PDA

Zobacz pełną wersję : Cyfra+, Polsat Cyfrowy, kablówki itp

Strony : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Szawar
23-08-2010, 11:02
Czy ktos pracuje, albo ma znajomego w Cyfrze +, u ktorego mozna przedłuzyc umowe na sensownych warunkach?

Podbijam dosc wazne.

rolnik
23-08-2010, 11:07
Szawar jaki masz pakiet?

Szawar
23-08-2010, 11:10
Komfortowy

rolnik
23-08-2010, 11:19
Acha. Ja mam podstawowy i nikt się do mnie telefonicznie od nich nie pofatygował ws przedłużenia, a de facto podpisania nowej umowy na nowych warunkach. W fabryce mam koleżankę, która pracowała przez 11 lat w Cyfrze. Powiedziałem jej, że nikt się do mnie nie odzywa ws nowej umowy a dzwonią tylko jakieś laski w sprawie pakietu HBO. Dwukrotnie już im mówiłem, że żadnego pakietu nie biorę dopóki nie przedstawią mi nowych warunków. Obie zapewniały, że telefon będzie ale do dziś cisza. Koleżanka zadzwoniła więc do starych znajomych i okazało się, że polityka C+ jest następująca (i od lat niezmienna): podpisałeś umowę to git. Jak wyślesz wypowiedzenie to dopiero zaczynają myśleć jak Cię utrzymać. Moją sprawę dostali "bocznymi" drzwiami jakiś tydzień temu i dalej nic. W tym tygodniu wysyłam kwit z wypowiedzeniem i wydoję ich opór jak zadzwonią. Akurat tak się składa, że do mojego bloku wchodzi niedługo kablówka więc łachy wielkiej nie robią.
Wychodzi więc na to, że musisz zacząć od wysłania pisma z rozwiązaniem umowy i wtedy się obudzą.
Możesz też napisać priva do Cywila (to nie wkrętka :D) bo on z tego co pamiętam ma komfortowy i do niego dzwonili (albo on sam dzwonił).

krzysiek_legia
23-08-2010, 11:34
Moj sąsiad pracuje w cyfrze i to samo mowi. Swierdził, żebysmy napisali wypowiedzenie przed wygaśnieciem umowy to zadzwonią i będzie taniej

Szawar
23-08-2010, 11:37
Ja wysłałem rezygnacje na poczatku kwietnia, a umowe mam do konca wrzesnia. Dzwonie do nich co tydzien, ale proponuuja mi te same gówno co zwykle. Mianowicie w skali jednego miesiaca w porównaniu do dnia dzisiejszego oszczedzam 3 zł. Proposta sprawa mnie interesuje to co teraz czyli Komfortowy z pakietem C+ i co dodatkowo moge zaproponowac zeby mnie utrzymac. Niestety polityke maja taka, ze dobra oferta uzalezniona jest od dobrego samopoczucia konsultanta, a ja trafiam na samych Andrzei i Januszów. Stad moja prosba o kontakt z kims kto tam pracuje, ktory mi nie zaproponuje super "oferty od przelozonego", ktora jest jeszcze bardziej chujowsza niz oferta ktora zaproponuje mi konsultant bez konsultacji.

rolnik
23-08-2010, 11:46
Gdyby ktoś się do mnie odezwał i był konkretny do pewnie bym polecił ale, że mają mnie w dupie to niestety nie pomogę.

bkt
23-08-2010, 12:10
Nie tylko oni. kwestia jest jeszcze taka ze jak ktos z Was ma mozliwosc wziecia kablowki z upc to maja dobra promocje (net 25mb + 80 kilka kanalow + dek. hd na kilka + w promocji 20 albo 25 pln dodatkowo) i maja tam byc wszystkie c+ - lacznie jakeis 120pln-125/miesiecznie to stoi. W porownaniu do ASTER to przynejmaniej jakies 50 zl mniej.

Szawar
23-08-2010, 12:20
Nie tylko oni. kwestia jest jeszcze taka ze jak ktos z Was ma mozliwosc wziecia kablowki z upc to maja dobra promocje (net 25mb + 80 kilka kanalow + dek. hd na kilka + w promocji 20 albo 25 pln dodatkowo) i maja tam byc wszystkie c+ - lacznie jakeis 120pln-125/miesiecznie to stoi. W porownaniu do ASTER to przynejmaniej jakies 50 zl mniej.

Jest postep juz mi proponuja znizke 7 zł w skali miesiaca. Proponuja mi abonamnet za 70 zł, a ja place teraz 77. w Skali miesiaca wychodzi 7 zł w skali 18 miesiecy - 126 zł. Przy załozeniu ze ja przez długosc umowy bede im placił 1260 zł, oszczednosc 126 miesiaca majac to co mam teraz to kurw a kpina.

rey
23-08-2010, 12:58
Szwagier w podobnej sytuacji poprostu zakończył umowę, a następnego dnia poszedł do salonu C+ i wziął sobie taki sam pakiet jako nowy klient. Nie powiem Ci ile taniej go wyszło, ale dość sporo z tego co pamiętam. Więc może tak to załatwić?

kamykgoral
23-08-2010, 13:01

Żadnego c+ tam nie ma w tej cenie. Za c+ to się dodatkowo płaci jeszcze.

Szawar
23-08-2010, 13:20
Szwagier w podobnej sytuacji poprostu zakończył umowę, a następnego dnia poszedł do salonu C+ i wziął sobie taki sam pakiet jako nowy klient. Nie powiem Ci ile taniej go wyszło, ale dość sporo z tego co pamiętam. Więc może tak to załatwić?

Obawiam się, ze obecnie na rynku oferty dla nowych klientów sa gorsze niz dla starych.

rolnik
23-08-2010, 13:23
Istnieje taka możliwość. Pewnie coś się ruszy przed Świętami.

Kawa
23-08-2010, 13:24
Za 20 zł to jest pakiet HBO pewnie.

bkt
23-08-2010, 13:45

Normalnie placisz dodatkowo 45 zl bodajze, jak wezmiesz ten pakiet za 105 zl to z c+ placisz 125 zl czy cos kolo tego.

kamykgoral
23-08-2010, 13:46
Za 20 zł to jest pakiet HBO pewnie.

C+ kolejne 40 jakoś , nie interesowala mnie cena bo nie potrzebowałem
Teraz mam 8 internet i cyfrową tv za 120 jakoś ale kończy się we wrześniu umowa i jest tak jak kolega piszę tylko , że w tej cenie nie ma c+.
Można mieć c+ ale za dopłatą.

kamykgoral
23-08-2010, 13:47
Normalnie placisz dodatkowo 45 zl bodajze, jak wezmiesz ten pakiet za 105 zl to z c+ placisz 125 zl czy cos kolo tego.

Orientujesz się może jaka jest długość umowy?
Bo upc często od tego uzależnia promocje.
Jeśli jest tak jak piszesz to praktycznie przesiądę się na 3 x szybszego neta i c+ w tej samej cenie co płacę teraz.

Szawar
23-08-2010, 14:03
C+ kolejne 40 jakoś , nie interesowala mnie cena bo nie potrzebowałem
Teraz mam 8 internet i cyfrową tv za 120 jakoś ale kończy się we wrześniu umowa i jest tak jak kolega piszę tylko , że w tej cenie nie ma c+.
Można mieć c+ ale za dopłatą.

Dokladnie od wrzesnia pakiet canal plus bedzie kosztował niecałe 35 zł, miedzy innymi dlatego, ze wchodzi od wrzesnia nowy kanał C+ Gol.

"Spółka CANAL+ Cyfrowy zamierza uruchomić CANAL+ Gol - kanał poświęcony wyłącznie piłce nożnej, który dołączy do obecnych już na rynku CANAL+ Sport i CANAL+ Sport 2. Nowa stacja zapewni swoim widzom aż 500 transmisji rocznie, także w jakości HD. Dokładny termin starty CANAL+ Gol zostanie ogłoszony w późniejszym terminie. Trzeci kanał będzie nadawany w soboty, niedziele i poniedziałki. "

rolnik
23-08-2010, 14:07
Zgodnie z sugestią Szawara przeniosłem posty z "Kupię, sprzedam..." do nowego wątku bo ludzie zaczynają żyć tym :)

meraś
23-08-2010, 14:09
Odnośnie Cyfry+

Ja nadałem list z wypowiedzeniem 28 lipca, mamy 23 sierpnia i nikt się nie pofatygował, żeby zadzwonić...

z tym, że umowa kończy się 30.11

urs
23-08-2010, 14:16
mam pytanie jaka kablówka satelitarna na działkę w rozsądnych cenach ( nie jeżdżę w zimę wiec odpadają 3-4 mies)

ps. jak sprawuje się ta telewizja na kartę ?

Szawar
23-08-2010, 14:17
Istnieje taka możliwość. Pewnie coś się ruszy przed Świętami.

Nie moge sobie pozwolic na coś takiego, bo byłbym przez trzy miesiace pozbawiony TV, a wtedy parafrazując z Nikosia Dyzmy - komisja sejmowa ( zona na wychowczym) by mnie zajebała :)
A tak juz na powaznie, to faktem jest ze na swieta Cyfra ma dobre oferty, teraz w okresie letnim to dla nich sezon ogórkowy, te gamonie zdaja sobie sprawe z tego, ze rozpoczynaja sie ligi w Europie, dlatego proponuja beznadziejne oferty, ale ludzie to biorą.

Andrzej
23-08-2010, 16:47
ma ktoś ten dekoder "pace" w cyfrze? ja mam w tej opcji multiroom oba takie i oba się czasem pieprzą nie wiem od czego. czasem chodzi wszystko ok, czasem np. na obu nie działa opcja wyciszenia głosu czy przyciszania/pogłasznia, cholera wie od czego to zależne.
jak chodzi to na obu, jak nie chodzi to na żadnym.

edit:

o ten mi chodzi:

http://www.cyfraplus.pl/images/serwis-abo/serwis-techniczny/pace_dsr_2221/pace_dsr_2221.jpg

Peace
23-08-2010, 17:11
Krzysiek - przycisk podgłaszania czy wyciszania nie działa wtedy jak eurozłącze masz podłączone pod AUX zamiast pod TV.

Przynajmniej ja się tak parę razy złapałem jak przewoziłem dekoder w inne miejsce.

bkt
23-08-2010, 18:30
Orientujesz się może jaka jest długość umowy?
Bo upc często od tego uzależnia promocje.
Jeśli jest tak jak piszesz to praktycznie przesiądę się na 3 x szybszego neta i c+ w tej samej cenie co płacę teraz.

2 lata, caly czas te same warunki. Tylko ja nie wiem jakie tam sa te kanaly c+ bo zawsze myslalem ze sa niebieski, zielony i zolty chyba (albo czerwony zamiast ktoregos) a tu slysze ze jeszcze jest jakis sport, sport2 i ma byc gol - no dla nas najlepszy jest sam sportowy wlasciwie bo na te filmy to ja leje :)

http://promocje.upc.pl/pakiety-2-w-1 fiber 25 - widze ze juz cena wyzsza, jeszcze 2 miechy temu miales to za 105 pln.

/ edit http://promocje.upc.pl/wakacyjna-wyprzedaz jest tutaj w wakacyjnej promocji - do tego mozna w promocji za 25 pln chyba c+ wziac ze wszystkimi kanalami c+. Tak przynajmniej bylo. Wiec masz 130pln. A tak anprawde net na sasiadow mozesz podzielic bo w **** szybki bedzie:) ja na pewno bym wolal to niz za 100 pln sama telw3izje z cyfry. A jak ktos sie zastanawia nad sama cyfrą to lepsze warunki dostanie w "n" (nie to, zebym proponowal bo ja to wale w uszy;> te całe en).

Orzech
23-08-2010, 19:00
niebieski = canal+sport
zielony = canal+sport 2
żółty = canal+film
poza tym ten nowy canal+gol i zwykły canal+

h_L
23-08-2010, 19:25
Krótko z nimi trzeba i ****.

Ja miałem z nimi jazdy w marcu. Jestem abonentem od 12 lat i cały czas jechałem na tych samych warunkach - czyli 72 PLN miesięcznie za podstawowy plus opcja C+. Pewnego dnia się wkurwiłem, bowiem mój kumpel w styczniu wynegocjował dużo lepsze warunki za pakiet komfortowy. Okazało się jednak, że ja już z tej promocji skorzystać nie mogłem bo dobiegła końca. No to chciałem skorzystać z innej, również atrakcyjniejszej od posiadanych przeze mnie warunków. Co mi powiedziano? To jest promo dla nowych klientów... Więc się wkurwiłem, powiedziałem, że daję im dwa tygodnie namysłu na rozsądne warunki, a jak nie to wypowiadam umowę (co zresztą doradzał koleś w punkcie cyfry hehe).

Odezwali się po tygodniu z ofertą 60 zł za 24 m-ce. Powiedziałem, że to kpina i niech jeleni szukają gdzie indziej. Ostro było strasznie, dodatkowo pisałem maile z obsługą klienta, tak ażeby mieć wszystko na piśmie. Po każdorazowej rozmowie domagałem się oferty mailowej.

Ponowny kontakt z ich strony w dzień przed terminem, w którym miałem składać wypowiedzenie...50 zł przez pierwsze 12 m-cy, 65 zł przez kolejne 8. Wyśmiałem ich przez telefon,powiedziałem że kupuję kablówkę i tyle. Dodałem, że gorsze traktowanie abonenta z takim stażem w kontekście nowych, lepszych ofert jest żałosne. Podkreśliłem,że przy tej ofercie bardziej opłaca mi się wypowiedzieć umowę i wziąć nowy abonament. Dodałem jednak, że nie chcę się bawić w wysyłanie pisemek i możemy się dogadać. I od razu -jeszcze w czasie tej samej rozmowy propozycja: 49 PLN na 18 m-cy. Koniec, kropka podpisane.

Zatem ***** - z nimi krótko, cisnąć do końca i wysyłać maile. Bo to zawsze jest ślad dla przełożonego danego konsultanta, że chcieliśmy przedłużyć umowę na ludzkich warunkach. I możemy być pewni, że wbrew pozorom klientów to oni tracić nie lubią.

Powodzenia;)

Sosen
23-08-2010, 19:26
Mam cyfre od poczatku marca. Za pakiet podstawowy + zestaw c sport 39zł.msc umowa na 11msc. Jakos specjalnie nie jestem fanem TV ( xbox rulez ) wziałem tylko dlatego żeby czasem dobry mecz obejrzeć. Ale ten pakiet który mam w zupelnosci mi wystarcza.

Mam ten dekoder co na obrazku wyżej i czasem glos rzeczywiście traci. Ale mysle ze to raczej wina karty niz dekodera lub jego zlego podłaczenia. Co mnie wqrwia najbardziej to, że jak jest ujowa pogoda (burza, deszcz wiekszy, snieg, wieje) to totalnie rozjezdza sie obraz.

Oferta UPC wczesniej była zdecydowanie konkretniejsza. Ja niestety jestem skazany na Netie (Piaseczno). mam od nich net i smiga całkiem całkiem. Teraz 8 MB za 49zł tez wydaje atrakcyjna. Jedyny minus to umowa na 24msc :/ Chociaz to co przezyłem na początku to koszmar. Podpisałem umowe 1 marca. Net mi podłączyli dokładnie 10 kwietnia :roll: Nie spieszyło im sie. Dopiero zjeby pomogly.

Teraz w każdej firmie trzeba sie dopominac o swoje. Straego klienta maja za nic. Przy próbie przedłużenia umowy z Era ojciec miał lepsza oferte jako nowy klient niż po 10 latach współpracy :hyy: Ale pismo o rozwiazaniu umowy przeslane msc przed koncem do Ery pomoglo. Nagle oferta "dostosowana do indywidualnych potrzeb" sie znalazła :)

bkt
23-08-2010, 19:29
ja tam wole kablowke z szybkim netem, 50 paroma czy wczesniej 80-siecioma kanalami i wszystie c+ za 130pln :) Za sam taki net ze 150pln musisz gdzies zabulic. A wlasciwie wszedzie jest tak ze latwiej nowemu klientowi cos ogarnac niz staremu - tak ruchalo klientow oragne i tak robi teraz play. W zwiazku z tym oswiadczam, ze gdzie nie ma innej opcji tam w umowy sie bawic nie bede wiecej :)

Andrzej
23-08-2010, 19:32
Krzysiek - przycisk podgłaszania czy wyciszania nie działa wtedy jak eurozłącze masz podłączone pod AUX zamiast pod TV.

Przynajmniej ja się tak parę razy złapałem jak przewoziłem dekoder w inne miejsce.

o widzisz, działa. dzięki wielkie. :prawi:

ja mam wszystko prócz HBO i Cinemaxów i płacę 59,90zł z opcją multiroom na 18 miesięcy. :hasao:
(orange sport też już wliczone, bo tak to miałem 49,90).
to za Polsat rodzice płacą z tym pakietem sportowym prawie tyle samo (bo mamy już od kilku lat i jest bez umowy, z resztą z umową na czas określony wychodzi z 5zł mniej), a gdzie porównanie...

Domino23
23-08-2010, 20:59
Nie ma co się łudzić, że będąc abonentem sieci komórkowej, kablówki czy innego zobowiązania, będziemy mieli dodatkowe zniżki za staż :).

Tak naprawdę nikogo nie obchodzi czy Kowalski ma umowę od 2 lat czy 10, ofertę dostanie taką samą. A jak odejdzie do konkurencji to z konkurencji przyjdzie na jego miejsce ktoś inny i biznes się kręci:).

Faktem natomiast jest to, że wysyłając rezygnację można ugrać zazwyczaj troszkę więcej, ale bez szaleństw. Tutaj mogę ewentualnie podpowiedzieć na priv komuś komu się kończy umowa w Erze.

Co do ofert na rynku to ja mam Vectrę. Płacę 151,80 miesięcznie i mam w tym:

Internet 8 MB zwiększony do 14 MB
114 kanałów TV
Pakiet Canal + w wersji HD
+ jakieś pierdoły typu WiFi, telefon stacjonarny i cyfrowy dekoder.

Przez 3 miesiące miałem chyba omyłkowo jeszcze wszystkie płatne pakiety premium typu HBO, Playboy :D itd ale się zorientowali i wyłączyli :efoch:

rolnik
23-08-2010, 22:41
Zmotywowany tym tematem zadzwoniłem dziś do C+.
Jak wspominałem wcześniej mam pakiet podstawowy z C+ premium. Płacę (minęły wszystkie promocje/zniżki) 78zł. Typ z działu utrzymania klienta zaproponował przejście na pakiet komfortowy z C+ premium i do tego Orange Sport za łącznie 80 dych na 18 miesięcy.

Obśmiać czy brać?

Nadmieniam tylko, że nie interesują mnie żadne kanały HD bo w chacie mam 97 letniego Samsunga 15 cali. Tak więc dekodery hd, multirumy czy inne wynalazki odpadają.

Acha, oczywiście już nic taniej nie będzie wg gościa, z którym rozmawiałem :)

Andrzej
23-08-2010, 23:04
drogo wg. mnie i tak, podzwoń kilka razy i pewnie oferty się zróżnicują.
najlepiej te telewizje wszelkiego rodzaju to jest brać grudzień/styczeń. zawsze najlepsze promocje, których potem już nie ma mają są na Boże Narodzenie.

MAYDAY
24-08-2010, 06:51
ja podpisałem nową umowe z polsatem cyfrowym i otrzymałem taką oferte, nowy dekoder HD za 1 zł na własność, pakiet familijny przez 6 miesięcy za 10 zł + pakiet z HBO,AXN i polsat film + wszystkie sportowe(orange sport= polska liga) + wszystkie muzyczne za 30 zł = 40zł miesięcznie za naprawde wykozaczoną oferte programową, moim zdaniem najlepsza oferta na rynku:brawo:

Szawar
24-08-2010, 07:29
Zmotywowany tym tematem zadzwoniłem dziś do C+.
Jak wspominałem wcześniej mam pakiet podstawowy z C+ premium. Płacę (minęły wszystkie promocje/zniżki) 78zł. Typ z działu utrzymania klienta zaproponował przejście na pakiet komfortowy z C+ premium i do tego Orange Sport za łącznie 80 dych na 18 miesięcy.

Obśmiać czy brać?

Nadmieniam tylko, że nie interesują mnie żadne kanały HD bo w chacie mam 97 letniego Samsunga 15 cali. Tak więc dekodery hd, multirumy czy inne wynalazki odpadają.

Acha, oczywiście już nic taniej nie będzie wg gościa, z którym rozmawiałem :)

Zaproponowali Ci to co mnie z tym, ze dodali Ci pelnoplatna usługe Orange Sport. Dla mnie to zart, a nie oferta.

Andrzej
24-08-2010, 08:01
ja podpisałem nową umowe z polsatem cyfrowym i otrzymałem taką oferte, nowy dekoder HD za 1 zł na własność, pakiet familijny przez 6 miesięcy za 10 zł + pakiet z HBO,AXN i polsat film + wszystkie sportowe(orange sport= polska liga) + wszystkie muzyczne za 30 zł = 40zł miesięcznie za naprawde wykozaczoną oferte programową, moim zdaniem najlepsza oferta na rynku:brawo:

na ile miesięcy? jak to wygląda jak się pokończą promocje?

ps. na polsacie cyfrowym masz orange sport info, a nie orange sport. ;)

MAYDAY
24-08-2010, 08:31
na ile miesięcy? jak to wygląda jak się pokończą promocje?

ps. na polsacie cyfrowym masz orange sport info, a nie orange sport. ;)

potem cały pakiet familijny za 37zł + HBO+sport+muzyka za 30zł = 67 zł miesięcznie dekoder zostaje na własność, jak po 2 latach kończy ci się umowa i nie chcesz jej przedłużać masz chyba z 80 programów bez płacenia żadnego abonamentu. A jest jakaś różnica miedzy orange sport a orange sport info???

rey
24-08-2010, 08:35
Na Orange Sport Info nie transmitują meczy live

rolnik
24-08-2010, 08:42
A jest jakaś różnica miedzy orange sport a orange sport info???

Orange sport info to taki sportowy TVN24.

MAYDAY
24-08-2010, 08:46
ale meczyki też tam lecą tylko nie na żywo???

rolnik
24-08-2010, 08:53
Z tego co się kiedyś orientowałem to tam leci francuska ekstraklasa, trochę naszej młodej ekstraklasy i czasem Puchar Polski.

Szawar
24-08-2010, 08:57
Z tego co się kiedyś orientowałem to tam leci francuska ekstraklasa, trochę naszej młodej ekstraklasy i czasem Puchar Polski.

http://www.orangesport.pl/tpsa/run?n=osi

rolnik
24-08-2010, 08:59
Ano, czyli polskiej kopanej nie ma nawet w retransmisjach.

MAYDAY
24-08-2010, 09:07
no to lipa, ale i tak wydaje mi sie że oferta polsatu cyfrowego jest naprawde konkretna i konkurencyjna

rolnik
24-08-2010, 09:14
To wszystko zależy od tego kto co ogląda. Ja na większość kanałów mam wyjebane bo 90% mojego i tak krótkiego czasu spędzonego przed TV to mecze ekstraklasy i angielska więc mnie polsat cyfrowy nie interesuje.

kamilsson
24-08-2010, 09:38
Jak ktos ogląda dużo piłki to wybór moze byc tylko jeden Cyfra +,Rolnik sprawdz sobie jaka jest teraz oferta dla nowych abonentow.Jak ci nie dadza takich samych warunkow to rob tak.
Przerabiałem to juz kilka razy z nimi,jak mi sie konczy umowa,a nie chca mi dac warunków takich jak daja nowym abonentom,to mowie im ze rozwiazuje umowe,i ze mam ich w nosie.No i dwa razy musialem tak zrobic,zdac dekoder,pojsc podpisac umowe jako nowy.Zajmie ci to jeden dzien.
Ostatnim razem jak przedłuzalem to juz bez szemrania,dali mi takie same warunki jakbym był swieżakiem i dodali nowy dekoder dla córy do pokoju za 1pln.Także można.
ps
Jak komus przyjdzie to głowy multiroom za 35pln mies.w cyfrzeplus(czyli ogladanie na kilku tv niezaleznie )to niech da znac, powiec co i jak zeby ogarnac samemu za jakies 200pln

R.
24-08-2010, 09:40
Jak ktos ogląda dużo piłki to wybór moze byc tylko jeden Cyfra +,Rolnik sprawdz sobie jaka jest teraz oferta dla nowych abonentow.Jak ci nie dadza takich samych warunkow to rob tak.
Przerabiałem to juz kilka razy z nimi,jak mi sie konczy umowa,a nie chca mi dac warunków takich jak daja nowym abonentom,to mowie im ze rozwiazuje umowe,i ze mam ich w nosie.No i dwa razy musialem tak zrobic,zdac dekoder,pojsc podpisac umowe jako nowy.Zajmie ci to jeden dzien.
Ostatnim razem jak przedłuzalem to juz bez szemrania,dali mi takie same warunki jakbym był swieżakiem i dodali nowy dekoder dla córy do pokoju za 1pln.Także można.
ps
Jak komus przyjdzie to głowy multiroom za 35pln mies.w cyfrzeplus(czyli ogladanie na kilku tv niezaleznie )to niech da znac, powiec co i jak zeby ogarnac samemu za jakies 120pln
Czy z tej uslugi multiroom mozna korzystac rowniez na komputerze, czy only tv?

kamilsson
24-08-2010, 09:49
Czy z tej uslugi multiroom mozna korzystac rowniez na komputerze, czy only tv?
Nie przerabialem tego na kompie ,ale musialbys mies jakas karte tv w kompie ktora ma czytnik kart,nie wiem czy takie sa wogole.

rolnik
24-08-2010, 09:55
Przerabiałem to juz kilka razy z nimi,jak mi sie konczy umowa,a nie chca mi dac warunków takich jak daja nowym abonentom,to mowie im ze rozwiazuje umowe,i ze mam ich w nosie.No i dwa razy musialem tak zrobic,zdac dekoder,pojsc podpisac umowe jako nowy.

Mam pakiet podstawowy z Canal + premium i płacę za to ok. 78zł. W tej chwili nie ma żadnych promocji i ceny w ofercie są identycznie jakie teraz płacę.
Dekoder kupiłem za zeta i jest mój na własność.
Teraz kolo z utrzymania klienta proponuje mi wyższy pakiet - Komfortowy z Canal + premium i do tego Orange Sport za 80 dych przez cały okres trwania nowej umowy. Jeśli zestawić to z cenami z obecnej oferty wychodzi jakieś 35 zł/msc taniej niż jakbym sobie to kupił jako nowy abonent.

Andrzej
24-08-2010, 10:00
potem cały pakiet familijny za 37zł + HBO+sport+muzyka za 30zł = 67 zł miesięcznie dekoder zostaje na własność, jak po 2 latach kończy ci się umowa i nie chcesz jej przedłużać masz chyba z 80 programów bez płacenia żadnego abonamentu. A jest jakaś różnica miedzy orange sport a orange sport info???

czyli chujnia jak dla mnie, bo tak naprawdę to normalna oferta, tyle, że przez 6 miesięcy trochę taniej.

Rolnik, a jest w Cyfrze (ja nie wiem, bo mam od stycznia) tak jak np. w Polsacie, że kończy Ci się umowa, to możesz płacić normalnie z miesiąca na miesiąc, a ew. rezygnacja 3 miesiące wcześniej?
jeśli jest, to radzę taką opcję, pewnie kosztuje trochę więcej, ale wg.mnie naprawdę warto poczekać do końca listopada/początku grudnia i wtedy coś wziąc podczas promocji świątecznej. oni zawsze mają wtedy dobre promo.

rolnik
24-08-2010, 10:12
Rolnik, a jest w Cyfrze (ja nie wiem, bo mam od stycznia) tak jak np. w Polsacie, że kończy Ci się umowa, to możesz płacić normalnie z miesiąca na miesiąc, a ew. rezygnacja 3 miesiące wcześniej?
jeśli jest, to radzę taką opcję, pewnie kosztuje trochę więcej, ale wg.mnie naprawdę warto poczekać do końca listopada/początku grudnia i wtedy coś wziąc podczas promocji świątecznej. oni zawsze mają wtedy dobre promo.

Tak właśnie jest. Zobaczymy czy uda mi się jeszcze coś stargować - jeśli tak to raczej nie będę czekał.

kamilsson
24-08-2010, 10:12
Rolnik ,powiem ci tak ja podpisywalem umowe jakos na przelomie roku,wtedy sa najlepsze oferty,przed bozym narodzeniem,tak mi sie wydaje przynajmniej ,mam pakiet komfortowy z C+ i place 69pln.
Sam zadecyduj,moze dobrze by bylo jakbys nie przedluzal ,jak nie ma konkretnej promocji dla nowych.Wtedy bedziesz mial umowe na czas nieokreslony,na takich samych zasadach jak do tej pory,wejdzie nowa i sobie renegocjujesz obecna.
edyta
no Krzysiek mnie ubiegł,tylko mi sie wydaje ze wg prawa to jesli umowa jest na czas nieokreslony to mozesz ja zmienic z miesiecznym wyprzedzeniem a nie 3-mies.??

rey
24-08-2010, 10:21
Rolnik ,powiem ci tak ja podpisywalem umowe jakos na przelomie roku,wtedy sa najlepsze oferty,przed bozym narodzeniem,tak mi sie wydaje przynajmniej ,mam pakiet komfortowy z C+ i place 69pln.

Ja tak samo, komfortowy z C+ i opcją HD za 69 zł., dodatkowo przez pierwsze 4 czy 5 miesięcy płaciłem niecałe 4 dyszki. Brałem to jakoś pod koniec listopada.

(L)ukasz
24-08-2010, 19:30
Ja dostałem teraz ofertę z TP Neostradę + TV Satelitarną. Różnica pomiędzy ofertą z telewizją, a bez teelwizji to 5 zł, więc wziąłem. Mam Cyfrę plus za którą obecnie płacę dużo. I teraz moje pytanie do zorientowanych w temacie. Czy da się jakoś po jednym talerzu odbierać Cyfrę i Videostradę? Obydwie platfromy korzystają z Hotbirda. Słyszałem coś o konwerterach z dwoma wyjściami itp. Ogólnie chodzi mi jak najtaniej to zrobić, bo chce mieć dwie platformy, a dwa talerze to trochę wieś (ostateczność)

Ars
24-08-2010, 19:36
Ja dostałem teraz ofertę z TP Neostradę + TV Satelitarną. Różnica pomiędzy ofertą z telewizją, a bez teelwizji to 5 zł, więc wziąłem. Mam Cyfrę plus za którą obecnie płacę dużo. I teraz moje pytanie do zorientowanych w temacie. Czy da się jakoś po jednym talerzu odbierać Cyfrę i Videostradę? Obydwie platfromy korzystają z Hotbirda. Słyszałem coś o konwerterach z dwoma wyjściami itp. Ogólnie chodzi mi jak najtaniej to zrobić, bo chce mieć dwie platformy, a dwa talerze to trochę wieś (ostateczność)

Kupujesz konwerter twin np. ten http://www.hollex.pl/konwertery-lnbs/twin-podwojne/1119-konwerter-inverto-black-ultra-twin jeden kabel z konwertera idzie do dekodera cyfry a drugi kabel do dekodera TP i tyle.

Andrzej
24-08-2010, 20:24
ten jakiś drogi. ja mam z 3 wyjściami i płaciłem jakoś ok.80zł i wszystko zajebiście działa.

MK
25-08-2010, 09:35
Na przyszłość polecam brać dekoder na udostępnienie, bo przez cały czas użytkowania masz go na gwarancji. A co do programów niekodowanych, to z polskich jest tam jedynie 4fun tv, viva, tv polonia, tv puls, tvp kultura, itv i chyba tyle, reszta obcojęzyczne...
Jak Ci wychodzi 30 zł za HBO, sport i muzyka, jeśli HBO kosztuje 20 zł, sport 13,90, a muzyka 4,90?

kamilsson
25-08-2010, 09:37
Swojego czasu przejrzałem Sat kurier i był ranking twin konwerterów,ten zebrał b.dobre recenzje,jest niedrogi i hula mi bezproblemowo
http://allegro.pl/konwerter-twin-0-2-db-golden-interstar-gi-202-hdtv-i1200619714.html

MAYDAY
25-08-2010, 09:44
Na przyszłość polecam brać dekoder na udostępnienie, bo przez cały czas użytkowania masz go na gwarancji. A co do programów niekodowanych, to z polskich jest tam jedynie 4fun tv, viva, tv polonia, tv puls, tvp kultura, itv i chyba tyle, reszta obcojęzyczne...
Jak Ci wychodzi 30 zł za HBO, sport i muzyka, jeśli HBO kosztuje 20 zł, sport 13,90, a muzyka 4,90? nie wiem jak oni to liczą ale płace 40 zł i mam to wszystko:?

Andrzej
25-08-2010, 09:46
Swojego czasu przejrzałem Sat kurier i był ranking twin konwerterów,ten zebrał b.dobre recenzje,jest niedrogi i hula mi bezproblemowo
http://allegro.pl/konwerter-twin-0-2-db-golden-interstar-gi-202-hdtv-i1200619714.html

mam właśnie taki tylko z 3 wyjściami. ;)

h_L
25-08-2010, 18:17
Rolnik, ja za podstawowy i C+ premium (bez HD) płacę 49 zł. Swoje perypetie opisywałem na poprzedniej stronie;)

Na Twoim miejscu poczekałbym na promocję przedświąteczną (zazwyczaj dają już ją koło listopada) i dopiero wtedy ich cisnął.

szewczyk dratewka
25-08-2010, 18:59
Może nie o telewizji, ale o internecie w kablówce, więc w sumie na temat :)

Mam internet w Aster, całkiem szybki, nie narzekam i w ogóle, ale zdałem sobie sprawę, ze płacę za niego w chuuuuk dużo...140 zł! Za sam internet :| No i stwierdziłem, że czas coś z tym zrobić. Patrzyłem na inne oferty i np. Netia ma całkiem fajne ceny, tylko tutaj jest problem, gdyż nie mam w ogóle linii telefonicznej. Tzn. gniazdko mam, ale nr nie mam. Da się to jakoś obejść? A może da się założyć linię telefoniczną (żeby mieć numer) ale nie płacić za to co miesiąc?

rolnik
25-08-2010, 19:21
Rolnik, ja za podstawowy i C+ premium (bez HD) płacę 49 zł. Swoje perypetie opisywałem na poprzedniej stronie;)

Na Twoim miejscu poczekałbym na promocję przedświąteczną (zazwyczaj dają już ją koło listopada) i dopiero wtedy ich cisnął.

Dzwonił dziś typ z C+ z pytaniem czy się zdecydowałem na jego ofertę - dla przypomnienia pakiet komfortowy + canal plus premium + orange sport za 80zł miesięcznie przez 18 miesięcy. Grzecznie powiedziałem, że przeanalizowałem oferty innych dostawców i jeśli zejdzie do 6 dyszek to bierę od razu. Okazuje się, że się nie da ;) Powiedziałem więc Panu, że w takim razie czekam do Świąt, może wtedy będzie miał większe pole manewru. Gostek już nic nie kombinował tylko grzecznie się pożegnał i elo.
Tak więc w przyszłym tygodniu ślę im wypowiedzenie i czekam do zimy :D

Buziek_LG
25-08-2010, 19:39
ha! nie dalej jak dwa miesiące temu przedłużałem umowę z C+ i za pakiet komfortowy + HBO, HBO2 HBO:HD, HBO: Comedy, Orange Sport i info C+HD i C+SportHD, a także EuroSportHD i EuroSportHD oraz TVPHD i jeszcze kilka tych które w komfortowym są szare na ich stronie jak dziś patrzę, płacę 57 zł. W ramach promocji "powroty".

rolnik
25-08-2010, 23:22
:o Niezłe ciecie z tej C+. Pożyjemy zobaczymy :)

kamykgoral
25-08-2010, 23:25
Może nie o telewizji, ale o internecie w kablówce, więc w sumie na temat :)

Mam internet w Aster, całkiem szybki, nie narzekam i w ogóle, ale zdałem sobie sprawę, ze płacę za niego w chuuuuk dużo...140 zł! Za sam internet :| No i stwierdziłem, że czas coś z tym zrobić. Patrzyłem na inne oferty i np. Netia ma całkiem fajne ceny, tylko tutaj jest problem, gdyż nie mam w ogóle linii telefonicznej. Tzn. gniazdko mam, ale nr nie mam. Da się to jakoś obejść? A może da się założyć linię telefoniczną (żeby mieć numer) ale nie płacić za to co miesiąc?

Z tego co się orientuję to nie da rady.
Musisz mieć przynajmniej najtańszy abo , albo płacić za podtrzymanie linii.
Zobacz ofertę internetu w UPC. Teraz można brać internet bez tv.

szewczyk dratewka
26-08-2010, 08:49
Z tego co się orientuję to nie da rady.
Musisz mieć przynajmniej najtańszy abo , albo płacić za podtrzymanie linii.
Zobacz ofertę internetu w UPC. Teraz można brać internet bez tv.

Z tym, że u mnie w bloku jest tylko Aster, nie da się chyba podprowadzić innej kablówki...

Szawar
30-08-2010, 17:07
Podpisałem ostatecznie umowe z Cyfrą +. Nie wynegocjowałem tego co chciałem. Za pakiet Komfortowy razem z pakietem c+ bede płacił 69,80. Czyli tyle ile proponowali mi miesiac temu. Podczas rozmowy powiedzieli ze koszt takiego zestawy bedzie kosztował 77, 80 gdyz od wrzesnia wchodzi nowy program dolaczany do pakietu c+, Canal +Gol. Z racji ze bylo wypowiedzenie umowy zeszli do ceny, ktora przedstawili mi miesiac temu. Ogolnie nie jestem zadowolony, ale cóz trudno, umowe i tak bym podpisał, ale skoro miałbym płacic wiecej niz proponowali, to zdecydowałem sie skorzystac z pierwotnych warunków.

Sonny
30-08-2010, 17:17
Ostatnio przedłużyłem z nimi(cyfrą) umowę na takich samych warunkach jak Ty Szawar :/ Też wiedziałem, że i tak przedłużę, ale chciałem coś wytargować. Nie wiem czy korzystnie ;)

Stout
30-08-2010, 19:37
Swoją drogą ,ustawienie anteny Cyfrowego Polsatu żeby sciągała w miare dobry sygnał ,to mega hwdp.

meraś
31-08-2010, 18:15
Panowie...od jutra atakować Cyfre....wysłali do mnie pismo z info o 40 % przez 10 miesięcy, zadzowniłem ( a miałem na to 3 dni od doręczenia ) gość przez telefon poinformował mnie żebym zadzownił jutro bo wchodzą "...nowe, jeszcze bardziej atrakcyjne oferty dla zatrzymania dotychczasowych abonentów..."

...jak powiedział - tak zrobię :)

Szawar
31-08-2010, 21:22
Panowie...od jutra atakować Cyfre....wysłali do mnie pismo z info o 40 % przez 10 miesięcy, zadzowniłem ( a miałem na to 3 dni od doręczenia ) gość przez telefon poinformował mnie żebym zadzownił jutro bo wchodzą "...nowe, jeszcze bardziej atrakcyjne oferty dla zatrzymania dotychczasowych abonentów..."

ależ się w.kurwię.

Kawa
31-08-2010, 21:28
ależ się w.kurwię.

Przez telefon zawierałeś umowę czy w lokalu, bo jak to pierwsze to w ciągu 10 dni możesz od niej odstąpić.

Szawar
31-08-2010, 21:59
Przez telefon zawierałeś umowę czy w lokalu, bo jak to pierwsze to w ciągu 10 dni możesz od niej odstąpić.

Po za lokalem, tak wiem, ze istnieje mozliowsc odstapienia od umowy w przeciagu 10 dni od daty zawarcia umowy.

Andrzej
31-08-2010, 22:52
http://satkurier.pl/news/58433/polsat-w-cyfrze.html

albo zapłacili w naprawdę w uj albo będą się łączyć, bo obecnie cyfra zyskuje duuużą przewagę nad polsatem.
walter pewnie wkurwiony. :lol2:

raafaL
01-09-2010, 19:43

Mi właśnie dziś się pojawiło trochę kanałów Polsatu, może o to chodzi ?

Edyta:

7 kanałów POLSATU w już ofercie CYFRY+. Aby odbierać nowe kanały przeprogramuj dekoder, skorzystaj z INSTRUKCJI OBSŁUGI DEKODERA :popcorn:

Pag
01-09-2010, 19:54
Telewizja Polsat pojawi się w ofercie wszystkich platform satelitarnych w Polsce - zakłada rządowy plan cyfryzacji w Polsce. To oznacza, że także abonenci Cyfry+ i telewizji "n" otrzymają dostęp do atrakcji Polsatu (m.in. Formuły 1 czy walk bokserskich).

Strategia cyfryzacji nadawania sygnału telewizyjnego", która zrewolucjonizuje cyfową telewizję w Polsce. Strategia, którą opracował zespół ds. telewizji i radiofonii cyfrowej w Polsce, zakłada pozytywne zmiany m.in. dla abonentów telewizji "n" oraz Cyfry+ .

Jak dowiedziała się Rzeczpospolita, nowa strategia zakłada obowiązek udostępniania za darmo nadawcom (platformom telewizji satelitarnej, operatorom telewizji kablowej oraz firmom telekomunikacyjnym
) sygnału siedmiu nadawanych naziemnie kanałów telewizyjnych - TVP1, TVP2, TVP Info, TV Puls, TVN, Polsat i TV4.

Pewnie teraz wszelkie zawody będą dostępne na Polsat Sport, bo tego na Cyfrze nie ma.

meraś
01-09-2010, 21:21
Mi właśnie dziś się pojawiło trochę kanałów Polsatu, może o to chodzi ?

Edyta:
:popcorn:

no tak....spoko w sumie bo dzięki temu niepotrzebna jest telewizja naziemna :)

Jak wspomniałem wcześnie dziś wykonałem telefon do Cyfry i okazało się, że jednak nie mają barany dla mnie oferty bo moja umowa wygasa z końcem listopada...więc najwcześniej 1 października mogę się upomniec. No nic pozostaje czekac...

Piotrek WWY
01-09-2010, 22:13
dobra sprawa z tym Polsatem :lol2: bo do tej pory F1 ogladałem z siatki i obraz nie był najlepszy. tak naprawdę tylko właśnie polsatu mi brakowało ;)

GregorAE
01-09-2010, 22:16
Wzrośnie przez to cena?
Do minimalnego pakietu też doszedł polsat, czy to dodatek do większych pakietów?

Piotrek WWY
01-09-2010, 22:20
ceny bez zmian i do wszystkich pakietów

Andrzej
01-09-2010, 22:30
Polsat oraz Polsat 2 będą dostępne dla wszystkich abonentów platformy, czyli abonentów od pakietu Powitalnego+ wzwyż bez dodatkowych opłat.

Kanały tematyczne Polsat Play, Polsat Cafe, Polsat Film, Polsat News wzbogacą ofertę pakietów CYFRY+ od Podstawowego+ wzwyż.

Polsat JimJam natomiast będzie oferowany dla abonentów od pakietu Komfortowego+ wzwyż.

tak to wygląda.

Chmielo
02-09-2010, 00:56
Te Polsaty co podał Krzysiek zastają. Na 100 % nie będzie żadnego ze "sportowych Polsatów".:popcorn:

Skipper
02-09-2010, 11:19
Pewnie teraz wszelkie zawody będą dostępne na Polsat Sport, bo tego na Cyfrze nie ma.

F1 musi być w otwartym kanale, więc zostaje na pewno. Liga Mistrzów za względu na kasę z reklam pewnie też.

Purzyk
02-09-2010, 13:29
http://satkurier.pl/news/58433/polsat-w-cyfrze.html

albo zapłacili w naprawdę w uj albo będą się łączyć, bo obecnie cyfra zyskuje duuużą przewagę nad polsatem.
walter pewnie wkurwiony. :lol2:

Mogliby Ci z Cyfry + tez cos w zamian dac, np. c+ sport, nie pogardzilbym :D

Piotrek WWY
02-09-2010, 13:57
a ktoś się orientuje C+Gol od jakiego pakietu się pojawia, ile wogóle kosztuje i co na nim pokazują ?

raafaL
02-09-2010, 13:57
Próbował się może ktoś dodzwonić do Cyfrowego Polsatu? Dzwonie dzisiaj cały dzień na numery podane na stronie i jak wybieram "0" w celu połączenia z konsultantem, to tylko komunikat "Brak wyboru".

:wsciekly:

Szawar
02-09-2010, 14:23
a ktoś się orientuje C+Gol od jakiego pakietu się pojawia, ile wogóle kosztuje i co na nim pokazują ?

"Spółka CANAL+ Cyfrowy zamierza uruchomić CANAL+ Gol - kanał poświęcony wyłącznie piłce nożnej, który dołączy do obecnych już na rynku CANAL+ Sport i CANAL+ Sport 2. Nowa stacja zapewni swoim widzom aż 500 transmisji rocznie, także w jakości HD. Dokładny termin starty CANAL+ Gol zostanie ogłoszony w późniejszym terminie. Trzeci kanał będzie nadawany w soboty, niedziele i poniedziałki. "

Po zaktualizowaniu listy kanałów na poz. 26 zamiast Canal+ 3 jest już Canal+ GOL.
C+ Gol dolaczany jest do pakietu Canal +, wiec przy wyborze kazdego pakietu bedzie C+GOL, pod warunkiem wykupienia pakietu C+.

Tu:
http://www.cyfraplus.pl/cyfra_promo-201 ... akiet.html
34,9 zł/m-c.

Kanal Hallmark zaprzestaje nadawanie od 13.09, kurde te romanse, zostaje juz tylko Zone Romantica :)

Piotrek WWY
02-09-2010, 14:32
dzięki za info

adrianek
02-09-2010, 14:38
dobra sprawa z tym Polsatem :lol2: bo do tej pory F1 ogladałem z siatki i obraz nie był najlepszy. tak naprawdę tylko właśnie polsatu mi brakowało ;)

U mnie w dekoderze są cyfrowe kanały naziemne, w tym i Polsat (983) :) No, ale teraz jest lepiej, nie ukrywam

szewczyk dratewka
02-09-2010, 19:51
Jest jakaś możliwość na szybki, stabilny internet domowy który nie jest kablówką ani nie leci na linii telefonicznej?

Jeśli na pierwsze pytanie istnieje tylko odpowiedź "nie" to...czy jest możliwość utrzymywania linii telefonicznej tpsa za jakąś symboliczną kwotę, w sensie jakiś mega tani abonament tylko po to, żeby podpiąć internet np. netii?

aster to hwdp.

Szawar
03-09-2010, 11:29

Abonenci CYFRY+ znajdą kanały Polsatu w dekoderach na pozycjach:

Polsat – 7
Polsat News – 8
Polsat 2 - 9
Polsat Film – 46
Polsat Cafe – 93
Polsat Play – 106
Polsat JimJam – 125

Stout
03-09-2010, 11:44
Jest jakaś możliwość na szybki, stabilny internet domowy który nie jest kablówką ani nie leci na linii telefonicznej?

Jeśli na pierwsze pytanie istnieje tylko odpowiedź "nie" to...czy jest możliwość utrzymywania linii telefonicznej tpsa za jakąś symboliczną kwotę, w sensie jakiś mega tani abonament tylko po to, żeby podpiąć internet np. netii?

aster to hwdp.

Kiedyś było cos takiego ,jak "pakiet socjalny",kosztowało to coś koło 20 pln.Jak jest teraz nie wiem,musiałbys się wybrac do tepsy.

gem
05-09-2010, 11:52
Przełączam sobie dziś kanały na Cyfrze a tam Polsat... Gdyby nie wysiadł mi prąd i dekoder nie musiał się ustawić od nowa to nie wiedziałbym o tym:ucieka:. Szkoda, że nie ma sportu, ale nie ma co wybrzydzać, co ważniejsze mecze i tak dają na otwartym. Co do pakietu to mam Kompakt + Canal+(bez HD) za 25 zł miesięcznie na dwa lata, czyli się opłaca :chytry:. Taką ofertę dostałem po pierwszej, jednorocznej umowie.

rolnik
06-09-2010, 11:07
Abonenci CYFRY+ znajdą kanały Polsatu w dekoderach na pozycjach:

Polsat – 7
Polsat News – 8
Polsat 2 - 9
Polsat Film – 46
Polsat Cafe – 93
Polsat Play – 106
Polsat JimJam – 125

I w ten sposób rozsypali mi kurde balans układ kanałów, do którego się przyzwyczaiłem :wsciekly:

Szawar
06-09-2010, 11:35
W niedzielę, 5 września 2010 roku nastąpiła zapowiadana wcześniej repakietyzacja oferty platformy satelitarnej CYFRA+. Zmiana polega między innymi na wprowadzeniu nowych nazw dla dotychczasowych pakietów. Dodatkowo wycofano pakiet Prestiżowy+ i uruchomiono 4 nowe pakiety. Obecnie CYFRA+ oferuje 8 pakietów, a nie 5, jak było do tej pory. Kanały HD dostępne są w 5 z nich, a w nowej ofercie abonent nie musi dokupować dodatkowej opcji z HD.

Pakiety CYFRA+ (ceny nie uległy zmianie):

Start (dawny Powitalny+) - 19,90 zł
Kompakt (dawny Podstawowy+) - 42,90 zł
Kompakt HD (Kompakt + 4 kanały HD: TVP HD, MTVNHD, Eurosport HD i National Geographic HD) - 54,90 zł
Kompakt HD+ (Kompakt HD + kanały CANAL+: CANAL+, CANAL+ Film, CANAL+ Film HD, CANAL+ Sport, CANAL+ Sport HD i CANAL+ Sport2) - 89,90 zł
Optimum (dawny Komfortowy+) - 63,90 zł
Optimum HD (Optimum + 9 kanałów HD: FOX Life HD, BBC HD, National Geographic HD, Nat Geo Wild HD, Animal Planet HD, Eurosport HD, Eurosport 2 HD, MTVNHD i TVP HD) - 84,90 zł
Optimum HD+ (Optimum HD + kanały CANAL+: CANAL+, CANAL+ Film, CANAL+ Film HD, CANAL+ Sport, CANAL+ Sport HD i CANAL+ Sport2), w cenie 114,90 zł
Prestiż HD+ (dawny pakiet Prestiżowy HD+) - 168,90 zł

Wraz ze startem jesienią 2010 roku kanału sportowego CANAL+ Gol zwiększy się o tę stację oferta dotychczasowej opcji Premium CANAL+ oraz wprowadzanej opcji CANAL+ HD i Multipremium HD.

R.
06-09-2010, 12:03
Wyswietlaja wam sie kanaly dla poszczegolnych pakietow na glownej?

Andrzej
06-09-2010, 12:10
nie, coś im się spieprzyło najwyraźniej.
ja czekam teraz na jakiś ruch Polsatu, tyle, że oni nawet nie mają za bardzo czego dołączyć do oferty. ;)

R.
06-09-2010, 12:21
W kazdym razie oferta chyba na duzy plus, zwlaszcza, ze teraz mozna sobie wziac bogatszy pakiet zamiast dokupowac poszczegolne opcje(co wychodzi w sumie taniej). Chociaz i tak chyba poczekam na okres swiateczny, gdzie zapewne sypnie jakimis promocjami.

Ars
06-09-2010, 13:49
Wyswietlaja wam sie kanaly dla poszczegolnych pakietow na glownej?

Spróbuj przez ten link http://www.cyfraplus.pl/cyfra_oferta.html

kamilsson
07-09-2010, 10:40
W kazdym razie oferta chyba na duzy plus, zwlaszcza, ze teraz mozna sobie wziac bogatszy pakiet zamiast dokupowac poszczegolne opcje(co wychodzi w sumie taniej). Chociaz i tak chyba poczekam na okres swiateczny, gdzie zapewne sypnie jakimis promocjami.
Nic nie wychodzi taniej tylko drożej,najtansza opcja z kanałami Canal + to teraz 77,80pln, ja ze starej oferty place mniej.
Lekka przeginka.

R.
07-09-2010, 11:19
Nic nie wychodzi taniej tylko drożej,najtansza opcja z kanałami Canal + to teraz 77,80pln, ja ze starej oferty place mniej.
Lekka przeginka.

W poprzedniej ofercie na przykład za pakiet Komfortowy+ (63,90 zł) wraz z opcją HD Mix (24,90 zł) oraz Canal+ HD (39,90 zł) abonent płacił 128,70 zł. W obecnej ofercie za takie same kanały, zawierające się w jednym pakiecie Optimum HD+, klient
zapłaci 114,90 zł. Oznacza to oszczędność
13,80 zł miesięcznie.
Cos tam jednak taniej wychodzi.

Szawar
09-09-2010, 21:01
W sobotę, 11 września br. CANAL+ oficjalnie wzbogaca ofertę sportową o kolejny kanał sportowy CANAL+ Gol

Piknik z Poludniowej
10-09-2010, 14:52
wreszcie Polsat na C+. koneic F1, LM i LE bez soccer-live i innych stronek :D
tego mi brakowalo ...

ale ich ostatnia promocja nie powala, ja mam polowe tansza z full HD.

Krzpac
15-09-2010, 09:24
wreszcie Polsat na C+. koneic F1, LM i LE bez soccer-live i innych stronek :D
tego mi brakowalo ...

ale ich ostatnia promocja nie powala, ja mam polowe tansza z full HD.są jakieś mecze LM na Polsacie?

Peace
15-09-2010, 09:26
Dziś np. Milan z ekipą Jelenia.

GregorAE
16-09-2010, 20:56
Byłęm w 3 "salonach" Cyfry+ z pytaniem:

Czy pakiet start (dawny powitalny) mozna łączyć z opcją Canal+?
W dwóch odpowiedzieli mi że absolutnie tak i byli tego pewni. W trzecim koleś po mojej uwadze że ulotka mówi coś innego zawachał się i stwierdził, że jednak nie można.
Ma ktoś 100% informacje czy istnieje taka możliwość? Bo jeśli nie to (poza okresem 40% promocji) najtańsza opcja żeby mieć Canal+ to około 79zł...

Szawar
16-09-2010, 21:10
http://www.cyfraplus.pl/cyfra_opcje-dodatkowe.html#opcje8

Nie ma mozliowsci wykupienia pakietu C+ do Pakietu Powitalnego.

GregorAE
16-09-2010, 21:15
To kogo oni zatrudniają do sprzedaży ? ;)
Też tak tłumaczyłem kobiecie i usłuszałem:
"nie szkodzi, można łączyć"
Brnąłem dalej i spytałem czy pozniżce wyjdzie to niecałe 30zl? Odp. "tak"

Z.
16-09-2010, 21:19
Wyłączyli Polsat Futbole z UPC ?

Szawar
16-09-2010, 21:20
To kogo oni zatrudniają do sprzedaży ? ;)
Też tak tłumaczyłem kobiecie i usłuszałem:
"nie szkodzi, można łączyć"
Brnąłem dalej i spytałem czy pozniżce wyjdzie to niecałe 30zl? Odp. "tak"

Jesli miałbys na aneksie takie warunki to trzeba było brać.

Ars
16-09-2010, 21:24
Ma ktoś 100% informacje czy istnieje taka możliwość? Bo jeśli nie to (poza okresem 40% promocji) najtańsza opcja żeby mieć Canal+ to około 79zł...

Jak Ci zależy tylko na kanałach canal+ to zawsze możesz wsiąść multipakiet CANAL+ za 39zł +6zł za kanały HD.
http://www.cyfraplus.pl/multipakiet/canalplus.php

Szawar
16-09-2010, 21:27
Wyłączyli Polsat Futbole z UPC ?

Z powodów technicznych wyłączyli, cos im sie ponoć popsuło.

CRW
17-09-2010, 12:30
nie wiem jak jest obecnie, ale kiedyś można był brać do powitalnego Canal+. mój kumpel tak brał kilka miesięcy temu i cały czas mu to działa.

GregorAE
17-09-2010, 21:04
Nie dałem za wygraną i poszedłem jeszcze raz zapytać:

"Można łączyć Start z opcją dodatkową, ale tylko jedną."
Według tej Pani ulotka jest nieczytelnie zrobiona, a strony internetowej nie widziała ;)
Pokazała mi swoje rozpiski z regulaminu, że taka opcja istnieje.
Jeśli jest tak rzeczywiście to teraz pojawia się dylemat bo nie można do tego dorzuć Orange Sport. Pytanie do abonentów:
Jaki procent polskiej ligi puszczają na Orange i czy są to mecze główne?

iniemamniejusz
17-09-2010, 21:15
Jaki procent polskiej ligi puszczają na Orange i czy są to mecze główne?

Wszystkie mecze puszczają, sześć na żywo dwa retransmitują.

GregorAE
17-09-2010, 21:25
No dobra, ale przykładowo hit kolejki poleci na Canal+ Sport czy na Orange?
W praktyce Legia jest częściej na?
W takim razie ile meczów polskiej ligi z jednej kolejki leci na żywo w C+?

Orzech
17-09-2010, 21:28
Najlepsze mecze lecą na Canale+. Dzisiaj w OS np. była Lechia-Cracovia, a nie Wisła-Korona. W tym sezonie wszystkie mecze Legii były na C+. Sam korzystam z C+ bez OS i jestem zadowolony, bo zawsze to lepiej obejrzeć ligę angielską niż Polonia Bytom- GKS Bełchatów czy coś w tym stylu.

raafaL
18-09-2010, 14:40
Mam od kilku dni w Cyfrze pakiet z HD. I teraz problem: na kanałach HD świeci się dalej czerwony kwadracik, nie działa. Dzwoniłem powiedzieli że od dwóch dni mam wysyłany sygnał i kazali mi zaktualizować listę programów:hmm: zrobiłem to i dalej nic (strasznie nieogarnięci ludzie tam pracują). Miał ktoś podobny problem ?

kamykgoral
18-09-2010, 15:11
Mam od kilku dni w Cyfrze pakiet z HD. I teraz problem: na kanałach HD świeci się dalej czerwony kwadracik, nie działa. Dzwoniłem powiedzieli że od dwóch dni mam wysyłany sygnał i kazali mi zaktualizować listę programów:hmm: zrobiłem to i dalej nic (strasznie nieogarnięci ludzie tam pracują). Miał ktoś podobny problem ?

Moja ciocia.
Ale ona miała tv bez HD :D :P

raafaL
18-09-2010, 15:21
Moja ciocia.
Ale ona miała tv bez HD :D :P

Mam z HD:bukmacher:. Pozdrów ciocie ;)

Glaca
18-09-2010, 21:14

zrob aktualizacje oprogramowania moze?

raafaL
18-09-2010, 21:21
Też próbowałem. "Brak dostępnych aktualizacji oprogramowania". Jutro jeszcze tam zadzwonie, może trafie na jakiegoś kumatego konsultanta :kurde:

VANAHAIM72
18-09-2010, 21:25
Sprawdzałeś ustawienie anteny? Na poszcz. częstotliwościach masz silny sygnał?

Dolu
18-09-2010, 21:26

mialem cos podobnego - pomoglo wyciagniecie wtyczki dekodera z gniazdka gdy ten byl uruchomiony - po ponownym wlaczeniu jakas aktualizacja mi sie pobrala

PabloMag
18-09-2010, 21:31
hwd dekoderowi hd za pasek "brak sygnału sprawdź antene" na środku ekranu. mieszkając na skraju lasu co chwila są minimalne zakłócenia, a ten głupi dekoder wyświetla to cały czas, nawet jak obra wygląda okej. co za młot to oprogramowanie robił?

raafaL
18-09-2010, 21:46
Sprawdzałeś ustawienie anteny? Na poszcz. częstotliwościach masz silny sygnał?

Sygnał OK.

a masz dekoder hd ?? ;)

Dekoder mam taki:
http://i55.tinypic.com/27xdxuf.jpg
Dobre to je? ;) właśnie niedawno wymieniałem i przy wymianie wspominałem, że będę chciał niedługo zmienić pakiet na HD.

Dolu
18-09-2010, 21:56
http://www.cyfraplus.pl/cyfra_dekoder-pace-dsr-2221.html

ten dekoder niema fumkcji HD niestety - ale moge sie mylic

podobno tez talerz o srednicy 80 jest potrzebny

3 dek. maja hd http://www.cyfraplus.pl/cyfra_zestaw-do-odbioru.html

VANAHAIM72
18-09-2010, 22:04
Sygnał OK.

Ale czy sprawdzałeś na częstotliwościach pośrednich?

raafaL
18-09-2010, 22:33
http://www.cyfraplus.pl/cyfra_dekoder-pace-dsr-2221.html

ten dekoder niema fumkcji HD niestety - ale moge sie mylic

podobno tez talerz o srednicy 80 jest potrzebny

3 dek. maja hd http://www.cyfraplus.pl/cyfra_zestaw-do-odbioru.html

Jak jakiś miesiąc temu kupowałem telewizor, robiłem ten cały multiroom to także wymienili mi antenę, na infolinii usłyszałem od miłej pani że nie ważne jaki dekoder,że ma działać jeżeli TV jest z funkcją HD :hmm: Ale jak tak patrze na ten Twój link z dekoderami to może tu tkwi problem.

Ale czy sprawdzałeś na częstotliwościach pośrednich?

Sprawdzałem w parametrach technicznych->ustawienia anteny (jest tam tylko do wyboru zasilanie LNB TAK lub NIE) to to? Bo niezbyt kumaty w tym jestem:pokemon:

W poniedziałek spróbuję namierzyć typa który mi montował tą antenę może coś się rozjaśni. Dzięki za rady.

szewczyk dratewka
18-09-2010, 23:59
Zdecydowanie problem tkwi w dekoderze. To nie jest dekoder HD. Musisz wynająć sobie w Cyfrze jakiś odpowiedni dekoder, albo kupić na własność. wtedy dopiero pojawi się obraz HD. Swoją drogą...dziwne, ze na infolinii nie pytali, jaki masz model dekodera..

Andrzej
20-09-2010, 20:34
Sprawdzałem w parametrach technicznych->ustawienia anteny (jest tam tylko do wyboru zasilanie LNB TAK lub NIE) to to? Bo niezbyt kumaty w tym jestem:pokemon:

niestety na tym dekoderze na który masz nie da się inaczej ustawić. ja mam taki sam, tam jest to zjebane. pokazywało mi zielony kolor na pasku i sygnał pod 5 (najmocniejszy z możliwych), a przy deszczu byle jakim rozłączało momentalnie. co się okazało sygnał był na poziomie 35%.
dopiero jak ustawiłem antenę pod dekoderem polsatu (tam się własnie da to zrobić tak jak napisał Van, poszczególne częstotliwości i pokazuje w %) to wszystko chodzi jak należy, a sygnał jest w granicach 75% na większości kanałów, a na niektórych nawet i pod 90.

raafaL
24-09-2010, 21:29
Zdecydowanie problem tkwi w dekoderze. To nie jest dekoder HD. Musisz wynająć sobie w Cyfrze jakiś odpowiedni dekoder, albo kupić na własność. wtedy dopiero pojawi się obraz HD. Swoją drogą...dziwne, ze na infolinii nie pytali, jaki masz model dekodera..

Sam mówiłem jaki mam i i pani stwierdzila że na moim ma hulać. No nic, dekoder wymieniony i dziś zwycięstwo Legii obejrzałem w HD \') Dziękówa za pomoc.

Błażejj
24-09-2010, 22:20
Wie ktoś może, czy nie ma większego problem ze zmianą z multi rooma na karty, gdyż wyprowadzam się i chciałbym zabrać dekoder ze sobą, a w obecnej wersji jest to technicznie nie możliwe.

GregorAE
29-09-2010, 19:58
Jest tu ktoś kumaty w C+? Miałem podpisać umowe w sobote (2 października) ale wczoraj zadzwoniła do mnie kobieta z salonu, że uprzedza nowy miesiąc = nowa promocja.

Mówi że może być taka sama tylko że z inną nazwą, gorsza lub lepsza...
Ktoś się orientuje jak to wygląda w praktyce?

Kubal
29-09-2010, 20:41
Jeżeli odpowiada Ci pakiet jaki teraz jest w ofercie,to ja bym nie zwlekał.Promocje się zmianiają,a może się okazać,że odejmą coś na czym Ci zależało,lub dodadzą coś,co nie jest Ci potrzebne.

PS.Umowy wtecz podpisać się nie da,a przecieki nowych ofert są zawsze ;)

Nazgul
29-09-2010, 20:46
Poza tym co to za handlowiec który doradza się wstrzymać?

GregorAE
29-09-2010, 20:51
Ona nie doradza się wstrzymać, a nawet pogania ;)
Tylko zastanawiam się po co? Czy potrzebuje sprzedać pakiet we wrześniu, czy poprostu poinformowała mnie z czystej uczciwości.
Klientem i tak jestem dla niej marnym, bo biorę start plus opcje C+ (boje się, że właśnie to połączenie wycofają), a termin 2 października wiąże się z tym żeby mieć cały miesiąc za darmo.

P.S.
Skoro są przecieki to będę wdzięczny jak ktoś je upubliczni gdy już się pojawią

Kubal
30-09-2010, 09:49
P.S.Skoro są przecieki to będę wdzięczny jak ktoś je upubliczni gdy już się pojawią

Ja niestety nie znam nikogo,kto mógłby pomóc,ale konsultanci w salonach na dzień lub dwa przed datą nowej promocji będą wiedzieć co i jak ;) Przejdź się,jak trafisz na kogoś normalnego,to Ci powie ocb ;)

Szawar
21-10-2010, 19:17
CYFRA+ wprowadza zmiany w swoich ofertach promocyjnych, które dotyczą sprzedaży kanałów premium. Będą one w promocyjnych cenach. Operator zamiast pakietów Optimum HD+, Kompakt HD+ wprowadza promocyjne ceny na pakiety dodatkowe przez cały okres umowy (klient deklaruje, że z wybranego kanału premium będzie korzystał nieprzerwanie przez cały okres umowy - 19 miesięcy).

Promocyjne ceny:

* CANAL+ za 12,95/25,90 zł,
* CANAL+ HD za 14,95/29,90 zł,
* HBO za 12,95/25,90 zł,
* HBO HD za 12,95/29,90 zł
* Multipakiet HD (czyli CANAL+ HD, HBO HD i Cinemax HD) za 34,95/69,90 zł zł.

Przy czym niższa cena obowiązuje przez 6 pierwszych miesięcy, a wyższa przez kolejny okres umowy.

W ramach promocji nadal obowiązuje promocja 50% rabatu przez 6 miesięcy na pakiety premium od standardowych cen (CANAL+ lub HBO - 34,90 zł, CANAL+ HD lub HBO HD - 39,90 zł, Multipakiet Premium - 82,90 zł). Dotyczy on osób, które podpiszą umowę bez zobowiązania do korzystania z kanałów premium.

Promocja będzie również obowiązywać pakiet Multiroom - 7,50 zł nawet do 12 miesięcy.

Nadal będzie także obowiązywać rabat 50% na pakiety podstawowe, który przyznawany jest przy wyborze opcji: Kompakt, Kompakt HD na okres 5 miesięcy, Optimum, Optimum HD na 7 miesięcy, a Prestiż HD+ na 9 miesięcy. Przy zawieraniu umowy przez Internet każda umowa premiowana jest dodatkowym 1 miesiącem rabatowym. Umowa na 19 miesięcy.

meraś
26-10-2010, 13:02
Czy ktoś ostatnio podpisywał może umowę z pakietem:

Pakiet KOMPAKTOWY
Canal + HD
HBO HD
+ wypożyczenie deokdera

cały czas mi proponują taki wariant ( za przedłużeniem ) za 102 zł :box:

MAYDAY
26-10-2010, 13:35
a ja podpisałem w sobotę nową umowę z Polsatem za 90 zł miesięcznie mam full wypas + wypożyczalnie VDO za dekoder HD sagema z możliwością nagrywania + nowa antena zapłaciłem 120 zł dekoder i antena na własność

Szawar
26-10-2010, 15:00
a ja podpisałem w sobotę nową umowę z Polsatem za 90 zł miesięcznie mam full wypas + wypożyczalnie VDO za dekoder HD sagema z możliwością nagrywania + nowa antena zapłaciłem 120 zł dekoder i antena na własność

No i super ligi holenderska i rosyjska.

MAYDAY
27-10-2010, 08:04
No i super ligi holenderska i rosyjska.

no i w czwartki na VDO prawie wszystkie mecze Ligi Europejskiej na żywo :chytry:

rch
27-10-2010, 10:41
Jakiś czas temu podpisałem umowę z Vectra.
Mam 16 Mb/s łącze i zestaw kanałów sportowych:
canal+, nsport, eurosport, sportklub plus jakies pornosy ;)

cffan
27-10-2010, 12:30
no i w czwartki na VDO prawie wszystkie mecze Ligi Europejskiej na żywo :chytry:
Na pewno na żywo i VOD? Bo z definicji VOD to co innego ;)

canal+, nsport, eurosport, sportklub
I właśnie dlatego zrezygnowałem z platform cyfrowych, Vectra rulez ;)

Szawar
27-10-2010, 13:04

Dokładnie, tylko szkoda, ze w co drugi.

mafioso
04-11-2010, 21:48
Nie wiem czy ktoś już o tym wspominał. Nowa opcja w Cyfrze + - pakiet Canal + Sport, czyli płacimy tylko za 3 kanały spotrowe.
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/rewolucja-pakiet-canal-tylko-z-kanalami-sportowymi

meraś
19-11-2010, 08:44
69 zł za miesiąc ( średnia z 19-miesięcznej umowy pakiet kompaktowy + Canal + HD + dekoder HD z nagrywaniem )

wyszarpał ktoś więcej ?

rey
19-11-2010, 08:47
ma ktoś z was może http://telewizjanakarte.pl/ ? proszę o ewentualne opinie :)

http://i52.tinypic.com/fbj779.jpg

to Ci powinno wystarczyć... :niebij:

midzi
19-11-2010, 09:45
TNK to syf. Lepiej już założyć sobie zwykły talerz...

meraś
26-11-2010, 12:47
dziś jest 26 listopada - wygrałem !

30.11 kończy mi się umowa i po nastym telefonie doszedłem do porozumienia z nastym konsultatnetm

pakiet kompakt + Canal + HD 54,60 zł ( średnia z 19 miesięcznej umowy )

Dekoder funkcją nagrywania - 0 zł ( chodzi naturalnie o wynajem )

:konfetti:

midzi
26-11-2010, 13:31
Canal +, czy Canal + HD?

W sumie Kompakt HD kosztuje te 55 zł, więc C+ masz gratis.
Szkoda, że teraz takie długie umowy walą. Trzeba będzie poczekać kilka miechów aż wyjaśni się kto będzie transmitował ekstraklasę.

meraś
26-11-2010, 13:56
Canal +, czy Canal + HD?

W sumie Kompakt HD kosztuje te 55 zł, więc C+ masz gratis.
Szkoda, że teraz takie długie umowy walą. Trzeba będzie poczekać kilka miechów aż wyjaśni się kto będzie transmitował ekstraklasę.

Nie ma siły żeby C+ nie miało ekstraklasy - nie stać ich, żeby jej nie mieć ::kowboi:

kamilsson
26-11-2010, 14:21
Nie ma siły żeby C+ nie miało ekstraklasy - nie stać ich, żeby jej nie mieć ::kowboi:

Ale towarzysza w. stać zeby przepłacić,i o to się boje.

meraś
26-11-2010, 15:07
Ale towarzysza w. stać zeby przepłacić,i o to się boje.

Canal + już 4 lata temu przepłacił ( podobno )

wniosek jest jeden: kto ma ligę ten ma władze. Jeżeli C+ nie wygra, będzie mieć bardzo ciężko.

Szyman
26-11-2010, 21:50
Od wczoraj w upc zamówiłem sobie dodatkowo pakiet Cyfry , kanały sportowe i filmowe na rok, pierwszy miesiąc gratis, potem 27.99 do abonamentu :)

Kamilsts
02-12-2010, 13:10
dziś jest 26 listopada - wygrałem !

30.11 kończy mi się umowa i po nastym telefonie doszedłem do porozumienia z nastym konsultatnetm

pakiet kompakt + Canal + HD 54,60 zł ( średnia z 19 miesięcznej umowy )

Dekoder funkcją nagrywania - 0 zł ( chodzi naturalnie o wynajem )

:konfetti:

Proponują mi marne 75 zł przez 7 miesięcy , później 100 przez rok ..
OSZUKALI MNIE !

Za wynajem (15zł - 12m) później 20 ... i ni chu żeby cuś opuścili.

Trzeba będzie zerwać i podpisać na nowo :foch:

meraś
02-12-2010, 13:23
Proponują mi marne 75 zł przez 7 miesięcy , później 100 przez rok ..
OSZUKALI MNIE !

Za wynajem (15zł - 12m) później 20 ... i ni chu żeby cuś opuścili.

Trzeba będzie zerwać i podpisać na nowo :foch:

ja wysłałem im chyba 5 miesięcy przed końcem umowy pismo i dzwonili do mnie wiele razy....dopiero przeddzień wygaśnięcia udało się osiągnąć kompromis.

walcz:cinkciarz:

bkt
02-12-2010, 18:13
A ja bede placil przez 3 lata za net 8mb dll/2mb upl, ze 150 kanalow tv i komplet wszystkich C+ 97 zl :) Chyba sie skusze:)

Stout
02-12-2010, 18:27
W Polsacie Cyfrowym w ramach pakietu familijnego odblokowane są kanały:AXN Crime i Sci-Fi ,Extreme Sports i Kino Polska.

rey
12-12-2010, 09:45
Takie pytanie mam. Jest ktoś zorientowany tutaj w temacie dekoderów do TV cyfrowej? Bo się zdecydowałem kupić swój dekoder do cyfry, żeby nie płacić im comiesięcznego haraczu a nie mam o tym bladego pojęcia. Coś tam przez google znalazłem, ale jednak porada od kogoś ogarniętego wskazana jak najbardziej.

rumun1990
12-12-2010, 13:17
Takie pytanie mam. Jest ktoś zorientowany tutaj w temacie dekoderów do TV cyfrowej? Bo się zdecydowałem kupić swój dekoder do cyfry, żeby nie płacić im comiesięcznego haraczu a nie mam o tym bladego pojęcia. Coś tam przez google znalazłem, ale jednak porada od kogoś ogarniętego wskazana jak najbardziej.

Ja od 2 tygodni jestem posiadaczem Ferguson Ariva 100E i mogę polecić, jest tunerek do tv HD jak i SD, i ma możliwość nagrywania programu na zew. pamięci usb.

voytazz13
27-12-2010, 18:57
Mam problem. Od wczoraj na cyfrze nie działają niektóre kanały (tvp1 tvp2 cały canal+ i inne) gdy próbuje przeprgramować liste kanałów siła sygnału i jakość bardzo skaczą i nic z tego nie wychodzi. Mam dekoder strong 6860. Miał ktoś już taki problem i może mi pomóc?

Brylancik
27-12-2010, 20:13
Mam problem. Od wczoraj na cyfrze nie działają niektóre kanały (tvp1 tvp2 cały canal+ i inne) gdy próbuje przeprgramować liste kanałów siła sygnału i jakość bardzo skaczą i nic z tego nie wychodzi. Mam dekoder strong 6860. Miał ktoś już taki problem i może mi pomóc?

wygląda na to że antena sie obruszyła, wydaje mi się że trzeba ją lekko ustawic i dokręcic żeby ten sygnał sie ustabilizował

h_L
27-12-2010, 21:31
Może to być również awaria dekodera. Swego czasu miałem podobną historię. Jak masz możliwość pożycz od kogoś dekoder i sprawdź u siebie (ze swoją i z pożyczoną kartą). Dopiero później bierz się za sprawdzenie kabla i ewentualne ustawianie anteny.

Orzech
28-12-2010, 10:30
Przedłużał ktoś ostatnio umowę z Cyfrą+? Mnie się kończy za miesiąc, i proponują mi tą zwykłą promocję która jest dla wszystkich teraz, a jest średnio o 10 zł droższy abonament niż ten co mam teraz. Wybuchnąłem śmiechem jak mi panienka mówi, że jest drożej ale umowa jest dłuższa o pół roku niż wcześniejsza przez co to ja zyskuję bo nie będę musiał za rok znowu się martwić i przedłużać. Jak im wyślę rezygnacje listownie to się bardziej postarają i będą dzwonić?

h_L
28-12-2010, 10:41
Osobiście zacząłbym od korespondencji mailowej. Opisz całą sytuację, że jako stały klient czujesz się poszkodowany i naciągany na dodatkowe koszty. Dobrze jakbyś miał nazwisko osoby z którą rozmawiałeś - w takim wypadku będą jeszcze bardziej zobowiązani żeby Cię lepiej obsłużyć;)
Ja ze swej strony dodałbym również zdanie, że na zaproponowanych warunkach ni kuta umowy nie przedłużę i w przypadku nie otrzymania satysfakcjonującej oferty do dnia... wypowiadam umowę.

meraś
28-12-2010, 10:42
Przedłużał ktoś ostatnio umowę z Cyfrą+? Mnie się kończy za miesiąc, i proponują mi tą zwykłą promocję która jest dla wszystkich teraz, a jest średnio o 10 zł droższy abonament niż ten co mam teraz. Wybuchnąłem śmiechem jak mi panienka mówi, że jest drożej ale umowa jest dłuższa o pół roku niż wcześniejsza przez co to ja zyskuję bo nie będę musiał za rok znowu się martwić i przedłużać. Jak im wyślę rezygnacje listownie to się bardziej postarają i będą dzwonić?

zdecydowanie. i jak masz dekoder hd to niech nikt Ci nie wkręca, że masz za niego płacić.

kaLasz
28-12-2010, 10:42
Ja akurat rozwiązywałem (co trwało ze 3 miesiące za długo --> efekt wprowadzenia w błąd na infolinii), ale dzwonili do mnie 235413451 razy (plus minus 2) i za każdym razem chcieli proponować jeszcze lepsze warunki. Bierz ich na przeczekanie CONAJMNIEJ dwa razy (wiem, że w aster trzecia propozycja jest ostateczna). Zwykłą promocję to sobie możesz wziąć nawet jak rozwiążesz dotychczasową (niekoniecznie na siebie). Wszystko zależy jeszcze od tego co masz za abonament, ale trzymaj się na razie tego, że umowę rozwiązujesz. Przed końcem otatniego dnia możesz podpisać ofertę.

Mro
11-02-2011, 18:07
Ktoś z forum pracuje w Aster? Dziś dzwonił typ i proponował mi dodanie pakietu basic plus i wymiane dekodera z sd na hd przy czym po podpisaniu aneksu abonament spada o 3 zł. Czary na kiju dlatego wolę się upewnic czy to nie jest jakiś wałek. Obecnie posiadam pakiet basic, pakiet c+ sd i net 6/10 mb.

bulbon
15-02-2011, 09:39
A ja mam pytanie czy ktoś z szanownych forumowiczów posiada tyylko i wyłącznie Multipakiet? Jest tam c+gol, bo na stronie żadnych informacji nie ma:/

szewczyk dratewka
15-02-2011, 10:52
A ja mam pytanie czy ktoś z szanownych forumowiczów posiada tyylko i wyłącznie Multipakiet? Jest tam c+gol, bo na stronie żadnych informacji nie ma:/

Istnieje ;)

capital
15-02-2011, 11:31
Czy ktos z Was ma internet w Vectrze? Kusi mnie ich oferta, ale jestem ciekawy jak w rzeczywistości wygladaja oferowane przez nich predkosci. Bo teraz niby mam 4mb w sieci osiedlowej, ale max. jakie udalo mi sie osiagnac to 2,1...

bkt
15-02-2011, 11:35
Czy ktos z Was ma internet w Vectrze? Kusi mnie ich oferta, ale jestem ciekawy jak w rzeczywistości wygladaja oferowane przez nich predkosci. Bo teraz niby mam 4mb w sieci osiedlowej, ale max. jakie udalo mi sie osiagnac to 2,1...

Jesli chodzi o vectre to raczej tojest teraz poziom taki jak dawniej miala netia, czyli naprawde dobry:)

midzi
15-02-2011, 13:14
Z tego co widzę C+ Gol nie ma w Multipakiecie:
http://www.cyfraplus.pl/upload/regulamin/2009/200901/REGULAMIN_UMOWY_O_ABONAMENT_MULTIPAKIET.pdf

Ciekawe czy nie dojdzie do przegrupowania na rynku platform cyfrowych. T-Mobile (dawna Era) ma chęć na kupno Cyfry.

bulbon
15-02-2011, 13:35
Dzwoniłem na infolinie to powiedzieli mi że jest c+ gol, także ok. Jakbym dzisiaj poszedl do punktu podpisać umowę, to kiedy najwcześniej mógłbym cieszyć sie canal+ ?

siekan
15-02-2011, 13:54
Wie ktoś czy ten C+Gol jest dostępny w ofercie Aster?

Kasztaniak
15-02-2011, 14:26
Prawdą jest że z tytułu wycofania kanałów z serii BBC z pakietu cyfrowego polsatu można im wypowiedzieć umowę??
Na infolinii każdy twierdzi inaczej.

mafioso
15-02-2011, 14:51
Dzwoniłem na infolinie to powiedzieli mi że jest c+ gol, także ok. Jakbym dzisiaj poszedl do punktu podpisać umowę, to kiedy najwcześniej mógłbym cieszyć sie canal+ ?

Mi podłączyli następnego dnia. Canal + Gol jest chyba we wszystkich pakietach w których jest C+ Sport i C+ Sport 2.

Siekan - w Aster nie ma C+ Gol

siekan
15-02-2011, 14:54
Siekan - w Aster nie ma C+ Gol

Skandal, kierwa! :protestuje:

arczi
15-02-2011, 15:09
Prawdą jest że z tytułu wycofania kanałów z serii BBC z pakietu cyfrowego polsatu można im wypowiedzieć umowę??
Na infolinii każdy twierdzi inaczej.

Prawda. Mój człowiek od instalacji mi podpowiedział że właśnie z polsatem jest teraz taka możliwość. Akurat z niej korzystam i rozwiązuję jedną umowę u nas w firmie. Zmieniając ofertę programową automatycznie odstępują od warunków do umowy o abonament. Mamy więc prawo ją rozwiązać. Pisz wniosek powołując się na zmianę programową i żądaj rozwiązania umowy. Na piśmie obowiązkowo własnoręczny i czytelny podpis, imię i nazwisko.

midzi
15-02-2011, 17:11
Ludzie masowo rozwiązują na dniach umowy z CP i przerzucają się głównie na N-kę. Mi też skończyły się umowy i zastanawiam się co robić. Przetarg na prawa do ekstraklasy stanął w lesie i nic nie wiadomo.

mafioso
15-02-2011, 18:38
Skandal, kierwa! :protestuje:

To całe Aster to jest jeden wielki skandal, dlatego się stamtąd wyniosłem z tv do Cyfry i płacę 4 razy mniej.

arczi
15-02-2011, 18:40
Ano prawda midzi. Polsat traci dużo klientów przez wprowadzanie jakichś debilnych zmian. I tak np. gdy u nas w firmie zjebał się dekoder Polsatu, dzwoniłem do naszego dystrybutora/serwisanta, ten przyjeżdżał, zabierał uszkodzony dekoder i go wymieniał przywożąc go do nas po jednym dniu. Podpisywało się glejt i wszystko. Teraz dystrybutorzy nic nie mogą w Polsacie załatwić. Z Cyfrą i eNką nie mają żadnych problemów. Dekoderu więc nam ostatnio nie wymienił, może to zrobić osobiście tylko widniejąca na umowie persona, która musi poświęcić na to odrobinę więcej czasu. Czas oczekiwania na nowy dekoder też znacznie się wydłuża. Niby nic, a się odechciewa. Stąd rozwiązuję z nimi umowy, ile się da. Teraz najlepiej jest brać telewizję na karty i bez uciążliwych umów.

capital
15-02-2011, 21:52
Jesli chodzi o vectre to raczej tojest teraz poziom taki jak dawniej miala netia, czyli naprawde dobry:)

Dzięki za odpowiedz.

Wiem, że to temat o kablówkach, ale skoro już zacząłem o internecie to chciałbym przestrzec wszystkich rozważających zainstalowanie neostrady. Ostatnio zaproponowali moim rodzicom darmowy okres testowy. Mieli mieć przez miesiąc 10mb/s, ale już podczas instalacji dowiedziałem się na infolinii, ze dziesiątka nie chce chodzić, więc "tymczasowo" muszą się zadowolić 6mb/s, a sprawa pójdzie do techników. Jakoś działało, ale sprawdziłem w różnych speed testach i ani razu nie wyszło powyżej 3mb/s. Wiadomo, że oni zawsze podają wartości maksymalne, ale to jednak powinno być co najmniej, a nie maksimum 50%. Żeby było śmieszniej dwa dni później zadzwonili, że na tym łączu max to 2mb/s... Nie jestem specem od marketingu, ale zdaje się, że okres testowy powinien zachęcać klienta do zakupu, a nie go odrzucać.
A i jeszcze coś a propo neozdrady. Jeżeli już jesteś z niej korzystasz i masz wrażenie, że działa za wolno (a prawie zawsze działa za wolno) to warto zadzwonić na infolinie i się poskarżyć. Chłopak mojej siostry tak zrobił, powiedzieli mu, że przepraszają, ale coś tam modernizują i na trzy miesiące obcięli mu abonament o połowę. Oczywiście sami z siebie tego nie zrobią, więc trzeba się do nich odezwać.

Układ
15-02-2011, 21:59
Panowie, co oplaca sie wziac aktualnie tak do 50-60 zl miesiecznego abonamentu?

ormo
15-02-2011, 22:08

To zależy od tego jakie masz oczekiwania tak naprawdę. Czy sport, jeśli tak to jaki czy film czy inne tego typu rzeczy. Więc musisz się określić co chcesz oglądać ;)

szewczyk dratewka
15-02-2011, 22:25

Zakładając, że sport jest dla Ciebie ważny, polecam zrobić mix multipakiet c+ plus telewizja na karte. Płacąc 65 zł miesięcznie mam c+sporty i nsport do Ligi Mistrzów.

Jedyny minus to początkowa inwestycja w jakiś dekoder obsługujący co najmniej dwie karty płatnej tv.

Canal+ Gol na 100% jest w Multipakiecie, sam posiadam.

midzi
15-02-2011, 22:54
Też ostatnio myślałem o wariancie na dwie karty, tylko wtedy nie wchodzi w grę żaden multiroom i znowu trzeba się bawić w dwa talerze. Chyba, że ekstraklasę wygra n-ka (czego im nie życzę) i wtedy weźmie się jeszcze Multipakiet i wsio.

rey
16-02-2011, 10:00
Ta akcja w Cyfrze, że odkodowane były wyższe "o jeden" pakiety to do wczoraj była?

krisu
16-02-2011, 10:05
Ta akcja w Cyfrze, że odkodowane były wyższe "o jeden" pakiety to do wczoraj była?

Zgadza się. Do 15 lutego obowiązywała promocja.

bulbon
16-02-2011, 21:59
Wczoraj bylem w punkcie i podpisałem umowę na ten multipakiet i dopiero dzisiaj godzine temu dotarłem do domu i włożyłem kartę do dekodera, ale pisze że kanał zakodowany. Nie wiecie może co mam zrobić ?

szewczyk dratewka
16-02-2011, 22:25
Jaki masz dekoder?

Tuzin
16-02-2011, 22:33
***** Aster.
Tyle ode mnie w temacie :]

arczi
16-02-2011, 22:41
Aster gnije przecież od lat. Uciekać, z resztą, za chwilę i tak zostaną wchłonięci przez UPC.

bulbon
17-02-2011, 06:54
Jaki masz dekoder?

Ferguson Arriva HD Combo

Orzech
17-02-2011, 08:29
Zgadza się. Do 15 lutego obowiązywała promocja.

U mnie ten wyższy pakiet dalej śmiga.

szewczyk dratewka
17-02-2011, 09:45
Ferguson Arriva HD Combo

A czy masz najnowszy soft dekodera? bo w moim przypadku od razu po powrocie do domu miałem uprawnienia, więc może wina leży po stronie odbiornika..

bulbon
17-02-2011, 09:51
A czy masz najnowszy soft dekodera? bo w moim przypadku od razu po powrocie do domu miałem uprawnienia, więc może wina leży po stronie odbiornika..

Wina leżała po mojej stronie bo do góry kołami włożyłem kartę :bobas:. W każdym bądź razie dzięki za pomoc :)

krzysiek_legia
17-02-2011, 13:35

Też się dziwię, że nadal jest...

Brylancik
19-02-2011, 15:12
mam prestiż HD i myslalem ze nic w tej promocji dla tego pakietu nie ma a tu było aktywne HBO on demand:zly: no ale dziala nadal wiec cos jeszcze zdarze obejrzec :oczko:

bulbon
02-03-2011, 15:00
Wiadomo jak z tym przetargiem na ekstraklasę ?

Edyta: I używa ktoś z was splitera czy jak tam to ustrojstwo się zwie? Bo do multipakietu nie było możliwości multirooma, a poczytałem troche w necie i myślę że to może być nawet lepsza alternatywa, tylko czy to napewno działa?

P.S Taka ciekawostka wczoraj mój staruszek podpisał umowę z cyfrą i dostał bilet na mecz z dziewczynami i zapisał go na mnie. I tak mam bilet na sektor 215, będzie dało radę jakoś dostać się na żyletę ?

Senator
07-03-2011, 21:52
Podwyżka - nawet o ponad 10 zł
Wraz z rozwojem oferty operator podnosi ceny. Zmiany w cenach wyniosą od 1,10 zł do 10,10 zł w zależności od pakietu. Ceny opcji dodatkowych (np. Canal+, HBO, Cinemax) pozostaną bez zmian. Zasady dotychczasowych promocji pozostają w mocy. - Jeszcze w marcu Cyfra+ zaproponuje klientom nowy system pakietów, który pozwoli zoptymalizować wybór najlepszego dla nich wariantu- zapowiada Jacques Aymar de Roquefeuil.

Nowy Cennik standardowy Cyfry+ od 18 marca 2011:
- Start: 21 zł
- Kompakt: 46 zł
- Kompakt HD: 59 zł
- Kompakt HD+: 96 zł (dostępne do końca kwietnia)
- Optimum: 69 zł
- Optimum HD: 91 zł
- Optimum HD+: 123 zł (dostępne do końca kwietnia)
- Prestiż HD+: 179 zł

Opcje dodatkowe:
- Canal+: 34,90 zł
- Canal+ HD: 39,90 zł
- HBO: 29,90 zł
- HBO HD: 35,90 zł
- Cinemax HD: 15 zł (10 zł dla posiadaczy HBO)
- FilmBox HD: 15 zł
-Orange sport: 14 zł (10 zł dla posiadaczy Canal+)

Nowy regulamin i cennik obowiązują obowiązuje od 18 marca 2011 roku,
przy czym dla abonentów, którzy zawarli umowę do dnia 17 marca 2011 roku obowiązuje od dnia 1 maja 2011 roku W przypadku braku akceptacji zmian w cenniku klientowi przysługuje prawo do wypowiedzenia umowy z operatorem.

Indywidualna informacja o zmianach cen i nowy regulamin zostały wysłane do abonentów wraz z bieżącym rachunkiem.

:fy:

księciuniu
08-03-2011, 23:00
Nieważne podwyżki - jak posłuchałem dzisiaj Ryczela komentującego mecz Barca-Arsenal i zobaczyłem, że nawet taki mecz można spiepszyć, to aż boję się wyobrażać go komentującego kilka razy w tygodniu mecze typu Polonia Bytom - Zagłebie Lubin :niebij:

:klaszcze: Canal + :klaszcze:

księciuniu
14-03-2011, 09:26
Sorki za post po poście, ale mam pytanie – nie wiem, czy to tu czy do tematu komputerowego, wiec wrzucę do obu ;)

Czy ktoś się orientuje, czy film nagrany na dekoderze z UPC (dekoder z nagrywarką, bez cyfrówki) da się jakoś przegrać na kompa / dvd ?
A jeżeli tak, to co do tego jest potrzebne i jak to zrobić ? (w wersji dla mocno opornych ;) )

Z góry dzięki za pomoc.

paaczek
14-03-2011, 15:02
Sorki za post po poście, ale mam pytanie – nie wiem, czy to tu czy do tematu komputerowego, wiec wrzucę do obu ;)

Czy ktoś się orientuje, czy film nagrany na dekoderze z UPC (dekoder z nagrywarką, bez cyfrówki) da się jakoś przegrać na kompa / dvd ?
A jeżeli tak, to co do tego jest potrzebne i jak to zrobić ? (w wersji dla mocno opornych ;) )

Z góry dzięki za pomoc.

Ja to robię przez kartę tv z wejściem vivo i taki kablem http://www.com-tra.de/img/p/scart_klinke_svhs.jpg.
z tyłu do dekodera podpinasz eurozłącze z tego kabla, do karty tv wpinasz wejście vivo i mini jacka do wejścia dźwiękowego na karcie tv. Odpalasz nagrany program na dekoderze i w programie od karty tv dajesz nagrywanie i Ci się nagrywa elegancko ;)

bulbon
11-05-2011, 21:56
Mam pytanko bo pewnie jak już wiecie przetarg na naszą marną Ekstraklasę i całe szczęście wygrał C+ w sojuszu z CP, i tu się zastanawiam czy w związku z tym jest szansa że do pakietu Cyfry plus zostanie dodany Polsat Sport ? Bo gdyby tak było to naprawdę bajka.

meraś
12-05-2011, 07:20
Mam pytanko bo pewnie jak już wiecie przetarg na naszą marną Ekstraklasę i całe szczęście wygrał C+ w sojuszu z CP, i tu się zastanawiam czy w związku z tym jest szansa że do pakietu Cyfry plus zostanie dodany Polsat Sport ? Bo gdyby tak było to naprawdę bajka.

zapewne niebawem zacznie się łowienie klientów
ja się cieszę, że w c+ będzie można oglądać ligę - jeszcze jak dobije do tego jak kolega napisał polsat sport to już rewelacja :konfetti:

rolnik
12-05-2011, 07:27
Mnie najbardziej cieszy to, że w C+ będzie można oglądać WSZYSTKIE mecze. ***** orange sport :hipis:

gem
12-05-2011, 07:46
Mnie najbardziej cieszy to, że w C+ będzie można oglądać WSZYSTKIE mecze. ***** orange sport :hipis:

Dokładnie, ciekawe co z tym kanałem się teraz stanie bez ligi polskiej. Niby są jakieś inne wydarzenia, ale nic co nie możnaby znaleźć na Eurosporcie, C+, czy Polsacie. Chociaż OS Info nawet jest spoko, informacje sportowe 24/7.

Andrzej
11-06-2011, 13:55
przedłużał ktoś obecnie umowę? jeśli tak, to na jakich warunkach?
ja mam multiroom/wszystie kanały prócz HBO w tej ofercie świątecznej za 49zł, ale obecnie z tego co się orientuję, to najmniej trzeba za to zapłacić ponad 70zł, a umowa właśnie się kończy. :klnie:

daimler
11-06-2011, 13:58
Ile się dopłaca do multirooma?

Andrzej
11-06-2011, 14:00
obecnie 15zł co miesiąc, a był za darmo. :foch:

midzi
11-06-2011, 14:23
obecnie 15zł co miesiąc, a był za darmo. :foch:
Kompletnie za darmo? Chyba przez rok za darmo był czy jakoś tak.

Ja miałem brać nową umowę w czerwcu, ale chyba sobie daruję. Nie ma żadnej ciekawej oferty.

PS. Jest już jakieś rozwiązanie z aktywowaniem karty co 6h przy Multiroomie?

Andrzej
11-06-2011, 14:39
ja miałem 18 miesięcy multiroom za free.
teraz te nowe multiroomy mają chyba normalnie 2 karty, nie trzeba ich ładować co 6h (przynajmniej jakiś czas temu obiło mi się tak o uszy).

Piotrek WWY
11-06-2011, 15:25
tak, ja mam Mulitiroom i nie trzeba aktywować, dopłacam 15zł.

midzi
11-06-2011, 15:35
tak, ja mam Mulitiroom i nie trzeba aktywować, dopłacam 15zł.

Dzięki. Czyli teraz dają dwa dekodery i dwie karty?

meraś
14-06-2011, 08:35
ale mnie ***** oszukali. miałem mieć darmowy dekoder a płacę od grudnia 20 zł miesięcznie.

Piotrek WWY
14-06-2011, 09:29
Dzięki. Czyli teraz dają dwa dekodery i dwie kart?

Tak. Ja domawiałem drugi zestaw, także dali mi kartę i dekoder za zł (ten gorszy, taki duzy :), lepszy mi nie potrzebny, a było trzeba za niego dopłacić).

Lasica
15-06-2011, 22:14
ale mnie ***** oszukali. miałem mieć darmowy dekoder a płacę od grudnia 20 zł miesięcznie.

Telefonicznie zamawiałeś? Składaj reklamacje. Nie bez powodu nagrywją rozmowy. Muszą Ci udowodnić, że się zgodziłeś na takie warunki.

przedłużał ktoś obecnie umowę? jeśli tak, to na jakich warunkach?
ja mam multiroom/wszystie kanały prócz HBO w tej ofercie świątecznej za 49zł, ale obecnie z tego co się orientuję, to najmniej trzeba za to zapłacić ponad 70zł, a umowa właśnie się kończy.

Obecnie najlepsze warunki jakie oferują to 57zł za optymalny + Canal+HD, dekoder HD PVR za 15zł/msc lub SAGECOM HD na własność za 129zł. Umowa na 15 msc.

Multiroom za 15zł/msc, dwie niezależne karty, nie jak poprzednio drugą trzeba było doładowywać.

meraś
16-06-2011, 07:57
Telefonicznie zamawiałeś? Składaj reklamacje. Nie bez powodu nagrywją rozmowy. Muszą Ci udowodnić, że się zgodziłeś na takie warunki.

Obecnie najlepsze warunki jakie oferują to 57zł za optymalny + Canal+HD, dekoder HD PVR za 15zł/msc lub SAGECOM HD na własność za 129zł. Umowa na 15 msc.

Multiroom za 15zł/msc, dwie niezależne karty, nie jak poprzednio drugą trzeba było doładowywać.

no już złożyłem, na szczęście wyszedł babol - i nawet u nich na podglądzie widnieje ze mam 100 % rabat na dekoder, więc 140 zł zwrócą a raczej zaliczą na poczet przyszłych zobowiązań.

jakiś czas temu wysyłali aneks do regulaminu, mój ojciec na podstawie tego wypowiedział umowę - i po tygodniu związał się nową, o 35 zł tańszą na tym samym pakiecie...

Magiczna 7
16-06-2011, 12:35
chodzą słuchy że n-ka może zostać połknięta przez c+. Byłoby idealnie, cała dobra piłka w jednym.

Senator
16-06-2011, 16:31
chodzą słuchy że n-ka może zostać połknięta przez c+. Byłoby idealnie, cała dobra piłka w jednym.

To juz jakis towarzysz dementował ;)

ITI nie planuje sprzedaży telewizji "n", Onet.pl i TVN - poinformował Markus Tellenbach, szef TVN. W środę w mediach pojawiły się informację, że grupa TVN szykuje się do wyprzedaży swoich niektórych biznesów.

Środowy tekst Pulsu Biznesu namieszał na polskim rynku medialnym. Jak już informowalismy, gazeta powołując się na swoich informatorów poinformowała, że Grupa ITI rozważa sprzedaż telewizji "n", portalu Onet.pl a także telewizji TVN.

Podczas briefingu prasowego związanego z z nową ofertą Telekomunikacji Polskiej i telewizji "n" prezes TVN zaprzeczył tym rewelacjom. - To spekulacja. Sprzedaż n w tym momencie nie byłaby najmądrzejszym pomysłem. To samo dotyczy Onetu. Nie ma absolutnie żadnych planów sprzedaży Onetu, N czy samego TVN - mówi cytowany przez Gazetę Wyborczą Markus Tellenbach, szef TVN.

Szef TVN zapowiedział natomiast możliwość podniesienia prognozy, która zakłada osiągnięcie do końca 2011 roku liczby 900 tys. abonentów telewizji "n".

Zulus
16-06-2011, 16:38
Żadnej kooperacji enki z Canalem nie będzie. Oni (walterowcy) wsółpracująą z Orangem, czego dowodem jest wspólnie złożona oferta na zakup praw do Ekstraklasy. Podobnie będzie w przetargu na Ligę Misiów,na którą Canal wykłada pęto.

Senator
16-06-2011, 17:16
Podobnie będzie w przetargu na Ligę Misiów,na którą Canal wykłada pęto.

I bardzo dobrze robi bo stracic Ekstraklase na rzecz LM to byłoby jakies nieporozumienie :]

Andrzej
02-07-2011, 00:16
jakby ktoś przedłużał umowę z Cyfrą, to niech pisze do nich maile w stylu:
oferta zaproponowana przez Państwa nie zadowala mnie. przedłużę tylko i wyłącznie na warunkach takich jakie dostał mój znajomy/kolega/sąsiad i podawać najniższą kwotę jaka jest do wywalczenia na pakiet, który Was interesuje (do sprawdzenia na różnych forach typu satkurier), pomaga, nawet jeśli konsultanci twierdzą we wcześniejszych rozmowach telefonicznych, że absolutnie się nie da. :prawi: ;)

GregorAE
23-08-2011, 09:06
Po raz kolejny mam problem z Cyfrą +....
Ze względu na “wojny domowe” muszę podłączyć drugi telewizor w innym pokoju (koniecznie z możliwością oglądania innych kanałów).
Początkowo chciałem to wziąć od nich z oferty(multiroom), ale dowiedziałem się, że nie mogę bo mam za niski pakiet (kompakt hd). Na marginesie to pakiet kompakt wziąłem tylko dlatego, że mój poprzedni (niższy) nie pozwalał mi na wzięcie HD. W ten sposób z abonamentu początkowego 27zł chcą wpakować mnie w 106zł (obecnie mam 66zł i wolałbym na tym poprzestać).

Dlatego zacząłem się rozglądać za różnego rodzaju splitterami. Znalazłem najtańszy za 150zł, ale... okazało się wszystkie splittery nie współgrają tylko z jednym dekoderem – oczywiście moim.
Wychodzi na to, że musiałbym kupić splitter i kolejny dekoder.
Stąd moje pytanie – czy ma ktoś może na sprzedaż, któreś z powyższych urządzeń? Interesowałby mnie raczej dekoder HD. Chociaż jeśli istnieje opcja podłączenia splittera do dwóch dekoderów SD i szybkiego przełączania na HD (wtedy w opcji bez splittera) to taką możliwość też bym rozważył.
Ogarniętych w temacie proszę o pomoc lub porady jak inaczej to obejść.

rey
23-08-2011, 09:47
Wszystko jest kwestią budżetu. Na sprzedaż nie mam, mogę jedynie napisać opinię. Splitter, który mógłbym polecić (używam go) z czystym sumieniem to Clone+, z tym że jest to wydatek ~500 pln. Niemało, za to działa bez problemu zarówno z dekoderami HD, jak i SD. A dekoder to może spróbuj od Cyfry wyrwać? Może da się, np. przedłużając Umowę, czy coś, wziąć od nich za 1zł? Bo nowy, to znowu wydatek. Niedawno kupowałem Fergussona Ariva200 HD, to 400 zł trzeba wydać, za to fajnie chodzi, jakość obrazu imo lepsza niż tych standardowych dekoderów z cyfry.

GregorAE
23-08-2011, 09:56
Z Cyfry już nic nie ugram bo umowy kończy mi się w maju. Powiedzieli, że mogę odezwać się w marcu.
Jeśli masz podłączonego splittera to może orientujesz się czy odłączenie jednego kabla i przyłączenie go spowrotem do (innego, trzeciego) dekodera HD nie sprawi problemu?
Dokładniej chodzi mi o to, że miałbym 2 dekodery SD i splitter żeby rozdzielać sygnał. A jeśli chciałbym obejrzeć HD to odłączył bym splitter i podłączył tylko dekoder HD(oczywiście wtedy tylko na jeden TV)? Wynika to z tego że mój dekoder HD nie współgra ze splitterami.

rey
23-08-2011, 10:29
Nie powinno być z tym problemu. Splitter rozdziela sygnał z karty, więc jeden kij, czy wsadzisz kartę ze splittera do tego czy innego dekodera, a tym bardziej bezpośrednio do dekodera. Kwestia tylko, żeby gniazdo karty w dekoderze odbierało sygnał z karty splittera.

bkt
23-08-2011, 13:07
a jak podlaczyc taki dekoder z vectry (moge zrobic zdjecie/spisac model) do starego malego tv ktory na bank nie ma mpeg4 - da sie jakos? Po podlaczeniu przez EUROzlacze obraz jest jakis taki ciemny i ma jakby zakłócenia - nic nie moge na tym ustawic. Wie ktos moze?

rumun1990
23-08-2011, 13:39
Z Cyfry już nic nie ugram bo umowy kończy mi się w maju. Powiedzieli, że mogę odezwać się w marcu.
Jeśli masz podłączonego splittera to może orientujesz się czy odłączenie jednego kabla i przyłączenie go spowrotem do (innego, trzeciego) dekodera HD nie sprawi problemu?
Dokładniej chodzi mi o to, że miałbym 2 dekodery SD i splitter żeby rozdzielać sygnał. A jeśli chciałbym obejrzeć HD to odłączył bym splitter i podłączył tylko dekoder HD(oczywiście wtedy tylko na jeden TV)? Wynika to z tego że mój dekoder HD nie współgra ze splitterami.

oprócz zmiany karty w dekoderze będziesz musiał również kabel antenowy przełączać chyba że masz 3 kable do anteny poprowadzone ;)

Ja mogę polecić tuner hd Ferguson Ariva 100e, z opcją nagrywania po podłączeniu dysku/pendrive'a przez usb.

Jeżeli chcesz tańszy splitter niż clone+, tylko że przewodowy to najlepszy jest diviso

GregorAE
23-08-2011, 13:49
No właśnie o to mi chodziło - odkręcam kabel i podłączam do dekodera HD + przełożenie karty i wszystko śmiga? Czyli jeśli dobrze rozplanuje sobie to w mieszkaniu wielkim wysiłkiem to nie będzie.
Co do dekodera HD to nie wiem czy kupować nowy (spory wydatek) skoro jeden już mam.
Chyba że ktoś chciałby się zamienić (nawet z dopłatą) na taki który działałby mi pod splitter.

GregorAE
23-08-2011, 17:23
Moja "wojna domowa" podpowiedziała mi a raczej nasunęła fakt, że przeciez w drugim pokoju nie musi być Canal+.
Przejrzałem różne oferty i najkorzystniej wygląda Polsat, który na 3 miesiące za darmo daje mi pakiet familjny hd (kompakt w canale) a potem za 14,99zł absolutne ale wystarczające minimum w Mini HD (więcej niż start w C+).
Jedyne minusy to umowa na 36 miesięcy i haracz za dekoder hd w wysokości 5zł miesięcznie.
Orientujecie się może czy są tunery, które pozwolą mi oglądać PC w jakości HD?

A może znacie inne ciekawe oferty typu telewizja na karte.
Rozważałem też pakiet prepaid od C+ 159zł na pół roku ale Polsat ma lepszą ofertę kanałów

rumun1990
23-08-2011, 18:12
Orientujecie się może czy są tunery, które pozwolą mi oglądać PC w jakości HD?

Cyfrowy Polsat chyba paruje kartę dostępu razem ze swoim tunerem, wiec nie da rady.

chyba że będziesz miał moduł cyfrowego polsatu, wtedy szukasz tunera co obsługuje moduł

rey
23-08-2011, 19:32
Ten Fergusson, o ktorym pisalem wyzej, wydaje mi sie ze obsluguje. 36x5 = 180 zl, az tak duzo nie musisz doplacac w tym przypadku. Mozesz zerknac sobie jeszcze na forum sat costam (w googlach na pewno znajdziesz), tam jest masa informacji na temat sprzetu, oferty itp.

GregorAE
23-08-2011, 20:02
Znalazłem już z umową na 26 miesięcy. Z tym, że wolałbym teraz wyłożyć 150-200zł niż dopłacać co miesiąc 5zł.
Wyczytałem też, że karty polsatu są sparowane(?) z dekoderem i nie działają z innymi? Jeśli ktoś z posiadaczy CP to potwierdzi wtedy dylemat rozwiązuje się sam i nie mam co szukać uniwersalnego dekodera.

rumun1990
23-08-2011, 20:13
Znalazłem już z umową na 26 miesięcy. Z tym, że wolałbym teraz wyłożyć 150-200zł niż dopłacać co miesiąc 5zł.
Wyczytałem też, że karty polsatu są sparowane(?) z dekoderem i nie działają z innymi? Jeśli ktoś z posiadaczy CP to potwierdzi wtedy dylemat rozwiązuje się sam i nie mam co szukać uniwersalnego dekodera.

napisałem o tym dwa posty niżej ;)

GregorAE
24-08-2011, 06:53
Racja ;)

Chyba ostatnie pytanie:

Czy na tej samej antenie (bez zmiany ustawienia) mogę łapać sygnał Cyfry+ i Polsatu Cyfrowego?

rey
24-08-2011, 08:02
Racja ;)

Chyba ostatnie pytanie:

Czy na tej samej antenie (bez zmiany ustawienia) mogę łapać sygnał Cyfry+ i Polsatu Cyfrowego?

Tak, to to samo ustawienie.

A co do CP na innym dekoderze, to doczytałem, że można w CP kupić moduł CAM do karty:

http://tvpolsat.info/news.php?readmore=104

i wtedy znaleźć dekoder, który taki moduł obsługuje - np. ten chyba ma taką opcję:

http://allegro.pl/ferguson-ariva-120-combo-dvb-t-kabel-hdmi-1174-i1762098555.html

Żeby się upewnić, to możesz zadzwonić do sklepu, ja tam właśnie swój kupowałem.

GregorAE
08-09-2011, 08:54
Tak, to to samo ustawienie.

Podłączyłem dekoder i niestety sygnał Polsatu sięga tylko do połowy, a programy TVNu się tną (czerwony pasek sygnału).
Jest sens przestawiać antenę (jak to wpłynie na sygnał Cyfry+?) czy odesłać im wszystko w piździet (do dzisiaj mogę rozwiać umowę bez żadnej opłaty).

Andrzej
08-09-2011, 10:14
Podłączyłem dekoder i niestety sygnał Polsatu sięga tylko do połowy, a programy TVNu się tną (czerwony pasek sygnału).
Jest sens przestawiać antenę (jak to wpłynie na sygnał Cyfry+?) czy odesłać im wszystko w piździet (do dzisiaj mogę rozwiać umowę bez żadnej opłaty).

to masz źle ustawioną antenę. ja odbieram Cyfrę i Polsat z tej samej i mam sygnał na poziomie 70% (moc ustawiana na starym polsatowskim dekoderze, który ma poziom sygnału w %).
natomiast jak ustawiałem początkowo przy zmianie anteny na większą na dekoderze Cyfry, gdzie moc wyświetla się w skali 1-5 w różnych kolorach, to miałem prawie 5, a jak się okazało na polsatowskim sygnał był na poziomie 35%.

60-70% sygnału spokojnie wystarczy do oglądania, nie będzie działało tylko podczas burz.

GregorAE
08-09-2011, 10:17
Ten górny pasek czy dolny?
Antenę ustawiali monterzy od Cyfry+ i sygnał był prawidłowy. Czyli jest szansa ustawić to jeszcze lepiej?
Czy zmiana dekodera na HD wpłynie na jakość sygnału? Zastanawiam się czy jednak nie zerwać umowy i podpisać na nową z dekoderem HD.

Andrzej
08-09-2011, 10:22
z dekoderami HD nie mam kontaktu, więc Ci nie pomogę.
poziom sygnału to na polsacie ten dolny pasek.
najlepiej będzie jak włączysz sobie w menu tą opcję o sile sygnału i jedna osoba będzie Ci mówiła co i jak, a Ty wtedy będziesz kręcił anteną.
weź też pod uwagę, że ja np. początkowo u siebie nie mogłem znaleźć za cholerę sygnału na poziomie 70%, zadziałało to, że łapiąc całą anteną najlepszy sygnał jaki był możliwy (pokazywało niecałe 40%) w tej samej pozycji przekręciłem delikatnie sam konwerter, który nie jest prosto tylko pod kątem i zrobiło się 70 z hakiem.

ustawiaj pod Polsat, jak złapiesz Polsat na poziomie 60-70% to Cyfra powinna mieć ciut więcej, tak było u mnie.

GregorAE
08-09-2011, 10:54
OK, dzięki za radę.

rey
08-09-2011, 14:40
A jak Ci się mimo wszystko nie uda (ustawiałem kiedyś antenę tak zupełnie od czapy, patrząc tylko z grubsza na inne, przez 6 godzin i gówno wyszło) to zianwestuj w takie coś:

http://allegro.pl/miernik-do-ustawienia-anteny-satelitarnej-kabel-i1789597744.html

5 minut i gites malines :)

Chmielo
08-09-2011, 15:50
A jak Ci się mimo wszystko nie uda (ustawiałem kiedyś antenę tak zupełnie od czapy, patrząc tylko z grubsza na inne, przez 6 godzin i gówno wyszło) to zianwestuj w takie coś:

http://allegro.pl/miernik-do-ustawienia-anteny-satelitarnej-kabel-i1789597744.html

5 minut i gites malines :)

Dokładnie. Jednorazowy wydatek, cena nie jest z księżyca, a rzecz praktyczna. Na Targówku w hurtowni z elektroniką był duży wybór ale nie pamiętam adresu.

Chyba, że ktoś woli ustawianie "na oko" to niech się gimnastykuje. :chees:

foo
16-09-2011, 08:44
kiedys sie kupowalo za 100pln cos o nazwie Manta zdaje sie, co czytalo plyty, mialo wszelkie kodeki itp i gralo dvd podlaczone do tv
ktos moze polecic cos podobnego teraz, najlepiej z wejsciem USB?

swiety1916
18-10-2011, 12:54
Pytanko do kogoś kto pracuje w Cyfrze, punkcie, który ją sprzedaje albo zna kogoś takiego.

Czy kupując jeden z tańszych pakietów CyfryPlus (41 złociszy za m-c, darmowy najem dekodera Sagem, opłata aktywacyjna 99 zł.) można coś jeszcze ugrać, np. brak opłaty aktywacyjnej, 3 miechy za darmo itp...?:?