PDA

Zobacz pełną wersję : Sprawy forumowe !!!!!!!!!!!!

Łysolek
15-05-2003, 22:41
Dziś odbyło się spotkanie adminów tego forum !!
Najważniejszą rzeczą jaką ustalono to to , że nie będzie licznika czyli liczby postów kto napisał !!!
Drugą rzeczą to jest to , ze w związku z przybywającą rzeszą osób forum będzie moderowane tj. nie będzie nabijania postów oraz będzie LIGA TYPERA !!!
Kolejną sprawą i najważniejszą jest to żę każdy nabijacz postów bez ostrzeżenia dostanie BANA !!!!!! :ban:
Każdy nowy nick będzie wnikliwie sprawdzany !!
Jeśli zarejestruje sie kibi obcej drużyny , niech pamięta że każde bluzgi oraz obrażanie drużyny bedzie karane BANEM !!!!!!
Oprócz tego prosze forumowiczów od NAS również na nie najeżżąnie na obce drużyny !!
TO FORUM MA NAS JEDNOCZYĆ , A NIE ŁĄCZYĆ !!!!!!!!! Pozdrawiam

Moderator Legia F@ns Forum

Dżon Łejn
15-05-2003, 22:48
Mormalnie powiało grozą z twoich oczu :D mam nadzieje że będzie to przyjęte jako normalny komentarz to tematu.

pzdr.

amilo
15-05-2003, 22:54
no to luzik ze zniknie liczba postow :)

Agusia
15-05-2003, 23:05
no to spoko ze ten licznik zniknie...
chciałabym sie tylko upewnić: złośliwe komentarze na temat gdy danej drużyny ewentualnie jej zawodnikow nie sa traktowane równoznacznie z obrażaniem drużyny lub zawodników prawda ?? 8)

Gazda
15-05-2003, 23:15
A ja ten tego nie rozumie stwierdzenia:
"To forum ma nas jednoczyć a nie łączyć" ??
może miało być dzielić :]

Łysolek
15-05-2003, 23:33
Gazda jesteś Tu Nowy , i przed Twoim przyjściem maiło Tu miejsce parę scysji wiec się nie dziw ...soorrry za pismo ale jsetstem nasmarowany :SD:D:D:D:D ja k wi ekszośc z resztą dziś adminów :D:D:D:D::D

Dżon Łejn
15-05-2003, 23:38
Gazda jesteś Tu Nowy , i przed Twoim przyjściem maiło Tu miejsce parę scysji wiec się nie dziw ...soorrry za pismo ale jsetstem nasmarowany :SD:D:D:D:D ja k wi ekszośc z resztą dziś adminów :D:D:D:D::D

widze że przykład idzie z góry ,a ja taki nie dostosowany.mam wino musze się dostroić :D:D:D

nie nabijam '8 :rotfl:

Gazda
16-05-2003, 00:29
Widzę że się adminy ubzdryngoliły :) a na zdrowie bo czeka was ciężka pracy co by foruma w pożądku utrzymać.

Raffi
16-05-2003, 01:08
Jak to dobrze , e mnie nie było na spotkaniu..... :buhaha: :buhaha:

Zmiana chyba w dobrym kierunku...

c_zary
16-05-2003, 01:21
Jak to dobrze , e mnie nie było na spotkaniu..... :buhaha: :buhaha:
Co to do tego to nie bylbym wcale taki pewien :>

MaxyM
16-05-2003, 06:41
:o

Nie no bez przesady, az tak zle to nie bedzie wygladac.

Wody!

Harcerz
16-05-2003, 07:11
Zakaszac!!!!!!, zakaszac trzeba !!!!.Jeszcze pare lat treningu i moze cos z was bedzie ;)

Arturro
16-05-2003, 08:30
TO FORUM MA NAS JEDNOCZYĆ , A NIE ŁĄCZYĆ !!!!!!!!!
Pozdrawiam

Hmmm... to tak jakbyś powiedział: "Macie się bzykać a nie kopulować"
8) Masło maślane , kolego Łysolek ...

WUC
16-05-2003, 08:33
Najważniejszą rzeczą jaką ustalono to to , że nie będzie licznika czyli liczby postów kto napisał !!!
Drugą rzeczą to jest to , ze w związku z przybywającą rzeszą osób forum będzie moderowane tj. nie będzie nabijania postów oraz będzie LIGA TYPERA !!!
Kolejną sprawą i najważniejszą jest to żę każdy nabijacz postów bez ostrzeżenia dostanie BANA !!!!!! :ban:
Jeśli zarejestruje sie kibi obcej drużyny , niech pamięta że każde bluzgi oraz obrażanie drużyny bedzie karane BANEM !!!!!!
Oprócz tego prosze forumowiczów od NAS również na nie najeżżąnie na obce drużyny !!
Pozdrawiam

Ło Jezusie Nazarejski !!!!!!!!!!! Nabijaczy będą banować !!!!!! Jak czytam, że każdy nabijacz dostanie bana i potem czytam wpisy poniżej, to się pytam, gdzie te bany !!!! Bany, dawać bany!!!!!!!! I wody dać, wody !!!!!!! Bany !!! Wody!!! Bany !!!!!!!!!!!
Każdy nowy nick będzie wnikliwie sprawdzany !!!! O Chryste Panie !!!!!! Straszne !!! Dowód osobisty każą przynieść, papiery z urzędu skarbowego dostarczyć i teczkę z Rakowieckiej !!!!! Jak bum cyk cyk prześwietlą, skontrolują, na wskroś przenicują !!!!!!!!! I jeszcze opinię komitetu blokowego z podpisem gospodarza bloku trzeba przynieść, koniecznie !!!!! Bo inaczej ban !!!!!! Ban będzie, ban !!!!! I wody!!!

MaxyM
16-05-2003, 08:35
Pozdrawiam

Hmmm... to tak jakbyś powiedział: "Macie się bzykać a nie kopulować"
8) Masło maślane , kolego Łysolek ...

Kolega Moderator musi to napisac jeszcze raz na trzezwo :D .

jarcyś
16-05-2003, 08:36
Pozdrawiam

Ło Jezusie Nazarejski !!!!!!!!!!! Nabijaczy będą banować !!!!!! Jak czytam, że każdy nabijacz dostanie bana i potem czytam wpisy poniżej, to się pytam, gdzie te bany !!!! Bany, dawać bany!!!!!!!! I wody dać, wody !!!!!!! Bany !!! Wody!!! Bany !!!!!!!!!!!
Każdy nowy nick będzie wnikliwie sprawdzany !!!! O Chryste Panie !!!!!! Straszne !!! Dowód osobisty każą przynieść, papiery z urzędu skarbowego dostarczyć i teczkę z Rakowieckiej !!!!! Jak bum cyk cyk prześwietlą, skontrolują, na wskroś przenicują !!!!!!!!! I jeszcze opinię komitetu blokowego z podpisem gospodarza bloku trzeba przynieść, koniecznie !!!!! Bo inaczej ban !!!!!! Ban będzie, ban !!!!! I wody!!!

a Ty kto?

Ewelina
16-05-2003, 09:13
Ja mam pytanie natury technicznej. Czy ilosc postów bedzie dostepna w profilu tak jak na forum Wisły czy całkowicie zostanie zlikwidowana i nikt nie bedzie wiedział ile postów napisał. :) aha, a co z ranga? zostaje?

Grochów
16-05-2003, 09:30
Po co wywalac te liczniki??I po co w ogóle byla ta sonda,jak i tak postawiliscie na swoim :hmm: ??Dobrze jest,jak jest i niech tak zostanie!!!

peyek
16-05-2003, 09:44
Widze ze jak sie juz modowie zaczeli integrowac to coraz wiecej bedzie takich sytuacji:
http://www.peyek1.republika.pl/mod.gif
MaxyM banuj wszystkich ;)
Pozdrawiam i prosze bez bana :)

kamyk
16-05-2003, 10:07
oj ci nasi modowie ! tylko hcleja i nie mysla po trzezwemu:P nio ale co do tego to mi tam to obojetne czy to bedzie czy nie ( licznik) wazne ze moge sie tu udzielac bo kazdy dzien z rana zaczynam od wlaczenia kompa i pzregladania forum:) wiec stalo sie czescia mego zycia eheh! nio ale z tym przeswietlaniem nowych nickow to troche przesada:P pozdr

Łysolek
16-05-2003, 10:08

Jaki Ty k.. jesteś strasznie śmieszny !!!! :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha:
Jeszcze zapomniałem napisać jeszcze raz ban , a po drugie Misiu kolorowy , jak masz jakieś problemy to wal na priva , a nie opowiadasz wszystkim ze musiałeś tak zrbić aby się do Nas dostać :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

legart
16-05-2003, 10:33
Peyek zajebista ikonka (pijany banujący moderator) :rotfl: :buhaha: , toż to MaxyM jak żywy :buhaha: (wczoraj na spotkaniu modów bardzo żałował że nie ma laptopa :buhaha: :buhaha: :buhaha: 8- )

Kamyk po piwku lepiej się mysli i ogada 8- :cz: :lp:

MaxyM
16-05-2003, 10:40
Peyek zajebista ikonka (pijany banujący moderator) :rotfl: :buhaha: , toż to MaxyM jak żywy :buhaha: (wczoraj na spotkaniu modów bardzo żałował że nie ma laptopa :buhaha: :buhaha: :buhaha: 8- )

Kamyk po piwku lepiej się mysli i ogada 8- :cz: :lp:

Peyek - prze ikona.

A no, chcioalem laptop i banować :D , ale wczoraj to byl armagedon jak sie doczlapalem do domu to kontrolnie wylaczylem komputer :lo: :lp: .

WUC
16-05-2003, 14:37

Jaki Ty k.. jesteś strasznie śmieszny !!!! :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha:
Jeszcze zapomniałem napisać jeszcze raz ban , a po drugie Misiu kolorowy , jak masz jakieś problemy to wal na priva , a nie opowiadasz wszystkim ze musiałeś tak zrbić aby się do Nas dostać :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

12. Zabrania się pisania całej wiadomości czcionką pogrubioną, drukowaną, powiększoną lub innego koloru niż czarny. Nie należy również umieszczać w swoim poście przesadnej ilości wykrzykników, pytajników lub takich samych ikonek emocji.

:oho:

legart
16-05-2003, 14:41
No proszę czyżbyśmy mnieli jakiegoś nowego moderatora, o którym nic niewiem :buhaha:

MaxyM
16-05-2003, 15:40
Jak to kto, Kubuś Puchatek. :/

Mało domyślni jesteście.

Unico
16-05-2003, 15:44
Pozbycie się liczników bez zlikwidowania (L) nic nie zmieni. Nabijacze - chyba tylko z tego względu likwiduje się ten licznik - i tak będą nabijać do skutku tj. do uzyskania maksymalnej ilości (L).

Q_(L)
16-05-2003, 15:45
Jak to kto, Kubuś Puchatek. :/

Mało domyślni jesteście.

Nie może być 8-
Ten ze Stumilowego Lasu... 8- :help:
Ten sam?? :/ :buhaha:

A nie wierzył, jak mówili forumowicze, że bez forum nie wytrzyma :rotfl:

p.s. A Ty Maxym... jak pojawia się ktoś nowy to pewnie zaczynasz od kontroli IP ;)

MaxyM
16-05-2003, 15:55
p.s. A Ty Maxym... jak pojawia się ktoś nowy to pewnie zaczynasz od kontroli IP ;)

Nie, tylko jak zaczynam miec "deja vu" ;) .

Q_(L)
16-05-2003, 16:01
Pozbycie się liczników bez zlikwidowania (L) nic nie zmieni. Nabijacze - chyba tylko z tego względu likwiduje się ten licznik - i tak będą nabijać do skutku tj. do uzyskania maksymalnej ilości (L).

Co do nabijaczy się zgodzę, ale eLka w kółeczku pod nickiem to doskonały pomysł... ma moje całkowite poparcie '8

Adminy i Mody mogą wprowadzić to jako jakieś "wyróżnienie" :hmm:
Wprawdzie byłaby to ich subiektywna ocena forumowicza, ale Wiślacy i Widzewiacy przestaliby się bać tej eLki... a to na prawdę nic strasznego!!

Unico
16-05-2003, 16:04
[...]Adminy i Mody mogą wprowadzić to jako jakieś "wyróżnienie" :hmm:
Wprawdzie byłaby to ich subiektywna ocena forumowicza, ale Wiślacy i Widzewiacy przestaliby się bać tej eLki... a to na prawdę nic strasznego!!

Ja się (L) nie boję :rotfl: Co najwyzej będzie mnie drażnić 8-

Q_(L)
16-05-2003, 16:06
[...]Adminy i Mody mogą wprowadzić to jako jakieś "wyróżnienie" :hmm:

Ja się (L) nie boję :rotfl: Co najwyzej będzie mnie drażnić 8-

A po co ma Cię drażnić :hmm:
Jeszcze zaczniesz jakieś głupoty wypisywać z tych nerwów :rotfl:

Mrk
16-05-2003, 16:11
No to się cieszę, że licznik zniknie, bo jakby na to nie patrzeć - to ja jestem pomysłodawcą tej idei :D

Mazi
16-05-2003, 16:57
Więc proponuję każdemu użytkownikowi forum jedną , symboliczną eLkę , żeby nie zapominał gdzie jest ;) .

A moderatorzy po 5 ,żeby można było łatwo rozróżniać .

MaxyM
16-05-2003, 17:15
Licznik bedzie, albo w uzytkownikach albo ukryty.

Mrozik
16-05-2003, 18:09
Licznik bedzie, albo w uzytkownikach albo ukryty.

to dobrze. ALe przecież z tego co pamiętam to w ankiecie prowadziła opcja żeby zostawić licznik :/ bo działa on mobilizująco. A jak ktoś z tego powodu będzie nabijał, to BAN!!

Ewelina
16-05-2003, 19:36
a gdzie odbywało sie to spotkanie szanownych modów jesli mozna wiedziec? probuje sobie wyobrazic jak to spotkanie mogło wyglądac :)

MaxyM
16-05-2003, 19:40
a gdzie odbywało sie to spotkanie szanownych modów jesli mozna wiedziec? probuje sobie wyobrazic jak to spotkanie mogło wyglądac :)

Pub, pub, delikatesy, laweczki, ulica, skrzyzowanie :o, dalej nie pamietam :o .

Agusia
16-05-2003, 20:28
Więc proponuję każdemu użytkownikowi forum jedną , symboliczną eLkę , żeby nie zapominał gdzie jest ;) .

ja się wykarzę dobrocią serca i dobrowolnie zrezygnuje z prawnie przysługującej mi L
mogę ją oddać ktoremuś z forumowiczów, by miał dwie ELE i by dusza jego radowała się

:D :D :D

Mazi
16-05-2003, 20:31

ja się wykarzę dobrocią serca i dobrowolnie zrezygnuje z prawnie przysługującej mi L
mogę ją oddać ktoremuś z forumowiczów, by miał dwie ELE i by dusza jego radowała się

:D :D :D

Specjlanie podkreśliłem słowo każdemu , a jak się nie podoba , nikt tutaj nikogo na siłę nie trzyma :) .

peyek
17-05-2003, 10:09
Co do nabijaczy się zgodzę, ale eLka w kółeczku pod nickiem to doskonały pomysł... ma moje całkowite poparcie '8
Adminy i Mody mogą wprowadzić to jako jakieś "wyróżnienie" :hmm:
Zgadzam sie w 100%. Widzialem juz taki system ze to modowie przyznawali rangi i bylo to bardzo fajne bo znaczek dostawales z zaskoczenia i nabijanie postow nie pomagalo w jego uzyskaniu. Trzeba bylo pisac duzo ale i nieglupio. A poza tym latwo w tym przypadku kogos zdegradowac ;)
Pozdr.

Ewelina
17-05-2003, 11:52

hehehehehee, to az dziwne ze na jakims komisaraicie nie wyladowaliscie :) :) hehehe :) szkoda ze tego nie widziałam ;)

c_zary
17-05-2003, 22:10

Ja tam nie wiem gdzie Ty te laweczki widziales 8) Nie wpomniales za to o stoliku szachowym :D

Łysolek
17-05-2003, 23:18

Ja tam nie wiem gdzie Ty te laweczki widziales 8) Nie wpomniales za to o stoliku szachowym :D
i jeszcze te piwa w sklepie :buhaha: :buhaha: :buhaha:
Ewelinka a piliśmy jakies dwa kilometry niecałe od słynnej warszawskiej izby wytrzeźwień zwanej dalej "KOLSKA" , wiec to napre\awde cud że Nas nie powinęli , szczególnie gdy żeśmy 1/4 Woli non-stop śpiewali :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Ewelina
18-05-2003, 11:39
hehe to mieliscie fuksa :) :) :) hehe nie mieliscie gdzie isc tylko siedziec koło izby wytrzezwien?? :))))))))))))))))))))))))

dyha
18-05-2003, 11:58
Ja sie godze na to :D ale moze modzi wsadzą gdzies tam przy nickach eLki , co ??

Łysolek
10-02-2007, 01:16
KOCHAM TEN TEAMT !!!! :hyhy:

Domino23
10-02-2007, 02:00
Przepraszam ze przeszkadzam ale o co chodzi... :zdziwiony:

Flip
10-02-2007, 10:47
no jak to Łysolek kocha ten temat wszysstko jasne :hyhy:

Włóczykij
10-02-2007, 10:54
wkońcu Jego autorstwa :hyhy: a, że na banii był to sobie odświeżył ')

Pan Artysta
10-02-2007, 21:13
ciąć :hyhy:

Łysolek
11-02-2007, 00:32
fakju