PDA

Zobacz pełną wersję : Bułgarzy na Legii ?

Joker
29-10-2003, 10:12
"Piłka nożna

Super Express/TK/29 października 2003 10:19

Bułgarzy obserwują piłkarzy Legii
Na jeden z najbliższych meczów Legii Warszawa przyjadą przedstawiciele bułgarskiego klubu Naftex Burgas, który jest sponsorowany przez największy koncern paliwowy w tym kraju - pisze "Super Express".

Mają oni podobno obserwować Dariusza Dudka i Wojciecha Szalę.
Warto dodać, że prezes Naftexu ma ogromny temperament - po jednym ze spotkań ligowych groził sędziemu pistoletem."

8-8-8-8-8-8-8-8-8-8-

Szalę to mogliby wziąć razem z Jóżwiakiem. Dudek sie jeszcze przyda.
Pamietajmy ze to Superexpress.

Raffi
29-10-2003, 10:24
Bułgarzy podobno przyjechali obserwować Kriżanaca (wg PS ;) )

kamyk
29-10-2003, 10:34
niezle niezle sie porobiło ze bułgarzy przyjedzaja i chca zawodników z polski ..... cos nie dobrego sie dzieje ale Szale mogli by sobie wziąść!

Kawa
29-10-2003, 11:15
Do czegoto dochodzi jak Bułgarzy kupuja zawodników od nas 8o

Ozzman
29-10-2003, 14:10
Temat Szali już jest raczej oklepany... może niedługo dojdzie do formy z przed kilku lat. A Dudek sie przyda na pewno. Zresztą obydwoje są wartościowi przy obecnej systuacji finansowej klubu, choć z innych powodów również... :look:

Ostry
29-10-2003, 14:21
Ciekawe ile Bułgarzy chcieliby za nich dać :)
Jak dla mnie to jakaś zupełna plotka,jakoś nie mogę w to uwierzyć.

Mini
29-10-2003, 15:48
Bułgarki? hmm to chyba nie tak. to od nas powinny te barany jeździć na wczasy do Bułgarii i przy okazji szukać Stoiczkowów do Polskiej ligi. a Szale niech sobie wezmą.

C@mo
29-10-2003, 16:50
fajnie jak by ktos chcial Szale i w dodatku za wziecie go by zaplacil
ale ze info jest z SE wiec raczej bujda na resorach

VASCO
29-10-2003, 17:42
W sumie Bułgaria to kraj ok, ciepły klimat i wogóle.... Wojtek , jedz , spodoba ci się... :>

Adis
29-10-2003, 18:42
...

juice
02-11-2003, 17:39
Szale to bym oddał za darmo. Ale Dudzia troche skoda - bardzo nawet szkoda. Swietny obronca. Tak wiec jak bułgarzy przyjada poraz kolejny na Łazienkowska to niec zabiora tylko Sialalale.

Raffi
02-11-2003, 18:01
Nie bardzo łapię, w czym Dudek jest lepszy od Szali

szczepan
02-11-2003, 18:11
ile razy jeszcze do konca okresu transferowego beda takie spekulacj :D

juice
02-11-2003, 18:55

chyba we wszystkim. tak mi sie wydaje. Jak szala gra, to nie moge patrzec na to co robi na boisku. Próbowales porownac tych pilkarzy w jakichkolwiek statystykach??? Nawet bez statystyk widac klase dudka.

Kasja
02-11-2003, 18:59
Szale? mmm to moze byc ciekawe... hehe zobaczymy co zaobserwuja :)
czyli co na GKS mieliby przyjechac? :)

crolick
02-11-2003, 19:18

chyba we wszystkim. tak mi sie wydaje. Jak szala gra, to nie moge patrzec na to co robi na boisku. Próbowales porownac tych pilkarzy w jakichkolwiek statystykach??? Nawet bez statystyk widac klase dudka.

jezu jaka klase?!? koles w ostatnim meczu gral taki piach, ze nie wiem :fu: dudek moze i lepszy od szali [bo o to, to nietrudno] ale i tez kiepski :/

Kapse(L)
02-11-2003, 19:21
Niech biora szale a przy okazji jakiegos mlodego dobrego obronce za niego mogli by dorzucuc zeby tylko nie zrobil tak jak stanew....

Joker
02-11-2003, 19:48
Szale? mmm to moze byc ciekawe... hehe zobaczymy co zaobserwuja :)
czyli co na GKS mieliby przyjechac? :)

Mieli byc juz na Groclinie ale jak widac sie nie pojawili. Chyba ze tak swietnie sie maskowali. Wiadomo "Suerexpress". Może jeszcze przyjadą?? :hmm: :hmm:

Grabo
02-11-2003, 20:32
Ciekawe po co miały im być akurat Szala.Chyba raczej szukaliby kogoś w byłej Jugosławii ,tam jest pełno piłkarzy.A zreszta skoro to SE ,to wiadomo,że jakaś ściema na 99%.Poza tym nie wiem czy oni śa tacy dziani ,żeby zaraz tam Dudzio z Szala chcieli jechać.

R@dek (L)
02-11-2003, 21:02
Oj biedny ten nasz Wojtuś lepiej dla niego będzie jak wyjedzie i zarobi troszku pieniąszków niż ma się stać anty-ulubieńcem kibiców 8)

rolnik
03-11-2003, 09:04
Ja tam uważam, że Szala i Dudek powinni zostać (jesli oczywiście tego chcą). Darek ostatnio zaczął się rozkręcać i idzie mu coraz lepiej, a Wojtek jak dla mnie nie jest taki zły jak wszyscy o nim myślą. Na każdym meczu słyszę dziesiątki obelg i "fachowych" komentarzy pod jego adresem. W Płocku obwiniano wyłącznie jego za przegraną. Stało koło mnie kilku gości, którzy mało nie przelecieli przez płot żeby mu :* za utratę bramki. A czy ktoś widział jak śliska była murawa? Każdy z nas wybiłby sobie zęby na takim boisku po 5 krokach.
Na meczach w Warszawie "specjaliści" futbolowi drą ryje :fu: że Szala nie potrafi dośrodkować... a ja spytam czy dośrodkować umie T. Sokołowski cwaj ? Ktoś widział te zwody w narożniku pola karnego? Ten nie dośrodkowuje bo mu ją zabierają. A jak dośrodkuje to ręce opadają.
Nie uważam, że Wojtek jest geniuszem piłkarskim ale na pewno nie zasługuje na aż tak wielką krytykę.