PDA

Zobacz pełną wersję : Nowi sponsorzy!

Kawa
27-10-2003, 22:34
OBI i francuski bank Cetelem bedą sponsorami Legii w najbliższym ligowym meczu z Groclinem Grodzisk Wlkp.! To bardzo dobra wiadomość, że pod koniec roku udało się namówić kolejne firmy do współpracy z warszawskim klubem. Reklamy OBI i Cetelem zagoszczą z tyłu koszulek Legii. Nad numerem będzie logo OBI (wraz z firmowym bobrem), a na dole logo Cetelem. Na razie umowa jest podpisana na jedno spotkanie, ale jak wynika z naszych informacji, zastrzyk tak bardzo potrzebnych dla Legii pieniędzy będzie naprawdę spory. Istnieje także szansa na dalszą współpracę z obiema firmami.
O OBI:
OBI to jedna z największych na naszym rynku sieci marketów typu "dom i ogród" (22 obiekty). Ta niemiecka firma działa w 9 krajach na świecie (Niemcy, Włochy, Czechy, Węgry, Austria, Polska, Szwajcaria, Słowenia i Chiny).

O Cetelem:
Cetelem powstał w 1953 roku we Francji i jest liderem na europejskim rynku kredytów konsumpcyjnych. Wiedzie czołową rolę w produkcji kart kredytowych i obecnie w 100% należy do banku BNP Paribas. Działa w 20 krajach na całym świecie: Niemcy, Belgia, Hiszpania, Francja, Grecja, Węgry, Włochy, Maroko, Portugalia, Czechy, Wielka Brytania, Słowacja, Turcja, Argentyna, Brazylia, Tajlandia, Korea Południowa, Tajwan i Polska. Zatrudnia ponad 9 tysięcy pracowników, z czego ponad połowa pracuje poza granicami Francji. Grupa Cetelem jest silną instytucją finansową nie tylko pod względem liczby posiadanych oddziałów na całym świecie, ale także pod względem wymiernych osiągnięć finansowych i ekonomicznych.

szczepan
27-10-2003, 22:36
hmmm jestem ciekaw jak to bedzie wygladalo :/

no ale dobra zobaczymy jakas kasa jest tylko ze w sumie nie wiem po co nam teraz to...

kamyk
27-10-2003, 22:38
w tym samym czasie załozylismy tematy wiec moj prosze o skasowanie!

crolick
27-10-2003, 22:44

no ale dobra zobaczymy jakas kasa jest tylko ze w sumie nie wiem po co nam teraz to...

jak to po co?? :hmm: chcoiazby na uregulowanie czesci naleznosci za tytul mp!! kazdy pieniadz sie liczy, wiec dal mnie to dobra wiadomosc, tym bardziej ze z obi jest szansa na dluzsza wspolprace!!

oby tylko bober nei zostal maskotka klubu 8-

Woytek
27-10-2003, 22:51

koniec roku sie zbliza kazda kasa jest potrzebna, tym bardziej ze jest szansa na kontynuowanie wspolpracy.
jeszcze jedno miejsce na rekawku pozostalo wolne, ale z tego co wiem to nie na niedlugo :)p
a logo Cetelemu jest w naszych barwach;]
Woytek

Kawa
27-10-2003, 22:54
Troche jak choinki, aleco zrobic takie czasy...
A nie masz Woytek jakisprzecieków co do kwoty przekazanej Legii przez sponsorów?

Woytek
27-10-2003, 22:58
A nie masz Woytek jakisprzecieków co do kwoty przekazanej Legii przez sponsorów?

tak jak napisalem. sum nie znam bo raczej znac nie moge, ale wiem ze pieniadze jak za jedno spotkanie beda duze :)

MaxyM
27-10-2003, 23:00
oby tylko bober nei zostal maskotka klubu 8-

:rotfl:

By się działo...

Dobrze, dobrze...

Hajsu, więcej hajsu!

Nazgul
27-10-2003, 23:10
Dwa lata temu Śląsk Wrocłąw miał koszulki upstrzone reklamami niczym słupy ogłoszeniowe. Ładnie to wyglądało?
Ale zgadzam się z Maxem. Kasa się przyda.

Skanda(L)
27-10-2003, 23:56
kasa sie przyda to fakt ale nie chce zeby to sie skonczylo tak jak w austrii gdzie wszedzie maja reklamy nawet na dupach.

Mini
28-10-2003, 07:36
dokładnie. jedno logo jakiegoś poważnego bogatego sponsora z przodu koszulek i ew jakieś małe coś na rękawie a nad numerem nazwisko i koniec. ale teraz to każdy grosz sie przyda i pewnie zadrukują niedługo nawet skarpetki

Beny
28-10-2003, 08:28
Ciekawe kogo to, personalnie, zasługa?
Nie było sponsora, a był Lot Charters na chyba dwa mecze :hmm: , Królewskie, na dłużej, teraz Obi i Cetelem. Dobrz - bo kasa z tego jest; źle - bo tak jak wcześniej zostało napisane stroje będą jak słupy reklamowe.

Aigel
28-10-2003, 09:48
Bardzo dobrze, ciekawe jak te koszulki beda wygladac, moze wszystko sie ladnie z soba zgra (chodz watpie bo kazdy sponsor ma inne kolory)

Raffi
28-10-2003, 12:22
Ciekawe kogo to, personalnie, zasługa?
Nie było sponsora, a był Lot Charters na chyba dwa mecze :hmm: , Królewskie, na dłużej, teraz Obi i Cetelem. .
Ponoć Kity.
Przydałoby się, źeby jutrzejszy mecz skończył się jedynym słusznym wynikiem, to i szanse na przedłużenie współpracy wzrosną.

VASCO
28-10-2003, 14:49
W sumie to tacy bardziej pojawiający się i znikający sponsorzy. No ale i tak jest ok, bo cos tam skapnie... Ale przydałby się tak naprawde jednak potężny, strategiczny inwestor.... jak Abramowicz.

Skanda(L)
28-10-2003, 17:09
Poza tym cieszę się że reklamę Królewszczaka zmieniają :+:

skad to wiesz?

crolick
28-10-2003, 17:36
a czytaliscie dzis stoleczna?! ze zdumieniem przecztalem ze do czlonkow kop'u [komitet obrony palmy] dolaczyl grzegorz a kita dyrektor operacyjny legii warszawa. niby nic, ale jednak nazwa legii sie pojawia i to nie tylko w kontexcie pilki. ot chodzi panie kita!! :+:

c_zary
28-10-2003, 17:43
komitet obrony palmy
A ci to od czego sa :hmm:

bemowiak
28-10-2003, 17:45
komitet obrony palmy
A ci to od czego sa :hmm:

eee to i tak nic... ja dzisiaj widziałem jedno osobowy komitet obrony gołębi... ;)

A co do Kity to widze że dobrze myśli byle by tak mu zostało ...

c_zary
28-10-2003, 17:55
Lepiej by zalozyli KBSANTPOB: komitet budowy stadionu, a nie tylko pierdolenia o budowie :/

Adam-oldboy
29-10-2003, 08:51
Dzisiaj w RDC jest fajny spot zachęcający do przyjścia na mecz z Dyskobolią. Słuchałem tylko jeden raz, więc wszystkiego nie załapałem, ale jest chyba klaskanie CWKS i wypowiedź któregoś z piłkarzy. Podoba mi się, robią dobrą atmosferę. :)

Raffi
29-10-2003, 09:10
Poza tym cieszę się że reklamę Królewszczaka zmieniają :+:

skad to wiesz?

Ale dopiero od rundy wiosennej. na legia.net bodajże piszą.
Myślę że z logiem Cetelem przynajmniej nie będzie problemów i nie trzeba będzie nic zmieniać :D
http://www.legialive.pl/graf/obi1.gif
Ale...

Na dzisiejszym meczu Legii z Groclinem główny sponsor warszawskiej drużyny Browary Warszawskie "Królewskie" przygotował dla kibiców niespodziankę. Przed wejściem na trybuny będą rozdawane koszulki z"elką" oraz logo "Królewskiego".
Miejmy nadzieję, że dystrybucja tych koszulek będzie przeprowadzona w profesjonalny sposób, a nie jak to miało miejsce podczas meczu z Lechem na wiosnę w zeszły sezonie.

Kawa
30-10-2003, 09:27
Ile wreszcie płaci Królewskie za reklame?

Z przodu koszulki reklamowane jest piwo Królewskie (wartość kontraktu 1,4 miliona złotych rocznie); z tyłu na koszulce (pod i nad numerem) OBI i Cetlem, a na rękawie LOT Charters (w zamian Legia ma darmowe przeloty na zimowe czy letnie obozy). - A to nie wszyscy nasi reklamodawcy - mówi Grzegorz Kita z działu marketingu Legii. - Chcemy sprzedać jeszcze miejsce na rękawie i spodenkach.

1,4 miliona? troszke mało.

Bondek RedStar'sAlcoholic
07-11-2003, 01:02
A ja tak sobie ostatnio piłem Kró(L)a i się zastanawiałem. Ogólnie to mnie wk :* jak sponsor wp :* się w nazwę klubu, ale tak sobie myślałem, że "Legia Królewska Warszawa" nie wyglądałaby źle. Jakby np Basałajowi przeszło przez usta "Królewska Legia ..." '8

tak, tak ladnie brzmi, ale ja bym jednak sie nie pchal po "przymiotniki" w nazwie ...z reszta Legia i tak jest krolewska!!

rolnik
07-11-2003, 01:53
Lepiej by zalozyli KBSANTPOB: komitet budowy stadionu, a nie tylko pierdolenia o budowie :/
Qrde nie wyrobię :oho: :oho: :oho: :buhaha: :buhaha: :buhaha:
A może założymy KCWBW? Komitet Czynnego Wspierania Browarów Warszawskich... fajnie bo on jeszcze nie powstał, a już ma ponad milion działaczy i członków '8 :rotfl: :>

szczepan
07-11-2003, 09:18
Qrde nie wyrobię :oho: :oho: :oho: :buhaha: :buhaha: :buhaha:
A może założymy KCWBW? Komitet Czynnego Wspierania Browarów Warszawskich... fajnie bo on jeszcze nie powstał, a już ma ponad milion działaczy i członków '8 :rotfl: :>

a tutaj na forum jest tak zwana spec grupa ktora jest bardzo aktyczna w dzialaniu i wypelnianiu funkcji czlonkowskich

Q_(L)
07-11-2003, 11:02
Zapobiegawczo... tu nie rozmawiamy/piszemy o chlaniu :>

Kawa
25-11-2003, 10:51
za Legialive
Mc Donald's na wiosnę

Wczoraj informowaliśmy o tym, że sieć restauracji Mc Donald's reklamowała się na stadionie podczas meczu Legia - GKS. Okazało się, że firma ta będzie obecna przy Łazienkowskiej podczas rundy wiosennej. "Na razie podpisaliśmy umowę tylko z klubem Warszawy. Przez całą wiosnę będziemy się reklamować na stadionie i dokładnie przyglądać sytuacji. Najbliższe pół roku traktujemy więc badawczo, choć już teraz jesteśmy pod wrażeniem atmosfery meczów. To ona oraz frekwencja, miały decydujący wpływ na to, że wykupiliśmy pierwsze reklamy." - mówi Krzysztof Klapa, przedstawiciel amerykańskiej firmy. Kontrakt z Mc Donald's załatwił Jerzy Engel, który swego czasu był wspierany przez amerykańską sieć restauracji. Prócz reklamy na stadionie Mc Donald's ma w planach również inne formy popularyzacji swej firmy. "Być może będziemy współdziałali z kibicami. Prawdopodobne jest otwarcie piłkarskiej restauracji."

hehe na hamburgerach będą eLki w kóleczku.

Beny
25-11-2003, 11:00
Mogą być i na hamburgerach, byle konkretna kasa z tego była. 8) :)

Ciekawi mnie tylko na co idzie kasa z tych źródeł:
- wpływy z biletów - a trzeba przyznać, że parę razy tłok był niemożebny,
- Królewskie,
- Obi,
- Cetelem,
- Cekol,
- wypożyczenia zawodników.

Przecież nie na piłkarzy, bo tym też nie płacą. Spłacają długi wobec ZUS'u i US'u? Inwestycje, ale jakie?

Joker
25-11-2003, 11:23
Mogą być i na hamburgerach, byle konkretna kasa z tego była. 8) :)

- Królewskie,
- Obi,
- Cetelem,
- Cekol,

Przecież nie na piłkarzy, bo tym też nie płacą. Spłacają długi wobec ZUS'u i US'u? Inwestycje, ale jakie?

wiesz chyba ze prezes musi nieźle zarabiac i godnie reprezentowac klub na rautach i oficjalnych spotkaniach. A viceprezesi?? menedzerowie?? na wkacacje tez trzeba gdzies wyjechac.

Adam-oldboy
25-11-2003, 11:23
A mi się to nie podoba :box: . McD. jest kontrowersyjny, ma swoją "czarną legendę" w mediach i w necie. Każdy widział te vlepki i inne. Jeżeli McD. związałby się z Legią na dłużej to tak samo będą jechać z nami. Będziemy pożywką dla szyderców. Kasa to nie wszystko. Sponsor naszego klubu nie może kojarzyć się z fajansem. A może piłkarze i kibice "Legii" mają wystąpić w teledysku z "Ich Troje". Są jakieś granice.

Kawa
25-11-2003, 11:31
A mi się to nie podoba :box: . McD. jest kontrowersyjny, ma swoją "czarną legendę" w mediach i w necie. Każdy widział te vlepki i inne. Jeżeli McD. związałby się z Legią na dłużej to tak samo będą jechać z nami. Będziemy pożywką dla szyderców. Kasa to nie wszystko. Sponsor naszego klubu nie może kojarzyć się z fajansem. A może piłkarze i kibice "Legii" mają wystąpić w teledysku z "Ich Troje". Są jakieś granice.
Niestety, ale jestesmy na takim etepie, ze to nas sie wybiera a nie my wybieramy.

Beny
25-11-2003, 13:44
- Królewskie,
- Obi,
- Cetelem,
- Cekol,

A oto odpowiedź Trylnika z wywiadu Błońskiego w GW:

(...)
Na co przeznaczone zostały pieniądze od Browarów Warszawskich, OBI, nowych sponsorów...
- Na działalność spółki. W klubie pieniądze zarabiają nie tylko piłkarze. Co mi z tego, że im zapłacę, jeśli nie będzie światła czy nie będą spłacane zaległości. Musimy się z nich wywiązywać.
(...)

kamyk
25-11-2003, 14:18
niestety w tej sytuacji nie mozemy sobie wybierac sponsora którego chcemy, tylko jaki przyjdzie i da kase ! ja tam nic nie mam do McDonalda, jesli ma dawac pozadną kase to niech będzie jak najdłuzej!

Kawa
25-11-2003, 16:14
Beny w tym wywiadzie było tez, ze legia wydała w 10 milonów na funkcjonowanie do początku roku. 8 baniek poszło na pensje i chyba nikt nie powie, ze to wszystko zarobiły sprzataczki :/

Rafa(L)2
25-11-2003, 20:01
A mi się to nie podoba :box: . McD. jest kontrowersyjny, ma swoją "czarną legendę" w mediach i w necie. Każdy widział te vlepki i inne. Jeżeli McD. związałby się z Legią na dłużej to tak samo będą jechać z nami. Będziemy pożywką dla szyderców. Kasa to nie wszystko. Sponsor naszego klubu nie może kojarzyć się z fajansem. A może piłkarze i kibice "Legii" mają wystąpić w teledysku z "Ich Troje". Są jakieś granice.Moze i ma swoja ,,czarna legende"ale nadal jest znany na calym swiecie i duzo ludzi w nim sie zywi...wiec to by byla dobra reklama dla Legii...

Beny
26-11-2003, 09:14
Beny w tym wywiadzie było tez, ze Legia wydała w 10 milonów na funkcjonowanie do początku roku. 8 baniek poszło na pensje i chyba nikt nie powie, ze to wszystko zarobiły sprzataczki :/

No właśnie! Czyli jak to jest Tyle poszło na pensje. Okey. Ale czemu piłkarze robią jakieś strajki/protesty i mówią, że klub im nie płaci. Kurczę nie wierzę tak do końca, że tą kasę ściągają dyrektorzy/ kierownicy/ menadżerowie, czy jakieś inne france... :help: