PDA

Zobacz pełną wersję : Pokemon Killer

MaxyM_
03-11-2003, 11:26
Sprawa wygląda następująco...

Każdy nowy użytkownik niech zapozna się z regulaminem zanim zacznie pisać posty.

Jeżeli ma założyć temat w działach „Kibice”, „Legia Warszawa”, „Hyde Park” bądź „Hyde Park Sportowy”, niech się najpierw upewni, że temat o podobnej, lub takiej samej tematyce, nie istnieje i dopiero zakłada.
W działach „Kibice” i „Legia Warszawa” tematy mają być z sensem, a nie o dupie Marynie np., „Jaka będzie oprawa w meczu x” , „Kto z Tczewa, niech się wpisuje”, „Co sądzicie o Svitlicy”, „Ja kocham Legię, a wy?” Itd.
W Wyżej wymienionych działach, nie będzie tolerowane nabijanie i wstawianie głupich mord jako forma wypowiedzi.

Hyde Park to też nie rynsztok i pamiętajcie o tym...

Jeżeli macie wrażenie, że „starzy” forumowicze, są traktowani trochę inaczej, to macie rację. Dużo ze sobą przeżyliśmy, i często razem się spotykamy... Niesprawiedliwe? Możliwe, ale takie jest życie.

Pokemon Killer działa w sposób.
Jeżeli ktoś nie dostosuje się do panujących zasad na forum, dostanie rangę „Pokemona” i odpowiednią grafikę (my jako Mody, decydujemy, na jaki czas).
Ranga „Pokemona” oznacza, że jest się na celowniku „Pokemon Killera”, jeszcze jeden wybryk i delikwent zostaje odstrzelony, co oznacza „bana”*.

Obrażanie innych użytkowników i pisanie obraźliwych treści na ogół kibiców innego klubu, bądź sam inny klub, będzie równoznaczne ze strzałem natychmiastowym w potylicę (ban natychmiastowy).

Jeszcze jedno, nazwy klubów piszemy dużą literą, a przekręcanie nazwy Legii, będzie również karane... Tylko Kamyk ma amnestie pod tym względem.

Gdyby pojawiła się na tym forum "Agusia", prosi się na nie odpowiadanie na jej głupie posty.

*Ban może być okresowy, bądź dożywotni.

Dziękuje za uwagę.

Dżon Łejn
03-11-2003, 11:31
jezeli napisze np. malinowy ty barania torbo ;) to będzie źle?
jest przecież ;)

albo ty qtasie złamany ;) (znamy się i mówimy se ładniejsze rzeczy)

ps. pamiętam już taką akcje
czy to aby nie reaktywacja?
jakieś problemy ?? :lo:

MaxyM_
03-11-2003, 11:34
Bas między wami to działa inaczej, bo gdy np. nazwę cię głupim parchem i baranem, to się na mnie obrazisz i potraktujesz to jako poważne oskarżenie?

Nie sądze...

Więc nie strugaj Agusi.

pozdrawiam kozia torbo.

Adam-oldboy
03-11-2003, 11:39
Na "Hyde Park Sportowy' to sobie można pohulać, bo nie ma takiego dział ;) u.

Dżon Łejn
03-11-2003, 11:45
Bas między wami to działa inaczej, bo gdy np. nazwę cię głupim parchem i baranem, to się na mnie obrazisz i potraktujesz to jako poważne oskarżenie?

Nie sądze...

Więc nie strugaj Agusi.

pozdrawiam kozia torbo.

głupi parch , baran , kozia torba i inne ale od agusi to ty mnie nie wyzywaj :lo: bo sie obraże

pozdrawiam nieobrażalskich

kamyk
03-11-2003, 12:42
fajnie ze omnie wspomniałes ( ostatnio i tak zaczełem pisać uważniej i nazwe Legia pisze jak by nie było cały czas z dużej litery ) tylko na poczatku forum pisałem z małej :) ale jak by nie było to się zmieniło!

domber
03-11-2003, 14:31
Ja chyba tez powinienem byc zwolniony z niektorych rzeczy bo mam zaswiadczenie o dyzgrafii czy dyslekcji sam nie wiem ale zaswiadczenie mam '8

legart
03-11-2003, 14:57
fajnie ze omnie wspomniałes ( ostatnio i tak zaczełem pisać uważniej i nazwe Legia pisze jak by nie było cały czas z dużej litery ) tylko na poczatku forum pisałem z małej :) ale jak by nie było to się zmieniło!

Jeszcze popracujemy nad znakami przestankowymi i będzie git ;)

Fester
03-11-2003, 16:54
Pokemon Killer działa w sposób.
Jeżeli ktoś nie dostosuje się do panujących zasad na forum, dostanie rangę „Pokemona”.

:buhaha:

glupie to... ;]

szczepan
03-11-2003, 16:56
w mysl zasady stworz sam sobie wroga :D

Sharn
03-11-2003, 17:46
Przepraszam, a czy jak znajdzie się jakiś "pokemon" to ma szansę rehabilitacji? W sumie powinien. :]

MaxyM_
03-11-2003, 17:59
Jest już 2-oje - ślą mi maile z prośbą o przywrócenie do życia...

Mini
04-11-2003, 14:04
Jest już 2-oje - ślą mi maile z prośbą o przywrócenie do życia...

bądź twardy

MrÓwA_1906
04-11-2003, 15:46

widac MaxyM na naszym forum za duzo siedzi :> :>
heh.....
u nas zreszta tez jest taka incjatywa, tyle ze modowie maja wiecej do roboty 8o

MaxyM_
04-11-2003, 15:48
Mrówa, trzeba zapobiegać za wczasu. '8

c_zary
04-11-2003, 15:55
bądź twardy :buhaha:

MaxyM_
04-11-2003, 15:56
bądź twardy :buhaha:
::lol::

Mini - tablica ogłoszeń. 8)

Jackos
04-11-2003, 17:49
Jeżeli ma założyć temat w działach „Kibice”, „Legia Warszawa”, „Hyde Park” bądź „Hyde Park Sportowy”, niech się najpierw upewni, że temat o podobnej, lub takiej samej tematyce, nie istnieje i dopiero zakłada.
W działach „Kibice” i „Legia Warszawa” tematy mają być z sensem, a nie o dupie Marynie np., „Jaka będzie oprawa w meczu x” , „Kto z Tczewa, niech się wpisuje”, „Co sądzicie o Svitlicy”, „Ja kocham Legię, a wy?” Itd.
W Wyżej wymienionych działach, nie będzie tolerowane nabijanie i wstawianie głupich mord jako forma wypowiedzi.

Te wyżej wymienione działy to tylko Główne działy, czy Hyde Parki też??

PS Wiem wiem jestem idiotą i zawsze mam jakieś wątpliwości

szczepan
04-11-2003, 17:54

widac MaxyM na naszym forum za duzo siedzi :> :>
heh.....
u nas zreszta tez jest taka incjatywa, tyle ze modowie maja wiecej do roboty 8o

oj chyba bardzo duzo do roboty :P

MrÓwA_1906
04-11-2003, 19:04
Mrówa, trzeba zapobiegać za wczasu. '8

ja sie juz boje :)
ze padne nie jako ofiara albo czyms takim, hehe....
naszczescie głownie pisze w SPORTOWYM FORUM I HP :)
a co do naszego forum do mysle ze jakos sobie poradzimy, chociaz najbardziej moderowanym tforum w polsce jest forum Cracovii...tam ciezko posta zamiesci jak sie jest za (...) lub "gts-em" bo slowa Wisła to oni tam nie pisza 8) 8) !!
pozd.

PS:MaxyM
kot rzadzi (avatar, ...miauczy juz Wisla ?? :> )
i czemu masz jakby nowego nicka (posty)
sorry za rozmycie

MaxyM_
04-11-2003, 19:09
Szanowne grono moderatorów, wywaliło mnie z funkcji za pełnienie obowiązków służbowych w stanie nietrzeźwym. 8o

Łysolek
05-11-2003, 12:51
Szanowne grono moderatorów, wywaliło mnie z funkcji za pełnienie obowiązków służbowych w stanie nietrzeźwym. 8o

Słuchaj Maksiu wiesz jak jest i skoro już takie drastyczne rzeczy opowiadasz , to chyba za picie wszyscy powinniśmy poleciec :rotfl: :buhaha:

legart
05-11-2003, 12:53

Słuchaj Maksiu wiesz jak jest i skoro już takie drastyczne rzeczy opowiadasz , to chyba za picie wszyscy powinniśmy poleciec :rotfl: :buhaha:

Znaczy się Raffi powinien nas wszystkich na zbity pysk wylać 8- :rotfl:

pozdro dla kumatych :buhaha:

Łysolek
05-11-2003, 17:23
nie przejmuj sie Maxym, tan post to tylko tak jednorazowo
bo naprawde wzruszylo mnie to ze juz tutaj nie pisze a wy wciaz jeszcze mnie wspominacie ;)

a jaki ładny masz emblemat :buhaha: :buhaha: :buhaha:

czesiek
06-11-2003, 16:22
Hehe, fajne rzeczy się u was dzieją. 8-

A skąd się wzial pomysl z Pokemonem? Bo u nas jakis pokemon pisal (http://www.legia.net/forum/viewtopic.php?t=1461&start=20), ale od razu dostal banana. :rotfl:

DrZeFkO
11-11-2003, 23:12
Obrażanie innych użytkowników i pisanie obraźliwych treści na ogół kibiców innego klubu, bądź sam inny klub, będzie równoznaczne ze strzałem natychmiastowym w potylicę (ban natychmiastowy).

Czy ten punkt Pokemonowego Regulaminu działa, czy też jest to kolejny martwy przepis w tym kraju ??

c_zary
11-11-2003, 23:17
Masz jakies zastrzezenia?

DrZeFkO
11-11-2003, 23:42
Masz jakies zastrzezenia?

Sprawdż ten temat:
http://www.legialive.pl/forum/viewtopic.php?t=2385

Sam oceń czy KTOŚ tam (chociaż nie tylko tam) nie przesadził - zdaję się na obiektywność Szanownego Moderatora.

c_zary
12-11-2003, 00:01
Co do przedstawionego przez Ciebie punktu regulaminu to posluze sie innym cytatem:

Jeżeli macie wrażenie, że „starzy” forumowicze, są traktowani trochę inaczej, to macie rację.(...) Niesprawiedliwe? Możliwe, ale takie jest życie.

W zaistanialej sytuacji zachowanie forumowicza Pesto zostalo w sposob wyrazny potepione przez modow :look: a upomniany uzytkownik dostosowal sie do uwag wiec sprawa zostala uznana za zakonczona.

DrZeFkO
12-11-2003, 01:01
Co do przedstawionego przez Ciebie punktu regulaminu to posluze sie innym cytatem:

Jeżeli macie wrażenie, że „starzy” forumowicze, są traktowani trochę inaczej, to macie rację.(...) Niesprawiedliwe? Możliwe, ale takie jest życie.

W zaistanialej sytuacji zachowanie forumowicza Pesto zostalo w sposob wyrazny potepione przez modow :look: a upomniany uzytkownik dostosowal sie do uwag wiec sprawa zostala uznana za zakonczona.

Dziękuję za wyjaśnienia.

Dla mnie to sprawa osobista, więc ja jej jeszcze nie traktuję bynajmniej za zakończoną.

PS. Uważam się za "starego" Forumowicza.

Adams_
12-11-2003, 01:07
Siemanko DrZeFkO.... :D

DrZeFkO
12-11-2003, 01:33
Siemanko DrZeFkO.... :D

Sprawdź PRIV'a.

ems
12-11-2003, 01:53
elo drzefko

niezla masz ta Pania, nie powiem...

nie wtracam sie do waszych wasni z Pestem, ale tyz uwazam ze przesadzil :P

DrZeFkO
12-11-2003, 01:59
elo drzefko

No to jest 1:0 dla mnie - DZIĘKI ZA WSPARCIE !!

takiowaki
12-11-2003, 18:22
Ja calkowicie serio, nie wypowiadam sie tu ostatnio, ale bardzo bym prosil o range "Pokemona". Powiedzmy za stare czasy :P

Obiecuje ze bede grzeczny, ew. niegrzeczny jesli taka bedzie koniecznosc uzyskania ww. rangi.

Prosbe swej nie motywuje upojeniem alkoholowym.

!FrAnKiE!
12-11-2003, 18:26
Ja calkowicie serio, nie wypowiadam sie tu ostatnio, ale bardzo bym prosil o range "Pokemona". Powiedzmy za stare czasy :P

Obiecuje ze bede grzeczny, ew. niegrzeczny jesli taka bedzie koniecznosc uzyskania ww. rangi.

Jeszcze Cie tu niebyło :>

Unico
12-11-2003, 18:49

Kiedyś nie udało się i myślę, że teraz też nie masz szans na tą rangę :buhaha:

Sharn
13-11-2003, 00:40
elo drzefko

Też uważam, że to było conajmniej niesmaczne. Myślę, że Pesto zwróci uwagę na wolę ziomów po szalu, w końcu studiuje politologię (chociaz może dlatego nie zwróci?)... :D

Pozdr. i szacunek dla wszystkich pięknych pań, bez względu na kolor szala.

8)

takiowaki
13-11-2003, 08:15

nie chce sie chwalic ale kiedys tu prawie bana dostalem :P

no i sprawdz date aktywacji '8

DrZeFkO
13-11-2003, 08:58
elo drzefko

Też uważam, że to było conajmniej niesmaczne. Myślę, że Pesto zwróci uwagę na wolę ziomów po szalu, w końcu studiuje politologię (chociaz może dlatego nie zwróci?)... :D

8)

Na Pesto działa chyba tylko jeden kolor szala - zółto-czerwony.
Te barwy ZAWSZE budzą w nim jakieś złe wspomnienia. :>

A tak na marginesie, to już jest 2:0 dla mnie !!

Q_(L)
13-11-2003, 10:29

8- Był, był...

takiowaki - witaj na forum :> :rotfl:

p.s. Słaba motywacja 8)

takiowaki
13-11-2003, 10:57
p.s. Słaba motywacja 8)

a wiesz to dlatego, ze sie kuruje jeszcze po meczu Wisla - Leczna. Niby mecz jak mecz, ale sie natukalem troche bardziej niz porzadnie przed meczem, do tego potem sie okazalo, ze jest wejscie "promocyjne", no to wlazlem, wzielem (wziolem?) przy okazji 7 mocnych browarow, juz jestem na C, gdy sie nagle okazuje... ze kumpel ma pol litra.

Nie wiem co sie potem dzialo, poza tym ze zostalem odwieziony do domku i tego, ze jak wlazlem jakims cudem do domu to stara sie mnie pyta jaki byl wynik meczu. Wtedy sobie uswiadomilem, ze nie wiem :P

Byl u mnie tez lekarz nastepnego dnia i powiedzial, ze bylem baaardzo blisko od zdarcia strun glosowych.

Od tego czasu nie wziolem (wzielem?) alkoholu do ust i rzucilem palenie, tym to motywuje.

Niestety jutro jest piatek i ide do kanjpy z piwem, do ktorego dolewaja spirola i w ktorym piwo oscyluje w granicach 1.80-2.00 (ewenement na skale krakowska). :help:

A ja naprawde chce byc trzezwym czlowiekiem bo to ponoc cnota czy cos w tym stylu.

Widzisz wiec jakie jest moje zycie straszne, badz czlowiekiem, daj Pokemon Range(r) :P

ems
13-11-2003, 12:54
elo drzefko

8)

Na Pesto działa chyba tylko jeden kolor szala - zółto-czerwony.
Te barwy ZAWSZE budzą w nim jakieś złe wspomnienia. :>

A tak na marginesie, to już jest 2:0 dla mnie !!

flaga zolto czerwona wlasnie zawisla w moim pokoju, i nie sa to bynajmniej dla mnie barwy Jagiellonii :P

WARSZAWAAAA WARSZAWA WARSZAWA, CWKS LEGIA !!

Raffi
13-11-2003, 13:22
DELTA WARSZAWA, :klask: :klask: , :klask: :klask: :klask: :klask: :]

!FrAnKiE!
13-11-2003, 14:10

Ja musiałem sie od nowa zalogowac choc byłem tu od kwietnia z tego wzgledu ze była w wakacje umnie impreza i ktos mnie wylogował i pisał ze swojego nika , a jako ze niepamietałem hasła musiałem sie od nwa zalogowac :]

takiowaki
13-11-2003, 14:25
Ja musiałem sie od nowa zalogowac choc byłem tu od kwietnia z tego wzgledu ze była w wakacje umnie impreza i ktos mnie wylogował i pisał ze swojego nika , a jako ze niepamietałem hasła musiałem sie od nwa zalogowac :]

heh, bo to forum bylo przeinstalowane i przez pewien czas nie dzialalo

tez bylem jeszcze wczesniej

eh, wlasnie sobie uswiadomilem ze dwoch Wislakow sie przesciga w tym kto dluzej byl na forum Legii... ehh, chyba mi cos odpierdala powoli za przeproszeniem :]

legart
13-11-2003, 14:33

heh, bo to forum bylo przeinstalowane i przez pewien czas nie dzialalo

tez bylem jeszcze wczesniej

eh, wlasnie sobie uswiadomilem ze dwoch Wislakow sie przesciga w tym kto dluzej byl na forum Legii... ehh, chyba mi cos odpierdala powoli za przeproszeniem :]

zbystrzałeś Tarantino na forum Legii :oho:

MrÓwA_1906
13-11-2003, 16:33

nie wiem czy to aby przypadkiem nie Ja :>
hmm...nie jestem pewien :)
zreszta tak jak zapomnisz hasła to nic strasznego 8)

jarcyś
13-11-2003, 17:17
tak zakończył PSG

http://www.legialive.pl/forum/viewtopic.php?t=2801&sid=bc24a926060a0ebc7064fd53aaf28cb1

temat zablokowany

c_zary
13-11-2003, 23:26
To była szybka akcja jak z GROM-em. 5 minut :+:
To byla czysta pokazowka :) O naprawde szybkich akcjach to Wy nawet nic nie wiecie ;)

ems
13-11-2003, 23:34
DELTA WARSZAWA, :klask: :klask: , :klask: :klask: :klask: :klask: :]

cholerni separatysci :D

b3nito
16-12-2003, 04:03
dobra-ja-jestem-w-zasadzie-nowy-choc-niby-zarejestrowalem-sie-w-lipcu-albo-sierpniu '8 ...mam-takie-pytanko,....czy-za-wspieranie-MaxyMa-w-sporze-z-wielkim-moderatorem-wislackim-zostane-potraktowany-ulgowo?? '8 :rotfl:

Raffi
16-12-2003, 07:37
U, ziomuś z mojego osiedla......... :)
Ale bez znaków przestankowych się nie obędzie :> bo w Morsie nie za bardzom biegły

legart
16-12-2003, 08:23
Ale bez znaków przestankowych się nie obędzie :> bo w Morsie na bardzom biegły

Zdaje się że Benitowi wysiadła spacja :)

*PRZEMO*
16-12-2003, 08:48
zawsze moze pisac jednym ciagiem, bedziesz miał zabawe w rozszyforwanie :rotfl: ;)

yusta
16-12-2003, 09:24
dobra-ja-jestem-w-zasadzie-nowy-choc-niby-zarejestrowalem-sie-w-lipcu-albo-sierpniu '8 ...mam-takie-pytanko,....czy-za-wspieranie-MaxyMa-w-sporze-z-wielkim-moderatorem-wislackim-zostane-potraktowany-ulgowo?? '8 :rotfl:

No tak, czego tu można po gwieździe się spodziewać. Pierwszy dzień, a ten już za ulgami i przywilejami się rozgląda :oho:

Q_(L)
16-12-2003, 09:31
Ale bez znaków przestankowych się nie obędzie :> bo w Morsie na bardzom biegły

Zdaje się że Benitowi wysiadła spacja :)

Albo kopiuje z Word'a :]

Adam-oldboy
16-12-2003, 09:34
Drogi Watsonie, ciekawa hipoteza zastanawia mnie jednakże wklejanie ikonek.

Q_(L)
16-12-2003, 09:46
Drogi Watsonie, ciekawa hipoteza zastanawia mnie jednakże wklejanie ikonek.

Może wie jaki ciąg znaków je tworzy '8

p.s. Spróbuj... :]

MaxyM_
16-12-2003, 10:53

8-

Nie

:]

b3nito
16-12-2003, 16:42
spacja-spacja..trzeba-klawiaturke-wymienic-ale-jakos-ciagle-brakuje-czasu.... :hmm:

Yusta...w-koncu-giwazda-to-gwiazda....i-jeszzce-strzelilem-ladna-brameczke-w-meczu-z-forumowiczami '8

yusta
16-12-2003, 19:50
spacja-spacja..trzeba-klawiaturke-wymienic-ale-jakos-ciagle-brakuje-czasu.... :hmm:

Yusta...w-koncu-giwazda-to-gwiazda....i-jeszzce-strzelilem-ladna-brameczke-w-meczu-z-forumowiczami '8

Szpanujesz nie tu gdzie trzeba, to nie z tym forum był sparing :rotfl:
Btw, jak się poprawisz to zrobimy zrzutkę na klawiaturę. W sumie to nie wiem na którą, bo ta Twoja osobista też podobno wybrakowana '8

PS. Koniec, bo rozmywamy
PS1. Nie traktujcie go surowo, bo on jest taki trochę inny :>

b3nito
16-12-2003, 20:19
osobista-juz-cala :rotfl: musze-chyba-vardziej-uwazac-na-zeby :/