PDA

Zobacz pełną wersję : Apel do działaczy

Mini
28-10-2003, 14:37
znany rozpustnik polskiej skopanej nie jaki SMS Drzymała powiadomił świat ze jest gotów wyrzucić ze swojego wozu kilku piłkarzy którym kończą się kontrakty w czerwcu i nie chcą ich teraz przedłużyć. wśród nich jest zapalony kibic Legii Sebastian Mila. panowie do dzieła! :)

Walek_C.Z.K
28-10-2003, 14:42
Najprawdopodobniej naszego klubu nie będzie stać na pozyskanie Mili i wyjedzie on za granicę, ale ciekaw jestem czy ten piłkarz nadal nosi pod meczową koszulką, t-shirt z herbem Legii, bo tak kiedyś deklarował

VASCO
28-10-2003, 14:50
A czy on też rok temu tak ładnie spiewał o Legii ? Jeśli nie, to chętnie bym go widział w Warszawie.....

Mini
28-10-2003, 14:52
Najprawdopodobniej naszego klubu nie będzie stać na pozyskanie Mili i wyjedzie on za granicę, ale ciekaw jestem czy ten piłkarz nadal nosi pod meczową koszulką, t-shirt z herbem Legii, bo tak kiedyś deklarował

no skoro nie bedzie trzeba za niego płacić bo mu się kontrakt skończy i chciałby jeszcze grac u Nas to trzeba mu stworzyć taką okazję.

Nazgul
28-10-2003, 14:55

Po meczu z Herthą widziałem że nie nosi. Miał drugą Dyskopatii.

Skanda(L)
28-10-2003, 17:03
wlasnie przed chwila o tym pisalem w temacie kto do Legii!!! Mila do Legii!!!!!!!

c_zary
28-10-2003, 17:40
Mila do Legii!!!!!!!
To jutro zmieniamy taryfiarzy i wychodzimy z tym haslem na ulice 8)

Kasja
28-10-2003, 19:36
nie no bez kitu :) fajnie by bylo
ostatnio sie bardzo dobrze prezentuje wiec napewno by sie przydal :D

no ale kasa... :/

Raffi
28-10-2003, 20:37
Dla "Gazety"

Sebastian Mila

pomocnik Groclinu

Legii kibicowałem od dziecka, pierwszy mecz w życiu, jaki obejrzałem, był na Łazienkowskiej. Do Warszawy jeździłem na wakacje, tata grał w Gwardii, właśnie przed chwilą do mnie dzwonił, żebym mu nie przyniósł wstydu.

Kiedy grałem w Płocku, pod koszulką nosiłem T-shirta Legii. Miałem nawet z tego powodu nieprzyjemności. Dziś już go nie zakładam. Czy zagrałbym w Legii? Gdyby w Grodzisku powiedziano, że jestem niepotrzebny. Inaczej - nie ma takiej możliwości. Kontrakt kończy mi się w 2005 roku, a jak pozostali zawodnicy z Grodziska mam kwotę odstępnego - 1,5 mln euro. W ubiegłym sezonie nie zagrałem na Legii z powodu kontuzji, koledzy śmieją się, że dzięki temu wygrali. Teraz ja chcę wygrać i strzelić gola w debiucie przy Łazienkowskiej

Skanda(L)
28-10-2003, 21:04
to wcale jemu sie kontrakt nie konczy. jakas fama

Kempes
28-10-2003, 22:02
Ostatnia decyzja w tej sprawie i tak należy do piłkarza

teraz pytanie jak on chce pokierowac karierą walka o mistrza z Legią czy wyjazd za granice próbować sił i niebagatelna gaża.

młody jeszcze jest , podobno (L)egionista..... miejmy nadzieje :]

Mini
29-10-2003, 12:01
no to onet wprowadza zamieszanie. a chuje napisały ze to powiedział Drzymała!

Siekier
29-10-2003, 15:11
A czy on też rok temu tak ładnie spiewał o Legii ? Jeśli nie, to chętnie bym go widział w Warszawie.....

no nie stety chyba coś mu się tam zaśpiewało :fu:

C@mo
29-10-2003, 17:55
Drzymala nigdy nie pósci takiego talentu bo nie jest frajerem
poza tym nawet ja by mu sie konczyl kontrakt to i tak z racji wieku nie obowizauje go Bosman

juice
29-10-2003, 18:58
a mialo byc tak pieknie. mila pa pa

Lawy
30-10-2003, 15:11
Jakby był legionistą to by nie śpiewał pół roku temu takich piosenek. NIECH SPADA NA DRZEWO!!!! :box:

Mini
30-10-2003, 15:22
Drzymala nigdy nie pósci takiego talentu bo nie jest frajerem
poza tym nawet ja by mu sie konczyl kontrakt to i tak z racji wieku nie obowizauje go Bosman

nie jest wychowankiem groclinu

Kempes
30-10-2003, 16:27
Jakby był legionistą to by nie śpiewał pół roku temu takich piosenek. NIECH SPADA NA DRZEWO!!!! :box:

Ktoś z was ma 100% pewność ,że śpiewał ?

Keleborn
30-10-2003, 20:30

A ktoś ma pewność że nie śpiewał?
Może tylko mruczał? Albo nucił?

Był tam i nie protestował. Jakby tak Legię kochał, to by zaprotestował.
Tak sądzę. Raczej.

Ale jest skubany dobry.

Koko
30-10-2003, 22:50

Nawet jak nie śpiewał, nie miał szans na uciszenie kolegów mógł po prosty wyjść, a tak brał udział w obrażaniu Legii. 100x bardziej wolę Nowackiego

Z tego co pamiętam to on chyba nie grał w tamtym mczu bo miał kontuzję i nawet go nie było w W-wa.

Keleborn
31-10-2003, 08:41
Z tego co pamiętam to on chyba nie grał w tamtym mczu bo miał kontuzję i nawet go nie było w W-wa.

Nie grał - to na pewno.
Ale chyba był. Chociaż pewien nie jestem.

Raffi
31-10-2003, 10:18
...Ale nie wchodził do szatni.

Master
12-11-2003, 12:14
Najprawdopodobniej naszego klubu nie będzie stać na pozyskanie Mili i wyjedzie on za granicę, ale ciekaw jestem czy ten piłkarz nadal nosi pod meczową koszulką, t-shirt z herbem Legii, bo tak kiedyś deklarował :Legia to cioty które nawet piłki nie potrafią kopnąć. Cieniaki jedne

Cześć, fajnie że wpadłeś, sorry ,ale już późno i zamykamy . http://www.stopstart.fsnet.co.uk/smilie/bigwave.gif Pa kartofelkuhttp://www.stopstart.fsnet.co.uk/smilie/bigwave.gif

Kawa
12-11-2003, 12:20
:Legia to cioty które nawet piłki nie potrafią kopnąć. Cieniaki jedne
:rotfl: No to nas zniszczył.

Mini
12-11-2003, 12:21
:Legia to cioty które nawet piłki nie potrafią kopnąć. Cieniaki jedne

:ak:

Mishka
12-11-2003, 13:16
bede bardzo zdziwiona jesli mila zostanie w polsce po sezonie. a jesli wyjedzie to skonczy tak jak wszystkie nasze "gwiazdy", czyli w podrzednym cypryjskim albo greckim klubiku :) osobiscie bardzo watpie w jego nieskonczona milosc do legii. gdyby naprawde chcial przejsc do warszawy, robilby cos w tym kierunku.

Kempes
12-11-2003, 14:03
Na razie nie wydaje mi sie aby woda sodowa pomimo ostatniego szumu w Polsce wokół niego uderzyła mu do głowy

Napewno ma potencjał na wyjazd za granice ,a jaki będzie efekt to już zależy od niego.

To raczej niemożliwe aby z Groclinu przeszedł do jakiegoś Polskiego klubu ze wzgledu na

a) cene która zapewne przewyższy mozliwosci nawet najbogatszych
b) kontrakt na który może liczyć za granicą napewno ma duży wpływ na decyzje jego o dalszym kierowaniu karierą

w Każdym razie życze mu jak najlepiej - zawsze to pożytek chociazby na niwie reprezentacyjnej.

Mini
12-11-2003, 14:53
Na razie nie wydaje mi sie aby woda sodowa pomimo ostatniego szumu w Polsce wokół niego uderzyła mu do głowy

Napewno ma potencjał na wyjazd za granice ,a jaki będzie efekt to już zależy od niego.

To raczej niemożliwe aby z Groclinu przeszedł do jakiegoś Polskiego klubu ze wzgledu na

a) cene która zapewne przewyższy mozliwosci nawet najbogatszych
b) kontrakt na który może liczyć za granicą napewno ma duży wpływ na decyzje jego o dalszym kierowaniu karierą

w Każdym razie życze mu jak najlepiej - zawsze to pożytek chociazby na niwie reprezentacyjnej.

to zależy od rodziców. był jakis kawałek o nim na wocie (podobny jest do matki) i powiedział ze cały hajs oddaje starym a oni daja mu kieszonkowe.

Bondek RedStar'sAlcoholic
13-11-2003, 00:02
a ja jakos Mili u nas nie widze ...mowil ze kocha i w ogole, ale jak sprawa przejscia ucichla ...to i jego milosc jakby znikla 8- :fu: ...ja tam go nie lubie :/

Raffi
13-11-2003, 00:17
JA tam wiedziałem o tym na dłuugo przed tym, jak wyświetliła się sprawa jego ewentualnego przejścia. Mój ojciec pamięta jeszcze jego ojca z boisk warszawskich