PDA

Zobacz pełną wersję : Ważne! Pilne! Do Wszystkich Którzy Mają Możliwości!

19rafaello83
01-09-2010, 18:02
Drodzy "Parafianie"...:dziekuje:

Postanowiłem sie tu zarejestrowac gdyz pomyslalem ze kazda okazja moze byc dobra aby osiagnac cel ktory mi przyswieca.
Na poczatek kilka slow o mnie: Od ponad 20 lat jestem "swiadomym" kibicem Legii. W miare mozliwosci w tym czasie bywalem na kazdym spotkaniu zespolu w okolicach mojej miejscowosci. Wiazalo sie to z wieloma wyrzeczeniami ale nie zaluje. Jednak w moim zyciu nadszedl czas na zmiany. Te zmiany moga byc mozliwe wlasnie dzieki Wam.
Otoz, cale swoje zycie mieszkalem w Rudzie Slaskiej co ma miejsce po dzis dzien. Mimo 26 lat na karku nigdy nie bylo mi dane poznanie Warszawy, a co za tym idzie uczestnictwo w meczu Legii na wlasnym terenie. Jednak w tym roku moje najwieksze marzenie sie spelnilo. Bylem na dniu otwartym i meczu z Arsenalem po ktorym dotarlo do mnie ze moje miejsce jest tam - na stadionie z moja kochana druzyna na dobre i na zle!.
Jednak gdyby w zyciu wszystko bylo takie proste nie prosilbym was o pomoc.
Licze ze podejdziecie do tego powaznie i tzw pocztą pantoflową byc moze pozwoli to na dalsze realizacje moich planow.
Mianowicie CHCIALBYM ZNALEŹC PRACE I JAKIES TANIE ZAKWATEROWANIE W WARSZAWIE. Najlepiej jak najblizej Stadionu. Wiem ze ten tekst dla wielu z was zabrzmi glupio, ale wiem tez ze wy jako mieszkancy stolicy macie wieksze mozliwosci z ktorych za waszym przyzwoleniem chcialbym skorzystac. Od kilku lat na Slasku pracuje jako kierowca. Mam doswiadczenie w prowadzeniu samochodow dostawczych jak i ciezarowych. W razie pytan chetnie udziele niezbednych wyczerpujacych informacji dodatkowych. Nikogo do niczego nie chce zmuszac. Poprostu tylko w ten sposob bede mogl swietowac na zywo to o czym przez te wszystkie lata marzylem.
JESLI MOZESZ I CHCIALBYS MI W TYM POMOC DAJ MI ZNAC. Z GORY DZIEKUJE ZA ODZEW I CHECI.

DANE KONTAKTOWE:

E-MAIL: NESTIORUK.R@GMAIL.COM
GG: 5252833
LUB PRIV