PDA

Zobacz pełną wersję : Projekt Szalika

kwiatos83
17-08-2010, 19:22
Zwracam się z prośbą do osób chociaż w niewielkim stopniu obdarzonych talentem graficznym i znajomością odpowiedniego programu o jeden lub dwa projekty szalika naszego klubu właściwego dla mojego osiedla (Muranów)
Chciałbym aby szal wyglądał z obu stron tak samo. Motywem przewodnim miałby być napis Muranów (jakaś ciekawa czcionka), nad nim napis : "Bo Polonii tutaj nie ma" na dole : "bo w Warszawie jeden klub"
Chciałbym również aby na szalu z boku znalazł się
herb z 1957r. a po drugiej stronie L w kółeczku.
Po zrealizowaniu projektu zobowiązuję się do przekazania jednego z szalików największemu znanemu mi kolekcjonerowi czyli Aro.
Czekam na projekty
pozdrawiam

arczi
17-08-2010, 19:41
"Bo Polonii tutaj nie ma" na dole

Z całym szacunkiem, ale jesteś wyjątkowo mało błyskotliwy, dość płytki i zupełnie bez sensu.

kwiatos83
17-08-2010, 22:02
Nie za szybko oceniasz?
Być może nie jest to najoryginalniejsza propozycja, ale mam swoje powody żeby wykonać właśnie ten projekt i nie jest to zależne tylko ode mnie. Szkoda że zamiast zasugerować jakiejś propozycji próbujesz zgasić moją chęć wykonania projektu. Mam nadzieję że z biegiem czasu przekonam cię że płytkość i brak błyskotliwości to nie moje cechy.
pozdrawiam.

rolnik
17-08-2010, 22:39
Koluniu chcesz zrobić szaliki Muranowa z tekstem, że "Polonii tutaj nie ma" i próbujesz nas przekonać, że nie jesteś płytki... cycki więdną.

Temat zamykam bo nie chce mi się więcej już tłumaczyć :kawa: