PDA

Zobacz pełną wersję : Pomóżmy deportowanym RODAKOM wrócić do OJCZYZNY.

hmB.
05-09-2010, 16:45
Nie mam czasu żeby się rozpisywać, więc wkleję tylko link, równocześnie zachęcając do działania.

http://www.repatriacja.org.pl/ (http://www.repatriacja.org.pl)

http://www.repatriacja.org.pl/pobierz/karta.pdf

Jeśli coś przeoczyłem i podobny temat istnieje, to najmocniej przepraszam, jeśli nie, to zachęcam modów do przyklejenia na te parę dni.

hmB.
05-09-2010, 21:51
Dziękuję za przyklejenie :)

meraś
06-09-2010, 08:12
właśnie chciałem o tym napisać.

25 podpisów w firmie zebranych...

Guzik
06-09-2010, 13:15
baner i link do strony umieszczony w moim sklepie

wyświetla się na każdej stronie na dole

może to cos pomoże bo podpisów mało jakoś tak a tylko 8 dni do końca akcji

hmB.
07-09-2010, 22:18
baner i link do strony umieszczony w moim sklepie

wyświetla się na każdej stronie na dole

może to cos pomoże bo podpisów mało jakoś tak a tylko 8 dni do końca akcji

Zajebiście mało! A jest to wynik tego, że akcja przebiega praktycznie bez echa - dzisiaj pierwszy raz słyszałem o niej w tv (wiadomości tvp1).
Wygląda na to, że będzie trzeba zacząc ją od nowa, ale myślę, że wtedy, przy lepszej organizacji pójdzie dużo, dużo lepiej i sprawniej.

Guzik
08-09-2010, 07:35
o dziwo na TVN-ie widziałem reklamę namawiającą do podpisów

nie była puszczana w bloku reklamowym tylko po

rolnik
08-09-2010, 07:42
W Polskim Radiu na wszystkich kanałach reklamówki lecą regularnie.

meraś
08-09-2010, 11:40
6 dni i do zebrania 38 tysięcy podpisów,

oby....

hmB.
13-09-2010, 14:36
Jutro jest ostatni dzień na zdawanie podpisów, tak więc zachęcam do zmobilizowania się.
Brakuje ok. 15 tyś.

Śwwięty
13-09-2010, 20:15
Dawać, dawać bo akcja szczytna. Jutro zbieram u siebie w biurze.

Jaco
14-09-2010, 16:08
Przed chwilą w Teleexpressie powiedzieli, że akcja zakończyła się powodzeniem. :dziekuje:

meraś
14-09-2010, 16:13
Przed chwilą w Teleexpressie powiedzieli, że akcja zakończyła się powodzeniem. :dziekuje:

znakomicie :)

hmB.
14-09-2010, 22:38

::hmm: na stronie na razie nic o tym nie ma. W dodatku, po 19h, koleżka był zawieźć paredziesiąt podpisów zebranych podczas dzisiejszych zapisów i nic mu nie mówili na ten temat. Dziwna sprawa.

ahk
14-09-2010, 23:31
::hmm: na stronie na razie nic o tym nie ma. W dodatku, po 19h, koleżka był zawieźć paredziesiąt podpisów zebranych podczas dzisiejszych zapisów i nic mu nie mówili na ten temat. Dziwna sprawa.

Ja usłyszałem w teleexpressie,że to nieoficjalne info.

Edit:Na stronie już pisze,akcja udana.

hmB.
15-09-2010, 00:03
No i git! :pijemy:

p.s. jest napisane :prawi:

Śwwięty
15-09-2010, 11:56
Brawo. Mnie osobiście zdziwiło jak bardzo musiałem "wyrywać" podpisy u siebie w robocie. O ile z mężczyznami nie było problemu o tyle kobiety miały szereg przedziwnych wątpliwości. Muszę się tu zgodzić z JMJK, że gdyby chodziło o gejów albo kobiety wszystko byłoby prostsze :jejku:

hmB.
28-09-2010, 19:51
Wklejam podziękowania ze strony:

Szanowni Państwo,

W imieniu członków Obywatelskiego Komitetu "Powrót do Ojczyzny"
chciałbym serdecznie podziękować wszystkim,
którzy złożyli podpis pod projektem ustawy repatriacyjnej.
O powodzeniu naszej akcji zadecydowała dobra wola
i zaangażowanie setek tysięcy osób w całym kraju.

Udowodnili Państwo, że w Polsce pamięta się o naszych rodakach ze Wschodu, którzy nadziei na powrót do Ojczyzny nigdy nie utracili.

Dziękuję wszystkim wolontariuszom, którzy włączyli się w akcję, przekonując, że każdy podpis jest na wagę złota. Dziękuję licznym organizacjom, które propagowały akcję zbierania podpisów wśród swoich członków.

Liczba 215 tys. zebranych podpisów to oręż w naszych rękach w dalszych staraniach o faktyczne wejście ustawy w życie. Dzięki tak szerokiemu poparciu Komitet uzyskał niepodważalny mandat do działania ze strony społeczeństwa. To argument którego żaden z polityków nie może lekceważyć. Przekonani o wadze i słuszności naszego przedsięwzięcia będziemy kontynuować nasze działania tym razem wśród Parlamentarzystów, od których zależy dalszy los projektu ustawy.

Temat można już chyba odkleić :]

rolnik
28-09-2010, 22:59
Miałem spore wyrzuty sumienia bo Przez zamieszanie przed urlopem się nie ogarnąłem i nie wysłałem swojego podpisu. Ale cieszę się bardzo, że udało się zebrać potrzebną ilość głosów :brawo: