PDA

Zobacz pełną wersję : Spotkanie !!!!!!!!!

Łysolek
15-05-2003, 22:28
SPOTKANIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak , tak mecz jest o 19 więc wszyscy z forum spotykamy się o 17 na metrze Politechnika !!!!!! ( przy piekarni ) Uwierzcie mi na słowo - warto być !!!!!!!!!
Zapraszam Wszystkich Forumowiczów !!!!!!!!

Adiq
15-05-2003, 22:30
Ja proponuję znacznie wcześniej...

M_I_G
15-05-2003, 22:31
o 17 ???

moze troche wczesniej , 0 17 to ja dolecisz do stadionu to bedzie pozno i moga byc klopoty z dobrymi miejscowkami

hmmm... mowisz ze zaproszeni sa wszyscy forumowicze :D
chyba sie pofatyguje - tylko uprzedzam lojalnie przyde w ostrym stanie :D:D:D

Łysolek
15-05-2003, 22:33
o 17 ???

moze troche wczesniej , 0 17 to ja dolecisz do stadionu to bedzie pozno i moga byc klopoty z dobrymi miejscowkami

hmmm... mowisz ze zaproszeni sa wszyscy forumowicze :D
chyba sie pofatyguje - tylko uprzedzam lojalnie przyde w ostrym stanie :D:D:D
MIG nieważne w jakim staanie przyjdziesz , ważne żebyś był :-))

Zapraszam!!!!!!!!!!!!!

bemowiak
15-05-2003, 22:34
rozumiem że na mecz z Widzewem?
mnie raczej nie będzie bo jade na działke i tam już u jakiegoś miejscowego se mecz obejże ale moge Wam zaproponować pub"Student" tuż przy Hali Riviera jest tam niedrogo i całkiem fajnie

Adiq
15-05-2003, 22:38
Mowa o meczu z Lechem, który już w środę!

bemowiak
15-05-2003, 22:41
Mowa o meczu z Lechem, który już w środę!

aha to ja z siebie robie beja :fu: a na Lechu to będe a może i bym tam pod politechnike przyjechał i godzina mi nie przeszkadza bo na stadion wchodze na 5 min przed meczem jak ochroniarze zaczynają za 10 zł wpuszczać :)

Łysolek
15-05-2003, 22:52
Bemowiak więc zapraszam !! SPOTKANIE DOTYCZY WSZYTSKIM FORUMOWICZÓW !!!!!!!
P.S. Każde nie pojawienie sie na spotkaniu będzie karane :D:D:D:D:D:D
WIĘC WIARO PRZYBYWAJCIE !!!!

21 maj godz. 17.00 metro Politechnika ( przy piekarni ) SPOTKANIE LEGIA F@NS FORUM !!!!!!!!

Pozdrawiam ...
Admin Legia F@ns Forum !

Walek_C.Z.K
15-05-2003, 22:55
Będą prezenty??? ;)

bemowiak
15-05-2003, 22:55
to postaram sie być tylko nie wiem czy moj pederastyczny kolega który używa na legialive nicku "jajca" nie wymyśli sobie czegoś innego
a u niego to normalne że zmienia zdanie co chwila

ale postaram sie byś

Pozdro

Łysolek
15-05-2003, 23:01
Będą prezenty??? ;)
Dla Ciebie mogę coś zorganizować !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D :dz:

Walek_C.Z.K
15-05-2003, 23:08
Będą prezenty??? ;)
Dla Ciebie mogę coś zorganizować !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D :dz:

Spox, to ja będe ;)
Jeszcze tylko małe pytanko, czy te prezenty będą w płynie????

Łysolek
15-05-2003, 23:22
Będą prezenty??? ;)

Spox, to ja będe ;)
Jeszcze tylko małe pytanko, czy te prezenty będą w płynie????
Zobaczymy :D:D:D:D:D

Walek_C.Z.K
15-05-2003, 23:24
W takim razie jestem! ;) Pozdro

Tomi
15-05-2003, 23:31
Ja też bym proponował wcześniej bo tak o 17 to ja chce wejśc na stadion, żeby mieć dobre miejsca. Przeiceż ostatnio to o ile się nie mylę Łysy to wchodziliśmy gdzieś tak 15 min przed meczem. No chyba że mi koledzy zajmą na G.......

szczepan
16-05-2003, 00:42
ja tam siedze na krytej wiec problemu nie bedzie :P ;)

ale czy nie daloby sie jakos wczesniej? bo w sumie chcialem jzu o 17 byc na stadionie? :)

ale jezeli nie to postaram sie byc :D

MaxyM
16-05-2003, 06:10
Wczoraj było spotkanie modów - ludzie - co się działo, dobrze że dziś nie moderujemy z kolskiej, w sumie to cud że tak się nie skończyło.

Luk@s
16-05-2003, 07:17
Wczoraj było spotkanie modów - ludzie - co się działo, dobrze że dziś nie moderujemy z kolskiej, w sumie to cud że tak się nie skończyło.

Mam nadzieje ze na mecz wejdziemy :D
i tak jak reszta uwazam ze godzina zdecydowanie za pozna, znacznie lepsze jest 15 :> tyle ze wiem ze pewnie nie wszystkim bedzie pasowac.

Harcerz
16-05-2003, 07:23
17 za pozno, 15 za wczesnie to zrobmy o 16!!.A dla tych co przyjda pozniej namalujemy strzalki , na pewno nas znajda.

Adis
16-05-2003, 08:47
Może będe, ale nic nie obiecuję.... :cfa:

Grochów
16-05-2003, 09:09
Ja tez bym moze przyszedl(razem z BASem),ale troche wczesniej,choc i tak nic nie obiecuje...

kamyk
16-05-2003, 09:48
to tak 1. jak nie wiem gdzie jest politechnika przy piekarni bo nie znam wawy! wiem jak dojsc tylko do stadionu!
2. po drugie bede juz w wawie juz o 13 i gonie na stadion!
3. to tak pora za pozna jest zdeczka lepiej jak by bylo o 15:30 to wtedy ok!

nioa na meczu bysmy sie mogli wszyscy gdzies umowic pod ktoras flaga i by by git!

Łysolek
16-05-2003, 10:01
Wy mówicie wszyscy wcześniej , oki niech będzie wcześniej m, tylk owtedy to mnie nie będzie , bo ja pracuję !!!!!!!
Macie co chcecie !!!!!!!!!

SPOTKANIE , środa godz. 16 , metro Politechnika ( przy piekarni ) !!!!!

ems
16-05-2003, 11:27
ja to bym w ogole wolal dzien przed albo po :)

MaxyM
16-05-2003, 11:51
Grochów, to BASS ma sie gdzie zatrzymac, bo wczoraj juz kombinowalismy to i tamto, a jaks sie nachlalismy to kazdy chcial go nocowac - Legart tylko sie o zone martwil czy go nie wygoni z domu z kolega :rotfl: .

Aureliusz
16-05-2003, 14:07
A w jakim celu bedzie to spotkanie? Może bym wpadł, ale na Lecha to ja raczej będę na styk, więc raczej spotkanie odpada. Ale jakbym wiedział jakie atrakcje sa planowane, to może bym coś wykombinował.

Walek_C.Z.K
16-05-2003, 14:10
Atrakcje na tym spotkaniu są równie tajemnicze jak oprawa meczu z Lechem! ;) Pozdrawiam wszystkich ogranizatorów tego spotkania.
;)

Grochów
16-05-2003, 14:14
Grochów, to BASS ma sie gdzie zatrzymac, bo wczoraj juz kombinowalismy to i tamto, a jaks sie nachlalismy to kazdy chcial go nocowac - Legart tylko sie o zone martwil czy go nie wygoni z domu z kolega :rotfl: .
No pewno,ze ma!!I tak bedziemy melanzowac cala noc!!

legart
16-05-2003, 14:16
A w jakim celu bedzie to spotkanie? Może bym wpadł, ale na Lecha to ja raczej będę na styk, więc raczej spotkanie odpada. Ale jakbym wiedział jakie atrakcje sa planowane, to może bym coś wykombinował.

Będą kiełbaski, golonki, torty z bita śmietaną, Łysolek pogra trochę na bandżo, a Maxym będzie próbował szpagata zrobić.

legart
16-05-2003, 14:17
No pewno,ze ma!!I tak bedziemy melanzowac cala noc!!

Zabierz koniecznie Basa na spotkanie 8-

Aureliusz
16-05-2003, 14:33

Będą kiełbaski, golonki, torty z bita śmietaną, Łysolek pogra trochę na bandżo, a Maxym będzie próbował szpagata zrobić.
Tak, a świstak siedzi i zawija je w te sreberka. :buhaha:
Oj szpagata MaxyMa to chciałbym zobaczyć :rotfl:

Niko
16-05-2003, 15:07
Spotkanie ma charakter towarzyski czy bardziej w klimatach kibicowskich? Bo jeżeli będą kwestie dotyczące kibiców, ultras czy Legiunii to się stawie. Jeżeli spotkanie dotyczy sfery towarzysko-koleżeńsko-wspomnieniowej 8) to do zobaczenia na stadionie.

pzdr

legart
16-05-2003, 15:10
Raczej będzie towarzyskie

Unico
16-05-2003, 15:37
... a Legart? Legart czym będzie forumowiczów zabawiał? :>

legart
16-05-2003, 15:52
... a Legart? Legart czym będzie forumowiczów zabawiał? :>

Odtańcze taniec brzucha 8- , i będzie jeszcze inna niespodzianka w związku z którą zacząłem powoli wynosić spinacze z biura, ale tym na razie sza 8- :]

Mazi
16-05-2003, 16:31
a ja oczywiscie w tej chwili uswiadomilem sobie ,ze mecz z Lechem jest w srode ..... :zly: :zly:

cholera ... nie wiadomo ,czy wogole przyjade :/ a jak będę to pewnie min. godzina przed meczem na jakimś cholernym skrajnym sektorze pewnie usiądę :zly: o ***....
i kumpli też pewnie nie wezmę :(

szczepan
16-05-2003, 18:00
Lysolek a 16:30??

moze jakas ankieta zeby sprawdzic na ktora opcje przyjdzie najwiecej osob?

M_I_G
16-05-2003, 18:03
a ja oczywiscie w tej chwili uswiadomilem sobie ,ze mecz z Lechem jest w srode ..... :zly: :zly:

cholera ... nie wiadomo ,czy wogole przyjade :/ a jak będę to pewnie min. godzina przed meczem na jakimś cholernym skrajnym sektorze pewnie usiądę :zly: o ***....
i kumpli też pewnie nie wezmę :(

wysylaj hajs kupie ci bilet

Mazi
16-05-2003, 20:23

Dzięki M I G za dobre chęci ,ale ja mam karnet :) .
Chodzi o to ,ze nie wiadomo ,czy mój starszy się wyrobi ,by nas zawieżć . Wczesniej myślałem ,ze to będzie w sobotę ,elegancko przyjedziemy na 2 godzinki przed meczem ...,a tu taki numer i tata zaskoczony i ja :/ .
Mam nadzieję ,że jakoś da radę przyjechać ...

yakuza
16-05-2003, 20:32
Niestety ja pewnie nie zobacze tańca brzucha bo na spotkanie przed meczowe nie bede miał czasu ale moze w przerwie meczyku '8

Harcerz
16-05-2003, 21:01

Chodzi o to ,ze nie wiadomo ,czy mój starszy się wyrobi ,by nas zawieżć . Wczesniej myślałem ,ze to będzie w sobotę ,elegancko przyjedziemy na 2 godzinki przed meczem ...,a tu taki numer i tata zaskoczony i ja :/ .

Daj mi znac na priv. Ja bede w srode prawdopodobnie wracal z Zambrowa to moge cie zabrac.

Mazi
16-05-2003, 22:24

Daj mi znac na priv. Ja bede w srode prawdopodobnie wracal z Zambrowa to moge cie zabrac.

Jak nie dam rady z moim staruszkiem , na pewno dam znać !!!

Łysolek
17-05-2003, 23:35
Z tego co widze jak zawsze - nic konkretnego nikt nic nie pisze , ten ze moze wpadnie tamten ze nie !!!!!!! Później sa narzekania , czemu nie ma spotkań ?? Ale jak już sa to tylko nieliczni na Nie przychodzą !!!!!!!! echhh... nie rozumiem Was :(:( :/

P.S. MIG mozesz kupic mi bilet na Lecha ??

M_I_G
17-05-2003, 23:37
ja tam pewnie przyjde chociaz qrwa mac mam lape w gipsie i sie zastanawiam czy mnie wpuszcza na stadion :hmm:

emde
17-05-2003, 23:40
ja tam pewnie przyjde chociaz qrwa mac mam lape w gipsie i sie zastanawiam czy mnie wpuszcza na stadion :hmm:

Tez pytanie. Jesli mieliby cie nie wpuscic to tylko jakbys nie mogl ustac na nogach... ;)

szczepan
17-05-2003, 23:45
skoro temat troche sie rozmywa to ja mam jedno pytani: jak jest wkoncu z tym spotkaniem? jest o 16? czy nie i ile osob bedzie? 1? 2?

Adiq
18-05-2003, 23:01
Ja niestety nie będę mieć czasu na spotkanie... :raaaca: :flaga:
Chyba, że po meczu albo w przerwie. :/

Luk@s
18-05-2003, 23:12
Ja bede, wkoncu trza wypic browca w szerszym forumowym gronie... mi pasuje od 14. takze moge byc i pozniej, byle tak gdzies niedaleko metra PW czy jakos tak? gdzie ustawka?

Raffi
18-05-2003, 23:59
W środku

1916
19-05-2003, 01:11
Ja mysle ze to bardzo dobry pomysl, ale czy nie lepiej będzie wczesniej, bo potem bedzie lipa w miejscami ..

z miła chęcia wpadne ;)

M(L)F

pzdr.

Walek_C.Z.K
19-05-2003, 09:46
Najlepszymi terminami takich spotkań powinna być niedziela, wtedy większość z nas ma wolne i jest czas podyskutować o różnych sprawach, a tak w środe będzie mało osób, bo wiadomo środek tygodnia, więc praca, szkoła czy arcyważny mecz i każdy idzie z własnymi ziomkami zająć sobie dobre miejsce! Chwała za organizacje takiego spotkania ale środek tygodnia nie jest dobrą decyzją, chyba że planujecie coś i potrzebujecie ludzi do pomocy.. Pozdrawiam

Łysolek
19-05-2003, 21:37
Dla ludzi , którzy nie podali swojego numeru GG do adminowskiego GG powtarzam !!!

SPOTKANIE !!!! w środę godz. 16.30 w metrze POLITECHNIKA ( przy piekarni ) !!!!!

Mrk
19-05-2003, 22:51
Ja chyba będę, ale nie na bank. Postaram się jednak.

pozdro

legart
20-05-2003, 08:48
Ja mogę się trochę spóźnić, w razie czego będę Was szukał już w parku

Mrk
20-05-2003, 11:47
:rotfl:
Przyjacielu, ale jak coś to my na Ciebie poczekamy! ;)
Aha i jeszcze jedno legart - nie dzwoń do mnie na komórkę bo po pijaku zgubiłem.

Kawa
20-05-2003, 11:52
Dla ludzi , którzy nie podali swojego numeru GG do adminowskiego GG powtarzam !!!

SPOTKANIE !!!! w środę godz. 16.30 w metrze POLITECHNIKA ( przy piekarni ) !!!!!
A przepraszam jaki jest ten numer GG adminowski?

legart
20-05-2003, 12:03
Aha i jeszcze jedno legart - nie dzwoń do mnie na komórkę bo po pijaku zgubiłem.

Tośmy się dogadali bo ja mam swoją komórkę zepsutą :buhaha:

c_zary
20-05-2003, 12:43
A przepraszam jaki jest ten numer GG adminowski?

5617888

Mrk
20-05-2003, 15:04

Tośmy się dogadali bo ja mam swoją komórkę zepsutą :buhaha:
Krótko mówiąc - nie ma szans, żebyśmy się zdzwonili! :rotfl: :buhaha:

Łysolek
21-05-2003, 07:34
no własnie Arturze , dzisiaj Ci ją oddam , bo to poważniejszy problem niż tylko wyciemnienie wyświetlacza !!! A na Ciebie będziemy czekać !!!! Do zobaczenia na spotkaniu Chłopaki !!

MaxyM
21-05-2003, 10:26
Mnie raczej nie bedzie, bo musze byc wczesniej na Stadionie, wczoraj za to mialem spotkanie z Bruce Lee Basem :pijok: 8- ;) .

Adiq
21-05-2003, 10:37
Mnie raczej nie bedzie, bo musze byc wczesniej na Stadionie, wczoraj za to mialem spotkanie z Bruce Lee Basem :pijok: 8- ;) .
MaxyM o której będziesz na stadionie to może się spotkamy?

Tomi
21-05-2003, 11:46
Mnie też nie będzie bo o 17 chce wejśc na stadion bo musze miejscówki kumpolm zająć....... miłego bro chłopaki ;)

Cipciuś
21-05-2003, 11:55
Mnie rowniez zabraknie bo o 17 umowilem sie z kumplami na mecz.
Pzdr dla tych co beda! do zobaczenia na meczu :)

c_zary
21-05-2003, 15:03
Ja bede, wiec czekajcie na mnie :)

c_zary
21-05-2003, 22:51
Szczepan: Wrzucisz gdzies te foty ze spotkania?

bemowiak
21-05-2003, 22:52
Szczepan: Wrzucisz gdzies te foty ze spotkania?

No właśnie też bym je chętnie obejrzał

szczepan
22-05-2003, 00:06
kto byl ikto che fotki niech da znac na priv razem z mailem :D

Mrk
22-05-2003, 00:55
Czarek! - co to była za miła dziewczynka, którą sie tak opiekowaliśmy na meczu? :D ;)

c_zary
22-05-2003, 01:10
Czarek! - co to była za miła dziewczynka, którą sie tak opiekowaliśmy na meczu? :D ;)
O to powinienes raczej sie Adiqa spytac 8)

Łysolek
22-05-2003, 01:37
Szczepan wrzuć te foty gdzies tutaj na stronę :) przynajmniej to z tego metra , gdzie stasła większośc osób z forum , podpisz je , gdzie i kto stał :) Pozdrawiam i wielkie dzięki za foty na maila !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :+: :+: :+: :+:

Harcerz
22-05-2003, 14:56
Szybko sie zebraliscie! Bylem o 16.15 pod piekarnia i nikogo juz nie zastalem :fu:

szczepan
22-05-2003, 15:38
lol Harcerz ja stalem o 16:20 i wiekszosc przyszla miedzy 16:30 a 16:40 :P

Lysolek nie mam na jaka stronke wrzucic wiec moze Tobie sie uda? albo tym ktorzy juz dostali zdjecie?

legart
22-05-2003, 15:41
Szybko sie zebraliscie! Bylem o 16.15 pod piekarnia i nikogo juz nie zastalem :fu:

Pod piekarnią byliśmy w godz. 16:30-16:50. Mam nadzieję że następnym uda Ci się do nas dołaczyć.

Mrk
28-05-2003, 08:58
Szczepan wrzuć te foty gdzies tutaj na stronę
Oj tylko nie to! Po pierwsze są one dość dziwnie rozmazane, po drugie wyszedłem na nich tragicznie, a właściwie wogóle nie wyszedłem, bo sam siebię nie poznaję na tych zdjęciach!
Przed ostatnim meczem z Ruchem trzeba sie spotkać i zrobić sobie jakąś dokładniejszą sesję zdjęciową ;)

szczepan
28-05-2003, 14:19
spokojnie Marko :D zdjecia dostaja tylko osoby ktore byly :D

c_zary
31-05-2003, 12:28
Nie ma Adama wiec nie ma komu zorganizowac przedmeczowego spotkania :D W takim razie cos moze po? Sa jacys chetni?

PS. Jakby co to w przerwie bedziemy pod flaga Muranowscy L F.

Mrk
31-05-2003, 12:51
Nie ma Adama wiec nie ma komu zorganizowac przedmeczowego spotkania :D W takim razie cos moze po? Sa jacys chetni?

PS. Jakby co to w przerwie bedziemy pod flaga Muranowscy L F.
SPOKO, W PRZERWIE BĘDĘ POD FLAGĄ!
narka

szczepan
31-05-2003, 20:54
a flagi nie bylo :D :P

Cipciuś
31-05-2003, 21:48
ino nie bylo z przyczyn ze tak powiem niezaleznych od nas :/

szczepan
31-05-2003, 21:53

ale wszystko ok?
--------------------------------
OK [dop. Wielki Brat]

Mrk
31-05-2003, 22:09
W przerwie spotkałem legarta i poszliśmy tam, gdzie zawsze flaga wisiała. Niestety nikogo nie było. No comment

c_zary
31-05-2003, 22:21
W przerwie spotkałem legarta i poszliśmy tam, gdzie zawsze flaga wisiała. Niestety nikogo nie było. No comment
Dzwonilem do Artura przed meczem na domowy (kom ma zepsuta) i jego ladniejsza polowka powiedziala, ze go nie bedzie :/ Jesli chodzi o Ciebie to jak zobaczylem co jest grane z flaga to dzwonilem pare razy ale byles niedostepny :hmm:
Co do flagi MLF to nie ma ona stalego miejsca wiec niestety nie przyszlo mi do glowy ze mozecie jednak gdzies stac. W czasie przerwy troche sie rozejrzalem ale spotkalem tylko Tomi'ego. Glupio wyszlo ale nie mialem jak sie z Wami skontaktowac :/

szczepan
31-05-2003, 22:31
Dzwonilem do Artura przed meczem na domowy (kom ma zepsuta) i jego ladniejsza polowka powiedziala, ze go nie bedzie :/ Jesli chodzi o Ciebie to jak zobaczylem co jest grane z flaga to dzwonilem pare razy ale byles niedostepny :hmm:
Co do flagi MLF to nie ma ona stalego miejsca wiec niestety nie przyszlo mi do glowy ze mozecie jednak gdzies stac. W czasie przerwy troche sie rozejrzalem ale spotkalem tylko Tomi'ego. Glupio wyszlo ale nie mialem jak sie z Wami skontaktowac :/

a zalujcie :P bo kolega C_zary zdobyl fotke z pewnym eks-graczem stolecznej Legii :D

Raffi
31-05-2003, 22:40
Eeee...Maciej M.?

szczepan
31-05-2003, 22:44
Eeee...Maciej M.?

:+: po odbior nagrody prosumy zglsoci sie do biura Adidas Polska. Bedzie tam czekac na Pana caly karton probek nowego zelu pod prysznic! :+:

Cipciuś
31-05-2003, 23:28

ale wszystko ok?
--------------------------------
OK [dop. Wielki Brat]

proste zapeniam nie bojta sie :-) Flaga ma niej wiecej miejsce do tej pory zawsze wisiala albo na boku po stronie "A" albo przed "A"

Mrk
01-06-2003, 01:25
W sumie to nie mam do nikogo pretensji. Ja już nie mam komórki od miesiąca, więc mój numer możesz skasować. Pech chciał, że spotkało się dwóch gości (ja i legart) bez komórek i nikt się nie mógł z nami połączyć :) No ale Czarek mogłeś choć na moment przyjść na miejsce, w którym kiedyś była ta flaga i sprawdzić, czy aby kogoś znajomego nie ma... :> ale jak już mówiłem, nie mam do nikogo pretensji. Może jakoś niedługo zrobimy spotkanie forumowiczów (byle po sesji). W każdym razie - do następnego...!

Mrk
01-06-2003, 01:26

a zalujcie :P bo kolega C_zary zdobyl fotke z pewnym eks-graczem stolecznej Legii :D
A ja widziałem dziś w okolicach stadionu Jacka Bąka.

Cipciuś
01-06-2003, 09:04
A ja widziałem na Żylecie takiego typka z tvn z "Na wspólnej" :P

Łysolek
01-06-2003, 12:13
Niestety miałem szkołe i dlatego tez nie było mnie na meczu :( a jak widzę , ze jak mnie na meczu nie ma to i sopotkania nie ma kto zorganizować :D:D:D :buhaha: :buhaha: :buhaha: Wnioskuję jedno , ze muszę zacząć chodzić na emcze , bo beze mnie to nikt się nie pozna z forum :D:D:D

c_zary
01-06-2003, 13:30
Wnioskuję jedno , ze muszę zacząć chodzić na emcze , bo beze mnie to nikt się nie pozna z forum :D:D:D
Ale dzieki temu, ze nie bylo z nami najwiekszego antagonisty Zrodelka mielismy okazje poznac tam przedstawiciela e-Legia :D

czesiek
01-06-2003, 13:55
Wnioskuję jedno , ze muszę zacząć chodzić na emcze , bo beze mnie to nikt się nie pozna z forum :D:D:D
Ale dzieki temu, ze nie bylo z nami najwiekszego antagonisty Zrodelka mielismy okazje poznac tam przedstawiciela e-Legia :D
Chodzi o mnie? :> Jeśli tak, to nie byłem jedyny, bo jeszcze było 2 ludzi, którzy siedzieli cicho i szanowna redakcja przez 5 minut.

Widzę, że wam też spotkanie nie wypaliło. No cóż, tak to bywa, jak ludzie są aż tak nieśmiali. No, może niektórym rzeczywiście wypadło coś ważnego. Jednak i tak uważam, że mówienie, że się będzie to głównie napinactwo. Jednak należy nadal kontynuować integrację, przynajmniej ja będę to robił. ;)

P.S. Przyokazji witam wszystkich userów!

c_zary
01-06-2003, 13:59
No ale Czarek mogłeś choć na moment przyjść na miejsce, w którym kiedyś była ta flaga i sprawdzić, czy aby kogoś znajomego nie ma... :>

Rozejrzalem sie tylko pobierznie, bo nie sadzilem ze skoro nie ma flagi ktos jednak bedzie, mea culpa :/

c_zary
01-06-2003, 14:07
Chodzi o mnie? :> !
Widze, ze wiesci w necie szybko sie rozchodza :D

Widzę, że wam też spotkanie nie wypaliło. No cóż, tak to bywa, jak ludzie są aż tak nieśmiali. No, może niektórym rzeczywiście wypadło coś ważnego. Jednak i tak uważam, że mówienie, że się będzie to głównie napinactwo. Jednak należy nadal kontynuować integrację, przynajmniej ja będę to robił. ;)

Bez przesady, u nas tak zle to z tym nie jest, a niektore spotkania to przeszly juz nawet do historii :>

P.S. Przyokazji witam wszystkich userów!

Witamy :piwo4:

czesiek
01-06-2003, 14:10
Bez przesady, u nas tak zle to z tym nie jest, a niektore spotkania to przeszly juz nawet do historii :>

A konkretnie można prosić o jakieś liczby? Jestem ciekaw, czy ciężko jest coś takiego zacząć i czy później jest już lepiej?

c_zary
01-06-2003, 14:32
A konkretnie można prosić o jakieś liczby?
Nie bylo akurat pod reka zadnego alkomatu :P

Jestem ciekaw, czy ciężko jest coś takiego zacząć i czy później jest już lepiej?

Zaczyna to sie jak zwykle od niewinnego piwa, a jak jest pozniej to lepiej przemilcze :D