PDA

Zobacz pełną wersję : Wesole autobusy

Porter
29-10-2003, 08:28
nie widziałem jeszcze takiego topica na forum , wiec... Co sądzicie '8 o klimatach w miejskich autobusach jezdzacych na i z Legii :>

Mrk
29-10-2003, 08:39
Zawsze jest tak tłoczno, że ledwo żyję. Jak wychodze z takiego autobusu to czasami łapię dopiero oddech :)
No ale klimat nie jest najgorszy... :>

bemowiak
29-10-2003, 08:52
Powroty z meczów są fajne a najlepiej jest w 171 ;)

Pozdrawiam wszystkich jeźdżących tym autobusem!

Beny
29-10-2003, 08:58

I my pozdrawiamy Ciebie! :oho: '8

Fajnie jest w 171 pod warunkiem, że jakiś ***** nie zaczyna rozwalać autobusu (vide tablica z numerem po meczu z Koroną, albo próba wyrwania włazu na dach chyba na początku rundy).
Jak ma jeden z drugim jakieś problemy, to niech się ***** leczą, a nie niszczą mienie. Ktoś na to płaci podatki!

bemowiak
29-10-2003, 09:18
Mi sie podobało po ostatnim meczu... na meczu niebyłem chciałem sie na Bankowym dosiąść i sobie pośpiewać... nieudało sie ;)

Ewelina
29-10-2003, 10:26
Zawsze jest tak tłoczno, że ledwo żyję. Jak wychodze z takiego autobusu to czasami łapię dopiero oddech :)

hehe, no, ja wracalismy z meczu ze Switem to musielismy sobie odpuscic jeden autobus i poczekac na nastepny :) nie powiem ze to fajnie jest przebywac w takim tłoku :)

Kawa
29-10-2003, 10:32
Powroty sa fajne jednynie ludzie dewastujący wnetrze :help:

DeCe
29-10-2003, 10:33
faktycznie w 171 atmosfera jest najlepsza
pozdro ;)

Danilo
29-10-2003, 10:56
a wiecie dlaczego one nazywają sie wesołe? bo sie wyginają w płowie i wyglądają jakby sie usmiechały hehhehehehe

Mini
29-10-2003, 10:59
a ja na 187 musze czekać zawsze 20 minut i już jest pusto i smutno.
na szczęście jeżdzę rzadko( wiadomo samochód lepszy) i nie musze patrzeć na kretynów rozpierdalających autobusy

E_L_K_T_R_Y_K
29-10-2003, 11:21
a tm psom to ja nie wiem o co chodzi :hmm: nudzi im sie chyba, wywalają z autobusow

bemowiak
29-10-2003, 11:22
a tm psom to ja nie wiem o co chodzi :hmm: nudzi im sie chyba, wywalają z autobusow

Ta... a i tak każdy co jedzie dalej to wraca do środka, bez sensu to

Beny
29-10-2003, 11:27

I nie wpadłeś nigdy na to dlaczego tak się dzieje? :/

Siekier
29-10-2003, 13:32
a mnie wnarwiają przyśpiewki na inne zespoły w tych autobusach no i oczywiście dewastacja !! cebilizm i tyle :fu:

Porter
29-10-2003, 13:45
heh jesli sie nie myle to 171 jeździ do centrum pod pałac kultury....
Pamietam jak 16 sierpnia , na meczu z Górnikiem wracalismy najpierw tym autobusem a potem z wiarą przejsciami podziemnymi , cały czas "Ja kocham Legie"

Uwielbiam te klimaty! POZDROWIENIA STO(L)ICA !!! :+: :+:

Kempes
29-10-2003, 13:46
Ja wracam na Gocław City standartowo 151 i również nie można narzekać '8

Najlepsze jest labada na zakrętach :rotfl:

pozdr dla podróżników :]

Wasil
29-10-2003, 15:53
151 wiecznie wypchany po meczach ,ale przed jakoś nie widzę ludzi.

Mini
29-10-2003, 15:59
a mnie wnarwiają przyśpiewki na inne zespoły w tych autobusach no i oczywiście dewastacja !! cebilizm i tyle :fu:

URSUS rulez. sami normalni!

kozer
29-10-2003, 16:00
151 wiecznie wypchany po meczach ,ale przed jakoś nie widzę ludzi.

Przydało by się zacząć jeździć jakąś dużą zorganizowaną grupą '8

emde
29-10-2003, 16:36
kiedys zawsze autobanami z trasy do metra teraz przerzucilem sie na samochod, ale wspomnienia zostaly :D, pamietam jak nieraz ludzie wsiadali oknami, a pojechac pierwszym autobanem to byl nielada wyczyn...

Sharn
29-10-2003, 16:46
Dobry temat. :)
Z tym 171 to się nie zgodzę. Mieszkając na Jelonkach czasem nim jeździłem, ale mam uczulenie na Solarisy więc powróciłem na starą dobrą linię 159.
Teraz jeżdżę przeautobusem. 509 z przed Mini Europy na Ludnej w kierunku Tarchomina przez Pragę Pn. Super ekipa tym jeździ! Najpierw rozmiękczanie współpasażerów miłymi, śmiesznymi piosenkami, ostrzejsze wchodzą później. Zawsze kupa śmiechu i dobra zabawa. Ludzie nie mają obiekcji bo z natury Prażanie to tolerancyjni ludzie '8 . Psy widząc że atmosfera jest dobra i nikt nie wygląda na spłoszonego odpuszczają, chociaż wloką się aż do Tarcho...
Pozdro dla wszystkich z 509!...

:D

*PRZEMO*
29-10-2003, 17:04
zadne 171 tylko 5.2.0
i zaden inny... przejezdza koło murannowa, i jak zawsze wodzirej autobusu musi odpowiedni moment przed konwiktorksa zeby zaczac K...
co jest niezwylke trudne :P

wepchnac sie do autobusu jest niezwylke trudno ja mam swoj patent ktory sie nzaywa kumpel dwa metry na dwa, za nim zawsze sie dostane do autobusu :rotfl:

Sharn
29-10-2003, 17:07
zadne 171 tylko 5.2.0
i zaden inny... przejezdza koło murannowa, i jak zawsze wodzirej autobusu musi odpowiedni moment przed konwiktorksa zeby zaczac K...

wepchnac sie do autobusu jest niezwylke trudno ja mam swoj patent ktory sie nzaywa kumpel dwa metry na dwa, za nim zawsze sie dostane do autobusu :rotfl:

Pytanie techniczne - czy to "stara" J-ka?

Porter
29-10-2003, 17:25
Dobry temat. :)
:D

...bo lubelski... ;) ;) ;) ;) ;) ;)

*PRZEMO*
29-10-2003, 21:26
zadne 171 tylko 5.2.0

szczezeo mowiac to nie wiem, :hmm: 520 to 520 :D jezdzi z Chomioczowki na Marysin

Kawa
29-10-2003, 21:33
zadne 171 tylko 5.2.0

tak

elvi
29-10-2003, 22:31
Pewnie, ze 520 :>

BTW. Dzisiaj pies byl dobry. Stalismy na przystanku a on: I tak Legia jebana bedzie 8-

PRASKI
29-10-2003, 22:31
mówcie co chcecie, ale i tak nic nie przebije wesołej linii 138

a do pozdrowień dla 509 się dołączam :)

rkwa
29-10-2003, 22:43

138 rulezzz ale kierunek M O K

''Kierowca tez,kerowca tez.........,jego portfel tez,jego portfel tez...'' ;)

Dziubek
29-10-2003, 23:18

Ja też często 138 jeżdże i zawsze jest najmniejszy i jest najbardziej zatłoczony. Mam też dużo problemów z wysaidaniem przez ten tłok na Francuskiej!!! A pamiętam jak chyba po jakimś meczu tej rundy chyba po Lechu na zjeździe z Wału guma się chyba przygrzała i zaczeło paląca się guma nawalac i strasznie ciepło się zrobiło!!! Chyba pożarek jakiś mały był ;)

Tupcia
29-10-2003, 23:31
W 171 jest najsmieszniej;)))

Ale i tak czy siak, najlepsze są miny ludzi, ktorzy znaleźli się w nieodpowiednim miejscu o nieodpowienim czasie!!1
siedzą takie pańcie i zawalu dostają;))
Moj stary pan od polskiego (heh, "polonista") tym że chodze na mecze nie byl zbulwersowany. Ale że jeżdzę na nie autobusem!!!!:)) Myslałam, ze padnie '8 Taka neigdyś grzeczna uczennica, a teraz autobusy dewastuje :buhaha:

Pesto
30-10-2003, 00:55
171 :) ::8:: :] derby 2001 , byłem zakwaterowany na WAT (Bemowo)
i tak sobie pojechałem na swój pierwszy mecz na Łazienkowskiej :) faktycznie wesoły autobus

ale żebyście widzieli , co się dzieje w Sosnowcu po meczach ...
Trzy główne miasta Zagłębia to Sosnowiec , Będzin i Dąbrowa Górnicza - na każdym meczu jest w ciul ludzi z Dąbrowy , a nie wszystkim chce się iść na pociąg. Stąd autobusy 808 i 811 przeżywają prawdziwe szturmy. Widziałem w zeszłym sezonie , jak jeden dziadek desperacko szturmował autobus , aż w końcu ... zawisł na stopniach i przejechał tak kilkadziesiąt metrów -przy otwartych drzwiach. W końcu go ktoś pogonił.

Tramwaje 21 i 26 też nie mają lekko - nieodmiennie po meczu przyjeżdża ... jeden wagonik. Sami sobie wyobraźcie ten tłok.

Inna sprawa to brak kultury - często widuje się gówniarzy rozwalających lampy (jak "przypadkowo" poszturchać łokciem , to przestają) , a walenie w dach tramwaju to już świecka tradycja :>

c_zary
30-10-2003, 01:01

I my pozdrawiamy Ciebie! :oho: '8

A my pozdrawiamy Was :>

Mylisz sie, jezdzi na Bemowo pod Cara 8)

Beny
30-10-2003, 07:52

Mylisz sie, jezdzi na Bemowo pod Cara 8)

No, ale i po Marszałkowskiej pod patykiem też śmiga... ;)

peabe(L)
30-10-2003, 08:39
Ale i tak czy siak, najlepsze są miny ludzi, ktorzy znaleźli się w nieodpowiednim miejscu o nieodpowienim czasie
dokladnie tak, i przerazone miny ludzi na przystankach :) "chodzcie do nas, chodzcie do nas" :)

pozdrawiam wszystkie autobusy, ale najbardziej 171 :>

Mrozik
30-10-2003, 10:28
Ja wracam tym czym moge dojechać do metra :) Piosenki na inne kluby są niestety zawsze :/

Raffi
30-10-2003, 10:43
Ci ludzie na meczu nie mogą sobie tego pośpiewać, to odbijają sobie w autobusie. Niestety :/ Robiąc świetną "reklamę" wsród przypadkowych pasażerów, którzy potem nie uwierzą, że na stadionie jest nieco inna atmosfera

*PRZEMO*
30-10-2003, 12:22
kurcze... z tego jechania to mało jest przynajmniej w piec dwa zero 8) jedynie koło poloni jak sie przejezdza... a tak to zawsze piosenki o Legii. :hmm:

Radzyn
30-10-2003, 12:42
a ja tam z kolegami już nie jeżdzę autobusem tylko na piechura idziemy do śródmieścia ze śpiewem na ustach :)

Kasja
30-10-2003, 14:06
ja szczegolnie lubie jezdzic z meczu, a juz najbardziej z wygranego :D
super atmosferka, ten scisk, wszyscy spiewaja, ciesza sie i w ogole :)
hehe tylko z radoscia kierowcow gorzej bo maszynki czasem cierpia ;)

Guma
30-10-2003, 17:44
Zajebisty jest klimat. Najlepiej jak się tańczy Labada.

Koko
30-10-2003, 18:16
Ja zawsze wracam 141 lub 185 i też jest świetna atmosfera. Tylko czasami jak jest mało osób jest trochę senny klimat, ale ogólnie i tak jest fajnie.

VASCO
30-10-2003, 18:31
A mi się często zdarza jechać autobusem gdzie jest sporo kibiców , a mimo wszystko nikt nie śpiewa. Czasem brakuje wodzireja. Też denerwują mnie ludzie rozpierdalający pojazdy, czy oni nie wiedzą jaką robią antyreklamę naszemu klubowi.....? Ale jeśli jest ok, a piosenki głównie o Legii to zdarza mi się często spotykać z życzliwością tzw. przypadkowo znajdujących się osób. I o to chodzi..... Rozsławiajmy nasz klub w cywilizowany sposób.

Koko
30-10-2003, 18:40
A mi się często zdarza jechać autobusem gdzie jest sporo kibiców , a mimo wszystko nikt nie śpiewa. Czasem brakuje wodzireja. Też denerwują mnie ludzie rozpierdalający pojazdy, czy oni nie wiedzą jaką robią antyreklamę naszemu klubowi.....? Ale jeśli jest ok, a piosenki głównie o Legii to zdarza mi się często spotykać z życzliwością tzw. przypadkowo znajdujących się osób. I o to chodzi..... Rozsławiajmy nasz klub w cywilizowany sposób.

Słuszna uwaga, po co robić syf i zniechęcać ludzi do Legii, jak można im pokazać, że kibice też potrafią się fajnie bawić.

Dziubek
30-10-2003, 19:00
Zajebisty jest klimat. Najlepiej jak się tańczy Labada.

Labada to jest najlepsza przy zieździe 151 lub 138 na Wał Międzyszyński!!!
Czasem aż kierowca staje :)

el majoneze
30-10-2003, 19:53
a ja na 187 musze czekać zawsze 20 minut i już jest pusto i smutno.
na szczęście jeżdzę rzadko( wiadomo samochód lepszy) i nie musze patrzeć na kretynów rozpierdalających autobusy
jak to pusto i jak to smutno..prawie zawsze jest tak ze do metra politechnika to ja ziemi nie dotykam(heh rymy same wychodza:) )..i gdyby nie to za w autobusach jest za duzo piosenek na gts itd to byłoby fajnie..wk wia mnie jeszcze jedno...na przestanku wszyscy dra mordy "zawsze i wszedzie" "białe kaski roiba laski"a jak potem psiarskie wchodza i ludzi za habety biora(np.ja po łecznej czy kumpel po groclinie)i dostaja pały to wszyscy cicho i kazdy udaje aniołka...ale dobra to inny temat..a poaztym to w autobkach jest wiele hitow ktore na meczach nie sa spiewane takie typowo autobusowe solowki(swego czasu "Bogosławione Browary Warszawski w wykonianiu B.-to był mistrz) :) ..pozdrowienia dal weołego 187.. :)

Porter
31-10-2003, 08:27

Własnie przez to (rozpierdolke) mam troszke prypału... Starzy pojechał do wawy akurat jak był Najazd Na Płock i przypadkowo jechał wesołym autobusem :/
Nie za bardzo mu sie spodobało , ale i tak go kiedys na meczyk zaciągnę 8)

Muranowiak
31-10-2003, 13:45
a dla mnie najlepsza linia to 1 7 1 !!!!! denerwują mnie tylko małolaty- bo jadą na psiarnie jak te kozaki a jak jest jakis przypał to siedzą cicho :czary: :fu: [zelba] PAMIĘTAJCIE- jesli kogos wysadzają psy, to nie udajemy niewiniatek, tylko wszyscy wysiadka!!!!!!!!!Nieraz tak było- wtedy razem z buta i ze spiewem na ustach! :podroznik: Pozdrówki dla wesołych chłopaków z woli!

Kapse(L)
31-10-2003, 18:46
162 to najlepsza linia autobusowa jezdzi tam gdzie potrzebuje na wilenski atmosfera jest nieziemska to co sie w nim dziej w drodze na mecz to jest wlasnie to

aaadamm
31-10-2003, 19:26
a wracaliście kiedys z meczu wesołym samolotem ??? to dopiero jest czad :D:D:D:D

Kasja
31-10-2003, 22:15
nie no ale bez sensu mowic, ktora jest najlepsza linia :)
to normalnie gdzie sa super kibice to jest super atmosferka i to nie zaleznie od trasy autobusu i jego numerka :)

Kamilsts
01-11-2003, 01:29
W czasie naszego ostatniego wyjazdu do Kietrza były dwa autobusy.W jednym byli ludzie weseli i pijani a w drugim pijani i weseli :>

rolnik
01-11-2003, 21:31
No w 171 jest zawsze fajny kocioł... przez pół trasy nikt nie wisada :buhaha: Ale niestety... często jadą kolekcjonerzy młotków do wyjść awaryjnych, niespełnieni graficiarze (którzy przesiedli się na markery) lub inni tego typu podróżnicy. Do vlepek nic nie mam :+: ale malowanie i wyrywanie różnych rzeczy to dla mnie przegięcie :box:

Tupcia
01-11-2003, 21:41
No w 171 jest zawsze fajny kocioł... przez pół trasy nikt nie wisada :buhaha: Ale niestety... często jadą kolekcjonerzy młotków do wyjść awaryjnych, niespełnieni graficiarze (którzy przesiedli się na markery) lub inni tego typu podróżnicy. Do vlepek nic nie mam :+: ale malowanie i wyrywanie różnych rzeczy to dla mnie przegięcie :box:

prawda, prawda... ale i tak w 171 jest fajnie ;) ;)
Najlepiej, jak kierowca w ogole sie nie zatrzymuje, dopiero w centrum :>

monar
02-11-2003, 08:51
No na atmosferke nie mozna w autobusach narzekac...Szkoda mi tylko tych ludzi ktorzy sie tak na nas dziwnie patrza :rotfl: Mieszkam na Bielanach, wiec wracam 520...I chyba tutaj jest najwiekszy tlok ! Wszystkich jezdzacych tym autobusem serdecznie i goraco pozdrawiam...

P.S. Prosze o wieksza wyrozumialosc dla dziewczyn, bo nigdy nie moge sie wepchnac ;)

*PRZEMO*
02-11-2003, 09:59
No na atmosferke nie mozna w autobusach narzekac...Szkoda mi tylko tych ludzi ktorzy sie tak na nas dziwnie patrza :rotfl: Mieszkam na Bielanach, wiec wracam 520...I chyba tutaj jest najwiekszy tlok ! Wszystkich jezdzacych tym autobusem serdecznie i goraco pozdrawiam...

P.S. Prosze o wieksza wyrozumialosc dla dziewczyn, bo nigdy nie moge sie wepchnac ;)

pozdrawiam 8)

monar
02-11-2003, 10:05

pozdrawiam 8)

Ja rownierz ! ;)

*PRZEMO*
02-11-2003, 10:07
kiedys w 520 było smiesznie jak pół autobusu rozkminiało gdzie wlepke walnac były chyba ze dwie i strasznie duza wrzawa wyszła z tego powodu było tysiac pomysłow a kazdy lepszy '8
a i tak skonczyło sie na komentarzu "***** mowiłem tu przyklej, no cos ty zrobił" :rotfl: :buhaha:

Mini
02-11-2003, 10:28
po Koronie chyba jakieś 2 panie na pl. na rozdrużu podchodzą do 187 patrzą i od razu stają dęba tekst ze nie z Legią to my nie jedziemy i w tył zwrot. :fu: a jechało może ze 30 osób

monar
02-11-2003, 12:10
kiedys w 520 było smiesznie jak pół autobusu rozkminiało gdzie wlepke walnac były chyba ze dwie i strasznie duza wrzawa wyszła z tego powodu było tysiac pomysłow a kazdy lepszy '8
a i tak skonczyło sie na komentarzu "*cenzura* mowiłem tu przyklej, no cos ty zrobił" :rotfl: :buhaha:

:buhaha: :rotfl: :oho: :bauns: Smiesznie...To swiadczy o rozgarnieciu warszawskich kibicow (he he!)

monar
02-11-2003, 12:11
po Koronie chyba jakieś 2 panie na pl. na rozdrużu podchodzą do 187 patrzą i od razu stają dęba tekst ze nie z Legią to my nie jedziemy i w tył zwrot. :fu: a jechało może ze 30 osób

co jak co, ale chyba zadna stra baba nigdy w glowe nie dostala...Moze warto zaczac jakas akcje...Moze - BEZPIECZNY AUTOBUS ! :buhaha:

Kawa
02-11-2003, 12:15
Monar a zktórej części Bielan jesteś?

520 jest najlepsze. Super spiewy,przejazd przez teren wroga ;)

monar
02-11-2003, 12:22

Juz ci mowie ! Wiec mieszkam sobie na Piaskach...Broniewskiego dokladnie...

P.S. Przejazd prze teren wroga zawsze powoduje u mnie skurcze miesni brzucha...Ale to tylko z powodu konkretnego smiechu ! :buhaha: :buhaha:

Polonia chuje, Polonia chuje, kurwy, szmaty, kolejarze, Polonia chuje

m84
02-11-2003, 12:37

P.S. Przejazd prze teren wroga zawsze powoduje u mnie skurcze miesni brzucha...Ale to tylko z powodu konkretnego smiechu ! :buhaha: :buhaha:

Polonia ch**, Polonia ch**, *cenzura*, szmaty, kolejarze, Polonia ch**

:co: 8-

monar
02-11-2003, 12:44

Nie wiem jak mam to rozumiec !
:co: 8-

arczi
02-11-2003, 13:05
Monar(ska). Przeginasz. Daj na looz i nie nabijaj tak potwornie, bo zaczyna to być już męczące.
I poczytaj regulamin.
Pozdro

MaxyM
02-11-2003, 13:13

Monar - regulamin przeczytaj. ::/::

Kotańskiego już nie ma, ale jest MaxyM z banem.

Gruby
02-11-2003, 13:32
A co powiecie o akcji jak dzieciak wbil sie na dach i cala droge do Saskiej jechal na dachu az psy go zdjely?? Dzieciak byl dobry bo kierowca nie wiedzial, ze on siedzi na dachu i jechal normalna predkoscia :D
Ogolnie 520 i 188 jak dla mnie najlepsze, kiedys jechalem w strone centrum po meczu, to zupelnie inna atmosfera. Teraz w autobanach w strone Gro juz nie ma takiego klimatu jak z 2 lata temu, wkurwiaja mnie dzieciaki spiewajace, ze nie ma Polonii, a potem spiewaja ze Polonia to.... Skoro nie ma to po co spiewac??? No i ogolnie nie podoba mi sie jak jada po innych klubach, bo to raczej nie wnosi nic do sprawy, a jak wszyscy sa w dobrym humorze i spieqwaja o Legii, to ludzie sie nie boja, usmiechaja sie i w ogole jest duzo fajniej :D Takze postuluje by ludzie zarzucajacy piosenki na inne kluby, roche sie ogarnely i pomyslaly czy cos to wniesie.....

Herman
02-11-2003, 15:58
A Ja wspomne tutaj o moze o 185.
Generalnie zawsze jeżdzi tak 20-30 osób tak więc jest luźno, bez jakiś stresów przy wsiadaniu etc.
Zawsze jest dobra polewka, przez 15 minut śpiewanie browarów warszawskich i układanie jakiś bzdurnych zwrotek...
"błogosławione browary warszawskie i broda osamy bin ladena"...

Kasja
02-11-2003, 16:06
A Ja wspomne tutaj o moze o 185.
Generalnie zawsze jeżdzi tak 20-30 osób tak więc jest luźno, bez jakiś stresów przy wsiadaniu etc.
Zawsze jest dobra polewka, przez 15 minut śpiewanie browarów warszawskich i układanie jakiś bzdurnych zwrotek...
"błogosławione browary warszawskie i broda osamy bin ladena"...
no 185 jest spoko :)
pamietam jak bylam mala i legionisci z meczow wracali, wtedy nie bylo metra ani nic to wiecej osob nim jezdzilo... i normalnie az w domu slyszalam spiewy itp...
no i mama mi tez opowiadala ze kiedys wracalysmy wlasnie z legionistami po meczyku :D

peyek
02-11-2003, 19:09
a wracaliście kiedys z meczu wesołym samolotem ??? to dopiero jest czad :D:D:D:D
Ostatnio z Plocka - pieciu chlopa, w tym trzech wielkich, w UNOku. Jakies stare przeboje dancingowe, techno i kaseta Legii na przemian.
Taaanczymy labadaa :D ;)

Sharn
02-11-2003, 19:50
Macie latające UNO. Zajebiście - do Łodzi lecę z Wami... :D

:rotfl:

MaxyM
02-11-2003, 20:54
Macie latające UNO. Zajebiście - do Łodzi lecę z Wami... :D

Ja też, wycieraczek się łapię i lecę...

Bajor
03-11-2003, 14:27
Reakwon jeździ się na Prage proste głównie 520 i 188...i powiem wam, że nic nie przebije "wampira" po meczu z Groclinem.Pajac wyrwał pół sufitu tnąc się przy tym konkretnie,brazgał krwią na lewo i prawo a ludzie byli wszoku :* ...zresztą cała reszta jadących kibiców też a na zawodnika nie było rady :box: .Gruby pojechałeś wcześniejszym...zresztą jak zwykle!

Jawor_CDR
04-11-2003, 07:56
kiedys zawsze autobanami z trasy do metra teraz przerzucilem sie na samochod, ale wspomnienia zostaly :D, pamietam jak nieraz ludzie wsiadali oknami, a pojechac pierwszym autobanem to byl nielada wyczyn...

Tak, tak. Jak dla mnie najlepszy klimat. Najlepiej jest iść na przystanek TORWAR bo na następnym (chyba ROZBRAT) jest nie lada problem z wejściem do środka. W metrze tez jest wesoło, ale tylko czasem. I zeby rozweselić jeszcze bardziej wesołą atmosfere najlepiej mieć ze sobą trąbke, taką na sprężone powietrze. W korytarzach metra daje zaaajeeebiiiisty efekt :D

Luk@s
05-11-2003, 09:41

pozdrawiam 8)

to i ja pozdrowie :P
"rozspiewane-roztanczone-piec-dwa-kolo" to jest spoko busik, tylko trza powalczyc troche na wejsciu... ale wkurzaja mnie troche bluchajace malolaty, przez nich "niekibice" boja sie wsiasc do busa :) na trasie

Kibic_L_
06-11-2003, 13:24

hehe, no, ja wracalismy z meczu ze Switem to musielismy sobie odpuscic jeden autobus i poczekac na nastepny :) nie powiem ze to fajnie jest przebywac w takim tłoku :)

Misiek88
06-11-2003, 14:20
Najfajniejsze byly autobusy na poczatku lat 90-tych, zwlaszcza 155, 162 i 171, jak na kazdym przystanku psy urzadzaly sobie polowanie na pasazerow. Co sie drzwi otworzyly, to wyciagali kilku chlopakow i ich konkretnie palowali, a mimo to nikt nie pekal i dalej jechalismy im az milo... A czasem jak sie dobralo lepsza ekipe (a bywalo tak, oj bywalo...) to kiedy drzwi sie otwieraly i tradycyjnie stali juz tam z palami, pol autobusu wypadalo ze srodka i konkretna mlocka. Nie raz tak sie psy naciely i dostaly porzadny oklep, trzeba bylo wtedy widziec ich przerazone pyski, jak sie chowali za tymi przylbicami i tarczami. Juz wtedy zabawa w krojenie szalikow i obijanie kibicow nie byla taka przyjemna, a jeszcze byli tacy, ktorzy prawie z placzem potrafili sie pytac "za co"?! I ci dostawali podwojnie, tak dla poprawienia pamieci...

Misiek88
06-11-2003, 14:33
A z tych dawniejszych lat milo wspominam jazde "J", obecnym 520, ktore jezdzilo troszke inna trasa. Juz sam zaladunek byl pewnym rytualem, bo jak podjezdzal autobus, caly tlum ruszal na drzwi z okrzykiem: "J, J, JKK, Jagillonia k....". W tym momencie wielu pasazerow rezygnowalo z dalszej jazdy i (jak mialo szczescie) wysiadalo. Autobus jechal nabity na full, wiec dopoki nie wysiedli kibice stojacy przy drzwiach, niewielka byla szansa na opuszczenie wesolego srodka lokomocji publicznej... A przy Bankowym lub w okolicach polonii czesto czekali kamieniarze, wiec kierowca byl zmuszony zatrzymac pojazd i zaczynaly sie gonitwy. To byly czasy!!!

Glaca
06-11-2003, 14:36
Najfajniejsze byly autobusy na poczatku lat 90-tych, zwlaszcza 155, 162 i 171,

heh, pamietam te czasy... jezdzilo sie wtedy z Ursynowa razem, zbiorka byla na Rosola, przy SGGW... wsiadalismy wtedy w 185, scisk na maxa... ehh.. poczatek lat 90-tych rzadzil pod tym wzgledem... '8
a ze zawsze sie jakis czarny student z Afryka przypaletal w okolicy, to i smiesznie bylo '8 ;)

Misiek88
06-11-2003, 16:24
No nie, to juz mi podchodzi pod przejawy rasizmu i ksenofobii, a tych przeciez w Polsce juz nie ma... ;)