walczymy o mistrza i tyle. Nie ma innej opcji.

Szyman
22-09-2010, 16:09
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

podziwiam tego gościa za bujną wyobraźnie, kto Cie tak oszukuje chłopie :jejku:

elostodwatrzy
22-09-2010, 16:10
Zobaczymy kto kogo będzie mógł cytować na koniec sezonu :)

PS: I jak zwykle, to ja będę miał rację.

Citlivu
22-09-2010, 16:15
A gdzie ja napisałem, że to bujda. Walczymy o mistrza i tyle. Nie ma innej opcji.

Pozostałe 15 drużyn również walczy, masz racje. Narazie pewnie jesteś ciężko zdziwiony po porażkach z Polonia, Zagłębiem, Bełchatowem, Ruchem, po fartownych zwycięstwach ze Śląskiem i Cracovią, najsłabszymi w tej chwili drużynami walczącymi o mistrzostwo. Jak również po wymęczonym zwycięstwie po grze na 120% z drużyną o klase niżej grającą. Stąd takie bzdury na forum wypisujesz.

elostodwatrzy
22-09-2010, 16:16
To jest dopiero początek sezonu, drużyna dociera się.

Szyman
22-09-2010, 16:20
Dociera się :jejku: Dotrzeć to oni się powinni w domu z żonami/dziewczynami, w sezonie przygotowawczym powinni zapier*** i od początku sezonu w każdym meczu wybiegać bez problemu zwycięstwo...

pan_nikt
22-09-2010, 16:29
po co karmicie trola? ;)

karakan
22-09-2010, 16:33
Musicie do niego pisać?Ile można?

Emkaen
22-09-2010, 16:42
Ziom - a tak się zapytam - ile Ty masz lat? eloraz coś tam

proNsua
22-09-2010, 16:46
Taaa... zaczyna się...

daimler
22-09-2010, 17:57
***** mać, skończcie karmić trola do *****!!!!!!!
Ile można? ***** ile? Powstrzymać się nie umiecie? Nosz ***** mać, dajcie na luz. Temu pedałowi tylko o to chodzi.

rolnik
22-09-2010, 18:07
Dobra, koniec imprezy. Elostodwatrzy widzę, że nie masz za grosz wstydu i robienie z siebie pośmiewiska sprawia Ci frajdę. Jako, że nie lubię jak się z ludzi robi debili skończ Waść te dyrdymały bo wstyd takie posty ludziom w internecie pokazywać - jest to grzeczna prośba, drugiej nie będzie.

detoxizer
22-09-2010, 18:31
Dobra, koniec imprezy. Elostodwatrzy widzę, że nie masz za grosz wstydu i robienie z siebie pośmiewiska sprawia Ci frajdę. Jako, że nie lubię jak się z ludzi robi debili skończ Waść te dyrdymały bo wstyd takie posty ludziom w internecie pokazywać - jest to grzeczna prośba, drugiej nie będzie.

Aj tam Rolnik, *****, czy czasami nie chciałbyś postrzegać świat jak ten typ? Podziwiam go: 0-3 w ryj, ale w sumie to lepiej niż 0-5. *****, jakie życie może być piękne. :lol:

Mini
22-09-2010, 19:41
niech taki zestaw "wylosują" :)

Legia - Groclin
Widzew - ŁKS
Wisła - Cracovia
Lechia - Jagiellonia
Lech - Śląsk
Ruch Chorzów - Piast / Podbeskidzie
Korona - Stomil
Kszo - Bełchatów

nevermind
22-09-2010, 19:44
Jak juz tak ustawiamy to Koronie niech dolosują KSZO :)

karakan
22-09-2010, 19:54
No Korona-KSZO to byłby ciekawy meczyk :] Przepadają za sobą od lat.
Edit : To nie ten temat.Sorry.

PabloMag
22-09-2010, 20:28
No to "wolosujemy" albo Bełchatów albo ŁKS

iniemamniejusz
22-09-2010, 21:22

Wracając do meczu. Lech nie jest taki mocny. Lechici wygrali ledwo, ledwo ze słabiutkimi Tychami. Będę zdziwiony, jeżeli stracimy z nimi punkty.

:leze:

Pierdolnij barana w ścianę bo innaczej się nawet nie da napisać.
To nie jest jakaś choroba, że ktoś wierzy w coś co nie istnieje? :)

Emkaen
23-09-2010, 10:07
@ Karakan:

Jeśli to co mówią to prawda i zobaczę to w najbliższych meczach u MK to będę przeszczęśliwy:)

O Kucharczyku bardzo pozytywnie wypowiada się menedżer Cezary Kucharski oraz jego trener ze Świtu, Piotr Mosór. "Sposobem poruszania się po boisku, budową przypomina mi Sylwka Czereszewskiego. Ale styl grania Michała, ciągła walka, bieganie, nie odpuszczanie i bezkompromisowość każą mi porównać go do Marka Saganowskiego. Kucharczyk ma instynkt napastnika, nie posiada kompleksów, choć od niedawna występuje w ekstraklasie. Chciałbym, żeby w jego przypadku wszystko potoczyło się przynajmniej tak dobrze, jak u Roberta Lewandowskiego" - mówi Przeglądowi Sportowemu Kucharski.

karakan
23-09-2010, 10:16
Ja Ci mówię, odkładaj kasiorę na meczówkę z jego nazwiskiem ;)

rosiak12
23-09-2010, 20:22
Dokładnie :)

tammking
01-05-2012, 00:08
Superstars....nie Pisz Tak Brzydko,ograła,pisz Pokonała Pogoń.

Jot95
01-05-2012, 07:58
BRAWO TO DLA CIEBIE ZA OSIĄGNIĘCIA :gwiazda:

http://magicznastajnia.pl/moon/img/1324660603.jpg

GWIAZDOR_82
08-05-2012, 16:24
Witam bracia i siostry jeśli byliście na meczu z koroną pewnie widzieliście nowy klip Barzyca dedykowany choremu Kubie z rakiem,sprawa jest taka następująca raper Barzyc jest naszym chłopakiem z "Żylety" pomóżmy mu razem się wybić po przez kupienie jego pierwszej płytki cena takiej płytki to 20 złotych a na zachętę polecam posłuchać pewnego utworu napisanego przez niego samego

http://www.youtube.com/watch?v=pm1HqeCiJXI

więcej informacji na temat zakupu płytki proszę na maila: maciek-legia1916@wp.pl lub telefonicznie 796-380-844
:spiew:

Pat(L)
09-05-2012, 13:34
Bardzo dobry pomysł!! chętnie kupię!

jajcarz
09-05-2012, 13:41
Nie ten temat chyba.