PDA

Zobacz pełną wersję : 11 kolejka I ligi

Adis
28-10-2003, 11:18
...

Beny
28-10-2003, 11:23
No to w czwartek, mam nadzieję, się okaże co wart jest beniaminek z Łęcznej! 8) :>

legart
28-10-2003, 11:40
No to w czwartek, mam nadzieję, się okaże co wart jest beniaminek z Łęcznej! 8) :>

Szymkowiak nie będzie grał to pewnie tylko trójkę dostaną 8- , a serio to sam jestem ciekawy tego meczu. Wiślacy pewnie będą nabuzowani po wyczynach Ryszki to troszku się zepną na Łęczną.

Beny
28-10-2003, 11:50

Szymkowiak nie będzie grał to pewnie tylko trójkę dostaną 8- , a serio to sam jestem ciekawy tego meczu. Wiślacy pewnie będą nabuzowani po wyczynach Ryszki to troszku się zepną na Łęczną.

I szczerze powiedziawszy tego im życzę! 8) Trzeba sprowadzić Łęczną na ziemię, bo za dużo podskakuje! W dodatku fartem! A Wisła? Hmm, zdąży jeszcze stracić parę punktów! '8

kamyk
28-10-2003, 12:52
ja też mam już dosyc tego farta Łecznej ile można tak farcic? Wisła im skopie tyłek ! co do innych meczów ta pewnie Lech wygra mecz ze Świtem, dobrze by było jak by sie mecz Amica -Gks skonczył wygrana gosci lub remisem:)

Ewelina
28-10-2003, 13:41
moze sie nam poszczesci i okaze sie ze własnie w czwartek górnik bedzie w swej szczytowej formie, w formie jaka sie trafia tylko raz i to własnie wtedy :) :) fajnie by było jakby skopali tyłeczek pewnej druzynki z grodu k.

Jackos
28-10-2003, 14:18
moze sie nam poszczesci i okaze sie ze własnie w czwartek górnik bedzie w swej szczytowej formie, w formie jaka sie trafia tylko raz i to własnie wtedy :) :) fajnie by było jakby skopali tyłeczek pewnej druzynki z grodu k.
Ja tam bym wolał remis, ale wtedy Łęczna będzie już w totalnej ekstazie

Walek_C.Z.K
28-10-2003, 14:22
Nie ma co sie łudzić, Górnik nie ma niestety szans w Krakowie, Wiślacy bedą chcieli sie zrechabilitować za ostatnią porażkę w Wodzisławiu.
Trzymam za to mocno kciuki za Świt w meczu z Lechem, chociaz ostatnio Leszki są na fali i zrobią wszystko aby wygrać, ale z drugiej strony Swit bez zwyciestwa i gdzie jak gdzie ale wygrana w Poznaniu, zawsze smakuje wybornie.
Ciekawy tez jestem wyniku w Płocku? Ciekawe ile też bedzie kibiców z Łodzi? Ja stawiam na remis w tym meczu, no i mam nadzieje że Polkowice wygrają mecz w najbliższej kolejce, dlatego że jakoś tak nie darzę sympatią ich najbliższych rywali.

VASCO
28-10-2003, 15:14
Strasznie boję się Wisły, jak sie Szymkowiak zdenerwuje to sędziego zajebie, górników z Łęcznej opluje a ja nie moge patrzeć na brutalność w telewizji. Juz mam dość tego.... dlatego nie chce tej brutalnej wisły , fuuu.
Legia z Groclinem wygra bo to dobra drużyna a Groclin nie wie jakie ma szczęście , że chociaż dotkną murawy naszego stadionu. Ale będzie piękny mecz, piękny, już się nie mogę doczekać.... Tyle wzruszeń , chyba się popłaczę. A czarne koszule, teraz już z supernowoczesnym stadionem z dostępem do prądu to już mogą wygrać z każdym.....

HAUBICA
28-10-2003, 17:43
Muszą być trzy punkty z Łęczną.
Myslę że Henry wystawi Piotrka zamiast Wilkołaka z Brazyli.
A Legia - Dyskobolia - jesli Groclin nie wygra to na dobre pozegna się z czołówką - a gniew Drzymały będzię straszny - podpali Grodzisk i wszystkie wozy ;)
Więc stawiam 2-1 dla Dyskobolii.
Ewelina co ty tak nie lubisz Wisły?
Pamietaj że w grudniu mamy Bartka.
Pozdrawiam

Ewelina
28-10-2003, 18:39
Pozdrawiam

oj podaj choc jeden powod dla którego miałabym Wisłe lubic.. ja nie widze zadnego :) a powodów do antypatii jest wiele :) :)

a Bartka sobie mozecie miec, wszystko mi jest jedno :)

Pozdrawiam Twa postac :) miło ze jestes logiczny :) (mało takich Wislaków jest )

a zeby było w temacie to dodam ze Legia wygra 2-1 z Groclinem a nie Groclin z Legia :) poprzestawiałes cyferki troche :)

HAUBICA
28-10-2003, 18:54
Pozdrawiam

oj podaj choc jeden powod dla którego miałabym wisłe lubic.. ja nie widze zadnego :) a powodów do antypatii jest wiele :) :)

a Bartka sobie mozecie miec, wszystko mi jest jedno :)

Pozdrawiam Twa postac :) miło ze jestes logiczny :) (mało takich Wislaków jest )

a zeby było w temacie to dodam ze Legia wygra 2-1 z Groclinem a nie Groclin z Legia :) poprzestawiałes cyferki troche :)

Logiczny? Mysałem ze nieuprzedzony. Trudno zeby Legioniscie wmawiać ze jest Wislakiem i na odwrót. Pozatym trzeba się szanować - agresja jest niepotrzebna. Piłka to nie wszytko - to tylko rodzaj rozrywki za którą płacimy cięzkie pieniadze. 8)

Adis
29-10-2003, 19:18
...

HAUBICA
29-10-2003, 19:18
No tak - Odra wypruła flaki z Wisłą a teraz przegrywa już 0-3 z Górnikiem - klasyka....

Adis
29-10-2003, 19:20
...

szczepan
29-10-2003, 23:41
no i w dupe amica wygrala :/

MaxyM
29-10-2003, 23:43
Widzew od 50 minuty na bramce miał Bogadana Zająca. ::8::

generous
30-10-2003, 00:12
oj podaj choc jeden powod dla którego miałabym Wisłe lubic.. ja nie widze zadnego :) a powodów do antypatii jest wiele :) :)

tak z ciekawości...
mozesz wyartykułowac te powody antypatii do Wisły...??

Bo nie rozumiem, dziewczyna ktora przez lata chodzila na Wisłe, czesto przebywała na X , ma tu wiele dobrych znajomych wsrod ktorych czuła sie bardzo dobrze nie znajduje teraz ani jednego powodu by Wisłe lubic...
jakos nie chce mi sie w to uwierzyc...

Przykro mi Ewelinko ze wypisujesz teraz takie rzeczy na internecie...

jednak z pozdrowieniami...
pewnie domyslasz sie kto :)

Kiju
30-10-2003, 00:18

Tak było.W przerwie zszedł kontuzjowany Robak,a potem wiezadła zerwal Ludwikowski.Jak pech to pech.Mimo to Widzew grał naprawde bardzo dobrze i dostał dwie bramki w doliczonym czasie gry.
Obaj bramkarze nie zagraja do konca rundy :/ ,został tylko junior Kula,a przed nami mecz z Wami :fu:
Była tez mala zadymka w Plocku,i sektor gosci jest mocno powyszczerbiany :]

szczepan
30-10-2003, 00:20

Tak było.W przerwie zszedł kontuzjowany Robak,a potem wiezadła zerwal Ludwikowski.Jak pech to pech.Mimo to Widzew grał naprawde bardzo dobrze i dostał dwie bramki w doliczonym czasie gry.
Obaj bramkarze nie zagraja do konca rundy :/ ,został tylko junior Kula,a przed nami mecz z Wami :fu:
Była tez mala zadymka w Plocku,i sektor gosci jest mocno powyszczerbiany :]

z tego co w C+ mowili w wypadku kontuzji 2 bramkarzy mozecie kupic trzeciego niezaleznie od okienka...

Kiju
30-10-2003, 00:30
z tego co w C+ mowili w wypadku kontuzji 2 bramkarzy mozecie kupic trzeciego niezaleznie od okienka...

...hehe.....doprawdy,wybor oszałamiajacy...na dobra sprawe to wszyscy pozajmowani są i pozostaly tylko jakies odpady...albo nawet i odpadow nie ma :/
Ale faktycvznie cos musza zrobic...dwa trudne mecze przed nami,a Bogdan Zając,mimo ze nie gral w bramce zle,raczej lepiej aby pozostal obroncą.

Janek Tomaszewski jest chyba do wziecia 8-

MaxyM
30-10-2003, 00:31
Knor im kupi... Ooo ::o::

Pesto
30-10-2003, 00:51
Kruca fuks - czemuż nie obstawiłem 6 meczów , a tylko 2 ?! Wszystko by mi wlazło ...

Płock na 5. miejscu w tabeli - jak żyję , nie pamiętam ich tak wysoko po 11. kolejce :>

A jutro - mimo wszystko - trzymam kciuki za Łęczną :)

Krzpac
30-10-2003, 02:13
ciekawe jaką karę nam pzpn nałoży :/

Raffi
30-10-2003, 09:09
Na mecz z Legią wejdą tylko kibice gości :] ;)

Kiju
30-10-2003, 11:08
Widzew sciagnal bramkarza-Jarosława Krupskiego...gdzie on gral ostatnio?

jarcyś
30-10-2003, 11:16
chyba w Zagłębiu Lubin

Beny
30-10-2003, 11:19
Widzew sciagnal bramkarza-Jarosława Krupskiego...gdzie on gral ostatnio?

Imię Jarosław
Nazwisko Krupski
Kraj Polska
Data urodzenia 7 lipca 1969
Miejsce urodzenia Wejherowo
Wzrost / waga 183 cm / 83 kg
Obecny klub Widzew Łódź
Fot: Zagłębie Lubin Pozycja bramkarz

Występy: 1996/97 1998/99 1999/00 2000/01 2001/02 2002/03
sezon klub mecze bramki trofea
1987/88 Arka Gdynia
1988/89 Arka Gdynia
1989/90 Arka Gdynia
1990/91 Arka Gdynia
1991/92 Arka Gdynia
1992/93 Arka Gdynia
1993/94 Arka Gdynia
1994/95 Arka Gdynia
1995/96 Górnik Konin
1996/97 (j) Aluminium Konin
1996/97 (w) GKS Bełchatów 13 0
1997/98 GKS Bełchatów
1998/99 GKS Bełchatów 26 0
1999/00 Petro Płock 17 0
2000/01 Orlen Płock 20 0
2001/02 Orlen Płock
2002/03 Zagłębie Lubin 25 0
2003/04 (j) Widzew Łódź

szczepan
30-10-2003, 15:58
Kiju: Zaluska '8

Kiju
30-10-2003, 16:25

Nawet w podłym Świcie siedzi na ławie,a taki dobry mial byc...

yusta
30-10-2003, 17:06

W sumie ten Malarz niezły jest więc trener Świtu stawia na niego. My też mamy dwóch na podobnym poziomie, a bronic może jeden.
Btw, szczerze Wam współczuję. gdyby nie te fatalne kontuzje bramkarzy punkcik byście z Płocka wywieźli. Szkoda też tych niewykorzystanych sytuacji gdy na bramce mieliscie już Zająca :/
Heh, no i Terlecki by się tak nie mądrzył, tak darł mordę, że musiałam telewizor przyciszać '8

wymych
30-10-2003, 17:50
Szkoda bo nie powinniśmy przegrać.Śmiać mi się chciało jak wisła nie mogła trafić w bramkęjak na niej stał Zając. ;)

Raffi
30-10-2003, 19:22

Załuska w ogóle nie poszedł do Świtu w końcu. W rezerwach też za często nie gra, bo Krzyształowicz często występuje (dobrze notabene, miałem okazję widzieć ze 3 razy)

PS Jak się wam podoba transmisja z Krakowa? (podpowiedź: nic nie widać, mgła) '8 Łęczna nędzna , Wisła pogrywa z nimi jak z dzieciakami; na razie 2-0

juice
30-10-2003, 19:34
no prosze. to bylo oczywiste - Wiselka wlasnie wygrywa z farciarzami z Łęcznej 2-0... :angar:

Beny
30-10-2003, 19:44
no prosze. to bylo oczywiste - Wiselka wlasnie wygrywa z farciarzami z Łęcznej 2-0... :angar:

3:0 8)

update:

4:0 '8

juice
30-10-2003, 21:01
tak tak. pisalem to live. w polowie 2 polowy.......... no wiec oczywiste bylo, ze wisla wygra z farciarzami z Łęcznej.... 4-0

Grzywa
31-10-2003, 01:07
tak tak. pisalem to live. w polowie 2 polowy.......... no wiec oczywiste bylo, ze Wisła wygra z farciarzami z Łęcznej.... 4-0

A czemu farciarzami?

Beny
31-10-2003, 08:20
tak tak. pisalem to live. w polowie 2 polowy.......... no wiec oczywiste bylo, ze Wisła wygra z farciarzami z Łęcznej.... 4-0

A czemu farciarzami?

Zapewne dlatego, że grają tak, jak grają, fart m.in. z Polonią (Gubiec 8) ), czy Polkowicami (2 czerwone i przestrzelony karny Polkowic, genialna bramka Bugały). Jak przyszło do gry z drużynami grającymi do przodu (ofensywnie), to było w plecy 1:5 w Poznaniu i 0:4 w Krakowie.
Naszego wyniku z nimi oczywiście prawem tego, że "Legia nie potrafi grać z "maluczkimi" nie brałem pod uwagę".

BTW - Gratuluję zwycięstwa, gdzieś wcześniej napisałem, że okaże się jaką drużyną jest ten beniaminek - przy braku podstawowych zawodników i przy drużynie, która "pozytywnie zareagowała" :buhaha: jest mierny, tym bardziej szkoda naszego z nimi wyniku.
Oczywiście trzeba się liczyć z tym, że Łęczna jeszcze namieszać może, w końcu cały czas jest w czołówce z niewielkimi stratami do Amiki.

Raffi
31-10-2003, 09:34
...i z Grodziskiem też w znany tylko sobie sposób wygrali...

Beny
21-11-2003, 08:30
Kibice Widzewa przepraszają
Szanowny Panie Prezesie, w nawiązaniu do niedawnego meczu, jaki odbył się w Płocku między Wisłą a Łódzkim Widzewem, pragnę gorąco przeprosić w imieniu kibiców RTS Widzew Łódź wszystkich działaczy, piłkarzy i kibiców płockiej Wisły i mieszkańców Płocka za niestosowne zachowanie - pisze w liście do Krzysztofa Dmoszyńskiego przedstawiciel klubu kibica Widzewa Robert Potargowicz.
Teraz na ręce prezesa Wisły Krzysztofa Dmoszyńskiego przysłali list. - Szanowny panie prezesie, w nawiązaniu do niedawnego meczu, jaki odbył się w Płocku (...) pragnę gorąco przeprosić w imieniu kibiców RTS Widzew Łódź wszystkich działaczy, piłkarzy i kibiców Wisły i mieszkańców Płocka za niestosowne zachowanie - pisze przedstawiciel Klubu Kibica Widzewa Robert Potargowicz.

- Jednocześnie z przeprosinami pragnę pana poinformować, iż zdarzenia tego typu nie będą już nigdy więcej miały miejsca na pana stadionie w naszej obecności (...). Mecze z płocką Wisłą potraktujemy priorytetowo, tak by w następnych latach zatrzeć nie najlepsze wrażenie, jakie po sobie pozostawiliśmy w Płocku.

Jednocześnie łódzcy kibice zamierzają z własnych pieniędzy zapłacić za szkody.

źródło: Gazeta.pl