PDA

Zobacz pełną wersję : Widzew - Legia

Beny
03-11-2003, 10:05
3 listopada 2003, 8:55:43 - mogiel
Szpital w Widzewie

W ostatnim meczu w Płocku przeciwko Wiśle kontuzjowanych zostało czterech zawodników Widzewa. Dwóch bramkarzy: Zbigniew Robakiewicz i Marcin Ludwikowski, Sławomir Nazaruk i Piotr Mosór. Czy zdążą zaleczyć urazy do spotkania z Legią Warszawa?
Trzech z nich powinno do piątku być już w pełni zdrowia. Robakiewicz i Nazaruk zapowiadali, że dziś już będą trenować. Ćwiczyć powinien już także Mosór, który doznał silnego stłuczenia. Wykluczony jest natomiast udział w spotkaniu z Legią Ludwikowskiego, który ma nogę w gipsie.

Być może już dzisiaj powróci do treningu Adam Cichon, który leczy uraz w Niemczech. Telefonicznie zapowiadał, że z jego zdrowiem jest coraz lepiej i od początku tygodnia będzie chciał uczestniczyć w zajęciach.

W Płocku Piotr Włodarczyk zdobył honorowego gola dla widzewskiego zespołu, który był jego szóstym w bieżącym sezonie. Była to pięćdziesiąta bramka napastnika Widzewa zdobyta w polskiej ekstraklasie.

źródło: Express Ilustrowany

Mini
03-11-2003, 13:47
co za pech.
dobrze ze nie maja pomysłów jak w katowicach ze jak się źle dzieje to hop siup i przekładamy mecz na wiosnę.
będzie 2-1 dla nas. Stanko i Sagan :) i samobój Marusia J. 8o

Koko
03-11-2003, 14:00
Ja typuję powtórkę z rozrywki i 3:1 dla nas. Dwa gole strzeli Stanko, a jedną Vuković. Dla RTS strzeli Lelo.

Kasja
03-11-2003, 14:41
2:1 Stanko i Vuko :)
uuuu ale nam przykro ze beda grac oslabieni zawodnicy po kontuzjach... :P
No tylko zeby przypadkiem Legia nie powtorzyla swoich wczescniejszych wyjazdowych "sukcesow" 8o

Mini
03-11-2003, 15:07
No tylko zeby przypadkiem Legia nie powtorzyla swoich wczescniejszych wyjazdowych "sukcesow" 8o

p**** 1-0,swit 3-1,tłoki 3-1,
Widzew podobną klasę prezentuje

Kasja
03-11-2003, 15:19

nie no to tak... ale kurde z Polkowicami i Plockiem tez mialo byc tak latwo :/
I tak wiem ze wygraja :D

szczepan
03-11-2003, 16:33
ten mecz trzeba wygrac:

A)prestiz
B)poprostu nie mozemy juz tracic punktow trzeba gonic czolowke...

Bondek RedStar'sAlcoholic
03-11-2003, 17:00
hmmm jesli chodzi o osłabienia Widzewa to chyba nie bedzie aż tak dobrze, u nich na stronce napisali: "Obie drużyny zagrają w osłabieniu. Legia wystąpi bez kontuzjowanego Radosława Wróblewskiego (złamany palec) oraz pauzującego za czerwoną kartkę "ulubieńca" Łodzi - Marka Jóźwiaka. Bardziej interesuje nas sytuacja w Widzewie. Ta okazuje się nadzwyczaj dobra. Już w pełni sił jest Sławomir Nazaruk, do piątku zdrowy będzie także Piotr Mosór. Z dwójki bramkarzy na pewno wykluczony będzie Marcin Ludwikowski, który ma zerwane wiązadła poboczne i chodzi z nogą w gipsie. Natomiast mniej poważna niż pierwotnie podejrzewano jest kontuzja Zbigniewa Robakiewicza, który najprawdopodobniej już dziś podejmie normalne treningi i będzie mógł zagrać w piątkowym meczu. Niewykluczone, że w piątek do gry gotowy będzie też Adam Cichoń, który swoją kontuzję leczył w Niemczech."

..co oczywiście nie zmienia faktu, że Legia ma nieporównywalnie lepszy team i ...oby tylko nie zabrakło zacięcia chłopakom!!

Ave Legia!! :)

szczepan
03-11-2003, 17:35
u Nas sadze ze Wrobel zagra...

co do Widzewa to zauwazylem ze zawsze przed meczem znami szybko ich na nogi stawiaja...

nitek
03-11-2003, 17:44
jak moge zatypowac to 4-2.

Jak nie bedzie znow pechowych słupkow, i niewykorzystanych sytacji sam na sam to 4 bramki :>

szczepan
03-11-2003, 17:45

Jak nie bedzie znow pechowych słupkow, i niewykorzystanych sytacji sam na sam to 4 bramki :>

a ja sadze ze bedzie 0:3... a rts nie bedzie istnial na boisku...

rolnik
03-11-2003, 18:42
Dla mnie nie ważne kto strzela gole aby tylko Legia wygrywała!
No ale z drugiej strony miło by było żeby Stanko ustrzelił hattricka i wyszedł na prowadzenie w klasyfikacji najlepszych strzelców :+:
Sagan też coś powinien łupnąć w końcu Robakiewicz uczył go jak sobie strzelać gole :D

kamyk
03-11-2003, 18:49
Kasalik: Oby nikt nie mieszał z zewnątrz

Mecz z Legią Warszawa będzie ostatnim występem piłkarzy Widzewa na własnym boisku w rundzie jesiennej. Spotkania z warszawską drużyną zawsze przyciągają na trybuny stadionu przy al. Piłsudskiego komplet publiczności.

– Trzeba ten mecz wygrać – powiedział Jerzy Kasalik, trener Widzewa. – Będziemy chcieli zwycięskim spotkaniem pożegnać się do rundy wiosennej ze swoimi znakomitymi kibicami. Oby tylko pech nas opuścił, bo w ostatnich pojedynkach brakowało nam wyraźnie szczęścia.

– Uważam, że Legia to dryżyna z tej samej półki co Wisła Kraków i Amica Wronki. Siła tych zespołów jest porównywalna. Stać nas było na wywalczenie remisu z krakowskim zespołem i na wygranie z Amiką, ale tak jak już powiedziałem zabrakło nam szczęścia. Przy ambitnej grze, walce z zaangażowaniem i pełnej realizacji założeń taktycznych od początku do końca spotkania, stać nas będzie na podjęcie walki o trzy punkty. Obyśmy tylko mogli zagrać w pełnym składzie.

– Uważam, że w widzewskim zespole panuje dobra atmosfera. Kilka moich opinii, które wypowiadałem w kameralnym prywatnym gronie dotyczących ogólnie piłkarzy, a nie zawodników Widzewa, nie powinno przedostać się poza krąg rozmawiających wówczas osób. W drużynie Widzewa damy sobie radę, oby tylko nikt nam nie mieszał z zewnątrz. Przed ostatnimi meczami jesieni musimy się skupić wyłącznie na nich.

Los Bombos
03-11-2003, 18:57
Ja tylko żałuję, że będzie nas tam tak mało. Wielu liczyło na wyjazd podobny do tego z Płocka, a tu przykra niespodzianka. Nie oszukujmy się 550 biletów to zajebiście mało. Ale trzeba dać z siebie wszystko i pokażemy im jak bawią się kibice NAJLESZEGO klubu w Polsce. A więc do zobaczenia na stadionie im. latających kamieni. ;)

Greebo
03-11-2003, 18:59

Mecze z Polonią i Świtem traktujesz jak wyjazdy? :buhaha:

Widzew-Legia 1-1

Misiek88
03-11-2003, 19:02
Widzew czuje smrod kolo dupy i probuje wszelkimi metodami zwiekszyc swoje szanse. Dlatego nie wpuszcza nas na caly, duzy sektor, bo wie, ze nasz doping pomaga Legii wychodzic z najtrudniejszych momentow.

Kempes
03-11-2003, 19:27
Ja chyba jako jedyny obawiam sie Widzewa

po pierwsze tendencja ostatnich kiepskich meczów Legii na wyjazdach

po drugie moim zdaniem Widzew jak na obecny skład gra poniżej oczekiwań ,lecz warto nadmienić ,że w kolejnych meczach mają ogromnego pecha i ,że w meczu z nami mogą jednak wykożystać swoje okazje ...

obawiam sie remisu , porazki nie biore pod uwage....

,lecz wierze w zwyciestwo LEGIA MISTRZ 8)

wymych
03-11-2003, 22:31
Widzew czuje smrod kolo dupy i probuje wszelkimi metodami zwiekszyc swoje szanse. Dlatego nie wpuszcza nas na caly, duzy sektor, bo wie, ze nasz doping pomaga Legii wychodzic z najtrudniejszych momentow.
Haha coś wam w Płocku ten doping nic nie dał :/

Misiek88
03-11-2003, 22:35
Moze nie dal korzystnego wyniku, ale moglo byc duzo gorzej. A wy o takim dopingu jak zrobilismy w Plocku, nawet u siebie mozecie w tej chwili pomarzyc. No chyba ze na Lechu, wtedy doping na stadionie wzglednie wyglada, ale wieksza w tym zasluga gosci niz wasza...

Raffi
03-11-2003, 23:17
Misiek, bez przesadyzmu :co:

Discovery
04-11-2003, 07:35
Obawiam się trochę o wynik, mecze LEGII z Widzewem rządzą się swoimi prawami, mimo, że Widzew jest obecnie wiele słabszy od nas.Mógłby wreszcie jakoś przełamać swoją nieskuteczność Sagan, trudno wymagać od Stanko, żeby sam wygrywał wszystkie mecze. Mimo wszystko jak zwykle jestem optymistą - Widzew- LEGIA 1:2, Stanko na pewno coś strzeli.

nitek
04-11-2003, 08:54

Nie ma co sie napinać,

bylismy lepsi od Wisły K - nie wygraliśmy, byliśmy lepsi od Amiki - nie wygraliśmy, limit pecha sie wyczerpał a po drugie do 3-ech razy sztuka.

legart
04-11-2003, 09:08

Nie ma co sie napinać,

bylismy lepsi od Wisły K - nie wygraliśmy, byliśmy lepsi od Amiki - nie wygraliśmy, limit pecha sie wyczerpał a po drugie do 3-ech razy sztuka.

A jak tam Krupski się prezentuje ?

Pesto
04-11-2003, 09:14
Widzew - Legia X2

bo na wyjazdach wygraliśmy tylko w Gorzycach i Zabrzu - ale kiedyś trza się przełamać

kamyk
04-11-2003, 10:02
Wczoraj, legioniści spotkali się wczoraj na pierwszym, po dwóch dniach przerwy, treningu. Ci, którzy grali w niedzielnym meczu rezerw, jedynie truchtali i rozciągali się. Lżej trenowali także narzekający na bóle Tomek Jarzębowski i Dickson Choto. Na treningu nie pojawił Tomek Sokołowski I się i jego występ w piątek jest wykluczony. Na stadionie Widzewa nie zagra także Radek Wróblewski, który w niedzielnym meczu rezerw złamał palec i przez cztery tygodnie będzie nosił opatrunek gipsowy.

- Wszystko działo się w ułamku sekundy - przyznał obecny na spotkaniu trener Dariusz Kubicki. - Uderzenie było przypadkowe, ale efekt końcowy okazał się dla Radka przykry. Do domu wracał z opatrunkiem gipsowym. Przez cztery tygodnie będzie nosił gips, ale dopiero po siedmiu-ośmiu tygodniach nastąpi prawidłowy zrost kości. Szkoda, bo Radek był już w niezłej dyspozycji i tylko świetna postawa Tomka Kiełbowicza, powstrzymywała mnie przed wstawieniem go do składu pierwszego zespołu.

a tu wywiad z WŁODARCZYKIEM

Legia to Legia! Nawet gdyby wraz z Widzewem spadała z ekstraklasy, to i tak ten mecz zgromadziłby komplet kibiców, a piłkarze by nie odpuścili. Bo to jest klasyk! - mówi przed piątkowym meczem obu zespołów Piotr Włodarczyk, były napastnik Legii, a obecnie piłkarz Widzewa. - Miło wspominam pobyt w Warszawie. Tam debiutowałem w ekstraklasie, chociaż byłem wtedy młody i częściej siadałem na ławce - dodaje "Włodar".

- Wiosną bardzo się nastawialiście na Legię, a ta wygrała w Łodzi pierwszy raz od dwudziestu sześciu lat. Jesteście żądni rewanżu?

- Bardzo. Przecież bramki, które strzeliła nam tu Legia, były pierwszymi, jakie wiosną straciliśmy na własnym boisku! Mieliśmy wtedy naprawdę dobrą passę, a przegraliśmy 1:3.

- Teraz nie macie dobrej passy. Ostatnio wygraliście 27 września w Polkowicach...

- Ale potem mieliśmy silnych rywali i najczęściej remisowaliśmy po niezłej grze. A spotkania w Płocku liczyć nie można, bo przecież graliśmy bez bramkarza i musieliśmy bardziej przeszkadzać rywalom, niż grać do przodu. Czujemy, że jesteśmy w niezłej formie.

- Kto będzie górą w pojedynku snajperów? Włodar czy Stanko Svitlica?

- To nie jest ważne. Grunt, żeby Widzew był górą, bo to mecz inny niż wszystkie!

- Dlaczego? Przecież był już w Łodzi Górnik Łęczna z czołówki tabeli, a takich emocji nie było!

- Z całym szacunkiem: Górnik to jednak Górnik, a Legia to Legia! Nawet gdyby wraz z Widzewem spadała z ekstraklasy, to i tak ten mecz zgromadziłby komplet kibiców, a piłkarze by nie odpuścili. Bo to jest klasyk!

- Dla pana jeszcze większy, bo grał pan przecież w Legii.

- Byłem wtedy młody, częściej na ławce siedziałem... Od tego czasu już wiele razy występowałem przeciwko warszawskiemu klubowi, trochę się przyzwyczaiłem. Ale na początku były emocje. Pamiętam, gdy będąc na wypożyczeniu z Legii do Ruchu, strzeliłem jej dwa gole i wygraliśmy 3:2. Superchwila.

- Ale miło wspomina pan Warszawę?

- Pewnie. Tam debiutowałem w ekstraklasie. A w Legii też czułem się nieźle.

- Ale pan nie grał. Czyżby więc z racji imprez te miłe wspomnienia?

- Nie, na imprezy wtedy za młody byłem. Impreza będzie jeśli w piątek wygramy...

Q_(L)
04-11-2003, 11:43
Przede wszystkim nie mo co się napinać :>

To będzie najtrudniejszy mecz w tej rundzie. Mimo wszystko Legia dysponuje większym potencjałem sportowym i wierzę, że go wykorzysta i wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku. Czego Nam wszystkim życzę 8)

Ale coś mi "śmierdzi" remisem :/

04-11-2003, 11:43

Nie ma co sie napinać,

..lecz co gdy za czwartym wyplynie nauka :>

Joker
04-11-2003, 14:23
Chyba bedzie remis bo Legia beznadziejnie gra w tej rundzie na wyjazdach. Chyba ze stanie sie cud (bardzo bym chciał) ale obiektywnie rzecz biorac bedzie bardzo ciezko. 1:1 (Sagan)

Ostry
04-11-2003, 16:20
Ja się trochę obawiam tego meczu.Wiadomo,że Widzew da w tym meczu z siebie wszystko,w końcu to nie jest jakiś pierwszy lepszy mecz ligowy.Wszyscy wiemy,że na wyjazdach idzie nam raczej słabo,mam jednak nadzieję,że w piątej wygramy.
Mój typ to 2:1 dla nas po golach Stanko i Surmy.

R@dek (L)
04-11-2003, 18:01
Mo9że i dadzą z siebie wszystko ale mam nadzieje że nasi chłopcy zdają sobie sprawe że aby li8czyć się w walce o mistrza trzeba wygrać pozostale dwa mecze :) a i moboilizacji im nie zabraknie :>

szczepan
04-11-2003, 18:02
ale czy ja sie napinam :D to poprostu moje przewidywania :D

Misiek88
04-11-2003, 19:39
Sorry, ale biorac pod uwage obecny potencjal obu klubow (mimo naszej takiej sobie gry na wyjazdach), to wlasnie posty widzewiakow brzmia jak napinanie... Nie chce mi sie z nimi polemizowac, wiec olac ich!!!
Widzew-LEGIA 1:3 (Svitlica x 2,Sagan)

Swierzy
04-11-2003, 19:58
To będzie najtrudniejszy mecz w tej rundzie.
Warto dodac "wyjazdowy". Nie sadze zeby pojedynki z Amica, Wisla czy Groclinem byly latwiejsze.
Mysle, ze wygramy. Licze ze Sagan wreszcie cos strzeli, chyba motywacji brakowac mu nie bedzie :)

Grabo
04-11-2003, 22:02
primo
Legia słabo gra na wyjazdach...
secundo
mobilizuje się na klasyki...
wiec może być różnie.Choć pachnie remisem ,to jednak mam nadzieje ,ze wreszcie przełamia złą passe wyjazdową ,która przecież nie moze trwać wiecznie.

MaxyM_
04-11-2003, 22:06
Przegramy, wygramy, zremisujemy... Wiem tylko, że emocji nie zabraknie.

Mecze z Widzewem czasem mi się po nocach śnią.
I te dobre i te koszmarne.

wymych
04-11-2003, 23:10
Moze nie dal korzystnego wyniku, ale moglo byc duzo gorzej. A wy o takim dopingu jak zrobilismy w Plocku, nawet u siebie mozecie w tej chwili pomarzyc. No chyba ze na Lechu, wtedy doping na stadionie wzglednie wyglada, ale wieksza w tym zasluga gosci niz wasza...
Zostawię to bez komentarza :/

szczepan
04-11-2003, 23:12
Zostawię to bez komentarza :/

kazdy ma prawo do swojej oceny :D

Raffi
05-11-2003, 08:13
No to coś o meczu, z 90minut.pl:

Mecz Widzew - Legia zagrożony

Wielkie poruszenie w siedzibie Widzewa wywołał wczoraj telefon od sekretarza Wydziału Dyscypliny PZPN Stanisława Wzorka, który ma być obserwatorem piątkowego meczu łodzian z Legią.
Otóż zażądał on, by na całym obiekcie, jeszcze przed wpuszczeniem kibiców na stadion, swe miejsca zajęli funkcjonariusze policji. Tymczasem w myśl przepisów policjanci mają czekać w odwodzie i na stadion wkraczają dopiero w momencie burd czy zamieszek, do tego na pisemne życzenie organizatora spotkania. Nic dziwnego, że szefowie łódzkiej policji nie wyrazili zgody na „przedterminowe” wejście na stadion.

Brak wyraźnej zgody łódzkich działaczy na realizację wytycznych pana Wzorka spowodował, że sekretarz WD zagroził odwołaniem meczu Widzewa z Legią, a na pewno przesunięcie rozpoczęcia gry do czasu pojawienia się policji. Pertraktacje w tej sprawie trwały wczoraj do późnego wieczora.

Pan Stanisław Wzorek znany jest z żelaznych zasad, które jednak nie zawsze przystają do rzeczywistości. Podczas niedawnego meczu Radomska z ŁKS tak skutecznie dbał o bezpieczeństwo, że nawet dziennikarze mieli kłopoty z poruszaniem się po stadionie.

Jastrząb
05-11-2003, 08:25
No to coś o meczu, z 90minut.pl:

Mecz Widzew - Legia zagrożony

Wielkie poruszenie w siedzibie Widzewa wywołał wczoraj telefon od sekretarza Wydziału Dyscypliny PZPN Stanisława Wzorka, który ma być obserwatorem piątkowego meczu łodzian z Legią.
Otóż zażądał on, by na całym obiekcie, jeszcze przed wpuszczeniem kibiców na stadion, swe miejsca zajęli funkcjonariusze policji. Tymczasem w myśl przepisów policjanci mają czekać w odwodzie i na stadion wkraczają dopiero w momencie burd czy zamieszek, do tego na pisemne życzenie organizatora spotkania. Nic dziwnego, że szefowie łódzkiej policji nie wyrazili zgody na „przedterminowe” wejście na stadion.

Brak wyraźnej zgody łódzkich działaczy na realizację wytycznych pana Wzorka spowodował, że sekretarz WD zagroził odwołaniem meczu Widzewa z Legią, a na pewno przesunięcie rozpoczęcia gry do czasu pojawienia się policji. Pertraktacje w tej sprawie trwały wczoraj do późnego wieczora.

Pan Stanisław Wzorek znany jest z żelaznych zasad, które jednak nie zawsze przystają do rzeczywistości. Podczas niedawnego meczu Radomska z ŁKS tak skutecznie dbał o bezpieczeństwo, że nawet dziennikarze mieli kłopoty z poruszaniem się po stadionie.

No coż... PZPN zgasił kibiców. Teraz mecze będą się odbywały według Wzorka :rotfl:

Mishka
05-11-2003, 09:21
moze i Legia jest słabsza na wyjazdach, ale Widzew to Widzew, chocby gral w trzeciej lidze, a wszyscy wiemy, ze Legia mobilizuje sie szczegolnie na te trudne mecze. Musi byc dobrze.

kamyk
05-11-2003, 09:58
dniu wczorajszym piłkarze Legii odbyli jak zwykle przedpołudniowy trening. Jak już informowaliśmy, ze składu na mecz z Widzewem zostali wylączeni kontuzjowani Tomasz Sokołowski I (odnowiła mu się kontuzja kolana) i Radosław Wróblewski (złamał palec w niedzielnym meczu rezerw w Piasecznie). Niestety, to nie koniec problemów trenera Kubickiego. Do Łodzi nie pojedzie najprawdopodobniej także Tomasz Jarzębowski, który wczoraj tylko truchtał. Jedyną pocieszającą wiadomością jest to, że do normalnych treningów wrócił Dickson Choto, który nie wystąpił w spotkaniu z Groclinem z powodu zapalenia kolana i istniało niebezpieczeństwo, że nie zagra już do końca tej rundy.

nie dobrze sie dzieje ze Jarza nie zagra!

Jastrząb
05-11-2003, 10:26
Udział w meczu Choto też nie jest pewny na 100%. Jeśli nie zagra, to w obronie obok Zielka zagrają pewnie Dudek i Szala :fu:

m84
05-11-2003, 10:27
Nie no bez Jarzębowskiego to marnie będzie. Jak dla mnie to on naprawdę pewnie gra :> Zreszta to mój faworyt w Legii i szkoda że nie zagra...W takim razie jak obrone będzie wyglądała? Zielek,Choto i Szala?

Jastrząb
05-11-2003, 10:40
W takim razie jak obrone będzie wyglądała?

Mi się wydaje, że niedługo to ta obrona w ogóle nie będzie wyglądała

nitek
05-11-2003, 11:09

a rts nie bedzie istnial na boisku...

8) :buhaha:

Jastrząb
05-11-2003, 11:17

Nie ma się z czego śmiać. Trzeba spojrzeć realnie. Za Legią przemawia wszystko, poza tym, że gra na wyjeździe. Biorąc wszystko pod uwagę wychodzi mi wynik 4:1. Dla Legii rzecz jasna!

Raffi
05-11-2003, 11:23
1. Legia jest faworytem :]
2. Wynik typujemy w Typerze :] :] Howgh.

Nazgul
05-11-2003, 12:32
No coż... PZPN zgasił kibiców. Teraz mecze będą się odbywały według Wzorka :rotfl:

Fajnie. PZPN nie ma pojęcia o prawie obowiązującym w tym kraju, a prawo to zakazuje policji przebywania na stadionie. Stado debili...

rolnik
05-11-2003, 12:34
No nie jest za ciekawie :/ Gotowych do gry na 100% mamy 2 obrońców (Szala i Zieliński)... Choto MOŻE zagra 8- Reszta formacji nie ma aż tak wielkich problemów.
W Widzewie ściągnęli na prędkości Krupskiego ale on nie grał już kilka miesięcy w piłkę... niby Robakiewicz powoli dochodzi do siebie ale jego występ jest nadal niepewny.
Jeśli Robakiewicz zagra to bedę trzyamł kciuki za Sagana '8 bo w zeszłym sezonie władował 2 brameczki Robakiewiczowi, na co później Zbyszek powiedział: "a co ja mogłem zrobić? Przecież sam uczyłem go (za czasów gry w ŁKSie) jak strzelać nie do obrony i teraz to się zemściło".

Osobiście boję się takiego scenariusza: Widzew strzela na 1-0 i automatycznie muruje swoją bramkę do końca. Co prawda chłopaki poradzili sobie przy podobnej grze Amiki ale wtedy grali u nas i niesieni dopingiem rozjechali kuchennych.

Kurde no muszą wygrać !!!

Jastrząb
05-11-2003, 12:40
Tylko zwycięstwo :raceee:

Koko
05-11-2003, 14:21
:* jak nie zagra Jarzębowski to będzie kicha. Obecnie to najlepszy obrońca w Legii.

nitek
05-11-2003, 14:51
Osobiście boję się takiego scenariusza: Widzew strzela na 1-0 i automatycznie muruje swoją bramkę do końca. Co prawda chłopaki poradzili sobie przy podobnej grze Amiki ale wtedy grali u nas i niesieni dopingiem rozjechali kuchennych.

Ja osobiscie widze taki scenariusz, strzalemy bramke, cofamy sie, kontra, strzelamy bramke itd...

Widzew za Kasalika raczej nie stosuje systemu murowania bramki, a znakomita wiekoszosc bramek to wynik błyskawicznych kontr. Do tego wystarczy Juliano, Włodarczyk i Nazaruk. Jak macie szybkich obroncow to wasze szczescie jak nie ...
Aha no i jakos nauczyli sie wreszcie robic duzo akcji z niczego, jedno podanie i nagle Włodar czy Nazaruk jest sam na sam z bramkarzem.

Powiem na koniec tak, jestescie zajebiscie pewni zwyciestwa (pomijajac, ze jako kibic swojego klubu zawsze wieży sie w zwyciestwo itd... ) ale co tam :]

legart
05-11-2003, 14:59

Ja osobiscie widze taki scenariusz, strzalemy bramke, cofamy sie, kontra, strzelamy bramke itd...

Widzew za Kasalika raczej nie stosuje systemu murowania bramki, a znakomita wiekoszosc bramek to wynik błyskawicznych kontr. Do tego wystarczy Juliano, Włodarczyk i Nazaruk. Jak macie szybkich obroncow to wasze szczescie jak nie ...

Przecież wiesz że nie mamy :>

Raffi
05-11-2003, 19:10

Fajnie. PZPN nie ma pojęcia o prawie obowiązującym w tym kraju, a prawo to zakazuje policji przebywania na stadionie. Stado debili...

Na szczęście okazało się to kitem.

szczepan
05-11-2003, 19:10

to jest czysta prognoza... i tyle... rzeczywistosc moze byc inna ale ja sadze ze tak bedzie...

kumasZ?!

Nazgul
06-11-2003, 02:41
Złe wieści.
Jóźwiak może grać.
A skoro może - to zagra. *******, niech go ktos zwiąże, obezwładni, cokolwiek...

Kasja
06-11-2003, 05:40
Złe wieści.
Jóźwiak może grać.
A skoro może - to zagra. *******, niech go ktos zwiąże, obezwładni, cokolwiek...
nie no miejmy nadzieje ze jak juz cos bedzie to sie opanuje...
dziewne ze jeszcze nie wyciagnal zadnych wnioskow ze swojego zachowania :/

kamyk
06-11-2003, 09:32
wypowiedz Kuby przed meczem z Widzewem

Jestem pewnien, iż będzie to bardzo ciekawe widowisko. Kontuzje nie omijają zespołu, jednak z drugiej strony, nie można zagrać całej rundy w tym samym składzie. Normalną rzeczą jest, że urazy i kartki eliminują piłkarzy z gry. Po tą są rezerwowi, żeby ich zastąpić. Z Widzewem zagramy możliwie najsilniejszym składem - mówi trener Legii, Dariusz Kubicki.
Wczoraj "Kuba" zafundował zawodnikom dwugodzinny, typowo strzelecki trening. Bardzo dobrze w bramce spisywał się Artur Boruc, który bardzo rzadko dawał się pokonać kolegom z zespołu.
Dzisiaj o godznie 15 drużyna odbędzie ostatnie zajęcia, a następnie uda się do Łodzi.

Mar_1910
06-11-2003, 10:14
Witam 8)
Widac, ze brakuje Wam obiektywizmu.
Naprawde jestem podbudowany jakoscia gry naszych podopiecznych. Mamy dosc dobry zespol jak na lapanine jaka zaoferowali nam dzialacze przed sezonem.
Widac ze nie doceniacie naszej sily.
Rok temu ten wynik jaki osiagneliscie byl wg mnie sluszny, bo rok temu nasza druzyna na boisku prawie nie istaniala, a i tego dnia Sagan mial wiecej szczescia. Ale co bylo to minelo.
Szkoda ze wielu z Was nie mialo mozliwosci ogladania meczu Widzew np w C+ (ja osobiscie Legii nie ogladalem, bo C+ nie mam :-) ), ale jakbyscie mieli okazje to zobaczycie ze aktualny zespol jest po prostu b. dobry.
Robakiewicz zagra, a Krupski pewnie dzisaj zostanie zatwierdzony jako rezerwa.
Sam oczy przecieralem w meczu z Amica. Dla mnie na boisku byl tylko 1 zespol - Widzew. Amica miala w skladzie dobrych pilkarzy i tylko dzieki fartu zremisiowali.
Upatruje tylko wasza szanse w blednych zmianach Kasalika, bo one sa dla mnie nieporozumieniem jak gra Gornika Leczna czy Switu w 1 lidze :buhaha:
I chyba tyle.
Pozdrowienia dla kumatych :>

Mar_1910
06-11-2003, 10:16
Aha i nie chce remisu. Albo my albo wy.
Remisy sa do dupy :/

Wynik?
Rzecz otwarta. 2:1 lub 1:2. Chociaz jak mowilem patrzac na gre Widzewiakow i ich chec wygranej bedzie Wam ciezko na wywiezenie chociazby pkt.
Aha w pol dnia sprzedano wszystkie bilety :rotfl: Najgorsze jest to, ze sporo z moich kumpli nie ma biletu jeszcze :/ Gdyby stadion mial 30 000 to chyba by byl pelny :shock:

kud(L)aty68
06-11-2003, 11:03
Widac, ze brakuje Wam obiektywizmu.

Ze jak?
Ze co?

Powiedz mi w mysl jakiej to zasady tak twierdzisz?
Sorry, ale mnie to wk......
Mamy rozumiec, byc obiektywni itd/itp.....
Z jakiej racji...
Jestem kibicem Legii Warszawa - i jesli rozmawiamy o Legii to zawsze bede nieobiektywny - nie jestem pilkarzem, trenerm, "dzialaczem" czy jakakolwiek osoba profesjonalnie zwiazana z pilka nozna - jestem kibicem - nie musze byc obiektywny.
To chyba normalne.
Licze, ze wygramy, nie mowie o wyniku, bo nigdy nie stawiam ile bedzie.
Ale porazki nie dopuszczam, zwroc uwage, ze mamy piesn "nie dla nas jest porazki smak....."

Mar_1910
06-11-2003, 12:41
Kudlaty spojrz na niektore wpisy.
Czy zawsze piszac "jestescie nieobiektywni" mowi sie o wszystkich. Wg mnie nie, ale cos w tym jest ze stwierdzenie odnosi sie do wszystkich.
Zauwaz ze wiekszosc z Was lekcewazy Widzew i spokojnie patrzac na ostatni wynik w Lodzi (1:3) macie nadzieje na powtorzenie tego.
A ja Wam mowie, ze Widzew tamten, a ten co teraz bedzie na boisku to 2 rozne bajki.
Dlatego mowie, ze brak Wam obiektywizmu. A to, ze mowicie iz wygra Wasz klub to rozumiem tylko nie kapuje tych wynikow 1:3.

bayo
06-11-2003, 12:51
(...)
A ja Wam mowie, ze Widzew tamten, a ten co teraz bedzie na boisku to 2 rozne bajki.
(...)

Zgadzam sie z Toba, ten jest duzo slabszy...

Mar_1910
06-11-2003, 13:01
(...)
(...)

warszawski obiektywizm 8)
a dlaczego tak sadzisz?
ja akurat uwazam, ze jest duuuuzo lepszy

wymych
06-11-2003, 13:06
A twoja legia jest mocniejsza niż w poprzednim sezonie,jakoś to po wynikach nie widać :/
Mam nadzieję ze będzie fajne spotkanie i niech wygra lepszy ;)

m84
06-11-2003, 13:46
(...)
(...)

a dlaczego tak sadzisz?

Hehe akurat On jest z Elbląga jak byś spojrzał więc cieżko mówić tu o Warszawskim obiektywiźmie. A poza tym to ja się zastanawiam czego Wy od Nas oczekujecie? Wiadomo że większość kibiców typuje obiektywnie wynik swojego meczu z Widzewem. No bardzo normalne. A że akurat dużo osób mówi o 3:1 to chyba czysty przypadek...

legart
06-11-2003, 13:48
(...)
(...)

a dlaczego tak sadzisz?

Elbląski ;) , a co do meczu mimo że w typerku obstawiałem zwycięstwo Legii to każdy wynik jest możliwy. Mecz będzie napewno zacięty, na takie mecze obie strony są podwójnie zmotywowane i o to chodzi - więcej klasyków wpolskiej lidze. :)

Mar_1910
06-11-2003, 13:53
Elblaski warszawiak 8)

:P

Zgadza sie Legart

łuk@sz
06-11-2003, 14:53

ale moze boruc zlituje sie nad napastnikami widzewa i wpusci jedna bramke i bedzie 1:3

Mar_1910
06-11-2003, 14:55
Chopaki nas przyzwyczaili, ze trafiaja minimum 1x do bramki.
Przyzwyczaili nas, ze traca ostatnio wiecej jak 2 bramki.
Gramy u siebie i teraz musi nastapic przelom, potem dobijemy groclin ktory ledwo przedzie ostatnio :D

Glaca
06-11-2003, 15:00
Gramy u siebie i teraz musi nastapic przelom, potem dobijemy groclin ktory ledwo przedzie ostatnio :D

oczywiscie... jeszcze Polonia rozbije w pyl krakowska Wisle, kuchenni utona w Odrze, a w rywalizacji gorniczej Zabki wykopia o piec ton wegla wiecej niz Leczna...
pomarzyc zawsze mozna...
a, zapomnialem, Widzew bedzie miszczem Polski i awansuje do ligi mistrzow, gladko wygrywajac w kwalifikacjach z Realem Madryt, ktorego pograzy w ostatniej kolejce Deportivo 8:3 ;) i to wszystko w jednym sezonie...

pijak
06-11-2003, 15:19
stary, ja kwestje takich magicznych "pass" to mam za sobą :) po prostu to jest nie do przewidzenia dla szarego kibica (chyba że znasz wynik prze 1-szym gwizdkiem)
u nas miała sie passa wyjazdowej nie mocy skończyć w Płocku...
pzdr :)

wafel
06-11-2003, 15:50
oczywiscie... jeszcze Polonia rozbije w pyl krakowska Wisle, kuchenni utona w Odrze, a w rywalizacji gorniczej Zabki wykopia o piec ton wegla wiecej niz Leczna...
pomarzyc zawsze mozna...
a, zapomnialem, Widzew bedzie miszczem Polski i awansuje do ligi mistrzow, gladko wygrywajac w kwalifikacjach z Realem Madryt, ktorego pograzy w ostatniej kolejce Deportivo 8:3 ;) i to wszystko w jednym sezonie...
normalnie az sie zaczynam bac o wynik z Polonia 8- 8- 8-
(a wygra pewnie Legia, bo na slabawy Widzew wciaz jeszcze potrafi sie zmobilizowac.)
pzdr

kamyk
06-11-2003, 17:58
maja 2003 roku był - dla Legii - datą historyczną nie tylko dlatego, że wtedy Stanko Svitlica obchodził 27. urodziny. Także wtedy Legia przełamała passę, 26 lat bez ligowego zwycięstwa w Łodzi. - To było niesamowite - opowiada Aleksandar Vuković. - Pamiętam tamtą radość. Tamten mecz nie zaczął się dla nas najlepiej. Widzew atakował i miał kilka sytuacji. Ale potem to my graliśmy coraz lepiej i wygraliśmy. To zwycięstwo rozpoczęło naszą dobrą passę. Wierzę, że i teraz będzie podobnie. Sytuacja w tabeli jest taka, że w najbliższych dwóch meczach musimy zdobyć sześć punktów. Wiadomo więc po co jedziemy do Łodzi. Artur Boruc mówi wprost: "I teraz też to my jesteśmy faworytem, jedziemy wygrać!"

- Klasyk? Jaki klasyk - oburzył się Boruc, kiedy zapytano go przed meczem z Groclinem, czy to ostatni taki ważny mecz w tej rundzie. - Z Widzewem, to dopiero będzie klasyk! Łodzianie mają zdecydowanie węcej zasług, osiągnięć w lidze niż np. Groclin. To nie ma znaczenia, gdzie teraz są w tabeli.

- To wszystko przez kibiców - uzasadnia Tomasz Jarzębowski. - To dla nich przed wielu laty te spotkania stały się najważniejsze. Nam też udziela się ta atmosfera. Z kibiców przeszło to na nas, zawodników.

Aleksandar Vuković: Tutaj te konfrontacje traktuje się z taką powagą jak mecze derbowe. Widzew w tej chwili nie ma tak dobrej drużyny jak kiedyś, nie zajmuje wysokiej pozycji w tabeli, ale znam historię tych spotkań. Nie ma nawet co porównywać meczów z Widzewem do tych z niby lepszymi Amicą czy Groclinem na ich stadionach. W Łodzi jest atmosfera i pełne trybuny. Natomiast, gdybym miał porównać po prostu swoje podejście do tych przeciwników, to wszystkich staram się traktować tak samo. Zapewne bierze się to stąd, że jestem obcokrajowcem i nie czuję tego tak samo jak Marek Saganowski, który urodził się w Łodzi, był zawodnikiem ŁKS i dla niego każda konfrontacja z Widzewem liczy się bardziej od innych.

Marek Jóźwiak: Przyzwyczailiśmy się do takich meczów jak z Wisłą czy Widzewem. Wiem, że kibice się nie lubią i będzie to spotkanie pełne podtekstów. My piłkarze jednak jesteśmy kolegami i się szanujemy. W każdym razie do pierwszego gwizdka.

a tu jak prezentowała sie nasza obrona w tej rundzie!
Obrona Legii od początku tej rundy zmieniała się tak często jak chyba nigdy. Trener Dariusz Kubicki próbował wdrożyć ustawienie z czterema obrońcami, w pewnym momencie wrócił do ustawienia z trzema. Powody absencji piłkarzy były typowe - kartki i kontuzje. Z Widzewem nie może zagrać Tomasz Jarzębowski. Poniżej przedstawiamy, jak w tym sezonie była zestawiana defensywa Legii.

1. kolejka (10.08) - Odra Wodzisław 1:1 (wyjazd): Szala, Zieliński, Jóźwiak, Jarzębowski;
2. kolejka (16.08) - Górnik Łęczna 0:0 (dom): Szala, Zieliński, Jóźwiak, Jarzębowski;
Puchar Polski (20.08) - Tłoki Gorzyce 3:1 (w): Szala, Choto, Jóźwiak, Jarzębowski;
3. kolejka (24.08) - Polonia Warszawa 1:0 (w): Szala, Jóźwiak, Choto, Jarzębowski (czerwona kartka dla Jóźwiaka w 58. min);
4. kolejka (29.08) - Lech Poznań 2:1 (d): Szala, Zieliński, Choto, Jarzębowski (czerwona dla Choto w 58. min);
5. kolejka (12.09) - Górnik Polkowice 0:0 (w): Szala, Zieliński, Choto, Jarzębowski;
Puchar Polski (16.09) - Górnik Zabrze 2:0 (w): Choto, Zieliński, Jóźwiak;
6. kolejka (19.09) -Wisła Kraków 4:1 (d): Choto, Zieliński, Jóźwiak;
7. kolejka (26.09) - Górnik Zabrze 2:2 (w): Choto, Zieliński, Jóźwiak (Szala w 14. min zastąpił kontuzjowanego Magierę, od tej chwili Choto grał w pomocy);
Puchar Polski (30.09) - Korona Kielce 1:1 (w): Choto, Zieliński, Jóźwiak (czerwona dla Zielińskiego w 59. min);
8. kolejka (3.10) - Amica Wronki 3:1 (d): Szala, Choto, Jóźwiak; 9. kolejka (18.10) - Wisła Płock 1:2 (w): Szala, Choto, Jóźwiak;
Puchar Polski (22.10) - Korona Kielce 2:0 (d): Szala, Jóźwiak, Jarzębowski;
10. kolejka (26.10) - Świt Nowy Dwór 3:1 (w): Choto, Zieliński, Jarzębowski;
11. kolejka (29.10) - Groclin Grodzisk Wlkp. 1:1 (d): Jóźwiak, Zieliński, Jarzębowski (od początku zagrał też Szala, ale jako pomocnik, czerwona dla Jóźwiaka w 80. min);
12. kolejka (7.11) - Widzew Łódź? (w): Choto, Zieliński, Jóźwiak (?).

Legia rozegrała w rundzie jesiennej 15 spotkań. Najdłuższy serial z niezmienioną linią defensywy to cztery mecze. Żaden z obrońców nie wystąpił we wszystkich: Marek Jóźwiak rozegrał 12, Dickson Choto 11, Jacek Zieliński i Wojciech Szala po 10 (plus jeden jako pomocnik), Tomasz Jarzębowski 9.

Tomasz Jarzębowski:
"Noga zaczęła boleć mnie już w pierwszej połowie meczu z Groclinem i właściwie w przerwie powinienem zejść. W drugiej zagrałem na własną prośbę. Po meczu okazało się, że naderwałem mięsień dokładnie pod blizną po poprzednim - tej jesieni - naderwaniu tego samego mięśnia. USG wykazało, że naderwanie jest minimalne, wynosi 4 mm. Poprzednie było większe. Wykluczyło mnie z czterech meczów. Teraz nie zagram tylko w Łodzi. Mięsień na grząskich, glinianych murawach po prostu nie wytrzymał. Bardziej niż spotkania z Widzewem żałuję, że nie zagrałem przeciwko mistrzom Polski. Nie dość, że u siebie, to jeszcze wygraliśmy w tak fantastycznym stylu. Szkoda. Nasza defensywa rzadko w tej rundzie grała w tym samym zestawieniu, ale kontuzje i kartki są wliczone w piłkę nożną."

Marek Jóźwiak:
"W obronie Legii na ogół gra dwóch tych samych zawodników, zmienia się tylko jeden. Najlepiej gra mi się z Jackiem Zielińskim. Znamy się jak łyse konie. W każdej chwili wiem, co on może zrobić. On wie, co mogę zrobić ja. W defensywie zbyt częsta rotacja nie jest najlepsza, ale nie da się wszystkich spotkań grać jednym składem."

R@dek (L)
06-11-2003, 18:33
Jaka ta obrona nie będzie jedno jest pewne da z siebie wszystko bo w takim meczu jak z Widzewem innej opcji niema :] A co do tych zmian to może i dobrze bo rutyna i stały skłat nie poprawia waleczności i świerzości zawodników 8)

m84
06-11-2003, 18:40
Moim zdaniem podczas gry trojka w defensywie najlepiej jakby grali Jarzębowski,Zieliński i Choto. Oni graliby najlepiej. Ale niestety niezawsze jest tak jak chcemy. Wynikają różne kontuzje kartki i stąd co chwila inni zawodnicy w obronie. Moim zdaniem nie jest to zbyt dobre. Lepiej jakby grała stała trójka. No ale na razie to niewykonalne.

BBB
06-11-2003, 22:24
Mecz z Widzewem jest inny niz wszystkie pozostale w lidze,to klasyk :> Dla wiekszosci ,jesli nie dla wszystkich wynik z RTS jest wazniejszy od spotkan z Groclinem,Polonia,Lechem czy nawet Wisla.Tu sie ma podejscie bardzo emocjonalne,jestem gotow wiele wybaczyc i zapomniec naszym kopaczom ale z RTS to maja gryzc trawe i walczyc na 200%,bo kazda porazka(odpukac!)z lodzka druzyna boli wiele gorzej niz z innymi klubami a zwyciestwo jest podowojne i jeszcze dlugo rozpamietywane :>

rolnik
06-11-2003, 22:40
:* jak nie zagra Jarzębowski to będzie kicha. Obecnie to najlepszy obrońca w Legii.
Z całym szacunkiem dla Jarzy ale czy Ty się dobrze czujesz ? A Zielu? 8-

szczepan
06-11-2003, 22:47
Kubicki mowi ze moze zagramy najsilniejszym skaldem ale dla mnie to raczej zaslona dymna

rolnik
06-11-2003, 22:50
Yyyyyyyyyyy a co to za akcja, że wszystkim w statystykach posty pozerowało? nie ogarniam ... :hmm: 8- :help:

bayo
06-11-2003, 22:59
Elblaski warszawiak 8)

(...)

A zwij jak chcesz, chociaż mi się wydaje lepsze określenie realista. Legia jak jest w gazie to jedzie z kim chce i ile chce w polskiej kopanej [vide choćby ostatnie mecze z Wisłą czy Amiką, czyli drużynami uważanymi za najlepsze w ekstraklasie], tymbardziej powinna pojechać z ogórkami [bez obrazy] jakimi w tej chwili jest Widzew. Widzew to miał ekipę przed 5 laty, teraz nie ma tam pół piłkarza... no może pół jest Włodarczyk.
Bez zmrużenia oka stawiam na zwycięstwo Legii. W takich meczach Legia potrafi grać, bo się mobilizuje, to nie to co Płocki, Polkowice czy Łęczne.

rolnik
06-11-2003, 23:06
Bez zmrużenia oka stawiam na zwycięstwo Legii. W takich meczach Legia potrafi grać, bo się mobilizuje, to nie to co Płocki, Polkowice czy Łęczne.
Powiem szczerze, że chciałbym być tak pewny jutrzejszego wyniku jak Ty. Osobiście mam obawy co do csenariusza, o którym pisałem wcześniej. Legia ciśnie, Widzew wyjeżdża z kontrą i łapie 1-0 - poczym muruje bramkę i resztę meczu nasi biją głową w ścianę. Choć już z takich opresji wychodzili (Amika) to czuję w moczu, że będzie ciężko. :/

szczepan
06-11-2003, 23:10
Yyyyyyyyyyy a co to za akcja, że wszystkim w statystykach posty pozerowało? nie ogarniam ... :hmm: 8- :help:

reforma idzie :D

to tak offtopic zeby nie bylo :D

MaxyM_
06-11-2003, 23:11
Widzew - Legia, 17.05.2003 :>

Właśnie trwa na C+ niebieskim.

szczepan
06-11-2003, 23:12
Widzew - Legia, 17.05.2003 :>

Właśnie trwa na C+ niebieskim.

wiem wiem ogladam :D czekam na druga polowe...

rolnik
06-11-2003, 23:14

Dobrze, że nie trzeba sobie od nowa kont zakładać ;)

szczepan
07-11-2003, 00:00

Dobrze, że nie trzeba sobie od nowa kont zakładać ;)

zaraza zaczna Nas banowac za rozmywanie :P

wracajac do tematu:

Grajewskiemu niestety nie udalo sie znalesc bramkarza:

za www.90minut.pl:

"6 listopada 2003, 18:14:57 - casper
Krupski nie będzie grał w Widzewie

Jarosław Krupski nie będzie jednak grał w Widzewie Łódź. Bramkarz, występujący ostatnio w Zagłębiu Lubin, nie doszedł w czwartek do porozumienia z menedżerem Widzewa Andrzejem Grajewskim.

Piłkarz otrzymał propozycję gry w Widzewie 29 października, po przegranym meczu łódzkiej drużyny z Wisłą Płock 1:3. W czasie spotkania w Płocku kontuzji doznało dwóch bramkarzy Widzewa - Zbigniew Robakiewicz i Marcin Ludwikowski.

"Przyjechałem do Łodzi na prośbę trenera Jerzego Kasalika, który chciał, żebym został w Widzewie. Wiadomo jednak, że decydujące zdanie w kwestiach finansowych ma pan Grajewski, z którym nie doszedłem do porozumienia. Chodziło o formę płatności za moją pracę" - powiedział PAP Krupski.

W piątkowym meczu z Legią Warszawa w bramce Widzewa prawdopodobnie wystąpi Robakiewicz, który po kontuzji dochodzi do zdrowia.

źródło: PAP "

07-11-2003, 00:05
ehhh juz widze dzisiejszy meczyk :D Svitlica - brameczka ...hmmm i moze Vuko?? on wie co znaczy bramka z takim rywalem ...i Krolewskie Serby :D ... :buhaha:

MaxyM_
07-11-2003, 00:30
Kurde, przyjaciel ma urodziny, mecz o 20:00, chyba telewizor do knajpy z dekoderem zawlekę. 8-

rolnik
07-11-2003, 00:42
Kurde, przyjaciel ma urodziny, mecz o 20:00, chyba telewizor do knajpy z dekoderem zawlekę. 8-
Napisz której to też wpadnę '8

Luk@s
07-11-2003, 07:33

albo przekonaj kumpla zeby pojsc do knajpy ktora ma TV i C+

szczepan
07-11-2003, 08:16

a moze w knajpie jest tv i do tego c+?? wtedy wszystko byloby git...

:D a zreszta dobra koncze do uslyszenia po powrocie z Lodzi... milej zabawy MaxyM :D wypij za Nasze zwyciestwo :D :+:

m84
07-11-2003, 08:22
No ja też niestety nie jadę do Łodzi i pozostaje mi obejrzenie meczu w telewizji :/ Wiem że parę osób z forum też nie jedzie. Gdzie będziecie oglądali ten mecz? A może jakiś pub na Ursynowie? :) LEgia musi dzisiaj wygrać :D Trzymajcię sie wyjazdowcy i miejmy nadzieję że nie będzie kamieni. A wtedy myślę ze zaprezentujemy niezła oprawę. A Legii pomoże to w wygraniu meczu. Stanko :+:

MaxyM_
07-11-2003, 08:26
W mordę, ale mam dziś lipe... :/

m84
07-11-2003, 08:29
MaxyM a w jakim klubie masz tą impezkę? Nie możecie np.iśc do Studenta. Tam da radę obejrzeć mecz ale i też dobrze się pobawić.

MaxyM_
07-11-2003, 08:39
Nie, nie, tam gdzi idę nie ma telewizora, trzeba być na 18, bo będzie szampan... Się porobiło.

Trochę się spóźnię. '8

Aro
07-11-2003, 08:53
Dzisiaj będzie 4:1 dla Legii, trzeba wreszcie się kiedys przełamać na wyjeździe. Poza tym Legia z wielkimi ekipami gra very dobrze (Lech, Wisła). Nieważne, że na wyjeździe jeszcze nie wygraliśmy, dzisiaj wygramy trzema bramkami. (2-Sagan, 2-Stanko).

kamyk
07-11-2003, 09:02
Ekstraklasa: Piłkarze będą strajkować!

12. kolejka ekstraklasy rozpocznie się od strajku piłkarzy Widzewa Łódź i Legii Warszawa. Obie drużyny wyjdą na boisko z 15-minutowym opóźnieniem - informuje „Gazeta Wyborcza”.

„Chcemy zaprotestować przeciwko przepisom PZPN, które dopuszczają sytuację, że bez podania przyczyn działacze mogą obniżać nam zarobki” – powiedział „Gazecie Wyborczej” jeden z piłkarzy Widzewa.

„Gazeta Wyborcza” nieoficjalnie dowiedziała się, że do protestu przyłączyła się większość klubów ekstraklasy. Także w sobotę mecze I ligi nie rozpoczną się punktualnie.

Udziału w strajku nie potwierdzili jeszcze zawodnicy Wisły Kraków i Groclinu Grodzisk Wlkp. Pozostali piłkarze ekstraklasy domagają się od PZPN, żeby zabronił działaczom klubowym obniżania im pensji.

Zawodnicy powołują się na przykład Dospelu Katowice. Prezes katowickiego klubu, Piotr Dziurowicz, chce zmniejszyć kilku swoim graczom kontrakty aż o 50 procent. Takie postępowanie dopuszcza niedawna uchwała PZPN.

Zawodnicy zdecydowali się na protest w przedostatniej kolejce rundy jesiennej, ponieważ ich zdaniem zimą większość prezesów będzie chciała renegocjować umowy.

a tu wypowiedz Sagana!

la Marka Saganowskiego Łódź kończyła się na ulicy Kilińskiego. Dalej zaczynał się Widzew. Tak było od dzieciństwa... i tak zostało. Marek był kibicem, a potem piłkarzem ŁKS. Gdy grał w klubie z al. Unii jechał na drugą stronę miasta, aby pokonać rywali. Dzisiaj Saganowski wystąpi po raz kolejny przeciwko zespołowi z Piłsudskiego. Tym razem w barwach Legii, dla której wiosną tego roku na łódzkim stadionie strzelił dwa gole.
- "To normalne w sytuacji gdy w jednym mieście są dwa pierwszoligowe kluby - twierdzi "Sagan" - Każdy mecz z Widzewem był dla nas walką nie tylko o punkty. Dlatego nie było przeproś."

W przeciwieństwie do kilku piłkarzy ŁKS, Saganowski nigdy nie przeniósł się na Widzew, aby grać w tamtejszym zespole.

"To było nie do pomyślenia - mówi - Jak to, ja, wychowanek ŁKS miałbym grać na Piłsudskiego?!"

"Mecz z łodzianami zaliczany jest do piłkarskich klasyków - uważa "Sagan" - To gra nie tylko o punkty, ale o... honor. Zdajemy sobie sprawę, że kibice mogą nam darować porażkę w Płocku, ale przegrana z Widzewem będzie dla nich ciosem.

Czy Sagan dzisiaj strzeli gola Widzewowi?
- "Dajcie mi spokój z pytaniami o to czy strzelę bramkę - przekomarza się napastnik Legii - Nie jestem jasnowidzem

Pesto
07-11-2003, 10:15
brawo Saganowski ::8:: oby strzelił gola , jak w meczu ze Świtem

Mar_1910
07-11-2003, 10:32
Chcialbym zaznaczyc, ze to Widzew gra u siebie, za nim prawie 10tys gardel. To nasi pilkarze chca pozegnac wreszczie nas kibicow zwyciestwem i zdaja sobie sprawe, ze mimo slabych wynikow to wlasnie my kibice wierzymy w nich (co pare razy im udowodnilismy - pozdro dla kumatych :D)
Dlatego nie bylbym taki pewny ;)
:rotfl:

R@dek (L)
07-11-2003, 10:42
Chcialbym zaznaczyc, ze to Widzew gra u siebie, za nim prawie 10tys gardel. To nasi pilkarze chca pozegnac wreszczie nas kibicow zwyciestwem i zdaja sobie sprawe, ze mimo slabych wynikow to wlasnie my kibice wierzymy w nich (co pare razy im udowodnilismy - pozdro dla kumatych :D)

Tak ale to my walczymy o najwyższe cele to dla nas jest równie prestiżowy mecz jak dla was, to my lepiej gramy z kontry i my mamy teoretycznie lepszy skład '8

Długo się można tak licytować 8)

Mar_1910
07-11-2003, 10:49

Tak ale to my walczymy o najwyższe cele to dla nas jest równie prestiżowy mecz jak dla was, to my lepiej gramy z kontry i my mamy teoretycznie lepszy skład '8

A ja powiem tak :P
To Widzew gra tez dobrze z kontry (Wlodar, Juliano, Nazaruk, Pawlak)
Moze i sie grzebiemy w dolnych rejonach tabeli, ale naprawde zespol ten stac na wiecej. Po prostu ma pecha.
Z Amica 2:2 (stracilismy z 2:1 na 2:2 po przypadkowym glupim bledzie Stasiaka(gra ostanio slabo :/)
Z WislaP. wygrywalismy 1:0 i przez kontuzje Robakiewicza a potem Ludwikowskiego w bramce stal Zajac (obronca) wiec tez pech
Pozdro ;)

R@dek (L)
07-11-2003, 11:12

Moze i sie grzebiemy w dolnych rejonach tabeli, ale naprawde zespol ten stac na wiecej. Po prostu ma pecha.
Z Amica 2:2 (stracilismy z 2:1 na 2:2 po przypadkowym glupim bledzie Stasiaka(gra ostanio slabo :/)
Z WislaP. wygrywalismy 1:0 i przez kontuzje Robakiewicza a potem Ludwikowskiego w bramce stal Zajac (obronca) wiec tez pech
Pozdro ;)

Ale to Widzew powinien atakować a nie ustawiać się na gre z kontry dla waszych kibiców '8
To że pech jest po waszej stronie to jest wasz problem
A itak my jesteśmy faworytem nie ważne jak ale musimy ten mecz wygrać :>

*PRZEMO*
07-11-2003, 11:19
Dzisiaj w jakiejs gazecinie bezpłatnej typu metropol doczytałem sie wypowiedzi smudy i paru innych ktorzy mieli do czynienia z Legia i Widzewem. wyszyscy jednoznacznie obstawiaja Legie. dokumentowali swoje zdanie tabela, ale jak dodawali ze jest to mecz szczegolny i kazda druzyna bedzie sie mobilizowac na najyzszym poziomie...

Mar_1910
07-11-2003, 11:29
Jesli tak bylo to zwracam honor.
Chyba jednak nie dokonca obiektywnie patrze.
Jakos gra Widzewskich pilkarzy nastraja optymizmem. Graja ciekawa pilke i na pewno mecz bedzie obfitowal w bramki.
Ten klasyk bedzie na Widzewie i uwierzcie mi ze nie bedzie powtorki z maja.
Z tamtego skladu graja chyba 4 osoby. Wlodar, Robak i ktos jescze, ale nie pamietam :]

Mar_1910
07-11-2003, 11:49
Raekwon99 mam nadzieje, ze sie mylisz z tym zwyciestwem :D

Glaca
07-11-2003, 12:11

miej dalej :>

Mar_1910
07-11-2003, 12:51

zobaczymy dzisaj o 22

Ja tak ---- > :D :rotfl:
Wy ---- > :+: :fu: :/

;)

Glaca
07-11-2003, 13:12

zobaczymy dzisaj o 22

Ja tak ---- > :D :rotfl:
Wy ---- > :+: :fu: :/

;)

zobaczymy, zobaczymy... :look:

Koko
07-11-2003, 13:17
Legia musi wygrać, bo nie może stracić kontaktu z czołówką, a poza tym postawiłem na nię w STS. :lo:

Raffi
07-11-2003, 13:19
Glaca, Mokotów to najpiękniejsza dzielnica pod słońcem(bo moja '8 ), ale ale tak bigachnego podpisu ci nie daruję :look: :>
-----
Będzie na noże, tego jestem pewien. I nie skończy się na 0:0

Mar_1910
07-11-2003, 13:34
Legia musi wygrać, bo nie może stracić kontaktu z czołówką, a poza tym postawiłem na nię w STS. :lo:

takiego meczu w STS bym nie postawil
a jak chodzili stawki :?:

Mini
07-11-2003, 13:40

w końcu To Wy gracie dobrze a nie My czy też czyli i My i Wy :>
a poza tym szczescie sprzyja lepszym

bede z Wami duchem.

dyha
07-11-2003, 13:48
Dlamnei ten mecz jest dużą niewiadomoą , postawilem 30 zł na Legie , wiec czekam , ale coz czuje ze moze byc remis :( , ale chuuj ja tam sie nieznam MECZ WYGRA LEPSZY (czyt. LEGIA) :D

pozdro dla kumatych :rotfl:

Mar_1910
07-11-2003, 13:55

bede z Wami duchem.

Ogladales mecz MC-Groclin wczoraj (1:1). Szczescie sprzyjalo teoretycznie gorszym czyli Groclinowi :P
Dlatego pilka jest niewiadoma i ekipa z Lodzi teoretycznie slabsza moze sobie poradzic z czolowa ekipa :P
Pozdro :>

R@dek (L)
07-11-2003, 14:05

bede z Wami duchem.

Ogladales mecz MC-Groclin wczoraj (1:1). Szczescie sprzyjalo teoretycznie gorszym czyli Groclinowi :P
Dlatego pilka jest niewiadoma i ekipa z Lodzi teoretycznie slabsza moze sobie poradzic z czolowa ekipa :P

Ciekawy jestem czy będziesz dalej unas gościł po meczu :]

MaxyM_
07-11-2003, 14:25

12. kolejka ekstraklasy rozpocznie się od strajku piłkarzy Widzewa Łódź i Legii Warszawa. Obie drużyny wyjdą na boisko z 15-minutowym opóźnieniem - informuje „Gazeta Wyborcza”.

„Chcemy zaprotestować przeciwko przepisom PZPN, które dopuszczają sytuację, że bez podania przyczyn działacze mogą obniżać nam zarobki” – powiedział „Gazecie Wyborczej” jeden z piłkarzy Widzewa.

„Gazeta Wyborcza” nieoficjalnie dowiedziała się, że do protestu przyłączyła się większość klubów ekstraklasy. Także w sobotę mecze I ligi nie rozpoczną się punktualnie.

Udziału w strajku nie potwierdzili jeszcze zawodnicy Wisły Kraków i Groclinu Grodzisk Wlkp. Pozostali piłkarze ekstraklasy domagają się od PZPN, żeby zabronił działaczom klubowym obniżania im pensji.

Zawodnicy powołują się na przykład Dospelu Katowice. Prezes katowickiego klubu, Piotr Dziurowicz, chce zmniejszyć kilku swoim graczom kontrakty aż o 50 procent. Takie postępowanie dopuszcza niedawna uchwała PZPN.

Zawodnicy zdecydowali się na protest w przedostatniej kolejce rundy jesiennej, ponieważ ich zdaniem zimą większość prezesów będzie chciała renegocjować umowy.

Więcej szczegółów w "Gazecie Wyborczej"

8o

Mini
07-11-2003, 14:29

bede z Wami duchem.

od każdej reguły są wyjątki.a limit wyjątków na ten tydzień wyczerpał Groclajn i dla was nie zostało. ;)

Beny
07-11-2003, 15:11

Zawodnicy powołują się na przykład GKS Katowice. Prezes katowickiego klubu, Piotr Dziurowicz, chce zmniejszyć kilku swoim graczom kontrakty aż o 50 procent. Takie postępowanie dopuszcza niedawna uchwała PZPN.

Więcej szczegółów w "Gazecie Wyborczej"

8o

Niektórym kopaczom to by się nawet przydało. Za karę! :) Z obietnicą ewentualnej podwyżki, jak się poprawią.

m84
07-11-2003, 15:16
Eh strajkować to sportowcy lubią. Niektórzy są tacy biedni i pokrzywdzeni że można się zapłakać. Eh nie ma tego co nawet komentować. Jak dla mnie to i tak ze 3/4 piłkarzy wyciąga taką kasę że większośc z Nas tyle jeszcze nie wyciągnie. Nie mówię że trzeba wszystkim pensje poobcinać z 50% ale po co zaraz strajki? Przecież w zasadzie na razie wszystko jest ok. Od kiedy Ci piłkarze tacy zapobiegliwi? Niech się lepiej skupią na grze...

Mar_1910
07-11-2003, 15:55
Ciekawy jestem czy będziesz dalej unas gościł po meczu :]

Pewnie nie, bo mecze sa raz na pol roku :P
Wpadne po gwiazdce, ale moze sie tu wpisze jescze po meczu, ale nie wiem czy szybko bo wlascieiwe mnie nie bedzie po meczu dlugo, bo w weekend robie out.

Mrozik
07-11-2003, 16:00
Dlamnei ten mecz jest dużą niewiadomoą , postawilem 30 zł na Legie , wiec czekam , ale coz czuje ze moze byc remis :( , ale chuuj ja tam sie nieznam MECZ WYGRA LEPSZY (czyt. Legia) :D

Jeszcze wczoraj było 20 :>

Kursy od 1.8 do 2.1

Pojedziemy dzisiaj z nimi :)

dyha
07-11-2003, 16:02
Dlamnei ten mecz jest dużą niewiadomoą , postawilem 30 zł na Legie , wiec czekam , ale coz czuje ze moze byc remis :( , ale chuuj ja tam sie nieznam MECZ WYGRA LEPSZY (czyt. Legia) :D

Jeszcze wczoraj było 20 :>

Kursy od 1.8 do 2.1

Pojedziemy dzisiaj z nimi :)

wczoraj bylo 20 po tyle dalem starej zeby mi postawila , ale ze ona sie nie zna :d pojechalem dzis sam , a w potrfelu mialem 10 zł wiecej wiec puscilem kupona za 30 zł :D

dyha
07-11-2003, 17:15
a wracając jeszcze do meczu too niech Legionisci wygrają dla łUKASZA ! BOKSER 3maj sie - WILD WEST ZAWSZE Z TOBĄ !

MaxyM_
07-11-2003, 18:43
Smuda, tak sie wypowiedział, że nie wiem o czym mówił. ::lol::

yusta
07-11-2003, 19:46
Pierwsza połowa dobiega końca... Narazie lipa. Nie jest to porywające widowisko. Widzew szuka szansy, a Legia za mało gra skrzydłami. Jak zwykle pchają się środkiem i niewiele z tego wynika. Wiele niecelnych podań i głupich strat piłki.
Cóż, może po przerwie będzie lepiej.

Aha, jeszcze jedno. Narazie in plus zaskakuje mnie Tomek Sokołowski. Walczy na całej długości boiska, tylko koledzy z drużyny za mało z nim grają :/

yusta
07-11-2003, 19:51
Rachwał żółtko, ale Widzew nieźle przycisnął w końcówce 8-

Beny
07-11-2003, 19:54
Rachwał żółtko, ale Widzew nieźle przycisnął w końcówce 8-

Fakt, dobrze że nic nie wpadło, bo by była niezła kicha.
Druga połowa musi być lepsza, bo zacznie się nerwówka i będzie nie ciekawie.

KISIE(L)
07-11-2003, 19:59
Może będzie jak przed rokiem? :hmm:

KISIE(L)
07-11-2003, 20:13
Rozpoczyna się 2 połowa - będzie dobrze
Do boju Hej Legia:)

Beny
07-11-2003, 20:14
Narazie specjalnej poprawy gry nie zauważyłem. :/

(...)

Minęło kolejne kilka minut i dalej niewiele szans na strzelenie bramki.

(...)

Jeszcze pół godziny. Niech coś się zmieni w grze, bo już mnie nerwy prawie zżarły! :D

(...)

No wreszcie dobra akcja m. in. Magica. Szkoda, że bez efektu bramkowego.

(...)

Stanko!!! :+: Ty to jesteś gość! :]

Beny
07-11-2003, 20:34
Oby teraz udało się niczego nie s.ieprzyć!

(...)

Narazie jest wporzo! Trzymają, ale nerwy będą do końca!

Jaco
07-11-2003, 20:35
JEEEEEEEEEEEEESt!!!!! Staaaaaaaaaaaaaaaaaankooooooooooo!
1:0

C@mo
07-11-2003, 20:36
Stanko jestes wielki
:+: :+: :+:

zeby tlko to utrzymali

R@dek (L)
07-11-2003, 20:39
:+: :+: Kocham mój podpis :)

Harcerz
07-11-2003, 20:47
Stanko jestes wielki

zeby tlko to utrzymali

Utrzymaja!!
Wiecej cudow nie bedzie :)

Beny
07-11-2003, 20:49
Stanko jestes wielki

zeby tlko to utrzymali

Utrzymaja!!
Wiecej cudow nie bedzie :)

Harcmistrzu obyś był prorokiem! :+:

(...)

Prorok jakiś, czy co! :D

Skanda(L)
07-11-2003, 20:54
Stanko Mistrz :+:
Stanko to snajper jakich malo!
niech mu daja te 600tysi albo i 800.
to i tak nie duzo w porownaniu do tego co on
wyprawia na boisku
jeszcze 4 minuty :/
koncz!!!

KISIE(L)
07-11-2003, 20:59
KONIEC Widzew - Legia 0:1 ;) :+:

MaxyM_
07-11-2003, 20:59
Jarcyś miałeś rację co do Satnko.

Elegancko... :]

Jade na impre... Zaleje się! 2-jny powód. :help:

C@mo
07-11-2003, 21:00
koniec :+:

no to mamy komplet klasyków na rozkladzie
Lech, Polonia,Wisla, Widzew

zeby tylko jeszce potrafili wygrywac z ogórkami
ale jak to mówią
nie mozna miec wszystkiego

kud(L)aty68
07-11-2003, 21:00
No i koniec :)

STANKO SVITLICA KOCHA CIE CALA STOLICA!!!!!
:+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+:

Harcerz
07-11-2003, 21:02
Podobno mecz nie najlepszy ale liczy sie wynik , zreszta zgodny z naszymi zyczeniami i przewidywaniami.
Tak trzymac, brawo Stanko!!!! :+: :)

biotronic
07-11-2003, 21:13
meczu nie widzialem. ale widze wynik i ... nie wazne co by sie dzialo na boisku - jest super !

yusta
07-11-2003, 21:17
Wymeczone 1:0, ale ważne że są 3 pkt. Wiedzialam, że łatwo nie będzie i nie było, ale troszkę za sprawą Legionistów. Tylu niecelnych podań dawno nie widziałam.
Kiepsko zagrał Vuko. Wszedł za niego Manolo i rozpoczął bramkową akcję. Potem wyróznił się głównie przepychanką z Juliano ale mały plusik dla niego.
W końcówce ładnie uderzali na bramkę: Sokołowski i Dudek, ale Robak nie dał się zaskoczyć.

yusta
07-11-2003, 21:20
Z pomeczowych ciekawowstek na wyróżnienie zasługuje - Smuda Show :rotfl:
Cięzko było zrozumiec o czym on gada. Na koniec dziennikarz zapytał go gdzie teraz jedzie. Smuda na to: Nie chciałbym zdradzać, ale zdradzę.... jadę do Szwajcarii na mecz Arrau z .... (zapomniałam), zaprosił mnie Marek Citko - i zjarał cegłę :buhaha:

Koko
07-11-2003, 21:23
Legiunia jest wielka!!!!!!!! Kapitalna sprawa, pokonaliśmy wszystkich głównych rywali :) A Stanko po raz kolejny udowodnił, że powinien zostać w Legii i należy mu podnieść pensję. :+:

Ozzman
07-11-2003, 21:26
mecz był w sumie nudny, Stanko wykorzystał to co miał, jeszcze pod koniec mieliśmy kilka okazji ale Robakiewicz bronił. :+: :+: Stanko król :+: :+:

bayo
07-11-2003, 21:32
Wymeczone 1:0, ale ważne że są 3 pkt. Wiedzialam, że łatwo nie będzie i nie było, ale troszkę za sprawą Legionistów. Tylu niecelnych podań dawno nie widziałam.
Kiepsko zagrał Vuko. Wszedł za niego Manolo i rozpoczął bramkową akcję. Potem wyróznił się głównie przepychanką z Juliano ale mały plusik dla niego.
W końcówce ładnie uderzali na bramkę: Sokołowski i Dudek, ale Robak nie dał się zaskoczyć.

Może powiem coś dziwnego, ale bardzo się cieszę że tylko 1:0 a nie np. 4:0, bo taki wynik jest najgorszy dla widzewiaków do przełknięcia :D niby było blisko, niby były sytuacje, ale dupa punktów nie ma :D, punkty ma Legia :)
A co się tyczy Franciszka S. ja tam lubie go słuchać :buhaha: szczególnie po takich meczach jak dzisiejszy :rotfl:

Koko
07-11-2003, 21:33
mecz był w sumie nudny, Stanko wykorzystał to co miał, jeszcze pod koniec mieliśmy kilka okazji ale Robakiewicz bronił. :+: :+: Stanko król :+: :+:

Mecz faktycznie do najlepszych nie należał, ale Stanko jak zwykle popisał się skutecznością. I to jest w sumie najważniejsze, liczy się to co wpadnie do bramki, a Legia zagrała może nie jakoś super, ale mądrze i kolejny raz pokonaliśmy Widzewiaków!!! :]

Nazgul
07-11-2003, 21:33
Nyndza, panie. Nyndza. Vuković dzisiaj przebił Kiełbowicza. Garcia ładnie się pokazał, szkoda że chłopaki mu nie grają... Wynik cieszy, gra - za cholerę nie.

yusta
07-11-2003, 21:37

Może powiem coś dziwnego, ale bardzo się cieszę że tylko 1:0 a nie np. 4:0, bo taki wynik jest najgorszy dla widzewiaków do przełknięcia :D niby było blisko, niby były sytuacje, ale dupa punktów nie ma :D, punkty ma Legia :)
A co się tyczy Franciszka S. ja tam lubie go słuchać :buhaha: szczególnie po takich meczach jak dzisiejszy :rotfl:

Cześć bayo :) Fajnie Cię tu widzieć.
heh, w sumie z 1:0 trzeba się cieszyć, bo Legia praktycznie wykorzystała to co miała. Co do Widzewiaków to jednak myślę, że 4:0 by ich wykończyło psychicznie bardziej niż 1:0 '8
Ale jak pisałam już wczesniej. Nie taki Widzew słaby jakby wskazywała pozycja w tabeli. Legia po cienkiej grze wywiozła 3 pkt i trzeba się cieszyć bo czasami po dobrej wywozili 1 albo wcale.

Aigel
07-11-2003, 21:52
Nie bylo tak zle poprostu zwyczajny ligowy mecz o punkty, ktory wygrala druzyna lepsza.
Stanko :+: , ale i Sokol II dobre zawody rozegral, podanie Surmyt tez ok, troszke Vuko slabiej wypadl.
Ale mamy 3 punkty i jest bardzo ok ;)

Luk@s
07-11-2003, 21:55
(...)

Stanko!!! :+: Ty to jesteś gość! :]

Dokladnie, bez tego goscia nawet nie ma co marzyc o pucharach ze o majstrze nie wspomne...

wymeczone, ale jak juz ktos powiedzial, lepiej wymeczyc zwyciestwo niz przegrac po zajebistej grze...

Cypis
07-11-2003, 22:01
W pierwszej polowie wydaje mi sie ze Widzew byl blizszy zdobycia gola a Legia jakos nie mogla przedostac sie pod ich bramke.W drugiej polowie lekko przewage zdobyla Legia i wykorzystala jedna z nielicznych klarownych sytuacji. Mecz co najwyzej sredni ale w sumie kto to bedzie pamietal za pare dni, najwazniejsze ze ich pokonalismy.

STANKO DZIEKUJE :+: :+: :+:

Bonhart
07-11-2003, 22:18
Powiem tak: dobrze ze ta runda juz sie konczy bo to co oni teraz
graja to po prostu zenada. Trzeba jeszcze pyknac GKS a w zimie
transfery, transfery, transfery. W tym skladzie nie ma co myslec
nawet o pucharach a o mistrzu to nie wspomne. Gdyby nie te wszystkie
wygrane z Lechem, Polonia, Wisla i Widzewem, to nie wspominalbym
najlepiej tegorocznej jesieni. Zatem do roboty Panie Engel!
A nasi dzialacze niech lepiej szukaja kasy na kontrakt dla Svitlicy.

PS> Ten caly moj komentarz nie zmienia faktu ze ze zwyciestwa nad
Widzewem ciesze sie jak cholera :)

jarcyś
07-11-2003, 22:21
Jarcyś miałeś rację co do Satnko.

Elegancko... :]

Jade na impre... Zaleje się! 2-jny powód. :help:

wiem Maciuś . to jest killer .

|
07-11-2003, 22:26
Oglądałem mecz w pubie na Legii i w sumie to połowy nie widziałem... :)))))))) LoL :)))))) Nie chce mi sie dzisiaj pisać żadnych pierdół.. ważne ze 3 pkt i Maniek i Stanko RzĄdzą !!!! :D

A Maciek rotfl.... :rotfl:

Jaaaa
07-11-2003, 22:27
gdyby nie asysta Mańka Garcii to pewnie bramki by nie było więc wielkie BRAWA do Mańka, no i ofkoz dla Stanko który wykorzystał to podanie :D

Aigel
07-11-2003, 22:29
gdyby nie asysta Mańka Garcii to pewnie bramki by nie było więc wielkie BRAWA do Mańka, no i ofkoz dla Stanko który wykorzystał to podanie :D
To przypadkiem nie podawal Surma?

Jaaaa
07-11-2003, 22:30
Oglądałem mecz w pubie na Legii i w sumie to połowy nie widziałem... :)))))))) LoL :)))))) Nie chce mi sie dzisiaj pisać żadnych pierdół.. ważne ze 3 pkt i Maniek i Stanko RzĄdzą !!!! :D

A Maciek rotfl.... :rotfl:

lol ja tesh połowy nie widziałam... oboje wiemy przez kogo <lol> ale mecz zaj***bisty był :D i jeszcze raz brawo dla Mańka i Stanak !!!!!!! :D

Jaaaa
07-11-2003, 22:33
To przypadkiem nie podawal Surma?

nie!!! to był Maniek :D

Raffi
07-11-2003, 22:35
Maniek Surmie, a Surma Staśkowi :D

Aigel
07-11-2003, 22:47
Maniek Surmie, a Surma Staśkowi :D
Czyli do Stanka Lukasz podawal ;)

Jaaaa
07-11-2003, 22:49
ale Maniek zaczął całą akcję :D
Maniek jest the best !!!!!!!!!!!!!!!!!

Jaaaa
07-11-2003, 22:52
Maaaaaaanieeekkkkkkkkkkkkkkkkk Gaaaaaarciaaaaaaaaaaaaaa :D

Raffi
07-11-2003, 22:52
No...Do 60 minuty mecz z naszej strony kiepski, zero szybkiej gry, balony itd. Spore ożywienie po wejściu Mańka (niekoniecznie i nie zawsze z jego zasługi) , najpierw jedna akcja, potem druga i gol .Po glu już Widzew jakby oklapł mentalnie, a potem chyba i fizycznie i jeszcze 2-3 okazje dla nas, ale w sumie spokojne kontro(lo)wanie przebiegu gry.

Wolę tak wygrywane mecze, niż piękne remisy. Ale tak w ogóle to bez wzmocnień składu ani rusz, jeżeli myślimy poważnie o zaszczytach na koniec obecnego sezonu :/

Maaaaaaanieeekkkkkkkkkkkkkkkkk Gaaaaaarciaaaaaaaaaaaaaa :D
No tak, oby to był przebój następego meczu :D

*PRZEMO*
07-11-2003, 22:53
Trzeba zaczac od tego ze w moim kochanym Bilbao nie przedłuzyli koncesji na alkohol i mecz był w smetnej atmoswerze ;)

Generalnie gra słaba, byłem zszokowny postawa naszych kopaczy.
Pierwsza połowa to generalnie Widzew, mnostwo krótkich niedokładnych podan, jednym słowem kopanina z naszej strony...
Druga myslałem ze sie wyrwiemy z marazmu, niestety :/ trwało to dosc długo dopiero Stanko w 68min, rozerwał druzyne. Brameczka padła i Legia zaczeła grac w koncu tak, jak powinna od poczatku.
Robakiewicz pokazał sie z dobrej strony, obronił pare ładnych strzałow.
Boruc normalnie, stał tam gdzie powinien chociaz w pewnym momencie było blisko...
Nie podobała mi sie postawa Magiery-nic nie zaprezentowal tylko tracił piłki, oraz mam wrazenie ze Choto był taki jakis niedzisiejszy.
Garcia b.ładny wystep, Stanko :+: Sagan waleczny jak zawsze, ale co z tego.. :/ Vuko słabo, słabo.

reszta na normalnym poziomie niczym specjalnym mi nie zawiniła ;)

Stankooooo oooo ooo :+:

wymych
07-11-2003, 23:07
mecz bardzo słaby. typowy na 0-0 .Sytuacje się zaczęły przy stanie 0-1 mieliście jescze 2 ale Robakiewicz obronił. Szkoda bo takie klasyki to powinien być spektakł,którego siędługo nie zapomni a tu zbytnio nie ma czego pamiętać.Jedynie wynik dla was jest istotny bo gra tez nie za bardzo :/

m84
07-11-2003, 23:08
Meczyk średni w sumie ale liczy się wynik.A ten potwierdza ze Ci co stawiali na Legię w tym meczu wcale tak bardzo się nie napinali jak sądzili Widzewiacy.Jednak wyszło na to że to Wy się napinaliście mówiąc że Widzew. Pewnie jutro usłyszę że już po raz trzeci Widzew miał pecha i nie wygrał.Hehe :) Wielkie brawa dla Svitlicy :+:

Kawa
07-11-2003, 23:09
mecz bardzo słaby. typowy na 0-0 .Sytuacje się zaczęły przy stanie 0-1 mieliście jescze 2 ale Robakiewicz obronił. Szkoda bo takie klasyki to powinien być spektakł,którego siędługo nie zapomni a tu zbytnio nie ma czego pamiętać.Jedynie wynik dla was jest istotny bo gra tez nie za bardzo :/
Nie pierwszy raz klasyk nie spełnił oczekiwań. Dobrze ze wygralismy, 3 punkty są, a reszta niewazna :)

Pesto
07-11-2003, 23:59
Stanko Svitlica - KING :)

Boruc - pochwała

mecz słaby , dobrze , że w końcu doczekaliśmy się zwycięstwa na wyjeździe

yusta
08-11-2003, 00:06
Stanko Svitlica - KING :)

Boruc - pochwała

mecz słaby , dobrze , że w końcu doczekaliśmy się zwycięstwa na wyjeździe

8)

Raffi
08-11-2003, 00:10
8o 8o

szczepan
08-11-2003, 00:39
1 polowa pod zdecydowane dyktando Widzewa... pare groznych sytuacji... od poczatku drugiej nasi atakuja :D mecz wyrownuje sie no i akcja Stanko... swietne podanie z glebi pola i Robakiewicz bez szans... potem Widzew otworzyl sie ale Nasi nie wykorzystali... bylo ciezko bardzo ciezko zadecydowal jeden blad obrony

:+:

Kasja
08-11-2003, 01:27
haaaaaa :d
tu Kasja i Tupa- ogladalysmy w pubie pod kryta i ogolnie zajebiscie :D
i atmosferka tam i wynik oczywiscie :D
jeszcze tylko 3 pkty na GKSie i luzik :D

Cezdor
08-11-2003, 02:05
A mi podobała się dziś gra Choto. Moim zdaniem był jednym z najlepszych na boisku. Ale ważne jest także to, że Garcia zaprezentował się z dobrej strony jako zawodnik grający na dawnej pozycji Kucharskiego w Legii. Ja bym mu dał szansę z GKSem od początku.

ps. zamawiam Królewskie ;) :)

c_zary
08-11-2003, 04:31
Veni vedi vici. Niewiele wiecej o tym meczu da sie napisac...

Discovery
08-11-2003, 07:11
Poza tym, że cieszę się z 3 pkt. , totalna kupa. :/ Im bliżej końca rundy, tym gra gorsza. Podobali mi się tylko - oczywiście Stanko - za bramkę, Sokół II i Choto.Vuko i Kiełbowicz beznadziejni, Sagan moze by trafił, jakby bramka miała rozmiary pola karnego. Z tym składem wiosna nie ma szans na punkty w Krakowie czy Wronkach - można najwyzej myśleć o Pucharze Polski. Zimą wzmocnienia są bezwzględnie konieczne - ale przede wszystkim, za żadne pieniądze nie wolno sprzedac Stanko, żeby nie on, bylibysmy w tabeli tam, gdzie Widzew.

Luk@s
08-11-2003, 08:20
Trzeba zaczac od tego ze w moim kochanym Bilbao nie przedłuzyli koncesji na alkohol i mecz był w smetnej atmoswerze ;)

Generalnie gra słaba, byłem zszokowny postawa naszych kopaczy.
Pierwsza połowa to generalnie Widzew, mnostwo krótkich niedokładnych podan, jednym słowem kopanina z naszej strony...
Druga myslałem ze sie wyrwiemy z marazmu, niestety :/ trwało to dosc długo dopiero Stanko w 68min, rozerwał druzyne. Brameczka padła i Legia zaczeła grac w koncu tak, jak powinna od poczatku.
Robakiewicz pokazał sie z dobrej strony, obronił pare ładnych strzałow.
Boruc normalnie, stał tam gdzie powinien chociaz w pewnym momencie było blisko...
Nie podobała mi sie postawa Magiery-nic nie zaprezentowal tylko tracił piłki, oraz mam wrazenie ze Choto był taki jakis niedzisiejszy.
Garcia b.ładny wystep, Stanko :+: Sagan waleczny jak zawsze, ale co z tego.. :/ Vuko słabo, słabo.

reszta na normalnym poziomie niczym specjalnym mi nie zawiniła ;)

Stankooooo oooo ooo :+:

Fakt w bilbao smetnie, tez bylem, ale bronxy przed i po pomogly :)

Pierwsza polowka fakt kopanina, i duzo slabych podan, malo akcji, w drugiej lepiej, ale nie wiele, Garcia mial 2-3 dobre podania, i jak zwykle po strzelonej bramce zaczelo nam sie lepiej grac.
chociaz w koncowce Widzew lekko przycisnąl, ladny strzal Dudka, czemu nie bylo rogu :hmm:

Yevaud
08-11-2003, 08:47
O meczu można powiedzieć tylko to, że się odbył.

Stanko zrobił to, co powinien. Nikt się specjalnie nie wyróżnił, no może Boruc, który kilka strzałó wybronił, ale też nie były to jakieś bardzo trudne do obrony uderzenia.
Surma najlepszy z 6 pomocników, Zieliński trzymał tyły.

Słowem: wszyscy przeciętnie (6) a Zieliński z Surmą i Svitlicą ciut lepiej (7). Lepiej także Boruc (7,5)

kamyk
08-11-2003, 09:15
to tak mecz bardzo słaby ale co tam grała Legia mecze zajebiste a wywoziła 1 lub 0 punktów ! teraz chłopaki zagrali słaby mecz ale wygrali i to cieszy! gra tak jak piszecie nie jest najlepsza dobrze ze już wsumie koniec rundy bo chlopakom już przydał by się odpoczynek! na wyroznienia zasługuja Boruc (bramkarz nam sie zrobił, prucz tej jednej sytułaci w pierwszej połowie co złe wykopał pilke ale tak pozatym bronił bardzo dobrze), Choto zagrał też dobry mecz,Surma na swoijm poziomie(za asyste wielki plus),Manuel nio chłopak zaczyna coś wrescie grac jak wszedł na boisko to wprowadził wiele ozywienia(dobre posuniecie KuBY)nio i Stanko ja nie wiem co o nim napisac to jest Mistrzostwo Świata co ten facet wyprawia ! już dawno Legia nie miała takiego zawodnika! Zielo tez zagrał wsumie dobry mecz! najgorszy na boisku Magiera i Vukovic było widac to az za bardzo bo jak tych dwóch zawodników w srodku nie gra srodeczek pola jest słaby ! Widzew grał słabo ale chwała im za to ze nie bronili tylko bramki!
o meczu długo nikt nie bedzie pamietał bo był ogulnie mówiac słaby!ale zywciesców sie nie osadza:))

m84
08-11-2003, 10:10
Ktoś kiedyś powiedział że nie sztuką jest wygrać po dobrej grze-sztuką jest zwyciężyć po słabej grze. I to się liczy moim zdaniem. No i to ze mamy pierwsze zwycięstwo na wyjeździe. A z zawodników to wyróżnił się moim zdaniem Choto. Był nie do przejścia-zatrzymywał wszystkie ataki :D Oprócz tego podobała mi się jakośgra Surmy. Nieźle też sobie rzadził Sokół II jak na Niego. W Widzewie szalał Juliano ale na szczęście nic z tego nie wyszło. 3 punkty Nasze i tyle :D

łasic
08-11-2003, 10:24
brawo Legia, wprawdzie marnie bo tylko 1:0 ale jest dobrze. Mam nadzieję że już za rok wielki mecz zgody :lp:

Kapse(L)
08-11-2003, 11:10
Krew, porozbijane głowy, petardy, świszczące kule z policyjnych luf - to nie obraz z demonstracji ulicznej, ale efekt walki kibiców Widzewa, Legii i policji – informuje „Życie Warszawy”.

Ponad siedmiuset kibiców Legii ruszyło do Łodzi specjalnym pociągiem zorganizowanym przez stowarzyszenie sympatyków. Flagi, szaliki, sprawdzanie biletów na stacji Warszawa Wschodnia i żółtek mógł rozpocząć podróż. W pociągu nie było policjantów ani awantur.

W Łodzi na legionistów czekali sympatycy Widzewa. Służby prewencji skutecznie oddzielały rywali obrzucających się inwektywami. W pewnym momencie nie wiadomo dlaczego w ruch poszły policyjne pałki. Zaczęła się rzeź kibiców Legii.

Doszło do regularnej walki. Cios za cios, raz za raz. Z jednej strony petardy, z drugiej pałki. Na dodatek z przydrożnych domów posypały się kamienie.

Co chwila na bok odciągano rannych legionistów i poturbowanych łódzkich policjantów. Jakby tego było mało, tuż po wejściu na stadion do walki włączyli się kibice Widzewa oraz ochroniarze z Impelu, znani z pacyfikacji w Ożarowie. Bili się już wszyscy. Karetki nie nadążały odwozić rannych do szpitali. W końcu rozpoczął się mecz. Wbrew zapowiedziom - o czasie. Strajku nie było. I całe szczęście, bo wreszcie zakończyła się jatka.

Jak to bylo naprawde bo niestety nie bylem w lodzi?

Mar_1910
08-11-2003, 12:00
Gratuluje wygranej ;)
Mecz z tego co widzialem zenujacy, chociaz widzialem go moze z 20min :D
Pozdro

Nazgul
08-11-2003, 12:49
Hej, a nikt nie pisze o sędziowaniu! Moim skromnym zdaniem Pan Żyro sędziował ten meczyk prawie wzorowo (prawie, bo za wyjątkiem żółtej dla Becalika).

Cezdor
08-11-2003, 13:22
Hej, a nikt nie pisze o sędziowaniu! Moim skromnym zdaniem Pan Żyro sędziował ten meczyk prawie wzorowo (prawie, bo za wyjątkiem żółtej dla Becalika).

Ja się z tym nie zgodze. Sędzia był niestety mało obiektywny.
1. Spalone, których nie było (2x Svitlica wychodził sam na sam)
2. Nieodgwizdywane wyraźne faule na Legionistach
3. Niepodyktowane rzuty rożne (3 albo 4!)
4. Parokrotne olanie sędziego liniowego lub zmiana jego decyzji na niekorzyść Legii
5. Inne drobne wpadki typu: Garcia zatrzymał piłkę wyraźnie w boisku a sędzia przerywa grę.
6. Poza żółtą kartką zero spornych sytuacji na niekorzyść Widzewa.

Ale oczywiście bywało też gorzej z sędziowaniem w innych meczach naszej drużyny.

Raffi
08-11-2003, 14:41
Co do pnkt. 4. , to chodzi chyba o 2 rzuty rózne, dosyć ewidentne, które liniowy sygnalizował(m.in. po strzale Dudka), a główny zmieniał decyzję.
Ale ogólnie sędziowanie nie było najgorsze.

Bonhart
08-11-2003, 16:07

Ja się z tym nie zgodze. Sędzia był niestety mało obiektywny.
1. Spalone, których nie było (2x Svitlica wychodził sam na sam)
2. Nieodgwizdywane wyraźne faule na Legionistach
3. Niepodyktowane rzuty rożne (3 albo 4!)
4. Parokrotne olanie sędziego liniowego lub zmiana jego decyzji na niekorzyść Legii
5. Inne drobne wpadki typu: Garcia zatrzymał piłkę wyraźnie w boisku a sędzia przerywa grę.
6. Poza żółtą kartką zero spornych sytuacji na niekorzyść Widzewa.

Ale oczywiście bywało też gorzej z sędziowaniem w innych meczach naszej drużyny.

Moj drogi, chyba nieco przesadzasz.

1. ??? Pozwol ze sie nie zgodze. Pierwsza sytuacja sam-na-sam
byla wyraznie spalona. Jesli ogladales w C+ mogles byc nieco
zmylony ustawieniem kamery (pokazywali jakos po skosie).

2. Bylo pare nieodgwizdanych fauli ale w obie strony. Z reszta
interpretacja faulu zalezy od sedziego. Zyro po prostu mniej sie
wtracal niz inni sedziowie. W Anglii z pewnoscia by to pochwalili :)

3. Tu sie nie spieram. Na pewno powinien byc rog po strzale Dudka
w koncowce. Ale z tego Robakiewicza tez niezly aktor :>

4. To juz bardzo subiektywne spostrzezenie :]

5. To byl blad. Garcia zatrzymal pilke w boisku.

6. So what?

Ja to widzialem w ten sposob: sedzia sedziowal bardzo dobrze, nie
faworyzowal zadnej ze stron. Kartki rozdzielal sprawiedliwie (choc nie
wiem za co dostal Svitlica) nie dawal sie nabierac na teatralne pady,
mylil sie rzadziej niz przecietny polski arbiter.
Wiec, plis, nie przesadzajmy z tym sedziowaniem.

Aigel
08-11-2003, 16:40
Stanko dostal za o ze pobiegl do kibicow, taki jest przepis i juz, nawet jak dostal to sie nie zdziwil.
Ja tez uwazam ze sedzia byl ok, takie rzucajace sie bledy to ten rug po strzale Dudka (koniec meczu, wiec sedzia juz byl myslami w szatni), Garcia mial pilke w boisku, no i po tej akcji ten ich Brazylijczyk odepchnol (uderzyl) naszego Argetyczyka, ale sedzia go slownie ukaral ;)

BBB
08-11-2003, 21:56
Meczyk w sumie nudny jak na taki klasyk,licza sie 3 punkty.Jak pomysle, ze gdyby nie Stanko to chyba w tym sezonie cienko by bylo...Najlepsi u nas to moim zdaniem Sokolowski drugi i Boruc,no i Svitlica ktory jak zwykle zrobil to co do niego nalezalo.Liczy sie satysfakcja z wygranej z Widzewem(bo to w koncu Widzew :> )i pierwsza wygrana na "prawdziwym "wyjezdzie.

Bonhart
09-11-2003, 20:21
Stanko dostal za o ze pobiegl do kibicow, taki jest przepis i juz, nawet jak dostal to sie nie zdziwil.
Ja tez uwazam ze sedzia byl ok, takie rzucajace sie bledy to ten rug po strzale Dudka (koniec meczu, wiec sedzia juz byl myslami w szatni), Garcia mial pilke w boisku, no i po tej akcji ten ich Brazylijczyk odepchnol (uderzyl) naszego Argetyczyka, ale sedzia go slownie ukaral ;)

No tak mi sie wydawalo, ze Stanko za daleko pobiegl, ale nie bylem pewien.

szczepan
10-11-2003, 00:25
co do sedziego to raz nie odgwizdal ewidentnej nakladki takto raczej poprawnie...