PDA

Zobacz pełną wersję : Dwóch Białorusinów na Legii????

Joker
29-10-2003, 11:18
"Dwóch białorusinów pod obserwacją Adam Dawidziuk | NL

W połowie listopada odbędzie się dwumecz kwalifikacji młodzieżowych Mistrzostw Europy pomiędzy Polską a Białorusią. W spotkaniach, które odbędą się w Mińsku i we Wronkach, Janusz Olędzki będzie obserwował dwóch zawodników białoruskiej młodzieżówki - napastnika i lewego obrońcę.
- Nie chcialbym na razie mówić o nazwiskach. Mogę na razie tylko zdradzić, że grają oni w czołowych klubach ligi białoruskiej. Mam bardzo dobre kontakty z tamtejszą federacją, które postarałbym się wykorzystać przy ewentualnych transferach. Nie rezygnujemy również z penetracji rynku serbskiego - ujawnia Olędzki."

za legia.net : http://www.legia.net/news.php?id=4597

Gdyby byli klasy Omeliańczuka to byłoby nieźle.

Mrk
29-10-2003, 11:25
Jak na razie mięliśmy jednego młodego białorusina i spisywał się doskonale!
Może tamci tez się spradzą.

Kempes
29-10-2003, 15:08
Testować nie zaszkodzi ,a nóż znów wpadnie jakiś talencik :>

Nazgul
29-10-2003, 17:08
Jak na razie mięliśmy jednego młodego białorusina i spisywał się doskonale!

Al na początku co niektórzy (nie z tego forum, oczywiście) jechali z nim jak z parchatą kobyłą :D
Ech, Sergiej Litościwy - podobało mi się jak jechał z Sypniewskim... Było na co popatrzeć... ;)

VASCO
29-10-2003, 18:44
Ja szczerze mówiąc wolę , żeby nasi penetrowali rynek białoruski a nie afrykański, choc nie mam żadnych uprzedzeń.... Myślę , że w młodzierzówce białoruskiej naprawdę można znalezć dobrych i do tego niedrogich piłkarzy. A zatem do dzieła....

biotronic
29-10-2003, 20:54
Napastnika błagam 8o
Ogólnie uważam że na wschodzie jest dużoooooo bardzo dobrych talentów (nie tylko w CeeMie :/ ) a Afryka jets przereklamowana 8)
nie sadze by byla przereklamowana. Z afryka jest tak samo jak z brazylia czy argentyna. Sporo menedzerow mysli, ze kazdy brazylijczyk czy nigeryjczyk to wirtuoz futbolu, a tak naprawde to tymi prawdziwymi gwiazdami laczy ich narodowosc. wiekszosc z nich nie poradzi sobie w polskiej 2 lidze. A gwiazd rodzi sie na pewno wiecej w Nigerii niz na Bialorusi... Hackiewicz ( nie wiem jak sie pisze:), Bielkiewicz i Gleb? ktos poda mi wiecej przykladow??? porownajmy ich do chociazby Martinsa...

Grabo
29-10-2003, 22:10
I co?Znowu jakies ruskie sprzedawczyki?Oby potrafili przynajmniej grać w piłkę...

KISIE(L)
15-11-2003, 15:17
Mnie nie obchdzi z jakiego kraju pochodzi wystarczy żeby był przydatny Legii.

kamyk
15-11-2003, 17:51
niech penetruja kazdy rynek nawet BiAŁORUSKI MOZE AKURAT WYDOBEDZIEMY JAKĄ PEREŁKE KTÓRA BEDZIE GRAŁA W LEGII I BEDZIE POWAZNYM ZMOCNIENIEM DLA NASZEGO ZESPOŁU! NAPEWNO PRZYDAŁ BY SIĘ lewy obronca ktos na lewą strone do pomocy i moze jakis napastnik jeszcze bo Manuel jak narzie nie spełnił naszych nadziej! (ale pokazał sie w meczu z Amicą i Widzewem)

Bonhart
15-11-2003, 18:27
Ogladalem dzisiejszy mecz mlodziezowek i musze powiedziec ze ci
Bialorusini strasznie ciency.
Ale grunt, ze ktos szuka wzmocnien. Mam tylko nadzieje ze skutecznie, bo w obecnym skladzie czarno widze runde wiosenna.

Raffi
15-11-2003, 19:58
Oglądam sobie dzisiejszy mecz (poziom: -10 w skali Beauforta, ale przynajmniej pośmiać się można) i cieszę się, że Andy Bara nie występuje na Łazienkowskiej... 8o To jest jakiś dzik, cokolwiek się dzieje, on wywala piłkę na aut, nawet jak nie ma zagrożenia ze strony napastników Polonii....

R@dek (L)
15-11-2003, 22:12
Oglądam sobie dzisiejszy mecz (poziom: -10 w skali Beauforta, ale przynajmniej pośmiać się można) i cieszę się, że Andy Bara nie występuje na Łazienkowskiej... 8o To jest jakiś dzik, cokolwiek się dzieje, on wywala piłkę na aut, nawet jak nie ma zagrożenia ze strony napastników Polonii....

Ja bym się tym aż tak nie przejmował Świt to słaby zespól i cięszko się tam wybić :/ pamiętam jak po sparingu Legii ktoś żucił chasło "Choto powinien się chyba nazywać cioto jest cienki ..." i coś tam dalej :> a teraz chyba nie możemy sobie wyobrazić obrony bez niego