PDA

Zobacz pełną wersję : Czy warto dać jeszcze szansę Yahaji ?

Adam-oldboy
28-10-2003, 13:07
Czy Yahaya w Legii to juz zamknięty temat? Czy może warto jeszcze spróbować?

MaxyM
28-10-2003, 13:08
Nie! ::/::

Do pługa, by się nie nadawał. ::/::

Nasłać na niego Wita Żelazko. ::lol::

::8::

legart
28-10-2003, 13:10
never 8-

Walek_C.Z.K
28-10-2003, 13:43
Skoro sie nie przebil w Gieksie, to jak ma mu sie to udać w Legii, hmm, ale można by mu dać szanse i... wypożyczyć go do Świtu ;)

MaxyM
28-10-2003, 13:45
To pijak i beztalencie. ::/::

Niech wraca do rodziny, jak wyruszy jutro, to na gwiazdkę dojedzie. ::8::

VASCO
28-10-2003, 13:52
To jest biedny ,zagubiony murzynek. Nasza maskotka, fajny z niego gostek.... taki sympatyczny. Gorzej ,że grać w piłkę nie umie.

Adam-oldboy
28-10-2003, 13:56

No tak, jeżeli to pijak (i złodziej, bo każdy pijak to złodziej) to mówimy zdecydowane nie. Też brzydzę się pijakami! ;)

MaxyM
28-10-2003, 13:59

No tak, jeżeli to pijak (i złodziej, bo każdy pijak to złodziej) to mówimy zdecydowane nie. Też brzydzę się pijakami! ;)

::/::

Yahaja pić nie może, bo piłkę kopie.

Adam-oldboy
28-10-2003, 14:01

Nie chodzi o to, że nie może, on po prostu nie umie pić. :)

MaxyM
28-10-2003, 14:05

Nie chodzi o to, że nie może, on po prostu nie umie pić. :)

Fakt, gdzie się nie zachla, to od razu jest afera. ::o::

Pechowy jakiś. ::/::

A pić to trzeba umić i to jest święta racja. ::8::

Nazgul
28-10-2003, 15:57
Yahaya jest potrzebny. Będzie uczył Garcię :) '8 :>

c_zary
28-10-2003, 16:38
Ma za slaby leb :/

Sharn
28-10-2003, 20:06
Wolne żarty. Podobno zamiatają nim podłogę w Harendzie. Ostatnio mało kolesia nie ufaflunił po pijaku. Gdyby to nie był Yahaya pewnie dostałby klapsa... :]

*PRZEMO*
28-10-2003, 20:29
ehh murzyn do niczego sie nie daaje ;) do gieksy go spowrotem
nie co to nasz Choto :)

szczepan
28-10-2003, 22:04
Nie nie warto dawac mu szansy...

Joker
28-10-2003, 22:10
Czemu nie :) Mógłby byc maskotka dryzuny i browary chłopakom nosic po wygranych meczach. No i przetarł szlak na izbe wytrzeźwien. jako 4 napastnik nie byłby zły. bo Cieslinskiego to ja nie widze, ma za malo doswiadczenia. 8) 8) 8) :>

szczepan
28-10-2003, 22:18
Czemu nie :) Mógłby byc maskotka dryzuny i browary chłopakom nosic po wygranych meczach. No i przetarł szlak na izbe wytrzeźwien. jako 4 napastnik nie byłby zły. bo Cieslinskiego to ja nie widze, ma za malo doswiadczenia. 8) 8) 8) :>

faktycznie w 4 lidze moglby grac smieszniej by bylo jak by sie rzewracal moze wiecej ludzi by chodzilo :P

ems
28-10-2003, 22:32
niech przyjezdza i znowu nam browar postawi :D

juice
30-10-2003, 20:28
nie.... . popis umiejętnosci dal w meczu z Valencia w wawie. od tej pory nie ma u mnie jak w czołgu (lufą do środka). Ale piwo moze podawac.

Koko
30-10-2003, 21:02
Niech wróci sfałszuje się jego papiery, powiemy, że to 18 letnia gwiazda prosto z Harendy '8 i zamienimy go u Duńczyków za Mazurkiewicza.

O świetny pomysł, zawsze uważałem że Mazurkiewicz to świetny piłkarz :+: i za wcześnie się go pozbyto.

Kapse(L)
31-10-2003, 17:12
Pijak z niego straszny i az strach pomyslec jaki bedzie teraz skoro sponsoruja nas Blogoslawine Browary Warszawskie.Teraz to by nawet nie trzezwial chociaz moze po pijaku lepiej gra????Kto wie......

yusta
31-10-2003, 21:43
Wolne żarty. Podobno zamiatają nim podłogę w Harendzie. Ostatnio mało kolesia nie ufaflunił po pijaku. Gdyby to nie był Yahaya pewnie dostałby klapsa... :]

hehe, w Harendzie jest stałym bywalcem, więc pożytku z niego na boisku nie bedzie. Jeżeli chcemy miec kolejny obiekt do śmiechu to prosze bardzo, tylko jaki to ma sens?

Bro(d)War
01-11-2003, 11:51
Próbować zawsze można ... w rezerwach.
A potem zobaczymy, może jakiś cudzik ? '8
Pozdro.

Kapse(L)
01-11-2003, 17:12
Pozdro.

Jaki cud przeciez to yahaya jest......

R@dek (L)
01-11-2003, 17:14
Pozdro.

Yahaya też człowiek ja bym mu jeszcze dał szanse i zabrał go na zgupowanie zimowe jak tam nic nie pokarze to out

Kapse(L)
01-11-2003, 17:24
Pozdro.

Yahaya też człowiek ja bym mu jeszcze dał szanse i zabrał go na zgupowanie zimowe jak tam nic nie pokarze to out

W sumie masz racje yahaya tez czlowiek i chyba kiedys nawet bramke strzelil ale garcia tez sie na zgrupowaniach dobrze prezentowal a teraz to co.....??

R@dek (L)
01-11-2003, 17:28
Pozdro.

W sumie masz racje yahaya tez czlowiek i chyba kiedys nawet bramke strzelil ale garcia tez sie na zgrupowaniach dobrze prezentowal a teraz to co.....??

To jest inny przypadek nieznam piłkarza który przylatuje do obcego kraju niezna języka i odrazu zaczyna strzelać bramki na zawołanie Manuel ma umiejętności i trzeba mu dać troche czasu na pokazanie tego co potrafi 8)

Kapse(L)
01-11-2003, 17:49
Pozdro.

To jest inny przypadek nieznam piłkarza który przylatuje do obcego kraju niezna języka i odrazu zaczyna strzelać bramki na zawołanie Manuel ma umiejętności i trzeba mu dać troche czasu na pokazanie tego co potrafi 8)

Masz racje :+: chyle czola

yusta
01-11-2003, 18:04
Pozdro.

Ja bym wolała, żeby w rezerwach ogrywali się młodzi chłopcy i żeby miejsca w składzie nie blokował im jakiś menel, z którego pozytku żadnego już nie będzie. Nie wierzę w cuda, a Yahaya tyle wpadek z alco już zaliczył i nic się nie nauczył więc niby czemu miałby się teraz nawracać?

Aureliusz
02-11-2003, 08:13
Pozdro.

Ja bym wolała, żeby w rezerwach ogrywali się młodzi chłopcy i żeby miejsca w składzie nie blokował im jakiś menel, z którego pozytku żadnego już nie będzie. Nie wierzę w cuda, a Yahaya tyle wpadek z alco już zaliczył i nic się nie nauczył więc niby czemu miałby się teraz nawracać?
Święte słowa.
To był piłkarz jednego sezonu. Odkąd trafił do Legii grał sam piach. Jak wrócił do Katowic, to samo. Dla mnie on już jest spalony.

Ale. Jak wiadomo, jest zawodnikiem Legii, czy tego chcemy, czy nie. Więc w zimie pewnie wróci, a jeśli Legia nie znajdzie mu nowego klubu (może Świt?) to pewnie będzie dostawał szansę w okresie przygotowawczym, a potem wyląduję w rezerwach.

Discovery
02-11-2003, 12:22
Nie ma jakiegokolwiek sensu, żeby zawodnik pokroju Yahai grał w takim klubie jak LEGIA. Jaki jest, każdy wie, kto widział jakiś mecz z jego udziałem. Jedyne wyjście, to wypożyczyć go gdzieś do 3 czy 4 ligi.

biotronic
02-11-2003, 23:02
Chcialbym tylko przypomniec, ze w 4 lidze moze grac tylko jeden obcokrajowiec a z tego co czytalem w pytaniach do dzialaczy ( czy cos w tym stylu) to w Iv lidze ogrywa sie Garcia. Czasami pogrywa Njamculevic no i jest tez przeciez Johan Unduka czekajacy na swoja szanse juz chyba czwarty rok... btw. czy on caly czas ma te 17 lat :> 8)
Tak wiec moze by tak Yahaie sprzedac gdzies za darmo. Na 100% ktos sie znajdzie. Tak bedzie lepiej zarowno dla niego jak i dla naszego klubu.

ems
02-11-2003, 23:33
Tak wiec moze by tak Yahaie sprzedac gdzies za darmo. Na 100% ktos sie znajdzie. Tak bedzie lepiej zarowno dla niego jak i dla naszego klubu.

:rotfl: :+: :buhaha:

biotronic
03-11-2003, 19:44

ej no... przeciez mozna zrobic tak jak to zrobilismy z mierzejewskim, ktory do switu jest sprzedany za darmo i jednoczesnie zawarlismy dzentelmenska umowe z Szymanskim, ze nam go po sezonie za darmo odsprzeda (swoja droga niezyl bedzie numer, jak sie mu odwidzi :) ). To samo zrobimy z Yahaya tylko bez klauzuli "zwrotu". Taka dozywotnia dierzawa.

Jastrząb
05-11-2003, 08:38

ej no... przeciez mozna zrobic tak jak to zrobilismy z mierzejewskim, ktory do switu jest sprzedany za darmo i jednoczesnie zawarlismy dzentelmenska umowe z Szymanskim, ze nam go po sezonie za darmo odsprzeda (swoja droga niezyl bedzie numer, jak sie mu odwidzi :) ). To samo zrobimy z Yahaya tylko bez klauzuli "zwrotu". Taka dozywotnia dierzawa.

Akurat w przypadku Yahaji to nie jetem pewien, czy bezpłatny transfer się uda. Myślę, że należy zrobić promocję: kup Yahayę, a innego, wybranego piłkarza dostaniesz za darmo :rotfl:

legart
05-11-2003, 08:40
A ja chciałbym się dowiedzieć ile lat naprawdę ma Yahaya bo wygląda na starego steranego życiem Murzyna 8-

PS gdzieś czytałem że to 1975 rocznik ale cóś wierzyć mi się nie chce.

Jastrząb
05-11-2003, 08:52
A ja chciałbym się dowiedzieć ile lat naprawdę ma Yahaya bo wygląda na starego steranego życiem Murzyna 8-

Może zaszła pomyłka - powinno byc 1957, bo faktycznie wygląda nieszczególnie... [nova]

Mishka
05-11-2003, 09:17
Akurat w przypadku Yahaji to nie jetem pewien, czy bezpłatny transfer się uda. Myślę, że należy zrobić promocję: kup Yahayę, a innego, wybranego piłkarza dostaniesz za darmo :rotfl:

Raczej kup dowolnego piłkarza a Yahaye dostaniesz za darmo.... Klub zarobiłby więcej :>

Jastrząb
05-11-2003, 09:22

Raczej kup dowolnego piłkarza a Yahaye dostaniesz za darmo.... Klub zarobiłby więcej :>

Jesli tym piłkarzem będzie Szala, to niekoniecznie :/

Mishka
05-11-2003, 09:27
hmmm :> moze i racja. tylko ze raczej watpie zeby ktos chcial Szale kupic. musialby byc chyba kompletnym desperatem

Jastrząb
05-11-2003, 09:34
hmmm :> moze i racja. tylko ze raczej watpie zeby ktos chcial Szale kupic. musialby byc chyba kompletnym desperatem

Fakt. To byłoby mistrzostwo kosmosu, gdyby udało się jednemu klubowi wepchnąć Szalę i Yahayę. Ale kto wie? Może Karmazyn Warszawa się skusi. Albo akcja dywersyjna - do Wisły ich!!! 8)

Raffi
05-11-2003, 09:37
Nie przesadzajcie panowie. Po naszej ekstraklasie pętają się tacy zawodnicy, że Szala czy Yahaya przy nich to mistrz świata.

Jastrząb
05-11-2003, 09:41
Nie przesadzajcie panowie. Po naszej ekstraklasie pętają się tacy zawodnicy, że Szala czy Yahaya przy nich to mistrz świata.

W sumie masz rację - jak patrzę na niektórych, to sobie myślę, że oni sami sobie robią krzywdę biegając po boisku...

Kempes
05-11-2003, 14:23
Ja w zaistniałej sytuacji kadrowej Szali nie opylałbym za czapke gruszek byle gdzie gdyż...

1) obrońców nadmiar nie posiadamy
2) pieniądze pójde na cele klubu zapewne bo jakiegoś sensownego następcy Legia nie kupi za grosze
3) w 4 -osobowym bloku obronnym Szala pare razy udawadniał ,że potrafi walczyć na swojej flance w destrukcji ( nie mówie o ofensywie )

Ostry
05-11-2003, 15:18

To teraz musisz uwierzyć,bo Moussa urodził się 04.01.1975 roku :)

legart
05-11-2003, 15:31

To teraz musisz uwierzyć,bo Moussa urodził się 04.01.1975 roku :)

Moim zdaniem to jakieś nie sprawdzone plotki 8- , jakby stało 1965 to bym uwierzył 8-

Bondek RedStar'sAlcoholic
09-11-2003, 02:12
taaaa ...po tym jak obejrzalem meczyk z Widzewem ...mysle ze Garcia + Yahaya to atak marzenie .... :buhaha: jeden ma "niekonwencjonalne" zagrania, a drugi ...potyka sie o pilke :P

Cipciuś
09-11-2003, 10:19
taaaa ...po tym jak obejrzalem meczyk z Widzewem ...mysle ze Garcia + Yahaya to atak marzenie .... :buhaha: jeden ma "niekonwencjonalne" zagrania, a drugi ...potyka sie o pilke :P
E tam
A ja ci mowie ze z Garcii jeszcze bedzie porzytek....ale nie w napadzie.
Jak dla mnie to on powinien kategorycznie grac albo w pomocy albo grac za napastnikami bo on bardzo mi przypomina Kucharskiego - zamiast strzelac na bamke duzo podaje - i to podaje dobrze - i bez przesady nie tak jak kucharz tylko naprwde wtedy gdy jest to potrzebne.
Co do Yahai to ja bym go odrazu do rezerw albo wogule go sprzedac. Juz mam dosyc jego gry - widac ze w Warszawie chlopaczyna grac nie potrafi

Ostry
09-11-2003, 11:41
Według mnie z Yahayi już nic nie będzie.Pojedzie prawdopodobnie z Legią na zimowy obóz,ale jeżeli się nie sprawdzi,to nie chcę aby grał w rezerwach.Mamy tam kilku utalentowanych chłopaków i warto,aby oni się ogrywali a nie Moussa.

c_zary
04-12-2003, 11:12
Yahaya wróci do Legii?

Moussa Yahaya teoretycznie jest nadal zawodnikiem Legii, tyle że nikt w klubie nie wie ... gdzie aktualnie jest piłkarz.

Piłkarz miał być wypożyczony do końca roku do GKS Katowice, ale śląski zespół rozwiązał z nim kontrakt. Od tego czasu nikt nie wie co się z nim dzieje. Dla Legii to nawet lepiej, ponieważ nie musiała opłacać lekkodusznego Yahai.

Jednak prawdopodobnie piłkarz pojawi się na treningach Legii na początku stycznia, bo wtedy kończy się okres jego wypożyczenia. Klub chętnie sprzedałby zawodnika, albo przynajmniej rozwiązał jego kontrakt za porozumieniem stron lub wypozyczyłby go do innego klubu. Najpierw jednak trzeba ... go znaleźć.

Gdzies sie chlopak zaszyl :pijok:

bayo
04-12-2003, 13:45
Może to zabrzmi jak ponury żart, ale w obliczu takich, a nie innych posunięć działaczy Legii, może się jeszcze okazać, że Legia będzie skazana na Yahayę i jego usługi w tym sezonie '8 Jak puszczą Stanko i Sagana, to kto będzie grał z przodu, chyba Trylnik z Engelem :>

ems
04-12-2003, 13:52
Może to zabrzmi jak ponury żart, ale w obliczu takich, a nie innych posunięć działaczy Legii, może się jeszcze okazać, że Legia będzie skazana na Yahayę i jego usługi w tym sezonie '8 Jak puszczą Stanko i Sagana, to kto będzie grał z przodu, chyba Trylnik z Engelem :>

mysle, ze lepiej Trylnik z Engelem niz Yahaya... 8o

c_zary
04-12-2003, 14:49
Tak sie sklada, ze mamy akurat partnera dla Moussy w ataku:

Wczoraj w Warszawie pojawił się Peter Nwoji, który wiosną 1998 roku znajdował się w kadrze Legii. Jednak nigerysjki zawodnik nie rozegrał wtedy, ani jednego spotkania. Czemu zawdzięczamy wizytę tego piłkarza? Otóż zawodnikowi kończy się za kilka dni kontrakt z indyjskim klubem Mohemmedan Kalkuta. "Chcę znowu grać w piłkę, w tej chwili nie wiem jeszcze dokładnie, w jakim klubie. Interesuje mnie zespół z pierwszej ligi. Na razie wyjeżdżam do Płocka." - powiedział Peter Nwoji.

Oledzki '8
:/

b3nito
16-12-2003, 21:10
Yahaya...ten-alkoholik-ktorego-ochrona-wyprowadza-z-Harendy-gdyz-o-wlasnych-silach-nie-moze...

MaxyM_
16-12-2003, 21:37
I ten co ma biały proszek w pasku zaszyty na szczęście...

Joker
17-12-2003, 10:25
Yahaya...ten-alkoholik-ktorego-ochrona-wyprowadza-z-Harendy-gdyz-o-wlasnych-silach-nie-moze...

Wydaje ci sie! Zasłabł po prostu :rotfl: :rotfl:

Swoja droga jak nie ma kasy na nowych zawodników to moze byc jedyne wzmocnienie Legii w tym sezonie.

Raffi
14-01-2004, 23:29
Yahaya w Świcie?
Dziś na treningu Świtu Nowy Dwór Mazowiecki podobno ma się pojawić Moussa Yahaya z Legii i na pewno Davor Tasić z KSZO.

Yahaya otrzymał już zgodę Legii zarówno na udział w dzisiejszym treningu Świtu, jak i na przeprowadzenie rozmów kontraktowych. Wiadomo bowiem, że trenerzy Legii nie widzą miejsca w kadrze swojego zespołu dla tego zawodnika po tym, jak nie sprawdził się w zeszłym i poprzednim sezonie, a na jaw coraz częściej zaczął wychodzić niesportowy tryb życia piłkarza.

Z tego powodu ostatni klub piłkarza GKS Katowice zdecydował się rozwiązać umowy z piłkarzem z Nigru. Ten, chcąc czy nie, musiał ponownie stawić się na Legii, z którą wciąż ma ważny kontrakt.

Yahaya powinien wziąć udział w wewnętrznej grze kontrolnej Świtu, do jakiej ma dojść dziś w hali piłkarskiej na Bemowie. Ma to być przedostatni sprawdzian (ostatni w sobotę w meczu z Legionovią) dla kilku piłkarzy, którym Świt przygląda się w tym tygodniu. Są to: Radosławow Jasiński (Polar Wrocław), Roland Šiklić (Dyskobolia), Tomasz Nawrot (Aluminium Konin) oraz przylatujący rankiem z Serbii były piłkarz KSZO Ostrowiec Davor Tasić. W bramce ma stanąć Boris Peškovič, ale jego losy zależą od tego, czy Arkadiusz Malarz zdecyduje się zostać w Nowym Dworze do czerwca. Jeśli tak, działacze Świtu pewnie zrezygnują z Peškovicia.

źródło: Gazeta.pl

Panie Boże zabierz go od nas proszę, może tam nie będzie pił :> ????

Luqas
16-01-2004, 17:13
Moussa Yahaya nie zostanie zawodnikiem Świtu Nowy Dwór Mazowiecki. Piłkarz rodem z Nigru trenował ostatnio z drużyną z podwarszawskiej miejscowości, ale forma jaką zaprezentował, nie zachwyciła trenera nowodworzan, Władysława Stachurskiego ani prezesa Wojciecha Szymańskiego.
- Yahaya wyjechał i już do nas nie wróci. Nie miał ochoty do gry i jest tak słaby, że żal na niego patrzeć. Nawet nie rozmawialiśmy o pieniądzach, bo po co? - powiedział Szymański, który osobiście pofatygował się na wczorajsze zajęcia.
http://www.legia.net

Czyli opcja "Yahaya do Świtu" odpada :/

Ostry
16-01-2004, 17:34
Moussa Yahaya nie zostanie zawodnikiem Świtu Nowy Dwór Mazowiecki. Piłkarz rodem z Nigru trenował ostatnio z drużyną z podwarszawskiej miejscowości, ale forma jaką zaprezentował, nie zachwyciła trenera nowodworzan, Władysława Stachurskiego ani prezesa Wojciecha Szymańskiego.
- Yahaya wyjechał i już do nas nie wróci. Nie miał ochoty do gry i jest tak słaby, że żal na niego patrzeć. Nawet nie rozmawialiśmy o pieniądzach, bo po co? - powiedział Szymański, który osobiście pofatygował się na wczorajsze zajęcia.
http://www.Legia.net

Czyli opcja "Yahaya do Świtu" odpada :/

Szkoda.Może jeszcze gdzieś go upchną ;)
Jedno jest pewne,jeżeli nie łapie się nawet do Świtu,to o rezerwach nie ma co marzyć.

Raffi
16-01-2004, 18:58
Pojawiła się pogłoska, że Yamaha stanowi część transferu Włodarczyka :>
mama nadzieję że jacki wie coś więcej na ten temat 8o

jacki77
18-01-2004, 21:11
Pojawiła się pogłoska, że Yamaha stanowi część transferu Włodarczyka :>
mama nadzieję że jacki wie coś więcej na ten temat 8o

Taka mialem koncepcje i po glebszym namysle uwazam, ze byloby to genialne posuniecie, Knur nam Wlodara a my mu Yamahe, wszak sztuka jest sztuka a Widzew ma problem z napadziorami :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Raffi
18-01-2004, 21:29
W jakimś artykule dzisiaj czytałem, że Legia wciąż proponuje Widzewowi jakiś zawodników z, powiedzmy, dalszego składu.

b3nito
18-01-2004, 21:36

hehe, w Harendzie jest stałym bywalcem, więc pożytku z niego na boisku nie bedzie. Jeżeli chcemy miec kolejny obiekt do śmiechu to prosze bardzo, tylko jaki to ma sens?

ja bardzo przepraszam ale juz 2 sobote z rzedu nie bylo go w Harendzie :>

...musial chyba do Harlemu pojsc :buhaha:

PS Jesienia zgubil swoja czapeczke Reeboka -zajebista...mialem fajna
baebolowke ale sam potem zgubilem po pijaku....taka przechodnia pijacka
czapeczka :buhaha:

Szepiet
01-02-2004, 13:30
I co wkoncu jest z Yahayą?? :hmm: Poszedł wkoncu do Widzewa czy może gra w rezerwach Legii?? Nic nigdzie o nim nie mówili i wkońcu nie wim gdzie on trafił. :hmm: :) ;)

http://www.legia.net/emde/b_czy_wygrywasz..jpg

Grabo
01-02-2004, 13:48
I co wkoncu jest z Yahayą?? :hmm: Poszedł wkoncu do Widzewa czy może gra w rezerwach Legii?? Nic nigdzie o nim nie mówili i wkońcu nie wim gdzie on trafił. :hmm: :) ;)
Na Kolską. :buhaha:

Raffi
01-02-2004, 14:08
Jest zawodnikiem Legii (a w zasadzie Legii 2) i szuka - bezskutecznie -klubu.

Szepiet
03-02-2004, 14:05
Nizłe. Naprawde dobre
:buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha:

http://www2.legialive.pl/dodatki/bajery/86.jpg

zezik
04-02-2004, 00:21
Widzialem dzis Yahaie jak zmierzal na trening "Dwojki":) szedl jakos tak niepewnie '8

legart
04-02-2004, 09:29
Widzialem dzis Yahaie jak zmierzal na trening "Dwojki":) szedl jakos tak niepewnie '8

To pewnie słynny murzyński gibający chód 8)

A serio Panie spraw żeby Yahaya gdziekolwiek grał tylko nie w Legii.

Kempes
04-02-2004, 11:34

To pewnie słynny murzyński gibający chód 8)

A serio Panie spraw żeby Yahaya gdziekolwiek grał tylko nie w Legii.

Jak to sie życie zmienia
Najpierw sie o mambe bijemy z GKS-em ,a teraz jesteśmy frajerami którzy nie mogą sie go pozbyć :rotfl:

:]