PDA

Zobacz pełną wersję : Jak nabyć koszulkę LEGII??

nuhi
30-10-2003, 16:33
Jestem z Sosnowca i chciałbym kupić sobie koszulkę Legii (oryginalną z adidasa z sezonu 2003/2004), czytałem gdzieś, że można ją kupić tylko w jednym sklepie w Warszawie. Jednak ja nie mam takiej możliwości bo w Warszawie bywam bardzo,bardzo rzadko. Nie orientuje się ktoś z was czy jest coś takiego jak sprzedać wysyłkowa w tym sklepie?? Z góry dzięki za odpowiedź.

m84
30-10-2003, 17:15
Może spróbuj luknąc na stronkę http://www.fanshop.pl/ Tam jest sporo rzeczy Legii-są też koszulki. No i przede wszystkim sprzedaż wysyłkowa...

Tuzin...
30-10-2003, 18:04
Ale on chcial oryginalna.

Na Twoim miejscu to bym sie wstrzymal do stycznia kiedy beda koszulki z reklamami, bo te co sa teraz tylko ze znaczkiem Adidasa i eLka nie wygladaja rewelacyjnie...

Długi123
30-10-2003, 20:40
Dokładnie,poczekaj do stycznia a poza tym na stronie klubowej www.legia.pl jest zakładka sklep i myslę,że do stycznia ją uruchomią.Koszulka z Królewskim ma kosztować 120 zł chyba,ze dojdą jeszcze nowi sponsorzy to podrożeje.

Porter
31-10-2003, 08:29
teraz w sklepiku jest koszulka z królem , ale nie oryginalna (nie adidas) a koledzy dobrze mówią , w styczniu bedzie oryginałka , poczekaj !
POZDROWIENIA DLA SOSNOWCA ! :)

nuhi
31-10-2003, 08:46
Macie rację, narazie nadowolę się tą koszulka za 40 zł, która jest na www.legialive.pl/sklep, a w styczniu kupię (mam nadzieję) oryginalną za 120 zł (ewentualnie drożej). Tylko czy ta koszulka za cztery dychy ma jakieś nazwisko, bo z tego co widzę tam jest Saganowski ... (przynajmniej tak mi się wydaje). Dzięki wszystkim za odpowiedź i pomysły.

Dzięki za pozdrowienia dla Sosnowca.
Pozdro dla Wawy i wszystkich kibiców Legii w całej Polsce.

Klopers
05-11-2003, 17:18
Ale on chcial oryginalna.

Na Twoim miejscu to bym sie wstrzymal do stycznia kiedy beda koszulki z reklamami, bo te co sa teraz tylko ze znaczkiem Adidasa i eLka nie wygladaja rewelacyjnie... No to kupi normala podjedzie do W-wy i w jednym z punktow Adiego (wiem jaki 8) ) nadrukuje

Bondek RedStar'sAlcoholic
05-11-2003, 17:37
Tylko czy ta koszulka za cztery dychy ma jakieś nazwisko, bo z tego co widzę tam jest Saganowski ...

tak nie mylisz sie z tego co wiem to wlasnie Sagana nazwisko na niej widnieje

AVE LEGIA!!

dyha
05-11-2003, 17:54
A to bedzie ta z ta reklamą co teraz czy z kolumną Zygmunta ??

Herman
05-11-2003, 18:32
Nowa będzie z nowym znakiem Królewskiego o ile się nie mylę.
Jeśli chcesz koniecznie teraz kupić orginalna koszulkę, to w Warszafce kupisz ją w zasadzie w każdym sklepie Adidasa lub Atleths Foot.

ruud
05-11-2003, 18:35
oryginalne koszulki z tym duzym logiem krola, lotem ,canalem sa w sklepiku przy kortach za 140 zl. z tego co wiem w adidasach sa tylko z elka

Łysolek
05-11-2003, 18:40
oryginalne koszulki z tym duzym logiem krola, lotem ,canalem sa w sklepiku przy kortach za 140 zl. z tego co wiem w adidasach sa tylko z elka

ooo DZIĘKI ZA INFO !!! :+: