PDA

Zobacz pełną wersję : Akcja "kup sobie karnet"

pijak
28-10-2003, 17:44
... choć runda jesienna jeszcze trwa, ale wydaje mi sie że móże zrobić akcje w tym stylu. Polegała by ona na tym żeby nie było tak że ktoś mówi że nie stać go było na karnet. Jest teraz kilka mieszków, i można by odłożyć gdzieś na bok kilka zeciszy dziennie... Na pewno klub na tym zyska, a my z pewnością nie stracimy :) wystarczą dobre chęci, i karnet bedzie...
może wpisujcie sie co o tym sądzicie. Dobrym argumentem jest to że w wiosennj rundzie praktycznie nie ma przerw typu wakacje, i raczej wiekszosc siedzi w WWA i okolicach.

Aigel
28-10-2003, 17:55
a kupuje od paru ladnych lat karnet bo taniej wychodzi. Kolejnym argumentem za kupnem jest to ze gramy jeszcze w PP, no meczyk z mniej medialnymi druzyniami, ale co to za roznica.
Ale nie wieze ze ktos z was uzbiera na karnet odkladajac co dzinnie po 2 zl, poprostu jak masz kase kupujesz inaczej sie nie da :)

pijak
28-10-2003, 18:00
a kupuje od paru ladnych lat karnet bo taniej wychodzi. Kolejnym argumentem za kupnem jest to ze gramy jeszcze w PP, no meczyk z mniej medialnymi druzyniami, ale co to za roznica.
Ale nie wieze ze ktos z was uzbiera na karnet odkladajac co dzinnie po 2 zl, poprostu jak masz kase kupujesz inaczej sie nie da :)
no i rozjebaleś cała akcje :) mam kilku znajomych co np. odkladają sobie np. na Małysza w tym roku, żeby do Zakopca pojechać, wiec sądze że po prostu można wcześniej pomyśleć, żeby potem nie było że nie ma kasy...[/list]

*PRZEMO*
28-10-2003, 18:02
Jak na moj gust na karnet troche zapozno :) runda (była) b. dobra i trzeba było pomyslec wczesniej o zakupie ;)

Kawa
28-10-2003, 18:24
mam kilku znajomych co np. odkladają sobie np. na Małysza w tym roku, żeby do Zakopca pojechać
Znowu jadą? Heh turyści :buhaha:

No skoro organizujesz taka akcję to ja sobiepozbieram na karnet :) ale nie wiem czy kupie :rotfl:

*PRZEMO*
28-10-2003, 18:33
Przemo - tu chyba chodzi o rundę wiosenną 8)

och ty w życi! ::D:: co slepemu po oczach! :fu: ;)
jak na wiosne to pewnie ze kupie! 8)

domber
28-10-2003, 18:37
ja namawiam znajomych ze szkoly na karnety tak samo namawiam na mecze ale jakos nie chca sluchac na sparing z Partizanem zabralem kolege to posiedzial 20min powiedzial ze to nie dla niego i pojechal do domu ale tu byl moj blad bo powinienem zabrac go na jakis ciekawszy mecz typu Wisla, Lech czy Widzew

Ewelina
28-10-2003, 18:38
od przyszłego sezonu to i ja karnet na Legię bede miała :)

Kasja
28-10-2003, 18:38
hehe ja po meczach tej rundy (bo przez nie zbankrutowalam 8)) zaczne juz zbierac na karnecik :) bo nie ma opcji zebym sobie nie kupila :P

c_zary
28-10-2003, 18:39
od przyszłego sezonu to i ja karnet na Legię bede miała :)
8- No to niezle sie porobilo ;)

rkwa
28-10-2003, 19:19
Hajs to raczej glupia wymowka - jak komus zalezy na karnecie to bedzie go mial.Mozna przeciez wziasc w raty.

Cipciuś
28-10-2003, 19:45
Ja prawie od zawse karnecik kupuje bo... poprostu jest taniej.
Jad policze wyjazdy niektore, sparingi i mecze ligowe to wychodzi tlyle kasy ze....uch ....duzo

pijak
28-10-2003, 20:04
ok, wiec kolejny argument to czysta ekonomia :)
ostatnio mecze graliśmy co 3 dni praktycznie... i to naprawde w przeciągu 1,5 tygodnia kwota sie robiła znaczna... a tak wydatek jednorazowy jest...

Aigel
28-10-2003, 20:39
Hajs to raczej glupia wymowka - jak komus zalezy na karnecie to bedzie go mial.Mozna przeciez wziasc w raty.
Ja poprzedni bralem na raty, nie wiem czy cos w tej kwesti sie zmienilo, ale okres rat to dwa tygodnie, wiec watpie czy komus to pomorze. Ale jak piszesz brak kasy to zadna wymowka, gdyz zdecydowana kibicow z zylety stac na zakup karnetu na ten sektor. Poprostu jedna koszulke nike mniej i juz ;)

rkwa
28-10-2003, 21:00
Ja poprzedni bralem na raty, nie wiem czy cos w tej kwesti sie zmienilo, ale okres rat to dwa tygodnie, wiec watpie czy komus to pomorze. Ale jak piszesz brak kasy to zadna wymowka, gdyz zdecydowana kibicow z zylety stac na zakup karnetu na ten sektor. Poprostu jedna koszulke nike mniej i juz ;)

A to sorry.Myslalem ze jest wiecej czasu na splate./Choc 2 tygodnie to 2 mecze u nas czyli 44zl a to juz prawie polowa karnetu/Ja zawsze placilem od razu wszystko.Ale nadal uwazam ze wiekszosc stac na karnet.Nawet nie chodzi o to zeby ciuchow nie kupowac ale wystarczyloby odpuscic pare melanzy i juz jest karnet.

Muranowiak
28-10-2003, 22:15
Jeśli chodzicie na każdy mecz, a wierze że są takie osoby to tylko karnet. To powinien każdy wiedzieć! W tym sezonie wyliczyłem, że wyszło po 13 złotych za mecz! 90 : 7 = 12,8!!!!!!! :student: TO mniej niż w łapę dawać ochronie- a oni i tak nie zawsze chcą brać! :jaraczz: A za zaoszczędzoną kase możesz sfinansować wyjeździk.

szczepan
28-10-2003, 22:17
a ja mam i chyba udalo mi sie namowic jedna osobe na ktora normalnie kupuje bilety na karnet...

zreszta karnet majeden bardzo dobry plus jak sie juz go to ma to ma sie dodatkowa motywacje do chodzenia :P

legart
29-10-2003, 07:35
mając karnet właśnie na Groclin i Giekse idę za darmo - już mi się zwrócił :)

A karnet kupuje od kilku lat i jakoś zawsze wychodzę na swoję mimo że nie zawsze mi się udaje być na każdym meczu. Mimo że zarabiam cieżko by mi było wyskrobać pięniądze na mecz pod koniec miesiąca vide ze Świtem na który musiałem pożyczyć od kumpla.

Siekier
29-10-2003, 07:37
no ba mnie ten sezon nauczył że w nastęnych rundach inaczej niż przez kupienie karnetu to nie będę chodzić na mecze bo sbankrutuje ! czyli po prostu kupuje karneciki od tej rundy i po sprawie

Długi123
30-10-2003, 20:47
Ja karnet też zawsze kupuje i namawiam znajomych.Przymuście ich bo jak masz karnet to będziesz na każdym meczu a tak niektórzy na takie Polkowice sobie odpuszczą więc namawiajcie do karnetów by stadion był zawsze pełny!!
P.S. Żeś Pijak akcje zapuścił ;)

Koko
30-10-2003, 20:56
Ja karnet mam od 4 lat i uważam, że bardzo się to opłaca. Jeden kolega właśnie zaczął chodzić na mecze i na wiosnę tez kupuje sobie abonament. Po prostu to się bardzo opłaca i nie trzeba stać w kolejkach po bilety i martwić się, że się je dostanie.

pijak
30-10-2003, 21:33
Dobrze by było jakby klub bardziej doceniał karneciarzy i jakoś ich premiował. Karnet to dobra sprawa bo nie zawsze jest też czas żeby jechać po bilet, a tuż przed meczem może ich już nie być
zniżki na bro :)

Dziubek
30-10-2003, 22:45
Dobrze by było jakby klub bardziej doceniał karneciarzy i jakoś ich premiował. Karnet to dobra sprawa bo nie zawsze jest też czas żeby jechać po bilet, a tuż przed meczem może ich już nie być

No np. koszulka do każdego karnetu bo dla klubu to lepiej jak są wykupione karnety bo wiedza ile już mają hajsu i mogą go jakos już zagospodarować!!!

foks
01-11-2003, 12:46
karnet to wygodna i korzystna sprawa do ktorej tzreba zachecic jak najwieksza liczbe osob. dobyr pomysl by wogole jakos rozpropagowac chec kupowania karnetow. ja kupuje od jakis 5 lat okolo a w tym sezonie bylem na nic.. 1 raz :) zawsze jakas robota jets i wchodzimy przed meczem na cos... ale klub w jakims stoponiu wspomoglem. masowe kupowanie karnetow doprowadzi to zwiekszenia stalych funduszy klubu i oprocz wygod w przyszlosci doprowadzi do powazniejszgo traktowania karneciarzy jak na zachodzie, a wiec promocje, prezenty, kartki z zyczeniami. pozdrawiam foks

*PRZEMO*
01-11-2003, 13:38
karnet jest wygodny i praktyczny a dotego taniej.. pamietacie cyrki zeby dostac bilet na wisłe? po co ci stanie w kolejce i modlenie o miejcowke.. masz karnet masz problem z głowy prostrte nie :)

Guma
01-11-2003, 20:44
Ja też sobię kupię na wiosne karnet. Po pierwsze tańsze, a po drugie nie będe się musiał bać, że na przykład nie dostanę biletu tak jak na Groclin musiałem siedzieć na łuku bo na żyletę już nie było biletów.

Tupcia
01-11-2003, 22:09
Ej, własnie - masz karnet i nei musisz się stresować, ze jakiś pikniors ci sprzed nosa bilet wykupi:D:D
Na rundę wiosenną będzie to mój juz trzeci, naprawdę się to oplaca. Nawet jesli z jakis względów nie mozna byc na jednym, czy nawet dwoch meczach... :/

Tylko właśnie... mogliby jakos zachęcic do tych karnetów - czy to koszulkami, czy nie wiem.. zeby na towarzyski tez na nie wpuszczali...
Szit... albo te browarki:D:D:D Zniżki, albo kupony na darmowy browar, blablabla... mogliby cos wymyslec :)

Długi123
01-11-2003, 22:11
I namawiajcie kolegów na karnety,już teraz by potem nikt nie mówił,że hajsu nie ma ;)