PDA

Zobacz pełną wersję : Koszulki "Królewskie" przed meczem z Groclinem

tato
29-10-2003, 09:59
Bardzo jestem ciekawy, czy wszyscy posiadacze biletów otrzymają przed dzisiejszym meczem koszulki? Pewnie znowu kołki z ochrony skitrają po dziesięć na łeb :zly: . Ostatnim razem już na 30 min przed meczem koszulek nie było a podobno było ich tyle, ile sprzedanych biletów i karnetów... :fu:

Danilo
29-10-2003, 10:58
oby tak nie było ale wątpie zeby koszulki były dla wszystkich.....

Mini
29-10-2003, 10:59
ja będę po 19 i bedzie wielki **** a nie koszulka dla mnie.

Aigel
29-10-2003, 11:21
Niestety z koszulkami zawsze jest lipa, a wyjscie z tej sytuacji jest bardzo proste, ktos przechodzi przez kolowrotek dostaje koszulke i po sprawie, no ale zobaczymy jak to bedzie, mam nadzieje ze wszyscy dostana.

domber
29-10-2003, 12:54
Pewnie bedzie tak jak z koszulkami kerdyt banku

marecki
29-10-2003, 12:59
Dalem to w innym temacie .Ale wkleje i tu:

Sluchajcie! koszulki beda rozlozone przed meczem na krzeselkach!
Nie robcie wsi i niech kazdy bierze po jednej! I pilnujcie innych ,zeby nie brali .

domber
29-10-2003, 13:20

Nie robcie wsi i niech kazdy bierze po jednej! I pilnujcie innych ,zeby nie brali .
i tak znajda sie barany co koszulki beda brac dla calej rodziny :fu:

tato
29-10-2003, 13:27

i tak znajda sie barany co koszulki beda brac dla calej rodziny :fu:

Bądźmy sami w porządku i patrzmy uważnie 8) na wszystkich "przedsiębiorczych" cwaniaczków :box: , którzy będą brali koszulki z cudzych krzesełek.

Siekier
29-10-2003, 13:29
hehe no to znając życie i tak nie dostane tej koszulki ! nie wiem kto to wymyśla że prezenty będą na krzesełkach to jest bez sęsu nie łatwiej żeby je dostawać na kołowrotkach ?! :fu:

tato
29-10-2003, 13:33
hehe no to znając życie i tak nie dostane tej koszulki ! nie wiem kto to wymyśla że prezenty będą na krzesełkach to jest bez sęsu nie łatwiej żeby je dostawać na kołowrotkach ?! :fu:
Też myślę, że sprawniej i uczciwiej by było, gdyby jakaś żetelna ekipa rozdawała koszulki przy kołowrotkach, ale skoro ktoś już zaplanował inaczej, to pozostaje nam tylko dopilnować siebie i sąsiadów, żeby było uczciwie.

Koko
29-10-2003, 14:22
To chyba raczej nie mam co liczyć na koszulkę. Podejrzewam, żę jak przyjdę o 18:30 to już ich nie będzie.

Aigel
29-10-2003, 14:32
No to ja powinienem dostac koszulke bo siedze na dolnej C, z tam same karnety w kolo wiec powinno byc ok. :)

Sharn
29-10-2003, 16:59

Marek, od dawna mówię że nie ma co pizgać kamieniami w słońce...
Np. jako że pracuję i będę z godzinę przed meczem znowu pewnie nie zobaczę tej dla siebie... :/

Walek_C.Z.K
29-10-2003, 22:31
Wg mnie koszulki powinne być rozdawane przy zakupie biletów. Kupujesz bilet dostajesz koszulke wzamian, masz karnet to idziesz do kasy pokazujesz go i odchodzisz z koszulką. Dostałby wtedy każdy taką koszulkę, ale najbardziej zdziwiło mnie to że chyba na Krytej nie rozdawali tych koszulek!

Cipciuś
29-10-2003, 22:31
Poniewaz bylem sporo przd meczem to udało mi sie zalapac na kozacka koszulke lecz nie obylo sie bez widoków debili ktorzy chowali pod kurtki po kilka sztuk i z ucieszonym ryjem stwierdzali - bierz - bedzie po 3 dla mnie i 3 dla ciebie - co za głąby....

Gruby
29-10-2003, 22:37
A szczytem byl pies, ktory wladowal sie na sektor z 2 godziny przed meczem na A i zapierdalal po koszulki, wzial chyba z 20 :zly: Kibic ***** jego mac sie znalazl

MaxyM
29-10-2003, 22:50
Może to tajniak i dla tajniaków brał... Chłopaki chcieli się w tłum wtopić.

Siekier
29-10-2003, 22:54
a ja oczywiście koszulki nie mam ! byłem o 18:20 i lipa ! eh szkoda gadać
ciekaw kiedy ktoś wpadnie po rozum do głowy i zmieni sposób rozdawania takich gadźedów ? :fu:

emde
29-10-2003, 22:56
Ale mimo wszystko to koszulki sa bardzo fajne.

domber
29-10-2003, 23:01
a ja oczywiście koszulki nie mam ! byłem o 18:20 i lipa ! eh szkoda gadać
ciekaw kiedy ktoś wpadnie po rozum do głowy i zmieni sposób rozdawania takich gadźedów ? :fu:
ja tez bylem o 18:20 naewt 30 i koszulke mam (kolega zajmowal miejsca i zabral dla nas koszulki)troche duza bo xxl ale wystarczy ja wyprac w goracej wodzie i bedzie dobra '8 przynajmiej ta kredyt banku sie skurczyla :]

Aigel
29-10-2003, 23:03
Wg mnie koszulki powinne być rozdawane przy zakupie biletów. Kupujesz bilet dostajesz koszulke wzamian, masz karnet to idziesz do kasy pokazujesz go i odchodzisz z koszulką. Dostałby wtedy każdy taką koszulkę, ale najbardziej zdziwiło mnie to że chyba na Krytej nie rozdawali tych koszulek!
No niestety nie i nie rozumiem dlaczego, ale coz widzialem ze trzy sierodkowe sektory byly +- ubrane wiec mam nadzioeje ze zdecydowana wiekszosc zylety dostala.

rkwa
29-10-2003, 23:09
Ja ostatnio przychodze 5 minut przed rozpoczeciem,jak bym wiedzial wczesniej ze beda koszulki to pewnie bym przyszedl troche wczesniej a tak koszulke *** strzelil. :/

Swierzy
29-10-2003, 23:14
CHWDZlodziejom koszulek. Jak zwykle nikt nie ruszyl glowa i nie pomyslal ze moznaby je rozdawac przy wejsciu na stadion.
Co do samego wejscia to rowniez brawa dla organizatorow. Dwa kolowrotki otwarte. Gratuluje pomyslu. Nastepnym razem niech otworza jedna bramke i od tylu wjezdzaja w tlum spychaczem. Barany glupie. Ochroniarze ch,,, wam w twarze !!! :zly: :box: :zly: :box: 8o

c_zary
29-10-2003, 23:16
Koszulka jest git :]

szczepan
29-10-2003, 23:17
CHWDZlodziejom koszulek. Jak zwykle nikt nie ruszyl glowa i nie pomyslal ze moznaby je rozdawac przy wejsciu na stadion.
Co do samego wejscia to rowniez brawa dla organizatorow. Dwa kolowrotki otwarte. Gratuluje pomyslu. Nastepnym razem niech otworza jedna bramke i od tylu wjezdzaja w tlum spychaczem. Barany glupie. Ochroniarze ch,,, wam w twarze !!! :zly: :box: :zly: :box: 8o

1)przy wejsciu odpada bo ochrona (jeszcze wieksze debile) burzyly by sie...

2)a za wejsciem nie ma sensu bo by sie wszyscy rzucili i jeszcze gorzej by bylo...

Dziubek
29-10-2003, 23:20

2)a za wejsciem nie ma sensu bo by sie wszyscy rzucili i jeszcze gorzej by bylo...

To chyba było najlepsze rozwiązanie!!!
Bo jak komuś na takiej zależało to mógł wystarczająco wczesnei przyjsć i wziaść!!! 8)

Aigel
29-10-2003, 23:22

Bo jak komuś na takiej zależało to mógł wystarczająco wczesnei przyjsć i wziaść!!! 8)
Nie kazdy moze przyjsc duzo wczesniej powinny byc koszulki rozdawane przy kupnie biletu, a dla karnecierzy jakos oddzielnie (okazanie bilety czy jak)

Swierzy
29-10-2003, 23:23
Po pierwsze to po tym co te mendy dzisiaj odwalily przy wpuszczaniu na stadion to chetnie bym ich wyslal na ksiezyc :[
Zreszta nie rozumiem do czego maja sie burzyc. Mysle ze bylby to lepszy sposob dystrybucji niz rzucenie tego na krzeselka.

Tupcia
29-10-2003, 23:26
Kurna, znow się na nic nie załapałam!!!!!
Raz tlyko w zyciu - na szołer żel dla meżczyzn :buhaha:

Szitt.. w ogole ja nie wiem, to stanei pod bramkami jest srtasznie wkurzające... Czulam się, jakbym na jakiś koncert szla...
Mogliby by wkoncu te klatkie shodową na gorna d otowrzyć...
Lecz widzę, że plonne me nadzieje poki co!

Swierzy
29-10-2003, 23:27

No jasne przyjde dwie godziny przed meczem i bede stal na tej pizdziawie. Poza tym jest sroda i nie wszyscy moga sie zjawic na stadionie o 18.

Łysolek
29-10-2003, 23:29

to sie ***** zamień ze mna , pracuj za mnie , a ja sobie pójdę wczesniej na mecz i wezme sobie koszulke :fu: :zly: :/

rkwa
29-10-2003, 23:30
Nie wszyscy wiedzieli ze beda.Ja wczoraj pol dnia netu nie mialem,dzis mnie caly dzien nie bylo i nic o tym nie wiedzialem./NL i ps nie czytam/.Jakbym wiedzial to moze i bym przyszedl wczesniej.

Swierzy
29-10-2003, 23:34

to sie *cenzura* zamień ze mna , pracuj za mnie , a ja sobie pójdę wczesniej na mecz i wezme sobie koszulke :fu: :zly: :/

Dokladnie. Proponuje wzorem niektorych, wez plecak i dwie torby i napakuj tam ze czterdziesci :/ Mi tez zalezalo troche na tej koszulce ale, podobnie jak niektorzy, nie moglem sie pokazac na stadionie 2h przed meczem i rozkoszowac sie wspaniala letnia pogoda. Czy to moja wina ze nie dostalem koszulki?

c_zary
29-10-2003, 23:35

to sie *cenzura* zamień ze mna , pracuj za mnie
I do tego pij za mnie browar w Zrodelku przed meczem :D

Grochów
29-10-2003, 23:36

to sie *cenzura* zamień ze mna , pracuj za mnie , a ja sobie pójdę wczesniej na mecz i wezme sobie koszulke :fu: :zly: :/
Bylo nie siedziec tyle w Zródelku 8- :rotfl:

Raffi
29-10-2003, 23:49
Bardzo dobrze zrobił. Łysolek - :+: :+: :+:

PS : koszulkę dostałem 8- a byłem dość późno

Harcerz
29-10-2003, 23:59
W USA na meczch (wszystkie dyscypliny)bardzo czesto rozdaja koszulki , czapki lub inne gadzety, zaraz po przejsciu kolowrotka stoja pracownicy klubu z ochroniarzami i kazdemu wchodzacemu wtykaja w reke prezent, na meczach futbolu jest 80 tysiecy ludzi i niema zadnego problemu zeby ktos nie dostal, trzeba tylko chciec miec troche wyobrazni a nie isc po najmniejszej lini oporu. Jesli byly otwarte tylko 2 bramki to do dystrybucji potrzeba 4 osob. Stowarzyszenie powinno ta sprawe poruszyc zeby nastepnym razem odbylo sie to jak nalezy.

Dziubek
30-10-2003, 00:05

Od takich spraw są koledzy któzy zajmują CI miejsca żeby podnieść taką koszulke i zatrzyamc dla Ciebie!!! Jakoś większosć z moich kolegów(którzy zasłużyli na taka koszulke ;) ) którym zajałem miejsca mieli koszulki!!! Jak byś mnie poprosił żebym CI miejscówe zajał to bez problemu byś miał koszulke bo z kolega wzieliśmy wszytskie koszulki w kupke w jedno miejsce zeby nikt nie podpieszył i koniec!!!

Dziubek
30-10-2003, 00:08
W USA na meczch (wszystkie dyscypliny)bardzo czesto rozdaja koszulki , czapki lub inne gadzety, zaraz po przejsciu kolowrotka stoja pracownicy klubu z ochroniarzami i kazdemu wchodzacemu wtykaja w reke prezent, na meczach futbolu jest 80 tysiecy ludzi i niema zadnego problemu zeby ktos nie dostal, trzeba tylko chciec miec troche wyobrazni a nie isc po najmniejszej lini oporu. Jesli byly otwarte tylko 2 bramki to do dystrybucji potrzeba 4 osob. Stowarzyszenie powinno ta sprawe poruszyc zeby nastepnym razem odbylo sie to jak nalezy.

Pamiętam w USA jak byłem to łądne tam gadżety dają kiedyś dostałem torbe, kiedyś kij do baseballa(taki mały) a była to liga taka okręgowa tego baseballa. Wyobrazacie sobie jak by u nas na meczu każdmeu piłke dawali? Bo ja NIE!!!

c_zary
30-10-2003, 00:09
Najlepszym rozwiazaniem byloby chyba dawanie koszulki razem z biletem (pamietacie bezpieczny stadion? :D).
Tylko co na to karneciarze?

c_zary
30-10-2003, 00:11

Pamiętam w USA jak byłem to łądne tam gadżety dają kiedyś dostałem torbe, kiedyś kij do baseballa(taki mały) a była to liga taka okręgowa tego baseballa. Wyobrazacie sobie jak by u nas na meczu każdmeu piłke dawali? Bo ja NIE!!!
Pilki to nie, ale wyobrazam sobie co by bylo gdyby te kije do baseballa rozdawali :help:

Dziubek
30-10-2003, 00:11
Najlepszym rozwiazaniem byloby chyba dawanie koszulki razem z biletem (pamietacie bezpieczny stadion? :D).
Tylko co na to karneciarze?

Nie wiem mi to by troszke śmierdziało, bo co karneciarze to by na meczu dostawali? A ajkby ich na meczu zbrakło czy coś, i co by karnety były znakowane że już przyjął koszulke?

Dziubek
30-10-2003, 00:12

Pilki to nie, ale wyobrazam sobie co by bylo gdyby te kije do baseballa rozdawali :help:

No co sędzia by musiał w kasku biegać :buhaha:

Harcerz
30-10-2003, 00:16

Szczera prawda teraz !! bylem na meczu baseballa 2 lata temu i dawali pelnowymiarowe drewniane kije, sponsorem byl jakis bank!!

c_zary
30-10-2003, 00:18
Kaski to wiadomo gdzie powinni przed meczem rozdawac

c_zary
30-10-2003, 00:20
Szczera prawda teraz !! bylem na meczu baseballa 2 lata temu i dawali pelnowymiarowe drewniane kije, sponsorem byl jakis bank!!
Mecz Legia - Lech - sponsorem kredyt bank :D

Dziubek
30-10-2003, 00:22

Mecz Widzew - Legia sponsorem - OBI :buhaha:

c_zary
30-10-2003, 00:30

Mecz Widzew - Legia sponsorem - OBI :buhaha:
Taka reklama to by bylo mistrzostwo swiata :rotfl:

Mrozik
30-10-2003, 10:35
JA mam koszulke, inna sprawa że byłem najwcześniej. Ochroniarzy to bym :* za te ich pytania"Czy moge sobie 50 wziąć :/ "

arczi
30-10-2003, 11:36
Ja troche OT.

aaaa zamienię koszulke rozmiar "XL" na koszulke rozmiar "L" (ponoć były takowe) stan koszulki idealny, nie noszona :>

Dziubek
30-10-2003, 11:49
Ja troche OT.

aaaa zamienię koszulke rozmiar "XL" na koszulke rozmiar "L" (ponoć były takowe) stan koszulki idealny, nie noszona :>

Ja widziałem same XXL nawet się kolegów pytalem też mieli tylko XXL 8-

szczepan
30-10-2003, 14:59
byly L na samym dole :P

kamyk
30-10-2003, 17:39
ja koszulki nie mam ale to nic mogłem miec jak bym wbił sie na stadion wczesniej ale wolałem spedzic mile czas z ludzmi ktorzy są zajebisci! koszulki pewnie nie raz jeszcze będą dawane wiec nie straciłem nic a poznałem nowych ludzi .

ps.**** w dupe takim ludziom jak (taki koles) ktory stał dwa rzedy nademna i wyja 10 sztuk koszulek w drugiej połowie i mówił swojm ziomkom ze koszulki ma dla swoich kolegów ktorych dzis nie ma na meczu! :box:

szczepan
30-10-2003, 22:04
ja koszulki nie mam ale to nic mogłem miec jak bym wbił sie na stadion wczesniej ale wolałem spedzic mile czas z ludzmi ktorzy są zajebisci! koszulki pewnie nie raz jeszcze będą dawane wiec nie straciłem nic a poznałem nowych ludzi .

ps.ch** w dupe takim ludziom jak (taki koles) ktory stał dwa rzedy nademna i wyja 10 sztuk koszulek w drugiej połowie i mówił swojm ziomkom ze koszulki ma dla swoich kolegów ktorych dzis nie ma na meczu! :box:

pozdro Kamyk :D

Tupcia
31-10-2003, 20:39
Also... przylączam się do pozdrowień!!!
te trzy tygodnie do GKSu szybko miną ;)

kamyk
31-10-2003, 20:41
mam nadzieje Tupa ze szybko miną!

Misiek88
03-11-2003, 18:54
Gdybym zobaczyl takiego, ktory bierze kilka koszulek, puscilbym go ze stadionu bez ani jednej... A jeszcze powinien dostac kilka klapsow, bo to bylo wlasciwie okradanie wszystkich dookola. Mnie osobiscie ta koszulka nie jest do niczego potrzebna, ale dla niejednego dzieciaka to mogla byc najwazniejsza pamiatka na wiele lat...

ruud
03-11-2003, 20:14
zgadzam sie. mi koszulka nie jest potrzebna, oddalem ja kumplowi ktory nie chodzi na mecze ale powidzial ze chce miec pamiatke. Moim zdaniem dystrybucja byla i tak o niebo lepsza niz na meczu z Barcelona

*PRZEMO*
03-11-2003, 20:33
musze powiedziec ze załuje ze nie mam tej koszulki widziałem jak wygladaja i bardzo mi sie podobaja :)

ale z braku pieniedzy musiałem sie zadowolic radiem 8o

rolnik
03-11-2003, 20:55
Ja byłem pod stadionem już o 16 bo jako jedyny ze swojej ekipy miałem wolne i mogłem pojechać zająć miejsca. Po wejściu na sektor rozmawiałem z jednym Cyberf@nem i powiedział mi, że przegonili ochroniarzy, którzy ładowali pod kurtki hurtowo koszulki. Polakowi nawet obornik z pola się przyda k*** :* mać! Jak jest akcja "koszuliki dla kibiców" to powinno się tych pajaców skuwać łańcuchami za nogę do bramy sradionu. Łańcuch powinien kończyć się metr przed pierwszym krzesełkiem na Żylecie od Łazienkowskiej i po sprawie. Albo jeszcze jedno wyjście! Strzelający monitoring. Jak kamera wychwyci jakiegoś półmózga krojącego koszulki od razu kula w łeb.

rolnik
03-11-2003, 20:59
... którzy ładowali pod kurtki hurtowo koszulki. Polakowi nawet obornik z pola się przyda k*** :* mać!
Upsss oczywiście nie chciałem porównać koszulki królewskie z eLką do krowiego gówna 8- sorry za to niefortunne stwierdzenie ale nie panowałem nad klawiaturą ;)

Misiek88
03-11-2003, 22:24
No to teraz juz mnie rozwalilo. Skoro te s....wysyny w kamizelkach kupionych w "smiesznych rzeczach" KRADNA cos co nie bylo dla nich, mozna wreszcie powinni dostac po dziobie. Od dluzszego czasu im sie zbiera, ale jak sie zbierze to wpadna w wielki lament i beda plakac do pismakow, ze zli kibice pobili ich "za friko". Mnie samego juz od dawna swedza rece, zeby troszke ich skarcic i dac po jakims malym klapsie... :)

rolnik
03-11-2003, 22:40
Wydaje mi się, że nie ma sensu rozkręcać wojny z ochroną, bo raz oni dostana, a raz dorwą niewinnego chłopaka (co się z resztą zdarzyło!!!) na korytarzu budynku klubowego i stłuką za to, że szedł ... 8- :box: Do niczego dobrego to nie doprowadzi.
Trzeba wymyśleć jakiś inny sposób żeby nauczyć misztalowców elementarnych zasad (bo na kulturę to nie ma co liczyć już od dawna! :fu: ).
Czasem aż się przysłowiowy scyzoryk otwiera w kieszeni jak się słyszy o ich kolejnych numerach ale pokażemy klasę jak załatwimy to bez przemocy. Mamy przecież Stowarzyszenie :+: , które składa się takich ludzi jak my i na pewno nie jest im to wszystko obojętne (do takich spraw między innymi ono powstało prawda?).
Pozdrawiam

Dziubek
03-11-2003, 22:41
Ochroniarze to powinni dostać ale nie za koszulki tylko za bramki!!!
Wogóle zmienić tą ochrone, bo na ki c...j ich az tyle tam stoi?

szczepan
03-11-2003, 23:32
ochroniarze zostali przegonieni... udalo im sie wziasc chyba ze 2... natomaist z tego co wiem policja zarekwirowala pare...

Ce
04-11-2003, 05:54
Ochroniarze to powinni dostać ale nie za koszulki tylko za bramki!!!
Wogóle zmienić tą ochrone, bo na ki c...j ich az tyle tam stoi?

szczególnie taki duży w miare młody ich kierownik. :zly:

*PRZEMO*
04-11-2003, 07:13
rowniez uwazam ze ochrona jest niestosowana. przeszukanie owszem musi byc, to nie ulega watpliwosic. ale w takiej liczbie jakiej stoja to nie ma problemu zeby ktos bardziej wykfalifikowany ich zastapił. np. policja.
nie wiem czy to dobryy pomysł poniewaaz pewnie z pasami taki sam problem by był ale jakos uwazam ich za powazniejsze osoby...

Luk@s
04-11-2003, 07:20
rowniez uwazam ze ochrona jest niestosowana. przeszukanie owszem musi byc, to nie ulega watpliwosic. ale w takiej liczbie jakiej stoja to nie ma problemu zeby ktos bardziej wykfalifikowany ich zastapił. np. policja.
nie wiem czy to dobryy pomysł poniewaaz pewnie z pasami taki sam problem by był ale jakos uwazam ich za powazniejsze osoby...

nie no bez przesady ja juz wole jak mnie ochrona przeszukuje niz psy...

Misiek88
04-11-2003, 19:21

Czlowieku czy ty sie dobrze czujesz?!?! To mysmy przez tyle lat walczyli o to, zeby sie psy nam po stadionie nie krecily, a ty chcesz ich powrotu na bramki?! Nie wiem czy sie zle poczules, czy jestes na tyle mlody, ze nie pamietasz jak na KAZDYM meczu byly mniejsze lub wieksze awantury (zwlaszcza na Zylecie), ktore czesto konczyly sie powazniejszymi obiciami naszych znajomych...

*PRZEMO*
04-11-2003, 19:25

Czlowieku czy ty sie dobrze czujesz?!?! To mysmy przez tyle lat walczyli o to, zeby sie psy nam po stadionie nie krecily, a ty chcesz ich powrotu na bramki?! Nie wiem czy sie zle poczules, czy jestes na tyle mlody, ze nie pamietasz jak na KAZDYM meczu byly mniejsze lub wieksze awantury (zwlaszcza na Zylecie), ktore czesto konczyly sie powazniejszymi obiciami naszych znajomych...

wypowiedz moja jest dosc spontaniczna, nie wiem jak to było wczesniej poniewaz az tak długo tu nie mieszkam a przyjemnosc bywania na Legii zaszczyciła mnie dosc niedawno

Misiek88
04-11-2003, 19:25
A jesli chodzi o misztalowcow, czego mozna sie po nich spodziewac, skoro ich szef jest bylym ZOMO-wcem. Wzorce ida z gory, wiec i ich zachowanie musi byc wzorowane na dawnych ZOMO-wcach. Moim zdaniem jednak konkretne obicie mordy jednemu lub drugiemu jest duzo skuteczniejsze od jakiejs perswazji. Byla afera po ostatnich meczach i co?! Nic, nawet nie raczyli nikogo przeprosic, nie mowiac o zmianie zachowania. Dlatego na pewno przy pierwszej okazji trzeba bedzie ich "skarcic"...

Misiek88
04-11-2003, 19:28
Spoko, nie mam do Ciebie pretensji, ale zapewniam Cie ze obecnosc psow na sektorze byla duzo bardziej uciazliwa, bo czuja sie oni bez porownania pewniej. Nie jeden raz bylem przez nich obity podczas meczu i nie bardzo mam ochote na to, zeby tamte czasy wrocily, juz wole ochroniarzy, ktorzy przynajmniej nie kreca sie po calym obiekcie, glownie dlatego ze sie boja

Bajor
05-11-2003, 07:59
Nie ogarnąłem całego tematu ale czy ktoś z was wie że na "A" koło 18:15-18:30 same psiarskie kitrało koszulki!!Nie dały nic krzyki i nawoływania...szkoda słów!! :box:

Misiek88
05-11-2003, 19:21
HWDP!!!!!!

ems
05-11-2003, 19:26
A jesli chodzi o misztalowcow, czego mozna sie po nich spodziewac, skoro ich szef jest bylym ZOMO-wcem. Wzorce ida z gory, wiec i ich zachowanie musi byc wzorowane na dawnych ZOMO-wcach. Moim zdaniem jednak konkretne obicie mordy jednemu lub drugiemu jest duzo skuteczniejsze od jakiejs perswazji. Byla afera po ostatnich meczach i co?! Nic, nawet nie raczyli nikogo przeprosic, nie mowiac o zmianie zachowania. Dlatego na pewno przy pierwszej okazji trzeba bedzie ich "skarcic"...

cos sie znowu dzialo ?

Mrozik
05-11-2003, 19:27

cos sie znowu dzialo ?
Nie wiem czy to temat na to forum

Misiek88
05-11-2003, 19:32
Nic konkretnego, chodzi o caloksztalt...

ems
05-11-2003, 20:40
dajcie na priva wszystko co macie, zobacze co da sie zrobic

*PRZEMO*
05-11-2003, 21:14
coz.. policja mysli ze sa pepkami swiata a ze jak ma mundur to kazdy sie boi :/ policja=uczciwosc to brzmi smiesznie :zly:

Creator
06-11-2003, 00:51
Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony tym,że na krzesełkach znalazły się koszulki ;) Dzięki czemu ja tesh stałem się szczęśliwym posiadaczem takiej wspaniałej kró(L)ewskiej koszulki :)

szczepan
06-11-2003, 22:53
Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony tym,że na krzesełkach znalazły się koszulki ;) Dzięki czemu ja tesh stałem się szczęśliwym posiadaczem takiej wspaniałej kró(L)ewskiej koszulki :)

mam nadzieje ze jezeli takie akcje beda powtarzane to z czasem bedzie coraz lepiej...

KISIE(L)
14-11-2003, 18:22
To był bardzo fajny pomysł oby tak dalej ;) Królewskie to potęga wsród browarów ;)

sqrzany
19-11-2003, 09:23
Moim zdaniem koszulki lub inne gadżety od sponsora powinnym być rozdawane w Kasach ,dwa bilety dwie koszulki wtedy byłby tylko problem z ludźmi którzy kupują bilety w salonach Kolportera , a co do karnieciarzy to przed meczem nie problem podejsc do kasy i odebrać koszulke ,a pani w kasie obcieła by np róg karnetu i wałków by nie było, to chyba najlepsze rozwiązanie.Ochrona na bramkach nie powinna sie zajmować rozdawaniem koszulek a to dlatego że i tak częśc z nich by zgineła.

pijak
19-11-2003, 14:17
Moim zdaniem koszulki lub inne gadżety od sponsora powinnym być rozdawane w Kasach ,dwa bilety dwie koszulki wtedy byłby tylko problem z ludźmi którzy kupują bilety w salonach Kolportera , a co do karnieciarzy to przed meczem nie problem podejsc do kasy i odebrać koszulke ,a pani w kasie obcieła by np róg karnetu i wałków by nie było, to chyba najlepsze rozwiązanie.Ochrona na bramkach nie powinna sie zajmować rozdawaniem koszulek a to dlatego że i tak częśc z nich by zgineła.
:) odcinać to może nie... ale jakiś znak wrzucić to chyba prędzej...
ogólnie popieram, pozwoli to unkiną cyrków

Dziubek
19-11-2003, 17:40
Jakiś stemepelek czy podpisik kasjerki i jest spoko. Tylko musieliby to wcześniej ogłosić że trza je odebrać, bo oczywiście połowa by nawet ine wiedzialą że są gadżety :/