PDA

Zobacz pełną wersję : Pytania i dyskusje niepełnosprytne

Strony : [1] 2 3

mort
25-08-2010, 21:09
Nie chce marnować Waszego wysiłku intelektualnego jaki wkładacie w produkowanie postów, które następnie my usuwamy//edytujemy/deprecjonujemy swym komentarzem.

Od tej pory dokonania wyjątkowo wybitnych twórców będą lądować w tym temacie tak, aby każdy zainteresowany mógł zapoznać się z Waszą twórczością oraz aby pozostał po niej ślad dla potomnych.

Oczywiście o wybitności posta nie świadczy wyłącznie jego treść ale również kontekst w jakim został napisany (vide post o krzyżu w temacie o budowie stadionu tudzież o papierowej karcie kibica w temacie o dopingu na Bełchatowie).

Zachęcam tych najwybitniejszych (mam kilka bardzo mocnych kandydatur) do wpisywania swoich postów od razu tutaj - oszczędzicie modom roboty z przenoszeniem, współforumowiczom niezainteresowanym Waszą twórczością lektury a sobie samym dezorientacji "gdzież przepadl efekt mych tygodniowych przemysleń?!".

Na koniec każdego miesiąca spróbujemy podsumować statystyki tak by każdy wiedział kogo posty może pominąć bez czytania gdyż ich głębia może wywrzeć na nim porażające wrażenie.

Spróbujmy dorobić się naszej własnej Galerii Sław!!!

b.
25-08-2010, 22:01
Mort - http://forum.legialive.pl/showthread.php?t=7305 :cool: :p

Nie no, temat dobry, bo niektórych tematów ostatnio czytać się nie da :jejku:

edit: no i też dokonałem autodissu :lol:

dostojny kocur
25-08-2010, 22:59
Wpisuje się, kiedyś pokaże dzieciom!!

Fester
25-08-2010, 23:00
a można wpisywać miasta?

mort
26-08-2010, 05:27
można :lol:

chyba cały temat o meczu z Bełchatowem tu przekleję

kiubz
26-08-2010, 12:20
Naprawdę...dobrze się zastanówcie o czym piszecie.

.

tak się zastanowiłem i mam pytanie mimo wszystko. co z oprawo na tym meczu? bedzie?

PeCe
26-08-2010, 13:09
A może by zrobić jakąś ulotkę z prośbą o nie gwizdanie, bo zagłusza to doping? Nie mówię o całkowitym zakazie, ale żeby ludzie się jakoś ogarnęli, a i w młynie nie ma sensu gwizdać na bluzgi przyjezdnych, bo tylko oni wtedy wiedzą, że są słyszalni. I jeszcze kwestia " biegnij *****, podaj, strzelaj ". Miałem wrażenie na Cracovii, że tego było niesamowicie dużo na Żylecie, szczególnie w czasie zmian piosenek, gdy gniazdowy mówi co i jak teraz, to ludzie zamiast słuchać, fetują piłkarzy, szczególnie na skrajnych sektorach. Tak samo nie mówię, żeby zakazać palenia, ale można chyba wytrzymać 45 min bez szluga, dopingując w tym czasie?

Andrzej
26-08-2010, 13:15
Tak samo nie mówię, żeby zakazać palenia, ale można chyba wytrzymać 45 min bez szluga, dopingując w tym czasie?

o ta, jeszcze co. :lol:
poza tym dajcie spokój z tym, żeby nie gwizdać, nie emocjonować się piłką itd. to są normalne odruchy i temu się nie da zapobiec, zwłaszcza, że obecny młyn ma ponad 6 tys. i zawsze znajdą się tam tacy, którzy oprócz tego, że dopingują oglądają też mecz.

Jastrząb
26-08-2010, 13:23
poza tym dajcie spokój z tym, żeby nie gwizdać, nie emocjonować się piłką itd. to są normalne odruchy i temu się nie da zapobiec, zwłaszcza, że obecny młyn ma ponad 6 tys. i zawsze znajdą się tam tacy, którzy oprócz tego, że dopingują oglądają też mecz.

Ja popieram, nie będę palił na Bełchatowie :prawi:

Bo nie idę :D

daimler
26-08-2010, 13:25
Jedno krzesełko ujebane farbą czy nie wiem czym do czyszczenia po meczu mniej :prawi:

PeCe
26-08-2010, 13:33

Nie no dobra, w sumie może macie rację, za sztywno też być nie może :) Chodzi mi o to, żeby jak najwięcej osób na Żylecie cały czas śpiewało ;) Może to wszystko będzie zbyt sztywne. A co szlugów, to dalej podtrzymuję, że można palić przed meczem, w przerwie i po meczu :)

E: Daro, zgadzam się. Moim zdaniem dużo fajniej by było, gdyby " Hej Legia gol ", było bez klaskania, tylko przy samych bębnach, bo i fajnie brzmi i można się przy tym fajnie bawić :)

E2: Daimler, trochę się już wycofałem z tego co napisałem :p Nie no ok, najważniejszy jest spontan. Chciałem tylko zwrócić uwagę na jakieś tam marginalne mankamenty, które psują doping, a chyba wszystkim zależy na poprawie jego jakości :) Nie chodzi o sztywne regulaminy wewnętrzne tylko o zaangażowanie :)

daimler
26-08-2010, 13:36
Ja pierdolę :lol:
Nie palić! Nie gwizdać! Nie tupać! Nie skakać (chyba, że na komendę)! Nie buczeć! Nie ziewać!

chyba Was do reszty pojebało :lol: niektórzy chyba zapomnieli po co przychodzą na stadion :poddaje:

Bo przychodzę się dobrze bawić. A dobra zabawa po spierdolonym tygodniu w fabryce to śpiewy, gwizdy, amok i bluzgi. I ****!

Emkaen
26-08-2010, 13:53
tak się zastanowiłem i mam pytanie mimo wszystko. co z oprawo na tym meczu? bedzie?

Ja myślę, że najlepiej będzie jak NS przed każdym meczem będzie informować o tym czy będzie oprawa i o tym co to będzie za oprawa. Wtedy będziemy mogli dyskutować na ten temat do woli i krytykować/propsować pomysły.

;)

kiubz
26-08-2010, 13:58
Nie palić! Nie gwizdać! Nie tupać! Nie skakać (chyba, że na komendę)! Nie buczeć! Nie ziewać!

chyba Was do reszty pojebało :lol: niektórzy chyba zapomnieli po co przychodzą na stadion :poddaje:

Bo przychodzę się dobrze bawić. A dobra zabawa po spierdolonym tygodniu w fabryce to śpiewy, gwizdy, amok i bluzgi. I ****!

:lol:

I wszyscy w jednakowej białej koszulce bez kołnieżyka, czy grad czy śnieg czy lato!

Zamknąć temat i założyć trzeci! \')

CywiL
26-08-2010, 13:59

Podpisuję się obiema rękami !
Może ***** wszyscy stańmy tyłem do boiska, wtedy żadna akcja piłkarzy nie będzie nas dekoncentrować. :nienormalny::leze:

Kawa
26-08-2010, 14:01
Podpisuję się obiema rękami !
Może ***** wszyscy stańmy tyłem do boiska, wtedy żadna akcja piłkarzy nie będzie nas dekoncentrować. :nienormalny::leze:

Nich na płachtę jakąś powieszą i będzie spokój :D

daimler
26-08-2010, 14:05
I nagłośnienie! To klucz! Koniecznie nagłośnienie! Ale nie jakies ***** warte nagłośnienie! Nagłośnienie musi być PRO! Z przytupem! Stylowo musi być bo tylko jak nagłośnienie będzie stylowe a nie jakieś chujowe to śpiew bedzie równy i głośny. Proponuję z TEGO (http://www.bang-olufsen.com/) katalogu, :lol: :lol:

daimler
26-08-2010, 14:07
Nagłośnienie ma być inaczej nie śpiewam!! :foch:

edit: w ostateczności jeśli nie będzie nagłośnienia, to trzeba poprosić Mańka żeby wpadł furą. Może Błędowski pozwoli zaparkować na murawie... :hmm:
http://www.wolfautoworks.com/wp-content/uploads/2010/07/basics-of-car-audio.jpg

Jastrząb
26-08-2010, 14:10
I Mikrofon dla każdego! :prawi:

Wtedy będzie pierdolnięcie :D

daimler
26-08-2010, 14:14
Co kasujesz posty małolacik? :D

Andrzej
26-08-2010, 14:15
o to, to. :lol:

cicho bądź Daimos. :prawi: :lol:
coś mi się wydaje, że niektórzy jakby zobaczyli zachowanie na meczach niektórych użytkowników tego forum, to płakaliby tu z miesiąc jak nie lepiej. :lol2:

Kijek
26-08-2010, 14:26

Jak ja powiem, że ma być spokój to spokój będzie ! :D :lol:

coś mi się wydaje, że niektórzy jakby zobaczyli zachowanie na meczach niektórych użytkowników tego forum, to płakaliby tu z miesiąc jak nie lepiej. :lol2:

A to tacy grzeczni chłopcy. :D

kami268
26-08-2010, 14:28
Ja tam apeluję o przyniesienie własnych korków, bo tyle ile coli ostatnio się rozlewało to *****...

Andrzej
26-08-2010, 14:37
Jak ja powiem, że ma być spokój to spokój będzie ! :D :lol:

Kijek jutro wchodzi na 209 w koszulce sekcja bokserska i wszyscy mają się uwalić i nawet nie mruknąć. :prawi: :lol:

daimler
26-08-2010, 14:38
i wszyscy mają się uwalić
że co *****? :o

Andrzej
26-08-2010, 14:39
symetrii nie oglądał? :lol:

Jastrząb
26-08-2010, 14:39
że co *****? :o

Na pizdę :prawi:

rey
26-08-2010, 14:41
Naprawdę...dobrze się zastanówcie o czym piszecie.

Poprzedni temat o tym meczu zamknąłem.

Podważacie autorytet moderatora chyba :lol:

daimler
Na pizdę
N A N I I I I I I I I I I I I I I C H !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

widmo93
Sory,macie jakies namiary na firmy lub osoby zajmujące się wyrobem szalików oczywiście projekt swój będe miał.
Prosiłbym o jakiś link
Dzięki;)

C(L)ZR

Finiks
Sektor 209 "namierzony" na Cracovii

Zakończyła się kolejna edycja akcji "namierzeni". Tym razem nasz fotoreporter "namierzył" kibiców z sektora 209.
35 osób odnalazło się na konkursowym zdjęciu z poniedziałkowego meczu z Cracovią Kraków. Na konkursowych fotkach najszybciej znaleźli się CywiL, Mort, Arczi i Pan Artysta. Wygrywają oni fioletowe koszule firmy Vistula. Dla pozostałych mamy szaliki Legii. Kolejna odsłona konkursu "Namierzeni" już wkrótce!

http://i35.tinypic.com/sl4um8.jpg

rolnik
26-08-2010, 14:49
Klękłem :lol:

Szyman
26-08-2010, 14:50
całe życie z wariatami :rotfl:

arczi
26-08-2010, 14:54
Wałek jak uj :lol:

karpen
26-08-2010, 14:56
Który to Daimler?

arczi
26-08-2010, 14:59
Podpowiedź: Ten z łańcuchem na szyi.

Mortek: Otwieraj z powrotem pierwszy temat :D

widmo93
26-08-2010, 15:22
dzięki ;)) :D:dziekuje:

widmo93
26-08-2010, 16:04
......

Pan Artysta
26-08-2010, 16:08
150 zł za godzinę pracy na kompie
Pozdrawiam

widmo93
26-08-2010, 16:10
Zamiast sie nabijac,bo ktos nie umie a chce przestal bys pisac takie zenujace posty.

arczi
26-08-2010, 16:12
Ano właśnie.
Jesteś żenujący Artycha.

b.
26-08-2010, 16:15
Widmo - Pan Artysta napisał te słowa z zazdrości, bo sam ma problemy z obsługą najprostszych programów na kompie, nawet nie wie gdzie jest klawisz F13 :jejku:

Ale jest na forum jeden user, który fantastycznie projektuje szaliki - pisze pod nickiem Rolnik. Napisz do niego priva, a na pewno chętnie Ci pomoże.

Pozdrawiam

Pan Artysta
26-08-2010, 16:15
No to się forumowicze wystraszyli wielkiego sprzątania i nikt nic nie pisze...

nie masz juz forum niekumatych garbatych ze tu zaczynasz swoje wywody?
idz tam, tam masz takich samych fajnych jak ty sam

widmo93
26-08-2010, 16:16
dzieki,widac ze sa osoby powaznie podchodzace do sytuacji:)
Skieruje go na ten temat;)

Pan Artysta
26-08-2010, 16:17
Zamiast sie nabijac,bo ktos nie umie a chce przestal bys pisac takie zenujace posty.

słuchaj mnie "fajtłapo"
to nie był zart
chces projekt - prosze bardzo tylko stawka jest taka jak napisałem
ps:
podana cena jest ceną netto !

a ze szukasz frajera co zrobi to za free a ty opierdolisz szale na alegro to juz insza inszość
szanuj prace innych to i oni będa ciebie szanować !

widmo93
26-08-2010, 16:20
Ok,ty sobie zyczysz 150zl brutto,ale moze znajda sie takie osoby ,ktore mi pomoga za darmo nawet..
Mysle ze dla osoby ktora ogarnia te sprawy to 10 minut roboty;)

Pozdrawiam Cie Serdzecznie;]

widmo93
26-08-2010, 16:21
a i szali nie opierdole na allegro tylko dla osiedla potrzeba ;)

Pan Artysta
26-08-2010, 16:23
Ok,ty sobie zyczysz 150zl brutto,ale moze znajda sie takie osoby ,ktore mi pomoga za darmo nawet..

Pozdrawiam Cie Serdzecznie;]

netto nie brutto !

widmo93
26-08-2010, 16:23
gamoniem nie jestem znalazlem pare firm ale chcialem czegos wiecej ;)

wrc
26-08-2010, 16:24
Skoro wolny rynek to wezmę stówę + do tego musisz mi zakupić materiały do wykonania projektu (jeden panel podłogowy z ikei długości 140cm i szerokości 20cm oraz 12 farb plakatowych). Ogarnąłbym Ci to w tydzień, styknie?

widmo93
zle przeczytalem -.- zdarza sie.

Pan Artysta

uwielbiam takie podejscie

widmo93
26-08-2010, 16:28
ehh...
Wiedzialem ze zawsze znajda sie osoby ,ktore musza pokomentowac..;)
Czy prosze o tak duzo ?
Rozumiem jak bym prosil o zrobienie czegos wiekszego ale prosze tylko o projekt graficzny ,a nie ktorzy naprawde nie wiadomo po co sie udzielaja.
Chcesz pokomentowac?
Wejdz sobie na nk i skomentuj slit focie
Pozdrawiam was koledzy;)

Pan Artysta
26-08-2010, 16:33
te widmo zapodaj coś jeszcze :lol:

Pan Artysta
26-08-2010, 16:41
dobra widmo jedna rada za darmo !

wpadasz tu jak meteor
nikt cie nie zna i Ty chcesz i masz dostać
bo tak
a ja ci mówię - idz na nk (jak sam piszesz) i tam szukaj frajerów
zrozumiałes czy ci drukowanymi napisać ?

widmo93
26-08-2010, 16:43
Nikt mnie nie zna,zgodze sie.
Ale napewno nie jestem polonista,zebys mi uprzykrzal zycie:)
Projekt moge zrobic sam tylko co mi po tym skoro jakies gowno mi wyjdzie i co zrobie z tego szaliki ? haha

Pan Shat
26-08-2010, 16:45
Nikt mnie nie zna,zgodze sie.
Ale napewno nie jestem polonista,zebys mi uprzykrzal zycie:)
Projekt moge zrobic sam tylko co mi po tym skoro jakies gowno mi wyjdzie i co zrobie z tego szaliki ? haha

skoro nikt Cię nie zna, to jak chcesz zrobić szaliki? Dla kogo?

widmo93
26-08-2010, 16:46
Dla siebie i ziomkow z osiedla.
Przeciez ich nie spale ?-.-

widmo93
26-08-2010, 16:48
a tak po za tym Ciebie Shat znam:D
Prowadzisz doping na CWKS:)

siekan
26-08-2010, 16:53
o ***** :lol:

Pan Shat
26-08-2010, 16:54
Prowadzisz doping na CWKS:)

a no tak, zapomniałem http://forum.legialive.pl/images/smilies/i_jezuuu.gif

ale ja szalika nie potrzebuje :)

widmo93
26-08-2010, 16:59
ty nie ale my chcemy miec swoj projekt,dobra koncze rozmowe bo chyba nie potrzebne sa takie posty;)

3Majcie sie

C(L)ZR

Czaruś
26-08-2010, 17:19
ty nie ale my chcemy miec swoj projekt,dobra koncze rozmowe bo chyba nie potrzebne sa takie posty;)

3Majcie sie

C(L)ZR

ja niekumaty jestem, co znaczy C(L)ZR??

b.
26-08-2010, 17:20
ja niekumaty jestem, co znaczy C(L)ZR??

Cała Legia zawsze razem :mama: :lol:

ps. też chwila minęła, zanim to rozkminiłem :)

Czaruś
26-08-2010, 17:24
Cała Legia zawsze razem :mama: :lol:

ps. też chwila minęła, zanim to rozkminiłem :)
dzięki, myślałem że to jakaś nowa grupa powstała:]
albo Czasami Lubię Zjeść Rybę

Emkaen
26-08-2010, 18:28
5000 tysięcy w stosunko do kosztów mieszkania to faktycznie nie wiele ale to wciąż jednak 5 tysięcy.

bkt
26-08-2010, 18:31
a moim zdaniem jak zrobi sie cos na zasadzie caly stadion odpowiada to male dzieciaczki beda same namawialy starszych zeby spiewac, i bedzie cos w rodzaju mamo, chozmy blizej tej Żylety :)

ogolnie mysle ze ktos kto pomogl by prowadzic doping na innej trybunie nie przeszkadzalby, tylko musial by to robic w sposob docierajacy do mniej ultrasowej spolecznosci.

Pan Shat
26-08-2010, 18:39
ogolnie mysle ze ktos kto pomogl by prowadzic doping na innej trybunie nie przeszkadzalby, tylko musial by to robic w sposob docierajacy do mniej ultrasowej spolecznosci.
Jak Hadaj na Arsenalu: "wszyscy głośno śpiewamy. Ma być ogień!"

żyła
26-08-2010, 18:41
Shat, no nie bądź taki skromny...... :lol:

bkt
26-08-2010, 18:59
pewnie chodzi o to zeby Panów w krawatach, majacych nowe VOLVO XC90 przyciagnac na mecz, oni sa najbardziej skapi i nie pogardza rabatem 5k na nowa chate ;D

BTW niedlugo na Polonii sektor gosci bedzie dla takich ludzi, co chca taniej mieszkanie zbudowac :)

daimler
26-08-2010, 19:12
Nagłośnienie *****!!!

kamilsson
26-08-2010, 19:12
Ponoć najcięższy sektor to 209,a tu widzę największą aktywność pasibrzuchów.....to wam powiem,jakbyście nie wiedzieli oczywiście,bo jak wiecie to dalej nie czytajcie :roll: ;)
W Pizza Hut jest "Festiwal makaronow" czy jakoś tak,za 22pln można wpierdalać do bólu,oczywiście same makarony,wymiękłem przy szóstej porcji.......kto lepszy? :lol:

mort
26-08-2010, 19:15
łoooo...dzięki za info :D

bkt
26-08-2010, 19:16
Chodzi o sponsora. Nie o to co buduje.

mort
26-08-2010, 19:22
Chodzi o sponsora. Nie o to co buduje.

bkt - ja Cie błagam....pisz o rzeczach o których masz choćby minimalne pojęcie.

a jak nie masz pojęcia a masz ciśnienie,żeby napisać to przynajmniej wygoogluj podstawowe informacje :lol:

Nicpoń
26-08-2010, 19:34
dzięki, myślałem że to jakaś nowa grupa powstała:]
albo Czasami Lubię Zjeść Rybę

właśnie wy tu o dopingu i takich tam
dobry sklep rybny na Ursynowie - ale mają być słuszne i zacne okonie (Perca fluviatilis) - babka w rybnym w Piasecznie oparła się mojemu okoniowemu molestowaniu i ma mnie dość
wiem że powinno byc w temacie szukam ale tutaj chyba szybciej znajdę miłośników tej przepysznej ryby

dla zainteresowanych ;)
Osiąga 60 cm długości i masę ciała do 4 kg. Ciało wysokie, bocznie spłaszczone. Łuski małe, ktenoidalne, mocno osadzone w skórze. Pokrywy skrzelowe zakończone ostrymi kolcami, a ich górna krawędź jest ząbkowana. Otwór gębowy duży, przedni, tylna krawędź szczęki sięga do oka.

Grzbiet ciemnozielony, boki jasnozielone. Na grzbiecie i bokach 5–9 poprzecznych, ciemnych smug, brzuch biały lub żółtawy. Pierwsza płetwa grzbietowa szara z ciemną plamą w tylnej części, druga płetwa zielonkawożółta przezroczysta, płetwy piersiowe żółtawe, pozostałe płetwy jaskrawoczerwone. Tęczówka oka żółta. Ubarwienie zmienne w zależności od miejsca przebywania, osobniki żyjące w płytkich prześwietlonych wodach są bardziej jaskrawo ubarwione od tych żyjących w ciemnych, głębokich wodach.

bkt
26-08-2010, 19:34

bkt - ja Cie błagam....pisz o rzeczach o których masz choćby minimalne pojęcie.

a jak nie masz pojęcia a masz ciśnienie,żeby napisać to przynajmniej wygoogluj podstawowe informacje :lol:

Ale mi chodzilo o to ze to wedlug nich przyciagnie Klienta. Nie napisalem ze ja tak uwazam :P
Ok nie sponsora tylko wlasciciela? :P

mort
26-08-2010, 19:40
chodzi WYŁACZNIE o to co budują :D

ludzie jak nie muszą to nie kupią w JW. Naprawdę uważasz,że 5 tysiecy ulgi jest warte tego o czym mozesz poczytać w podlinkowanych wątkach ? a takich wątków w sieci są setki. NIKT kto kupił od Wojciechowskiego nie bedzie chciał miec z nim cokolwiek wiecej wspólnego wiec jego sponsorowanie KSP powoduje tylko,że dziewuchy mają ogromny negatywny "elektorat" u klienteli tego developera :lol:

bkt
26-08-2010, 19:45
Widzisz, ja zrozumialem, ze chodzi Ci o to, ze napisalem ze to sponsor. Ale szczerze mowiac, nie orientuje sie w budownictwie mieszkan i nie wiedzialem, ze tak powazana jest ta firma :) Tak czy siak jesli cos jest chujowe (ja np mieszkania, kibice itd) to i tak nikt tego nie kupi wiec chyba nie bedzie problemu :D

czy to bylo niepelnosprytne? :D

Ja pierdole ta fima jest tak pojebana jak sam W.
poczytalem troche i tylko nie rozumiem tych ludzi czemu ne poszli z tym do prawnikow sprawa jest z gory wygrana.

dostojny kocur
26-08-2010, 20:03
Parostatkiem w piękny rejs!

lans
26-08-2010, 21:25
ten temat, przeczytany od poczatku do konca, ostro ryje banie.:kac:

Jastrząb
26-08-2010, 21:28
testuje se coś

b.
26-08-2010, 21:32
Ja myślę, że najlepiej będzie jak NS przed każdym meczem będzie informować o tym czy będzie oprawa i o tym co to będzie za oprawa. Wtedy będziemy mogli dyskutować na ten temat do woli i krytykować/propsować pomysły.

;)

Jeśli ten post był pisany na poważnie (jeśli jest z ironią to widocznie ja jestem za tępy ;)) - to ma mój głos w marvinach na najbardziej druzgocący post :o

RadO
26-08-2010, 21:33
to ma mój głos w marvinach na najbardziej druzgocący post

W tej kategorii duża konkurencja będzie...

dostojny kocur
26-08-2010, 21:36
Weź ktoś mój jakiś post z tego roku, chciałbym być doceniony i wygrać coś. :(

b.
26-08-2010, 21:36
W tej kategorii duża konkurencja będzie...

no poprzeczka jest zawieszona tak wysoko, że Bubka w najwyższej formie miałby problem :D

deemka
26-08-2010, 21:50
..............................

dostojny kocur
27-08-2010, 01:03
:gol:

mort
27-08-2010, 05:20
:gol:

zagłosuje na tego posta w Marvinach :lol:

Emkaen
27-08-2010, 08:39
Jeśli ten post był pisany na poważnie (jeśli jest z ironią to widocznie ja jestem za tępy ;)) - to ma mój głos w marvinach na najbardziej druzgocący post :o

Spokojnie - to tylko była odpowiedź na pytanie czy będzie jakaś oprawa. Ironie tego postu podkreśla " ;) " na samym końcu.
Heh - no ale dzięki za chęc oddania na mnie głosu ;)

Gregor79
27-08-2010, 10:02
Mozna odniesc wrazenie ze zyleta robi się za mała,skoro po 2 dniach nie było juz wolnych miejscówek.

robert1985_
27-08-2010, 10:06
to może jak rodzinny powiększyli to i nasz też powiększą:kawa:

Breados
27-08-2010, 10:08
Propos Nowej Żylety, ta nie zostanie przeniesiona na trybunę Deyny, kiedy dobudują ostatnią trybunę?

b.
27-08-2010, 10:22
Spokojnie - to tylko była odpowiedź na pytanie czy będzie jakaś oprawa. Ironie tego postu podkreśla " ;) " na samym końcu.
Heh - no ale dzięki za chęc oddania na mnie głosu ;)

No to zwracam honor :piwo:

ps. Rolnik, dostałeś priva od Widma? :lol:

rolnik
27-08-2010, 10:33
:D tak ale nie miałem siły odpowiedzieć :imprezowicz:

arczi
27-08-2010, 10:34
Propos Nowej Żylety, ta nie zostanie przeniesiona na trybunę Deyny, kiedy dobudują ostatnią trybunę?

Idealne pytanie adekwatne do nazwy tego tematu :strach:

Fester
27-08-2010, 10:47
To no chyba normalne, że zostanie przeniesiona! I to w trakcie meczu! Przeniosą nas razem z nią. Tak było w planach.

Włóczykij
27-08-2010, 11:20
co to są Marviny ?

Cypis
27-08-2010, 11:24
chlopak nie jest od nas wiec juz nie przesadzajacie ;)

pzk
27-08-2010, 11:24
Chciałbym zostać gniazdowym, do kogo mam wysłać CV? Dużo płacą?
Czy są jakieś zapisy odnośnie przenoszenia Żylety (o którym napisał Fester) na trybunę Deyny?
No i najważniejsze pytanie. Bendzie oprafa?

b.
27-08-2010, 11:26
Chciałbym zostać gniazdowym, do kogo mam wysłać CV? Dużo płacą?

damianpedziałek@onet.pl

nie wiem ile, ale płacą w judaszowych srebrnikach

Bold
27-08-2010, 11:45
Forfiter! Gary mów ałt!!!

(też se nabije. A co!):humorek:

dostojny kocur
27-08-2010, 12:58
zagłosuje na tego posta w Marvinach :lol:

W jakiej kategorii? :pokemon:

RadO
27-08-2010, 12:58
Bendzie oprafa?

kto to jest ten Oprawa?

ŻbiQ
27-08-2010, 13:10
Taki Czech. Beniek Oprawa.

Nie znam człowieka:leze:

pzk
27-08-2010, 13:11
kto to jest ten Oprawa?

Wydaję mi się, że to ten gość w fioletowej koszulce z 209. Podobno odpowiedzialny jest za Ultraskę, a z racji tego, że jakaś grupa kiboli zbeształa go na ostatnim meczu, Pan Oprawa podobno wziął to do siebie i może go nie być, czyli **** strzelił ultraskę.

RadO
27-08-2010, 13:13
Wydaję mi się, że to ten gość w fioletowej koszulce z 209. Podobno odpowiedzialny jest za Ultraskę, a z racji tego, że jakaś grupa kiboli zbeształa go na ostatnim meczu, Pan Oprawa podobno wziął to do siebie i może go nie być, czyli **** strzelił ultraskę.

Masz na myśli tą grupę agresywnych i pijanych kiboli terroryzującą sektor? Mam nadzieję, że ktoś zrobi z tym porządek :prawi:

pzk
27-08-2010, 13:17
Dokładnie tą grupę. Chyba najlepszym rozwiązaniem byłoby zamknięcie tego patologicznego sektora do końca sezonu. Jeszcze kilka meczy i dojdzie do tragedii, np. ludzie nie będą chcieli kupować biletów na ten sektor. Strach się bać.

kamilsson
27-08-2010, 14:37
Weżcie juz skończcie onanizować sie z tym 209... :kawa:

;) :ucieka:

Francais
27-08-2010, 15:50
Spokojnie - to tylko była odpowiedź na pytanie czy będzie jakaś oprawa.

Bedzie?

Dżon Łejn
01-09-2010, 08:25
będzie oprawa?

Fester
14-09-2010, 09:52
"Serwer jest chilwo przeciążony.

Proszę chwilę zaczekać, próba ponownego połączenia nastąpi automatycznie. "

Szykuje się komplet na Lechu... :)

Kepke
14-09-2010, 09:53
Dobre kilkanaście minut już tak ;)

m82
14-09-2010, 10:01
Mi się nawet udało przejść ten komunikat, ale po wybraniu "Bilet" wyświetlała się pusta strona. Jedyne co można było kupić to karnet :)

Coś czuje że najprędzej to się ten bilet kupi dopiero w nocy, a nie wieże że wszystkie bilety zejdą jednego dnia.

Ps. Ja muszę kupić 7 biletów i przy tak sprawnym działaniu systemu jakoś tego nie widzę :(

meraś
14-09-2010, 10:04
taaa....sajgon jest ;)

edyta: tak się zastanawiam... ok. 80 tyś. kart zostało wyrobionych, niech nawet 40 tyś próbuję wejść w tym momencie - czy taki serwer to aż tak duży koszt ?

deszcz
14-09-2010, 10:15
Chyba nie ma co czekać, aż bilety pojawią nie w normalnej sprzedaży

:ucieka:

pawlik
14-09-2010, 10:15
a przejezdzalem kolo stadionu ale z lenistwa pomyslalem sobie, ze przeciez w internecie bez problemu pojdzie ;)

edit: aha to dobrze, ze sie nie zatrzymalem :) myslalem, ze juz sa w kasach :p

detoxizer
14-09-2010, 10:20
Jak dobrze mieć karnet :prosze:

Urban
14-09-2010, 10:22
wezcie rowniez pod uwage to, ze bilety na ten mecz sa rowniez dostepne jako rekompensata za Arsenal. Na pewno duzo osob skorzysta z tego zeby przyjsc na Lecha

m82
14-09-2010, 10:23
taaa....sajgon jest ;)

edyta: tak się zastanawiam... ok. 80 tyś. kart zostało wyrobionych, niech nawet 40 tyś próbuję wejść w tym momencie - czy taki serwer to aż tak duży koszt ?

Trochę siedziałem w temacie usług www i uwierz mi, że postawienie takich serwerów które w jednej sekundzie będą wstanie obsłużyć 10-20 tyś wejść to jest gigantyczny koszt. A stawianie takiego środowiska na 3-4 mecze w roku nie ma sensu, bo w pozostałe dni serwerki będą się nudzić. Z reguły takie usługi są w stanie obsłużyć 10-20 tyś wejść ale dziennie :)

Ps. Przy tak sprawnym działaniu systemu, te bilety na pewno nie zostaną sprzedane w dniu dzisiejszym :P

MackO
14-09-2010, 10:38
Wystąpił błąd aplikacji, po wyborze iPKO:[ :wsciekly:

Cavior
14-09-2010, 10:41
Mialem tak wczesniej przy wyborzy mBanku.

Fester
14-09-2010, 10:44
Chociaż mogliście wybrać miejsce... ja nawet zalogować się nie mogę ;).

Emkaen
14-09-2010, 10:45
Czkekacie aż ten serwer was połączy czy próbujecie się przelogowywać?

m82
14-09-2010, 10:47
Ja tam poczekam do wieczora, najwyżej kupię w inne miejsce niż planowałem... szkoda nerwów.

rey
14-09-2010, 10:49
A czekacie, aż samo się odświeży, czy od nowa się logujecie?

Fester
14-09-2010, 10:50
Czekałem, czekałem... jak się przelogowałem kilka razy to, w końcu zaskoczyło...

Fester
14-09-2010, 10:52
i ****... błąd aplikacji

Naguto
14-09-2010, 10:56
Panowie jak Wam zaskoczy i będziecie mogli kupić bilet to pochwalcie się tym na forum - zacznę wtedy atakować \')

Fester
14-09-2010, 10:56
Kupił ktoś w ogóle ten bilet?

Bo moim zdaniem zapłacić się nie da.

Lil
14-09-2010, 10:59
Tak, mi się udało kupić fartem jeden dla kolegi, ale dla jego żony już nie moge bo cały czas przeciążony ku*** serwer.

Emkaen
14-09-2010, 11:00
o której kupiłeś Lil?

twarog1987
14-09-2010, 11:01
Chyba nie ma co czekać, aż bilety pojawią nie w normalnej sprzedaży

:ucieka:

wierzyłeś w to,że zostanie coś w dzień meczu? ja myślę,że dziś bardzo duża częśc zejdzie

Lil
14-09-2010, 11:02
o której kupiłaś Lil?

Jakieś 30 minut temu. a teraz dupa. :efoch:

kmicic
14-09-2010, 11:03
Coś czuje że najprędzej to się ten bilet kupi dopiero w nocy, a nie wieże że wszystkie bilety zejdą jednego dnia.

żebyś się kolego nie zdziwił:chytry:

karakan
Jeśli chodzi o Żyletę to pewnie nie.Na inne trybuny myślę że zostanie.

detoxizer
Jeśli chodzi o Żyletę to pewnie nie.Na inne trybuny myślę że zostanie.

Szczególnie na miejsca nad kibicami gości :p

Jastrząb
14-09-2010, 11:04
na 209 zostało 20 biletów. Info internetowe :D

Kepke
Jak podczas wyboru banku padła strona, ale na e-mail przyszło potwierdzenie o przyjęciu zamówieniu to gitara ?

siekan
A sektor gości nie jest przypadkiem dwupiętrowy?

deszcz
wierzyłeś w to,że zostanie coś w dzień meczu? ja myślę,że dziś bardzo duża częśc zejdzie

Chodziło mi o sprzedaż w kasach i na wyspach.

kmicic
14-09-2010, 11:05
Szczególnie na miejsca nad kibicami gości :p
no chyba,że ktoś lubi oglądać mecz z dachu :chees:

Bijeczka
14-09-2010, 11:06
Mi się udało tak jak Lil, mniej więcej 11.30. Z każdą godziną liczba osób logujących pewnie się zwiększa, więc chyba nie będzie łatwo.

meraś
A sektor gości nie jest przypadkiem dwupiętrowy?

Jest

adrianek
Jak podczas wyboru banku padła strona, ale na e-mail przyszło potwierdzenie o przyjęciu zamówieniu to gitara ?

Jest OK, ale w ciągu 8 godzin chyba musisz zapłacić, a jak to zrobisz to nie wiem. Przynajmniej tak jest z karnetami...

detoxizer
14-09-2010, 11:08
Jest

No fakt :jejku:

kmicic
14-09-2010, 11:11
No fakt :jejku:
no więc wszystko przed tobą:klaszcze:a i nie musiałbyś się męczyć z zakupem biletu:gwiazda:

Budyń
14-09-2010, 11:12
od 11:05 próbowałem aż się udało :)

trzymałem cały czas aktywne okienko aż samo zaskoczyło z przeciążenia do opcji kupna. Kupowałem przez mbank i wszystko hulało.

Powodzenia :)

EDYTA: nie wiem jak na inne sektory ale na 108 jeszcze zostało tak ok 25% wolnych miejsc w systemie.

Fester
14-09-2010, 11:13
Dobra lepsza zagadka jest.

Wybieram miejsce, zatwierdzam, chce płacić. Błąd aplikacji. Loguje się od nowa a tu miejsce zajęte... Żadnego potwierdzenia, nic. Biorę następne miejsce, znowu to samo. Zaraz całą trybunę wykupie.

adrianek
14-09-2010, 11:15
coś nie tak, bo gdyby to było Twoje, to nie pozwoliłoby Ci kupić więcej miejsc :)

kmicic
14-09-2010, 11:16
Dobra lepsza zagadka jest.

Wybieram miejsce, zatwierdzam, chce płacić. Błąd aplikacji. Loguje się od nowa a tu miejsce zajęte... Żadnego potwierdzenia, nic. Biorę następne miejsce, znowu to samo. Zaraz całą trybunę wykupie.
nie wiem czy dobrze twierdze ale jak ostatnio przed Bełchatowem kupowałem karnet to babka na wyspie mówiła do gościa,że w taki sposób "blokował"miejsca bo nikt inny nie może już kupić tam biletu...chyba???...

Fester
14-09-2010, 11:19
Czyli dostanę zakaz? ;]

kmicic
14-09-2010, 11:19
Czyli dostanę zakaz? ;]
no ba:zapomnialem:

meraś
14-09-2010, 11:21
a może by tak po zakupie biletu informować i ilości wolnych miejsc na danym sektorze ? z góry dzięki, z góry za tych co jeszcze nie nabyli ;)

karakan
14-09-2010, 11:23
Czyli dostanę zakaz? ;]

Dostaniesz tyle zakazów ile miejsc zaklepiesz. \')

detoxizer
14-09-2010, 11:27
Czyli dostanę zakaz? ;]

Jeżeli nie masz aktywnej kamerki to nie- wtedy nie działa im monitoring.

owca
14-09-2010, 11:28
Przez co płacicie? Mi za kazdym razem przy Pekao24 wyskakuje błąd aplikacji..

Fester
14-09-2010, 11:28
mbank to samo

Kijek
14-09-2010, 11:30
Przy wyborze karty kredytowej także błąd.

Bijeczka
14-09-2010, 11:34
Mi i znajomej poszło przez Mbank. Wiem, że do wyboru była Nordea, ale jej nie obsługują. Nie wiem czy dalej jest do wyboru, czy już usunęli.

wolsz17
14-09-2010, 11:37
no jeden sie udalo przez mbank minutę temu

pawlik
14-09-2010, 11:38
*****, wy macie problem z bankiem a ja nadal sie zalogowac nie moge :[

(L)ukas
14-09-2010, 11:40
Nie jesteś sam. Miej cały czas otwarte okno i niech system sam Ci przeładowywuje stronę ;)

Kepke
14-09-2010, 11:40
Ja to samo, od godziny nawet zalogowac się nie mogę...ehhh

E:
Nie jesteś sam. Miej cały czas otwarte okno i niech system sam Ci przeładowywuje stronę ;)

Nic nie daje.

Emkaen
14-09-2010, 11:41
Ja też zalogować się nie mogę a od 11 próuje wszelkimi metodami..

Już myślałem, że się udało ale oczywiście wystąpił błąd aplikacji:/

Naguto
14-09-2010, 11:46
1 z 3 biletów zakupiony :fajek:

MałaMi
14-09-2010, 11:48
a mnie szlag trafi bo sie zalogowac nie moge a ja chce tylko 1 szt :placze: :zly:

rey
14-09-2010, 11:54
Kurde, raz mi się udało wbić na stronę i przy wybieraniu miejsca się zesrało... :klnie:

PS zauważyliście, że jest błąd w komunikacie "serwer jest chilwo przeciążony"? :p

pawlik
14-09-2010, 11:55
kurde zeby choc raz mi sie udalo zalogowac, bym wiedzial ze jest sens tego ciaglego przelogowywania :awanti:

PabloMag
14-09-2010, 11:58
udało mi się kupić jakieś 15 minut temu. nie ruszałem sie do panelu logowania, tylko czekałem na automat. zajęło to z 20 minut, przelew kartą, wszystko gra. fart chyba :]

(L)ukas
14-09-2010, 12:00
Kurde, wybrałem miejsce, chcę płacić i Błąd aplikacji! Nie wiem czy zarezerwowałem sobie miejsce czy nie?

Naguto
14-09-2010, 12:01
użytkownik Jastrząb mi powiedział jak się zalogować - walcie do niego na priv. ;)

Altuditu
14-09-2010, 12:05
Ja kupiłem po 20 min czekania - zalogowałem się i poczekałem aż system mnie wpuści.
Płatność kartą kredytową bez problemu.

MałaMi
14-09-2010, 12:05
naguto pochwal sie

(L)ukas
14-09-2010, 12:06
Dzwoniłem na Infolinię. Jak wyskakuje błąd aplikacji po wybraniu miejsca i przejsciu do płatności, to to miejsce mamy zarezerwowane na 12 godzin.

meraś
14-09-2010, 12:06
mi zakoczyło, pajac z Cyfr zadzwonił, wkeciłem się w gadkę - przychodzę - mam do wyboru KARNETY i BILETY, i ...wracamy do punktu wyjścia :)

Fester
14-09-2010, 12:08
Dzwoniłem na Infolinię. Jak wyskakuje błąd aplikacji po wybraniu miejsca i przejsciu do płatności, to to miejsce mamy zarezerwowane na 12 godzin.

Jak ja dzwoniłem to mi Pani powiedziała, żebym spróbował ponownie :).

Emkaen
14-09-2010, 12:08

To famazon CI powiedzieli bo ja już dwa razy się zalogowałem i dwa razy inne miejsca zajmowałem. I zawsze wyskakiwał mi błąd aplikacji. Gdybym miał zarezerwowane miejsce na 12 godzin to bym nie mógł zająć później drugiego.

wolsz17
14-09-2010, 12:10
To famazon CI powiedzieli bo ja już dwa razy się zalogowałem i dwa razy inne miejsca zajmowałem. I zawsze wyskakiwał mi błąd aplikacji. Gdybym miał zarezerwowane miejsce na 12 godzin to bym nie mógł zająć później drugiego.

możesz zając :) z karnetem tak miałem

Kepke
14-09-2010, 12:10

A jak wyskakiwał Ci błąd aplikacji to dostałeś e-maila z rezerwacją miejsca ?

Emkaen
14-09-2010, 12:11
Nie dostałem maila z potwierdzeniem. Pewnie gdyby dostał to byłoby faktycznie zarezerwowane.

(L)ukas
Żeby nie było tak, że mamy możliwość rezerwacji po ponownym zalogowaniu, a poprzednie miejsce pozostaje cały czas zajęte. Wtedy 1 osoba może zajmować nawet i po 10 miejsc. Każdemu mówią co innego :/

celny123
Kurde, wybrałem miejsce, chcę płacić i Błąd aplikacji! Nie wiem czy zarezerwowałem sobie miejsce czy nie?

Kurde ja mam tak samo. Wybralem miejsce i po potwierdzeniu sposobu płatnośći wyskakuje błąd, a potem informacja ze sesja wygasła i zaloguj się ponownie. I też nie wiem czy mam to miejsce czy nie.

Edit:
Twoje zamówienie zostało poprawnie zapisane, trwa oczekiwanie na potwierdzenie płatności.
Jeśli podczas próby dokonania płatności przez internet wystąpiły jakieś problemy zadzwoń pod numer 22 574 0 500 (infolinia biletowa) lub napisz: bilety@legia.pl

Ale nie mam żadnych danych do przelewu. Infolinia ciągłe zajęta. Ma ktoś może takie dane?

Bijeczka
Udało mi się kupić drugi bilet. Znajoma powiedziała, że udało jej się zalogować i w tym samym czasie zaczęłam atakować, wyloguj, zaloguj i poszło.

Edit: Sorka, nie zauważyłam uwagi Admina.

Fester
14-09-2010, 12:13
TAK macie te miejsca pozajmowane!

Nie próbujcie dalej.

proNsua
14-09-2010, 12:21
Kur... wiedziałem, że tak będzie...

kamil3091
14-09-2010, 12:23
Udało się komuś zapłacić przez mbank?

(L)ukas
14-09-2010, 12:24
Mi przed chwilą. 2 pierwsze bilety Błąd aplikacji, przy trzecim załadowała się strona banku.

Rybak007
14-09-2010, 12:28
Zmiencie nazwe tematu z (kibicowsko) na (kupno biletow) bo temat rozdupczyliscie zanim sie rozkrecil:)

celny123
14-09-2010, 12:32
Udało mi się przed chwilą dodzwonić do działu biletów.

W momencie gdy zarezerwujemy miejsce a przerwie połączenie i nie dokona się płatności to miejsce przepadło. Jest zablokowane na 12 godzin jako zarezerwowane, ale nie ma już żadnej możliwości zapłacenia za nie. Zapłata musi nastąpić od razu w systemie, jeśli wyskoczy błąd to dupa. Więc trzeba próbować do skutku nawet rezerwując po 20 miejsc.

karpen
14-09-2010, 12:33
Przekierowało w ogóle komuś na wybór miejsca po automatycznym odświeżeniu?Czy lepiej jest co chwile się logować?

pawlik
14-09-2010, 12:37
karpen

czekam juz pol godziny na otwartej stronie i nic.

wczesniej sie przelogowywalem i tez nic :)

2h juz chyba minely

rey
14-09-2010, 12:39
Wiem, że admin się odgraża, ale że tyle pytań to napiszę:

- wlazło na stronę samo po ok. 1 godzinie samoodświeżania;
- bez zawieszki przekierowało na mBank
- przelew poszedł bez problemu
- uff... :)

Kawa
14-09-2010, 12:41
To co pełny stadion już jest :>

m82
14-09-2010, 12:42
[...]
W momencie gdy zarezerwujemy miejsce a przerwie połączenie i nie dokona się płatności to miejsce przepadło. Jest zablokowane na 12 godzin jako zarezerwowane, ale nie ma już żadnej możliwości zapłacenia za nie. [...]

I tym właśnie sposobem jutro będą dostępne bilety :) mówiłem że wszystkiego nie uda się sprzedać w jeden dzień :bauns:

Emkaen
14-09-2010, 12:43
To co pełny stadion już jest :>

Ta - pustych miejsc za które nie można zapłacić :ucieszony:

rey
14-09-2010, 13:25
Hehe i co? Wszyscy się boją napisać cokolwiek, żeby nie wyjść na niepełnosprytnych? :lol:

Fester
14-09-2010, 13:26
Wszyscy szukają tego tematu :)

Mi nadal nic nie działa...

MałaMi
14-09-2010, 13:28
Ja pitole takie cos, zeby nie mozna było przez 1,5 godz. sie zalogowac a h... im w dupska i tez nie bo za dobrze im bedzie :burza:

Emkaen
14-09-2010, 13:28
Chyba trzeba dać sobie spokój i po 23 spróbować gdy już minie te 12 godzin od rejetracji masy pustych biletów

MałaMi
14-09-2010, 13:30
Chyba trzeba dać sobie spokój i po 23 spróbować gdy już minie te 12 godzin od rejetracji masy pustych biletów

Kolego to chyba najlepsze wyjście z całej tej sytuacji, po co sobie nerwy szarpac

pawlik
14-09-2010, 13:32
udalo mi sie kupic 2bilety...

oba sposobem wyloguj/loguj 10-15 min klikania i w koncu sie loguje
;)

meraś
14-09-2010, 13:35
Hehe i co? Wszyscy się boją napisać cokolwiek, żeby nie wyjść na niepełnosprytnych? :lol:

:lol::lol::lol:

Bijeczka
14-09-2010, 13:47
A co tu pisać, jak do ch*** wciąż bez zmian, albo jeszcze gorzej. :grr:

Gdzieś w komentach padł pomysł, na nową oprawę na Lecha :
"Serwer jest chwilowo przeciążony"

Edzia: Pierwszy bilet po 11, drugi po 13, a trzeci po 15. Wspaniała przepustowość.

raafaL
14-09-2010, 13:56
Gdzieś w komentach padł pomysł, na nową oprawę na Lecha :
"Serwer jest chwilowo przeciążony"

Super. Będzie oprawa :hasao:

Jastrząb
14-09-2010, 14:16
użytkownik Jastrząb mi powiedział jak się zalogować - walcie do niego na priv. ;)

:awanti: :lol:

Naguto
14-09-2010, 14:20
dużo privów ? :)

Jastrząb
14-09-2010, 14:26
parę jest, ale niestety nie mogę pomów :poddaje:

Naguto
14-09-2010, 14:29
Dobrze że mi powiedziałeś to szybciutko sprawę załatwiłem, ale ja się właściwie Tobie nie dziwie że nie chcesz innym pomóc. Ani taki jeden z drugim piwa później nie postawi ani żadnej wdzięczności nie okaże.
Jeszcze raz dzięki że mi powiedziałeś :popcorn:

m82
14-09-2010, 14:39
Byście sobie darowali... nie chcecie pomóc to nie.

Domyślam jak to zrobiliście, ale żeby to sprawdzić muszę się najpierw zalogować, a na razie nie mam na tyle szczęścia. Ja dla odmniany podziele się tą informacją z resztą.

Groszek 135
14-09-2010, 14:42
już dwa razy błąd aplikacji :brawo: jeszcze raz i mecz oblukam przy piwie w barze.

Naguto
14-09-2010, 14:52
m82 ja nie mogę powiedzieć, taka była moja umowa z Jastrzębiem :chees:

m82
14-09-2010, 14:56
Jeżeli to taka tajemnica to nie piszcie o niej na forum i nikt nie będzie miał do was nękał itd.

Kepke
14-09-2010, 14:58
Widać, że są i plusy przeciążenia serwera :)

Naguto
14-09-2010, 14:59
Jastrząb zobaczył że jesteś piknikiem z 220 i pewnie dlatego nie chce powiedzieć. On jest z chuligańskiej trybuny 209 więc uważaj :bejsbol:

Jastrząb
14-09-2010, 15:01
Jastrząb zobaczył że jesteś piknikiem z 220 i pewnie dlatego nie chce powiedzieć. On jest z chuligańskiej trybuny 209 więc uważaj :bejsbol:

To nawet nie o to chodzi. Mój sposób przestał działać, ale wiem, że moderator Mort ma inną metodę, która póki co jest skuteczna. Proponuję zwrócić się do niego, może pomoże...

Paluch
14-09-2010, 15:05
ej Mi np pomógł Mort, dawajcie do niego, on ma jakiś oddzielny dostęp.

Emkaen
14-09-2010, 15:06
@m82 - Ty taki mało kumaty jesteś czy tylko udajesz? Tak ciężko załapać, że oni się wbijają na sektor Lecha. Na Cracovii też tak byli.

Szyman
14-09-2010, 15:18
6 razy błąd aplikacji, Boże widzisz i nie grzmisz...

SpideyPL
14-09-2010, 15:22
Dla tych co chcą uderzać w te bilety z których po 12 godzinach zejdą rezerwacje. Współczucia.

Uprzejmie informujemy, że w związku z niezależnymi od nas pracami technicznymi na serwerach obsługujących nasz portal, legia.com będzie niedostępna w godzinach 21:30 - 8:00.

Przepraszamy za utrudnienia.

Redakcja legia.com.

Mata
14-09-2010, 16:46
Płacił ktoś przez mBank?

Powoli zaczynam się irytować... Ile można. Za każdym razem błąd aplikacji.

Edyta: znalazłem odp w innym topicu ;)

4love
14-09-2010, 16:50
ja powoli mam dość już z 5 razy próbowałem i cały czas błąd aplikacji !!! najwyraźniej trzeba się będzie wstrzymać do niedzieli i czekać na cud :/

Szyman
14-09-2010, 16:53
ja powoli mam dość już z 5 razy próbowałem i cały czas błąd aplikacji !!! najwyraźniej trzeba się będzie wstrzymać do niedzieli i czekać na cud :/

to i tak mało razy, ja już jestem przy 14 razie ;D

Mata
14-09-2010, 16:56

co tam niedziela, jutro od 8.00 II runda walki z serwerem :grr:

m82
14-09-2010, 16:58

No właśnie jestem "piknikiem" więc nikomu miejsca na "żylecie" nie zabiorę.

Szyman
14-09-2010, 17:04
UDAŁO SIĘ ! 15 raz, dałem kobiecie, bo kliknąć i jej za pierwszym razem weszło -,- pechowa ręka ma.. ;D przez mbank zapłaciłem

Mściwy
14-09-2010, 17:12
"Pukajcie a otworzą wam"
Trzeba próbować do oporu, w końcu się uda. Mi po paru godzinkach oglądania "błędu aplikacji"

MackO
14-09-2010, 17:22
Już 2 są i to bez większych kłopotów:) W końcu. Po 8 godzinach włączonej non stop przeglądarki.

Edit. Już 4 nawet:P

Emkaen
14-09-2010, 17:25
do 7 razy sztuka:) udało się:)

Jaco
14-09-2010, 17:42
Taka rada od starego repa:
Czekajcie zawsze do 18.00 aż zarobasy-biznesmeny pójdą do domu i po bułki. Wtedy próbujcie. :prosze:

Jastrząb
14-09-2010, 17:54
Czekajcie zawsze do 18.00 aż zarobasy-biznesmeny pójdą do domu i po bułki. Wtedy próbujcie. :prosze:

Zgadza się, aczkolwiek priv do Morta nie zaszkodzi na pewno a pomóc może :prawi:

Net
14-09-2010, 17:54

Dokładnie w 10 minut zakup 2 biletów :lol:

meraś
14-09-2010, 18:35
w morde, 2 bilety miałem kupic i przy zalogowaniu wyskakuję że a 2 kontach DOKONAŁEM ZAKUPU BILETU LUB KARNETU....

pytanie tylko jak - skoro tylko raz płaciłem kartą kredytową - w dodatku za bilet brajdaczka zapewne...

m82
14-09-2010, 20:06
6 biletów kupionych... :)

Jaco
14-09-2010, 20:23
6 biletów kupionych... :)
A czego jeszcze w życiu dokonałeś, koleżko? :cinkciarz:
Ja dodam od razu, że skończyłem 6 klas podstawówki i jestem z tego dumny. Ale przeczytałem wszystkie Twoje posty i się postanowiłem upić ze szczęścia, że nie jestem najgorszy na tym forum. :bauns:

m82
14-09-2010, 20:43
A czego jeszcze w życiu dokonałeś, koleżko? :cinkciarz:
Ja dodam od razu, że skończyłem 6 klas podstawówki i jestem z tego dumny. Ale przeczytałem wszystkie Twoje posty i się postanowiłem upić ze szczęścia, że nie jestem najgorszy na tym forum. :bauns:

Ciesze się, że się cieszysz.

Ps. Na przyszłość nie czytaj tyle, bo Cię głowa rozboli.

MałaMi
14-09-2010, 20:55
Po wielkim kłębku i kilku piwkach udało się :) , zrobiłam po 15 przerwę wlazłam po 21 i serwer stał dla mnie otworem :)

Do boju chłopaki - uda się :)

TytusNR
14-09-2010, 21:16
Bilety online bardziej męczące niż stanie pod kasami :rotfl:

Fester
14-09-2010, 22:02
Kupuj ile wlezie!

Jaco
14-09-2010, 22:07
Kupuj ile wlezie!
I jak już wejdziesz na stadion, to do puchy nie zapomnij wrzucić, bez względu na to, czy masz debet, czy nie. :prosze:

Fester
14-09-2010, 22:13
A tak wracając do pytań to może ktoś zrobił już jakąś fajną koszulkę, która będzie dobra dla mnie?

Jaco
14-09-2010, 22:15
A tak wracając do pytań to może ktoś zrobił już jakąś fajną koszulkę, która będzie dobra dla mnie?
Morta męcz. :prawi: Serio.

Gawriosz
14-09-2010, 22:23
I jak już wejdziesz na stadion, to do puchy nie zapomnij wrzucić, bez względu na to, czy masz debet, czy nie. :prosze:

Hojności nigdy za wiele, zwłaszcza jak kogoś stać na kupno 7 biletów to i garści monet o nominale większym od 1 zł poskąpić nie powinien.

beckham23
15-09-2010, 06:30
udało się, jak wczoraj klołem - Bład aplikacji
tak dziś rano ok 6:3o, dwa bileciki zakupiłem w 6 minut łącznie z płatnością karta kredytowa. Wszystko hulało jak burza, czyżby nocna konserwacja serwera uzdrowiła system, a może wszyscy jeszcze śpią :)

sektor 109 mniej więcej w połowie wolny

mort
15-09-2010, 06:45
Kupuj ile wlezie!

:lol: :lol: :lol:

autentycznie popłakałem się :lol: :lol: :lol:

Emkaen
15-09-2010, 14:22
Kur*a - to ja sam wczoraj 6 biletów kupiłem a legia.com podaje, że poszło tylko 5 koła biletów?

MałaMi
15-09-2010, 14:45
Będzie komplet - akurat tego jestem pewna jak tego że nie mogę jechać do Lubina :placze:

LLM
15-09-2010, 15:08
Będzie komplet - akurat tego jestem pewna jak tego że nie mogę jechać do Lublina :placze:

a to Stal Rzeszów jedziesz wspierać ?

MałaMi
15-09-2010, 15:14
Ha ha dałam ciała, teraz zauważyłam, tak z przyzwyczajenia bo nazwy podobne sorawka

LLM szacun :)

Simon_83
15-09-2010, 15:23
Gdzie jest źródełko ?