PDA

Zobacz pełną wersję : Widzew - Legia (kibicowsko)

Strony : [1] 2 3

Adam-oldboy
31-10-2003, 09:47
Od kilku dni Stowarzyszenie Kibiców "Sekcja Sympatyków" stara się o przyznanie większej trybuny dla fanów z Warszawy na piatkowy mecz w Łodzi z Widzewem. Przedstawiciele Stowarszenia spotkali się wczoraj w siedzibie PZPN-u z kibicami i działaczami Widzewa i omówili szereg spraw zawiązanych z tym meczem. Wniosek Legii jest taki, że staramy się o trybune zwaną "Niciarką", gdzie będzie mogło zasiąść około 2 500 kibiców Legii. W ciągu 24 godzin (czyli jeszcze dziś) ma zapaść ostateczna decyzja Widzewa.
Autor: Woytek

m84
31-10-2003, 09:56
A jak pisałem o tym w jednym z postów to nikt mi nie wierzył...Mam nadzieję że to dojdzie do skutku. A co do tego że poszłyby wszystkie bilety to ja nawet nie mam najmniejszej wątpliwości. Oby się udało dogadać...Stowarzyszenie :+:

Grochów
31-10-2003, 10:07
A jak pisałem o tym w jednym z postów to nikt mi nie wierzył...Mam nadzieję że to dojdzie do skutku. A co do tego że poszłyby wszystkie bilety to ja nawet nie mam najmniejszej wątpliwości. Oby się udało dogadać...Stowarzyszenie :+:
Tez mówilem,ze slyszalem cos o niciarce... Jednak to nie plota...
A ja sie moge zalozyc,ze wszystkie bilety nie zejda...Jak ***** ktos z góry zaklada,ze dostane kamieniem ,o Boze nie jade ble,ble to daj spokoj..
Poza tym specjala nawet nie ma,wiec nie ma mowy o komplecie z naszej strony na niciarce...
No chyba,ze sie zdarzy cud w rodzaju Plocka... :>

m84
31-10-2003, 10:10
Grochów a ja jednak zostanę przy zdaniu że jakbyśmy dostali 2500 biletów to wszystkie wykupimy:D Na Legię jest ostatnio takie ciśnienie że jeżdzą na mecze<wyjazdowe> czy nawet chodzą na mecze u Nas osoby które wcześniej tego nie robiły. Widzę to nawet po niektórych moich kumplach. Ale w sumie nie ma co tak nad tym myśleć najpierw poczekajmy czy dostaniemy w ogóle tą Niciarkę.

emde
31-10-2003, 11:17
Moim zdaniem jesli dostaniemy 2500 biletow to bez specjalnego pociagu moze byc ciezko zeby tyle ludu przyjechalo.

Druga sprawa to to iz wierze ze Stowarzyszenie moze sie dogadac z kibicami RTSu, wtedy napewno nie byloby awantur, kamienii i wzajemnego bluzgania, tzn. na takich zasadach ja bym widzial nas na Niciarce, mysle ze to by bylo do przyjecia.

No ale pozyjemy zobaczymy co z tego wyniknie...

kud(L)aty68
31-10-2003, 11:23
Jesli chodzi o Lodz i Niciarke to nie uwierze jak nie zobacze. O frekwencje bym sie raczej nie martwil. Coz pozyjemy zobaczymy.

Dziubek
31-10-2003, 11:40
A jest tam gdzie zaparkować fure czy co? Bo jak nie ma specjalnego to jak tam 2500 (daj Boże) dojedzie? Z buta ;)

Maciek1910
31-10-2003, 11:49
A ile taki wyjazd bilet + pociąg może kosztować?? Sam się w tym w ogóle nie orientuję.
Bilet wszędzie po 15, a dojazd?
No cóż jak nie macie specpociągu, to za darmo, tez pociągiem.

Co do meczu bez kamieni i bluzgów, awantur to w to nie wierzę, miejmy nadzieję, że bajbory uda się zlikwidować...

Krzpac
31-10-2003, 12:07
jak Legia dostanie jakims cudem 2500 biletów to mecz sie nie odbedzie... mam nadzieje ze wiecie dlaczego...

Kawa
31-10-2003, 12:17
Chyba raczej z 2500 nic nie bedzie, ale gdybysmy taka pule dostali to spokojnie wszystkie by zeszły. Na Widzewa zawsze było dużo chetnych, Już raz był taki wyjazd co dwa pociągi, autokary i fury jechały.

"Kto bez winy niech pierwszy rzuci kamień-RTS" transparent Wisły P. na meczu z Widzewem. :]

Adam-oldboy
31-10-2003, 12:33
No i niechcący założyłem najgorętszy temat listopada...

Muranowiak
31-10-2003, 12:47
ja tez licze na te 2500 na nitce... a kto powiedział ze specjala nie bedzie! na pewno bedzie, tyle ze oficjalna wiadomosc pojawi sie na początku przyszłego tygodnia! [kapitan]

Koko
31-10-2003, 12:58
Myślę, że dostaniemy ok 600 biletów :fu: Poza tym jak będą potrzebne karty, a tak słyszałem to i tak tych 2 500 nie wykupimy. No ale mam nadzieje, że się mylę, a Widzew zaskoczy mnie pozytywnie. A i jeszcze jedno, czemu ma nie być specjala?

Grochów
31-10-2003, 12:59
ja tez licze na te 2500 na nitce... a kto powiedział ze specjala nie bedzie! na pewno bedzie, tyle ze oficjalna wiadomosc pojawi sie na początku przyszłego tygodnia! [kapitan]
Specjala nie będzie (!) z tego co wiem !
Mówił ktos,że takie ciśnienie jest na Widzew,to czemu w tamtym sezonie pojechało tylko 700 osób???Nie pojedzie nas bez specjala i innych zorganizowanych akcji 2,5 tysiąca !
Krzpac,czemu sie nie odbędzie??

Kawa
31-10-2003, 13:01
Mówił ktos,że takie ciśnienie jest na Widzew,to czemu w tamtym sezonie pojechało tylko 700 osób???Nie pojedzie nas bez specjala i innych zorganizowanych akcji 2,5 tysiąca !
Ale ile biletów było przyznanych? 600. Nie kazdy jest taki, ze jedzie niezaleznie od tego czy ma bilet czy nie.

Grochów
31-10-2003, 13:09
Ale ile biletów było przyznanych? 600. Nie kazdy jest taki, ze jedzie niezaleznie od tego czy ma bilet czy nie.
No z tym się po części zgodze,chodź za bardzo tego nie rozumiem,ale dobra...
Z takiego miasta,za taką drużyną ,z takim przeciwnikiem za miadzą,z taką odległością do Łodzi na takiego przeciwnika jak Widzew powinno jeździć nas po 5 tysięcy ! :D :P
A tak to się skonczy,że jak dostaniemy Niciarke to pojedzie nas 1800,a jak nie to 700 ... :/
No ,ale zobaczymy z resztą ...

Wasil
31-10-2003, 13:27
Oprócz tego ,że na Niciarke Nas więcej wejdzie to jeszcze będzie bezpieczniej. Tam mniej kamieni powinno dolatywać 8)

Mrozik
31-10-2003, 14:05
http://www.legialive.pl/forum/viewtopic.php?t=2403 Po co 2 takie same tematy :/

E_L_K_T_R_Y_K
31-10-2003, 14:11
jak Legia dostanie jakims cudem 2500 biletów to mecz sie nie odbedzie... mam nadzieje ze wiecie dlaczego...

dlaczego :>

Mini
31-10-2003, 14:14

niechcący zdublowałeś już istniejący temat ;)
a mody śpią ;)

Adams_
31-10-2003, 14:24

Bo co zdemolujecie swoj stadion? Przygotujecie tone wegla do rzucania? OK - BOJKOT, na mecz nie przyjdziecie.

Nie wiem czy wiesz ale kiedys ten sektor byl dla kibicow przyjezdnych i nikt problemow nie robil, poza tym dostaliscie w zeszlym roku mega nadprogramowa pule biletow i Waszym honorem powinno byc przyznanie nam identycznej ilosci biletow. Pare osob z tego co wiem chce postapic honorowo, popytaj wsrod swoich to dowiesz sie kto (mysle, ze wiesz).

Kiju
31-10-2003, 14:35
[

Nie wiem czy wiesz ale kiedys ten sektor byl dla kibicow przyjezdnych i nikt problemow nie robil, poza tym dostaliscie w zeszlym roku mega nadprogramowa pule biletow i Waszym honorem powinno byc przyznanie nam identycznej ilosci biletow. Pare osob z tego co wiem chce postapic honorowo, popytaj wsrod swoich to dowiesz sie kto (mysle, ze wiesz).

Adams,to było KIEDYS,nie widzisz roznicy?Kiedys nasz stadion mial pojemnosc 25 000.
O jakiej nadprogramowej liczbie biletów dla nas mówisz?O ile sie nie myle to wasz sektor ma własnie taką pojemnosc i tyle nam daliscie...
Czy dlatego ze mamy mniejszy stadion i mniejszy sektor przyjezdnych jestesmy niehonorowi?
Zastanow sie troche.

Raffi
31-10-2003, 14:38
Który temat mam skasować?? 8- Oba są na wierzchu 8- :rotfl:

Nadprogramowy= >5%, a nawet >10% walka z działaczami była zresztą o to. Honoru w to nie mieszajmy.

legart
31-10-2003, 14:44

Nadprogramowy= >5%, a nawet >10% walka z działaczami była zresztą o to. Honoru w to nie mieszajmy.

też mam dylemat bo oba ciekawe 8- :rotfl:

Adams_
31-10-2003, 14:45
Adams,to było KIEDYS,nie widzisz roznicy?Kiedys nasz stadion mial pojemnosc 25 000.

Jakies 6, 5 lat temu przeniesliscie gosci do rogu :)

O jakiej nadprogramowej liczbie biletów dla nas mówisz?O ile sie nie myle to wasz sektor ma własnie taką pojemnosc i tyle nam daliscie...

Nasz sektor gosci ma pojemnosc 5% calosci, czyli ok 750 miejsc. Powinienes wiedziec w jakich okolicznosciach dostaliscie wiecej biletow.

Czy dlatego ze mamy mniejszy stadion i mniejszy sektor przyjezdnych jestesmy niehonorowi?
Zastanow sie troche.

Zapytaj sie kolegi P. co sadzi na ten temat. :]

Mini
31-10-2003, 14:48

może przerzut mniejszego do większego.

Kiju
31-10-2003, 14:51
Nasz sektor gosci ma pojemnosc 5% calosci, czyli ok 750 miejsc. Powinienes wiedziec w jakich okolicznosciach dostaliscie wiecej biletow.

Doskonale wiesz,ze Wasz sektor ma wiekszą pojemnosc-1500-2000,co potwierzdił Utrecht,Lech,Schalke czy my...jezeli dacie komus 750 biletow to bedzie to tylko czysta złosliwośc a nie fakty.

P. spytam sie ,bo sam jestem ciekaw co na ten temat mysli.

Mini
31-10-2003, 14:54

Doskonale wiesz,ze Wasz sektor ma wiekszą pojemnosc-1500-2000,co potwierzdił Utrecht,Lech,Schalke czy my...jezeli dacie komus 750 biletow to bedzie to tylko czysta złosliwośc a nie fakty.

to nie złośliwość tylko prawo.takie są przepisy i nikt nie mógłby mieć do naszych działaczy pretensji ze postępują zgodnie z regulaminem pzpnu czy nie wiadomo czyim ale tak już jest.

Kiju
31-10-2003, 15:01

to nie złośliwość tylko prawo.takie są przepisy i nikt nie mógłby mieć do naszych działaczy pretensji ze postępują zgodnie z regulaminem pzpnu czy nie wiadomo czyim ale tak już jest.

Mini,tylko co na tym byscie zyskali???NIC!!!Bo zaden Legionista i tak nie usiadłby na tym sektorze...chyba ze sie myle :/

qwerty1234
31-10-2003, 15:04

Ostatni raz to potwierdziła to tylko Anglia zapełniając cały łuk :>

MTP
31-10-2003, 15:23

Tak a wasz sektor ma pojemność 1000 czyli w zeszłym sezonie postąpiliscie złośliwie.?Przepisy PZPN są takie że klub ma obowiązek przeznaczyć 5% pojemnosci stadionu dla kibiców gości nasi działacze dali wam 1600 i potem musieli płacic że wpuszścili was za dużo.A te teksty że jak Legia dostanie Niciarke to mecz się nie odbedzie są żałosne.Co do Schalke Utrechtu czy Lecha to oni umieli się zachować

Fester
31-10-2003, 15:25
Kiju a ile Wasz sektor miesci? 750? to dlaczego ostatnio dostalismy 500 biletow?

foks
31-10-2003, 15:42
jak to nikt by nie usiadl? na sektorze gosci? na meczu z odra mistrzowskim, nie bylo gosci a wiec siedli kibice Legii i bylo na meczu ponad 15 tys osob... my tu naciskamy na klub by dal Wam 1700 biletow tyle ile chcecie mimo iz jest to wbrew normom bezpieczesntwo i wykracza ponad zasade pzpn a Wy nawet nie probujecie sie zrewanzowac tylko popieracie swoich dzialaczy w akcji scisniecia nas w 500 osob w trojkacie i kamieniowaniu.

Mini
31-10-2003, 15:49
jak to nikt by nie usiadl? na sektorze gosci? na meczu z odra mistrzowskim, nie bylo gosci a wiec siedli kibice Legii i bylo na meczu ponad 15 tys osob... my tu naciskamy na klub by dal Wam 1700 biletow tyle ile chcecie mimo iz jest to wbrew normom bezpieczesntwo i wykracza ponad zasade pzpn a Wy nawet nie probujecie sie zrewanzowac tylko popieracie swoich dzialaczy w akcji scisniecia nas w 500 osob w trojkacie i kamieniowaniu.

ale jak goście przyjadą w 200 osób to nas i tak nie wpuszczą na pozostałe miejsca.a jak goście zajmą cały sektor to jest więcej hajsu z biletów.przynajmniej powinno byc.

Krzpac
31-10-2003, 15:49

Bo co zdemolujecie swoj stadion? Przygotujecie tone wegla do rzucania? OK - BOJKOT, na mecz nie przyjdziecie.

jak takie wypowiedzi czytam to zygac mi się chce...

narazie... to mój ostatni wpis na forum Legii... niech admin moje konto usunie...

Kiju
31-10-2003, 15:53

ale jak goście przyjadą w 200 osób to nas i tak nie wpuszczą na pozostałe miejsca.a jak goście zajmą cały sektor to jest więcej hajsu z biletów.przynajmniej powinno byc.

O to właasnie chodzi,nie ma roznicy czy w sektrz usiadzie 10 soób czy 2000,jezeli przyjada goscie to sektor jest zajety i nikt z was tam nie usiądzie.

Fester,zapomnialem ile ma nasz sektor gosci,hehe...nie chce walnąc głupstwa.
Moim zdaniem spokojnie moze was wejsc 800 osób,nie bedzie komfortowo,lecz nikomu chyba o to nie chodzi.

Adams_
31-10-2003, 16:07

na zdrowie

narazie... to mój ostatni wpis na forum legii... niech admin moje konto usunie...

focha strzelil :rotfl:

rkwa
31-10-2003, 18:18

O to właasnie chodzi,nie ma roznicy czy w sektrz usiadzie 10 soób czy 2000,jezeli przyjada goscie to sektor jest zajety i nikt z was tam nie usiądzie.

Fester,zapomnialem ile ma nasz sektor gosci,hehe...nie chce walnąc głupstwa.
Moim zdaniem spokojnie moze was wejsc 800 osób,nie bedzie komfortowo,lecz nikomu chyba o to nie chodzi.

Na ten sektor na rogu to z tego co pamietam jezdzilo nas wiecej niz 800 - jeszcze przed podzialem ligi na grupy.O ile sie nie myle to mielismy wtedy 1000 biletow+ci co bez biletow pojechali.Mam nadzieje ze teraz tysiac to bedzie najmniej.

Kiju
31-10-2003, 18:45
Rkwa,o ile sie nie myle,to wtedy na sektorze nie było krzesełek i dlatego dostaliscie wiecej biletów.
chciałbym abyscie tez pamietali,ze w takich meczach bardzo duzo do powiedzenia maja psy,i po ostatnich wyskokach raczej nie zgodza sie na naginanie przepisów.
Dla mnie na ten sektor mozecie sie upchnac nawet w 1000,jednak zapewne bedzie inaczej :/

rkwa
31-10-2003, 18:59
Rkwa,o ile sie nie myle,to wtedy na sektorze nie było krzesełek i dlatego dostaliscie wiecej biletów.
chciałbym abyscie tez pamietali,ze w takich meczach bardzo duzo do powiedzenia maja psy,i po ostatnich wyskokach raczej nie zgodza sie na naginanie przepisów.
Dla mnie na ten sektor mozecie sie upchnac nawet w 1000,jednak zapewne bedzie inaczej :/

Nawet nie wiedzialem ze krzeselka tam sa teraz.W zeszlym sezonie niestety nie moglem u Was byc :fu: :fu: :fu: ,to moze dlatego nie wiedzialem.Tak czy tak licze ze bedzie wiecej biletow niz wspomniane przez Ciebie 800 sztuk bo chetnych jest przynajmniej 2 razy tyle.

kamyk
31-10-2003, 20:00
dobrze by było jak bysmy mieli 2500 tys biletów ale nie sadze ze tyle dostaniemy ! są rozmowy ale one i tak nic nie dadzą dostaniemy może z 800 bilecików i nie wszyscy pojada! ja na szczescie na wiosne byłem i bilet miałem i nie załuje tego wyjazdu! jak bede miał pieniążki to i teraz pojade do Łodzi oczywiscie jak spełni sie pierwszy warunek(kasa) i dostane bilet! pozdro '8

wymych
31-10-2003, 21:53
Niciarki raczej nie dostaniecie bo przecież tam obowiązują karnety ;)

Kiju
31-10-2003, 22:24

Nawet nie wiedzialem ze krzeselka tam sa teraz.W zeszlym sezonie niestety nie moglem u Was byc :fu: :fu: :fu: ,to moze dlatego nie wiedzialem.Tak czy tak licze ze bedzie wiecej biletow niz wspomniane przez Ciebie 800 sztuk bo chetnych jest przynajmniej 2 razy tyle.

http://www.widzew.pl/zdjecia/stadion/03/02.jpg

Krzpac policzył i wyszło 581 krzesełek.

rkwa
01-11-2003, 00:18
Kiju akurat do Ciebie mam Szacunek I z internetowych szczurow dla mnie jestes jedynym typeem z RTS'u do pogadania.,nie musisz sie tlumaczyc.A jak bedzie zobacze w Łodzi.

PS.Dla mnie wlasnie Ty nie jestes szczurem w tym balaganie-pzdr.

Foxx
01-11-2003, 06:57
Ale zaszczurzony post :> Może nie pisz Kijowi o tych zwierzakach, jeżeli nie jego m.in masz na myśli - bo najpierw mu skoczy ciśnienie, by później się uspokoić po lekturze PS 8) Szkoda chłopaka. A ja myślę, że Krzpac też jest OK, tylko jakiś taki przewrażliwiony ;) Mam nadzieję, że wróci.

Pzdr.

Afgan
01-11-2003, 08:03
hmm
a kiedy będzie wiadomo ile będziemy mieć tych biletow na Widzew?? :oho:

Maciek1910
01-11-2003, 11:37
O czym wy wogóle mówicie?
Jak sprawa honoru? Postąpimy honorowu, wtedy gdy dostaniecie naszą trybuną, gdzie wykupione są karnety? Wy nam niedaliście, np. krytej, tylko kosztem bufora weszło nas więcej, a teraz oczekujecie niewiadomo czego. Jeśli dostaniecie niciarkę (i ją zapełnicie) to wy będziecie 25% wszystkich ludzi na stadionie, a to chyba nie jest te regulaminowe 5%?

Koko
01-11-2003, 11:57
Ja uważam, że nawet jak dostaniemy 1000 biletów to i tak będzie dobrze. Na miejscu Widzewa też byłbym przeciwny, bo osobiście nie oddałbym im pół krytej kosztem naszych kibiców.

Adiq
01-11-2003, 12:06
Nie zapominajcie, że oddanie Niciarki to również kwestia bezpieczeństwa (kamienie) i waszych pewnych zaległości...

Mrk
01-11-2003, 12:10
Jak sprawa honoru? Postąpimy honorowu, wtedy gdy dostaniecie naszą trybuną, gdzie wykupione są karnety? Wy nam niedaliście, np. krytej, tylko kosztem bufora weszło nas więcej, a teraz oczekujecie niewiadomo czego. Jeśli dostaniecie niciarkę (i ją zapełnicie) to wy będziecie 25% wszystkich ludzi na stadionie, a to chyba nie jest te regulaminowe 5%?
Bardzo dobrze, że nam trybunę oddadzą! Może wtedy łódzkie buractwo nie będzie rzucać kamieniami. [zelba]

foks
01-11-2003, 12:22
mhmm a ile bylo widzewa u nas? 1700? czyli jakby nie patrzecz przy pojemnosci naszego stadionu daje to 14.01% czyli 3 razy wiecej niz powinnismy Wam dac. mowisz ze to nic wielkiego bo mamy taki sektor. a to przeciez coz znaczy ze jako jedyny prawie klub w Polsce mamy sektor dla przyjezdnych na miare ich oczekiwan. jedyni potrafimy wpuscic zachodnie ekipy w 1000 osob bez scisku i dostawiania lawek, jako jedyni nie robilismy problemow przyjezdzajacym do nas ekipom w ilosci biletow (vide Lech, Widzew, Wisla). robimy to dlatego iz zalezy nam na przyjmowaniu gosci gdyz tak samo my chcemy odiwedzac inne stadiony w europie i w polsce. szczerze mowiac to na wazne mecze w tym sezonie stadion nasz zapelnil sie w 100% tzn w 13 tys miejsc a sektor gosci ktory moglby pomiescic 2300 osob *razem z buforami* byl pusty w 70%. moglbysmy powiedziec naszym dzialaczom by podzielili ten sektor, postawili plot i bysmyprzyjmowali 750 osob tylko a na reszcie dajmy 1 tys dla naszych, niech kupia karnety itp.. tak bys wolal? dziwi mnie ze ktos uwaza iz danie mu 2tys na Legii to nic bo oni maja miejsce a danie 2ts na widzewie to juz cos niemozliwego i wielkie wyrzeczenie bo oni maja zjebany sektor dla gosci, ktoro notabene powinien dawno byc zamkniety przez PZPN przez te wasze zajebane kamienie. i pamietaj ze my jako kibice naciskalismy na swoich dzialaczy byscie dostali tyle ile chcecie i pamietasz jak sie to skonczylo, kara dla klubu za to zescie biegali po murawie i bylo awanti. ale spoko, dobrze wiedziec ze honor to juz nie dla kazdego wartosc.
pozdrawiam.

Maciek1910
01-11-2003, 12:43
Bardzo dobrze, że nam trybunę oddadzą! Może wtedy łódzkie buractwo nie będzie rzucać kamieniami. [zelba]

Łódzkie buractwo? To chyba nie jest wątek o tym kto i gdzie robi wiochę, bo widzę, że chyba sam nie wiesz jak jest u was...

MaxyM
01-11-2003, 12:48
Bardzo dobrze, że nam trybunę oddadzą! Może wtedy łódzkie buractwonie będzie rzucać kamieniami. [zelba]

:co:

Proszę o kulturalną rozmowę, nie obrażanie innych i nie uogólnianie pewnych spraw.

Kiju
01-11-2003, 13:07
mhmm a ile bylo widzewa u nas? 1700? czyli jakby nie patrzecz przy pojemnosci naszego stadionu daje to 14.01% czyli 3 razy wiecej niz powinnismy Wam dac. mowisz ze to nic wielkiego bo mamy taki sektor. a to przeciez coz znaczy ze jako jedyny prawie klub w Polsce mamy sektor dla przyjezdnych na miare ich oczekiwan. jedyni potrafimy wpuscic zachodnie ekipy w 1000 osob bez scisku i dostawiania lawek, jako jedyni nie robilismy problemow przyjezdzajacym do nas ekipom w ilosci biletow (vide Lech, Widzew, Wisła). robimy to dlatego iz zalezy nam na przyjmowaniu gosci gdyz tak samo my chcemy odiwedzac inne stadiony w europie i w polsce. szczerze mowiac to na wazne mecze w tym sezonie stadion nasz zapelnil sie w 100% tzn w 13 tys miejsc a sektor gosci ktory moglby pomiescic 2300 osob *razem z buforami* byl pusty w 70%. moglbysmy powiedziec naszym dzialaczom by podzielili ten sektor, postawili plot i bysmyprzyjmowali 750 osob tylko a na reszcie dajmy 1 tys dla naszych, niech kupia karnety itp.. tak bys wolal? dziwi mnie ze ktos uwaza iz danie mu 2tys na Legii to nic bo oni maja miejsce a danie 2ts na widzewie to juz cos niemozliwego i wielkie wyrzeczenie bo oni maja zjebany sektor dla gosci, ktoro notabene powinien dawno byc zamkniety przez PZPN przez te wasze zajebane kamienie. i pamietaj ze my jako kibice naciskalismy na swoich dzialaczy byscie dostali tyle ile chcecie i pamietasz jak sie to skonczylo, kara dla klubu za to zescie biegali po murawie i bylo awanti. ale spoko, dobrze wiedziec ze honor to juz nie dla kazdego wartosc.
pozdrawiam.

Foks,do Ciebie chyba niestety nic nie dociera.
Czy to nasza wina ze macie wiekszy sektor gości?CZy mamy rozbudowac nasz sektor gosci do 2000 tys aby RAZ w roku sie wypełnił?Specjalnie dla LegiiNie uwazasz ze to absurd?
Tak jak pisalem wszesniej,mimo ze nas było 1600,nie zajelismy wam ani JEDNEGo krzesełka kosztem waszych kibiców.
Wy chcecie miejsc kosztem naszych kibiców,chcecie wleźć na nasze sektory...czy nie rozumiesz ze gdyba tak sie stało to byłby dla nas policzek i wstyd?Ze nabijaliby sie z nas w Polsce tak jak Płocka?Czy uwazacie nas za kretynów?
Czy gdyby mialo nas do Was przyjechac wiecej,oddalibyscie nam kawałek swojej trybuny,zmniejszajac pule biletów dla siebie?Chcałbym poczytac wtedy wpisy na waszym forum...
Łatwo jest wysuwac rządania i czuc sie obrazonym,moze lepiej troche najpierw pomyslec?
Rządanie oddanie niciarki było absurdalne od samego początku,gdyby ktokolwiek w klubie na to przystał to byłby sajgon,gdybyscie dostali niciarke ,pierdoliłbym ten mecz,bo czułbym sie kibicem drugiej kategorii,kims gorszym od Was...
Pomyslcie sobie jak by czuli sie ludzie,ktorzy maja wykupione karnety na Niciarke,ci ktorzy traktuja te trybune jako swoją(jest wielu takich)...i jak każa im stad iśc w pizdu,bo Legia ma kaprys tam usiąśc.To jest ponizenie i tyle,tak to odbieram.
Niech was upchna ilu sie da w sektorze gosci,innego wyjścia NIE MA,im prędzej sobie to wszyscy uswiadomia tym lepiej.

Mini
01-11-2003, 13:20
mhmm a ile bylo widzewa u nas? 1700? czyli jakby nie patrzecz przy pojemnosci naszego stadionu daje to 14.01% czyli 3 razy wiecej niz powinnismy Wam dac. mowisz ze to nic wielkiego bo mamy taki sektor. a to przeciez coz znaczy ze jako jedyny prawie klub w Polsce mamy sektor dla przyjezdnych na miare ich oczekiwan. jedyni potrafimy wpuscic zachodnie ekipy w 1000 osob bez scisku i dostawiania lawek, jako jedyni nie robilismy problemow przyjezdzajacym do nas ekipom w ilosci biletow (vide Lech, Widzew, Wisła). robimy to dlatego iz zalezy nam na przyjmowaniu gosci gdyz tak samo my chcemy odiwedzac inne stadiony w europie i w polsce. szczerze mowiac to na wazne mecze w tym sezonie stadion nasz zapelnil sie w 100% tzn w 13 tys miejsc a sektor gosci ktory moglby pomiescic 2300 osob *razem z buforami* byl pusty w 70%. moglbysmy powiedziec naszym dzialaczom by podzielili ten sektor, postawili plot i bysmyprzyjmowali 750 osob tylko a na reszcie dajmy 1 tys dla naszych, niech kupia karnety itp.. tak bys wolal? dziwi mnie ze ktos uwaza iz danie mu 2tys na Legii to nic bo oni maja miejsce a danie 2ts na widzewie to juz cos niemozliwego i wielkie wyrzeczenie bo oni maja zjebany sektor dla gosci, ktoro notabene powinien dawno byc zamkniety przez PZPN przez te wasze zajebane kamienie. i pamietaj ze my jako kibice naciskalismy na swoich dzialaczy byscie dostali tyle ile chcecie i pamietasz jak sie to skonczylo, kara dla klubu za to zescie biegali po murawie i bylo awanti. ale spoko, dobrze wiedziec ze honor to juz nie dla kazdego wartosc.
pozdrawiam.

Foks,do Ciebie chyba niestety nic nie dociera.
Czy to nasza wina ze macie wiekszy sektor gości?CZy mamy rozbudowac nasz sektor gosci do 2000 tys aby RAZ w roku sie wypełnił?Specjalnie dla LegiiNie uwazasz ze to absurd?
Tak jak pisalem wszesniej,mimo ze nas było 1600,nie zajelismy wam ani JEDNEGo krzesełka kosztem waszych kibiców.
Wy chcecie miejsc kosztem naszych kibiców,chcecie wleźć na nasze sektory...czy nie rozumiesz ze gdyba tak sie stało to byłby dla nas policzek i wstyd?Ze nabijaliby sie z nas w Polsce tak jak Płocka?Czy uwazacie nas za kretynów?
Czy gdyby mialo nas do Was przyjechac wiecej,oddalibyscie nam kawałek swojej trybuny,zmniejszajac pule biletów dla siebie?Chcałbym poczytac wtedy wpisy na waszym forum...
Łatwo jest wysuwac rządania i czuc sie obrazonym,moze lepiej troche najpierw pomyslec?
Rządanie oddanie niciarki było absurdalne od samego początku,gdyby ktokolwiek w klubie na to przystał to byłby sajgon,gdybyscie dostali niciarke ,pierdoliłbym ten mecz,bo czułbym sie kibicem drugiej kategorii,kims gorszym od Was...
Pomyslcie sobie jak by czuli sie ludzie,ktorzy maja wykupione karnety na Niciarke,ci ktorzy traktuja te trybune jako swoją(jest wielu takich)...i jak każa im stad iśc w pizdu,bo Legia ma kaprys tam usiąśc.To jest ponizenie i tyle,tak to odbieram.
Niech was upchna ilu sie da w sektorze gosci,innego wyjścia NIE MA,im prędzej sobie to wszyscy uswiadomia tym lepiej.

ale na ten jeden raz jak przyjeżdża Legia może zrobić tak zebyśmy mogli usiąść w większym sektorze.

Kiju
01-11-2003, 13:21
:fu:

...ehhh...

I moze niech jeszcze Hadaj bedzie spikerem? :/

m84
01-11-2003, 13:25
:fu:

...ehhh...

I moze niech jeszcze Hadaj bedzie spikerem? :/

Niezły pomysł nawet 8)

Raffi
01-11-2003, 13:25
Oczywiście.

I nie wywieszajcie flag :rotfl: Ewentualnie jedną, za ławką rezerwowych. :>

Czuję opary absurdu.

PS JAk dostaniemy tą Niciarke ,to się będę cieszył, ale ja kdostaniemmy przynajmniej cośkolwiek więcej niż w zeszłym roku to też nie będę zbytnio rozczarowany.

Grochów
01-11-2003, 13:30
Jak nie ma innego wyjścia to nad czym się Wasi kibole zastanawiają ??
Ale jadnak i Kiju ma racje i Foks ...
Z jednej strony rozumiem,że nie chcecie oddać nam SWOJEJ trybuny,gdzie pewnie niektórzy traktują to jako swoje stałe miejsce <choć od niedawna,kiedyś była to trybuna dla gości,szkoda ,że się zmieniło.Właśnie,dlaczego? > .
Jednak z drugiej strony troche denerwują nas takie ograniczenia tym bardziej,że sami takich nie stosujemy,a tak jak powiedział Foks też moglibyśmy 3/4 łuku oddzielić dla siebie i tym samym zmniejszyć sektor dla gości do regulaminowych 5 % ,jadnak my staramy się dbać o przyjezdnych...

*PRZEMO*
01-11-2003, 13:34
nienerwowo chłopy ;)
spokojnie stadion widzewa taki jest jaki jest, kiju ma racje nie oddadza nam trybuny poniewaz tojest ich trybuna i koniec!! i ma racje ze dla LEgii nie beda robic wyjatkow.. (wkoncu nie jestesmy swiata krowa ;) )

przyznaja nam tyle biletow ile beda mogli, napewno kibice widzewa beda sie starac o jak najwieksza ilosc.. ale z przyczyn fizycznych nie moze ona przekroczyc pewnej liczby.. to jest nie wykonalne...
Legia ma duzy sektor dla przyjezdncyh i dlatego moze dac im tyle ile daje...
oddanie niciarki było by swietna rzecza, ale sprobojcie sie postawic w sytuacji kogos kto przychodzi na ten sektor od dawien dawna i ma karnet, a tu nagle kaza mu spierdalac... sytuacja była by tak jak w płocku.

sektor dla przyjezdych w łodzi powinien zostac powiekszony w miare mozliwosci. to nie ulega watpliwosc. a jak to nie wiem? uwazam ze to nalezy do kibicow gospodarzy..

zamiast sie kłocic o ta niciarke moze inne rozwiaznie było by dobre..
ogladałem zdjecia i nie duzo da sie zrobic chyba zeby przesunac płot ale czy to sie opłaca?

pzdr

Kiju
01-11-2003, 13:45
Jednak z drugiej strony troche denerwują nas takie ograniczenia tym bardziej,że sami takich nie stosujemy,a tak jak powiedział Foks też moglibyśmy 3/4 łuku oddzielić dla siebie i tym samym zmniejszyć sektor dla gości do regulaminowych 5 % ,jadnak my staramy się dbać o przyjezdnych...

Ale sprawa jest taka,ze my Wam nic nie ograniczamy,dajemy tyle biletow ile misci sektor.
Nie przesadzajcie z tym łukiem,bo do nedawna na wolnym łuku nikt nie siadał a wypełniony łuk na Legii jest od wielkiego swieta,sami wiecie jaka jest widocznosc i nie dziwie sie ze nie ma chetnych.

Grochów,popatrz na nasz stado,naprawde wydaje Ci sie ze jest za mały?Moim zdaniem jest dobry,i jest to jeden z lepszych sektorów gości w Polsce,taka jest prawda.

Grochów
01-11-2003, 14:05
Grochów,popatrz na nasz stado,naprawde wydaje Ci sie ze jest za mały?Moim zdaniem jest dobry,i jest to jeden z lepszych sektorów gości w Polsce,taka jest prawda.
Może dla innych jest dobry,dla nas nie :/ Nie jest dla nas dobry,gdyż chętnych na te miejsca jest zwykle minimum 2 razy tyle...
Chyba nie powiesz mi,że Wasz sektor dla gości liczy 500 miejsc...? - a tyle własnie biletów dostaliśmy w tamtym sezonie ... :/

Adiq
01-11-2003, 14:16
Nie przesadzajcie z tym łukiem,bo do nedawna na wolnym łuku nikt nie siadał a wypełniony łuk na Legii jest od wielkiego swieta,sami wiecie jaka jest widocznosc i nie dziwie sie ze nie ma chetnych.

8-
W tym sezonie na łuku nie było kompletu tylko raz!
Kiju jak nie wiesz jak jest to się nie wypowiadaj.

Długi123
01-11-2003, 14:23
Właśnie,nie dajecie nam tyle miejsc ile ma sektor bo ostatnio było na nim sporo wolnego miejsca.A tak naprawde to narzekacie a na wasz stadion nikt nie chodzi.Zaczelibyście zapełniac go na każdy mecz a nie przy Legii narzekać,że jest on za mały.U nas stadion wypełnia się prawie na każde spotkanie a wy moglibyście dac nam te 2500 biletów bo i tak na mecze regularnie nie chodzicie.
Ja i tak licze,że dostaniemy chociaż 800 biletów a nie 500 jak ostatnio.
A dla działaczy z Płocka szacunek bo jak sami nie mają kibiców to b.dobrze,że umożliwili innym zapełnienie obiketu i dzieki temu wspaniałą atmosfere.
A wasi kibice powinni zacząć działać jak nasze Stowarzyszenie i robić super wyjazdy(w tym sezonie sektor gości był przez nas na każdym meczu wypełniany) oraz dbać o bezpieczeństwo na stadionie i wyjazdach(zobaczcie jak się zachowywaliście u nas)

arczi
01-11-2003, 14:24
Największym chyba problemem jest jednak fakt iż Niciarka nie jest dostosowana do przyjecia kibiców przyjezdnych. Chodzi mi o wysokośc płotów, zasieki itp (Kiju popraw mnie jesli sie myle). Tak wiec wydaje mi sie ze nawet jesli Widzew sie zgodzi na udostepnienie nam Niciarki to moze to zawetowac Policja.
W przeciwnym wypadku, awanti murowane.
Pod wzgledem naszego pokazu ultras wolałbym oczywiscie zebysmy zasiedli na Niciarce. Daje to nam wieksze mozliwosci. Zdaje sobie jednak sprawe co oznaczało by to dla kibicow Widzewa. Rozumiem ich oburzenie i ich argumentacje.
Jesli jednak jest szansa na to zeby zasiasc na N. to nalezy ta szanse probowac wykorzystac. Jesli sie nie uda, nie bedziemy płakac. Nasza oprawa nie bedzie juz tak efektowna, a i trzeba bedzie sie skoncentrowac na przelatujacych obok naszych głów kamieni.
Mam jednak nadzieje że kumata czesc Widzewiakow coś z tym wreszcie zrobi.

Pojemnosc Waszego sektora dla przyjezdnych jest jednak zdecydowanie nie wystarczajaca (nie mowie juz o polozeniu)
Mowicie ze to nie Wasza wina ze macie taki stadion jaki macie. Niby prawda. Wydaje mi sie ze Wam jest nawet tak wygodniej. Mozecie zwalic wszystko na działaczy itp.
Zastanawiam sie czy probowaliscie cos zrobic zeby powiekszyc limit dla kibicow gosci ( o polozeniu nie wspomne ;) ) , cokolwiek.
My tak. Apelowaliśmy zeby wpuscic Was bez ograniczen. Za co pieknie sie nam odwdzieczyliscie wybiegajac na murawe, przez co mielismy pozniej tylko kłopoty.
Wiec sie nie dziwcie ze probojemy wam odebrac teraz Niciarke do cholery :>

Adiq
01-11-2003, 14:33
Legia ma duzy sektor dla przyjezdncyh i dlatego moze dac im tyle ile daje...
oddanie niciarki było by swietna rzecza, ale sprobojcie sie postawic w sytuacji kogos kto przychodzi na ten sektor od dawien dawna i ma karnet, a tu nagle kaza mu spierdalac... sytuacja była by tak jak w płocku.

Myślisz, że jakby Legia miała sektor na 5 tys. przyjezdnych to, ot tak mogłaby tyle przeznaczyć? Te 1700 biletów, które dostał Widzew i do dziś nie zapłacił, wynikło dzięki ogromnym staraniom kibiców Legii. Każda nadwyżka kibiców przyjezdnych to jest problem zarówno dla klubu, policji i ochrony na stadionie. Mimo wszystko dostali tak dużą liczbę biletów i widziałeś czym to się skończyło. W nagrodę, w ramach rewanżu dostaliśmy absolutne minimum biletów w Łodzi i zapas kamieni. "Ludzie honoru" :oho:

Lolek
01-11-2003, 14:56

Strzal kula w płot Kiju... Dlatego coraz częściej się mówi o podziale łuku na liczący 600 miejsc sektor gości, strefę buforową i resztę, która przypadłaby nam.

Koko
01-11-2003, 15:31
Generalnie zgadzam się z Przemo i Arczim. Ja im się nie dziwię, że nie chcą nam dać tej niciarki. A tak w ogóle to i tak ta dyskusja nie ma sensu, bo i tak wiadomo, że cała sprawa jest nierealna.

disco
01-11-2003, 16:22
Niby obie strony mają troche racji, ale niech Widzew popatrzy na to z naszej perspektywy. Chca mieć 1700 biletów - mają. Załóżmy że kumatym chodzi o to żeby było w miare bezpiecznie (wiadomo ze na wyjazd na Legie pojedzie dużo mniej konkretnych osób - jak u nas do Płocka czy na Widzew) - mają bezpiecznie. I nagle wjeżdżają na murawę. Potem nie płacą klubowi za bilety.
A za rok? Za rok poproszą o 1600 czy 1800 biletów. I co? Dostaną?
Legia: chce jechać pewnie w 3000 osób. Chce mieć bezpiecznie. Dostaje 500 biletów (a na trójkącie miesci się na pewno 800 osób..), ludzie się kryją po bokach, ultrasi nic nie mogą robić, bo niby kumaci i normalni Widzewiacy mieli zapobiec kamionce, ale widać że mają taki burdel w środku że nie mogą... Nawet nie można niczego rozłożyć, bo poleci raca...To niech te "fajne i kumate" chłopaki nie składają deklaracji że TYM RAZEM NIE BEDZIE KAMIENI... Chłopaki, ja to słysze po raz 3 co najmniej...
Fajnie sie z Wami gada, rozumiecie, czujecie klimat, ale niestety mało od nas ktoś Wam wierzy że tym razem nie bedzie rozbitych głów...Krzepac, Kiju, jeśli ktoś mówił o honorze to ja dodam te kwestie do tematu honoru.
A czy Niciarka czy trójkąt czy cokolwiek innego - będziemy się dobrze bawić i ultrasować :)

Kiju
01-11-2003, 16:31
A tak naprawde to narzekacie a na wasz stadion nikt nie chodzi.Zaczelibyście zapełniac go na każdy mecz a nie przy Legii narzekać,że jest on za mały.U nas stadion wypełnia się prawie na każde spotkanie a wy moglibyście dac nam te 2500 biletów bo i tak na mecze regularnie nie chodzicie.
Ja i tak licze,że dostaniemy chociaż 800 biletów a nie 500 jak ostatnio.
A dla działaczy z Płocka szacunek bo jak sami nie mają kibiców to b.dobrze,że umożliwili innym zapełnienie obiketu i dzieki temu wspaniałą atmosfere.
A wasi kibice powinni zacząć działać jak nasze Stowarzyszenie i robić super wyjazdy(w tym sezonie sektor gości był przez nas na każdym meczu wypełniany) oraz dbać o bezpieczeństwo na stadionie i wyjazdach(zobaczcie jak się zachowywaliście u nas)

Wiesz,msz racje,na nasz stadion nikt nie chodzi,wiec wezcie sobie cały stadion :/
Piszesz ze Wasz stadion wypełnie sie na kazdym meczu.Ciekaw jestem czy gdyby Legia czwarty sezon pałetała sie w koncu tabeli,walczyła o utrzymanie a w klubie byłby burdel ,to czy ten stadion pękałby w szwach.
Łatwo sie napinac i patrzec krytycznym okiem na innych kiedy samemu jest sie na fali.
Prosze ,nie ucz nas jak sie kibicuje i jak sie jexdzi na wyjazdy,pouczaj tak Płocczan,kibców Łęcznej czy Polkowic.
Piszesz ze masz szacunek dla działaczy z Płocka,spytaj ktoregos z kibiców z Plocka jak sie czuje po tym meczu...

Lolek,łuk sie nie zapełniał jeszcze nie tak dawno,o ile wiem to zrobiliscie jakąs akcje z klubem aby go zapelniac,chyba sporo jest tam rozdawanych biletów darmowych,wczesniej nawet podczas meczów o najwyzsza stawke sektor ten swiecił pustkami...czy nie tak było?

Arczi,teraz obok Niciarki jest sektor rodzinny,siedza na nim teraz całe rodziny z dzieciakami,czesto małymi brzdącami...

500 biletow dla was to jest naprawde za mało,wejdzie spokojnie min 800 osób
[/list]

Kiju
01-11-2003, 16:34
Disco,nikt nie składa deklaracji.
My zdajemy sobie sprawe z problemu,widocznie wczesniej za słabo sie staralismy,wierze ze teraz sie to zmieni,taka samo jak ja mysli duzo kibiców...kamienie to wstyd i przypał,nie ma co tego tłumaczyc.

Joker
01-11-2003, 16:55

narazie... to mój ostatni wpis na forum Legii... niech admin moje konto usunie...

Moim zdaniem sami powinniscie zadbac o to zeby przyjechało jak najwiecej kibiców Legii. To jest w waszym interesie Daltego licze ze bedzie przynajmniej 800 bileów.

Długi123
01-11-2003, 17:01
Rozumiem,ze w klubie są problemy jednak jak na meczu z taką Wisłą Kraków w 800 tys. mieście nie ma na stadionie 10.000 ludzi to coś jest nie tak.Trzeba zająć się wspólnie z działaczami poprawą wizerunku.U nas sa wieszane plakaty przed meczami w szkołach przez kibiców,starzy bywalcy wyciągają nowych ludzi by poznali się jak jest na meczach i często ci następni się wciągają w Legie.
Normalnie nie należy nam się niciarka i ja was rozumiem jednak wasi działacze powinni nam zrekompensować to jak kurewsko zachowali się przed rokiem gdy wy dostaliście 1700 biletów i zrobiliście burde a nam daliście 500 biletów gdy należało nam się ich 800.
A co do kibiców z Płocka mają oni spore miasto lecz na stadion ich chodzi strasznie malo ludzi a trzeba powiedzieć iż drużyna ich jest wysoko w tabeli.Czemu stadion miał świecić pustkami i nas było by 700 jak można było go zapełnić gdy nas było 3000.Jak by kibice Wisły potrzebowali 11.000 miejsc to nam należał by się tylko sektor dla gości i nic więcej.

arczi
01-11-2003, 17:19
Rozumiem,ze w klubie są problemy jednak jak na meczu z taką Wisłą Kraków w 800 tys. mieście nie ma na stadionie 10.000 ludzi to coś jest nie tak...

Długi, z całym szacunkiem, ale piszesz bzdury. Rownie dobrze mozna sie przyczepic do Nas samych. Warszawa, prawie dwumilionowe miasto a frekwencja na poziomie srednio 10 tys.
Jestem przekonany ze gdybysmy od kilku sezonow grali tak słabo jak Widzew to o kompletach na Łazienkowskiej tez mógłbys zapomniec (oczywiscie z małymi wyjatkami)

Długi123
01-11-2003, 17:28
Zgadzam się że były by problemy jednak tu chodzi w sumie o całą PL piłke.U nas miasto wielkie ale kibice sami działają by poprawić wizerunek klubu,dlatego ludzie przychodzą a w Łodzi to są znani z rzucania kamieniami....

Maciek1910
01-11-2003, 19:34
Zgadzam się że były by problemy jednak tu chodzi w sumie o całą PL piłke.U nas miasto wielkie ale kibice sami działają by poprawić wizerunek klubu,dlatego ludzie przychodzą a w Łodzi to są znani z rzucania kamieniami....

*****, nie porównuj działaczy Legii i Widzewa. Trzeba trochę pokibicować Widzewowi, by z rozumieć jacy oni są. Czy Widzew to tylko kamienie?
Jestem w 100% pewny, że gdyby u was sektor dla przyjezdnych był tak ulokowany to było by to samo.
Piszesz, Długi w swoich poprzednich postach o tym jacy, to źli jesteśmy, bo była awantura... Chyba w tym całym "ultrasowym szale" zapomniałeś o nieodłącznym elemencie kibicowskiego klimatu, czyli np.awantur.

yusta
01-11-2003, 19:57
Jestem w 100% pewny, że gdyby u was sektor dla przyjezdnych był tak ulokowany to było by to samo.

Czy już tak do usranej smierci ten tekst będzie zarzucany jako usprawiedliwianie kamionki?

BBB
01-11-2003, 20:00
Ogolnie wywiazala sie ciekawa dyskusja,obie strony maja sensowne argumenty.Prosba o Niciarke i 2500 jest malo realna,wlasciwie wogole.Napewno jakbysmy ja dostali to nie byloby problemow z zapelnieniem.A tak gniezdzic sie bedziemy w klatce,gdzie w koncu chyba do konca nie wiadomo ilu Naszych moze wejsc 500/800/1000,rozne liczby padaja.Pewnie bilety rozejda sie w dzien lub dwa,bo chetnych jest kilka razy tyle.
Nie dziwie sie Widzewiakom ,ze troche sie oburzyli.Kiedys ta Niciarka byla sektorem gosci,teraz jest tam podobno jakis sektor rodzinny,ludzie maja na te miejsca karnety,chyba to nie dziwne ,ze ich dzialacze wola wpuscic wiecej swoich niz Nas,zapewne nie beda mieli z tym problemow-tu sytuacja ma sie inaczej niz w Plocku.
Rozumiem tez Naszych(Sekcje i dzialaczy),ze chca w zamian za oddanie RTS wiekszej niz przepisowe 5% pojemosci w poprzednim sezonie,takiej samej(co malo realne)lub troche mniejszej(co realniejsze)liczby biletow.Sek w tym ,ze logistycznie chyba aktualnie ,umiejscowienie kibicow Legii poza ta klatka jest nie realne :(
Pewnie jak zwykle skonczy sie na wzajemnych klotniach ,ktore i tak do niczego sensownego nie doprowadza.
I jeszcze co do reakcji na starania Sekcji Sympatykow ,na forum Widzewa.Sorry RTS-siacy ale moim zdaniem troche zbyt histerycznie zareagowaliscie na to,ze to "aroganctwo i warszawska buta",zinterpretowaliscie to dla mnie jako skandaliczne żądaniea to przeciez zwykla prosba i to raczej z tych ,ktore od poczatku maja male szanse powodzenia.
Troche dziwne jest dla mnie (z tego co zauwazylem),ze w kazdym dzialaniu Legii upatrujecie skandalu ,perfidii i czegos negatywnego...

Długi123
01-11-2003, 20:51
BBB tak naprawde napisał wszystko jak jest i ja się z nim zgadzam.
A co do Maćka 1910 to nie bulwersuj się bo naprawde jak czytam co się dzieje w waszym klubie to współczuje... A szanuje dodam każdy Polski klub gdzie kibice naprawde chodzą na stadion i tworzą świetna atmosferę.Nie wyzywam od k... Lecha,Widzewa bo tam są kibice i jestem zadowolony gdy włączam TV i widze komplet na stadionie. Jednak wy obniżyliście ostatnio zdecydowanie loty.
A jeśli wg ciebie nieodłącznym elementem kibicowania są zawsze awantury to masz odp czemu na Widzewie ostatnio pojawia się tylko 5.000 kibiców a nie jak bywało często 10.000

Maciek1910
01-11-2003, 21:19
Racja, ale nie można się od tego zupełnie odcinać...
A obniżyliśmy loty w jakim sensie?

Długi123
01-11-2003, 21:25
No spadła wg mnie u was frekwencja i Ultras także.Ja naprawde b. lubie każdy klub gdzie jest frekwencja,Widzew dalej zaliczam do czołówki mimo słabszej rundy,pamiętamy co działo się w Szczecinie jak był syf u działaczy,przykro było patrzeć... Życze by wasz klub podniósł się na nowo,by w pucharach grały takie ekipy jak Legia,Widzew,Wisła czy Lech byśmy nie musieli wstydzić się atmosfery a wręcz nią pochwalić.
Mam nadzieje,że na wiosne przyjedziecie do Wa-wy w 1.500-2.000 osób i pokażecie klase.Nie ma lepszej atmosfery gdy jest pełny stadion i duże ekipy obu drużyn!!

Maciek1910
01-11-2003, 22:17
Frekwencja faktycznie trochę spadła, ale nie jest jeszcze tak źle (gorzej z wyjazdową). A co do ultras, to ostatnio w Polsce jest moda na ultras. Wszystkie nawet najmniejsze ekipy robia jakieś oprawy. A najbardziej denerwuje mnie robienie oprawy na siłę, w czym cechuje się Lech i wy ostatnio. Nie odpuszcza się żadnego meczu. Np. wasz ostatni mecz z Groclinem, oprawa bardzo fajna, ale co to dla was za przeciwnik czy wy mu chcecie coś udowodnić? Albo Lech w tamtym sezonie ultrasował na wszystkich wyjazdach... Moim zdaniem przesada... Chociaż z drugiej stony, jeśli jest kasa i są pomysły to czemu nie...
Trochę rozmydliłem ten wątek :/

arczi
01-11-2003, 22:25
Np. wasz ostatni mecz z Groclinem, oprawa bardzo fajna, ale co to dla was za przeciwnik czy wy mu chcecie coś udowodnić?

8-
Może u WAS jest inaczej, ale MY nie robimy opraw dla przyjezdnych, tylko dla Legii, jej kibicow, piłkarzy, no i oczywiscie rowniez dla siebie.
A oprawy nie robimy na siłe, tylko Nas to poprostu rajcuje. I świetnie się przy tym bawimy, a przyjezdnych pierdolimy :>

Długi123
01-11-2003, 22:27
Co do frekwencji u was na licze iż wasz klub zacznie grać na miare oczekiwań i na kazdy mecz będzie ciężko się dostać jak ten z nami.Co do ultras to jest na to moda i b.dobrze.U nas Ultras tworzy dod. atmosferę,zauwaz iż mecz przy znakomitej oprawie jest jeszcze lepszy a my staramy się poprawić wizerunek kibica(czyt. artyk. w P.S.) a ultras m.in. nam w tym pomaga gdyż łatwiej przyciągnąć i zauroczyć nową osobę.
Co do wyjazdów to rzeczywiście spadła u was frekwencja a możliwości macie spore.Powiem ci szczerze iż w powinno u was powstać coś na wzór naszego stowarzyszenia kibiców.To co ci ludzie robią to coś wspaniałego.Współpraca z klubem jest świetna,sami się pilnujemy by był spokój na trybunach itp.Np w Płock jak zdażyło się,że ktoś np jabłko rzucił na boisko to zbierał opier...
Wiadomo,że wszystkiego wyeliminowac się nie da lecz chwała Bosmanowi i wszystkim za to jak działają a osoby indywidualne pomagają w tym także z boku poszukując nowych kibiców i poprawiając wizerunek.
UFF :)

yusta
01-11-2003, 22:27
Np. wasz ostatni mecz z Groclinem, oprawa bardzo fajna, ale co to dla was za przeciwnik czy wy mu chcecie coś udowodnić?

8-
Może u WAS jest inaczej, ale MY nie robimy opraw dla przyjezdnych, tylko dla Legii, jej kibicow, piłkarzy, no i oczywiscie rowniez dla siebie.
A oprawy nie robimy na siłe, tylko Nas to poprostu rajcuje. I świetnie się przy tym bawimy, a przyjezdnych pierdolimy :>

Chciałam maznąć to samo, tylko zastanawiałam się nad delikatniejszą wersją :rotfl:

Maciek1910
01-11-2003, 22:33

Nie u nas, bo to moja indywidualna opinia... No ale chyba zgodzisz się, ze po jakimś czasie stanie się to nudne?

Raffi
01-11-2003, 22:36
...Ale jest też tak, że wielu ludzi przychodzi na mecze takze ze względu na oprawę, nawet takich dosyć zwykłych ludzi. Nieraz na tym forum nawet, przetaczają się pytania - a co będzie? Czy będzie jakaś ciekawa oprawa? A czy będą kartony? Itd. A na pytanie: dlaczego, zwykle pada odpowiedź typu: bo chciałbym zabrać na mecz znajomych, nie chcę, żeby byli zawiedzeni, albo: będą ze mna 2 koleżanki, które nigdy w życiu nie były na meczu i nie chciałbym, żeby się nudziły. I tak dalej. Oprawa jest dla ogółu kibiców. Co do Grodziszczan, to w zeszłym sezonie zaszczycili nas niespodziewanie swoją obecnością, i to w ilość wcale nie symbolicznej; mogliśmy się spodziewać, że tym razem będą tym bardziej. Cóż....Nie przyjechali, ich strata/zysk, cudów nikt siępo nich nie spodziewał. Poza tym na takie mecze jak z Grodziskiem (atrakcyjne sportowo) przyjeżdża większa ilość osób z tych bardziej odległych fanklubów, tak jak przyjeżdżały autokary z Reszla, Bartoszyc, Szczecinka czy z Podkarpacia (Przemyśl, Nowy Sącz itd) . Oni będą taki mecz pamniętać w dwójnasób.
Na meczu ze Świtem oprawa była akurat skromna. Co notabene wywołało złośliwe komntarze na forum Lecha. W zeszłym sezonie mówiło się, że Legia nie przykłada wagi do oprawy na wyjazdach, że ilość nie przechodzi w jakość itd. Teraz dzieje się trochę więcej, zobaczymy jak będzie dalej.
A jak jeesst na meczu więcej osób, to i wiecej osób wkręca się w śpiewanie, atmosfera jest gorętsza i w ogóle....
PS O kurna, już 3 osoby zdążyły w międzyczasie odpowiedzieć :)

arczi
01-11-2003, 22:44
...No ale chyba zgodzisz się, ze po jakimś czasie stanie się to nudne?

Tak, zgodze się. Jeśli mi się to znudzi odejdę... na emeryturę;)
Zastąpią mnie inni... młodsi ... I tak do zajeb...a :>

moL
01-11-2003, 23:14
ZAJEBIŚCIE JAK UDA SIĘ SKOŁOWAĆ 2,5tyś. BILETÓW!!!

[ moL - taka mała prośba - poczytaj chwilę regulamin w Hyde Parku i nie używaj proszę Caps Locka ]

Długi123
02-11-2003, 08:25
Ja bym nie liczył na te bilety.Z tego co mówił Bosman to wątpię by je perzyznali a do tego speciała nie będzie tylko pewnie jak na Płock najazd autami.Raczej szykujcie się na 800 biletów

Joker
02-11-2003, 12:24
A najbardziej denerwuje mnie robienie oprawy na siłę, w czym cechuje się Lech i wy ostatnio. Nie odpuszcza się żadnego meczu. Np. wasz ostatni mecz z Groclinem, oprawa bardzo fajna, ale co to dla was za przeciwnik czy wy mu chcecie coś udowodnić ? Albo Lech w tamtym sezonie ultrasował na wszystkich wyjazdach... Moim zdaniem przesada... Chociaż z drugiej stony, jeśli jest kasa i są pomysły to czemu nie...

Robienie oprawy na siłe??? 8- 8- 8- Na jaką siłe?? Przeciez my dopingujemy Legie!!! To świetna zabawa. macie kompleksy ze tak świetnie nam to wychodzi i ze sie staramy by na meczach była fantastyczna atmosfera??
Nie odpuszcza sie zadnego meczu i bardzo dobrze. Kibice Legii sa najlepsi w Polsce wiec pokazujemy jak nalezy kibicowac i jak zwykle wyznaczamy trendy dla całej naszej ligi.
Po trzecie my niczego nie chcemy nikomu udowadniac. Dopingujemy Legie!!!! Odnosze wrazenie ze to własnie Widzew na mecze z Legia próbuje cos zawsze udowodnic. Spinacie sie na ten jeden mecz zamiast dbac o to by na kazdym meczu była fantastyczna atmosfera.
Pozdro

Koko
02-11-2003, 12:38
Frekwencja faktycznie trochę spadła, ale nie jest jeszcze tak źle (gorzej z wyjazdową). A co do ultras, to ostatnio w Polsce jest moda na ultras. Wszystkie nawet najmniejsze ekipy robia jakieś oprawy. A najbardziej denerwuje mnie robienie oprawy na siłę, w czym cechuje się Lech i wy ostatnio. Nie odpuszcza się żadnego meczu. Np. wasz ostatni mecz z Groclinem, oprawa bardzo fajna, ale co to dla was za przeciwnik czy wy mu chcecie coś udowodnić? Albo Lech w tamtym sezonie ultrasował na wszystkich wyjazdach... Moim zdaniem przesada... Chociaż z drugiej stony, jeśli jest kasa i są pomysły to czemu nie...

No nie teraz to mnie zwaliłeś z nóg. :/ Oprawę to się robi dla siebie, a nie dla kogoś. Jeżeli uważasz, żę to jest wada to chyba coś z tobą nie jest dobrze.

Mini
02-11-2003, 13:11

my nic nikomu nie musimy udowadniać bo i tak wiadomo ze jesteśmy najlepsi jeśli chodzi o ultras. to jest po prostu trzymanie cały czas pewnego poziomu.

arczi
02-11-2003, 13:15
Mini... trochę pokory

Adiq
02-11-2003, 16:03
Od tej pory wszystko co dotyczy meczu Widzew - Legia pod względem kibicowskim piszemy tylko i wyłącznie w tym temacie.

Raffi
02-11-2003, 16:29
I weźcie kochani pod uwagę to, co ciut wyżej napisał Arczi, bo mądrze napisał.

disco
02-11-2003, 17:27
Maciek, może się powtórze z Arczim,ale czuje ze powinienem coś napisać. Dla nas ultras to zabawa, jeśli mamy ochotę to to robimy, obojętnie czy gramy z Lechem czy z Groclinem. A to ze każdy ma ochotę wtedy gdy gramy z Lechem czy Wami to już inna sprawa.
Masz racje że robienie opraw na siłe trąci brakiem zrozumienia ultras. Czy na imprezy chodzisz po prostu co piątek/sobota bo tak wypada i taka jest sztampa czy wtedy kiedy masz ochotę?
Inna bardzo ważna sprawa: nam strasznie zalezy na frekwencji i "Pełny stadion" czy inne akcje są tylko trybikami w maszynie, którą statramy sie uruchamiać. I jak napisał Arczi - oprawy są dla klubu i dla kibiców.
Nie chce być nieskromny, ale myśle za jakaś częśc ludzi przychodzi na mecze (i dzieki temu frekwencja rośnie) też dla oprawy. Ja jeszcze kilka lat temu tak mialem, kiedy prawdziwe ultras sie zaczynało. Powoli przychodziłem dla dymu z rac :D
I własnie dla nowych kibiców sa te oprawy (oczywiscie dla nich miedzy innymi). Jak to powiedził ktoś od nas: za kilka lat powstanie na Legii (a to jest pewne, kwestia czy w 2005 czy trochę później) nowy stadion na 40tys miejsc. I trzeba bedzie je zapełnić. I my właśniej już teraz staramy sie je zapełniac.
pzdr

Mini
02-11-2003, 17:49
to jest jak narkotyk.
teraz nie wyobrażam sobie stania gdzieś w srodku trybuny i patrzenia się na boisko i śpiewania. już się przyzwyczaiłem że meczu nie oglądam i.... nie chcę się odzwyczajać. :raaaca:

PRASKI
02-11-2003, 18:53
sorry, ale czy wiadomo już czy będzie specjal ?

a, i jakby ktoś mógł podrzucić autkiem jedną osobę :D to już teraz rezerwuje miejsce. z góry wielkie dzięki :+: :+: :+:

Długi123
02-11-2003, 19:09
Z tego co mówił Bosman to speciała nie będzie.

Długi123
02-11-2003, 19:14
A co do biletów właśnie się dowiedziałem,że ponoć dostaniemy ich 700.

MTP
02-11-2003, 21:04

Czy już tak do usranej smierci ten tekst będzie zarzucany jako usprawiedliwianie kamionki?
No właśnie czyli należy wasz sektor dla gości przenieść za bramke.Wtedy nie bedzie kamieni i głupich tłumaczeń.

Derles
03-11-2003, 00:32

po tym jak ostatnio potraktowano nas na Lazienkowskiej powinni was wpuszczac przez jedna waziutka bramke!!

Niciarka wam w glowie :buhaha:

ems
03-11-2003, 00:34

po tym jak ostatnio potraktowano nas na Lazienkowskiej powinni was wpuszczac przez jedna waziutka bramke!!

a macie tych bram tam wiecej ? *****, jedna jak ****!

nie odniose sie juz do glownego zarzutu ...

Yankes
03-11-2003, 01:11
czyli w sumie mialo byc super swieto bedzie typowa szarzyzna??

ems
03-11-2003, 01:13
czyli w sumie mialo byc super swieto bedzie typowa szarzyzna??

tja , kamionka jak zawsze

Yankes
03-11-2003, 01:27
i tak bedzie fajnie '8

swoja droga jak mysle o widzewie i widze twoj avater..... :buhaha: :buhaha: :buhaha:

PS.600-ny post Yankesa '8

Mini
03-11-2003, 07:17
Długi w swoich poprzednich postach o tym jacy, to źli jesteśmy, bo była awantura... Chyba w tym całym "ultrasowym szale" zapomniałeś o nieodłącznym elemencie kibicowskiego klimatu, czyli np.awantur.

w tej chwili robienie avanti na stadionie jest przejawem czystego debilizmu. albo zamkną stadion i rozrabiać będziesz mógł na podwórku a jak nie zamkną to sponsora nie znajdziecie spadniecie do A klasy i pies z kulawą nogą się nie będzie tym interesował. bicie dla bicia czy niszczenie czegos to chyba nie jest kibicowanie.

Adam-oldboy
03-11-2003, 08:49

niechcący zdublowałeś już istniejący temat ;)
a mody śpią ;)

Ja założyłem temat o biletach. Zmieniono mi tytuł tematu. :hmm:

Fester
03-11-2003, 13:06

:

hahahahahahahaha rozwaliles mnie teraz a u Was jak nas ostatnio wpuszczali? jeszcze te schody...

Danilo
03-11-2003, 13:24
Najgorszy scenariusz 500 biletow i brak specjala....

Beny
03-11-2003, 14:16
Dostałem SMS, że tylko 550 biletów dostaliśmy!

Kawa
03-11-2003, 14:19

I jeszcze na boisko wibieglismy,zeby was pobic, a pociąg to był dopiero zły bo zólty! A i pani w budce z hamburgerami miała krzywy ryj. To juz było przegiecie.
Szkoda ze Widzew nie potrafi odwdzięczyc sie za danie dużej puli biletów. To mnie utwierdza w przekonaniu ze niewarto isc komukolwiek w polsce na reke.

Raffi
03-11-2003, 14:29
Tylko 550 szt. biletów
03.11.2003, godz.: 15:14:45

Pomimo wystąpienia przez nasz klub do zarządu SPN Widzew Łódź S.S.A. o przyznanie 2500 szt. biletów na najbliższy mecz pomiędzy naszymi zespołami otrzymaliśmy pismo, że "zgodnie z wydanymi opiniami oraz Decyzją Prezydenta Miasta Łodzi na 2003 rok" kibice Legii dostaną tylko 550 szt. biletów.
O terminie sprzedaży biletów poinformujemy tak szybko jak to będzie możliwe.
No i wszystko janse. git :]

Proszę :bat: tylko bez nerwowych komentarzy

Adams_
03-11-2003, 14:34
!@#$!#!!!!!!!!!!!!!!!!!!! @!#$!@#$!# !#@$@#$!#@!!!!!!!!!!!!!!!!

Smieszne, cienkie bolki...

Kawa
03-11-2003, 14:38
Najsmieszniejsze jest to ze kiedyś na ten sektro wchodziło 900 osób.

Danilo
03-11-2003, 14:39
550 i jeszcze specjala nie ma
brak mi słów....

Kawa
03-11-2003, 14:43
550 i jeszcze specjala nie ma
brak mi słów....
A po co na 550 osób specjal. Wyjazd bliski wszystkie bilety napewno pojda.

kamyk
03-11-2003, 14:54
no i dali nam wiecej biletów niz rok temu o 50 sztuk ale się wysilili !denerwojace jest to troche ze Stowarzyszenie sie stara o jak najwieksza liczbe biletów i jest poprostu olewane !wiedzielismy o tym przeciesz nie od dzis ze nie dostaniemy tej Niciarki ale mogli chociasz dac tych biletów na ten sektor z 800-900 bo napewno tam tyle osób wejdzie ale niestety tacy są działacze w naszym kraju i pewnie w tym troche Policja zamieszała ze wiecej niż przepsowej ilosc nie dwac ! i problem maja z głowy bo lepiej jest zabespieczyc grupe 500 osob niz 1000 czy 2500 tysiaca! co do kamieniowania to mam obawy ze chyba sie powturzy to z wiosny i znow polecą kamienie w nas.....

Ostry
03-11-2003, 14:57
no i dali nam wiecej biletów niz rok temu o 50 sztuk ale się wysilili !denerwojace jest to troche ze Stowarzyszenie sie stara o jak najwieksza liczbe biletów i jest poprostu olewane !wiedzielismy o tym przeciesz nie od dzis ze nie dostaniemy tej Niciarki ale mogli chociasz dac tych biletów na ten sektor z 800-900 bo napewno tam tyle osób wejdzie ale niestety tacy są działacze w naszym kraju i pewnie w tym troche Policja zamieszała ze wiecej niż przepsowej ilosc nie dwac ! i problem maja z głowy bo lepiej jest zabespieczyc grupe 500 osob niz 1000 czy 2500 tysiaca! co do kamieniowania to mam obawy ze chyba sie powturzy to z wiosny i znow polecą kamienie w nas.....

Z całą pewnością wejdzie tam więcej niż te 550 osób.Na wiosnę w Łodzi było chyba 500 osób plus ci co weszli bez biletów,a mimo to było sporo wolnych miejsc.Liczyłem,że teraz dadzą chociaż te 700 :/

Mazi
03-11-2003, 15:06
Nasuwa się pytanie :

Czy na wiosnę powinniśmy widzewiakom podobną pulę biletów "załatwić " .
Myślę ,ze gdyby raz i drugi dostali taką liczbę , zobaczyliby jak to jest ,to moze wtedy kibice Widzewa z o wiele większym zapałem by starali się o wiecej biletów dla nas .

Wasil
03-11-2003, 15:08
Może w zadośćucznynieniu otrzymamy kaski ?

Mini
03-11-2003, 15:09
Tylko 550 szt. biletów

Pomimo wystąpienia przez nasz klub do zarządu SPN Widzew Łódź S.S.A. o przyznanie 2500 szt. biletów na najbliższy mecz pomiędzy naszymi zespołami otrzymaliśmy pismo, że "zgodnie z wydanymi opiniami oraz Decyzją Prezydenta Miasta Łodzi na 2003 rok" kibice Legii dostaną tylko 550 szt. biletów.

to jak Widzew spadnie to czym on się biedny bedzie zajmował jak Legia nie bedzie przyjeżdżać i nie będzie po co rozporządzeń wydawać?

Koko
03-11-2003, 15:12
To jest qrwa kpina :box: 550 biletów!!!!! Sami dostali tyle i ile chcieli a tu takie jazdy robią. Nie jestem zawistny i mściwy, ale na wiosnę powinniśmy im dać 5% stadionu. Tak tylko robimy z siebie dobroczńców. Jak oni nie szanuja nas to my też powinnismy ich :*

Beny
03-11-2003, 15:12
Tylko 550 szt. biletów

to jak Widzew spadnie to czym on się biedny bedzie zajmował jak Legia nie bedzie przyjeżdżać i nie będzie po co rozporządzeń wydawać?

Może derbami...

... jak ŁKS nie spadnie.

Kawa
03-11-2003, 15:13
A moze by tak na wiosne mały remoncik sektora dla przyjezdnych '8

Beny
03-11-2003, 15:14
A moze by tak na wiosne mały remoncik sektora dla przyjezdnych '8

W końcu od którejś trybuny trzeba zacząć budowę nowego stadionu, no nie? ;)

Jastrząb
03-11-2003, 16:07
Tylko 550 szt. biletów

Może derbami...

... jak ŁKS nie spadnie.
No cóż - spodziewałem się takiej decyzji. Tylko dklaczego my mósimy wpuszczać wszystkich???

szczepan
03-11-2003, 16:12
to poprostu smieszne... miasto sie Nas boi... ciekawe czemu nei ogranicza liczby widzow widzewa...

Długi123
03-11-2003, 16:12
Mam nadzieje,ze Stowarzyszenie postara sie o dodatkowe 150 biletów bo nam się należy

szczepan
03-11-2003, 16:23
Mam nadzieje,ze Stowarzyszenie postara sie o dodatkowe 150 biletów bo nam się należy

tak sobie mysle ze moze to dopiero poczatek negocjacji i tak z kolejne 200 uda sie zalatwic...

yusta
03-11-2003, 16:30

tak sobie mysle ze moze to dopiero poczatek negocjacji i tak z kolejne 200 uda sie zalatwic...

Tylko co z tego...... Więcej biletów, to więcej rozbitych głów, bo mimo zapewnień Widzewiaków odwiedzających to forum jakoś nie chce mi się wierzyć, że nic nie bedzie fruwać.

PZPN powinien wymóc na Widzewie zmianę lokalizacji sektora gości na stadionie i koniec gadki. Tylko nie wiem na co czekają? Na pierwszą ofiarę? Wtedy dopiero ***** będzie lament.

Widzewiacy tłumaczą sie lokalizacją sektora gości. Jak patrzę na zdjęcia to nie rozumiem jak można było na takie gówno pozwolić.......

Adiq
03-11-2003, 16:33
To jest qrwa kpina :box: 550 biletów!!!!! Sami dostali tyle i ile chcieli a tu takie jazdy robią. Nie jestem zawistny i mściwy, ale na wiosnę powinniśmy im dać 5% stadionu. Tak tylko robimy z siebie dobroczńców. Jak oni nie szanuja nas to my też powinnismy ich :*
Oczywiście, że dostaną 5%.

szczepan
03-11-2003, 16:35
Tylko co z tego...... Więcej biletów, to więcej rozbitych głów, bo mimo zapewnień Widzewiaków odwiedzających to forum jakoś nie chce mi się wierzyć, że nic nie bedzie fruwać.

PZPN powinien wymóc na Widzewie zmianę lokalizacji sektora gości na stadionie i koniec gadki. Tylko nie wiem na co czekają? Na pierwszą ofiarę? Wtedy dopiero *cenzura* będzie lament.

Widzewiacy tłumaczą sie lokalizacją sektora gości. Jak patrzę na zdjęcia to nie rozumiem jak można było na takie gówno pozwolić.......

sektory buforowe maja byc zwiekszone... zobaczymy czy to cos pomoze...

yusta
03-11-2003, 16:36
Ciekawostką jest fakt, że tym razem "kamienne sektory" pozostaną puste, a także to, iż kibice Widzewa dostali do dyspozycji tylko siedem tysięcy biletów. Szkoda, że taki klasyk będzie mogło bezpośrednio obejrzeć tylko około osiem tysięcy osób. www.legia.net

I to ma być to cudowne rozwiązanie? Kiju teraz jesteście zadowoleni? :hmm:

Adiq
03-11-2003, 16:41
Ciekawostką jest fakt, że tym razem "kamienne sektory" pozostaną puste, a także to, iż kibice Widzewa dostali do dyspozycji tylko siedem tysięcy biletów. Szkoda, że taki klasyk będzie mogło bezpośrednio obejrzeć tylko około osiem tysięcy osób. www.Legia.net

Właśnie myślałem, że tak będzie. Czy nie lepiej zamiast pozostawiać te sektory puste, zapełnić je kibicami Legii? W obu przypadkach nikt nie będzie rzucał kamieniami, a tak przynajmniej więcej ludzi obejrzy mecz.

Bondek RedStar'sAlcoholic
03-11-2003, 16:45
:armia: ...najazd i tak będzie!! ..ja w to wierze. w wielu miejscach nam sie udalo to tam też się uda!! ...mimo wszystko wciąż wierzę w umiejętność negocjacji ze strony Stowarzyszenia!!

Ave Legia!!

MTP
03-11-2003, 16:47
Oczywiście, że dostaną 5%.
czyli nie całe 700.I powiedzą że danie tylko 750 będzie nie taktem to im sie odpowie danie 550 biletów jest śmieszne.Albo każdy kamień to 10 łodziaków mniej,myśle że wtedy by ich było mniej niz 0.

szczepan
03-11-2003, 16:51
fakt faktem ze jak dostaniemy te 550 czy tam 700 to mocno sie zastnowie nad tymz e kazdemu klubowi oporcz poloni powinnismy dawac jak najwiecej biletow...

yusta
03-11-2003, 16:52
Ciekawostką jest fakt, że tym razem "kamienne sektory" pozostaną puste, a także to, iż kibice Widzewa dostali do dyspozycji tylko siedem tysięcy biletów. Szkoda, że taki klasyk będzie mogło bezpośrednio obejrzeć tylko około osiem tysięcy osób. www.Legia.net

Właśnie myślałem, że tak będzie. Czy nie lepiej zamiast pozostawiać te sektory puste, zapełnić je kibicami Legii? W obu przypadkach nikt nie będzie rzucał kamieniami, a tak przynajmniej więcej ludzi obejrzy mecz.

Najśmieszniejsze jest to, że w imię jakiś tam zasad, lekką rączką zrezygnowali z 30 tys złotych. Widocznie kasy u nich w bród..... Tylko ciekawe dlaczego za prąd nie płacą.

Długi123
03-11-2003, 16:53
My pokażmy klase i dajmy Widzewowi na wiosnę 1700 biletów,niech zobaczą co znaczy miec klasę

szczepan
03-11-2003, 16:55
My pokażmy klase i dajmy Widzewowi na wiosnę 1700 biletów,niech zobaczą co znaczy miec klasę

a ja wlasnie juz nie wiem czy to takie pewne... dostali ostatnim razem a teraz co?!

Sharn
03-11-2003, 16:55
Myślę, że sprawa jest prosta. Powinniśmy dawać identyczna ilość jak oni nam. Może to zmobilizuje fanów RTS do tego by naciskać na działaczy. Jak sami dostaną 500 to się też wkurzą... 8o

szczepan
03-11-2003, 16:56
Myślę, że sprawa jest prosta. Powinniśmy dawać identyczna ilość jak oni nam. Może to zmobilizuje fanów RTS do tego by naciskać na działaczy. Jak sami dostaną 500 to się też wkurzą... 8o

a ja sadze ze to oleja...

Fester
03-11-2003, 16:59

paranoja...

ciezko bylo dac nam niciarke... ehhhh

rolnik
03-11-2003, 17:03
Cytat z www.widzew.pl :
Działacze Widzewa podjęli decyzję o przyznaniu na piątkowy mecz 550 wejściówek dla kibiców gości. Legioniści dostali zatem niewiele ponad regulaminowe 5% i dokładnie tyle ile mieści sektor dla gości na stadionie Widzewa.

Przypomnijmy, że kibice Legii zażyczyli sobie aż 2500 biletów na ten mecz i oddania im trybuny od ul. Niciarnianej. Takie postulaty były oczywiście nie do przyjęcia, bo wymagałyby zabrania miejsc dla naszych kibiców...

Nie mam pytań ... :zly: :box: :fu: 8- :/

yusta
03-11-2003, 17:04

paranoja...

ciezko bylo dac nam niciarke... ehhhh

heh, ale to by była straszna ujma dla nich przecież. Teraz jest git, 30 tys do kasy mniej ale git, bo Legia bedzie sie tłoczyć w kiszkowatym sektorze, no i może jakiś kamyczek doleci.
***** niech wyłączą im ten prąd, może zrozumieją że jak w kasie pusto to trzeba się czasami poswięcić i przy okazji zachować się honorowo.

Koko
03-11-2003, 17:14

My klasę pokazaliśmy na jesieni rok temu, a nikomu naszego honoru udowadniać nie musimy. Poza tym nie możemy dać sobie pluć w kaszę, jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie.

kud(L)aty68
03-11-2003, 17:16
Wielokrotnie postulowalem w roznych miejscach, zeby dawac dokladnie tyle biletow ile my dostajemy. 550 biletow to jest smieszne i wala mnie argumenty, ze stadion maly, ze ble, ble, ble....Nie chce mi sie juz tego sluchac. Sral ich pies - a moze na wiosne od meczu z Widzewem rozpoczniemy remont stadionu? Narasta we mnie poparcie dla takiego wlasnie dzialania.

PS. Nie ukrywam, ze sie wk......

*PRZEMO*
03-11-2003, 17:16
to zesmy sobie pojechali kutwa jego mac! :/

kud(L)aty68
03-11-2003, 17:18

My swoja klase juz pokazalismy w zeszlym roku. Jak sie to skonczylo - pamietamy. Zajmujmy sie soba, tym ile my dostajemy biletow, a nie ile mamy dac przyjezdnym. Jak najmniej. W calej Polsce tak mozna, a u nas? No chyba, ze bedzie tak jak w Plocku - wtedy nalezy sie rewanzowac.

pzdr.

Lawy
03-11-2003, 17:22
Cytat z www.widzew.pl :
Działacze Widzewa podjęli decyzję o przyznaniu na piątkowy mecz 550 wejściówek dla kibiców gości. Legioniści dostali zatem niewiele ponad regulaminowe 5% i dokładnie tyle ile mieści sektor dla gości na stadionie Widzewa.

Przypomnijmy, że kibice Legii zażyczyli sobie aż 2500 biletów na ten mecz i oddania im trybuny od ul. Niciarnianej. Takie postulaty były oczywiście nie do przyjęcia, bo wymagałyby zabrania miejsc dla naszych kibiców...

ehhh, qrcze, nie dziwcie się. Mają sektor jaki mają, dla przyjezdnych, i tyle. To nie Płock, że na meczu z Legią będą puchy. Mieliby zabrać swoim aby dac warszawiakom?? teraz połowa kibiców krzyczy żeby im na wiosnę też mało dać. Ale qrna olek my mamy znacznie wiekszy sektor dla przyjzednych a w przypadku gdybysmy meili mniejszy to nie życzyłbym sobie aby kibicom Legii zabrać miejsca aby więcej ludzi z Łodzi miało przyjechać. Dlatego im się nie dziwię.

Pesto
03-11-2003, 17:22
W takim układzie Widzew powinien dostać 550 biletów na Legię i ani jednego więcej. Nie dajmy sobie w kaszę dmuchać.

nitek
03-11-2003, 17:23

Nie ma co sie oburzać, fakt oddania wam miejsc kosztem naszych kibicow był nie do przyjecia od samego poczatku.

A poza tym sami pislaiscie, ze to tylko prosba :hmm: a nie żądanie

szczepan
03-11-2003, 17:24
ehhh, qrcze, nie dziwcie się. Mają sektor jaki mają, dla przyjezdnych, i tyle. To nie Płock, że na meczu z Legią będą puchy. Mieliby zabrać swoim aby dac warszawiakom?? teraz połowa kibiców krzyczy żeby im na wiosnę też mało dać. Ale qrna olek my mamy znacznie wiekszy sektor dla przyjzednych a w przypadku gdybysmy meili mniejszy to nie życzyłbym sobie aby kibicom Legii zabrać miejsca aby więcej ludzi z Łodzi miało przyjechać. Dlatego im się nie dziwię.

ale posluchaj z powodu kamieni zwiekszaja strefy buforowe co oznacza ze bedzie mniej miejsc dla widzewiakow... z tego co pamietam na zdjeciach i filmikach to to bylo jakies w sumie 500 miejsce...

wiec jak dla mnie wystarczaloby zrobic tak ze ten sektor po prawej stronie klatki (patrzac na boisko) dac Nam a bufor to bylby luk...

yusta
03-11-2003, 17:27
Cytat z www.widzew.pl :

Lawy doczytaj sobie, że dla Widzewa bedzie mniej biletów. Dostaną 7 tys i na stadionie bedzie 7550 widzów. Gdyby dali Legii Niciarkę byłoby 10 tys, czyli mieliby wiecej kasy, a chyba cienko u nich z finansami.
Te miejsca bedą puste, a mogliby na nich siedzieć Legioniści, tyle że w innym rejonie stadionu. Ale bogatemu wszystko wolno........

Legia już nie musi nikomu nic udowadniać. Dostali 1700 biletów, zrewanżowali się wjazdem na murawę i teraz przyznająć Nam oszałamiającą liczbę wejściówek. Nie widzę więc powodu by dawac im coś więcej ponad przepisowe minimum.

yusta
03-11-2003, 17:29

Nie ma co sie oburzać, fakt oddania wam miejsc kosztem naszych kibicow był nie do przyjecia od samego poczatku.

A poza tym sami pislaiscie, ze to tylko prosba :hmm: a nie żądanie

Ale jakim kosztem? Przecież i tak w tym układzie pozostanie ok 2000 miejsc niewykorzystanych, tyle że w innym rejonie stadionu. Zadowoleni jesteście?

nitek
ale posluchaj z powodu kamieni zwiekszaja strefy buforowe co oznacza ze bedzie mniej miejsc dla widzewiakow... z tego co pamietam na zdjeciach i filmikach to to bylo jakies w sumie 500 miejsce...

wiec jak dla mnie wystarczaloby zrobic tak ze ten sektor po prawej stronie klatki (patrzac na boisko) dac Nam a bufor to bylby luk...

widac mało znasz budowe stadionu Widzewa. Jezeli dano by wam Niciarke to bufory musialy by byc z obu stron, czyli tazke sektor rodzinny.

http://www.widzew.lodz.pl/stadion.php

otworz sobie dokładny plan stadionu i sam zobacz jaka duza czesc stadionu została by wyłaczona dla kibiców Widzewa

kud(L)aty68
Cytat z www.widzew.pl :

Lawy doczytaj sobie, że dla Widzewa bedzie mniej biletów. Dostaną 7 tys i na stadionie bedzie 7550 widzów. Gdyby dali Legii Niciarkę byłoby 10 tys, czyli mieliby wiecej kasy, a chyba cienko u nich z finansami.
Te miejsca bedą puste, a mogliby na nich siedzieć Legioniści, tyle że w innym rejonie stadionu. Ale bogatemu wszystko wolno........

Legia już nie musi nikomu nic udowadniać. Dostali 1700 biletów, zrewanżowali się wjazdem na murawę i teraz przyznająć Nam oszałamiającą liczbę wejściówek. Nie widzę więc powodu by dawac im coś więcej ponad przepisowe minimum.

Yusta - dla przypomnienia na wiosne bylo to samo.

Nitek - wy jacys dziwni jestescie - przecierz pisalem,ze nie chce slyszerc, ze stadion maly, ze cos, itd/itp - wali mnie to. Rozumiesz? Po raz kolejny wchodzi tu Widzewiak i zaczyna - "zrozumcie" A ja juz nie chce rozumiec - przestalo mnie to bawic. Przez pare lat nie wpuszczano nas na Ruch, teraz Widzew, Wisla, Polonia stosuja jakies ograniczenia, ze nie ma miejsca. Dlatego jestem za tym, zebyscie na wiosne dostali dokladnie tyle samo biletow ile my teraz. Legia to nie jest towarzystwo dobroczynne dla biednych widzewiakow, majacych jakis kurnik a nie stadion.
Koniec i kropka - mozesz nie odpisywac, bo to co masz do powiedzenia malo mnie interesuje.

Dziubek
03-11-2003, 17:30
No to co, jedziemy do OBI po kaski :/ Może będą mieli 550 kasków w różnych kolorach ;)

nitek
03-11-2003, 17:33
Lawy doczytaj sobie, że dla Widzewa bedzie mniej biletów. Dostaną 7 tys i na stadionie bedzie 7550 widzów.

+ karnety + wasze 550 to jest 10 tys.

Zostanie sprzedaneych podobno tylko 600 biletow mniej, aby powstały niewielkie sektory buforowe.

nitek
03-11-2003, 17:37
Nitek - wy jacys dziwni jestescie - przecierz pisalem,ze nie chce slyszerc, ze stadion maly, ze cos, itd/itp - wali mnie to. Rozumiesz? Po raz kolejny wchodzi tu Widzewiak i zaczyna - "zrozumcie" A ja juz nie chce rozumiec - przestalo mnie to bawic. Przez pare lat nie wpuszczano nas na Ruch, teraz Widzew, Wisła, Polonia stosuja jakies ograniczenia, ze nie ma miejsca. Dlatego jestem za tym, zebyscie na wiosne dostali dokladnie tyle samo biletow ile my teraz. Legia to nie jest towarzystwo dobroczynne dla biednych widzewiakow, majacych jakis kurnik a nie stadion.
Koniec i kropka - mozesz nie odpisywac, bo to co masz do powiedzenia malo mnie interesuje.

jestes bardzo prosty człowieku, to nie wina kibiców, ze mamy mały stadion. A przepisy sa przepisami. nic a to nie poradzimy, gdyby wasze 2500 nie zajmowalo miejsca naszym to pewnie juz dawno (od czasu remontu stadionu --> załozenia krzesełek) byscie jezdzili w takiej liczbe do nas.

Widziałem wieksze kurniki :buhaha: :/

szczepan
03-11-2003, 17:40
no dobre tylko zeby na wiosne nie bylo placzu ze my nie daje wiecej niz 5% czyli tak cos okolo 650 miejsc...

ile miejsc dostal Lech tak swoja droga?

szczepan
03-11-2003, 17:43
aha i jeszcze jedno przyznanie nam innego sektora byloby takze oplacalne dla Widzewa wprawdzie bilety bylyby tansze za to nie byloby kar za kamienie itp...

nitek
03-11-2003, 17:46
Koszt przystosowania innego sektora dla was tylko na 1 mecz byłby ogormny:

- podwojne ogrodzenia z zasiekmi i głeboko wmurowanymi słupami to nie jest robota na 3 dni, a tyle zostało do meczu.

kud(L)aty68
03-11-2003, 17:47
no dobre tylko zeby na wiosne nie bylo placzu ze my nie daje wiecej niz 5% czyli tak cos okolo 650 miejsc...

ile miejsc dostal Lech tak swoja droga?

Szczepan co do Lecha - czy to wazne? My chcielismy tyle, dostalismy duzo mniej. Czyli Widzew tez dostanie do nas 550 czy 650 - jestem za tym (skad mam pewnosc, ze na wiosne bedzie gadka, jaki to duzy i kiepski sektor dla gosci mamy, co wiecej podejrzewam, ze beda nam udowadniac, ze juz raz dostali 1700 i co nie mozemy dac im drugi raz tyle?),a mam wrazenie, ze wiekszosc nas ma juz dosc tej samej spiewki Widzewa od kilku lat. Najgorsze, ze nie ma sie im jak zrewanzowac za te stale powtarzajace sie kamionki - Po kaski ludu Warszawy, po kaski!!!!!!!!!!

yusta
03-11-2003, 17:52

- podwojne ogrodzenia z zasiekmi i głeboko wmurowanymi słupami to nie jest robota na 3 dni, a tyle zostało do meczu.

Zapomniałeś o drucie kolczastym, albo podłączeniu prądu........

Dziwne, że w Płocku jakoś nie mieli takich problemów.

ems
03-11-2003, 18:02
Lawy doczytaj sobie, że dla Widzewa bedzie mniej biletów. Dostaną 7 tys i na stadionie bedzie 7550 widzów.

+ karnety + wasze 550 to jest 10 tys.

Zostanie sprzedaneych podobno tylko 600 biletow mniej, aby powstały niewielkie sektory buforowe.

czyli kamionka...

c_zary
03-11-2003, 18:22
podwojne ogrodzenia z zasiekmi i głeboko wmurowanymi słupami to nie jest robota na 3 dni, a tyle zostało do meczu.
Czyli dzis sie dowiedziliscie ze z nami gracie?

rolnik
03-11-2003, 18:25

wiadomość z legiaLIVE! z 31 paź. 2003r. :
Od kilku dni Stowarzyszenie Kibiców "Sekcja Sympatyków" stara się o przyznanie większej trybuny dla fanów z Warszawy na piatkowy mecz w Łodzi z Widzewem. Przedstawiciele Stowarszenia spotkali się wczoraj w siedzibie PZPN-u z kibicami i działaczami Widzewa i omówili szereg spraw zawiązanych z tym meczem. Wniosek Legii jest taki, że staramy się o trybune zwaną "Niciarką", gdzie będzie mogło zasiąść około 2 500 kibiców Legii. W ciągu 24 godzin (czyli jeszcze dziś) ma zapaść ostateczna decyzja Widzewa.

Mało rozgarnięci ci widzewiacy... :/

Długi123
03-11-2003, 18:28
A my na tym cierpimy bo 2500 by nas migiem przyjechalo.Ale znowu wygramy i się im odechce przychodzić na mecze '8

Kapse(L)
03-11-2003, 18:41

Zapomniałeś o drucie kolczastym, albo podłączeniu prądu........

Dziwne, że w Płocku jakoś nie mieli takich problemów.

Ja bym na ich miejscu zdjal wszystkie zabezpieczenia z Naszej trybuny tak to bedzie latwiej kamieniami trafic.......

ruud
03-11-2003, 18:44
to kupujemy te kaski? calkiem niezle by wygladalo tyle zoltych lbow, tylko ze nie jestesmy jagielonia :/ . Moze by je przemalowac na zielono?
Jedzcie bez biletow i tak wszyscy wejda. stawiam ze bedzie nas kolo 7 setek. Zalezy jeszcze od specjala... :>

kud(L)aty68
03-11-2003, 18:55
to kupujemy te kaski? calkiem niezle by wygladalo tyle zoltych lbow, tylko ze nie jestesmy jagielonia :/ . Moze by je przemalowac na zielono?
Jedzcie bez biletow i tak wszyscy wejda. stawiam ze bedzie nas kolo 7 setek. Zalezy jeszcze od specjala... :>

Specjala nie bedzie. Trzeba zlozyc zamowienie 7 dni wczesniej. Gdyby Widzew dal odpowiedz w piatek, tak jak zreszta mial to zrobic, to pewnie specjal by byl. A tak? :hmm: ? Mimo wszystko wez pod uwage, ze nie kazdy ma ochote obserwowac latajace meteroryty z tego czegos w rogu. Ja jade na mecz dopingowac moj klub, a nie uchylac sie przed latajacymi pociskami. Moze i zwieksza pule, tak jak mowil "Bosman" ale to bedzie max 700 biletow.
Nie ukrywam, ze jestem mocno wk......

Kiju
03-11-2003, 19:16
Nitek - wy jacys dziwni jestescie - przecierz pisalem,ze nie chce slyszerc, ze stadion maly, ze cos, itd/itp - wali mnie to. Rozumiesz? Po raz kolejny wchodzi tu Widzewiak i zaczyna - "zrozumcie" A ja juz nie chce rozumiec - przestalo mnie to bawic. Przez pare lat nie wpuszczano nas na Ruch, teraz Widzew, Wisła, Polonia stosuja jakies ograniczenia, ze nie ma miejsca. Dlatego jestem za tym, zebyscie na wiosne dostali dokladnie tyle samo biletow ile my teraz. Legia to nie jest towarzystwo dobroczynne dla biednych widzewiakow, majacych jakis kurnik a nie stadion.

Widzisz Kudłaty,po prostu wywyzszasz sie,nic do Ciebie nie dociera.
Nie chcesz słyszec ze stadion za mały?No to idz go napompuj lub rozciagnij,niech teraz kazdy klub powieksza sektor gosci ,bo Legia tak CHCE i gówno ich obchodzi reszta!
Kudłaty ,ciekaw jestem czy gdyby Widzew walczyl o mistrza i zarządal od Legii kawałka krytej lub zylety,bo taką mamy OCHOTE i nie interesuje nas ze kurnik Legii jest zbyt mały,co byc wtedy powiedział.
Zgodziłbys sie na to aby czesc biletow przeznaczonych dla Legii dostali Twoi wrogowie i biletu zabrakłoby np dla ciebie?Pomysl.
Podam przykład:kibice Borussi jada do Monachium ,walcza o mistrza i chce ich pojechac o wiele wiecej niz ma sektor gosci,w Monachium zainteresowanie meczem jest ogromne,bo to klasyk ligi....naprawde sądzicie ze Bayern odda pule biletów swojego klubu dla kibiców wrogiej druzyny?To nonsens i dobrze o tym wiecie.
Robicie z nas dziwaków,ludzi ktorzy robia Wam na złosc,nie docieraja do was fakty.Niektorzy nas rozumieja a niektorzy nie chcą bo sa zainteresowani tylko sobą...niektorzy z Was sa zaslepieni Legia i nie patrza na inne kluby...najlepiej gdyby cała reszta kłaniała sie Wam w pas i całowała w dupe,czytając niektore posty takie odnosze wrazenie.

wysówacie absurdalne rządania a potem czujecie sie urazeni...

550 biletów to dla Was zdecydowanie za mało ,doskonale zdaje sobie z tego sprawe,na ten sektor moze wejsc wiecej osób ,700-800 spokojnie ...i tylko z TEGO powodu nie dziwie sie Waszemu rozgoryczeniu,bo oddanie niciarki od początku nie wchodziło w gre .

ps.
prosze nie prownujcie nas do Plocka.

ps2
wielu z Was ma zal ze wjechalismy Wam na murawe.Moze niektorzy zapomniel,ze chuliganka jeste elementem kibicowania i takie rzeczy sie zdarzają.

Swierzy
03-11-2003, 19:24
Co do tych kaskow to proponuje jakas mala 'helmofoniade' ;)
Szkoda ze dali nam tak malo biletow. :(

_Bart
03-11-2003, 19:38
szkoda wieklka szkoda bo naprawde liczyłem ze to bedzie klasyk jak za dawnych lat

na niciarke nie liczyłem ale na 1000 tak (wiem ze jest mniej miejsc ale bysmy sie pomiscili)

teraz Kiju chyba zdajecie sobie sprawe ze 5% to maks jaki dostaniecie na Wiosne
szkoda ze Wasi dzialacze nie słuchaja Was samych :/

Kawa
03-11-2003, 19:40
ps2
wielu z Was ma zal ze wjechalismy Wam na murawe.Moze niektorzy zapomniel,ze chuliganka jeste elementem kibicowania i takie rzeczy sie zdarzają.
O kurva :fu:
Czyli kamienie tez nie powinny Ci przeszkadzac boto tez element chuliganki i kibicowania?

_Bart
03-11-2003, 19:43
ps2
Czyli kamienie tez nie powinny Ci przeszkadzac boto tez element chuliganki i kibicowania?

Kawa a co kamienie maja wspolnego z chuliganka ?

Co do tematu wjazdu na murawe to chyba nie powinnismy sie wypowiadac gdyz nie wszyscy maja o tym pojecie wiec po co jakies niedomowienia

Kawa
03-11-2003, 19:46
ps2

Kawa a co kamienie maja wspolnego z chuliganka ?

Co do tematu wjazdu na murawe to chyba nie powinnismy sie wypowiadac gdyz nie wszyscy maja o tym pojecie wiec po co jakies niedomowienia
Dla niektórych maja sporo.

Koko
03-11-2003, 19:46
[quote=kud(L)aty68]

550 biletów to dla Was zdecydowanie za mało ,doskonale zdaje sobie z tego sprawe,na ten sektor moze wejsc wiecej osób ,700-800 spokojnie ...i tylko z TEGO powodu nie dziwie sie Waszemu rozgoryczeniu,bo oddanie niciarki od początku nie wchodziło w gre .

No i właśnie myślę, że to jest powód rozgoryczenia. Gdybyśmy dostali 800 biletów to może nie byłoby tak źle. Co prawda spokojnie wykupilibyśmy jeszcze więcej biletów, ale wtedy przynajmniej wiadomo by było, że coś staracie się zrobić. Ja osobiście nie mam pretensji o niciarkę, bo po prostu to rozumiem. Ja tez nie oddałbym im naszych sektorów i wywalił stamtąd naszych kibiców. Tylko, że 550 biletów to chyba jakiś żart. Poza tym jestem pewien, że znów będzie kamionka. Osobiście nie wiem czy pojadę, bo po prostu nie wiem czy dostanę bilet (chociaż będę próbował), poza tym troche kiepsko z transportem. Pierwszy mój wyjazd to na Widzew w maju, zajebiste wspomnienia i teraz również czekałem z niecierpliwością. Niestety może się okazać, żę na następną wizytę w Łodzi poczekam przynajmniej rok.

kud(L)aty68
03-11-2003, 19:47

Widzisz Kudłaty,po prostu wywyzszasz sie,nic do Ciebie nie dociera.
Nie chcesz słyszec ze stadion za mały?No to idz go napompuj lub rozciagnij,niech teraz kazdy klub powieksza sektor gosci ,bo Legia tak CHCE i gówno ich obchodzi reszta!
Kudłaty ,ciekaw jestem czy gdyby Widzew walczyl o mistrza i zarządal od Legii kawałka krytej lub zylety,bo taką mamy OCHOTE i nie interesuje nas ze kurnik Legii jest zbyt mały,co byc wtedy powiedział.
Zgodziłbys sie na to aby czesc biletow przeznaczonych dla Legii dostali Twoi wrogowie i biletu zabrakłoby np dla ciebie?Pomysl.
Podam przykład:kibice Borussi jada do Monachium ,walcza o mistrza i chce ich pojechac o wiele wiecej niz ma sektor gosci,w Monachium zainteresowanie meczem jest ogromne,bo to klasyk ligi....naprawde sądzicie ze Bayern odda pule biletów swojego klubu dla kibiców wrogiej druzyny?To nonsens i dobrze o tym wiecie.
Robicie z nas dziwaków,ludzi ktorzy robia Wam na złosc,nie docieraja do was fakty.Niektorzy nas rozumieja a niektorzy nie chcą bo sa zainteresowani tylko sobą...niektorzy z Was sa zaslepieni Legia i nie patrza na inne kluby...najlepiej gdyby cała reszta kłaniała sie Wam w pas i całowała w dupe,czytając niektore posty takie odnosze wrazenie.

wysówacie absurdalne rządania a potem czujecie sie urazeni...

ps.
prosze nie prownujcie nas do Plocka.

ps2

Ok. Uwazasz, ze jestesmy zaslepieni Legia? A Ty Widzewem nie jestes? Nie rozsmieszaj mnie. Powiedz mi wiec:
1. Dlaczego to my mamy zawsze rozumiec? Tylko odpowiedz z sensem.
2. Uwazasz, ze wjazdy na plyte to chuliganka? Bo dla mnie to kretynizm. Chcesz sie napier....to sie ustaw z ekipa chuliganska, a nie wjezdzasz na plyte. Jakie sa efekty takiej "chuliganki" wszyscy dobrze wiemy - zamkniete stadiony, zakazy wyjazdow etc. Dla przypomnienia to my bylismy bardziej od Was poszkodowani, bo nie weszlismy na Lecha.

Masz do nas pretensje, ze nie podoba sie nam Wasza decyzja. A ja mysle, ze to chodzi o dobra wole - mozna bylo sie dogadac, ze weszliscie do nas w zeszlym roku w takiej ilosci jak weszliscie? Nie zapominaj komu to zawdzieczacie - nie zarzadowi, tylko kibicom. To jak? U nas mozna? U was nie? I co? Wracamy znowu do punktu wyjscia - my musimy zrozumiec Was. W druga strone juz to nie dziala. Dlatego jestem za tym, zebyscie wchodzili do nas w dokladnie tej samej ilosci, jak my do Was. Pamietasz rozmowy przed kolejnymi meczami? Niektorzy od Was pisali, ze skoro my dajemy Wam 60% sektora, to Wy tez nam dacie 60% - nawet wyliczenia byly ile to bedzie dokladnie wejsciowek.
Dla mnie to jest chore. No i jeszcze ta kamionka....W kaskach bedziecie wpuszczac? Czy bedzie konwiskata mienia?

Ps. Rownie dobrze moglbym napisac, ze 1700 blietow dla Was w zeszlym roku to byl absurd, ale jakos sie udalo.

ruud
03-11-2003, 19:52

Specjala nie bedzie. Trzeba zlozyc zamowienie 7 dni wczesniej. Gdyby Widzew dal odpowiedz w piatek, tak jak zreszta mial to zrobic, to pewnie specjal by byl. A tak? :hmm: ? Mimo wszystko wez pod uwage, ze nie kazdy ma ochote obserwowac latajace meteroryty z tego czegos w rogu. Ja jade na mecz dopingowac moj klub, a nie uchylac sie przed latajacymi pociskami. Moze i zwieksza pule, tak jak mowil "Bosman" ale to bedzie max 700 biletow.
Nie ukrywam, ze jestem mocno wk......

szkoda specjala, wiecej ludzi by sie zabrało. Dziwie sie widzewiakom naprawde maja konkretna ekipe a i kamienie nie pasuja do "ludzi honoru"
:> Ale nawet kaski nie dawaly by 100% pewnosci, bo sam w maju widzialem jak ludzie dostawali nie tylko kamieniami w twarz - wtedy pozostaje tylko zakup kasku dla bramkarza hokejowego '8
a tak na moje oko to do tego sketora wejdzi kolo 800 osob spokojnie
pozdro

kud(L)aty68
03-11-2003, 20:00
szkoda wieklka szkoda bo naprawde liczyłem ze to bedzie klasyk jak za dawnych lat

na niciarke nie liczyłem ale na 1000 tak (wiem ze jest mniej miejsc ale bysmy sie pomiscili)

teraz Kiju chyba zdajecie sobie sprawe ze 5% to maks jaki dostaniecie na Wiosne
szkoda ze Wasi dzialacze nie słuchaja Was samych :/

Nic dodac nic ujac - 800-100 biletow mogli dac na spoko. Wtedy raczej nikt nie mialby pretensji. A teraz "ludzie honoru" sie dziwia naszym reakcjom.
Poza tym _Bart - oni sobie nie zdaja sprawy, zobaczysz, ze przyjdzie faks z zamowieniem na 1700 albo i lepiej, bo nasz sektor jest wiekszy.....

Kiju
03-11-2003, 20:06
Kudłaty,nie odpowiedziales mi na pytanie,czy zgodziłbys sie aby częsc biletów przeznaczonych dla Was oddano ,kibicom Widzewa .
Ciekawi mnie to.

Co do wjazdów na murawe,jest to częsc chuliganki ktora jest obecna na naszych stadionach i doprawdy Legia tez jest zasłuzona na tym polu,wiec prosze-nie umoralniajcie nas...

Kazdy przedstawia swoje argumenty,ja co mialem napisac i wytłumaczyc juz zrobiłem a i tak niektore sprawy były opisywane po kilka razy.

Jezeli bedziecie miec ochote to na wiosne dacie nam przysługujace 5% biletów i tyle,co prawda nikt z Was na pozostałych miejscach nie usiadzie ,lecz to zawsze jakas forma rewanżu za naszą "złośliwość".

Kiju
03-11-2003, 20:10
Nic dodac nic ujac - 800-100 biletow mogli dac na spoko. Wtedy raczej nikt nie mialby pretensji. A teraz "ludzie honoru" sie dziwia naszym reakcjom.

Jezeli wydaje wam sie ze o przyznaniu biletów decyduja tylko kibice,to naprawde zyjemy chyba w innym swiecie.
Dobrze wiecie ze i prezydent miasta i wojewoda i policja sa i tak wystraszeni,często nie doceraja do nich zadne argumenty,szczegolnie po ostatnich zadymach....
No ale co tam...jebac kibiców "Ludzi Honoru",to i tak ich wina.

Adams_
03-11-2003, 20:13
Kudłaty,nie odpowiedziales mi na pytanie,czy zgodziłbys sie aby częsc biletów przeznaczonych dla Was oddano ,kibicom Widzewa .
Ciekawi mnie to.

To moze ja odpowiem:

1998 lub 99 - Vincenza, oddalismy kibicom z wloch pol trybuny krytej
2000 rok - final PL -//- czarnym ludkom -//-
2003 rok - liga -//-

kud(L)aty68
03-11-2003, 20:15
Ciekawi mnie to.

Co do wjazdów na murawe,jest to częsc chuliganki ktora jest obecna na naszych stadionach i doprawdy Legia tez jest zasłuzona na tym polu,wiec prosze-nie umoralniajcie nas...

Kazdy przedstawia swoje argumenty,ja co mialem napisac i wytłumaczyc juz zrobiłem a i tak niektore sprawy były opisywane po kilka razy.

Jezeli bedziecie miec ochote to na wiosne dacie nam przysługujace 5% biletów i tyle,co prawda nikt z Was na pozostałych miejscach nie usiadzie ,lecz to zawsze jakas forma rewanżu za naszą "złośliwość".

Kiju - zadales retoryczne pytanie, a z tego wiem, to na takie pytanie nie trzeba odpwoiadac, skoro odpowiedz jest wiadoma.
Ponizej masz cos co chyba bedzie mozna przyjac za oficjalne stanowisko stowarzyszenia, a na pewno czesc tego stanowiska: "Z tego calego tematu wniosek nasuwa sie jeden: w rundzie rewanzowej trzymac sie bedziemy przepisow pzpn 5% od pojemnosci stadionu i utworzymy taki sektor na którym bedzie mogla sie pomiescic podobna ilosc kibicow przyjezdnych a w poblizu sektoru dla przybyszy z innych klubow utworzymy "rzekomy" sektor rodzinny"
Ja rowniez nie doczekalem, sie odpowiedzi, ale to szczegol.

Adiq
03-11-2003, 20:22

Kiju ty też chyba nie chcesz zrozumieć, że gdybyście dali nam Niciarkę lub jakaś jej odpowiednią część to nie potrzeba by robić żadnych sektorów buforowych. Przy okazji zarobilibyście, a problem kamieni by się rozwiązał. To jest taktyka psa ogrodnika. I w ogóle gdzie są ci karneciarze, którzy będą swoje miejsca na piątkowych sektorach buforowych? Już nie stanowią problemu?

Widzisz Kiju, wy dostaliście te 1700 biletów po niełatwych negocjacjach z klubem, a wy jako kibice Widzewa w rewanżu nie potraficie załatawić nam od razy tych 700-800 biletów o których mówisz. Gdybyście byli honorowi to stanęlibyście na głowie, żeby bez żadnych dodatkowych negocjacji z naszej strony były te dodatkowe bilety! Dlatego na wiosnę będzie was u nas 650 i ani jednej osoby więcej.

Skanda(L)
03-11-2003, 20:30
2. Uwazasz, ze wjazdy na plyte to chuliganka? Bo dla mnie to kretynizm. Chcesz sie napier....to sie ustaw z ekipa chuliganska, a nie wjezdzasz na plyte. Jakie sa efekty takiej "chuliganki" wszyscy dobrze wiemy - zamkniete stadiony, zakazy wyjazdow etc. Dla przypomnienia to my bylismy bardziej od Was poszkodowani, bo nie weszlismy na Lecha.

ustawki ustawkami ale chuliganka na stadionach to najbardziej tradycyjna forma chuliganki! i nie ma co miec pretensji o to ze Widzew wjechal wtedy na murawe. dla mnie mowienie ze "tak sie nam odwdzieczyliscie za 1700 biletow" to glupota.

a co do porownania Bayernu z Dortmundem to Borussia dostaje kilka tysiecy biletow wiec sprawa sie przedstawia troche inaczej a poza tym fani Borussii moga sobie w barwach usiasc na kazdym sektorze stadionu i nikt im nic nie zrobi! tak jest zreszta w calej Bundeslidze.wiec jak nie ma biletow na sektor gosci to niektorzy siedza oficjalnie na sektorah gospodarzy! wyobrazasz to sobie w piatek??? ja bym sobie zyczyl zeby zorganizowana gruba powiedzmy 200 lub wiecej osob weszla incognito na niciarke poczym by usiadla najblizej sektora gosci i pokazala kim jest. ciekawe jak by sie to dalej potoczylo?! i czy po zadymach z tym zwiazanych o ile by do nich doszlo 8) by sie cos zmienilo? pewnie tak bo nastepnym razem bysym dostali ze wzgledow bezpieczenstwa 150 biletow. oczywisice jak do tamtej pory by nam odblokowali zakaz wyjazdowy.

kud(L)aty68
03-11-2003, 20:43

ustawki ustawkami ale chuliganka na stadionach to najbardziej tradycyjna forma chuliganki! i nie ma co miec pretensji o to ze Widzew wjechal wtedy na murawe. dla mnie mowienie ze "tak sie nam odwdzieczyliscie za 1700 biletow" to glupota.

Odchodzaca do lamusa z roznych powodow, min. tych wymienionych przeze mnie.

Raffi
03-11-2003, 20:43

Kiju ty też chyba nie chcesz zrozumieć, że gdybyście dali nam Niciarkę lub jakaś jej odpowiednią część to nie potrzeba by robić żadnych sektorów buforowych. Przy okazji zarobilibyście, a problem kamieni by się rozwiązał.

Adiq, jesteś pewien? Bo ja nie jestem, akurat w tej kwestii (od strony rodzinnego)

Co do niciarki, to tak w ogóle trzeba o tym przpominać Widzewowi co roku, bo inaczej nigdy nie zmienią usytuowania tego nieszczęsnego sektora gości. I bardziej z tej strony postrzegam tą prośbę. A gdyby się udało - great. Niemniej trudno się dziwić, że nie dostaliśmy. Z kolei trudno się nie dziwić, że tylko 550 sztuk.
Kibicom Widzewa łatwo przychodzi nazywanie swojego sektora jednym z najlepszych w Polsce(przede wszystkim jeżeli chodzi o pojemność iilość zaskieków), ale zarazem łatwo się tłumaczą, że ta kamionka, to "przez ten sektor". To jak to w końcu jest? Pominę fakt, że u nas z krytej bez trudu można dorzucić cokolwiek nawet w środek sektora gości(różnica wysokości). A jakoś nie jest to powszechne i nagminne.

wymych
03-11-2003, 20:59
[quote=Kiju]
że gdybyście dali nam Niciarkę lub jakaś jej odpowiednią część to nie potrzeba by robić żadnych sektorów buforowych. Przy okazji zarobilibyście, a problem kamieni by się rozwiązał. To jest taktyka psa ogrodnika. I w ogóle gdzie są ci karneciarze, którzy będą swoje miejsca na piątkowych sektorach buforowych? Już nie stanowią problemu?

Ja nie jestem taki pewny w tej kwestji.Jak byśmy wam dali niciarkę(gdybanie) to automatycznie byśmy musieli zamkąć sektor rodzinny (na łuku).Powiem tak nasza wina jest z tymi kamieniami ale wy też nie jesteście tacy święci :/

Adiq
03-11-2003, 21:06
Sektor dla gości jest jak sama nazwa wskazuje przeznaczony dla kibiców drużyn przyjezdnych. Jego pojemność to około 600 miejsc i więcej chyba nie potrzeba... Trudno przypomnieć sobie ekipę, która w ostatnich latach przyjechała do nas w większej liczbie.

Przeczytjacie uważnie ten cytat. Przecież przy takim sposobie myślenia sektor Widzewa nigdy nie będzie większy. Po meczu z nami też napiszą, że nie potrzeba powiększać sektora, bo przyjechało tylko 550 Legionistów. 8- :rotfl:

Trzeba powiedzieć, że sektor dla gości na naszym stadionie jest jednym z lepiej zabezpieczonych w kraju. Kibiców przyjezdnych od miejscowych fanów dzieli podwójny, bardzo solidny płot, z drutem kolczastym u góry oraz dwie bramy. Także nie łatwo jest sforsować taką przeszkodę...

8- :rotfl: :buhaha:

wymych
03-11-2003, 21:13
Trzeba powiedzieć, że sektor dla gości na naszym stadionie jest jednym z lepiej zabezpieczonych w kraju. Kibiców przyjezdnych od miejscowych fanów dzieli podwójny, bardzo solidny płot, z drutem kolczastym u góry oraz dwie bramy. Także nie łatwo jest sforsować taką przeszkodę...

Moim zdaniem prawda,jak by nie kamieniarze to nic wam na stadionie nie grozi ;)

Adiq
03-11-2003, 21:14

Gdyby babcia miała wąsy... 8-

kud(L)aty68
03-11-2003, 21:16
Sektor dla gości jest jak sama nazwa wskazuje przeznaczony dla kibiców drużyn przyjezdnych. Jego pojemność to około 600 miejsc i więcej chyba nie potrzeba... Trudno przypomnieć sobie ekipę, która w ostatnich latach przyjechała do nas w większej liczbie.

Przeczytjacie uważnie ten cytat. Przecież przy takim sposobie myślenia sektor Widzewa nigdy nie będzie większy. Po meczu z nami też napiszą, że nie potrzeba powiększać sektora, bo przyjechało tylko 550 Legionistów. 8- :rotfl:

Odnosnie pierwszego cytatu - Widzewiacy niejednokrotnie mowili, ze ten sektor jest ok. A tylko dla Legii to oni powiekszac sektora nie beda. Tylko co my mamy z tym wspolnego. Nas jezdzi duzo, nie nasza wina, ze kluby, ktore nas "goszcza" olewaja temat.
A drugi - smiech na sali, typ, ktory to pisal nigdy nie byl na tym sektorze w czasie meczu z Legia. Gdyby dostal jakas ceglowka albo kamulcem w baniak moze by go to otrzezwilo....

wymych
03-11-2003, 21:19

A niby jak sobie wyobrazasz ze do was wejdziemy na lotni 8) czy po drabinie ;)

Adiq
03-11-2003, 21:27

A niby jak sobie wyobrazasz ze do was wejdziemy na lotni 8) czy po drabinie ;)
**** mnie obchodzi czy i jak do nas wejdziecie. Jak zdarzyłoby się, że kogoś ten kamień zabije, to też zarzucisz do jego rodziny tekstem "Trzeba powiedzieć, że gdyby nie kamieniarze na stadionie to nic wam nie grozi, bo jest jednym z najbezpieczniejszych w kraju"?

ems
03-11-2003, 21:31
ps2

heh przypomnij sobie pozniejsze oswiadczenie... to prawie donos byl

wymych
03-11-2003, 21:31
ch** mnie obchodzi czy i jak do nas wejdziecie. Jak zdarzyłoby się, że kogoś ten kamień zabije, to też zarzucisz do jego rodziny tekstem "Trzeba powiedzieć, że gdyby nie kamieniarze na stadionie to nic wam nie grozi, bo jest jednym z najbezpieczniejszych w kraju"?

Ok zgoda ale tak to mówisz jak my byśmy tyłko rzucali a wy tyłko obrywali.Od nas też paru miało rozwalone głowy i co od nas dostali 8- Dla mnie to jest chore w 80% wina jest nasza ale wy też nie jesteście bez winy :/

m84
03-11-2003, 21:33
Ta gadka jak dla mnie traci sens. Jedni swoje drudzy swoje i nikt się nie da przekonać. Każdy ze swojej strony uważa ze ma rację. Ja tylko chciałem powiedzieć że na Legię jest teraz duże ciśnienie i pojechaloby na pewno dużo więcej osób. I szkoda że to się zmarnuję bo jeszcze raz potwierdziłoby się jaką potęgę ma Legia jesli chodzi o wyjazdy. Zreszta to i bez tego wiadomo. A co do Widzewa to na dzień dzisiejszy wcale nie byłoby im potrzebne więcej biletów niż 5% pojemności stadionu bo na razie cienko jeżdzą.

m84
03-11-2003, 21:35
ch** mnie obchodzi czy i jak do nas wejdziecie. Jak zdarzyłoby się, że kogoś ten kamień zabije, to też zarzucisz do jego rodziny tekstem "Trzeba powiedzieć, że gdyby nie kamieniarze na stadionie to nic wam nie grozi, bo jest jednym z najbezpieczniejszych w kraju"?

Ok zgoda ale tak to mówisz jak my byśmy tyłko rzucali a wy tyłko obrywali.Od nas też paru miało rozwalone głowy i co od nas dostali 8- Dla mnie to jest chore w 80% wina jest nasza ale wy też nie jesteście bez winy :/

Szkoda że mieliśmy stać i patrzeć jak Nas kamienie trafiają. Z pewnościa każdy normalny by tak zrobił

Adiq
03-11-2003, 21:35

Wiadomo, że kamienie lecą w obie strony. Mniejsza o to czy lecą w formie rewanżu czy też nie, wina i tak będzie leżeć po stronie Widzewa, który nie umie od kilku ładnych lat zabezpieczyć odpowiednio sektora dla gości, aby takie zjawisko wyeliminować.

emde
03-11-2003, 21:42
Ja od poczatku nie liczylem na Niciarke i bardzo bym byl zaskoczony gdybysmy ją dostali.

Jednak 550 biletow to przegiecie i Kiju ( i reszta z RTSu) musicie to przyznac ze na tym sektorze zmiessci sie niemal dwa razy wiecej ludzi. To mnie drazni i mam nadzieje ze dostaniemy przynajmniej 800biletow.

ps. Nie placzcie ze Widzew wjechal nam na murawe bo dobrze wiecie co Legia by zrobila z otwarta bramka na meczu w Lodzi...

wymych
03-11-2003, 22:22
Jednak 550 biletow to przegiecie i Kiju ( i reszta z RTSu) musicie to przyznac ze na tym sektorze zmiessci sie niemal dwa razy wiecej ludzi. To mnie drazni i mam nadzieje ze dostaniemy przynajmniej 800biletow.

Całkowicie się z tobą zgadzam 8)

ems
03-11-2003, 22:33
Ja od poczatku nie liczylem na Niciarke i bardzo bym byl zaskoczony gdybysmy ją dostali.

ps. Nie placzcie ze Widzew wjechal nam na murawe bo dobrze wiecie co Legia by zrobila z otwarta bramka na meczu w Lodzi...

wlasnie nie o to chodzi... chodzi o pozniejsze... robienie z siebie cipek...

wymych
03-11-2003, 22:36
wlasnie nie o to chodzi... chodzi o pozniejsze... robienie z siebie cipek...
Mógłbyś rozwinąć swoją myśł :buhaha:

ems
03-11-2003, 22:36
moment, zaraz wkleje tutaj tresc oswiadczenia kibicow Widzewa

ok jadzeim

Oświadczenie kibiców Widzewa

Już w drodze z dworca na stadion policjanci prowokowali zupełnie spokojnych kibiców bijąc tarczami i pałkami, ubliżając im. Policjanci na koniach wjeżdżali w tłum. Konie tratowały kibiców. Kiedy 1500 kibiców dotarło na stadion okazało się, że brama jest zamknięta, a organizatorzy czy też wyznaczeni przez nich do obsługi meczu ludzie, nie mieli zamiaru jej otwierać.

Pierwsi kibice Widzewa byli już 1,5 godziny przed meczem. Ale nikt nie chciał ich wpuścić. Było to złośliwe i celowe działanie. Kibice spotykali się jedynie ze zgryźliwymi docinkami i uśmiechem ze strony ochrony. Zaczęto ich wpuszczać dopiero po 30 minutach od rozpoczęcia spotkania. Ochroniarze robili to pojedynczo, za każdym razem zamykając metrowej szerokości furtką. Ludzie, który byli z tyłu nie wiedząc co się dzieje pchali się do przodu. Policja wraz ochrona biły i odpychała niewinnych ludzi, w tym kobiety i kilkuletnich chłopców. Wiele osób zemdlało. Niewidomy kibic Marcin Kaczorowski został kilkakrotnie uderzony policyjną pałką i przyciśnięty furtką. Ochroniarze próbowali kraść szaliki i flagi.

Po wejściu wie wolno było skorzystać z toalet i punktu gastronomicznego. Dla wielu osób brakowało miejsca na sektorze mimo, że zapłacili za bilet 20 złotych musieli stać na schodach za trybuną. Policja blokowała resztę sektora. Choć mogli, nie chcieli się odsunąć. Bezsilność, niemiłosierny ścisk, brak poczucia swobody wzbudziły agresję u kibiców.

Kibice Legii podpalili na trybunie flagę w barwach Widzewa. Wywiesili na płocie flagę "Arbeit Mach Frei". Napis ten wisiał w Oświęcimiu, gdzie mordowano ludzi. Kibice Legii ułożyli z kartek nad głowami napis "Witamy w piekle". Co to miało znaczyć? Dlaczego organizatorzy na to pozwolili? Ostatni kibice weszli na stadion ok. 75 minuty spotkania. Wiadomo, że każdy ma określona granice wytrzymałości psychicznej. Wydarzenia opisane powyżej spowodowały, że kilkudziesięciu kibiców Widzewa sforsowało płot.

Mówi się często o Anglii, gdzie wyeliminowano takie zachowania. Jednak prosimy się zastanowić, czy tam policja i organizatorzy meczów postępują jak ci w Warszawie. Dlaczego działacze po wznowieniu meczu pozwoli chodzić po boisku chuliganom Legii? W Warszawie kozłem ofiarnym stali się kibice sprowokowani brakiem profesjonalizmu, chamstwem policji i organizatorów. I właśnie ich chce się za to ukarać. A karę powinni ponieść działacze Legii, którzy sprowokowali te sytuację.
Kibice Widzewa

;( ;( ;( :uhuhu:

dyha
03-11-2003, 22:41

to byly te kamienie co rzucili od was z jednego sektora , przeleciały na naszym i spadły na drugim waszym ;D

wymych
03-11-2003, 22:44

ok jadzeim

Oświadczenie kibiców Widzewa

Już w drodze z dworca na stadion policjanci prowokowali zupełnie spokojnych kibiców bijąc tarczami i pałkami, ubliżając im. Policjanci na koniach wjeżdżali w tłum. Konie tratowały kibiców. Kiedy 1500 kibiców dotarło na stadion okazało się, że brama jest zamknięta, a organizatorzy czy też wyznaczeni przez nich do obsługi meczu ludzie, nie mieli zamiaru jej otwierać.

Pierwsi kibice Widzewa byli już 1,5 godziny przed meczem. Ale nikt nie chciał ich wpuścić. Było to złośliwe i celowe działanie. Kibice spotykali się jedynie ze zgryźliwymi docinkami i uśmiechem ze strony ochrony. Zaczęto ich wpuszczać dopiero po 30 minutach od rozpoczęcia spotkania. Ochroniarze robili to pojedynczo, za każdym razem zamykając metrowej szerokości furtką. Ludzie, który byli z tyłu nie wiedząc co się dzieje pchali się do przodu. Policja wraz ochrona biły i odpychała niewinnych ludzi, w tym kobiety i kilkuletnich chłopców. Wiele osób zemdlało. Niewidomy kibic Marcin Kaczorowski został kilkakrotnie uderzony policyjną pałką i przyciśnięty furtką. Ochroniarze próbowali kraść szaliki i flagi.

Po wejściu wie wolno było skorzystać z toalet i punktu gastronomicznego. Dla wielu osób brakowało miejsca na sektorze mimo, że zapłacili za bilet 20 złotych musieli stać na schodach za trybuną. Policja blokowała resztę sektora. Choć mogli, nie chcieli się odsunąć. Bezsilność, niemiłosierny ścisk, brak poczucia swobody wzbudziły agresję u kibiców.

Kibice Legii podpalili na trybunie flagę w barwach Widzewa. Wywiesili na płocie flagę "Arbeit Mach Frei". Napis ten wisiał w Oświęcimiu, gdzie mordowano ludzi. Kibice Legii ułożyli z kartek nad głowami napis "Witamy w piekle". Co to miało znaczyć? Dlaczego organizatorzy na to pozwolili? Ostatni kibice weszli na stadion ok. 75 minuty spotkania. Wiadomo, że każdy ma określona granice wytrzymałości psychicznej. Wydarzenia opisane powyżej spowodowały, że kilkudziesięciu kibiców Widzewa sforsowało płot.

Mówi się często o Anglii, gdzie wyeliminowano takie zachowania. Jednak prosimy się zastanowić, czy tam policja i organizatorzy meczów postępują jak ci w Warszawie. Dlaczego działacze po wznowieniu meczu pozwoli chodzić po boisku chuliganom Legii? W Warszawie kozłem ofiarnym stali się kibice sprowokowani brakiem profesjonalizmu, chamstwem policji i organizatorów. I właśnie ich chce się za to ukarać. A karę powinni ponieść działacze Legii, którzy sprowokowali te sytuację.
Kibice Widzewa

;( ;( ;( :uhuhu:

Tak właśnie było i jak byś był na naszym miejscu to nie wiem czy być nie był wk...... :/

ems
03-11-2003, 22:48
Tak właśnie było i jak byś był na naszym miejscu to nie wiem czy być nie był wk...... :/

tja, rozczulilo mnie to ciemiezenie przez psy (pomysl chwile dlaczego) i oburzenie o kartoniade...

marecki
03-11-2003, 22:48

8-

bez jaj prosze 8o

to was zmusilo do wyciagniecia ampuli? :/

wymych
03-11-2003, 22:51
bez jaj prosze 8o

Jak uwazasz ze sobie jaja robimy to ja juz tego nie zmienię.Oby was takie cuda u nas nie spotkały 8)

marecki
03-11-2003, 22:53
bez jaj prosze 8o

Jak uwazasz ze sobie jaja robimy to ja juz tego nie zmienię.Oby was takie cuda u nas nie spotkały 8)

wiesz ,ze nie o tym mowie ...

to byla zaplanowana akcja ...

gdyby psiarnia Was woda czestowala ,a ochrona przyjela chlebem i sola.

to i tak byscie wjechali ...

HOOLSHWDP
03-11-2003, 23:02
bez jaj prosze 8o

O to nie musisz się bać że nas spotkają cuda. Nie będziemy w takiej liczbie jak wy byliście u nas. No a co za tym idzie nie rozrkęcimy płotu ponieważ zmieścimy się w klatce, nikt nie będzie musiał wchodzić w 75 min. meczu :buhaha: .

Lawy
03-11-2003, 23:04

No właśnie nie jestem przekonany czy dostaliby więcej kasy (tzn czy byłoby wiecej kibiców). tak czy siak musieliby zrobic te tak zwane jakieś tam :* :* coś tam sektory buforowe 8- . A nawet, niech będzie...chodzi mi o to, że jakby sytuacja była odwrotna i że to że my oddajemy komuś kawałek naszego sektora w takim meczu ale, heh, bedzie Legia miała 10 tysięcy więcej kasy to sorry, ale NIE!!!!!
No i jeszcze większe ryzyko zapłaty PZPN kary:)

Sharn
03-11-2003, 23:36
Powiem tyle, że za te złośliwości nie wpusciłbym Widzewa na rewanż. Powód się znajdzie - w końcu czyszczenie kanałku albo coś.... Zresztą kij im w ...

Nara. 8o

szczepan
03-11-2003, 23:43
powiem szczerze... faktycznie jestesmy rozgoryczeni... rozumiem ze Niciarka nie byla do wrzecia ale 550 biletow na sektor na ktory spokojnie moze wejsc z 760-800 osob to to jest powod wkurwienia i pomstowanie... i dlatego sadze ze powinniescie rownierz dostac to minumum...

i powtarzam juz nie chodzi o Niciarke bo to raczej byl argument na poczatek negocjacji... gorna granica do zbijania... jak widac nie chodzilo Wam o negocjacje

szczepan
03-11-2003, 23:47

nie no to teraz mnie rozwaliles...

Witamy w Piekle cos Wam przeszkadzalo? a flaga piekielko? to co? tez jest zla...?

a co my mamy do tego co robila policja...

a skad wiecie ze nasi chuligani chodzili po murawie...

czyli cala burda byla przez policje i ochrone...

zalosne...

Sharn
03-11-2003, 23:49
Skoro Widzew nie jest w stanie zapewnic bezpieczeństwa 5% kibiców przyjeznych na stadionie (który nomen omen dostał niezłą ocena związku), a nie jest, to powinien to tak zorganizować, żeby mógł. A oddanie niciarki byłoby najlepszym krokiem, bo tam kamienie nie latały i był spokój.
Kompleksy w szafę łodziaki. :]

yusta
03-11-2003, 23:52
Skoro Widzew nie jest w stanie zapewnic bezpieczeństwa 5% kibiców przyjeznych na stadionie (który nomen omen dostał niezłą ocena związku), a nie jest, to powinien to tak zorganizować, żeby mógł. A oddanie niciarki byłoby najlepszym krokiem, bo tam kamienie nie latały i był spokój.
Kompleksy w szafę łodziaki. :]

Dlatego pisałam wcześniej, że PZPN powinien zmusić Widzew do ulokowania sektora gości w innej częsci stadionu. Może tam gdzie kiedyś był :>

*PRZEMO*
04-11-2003, 07:07
słuchajcie przeciez widzew nie musiał oddawac całej niciarki wystarczyło by połowe jak bysmy dostali 1500 to juz by wystarczyło i jeszcze by było miejsce na strafy buforowe i na strefe rodzinna przeciez cała nie musi byc trybuna zajeta, a pozatym sektor dla przyjezdych przydał by sie inny na widzewie i moe taka zmiana dla legii była by rozwiazaniem rowniez dla innych ekip.

Beny
04-11-2003, 07:53
No i wszystko jasne.
Obstawiam, że będzie podobnie jak na poprzednim meczu w Łodzi:
- naszych cały sektor,
- Widzewa reszta stadionu,
- kamionka,
- kiepski doping naszych spowodowany kamionką,
- wyzywanie Legii przez cały stadion,
no i najważniejsze:
- szalona radość po bramkach dla nas,
- stopniowe uciszanie widzewskich sektorów,
- a i wynik też powinien być podobny.

A zapomniałem o całowaniu telewizora i skakaniu po łóżku z radości!
Będzie się działo! :buhaha:

m84
04-11-2003, 08:24
Ja może trochę nie na temat ale przeczytajcie sobie ten temat na forum kibice.pl
http://www.forum.kibice.net/read.php?f=3&i=37886&t=37886
Widać tam że większość nawet najgorszych wrogów jest zgodnych. Jak ktoś ma dużo miejsc w sektorze gości to każdemu przychodzi na myśl Legia i to że to właśnie My jesteśmy w stanie zapałnić klatkę. Jak widać po liczbach z większych klubów tylko Wisła i Widzew dają mało miejsc i robią czasem jakieś dziwne problemy. Taki Lech ma po remoncie mieć 1500 miejsc i liczą że tyle wpadnie Legii na wiosnę. I takie zachowanie mi się podoba. A w ogóle to takie miasta jak Radzionków, Jaworzno czy też Radomsko mają dużo większe sektory dla gości niż Wisła czy Widzew...

nitek
04-11-2003, 08:41

:hmm: dlaczego te buhhahaha :hmm: ? czy jest nie prawda w tym tekscie?

nitek
04-11-2003, 08:46

Nie chciałbym przypomniać waszego oświadczenia, bo to była komedia :rotfl:

marecki
04-11-2003, 08:51

Nie chciałbym przypomniać waszego oświadczenia, bo to była komedia :rotfl:

smialo dajesz ...beda blisko porownamy ...gdzie wiecej Andrsenow 8o

Pesto
04-11-2003, 09:09
widzewiacy - do Katowic po nauki !

(to samo dotyczy gts , jeśli chodzi o pojemność sektora gości)

Beny
04-11-2003, 10:08
Dostałem SMS'a, że specjal wyjedzie o 17 ze Wschodniej.

A to info z oficjalnej:

Pociąg specjalny do Łodzi
04.11.2003, godz.: 11:03:53

Z informacji uzyskanych od Stowarzyszenia Kibiców dowiadujemy się, że bliską finalizacji jest sprawa pociągu specjalnego do Łodzi na mecz Widzew - Legia. Przewidywany wyjazd pociągu godz. 17:00 ze stacji Warszawa Wschodnia. Bilety na mecz będą do nabycia w kasach klubu od czwartku od godz. 10:00. Członkowie Stowarzyszenia zakupują bilety od godziny 10.00 - 11:00. Po godzinie 11:00 - bilety w wolnej sprzedaży. Przy zakupie biletów prosimy o posiadanie przy sobie dowodu tożsamości (lista wyjazdowa). Cena bietu wynosi 50 zł (bilet na mecz + przejazd pociągiem w obydwie strony).

Grochów
04-11-2003, 11:11
Dostałem SMS'a, że specjal wyjedzie o 17 ze Wschodniej.

A to info z oficjalnej:

Pociąg specjalny do Łodzi
04.11.2003, godz.: 11:03:53

Z informacji uzyskanych od Stowarzyszenia Kibiców dowiadujemy się, że bliską finalizacji jest sprawa pociągu specjalnego do Łodzi na mecz Widzew - Legia. Przewidywany wyjazd pociągu godz. 17:00 ze stacji Warszawa Wschodnia. Bilety na mecz będą do nabycia w kasach klubu od czwartku od godz. 10:00. Członkowie Stowarzyszenia zakupują bilety od godziny 10.00 - 11:00. Po godzinie 11:00 - bilety w wolnej sprzedaży. Przy zakupie biletów prosimy o posiadanie przy sobie dowodu tożsamości (lista wyjazdowa). Cena bietu wynosi 50 zł (bilet na mecz + przejazd pociągiem w obydwie strony).

Nie no *****,to jest juz przesada ! Jak ten specjal ma kosztowac 5 dyszek to lepiej jakby go w ogóle nie bylo 8o 8- <chodz i tak oczywiscie jade,ale cos mi sie nie zgadza ta cena >
Ps.W sprawie biletów itp.juz sie nie bede wypowiadal,bo duzo juz o tym bylo,a do nich i tak nic nie trafia :/ :]

Danilo
04-11-2003, 11:56
zajebiscie... Ciekawe ile biletów bedzie po tym jak stowarzyszenie zgarnie... NIe wiem jak bedzie ale jak nawet nie bede miał biletu to jade!!

m84
04-11-2003, 12:00
zajebiscie... Ciekawe ile biletów bedzie po tym jak stowarzyszenie zgarnie... NIe wiem jak bedzie ale jak nawet nie bede miał biletu to jade!!

Ostatnio jak był wyjazd do Płocka to też stowarzyszenie miało pierszeństwo w biletach ale i tak dużo ich nie wzięli. Tym tazem pewnie będzie podobnie moim zdaniem

Danilo
04-11-2003, 12:06
mieli pierszeństwo.. mało ubyło bo procentowo było duzo biletów, ale na autokar faktycznie wykupili tylko kilka miejsc

HOOLSHWDP
04-11-2003, 12:13
Jak to dobrzy być w Stowarzyszeniu :rotfl: 8)

Dziubek
04-11-2003, 14:12

No nie wiem czy tak super? Płacić 10 zybla miesiecznie za dostanie biletu na pociąg i na mecz to na serio super :/
W gescie stowarzyszenia było by dawać np. bilety an pociąg swoim członkom za DARMO!!!

wymych
04-11-2003, 14:20
Ps.W sprawie biletów itp.juz sie nie bede wypowiadal,bo duzo juz o tym bylo,a do nich i tak nic nie trafia :/ :]
z tym się z tobą nie zgodzę bo w niektórych sprawach się z wami zgadzamy ale nie we wszystkich ;)
I juz tak chyba zostanie 8)

disco
04-11-2003, 15:09

No nie wiem czy tak super? Płacić 10 zybla miesiecznie za dostanie biletu na pociąg i na mecz to na serio super :/
W gescie stowarzyszenia było by dawać np. bilety an pociąg swoim członkom za DARMO!!!
a później fajnie się cieszyć z opraw, rac, choreografii. Fajnie mieć 2500 biletów na Płock, fajnie jest chodzic an mecze i zastanawiać się co będzie sie znowu działo z ultras, tak?
Kolego, przemyśll to o czym napisałeś...

Eh, szkoda słów...

Dziubek
04-11-2003, 15:18

a później fajnie się cieszyć z opraw, rac, choreografii. Fajnie mieć 2500 biletów na Płock, fajnie jest chodzic an mecze i zastanawiać się co będzie sie znowu działo z ultras, tak?
Kolego, przemyśll to o czym napisałeś...

Eh, szkoda słów...

Jak tam patrzyłem w ich statut i informacje o nich to widziałem że głownie to pieniadze na te pociagi wydają, a jeśli na oprawe w większej części to ide sie zapisać i cofam to co powiedziałem!!!

Adiq
04-11-2003, 15:42

:hmm: dlaczego te buhhahaha :hmm: ? czy jest nie prawda w tym tekscie?
Pomyśl, bo zadajesz tak głupie pytania, że aż nie chce mi się odpowiadać... :/

HOOLSHWDP
04-11-2003, 15:45

Dla mnie jest to naprawde super :rotfl: .
Nie musze się martwić czy dostane bilecik. A 10 zł to nie aż tak duzy wydatek. Przecież z czegoś Stowarzyszenie musi żyć :> . Nie potrzebuje darmowych biletów, w dzisiejszych czasach nie ma nic za darmo, mi to nie przeszkadza.

domber
04-11-2003, 16:06
50zl szok dlaczego az tyle 15zl bilet na mecz a 35 za pociag :hmm: ja wiem ze pkp to ma kulawo ale bez przesady

Kasja
04-11-2003, 17:11
yyyyhhhh moje kibicowanie niestety skonczy sie tylko przed tv... nie wiem nawet jeszcze gdzie, ale cos wymysle :P
a jeszcze niedawno byla nadzieja ze pojade... :(

Raffi
04-11-2003, 18:00
Prawdopodobnie dlatego, że pociąg trzeba było wynająć w ostatniej chwil, co zwielokrotniło koszta. A w ostatniej chwili, bo działącze łódzcy wbrew obietnicy nie dali do weekendu odpowiedzi w/s liczby biletów...

Do nitka - zabezpieczony to on jest w teorii...Polski kibic zna 1000 sposobów aby obejść zabezpieczenia (mecz Petry np)

PRASKI
04-11-2003, 19:30
nooo, cieszę sie że będzie specjal (i to jeszcze ze Wschodniego), jakby nie bylo specjala to pewnie bym nie pojechał, a tak to sie wbijam do pociągu (jeszcze nie wiem czy z biletem) i jadymyyy :+:

Mrozik
04-11-2003, 19:37
yyyyhhhh moje kibicowanie niestety skonczy sie tylko przed tv... nie wiem nawet jeszcze gdzie, ale cos wymysle :P
Idziemy pić razem, też nie jade ;)

Kasja
04-11-2003, 20:14
Idziemy pić razem, też nie jade ;)
no proste ze tak- trzeba sie bedzie ustawic gdzies na jakies wspolne picie i ogladanie oczywiscie :)
jak ktos jest jeszcze chetny to wiecie... :)
tylko jeszcze trzeba miejscowke wybrac :D

*PRZEMO*
04-11-2003, 20:33
ja tez nie chyba nie pojade :fu: :fu: :fu: :fu:
dzis oddałem PLUS gsm moja ostatnia kase za komore :box:
i niestety czeka mnie pub :/

Muranowiak
04-11-2003, 21:42
No tak! niby nie ma pociągu, a potem nagle wszechmogący bosman załatwia pociąg, tylko trzeba ciutek więcej kasy dołożyć! dziwne!!!! :hmm:
stowarzyszenie rąbie nas jak chce, amy zdesperowani--- :+: kochany bosman załatwił nam pociąg, jużmamy czym jechać! Jędnak robią tez troche dobrego i chwała im za to-- a ja na ich miejscu przy robieniu dobrego też bym sobie chciał dorobić! Grunt to spryt!!!! :bauns:

disco
04-11-2003, 21:48
No tak! niby nie ma pociągu, a potem nagle wszechmogący bosman załatwia pociąg, tylko trzeba ciutek więcej kasy dołożyć! dziwne!!!! :hmm:
stowarzyszenie rąbie nas jak chce, amy zdesperowani--- :+: kochany bosman załatwił nam pociąg, jużmamy czym jechać! Jędnak robią tez troche dobrego i chwała im za to-- a ja na ich miejscu przy robieniu dobrego też bym sobie chciał dorobić! Grunt to spryt!!!! :bauns:

:help: