PDA

Zobacz pełną wersję : Huliganie to patrioci?

waitpid
14-08-2010, 00:29
Panowie, to że kibice piłkarscy stanowią znaczną siłę wiemy nie od wczoraj ;) Zachód Europy boryka się z problemem islamskich imigrantów, którzy plują Francuzom i Anglikom twarz. Widzą przed sobą słabeuszy i robią co chcą (manifestacje=zamieszki, podpalenia, rozboje). Aktualnie w Polsce jest ich mało, więc siedzą cicho, ale za kilka lat będzie u nas to samo.

Mam pytanie, czy polscy kibice są w stanie zjednoczyć się, bez względu na barwy i naklepać od czasu do czasu brudasów?;) Czy podziały są zbyt silne?

Praha
14-08-2010, 00:32
Nie możesz spać o tej porze?

kiubz
14-08-2010, 01:11
awantury beda zawsze!

casan
14-08-2010, 01:34
zło, zło, agresja!!!

gawron
14-08-2010, 03:25
Na pierwszym miejscu to awantury,a potem dom, rodzina takie coś

Numer
14-08-2010, 04:36
Chuligańskie życie, przemocy świat. Wal mocno w mordę, będziesz coś wart!!!

Legijny Radzymin
14-08-2010, 07:53
ura ura ura Awantura!!!!;) slaby jestem z ortografii ale napisac "Huliganie to patrioci?" to chyba rekord swiata:zlosliwy: jesli przeszkadza Ci to idz i szukaj "huliganie" brudasow i ich przesladuj;) ale za glupote to...:sedzia:

VANAHAIM72
14-08-2010, 08:55
Mam pytanie, czy polscy kibice są w stanie zjednoczyć się, bez względu na barwy i naklepać od czasu do czasu brudasów?

Część kibiców klepie od dawna ale nie jest to raczej powód do dumy, tak więc raczej nikt się oficjalnie nie przyzna do uprawiania tego procederu. No i ryzyko jest bo można od klepania oślepnąć a i włosy między palcami wyrastają...

A tak serio, to brudasów trzeba edukować. Założyć fundację, wystąpić o dotacje, ze środków unijnych wydrukować ulotki, zrobić kampanię reklamującą konieczność mycia się itp Nawet środki czystości można kupić i rozdawać wszystkim brudasom. Fajnie by też było rozkręcić to przez TVN albo "Gazetę". Na pewno znajdzie się jakaś Mucha czy inna Glinka, która z potrzeby serca i poczucia misji naprawiania świata oraz wyrównywania zapóźnień cywilizacyjnych z radością zaprezentuje jak należy się podmywać. Tylko, czy da się to "puścić" w TV przed 23? Nie każdy brudas ogląda do późna telewizję...