PDA

Zobacz pełną wersję : Legia-Dyskobolia (kibicowsko)

Mrozik
27-10-2003, 17:31
Już w środe mecz :) Bilety od dzisiaj :)

Guma
27-10-2003, 17:35
Jeden wniosek: trzeba iść.

Dziubek
27-10-2003, 17:44
Drugi wniosek: trzeba przygotować troszke konfetti!!! ;)

Ostry
27-10-2003, 17:46
Trzeci wniosek:doping musi być wreszcie świetny,śpiewamy z całych sił :)

Łysolek
27-10-2003, 17:55
czwarty wniosek : DOPING TYLKO DLA LEGII 8)

Mini
27-10-2003, 17:56
Już w środe mecz :) Bilety od dzisiaj :)

eee jak w piątek kupowałem na świt to pani z okienka się pytała czy nie chce od razu na groclin.

Swierzy
27-10-2003, 17:57
Racja. Zadnych kretynizmow o tym kto siedzi w krzakach. Mecz ze Switem byl piknikowy. Teraz gramy z powaznym przeciwinikiem.

VASCO
27-10-2003, 18:23
Musimy się spręzyć , bo napewno dyskobolia przyjedzie w dużej sile i trzeba się zmobilizować przed konkretną ekipą. Liczę , że pojawią się w liczbie ok. 1000- 1200 ludzików wielkopolskich. Wkońcu to własciwie ich ostatnia szansa aby włączyć się do walki o mistrza.

Ce
27-10-2003, 18:42
piąty wniosek : trzeba sie ciepło ubrac.

marecki
27-10-2003, 18:43
Musimy się spręzyć , bo napewno dyskobolia przyjedzie w dużej sile i trzeba się zmobilizować przed konkretną ekipą. Liczę , że pojawią się w liczbie ok. 1000- 1200 ludzików wielkopolskich. Wkońcu to własciwie ich ostatnia szansa aby włączyć się do walki o mistrza. 8- jaja prawda?

Kasja
27-10-2003, 18:44
hmmm buuu nie wiem gdzies isc :P
czy na kryta czy na zylete :/

Wasil
27-10-2003, 18:51

Jak nie bedziesz mogła się zdecydować, to usiądź pomiędzy czyli na łuku.
Wniosek piąty: kalesony :rotfl:

legart
27-10-2003, 18:58

to nie jest śmieszne ja kalesony praktykuje juz od 2-ch spotkań 8-

VASCO
27-10-2003, 18:59
Musimy się spręzyć , bo napewno dyskobolia przyjedzie w dużej sile i trzeba się zmobilizować przed konkretną ekipą. Liczę , że pojawią się w liczbie ok. 1000- 1200 ludzików wielkopolskich. Wkońcu to własciwie ich ostatnia szansa aby włączyć się do walki o mistrza. 8- jaja prawda?
No co ty..... pewnie , że prawda... :rotfl:

marecki
27-10-2003, 19:03
No co ty..... pewnie , że prawda... :rotfl:
o ***** 8-
polowa mieszkancow do nas przyjedzie 8-

Siekier
27-10-2003, 19:09
ja to już odliczam godziny (stęsknilem się :> za meczami , nie bylem od tego w Płocku) ciekaw jestem ilu Groclinowców :rotfl: przyjedzie !

Kempes
27-10-2003, 19:24

na żyLete

przynajmniej labada potańczysz i zrobi sie odrobine cieplej :rotfl:

Mrozik
27-10-2003, 19:25
Drugi wniosek: trzeba przygotować troszke konfetti!!! ;)
Nie wiem czy nie lepiej dać na zbiórke na GKS 8)

A może Drzymała znowu ufunduje przejazd na mecz :]

HOOLSHWDP
27-10-2003, 19:55
Musimy się spręzyć , bo napewno dyskobolia przyjedzie w dużej sile i trzeba się zmobilizować przed konkretną ekipą. Liczę , że pojawią się w liczbie ok. 1000- 1200 ludzików wielkopolskich. Wkońcu to własciwie ich ostatnia szansa aby włączyć się do walki o mistrza.

Czytałem na ich forum że bedzie ich ok. 1500, przywiozą ze sobą wszystkie flagi m.in: Wielkie Księstwo Grodziskie, White Dyskobolian, Dyski są zawsze z Dyskobolią i wiele wiele innyc, organizują 3 specjalne pociągi. Musimy zacząć brać z nich przykład, przestańmy wzorować się na Amice.
:rotfl: :>

Raffi
27-10-2003, 19:57
...a znając życie znowu przyjedzie jeden autokar '8

domber
27-10-2003, 20:28
Ja juz zaczynam robic konfetti musze tylko poszukac jakis starych gazet a nie zgadniecie skad mam torebki wieszaja mi na klatce(na klamkach) rozne reklamowki z supermarketow wlasnie w torebkach :)

Zajacc
27-10-2003, 20:49
A co Kasja na Zylecie Ci sie nie spodobalo? :>

Ee tam, zadne kalesony - jak sie zywiolowo dopinguje to od razu cieplej :)

Mrozik - bierzemy sie za "L" ? '8

Kasja
27-10-2003, 20:54

nie no ja chodzilam na zylete- tylko na Koronie bylam na krytej...
ale tam Tupa chodzi i mam dylemat... :/
Bo z kim ja sie bede wydzierala i wyglupiala??? :P

Zajacc
27-10-2003, 21:00

No to od srody Tupa chodzi na Zylete ;)

zaraz... ale na Swicie obydwie bylyscie na Zylecie prawda?

_Bart
27-10-2003, 21:12

L. :>

kamyk
27-10-2003, 21:13
ja juz bilecik zakupiłem dzis rano tzn kolega mi kupił a przekaze w srode o godzinie 17 bo bede o tej w Wawie! tez zakładam kalesony bo mnie wypizdzi ladnie pewnie! a co do Groclinu to mam nadzieje ze ich troche przyjedzie!

ps.Kasja jak nie masz z kim isc mozesz zemna isc dotrzymasz mi towarzystwa bo ja jade jako jedyny z Puław wiec bede sam !
pozdro

Kasja
27-10-2003, 21:19

No to od srody Tupa chodzi na Zylete ;)

wlasnie ten burak ma karnet na kryta :/
a Swit poszla bo to wiesz... wyjazd ;)
ale zaraz, zaraz... czemu nas widziales a my ciebie nie :>

ps.Kasja jak nie masz z kim isc mozesz zemna isc dotrzymasz mi towarzystwa bo ja jade jako jedyny z Puław wiec bede sam !
pozdro
:D hehe oczywiscie nie mam nic przeciwko :D

kamyk
27-10-2003, 21:43
Kasja no to co jakas ustawka? bo ja sie umówilem z kumplem po 16 godzinie pod metro centrum tam ma mi bilet dac i tak koło 17 powinnem juz byc pod stadionem zazwyczaj siedze na lawce pod torwarem! pozdro

Mrozik
27-10-2003, 21:43

L. :>
:/ ??

Kasja
27-10-2003, 21:44
Kasja no to co jakas ustawka? bo ja sie umówilem z kumplem po 16 godzinie pod metro centrum tam ma mi bilet dac i tak koło 17 powinnem juz byc pod stadionem zazwyczaj siedze na lawce pod torwarem! pozdro
hehe a znasz juz w ogole kogos z forum? :)
bez kitu :) to sie jeszcze zgadamy :D

szczepan
27-10-2003, 21:46
jak Drzymala zrobi dzien wolny w fabryce to przyjada w duzej ilosci...
ja sadze ze max to 400...

Zajacc
27-10-2003, 21:48
wlasnie ten burak ma karnet na kryta :/
a Swit poszla bo to wiesz... wyjazd ;)
ale zaraz, zaraz... czemu nas widziales a my ciebie nie :>

:> moja slodka tajemnica... :>

karnet moze komus sprzedac... albo zamienic sie na karnet na Zylete :> wiadomo - moze komus znudzilo sie mokniecie na odkrytej :)

kamyk
27-10-2003, 21:49
Kasja jakoś okazji nie było bo zawsze ze swoimi kumplami z Puław sie było na meczu i jakoś nie miałem okazji!teraz bede sam i bym mógł troszke ludzi poznac! :)

Kasja
27-10-2003, 21:52
Kasja jakoś okazji nie było bo zawsze ze swoimi kumplami z Puław sie było na meczu i jakoś nie miałem okazji!teraz bede sam i bym mógł troszke ludzi poznac! :)
no proste ze bedzie :D

Zajacc to musze to nadrobic ;)

Ale okiiiiiii koniec.... bo znow bedzie ze nabijam :P
a mi sie tylko nudzi poprostu i chce sobie pogadac ;)
pozdr

*PRZEMO*
28-10-2003, 05:30
Czytałem na ich forum że bedzie ich ok. 1500, przywiozą ze sobą wszystkie flagi m.in: Wielkie Księstwo Grodziskie, White Dyskobolian, Dyski są zawsze z Dyskobolią i wiele wiele innyc, organizują 3 specjalne pociągi. Musimy zacząć brać z nich przykład, przestańmy wzorować się na Amice.

chyba pomyliłes z forum Poloni, :rotfl:
pobozne marzenie, daje tak jak szczepan max 400

co do kaleson to racja, wygwizdzi niemiłosiernie...
a rozgrzewka to najlepsza zawsze jest przed meczem '8 :rotfl:

Mini
28-10-2003, 06:42
ja pie** chyba bym przymarzł do ławki. lepiej idź do źródła albo gdizekolwiek gdzie są ściany i dach i trochę ogrzewania. wypiździ Cię niemiłosiernie jak będziesz siedzieć ponad godzinę na dworzu

Porter
28-10-2003, 09:42
Nas przed Amicą coś pojebało i wyjachaliśmy furą z Lublina o 3 rano... Gdzies tak od 9 do samego meczu siedzielismy i sponsorowaliśmy Krolewską Legie na parkingu przy Torwarze... Jutro pojawimy sie niestety tylko we 3-ech :hmm:

legart
28-10-2003, 10:36

:rotfl: :>

8- :buhaha: :buhaha:

Joker
28-10-2003, 10:41
Heh zapewne "ulubieńcem" kibiców w jutrzejszym meczu bedzie Liberda :> :> :> Jego ziomek Pawlak jest kontuzjowany wiec jego sobie chyba wszyscy odpuszcza. Ale tez mam andzieje ze doping bedzie tylko o Legii. Chociaz pamietajac mecz wiosenny ciezko to sobie wyobrazic. I pamietajmy ze Mila zawsze marzył o tym zeby grać w Legii, Wieszczu tez tu troche zdrowia zostawił. Ciekawe czy bedzie komplet, ale poniewaz to sroda moze byc ciezko :(.

legart
28-10-2003, 10:44
Heh zapewne "ulubieńcem" kibiców w jutrzejszym meczu bedzie Liberda :> :> :> Jego ziomek Pawlak jest kontuzjowany wiec jego sobie chyba wszyscy odpuszcza. Ale tez mam andzieje ze doping bedzie tylko o Legii. Chociaz pamietajac mecz wiosenny ciezko to sobie wyobrazic. I pamietajmy ze Mila zawsze marzył o tym zeby grać w Legii, Wieszczu tez tu troche zdrowia zostawił. Ciekawe czy bedzie komplet, ale poniewaz to sroda moze byc ciezko :(.

Oż ty w morde jak ja nie lubie Liberdy za pajacowanie jeszcze w barwach Polonii :* , ale dopingować bedę tylko Legię (jak zwykle).

Raffi
28-10-2003, 11:13
To on z Pawlakiem nauczył kolegów tej przyśpiewki o chłopcach z wioski :>

Luk@s
28-10-2003, 11:33
cieplo bedzie, po kij kalesony? jakiegos rozgrzewacza przed meczem (ale w rozsadnych ilosciach i dopingowac to cieplo bedzie, mi tam najzimniej zawsze w przerwie :D ) co ja bym dal za bronxy na stadionie :/
mam nadzieje ze dostane bilet jutro przed meczem bo hajsu dzis malo :(

brevery
28-10-2003, 13:18
Zajacc ona nie zwróciła na Ciebie uwagi i tyle :rotfl: A swoją drogą to ślepa Kasja jesteś bo stałaś jakieś 3 miejsca od niego :> Jeśli dysków bedzie 400 to Szczepan masz u mnie brovar a nawet dwa.Ja daje im jakieś 100 maksymalnie,a watpliwe zeby i tyle.Co do pogody to też zmarźluchom radze sie ciepło ubrać bo bedzie deszcz ze sniegiem i wiatr 8)
Pzdr Brevery

Walek_C.Z.K
28-10-2003, 13:35
Zajacc ona nie zwróciła na Ciebie uwagi i tyle :rotfl: A swoją drogą to ślepa Kasja jesteś bo stałaś jakieś 3 miejsca od niego :> Jeśli dysków bedzie 400 to Szczepan masz u mnie brovar a nawet dwa.Ja daje im jakieś 100 maksymalnie,a watpliwe zeby i tyle.Co do pogody to też zmarźluchom radze sie ciepło ubrać bo bedzie deszcz ze sniegiem i wiatr 8)
Pzdr Brevery

A ja im daje max 50 sztuk, chyba że Drzymała im zasponsoruje autokary, bo bedzie więcej. Mam nadzieję że pogoda dopisze i nie będzie wiało, padało i piździało, bo będzie mniej ludzi. A ja to nawet lubie jak pada, bo wtedy wszyscy głośno śpiewają i wogóle atmosfera robi sie zajebista!
Wie ktoś może ile sprzedano biletów?

brevery
28-10-2003, 15:09
No ja tak samo myśle...A wogóle to mogą sie nie pojawić całkiem :rotfl: I tak od 1500 doszlismy do 0 :rotfl: Ale niech przyjada,ciekawszy mecz będzie.

Endrju
28-10-2003, 15:24
A ja im daje max 50 sztuk, chyba że Drzymała im zasponsoruje autokary, bo bedzie więcej. Mam nadzieję że pogoda dopisze i nie będzie wiało, padało i piździało, bo będzie mniej ludzi. A ja to nawet lubie jak pada, bo wtedy wszyscy głośno śpiewają i wogóle atmosfera robi sie zajebista!
Wie ktoś może ile sprzedano biletów?

Bardzo dobre pytanie. Mam nadzieje że z 5 tys. już sprzedali a na krytą zostały już tylko najgorsze miejsca ... Chciałbym żeby tak było ale chyba nie jest bo by dawno trąbili o tym w necie. A co do dysko(bolków) to nie będzie ich więcej jak ze 2 autokary które im podstawi dobry wujek (czyt. Drzymała) pod klub ... 8)

emde
28-10-2003, 15:25
Ja osobiscie groclinu nie nawidze za te ch spiewy w szatni po ostatnim meczu u nas. Mam nadzieje ze chlopaki ich rozpierdola, zemsta bedzie slodka!!! :box:

kozer
28-10-2003, 16:03
Dziś sobie bilecik kupiłem i pewnie znowu wyląduje sam na G niedaleko gniazda.

fc Legii z Brodnicy
28-10-2003, 16:51
k :* a wy to dobrze macie bo nie macie 200 km na mecz! jak mnie jutro nie bedzie to sie chyba zajebie(a wszystko na to wskazuje)juz tylko cud mnie uratuje.Dlaczego kumplowi sie rozjebal samochod tuz przed meczem :box: no i co tu teraz zrobic,jest nawet opcja ze taksowka za 300 zl przyjade ;) tylko ze z 2 strony bede wkurwiony ze tyle floty przejebalem :fu: na wszystkich meczach w Wawie bylem tylko teraz mam problem i to duzy problem :zly: ale mam nadzieje ze wszystko dobrze sie skonczy i zasiade na ESTADIO WP :) trzymajcie kciuki za moje szczescie

Kasja
28-10-2003, 17:27
Zajacc ona nie zwróciła na Ciebie uwagi i tyle :rotfl: A swoją drogą to ślepa Kasja jesteś bo stałaś jakieś 3 miejsca od niego :>
Pzdr Brevery
jakbym wiedziala ze to on...
chyba KTOS nas nie przedstawil albo ja mam skleroze :P

Łysolek
28-10-2003, 17:31
ten ktoś to ja :D :fu: :rotfl: :rotfl:

fc Legii z Brodnicy
28-10-2003, 17:34
a wiec w akcie desperacji zagralem kupon za 20 zeta do wygrania 303(trzymajcie za mnie kciuki bo jak wejdzie to na pewno jade)
Bayern-Nurnberg 1
Auxerre-Rennes 1
Burghausen-Stuttgart 2
Montpelier-Creteil 1
Nantes-Nancy1
Saragossa-Real 2
Wolfsburg am.-Koln 2
tak wiec mam nadzieje ze stanie sie cud i Bog wyslucha mojej modlitwy o to zeby wszedl ten kupon jak wejdzie to dla mnie bedzie fart roku '8

pijak
28-10-2003, 17:52

weźcie sie za "E" bo tam powinno być więcej qmatych osób :P swoją drogą to z tym Waszym rozkrcanie mto dobry pomysł, o ile pisałeś poważnie...
i prośba do modów BANOWAĆ kalesoniarzy :)
a do użytkowników, może nie piszmy o tym, bo to tak no dziwnie sie czyta :)

pijak
28-10-2003, 18:23
a tak btw. właśnie obejżałem sobie wiadomości w TV, i mam pytanie czy mieliście dziś jakieś problemy z przejazdem marszałkowską trasa 520... bo podobno do 18 qrwa strajkują, czyli zastanawiam sie czy uwzględnić to w dojeździe na meczyk... :fu:

m(L)ody
28-10-2003, 19:15
JEST SUPER:
Jak nas poinformowano, wyprzedane zostały już wszystkie bilety na jutrzejszy mecz z Groclinem na - a także przed - trybunę krytą. Tak więc pozostały jedynie wejściówki na "Żyletę"... Zapraszamy do kas (sprzedaż potrwa w dniu dzisiejszym do godz. 17, jutro natomiast o godz. 12 do rozpoczęcia spotkania) - sprawmy znowu, aby stadion "pękał w szwach"!!!

Zajacc
28-10-2003, 19:26
:help: Kto moglby mi jutro kupic wczesniej bilet na Zylete??bo pod stadionem bede na jakies 20 minut przed rozpoczeciem meczu i boje sie ze juz nie dostane :/ :help: Pomocy!

rkwa
28-10-2003, 19:37
a wiec w akcie desperacji zagralem kupon za 20 zeta do wygrania 303(trzymajcie za mnie kciuki bo jak wejdzie to na pewno jade)
Bayern-Nurnberg 1
Auxerre-Rennes 1
Burghausen-Stuttgart 2
Montpelier-Creteil 1
Nantes-Nancy1
Saragossa-Real 2
Wolfsburg am.-Koln 2
tak wiec mam nadzieje ze stanie sie cud i Bog wyslucha mojej modlitwy o to zeby wszedl ten kupon jak wejdzie to dla mnie bedzie fart roku '8

Przyjedz targaczem / www.pkp.pl / albo pekaesem.

Swierzy
28-10-2003, 20:16
JEST SUPER:
Jak nas poinformowano, wyprzedane zostały już wszystkie bilety na jutrzejszy mecz z Groclinem na - a także przed - trybunę krytą. Tak więc pozostały jedynie wejściówki na "Żyletę"... Zapraszamy do kas (sprzedaż potrwa w dniu dzisiejszym do godz. 17, jutro natomiast o godz. 12 do rozpoczęcia spotkania) - sprawmy znowu, aby stadion "pękał w szwach"!!!

Zrodlo?

Endrju
28-10-2003, 20:18
JEST SUPER:

Zrodlo?

Podam za kolege :) www.legianet.com

kamyk
29-10-2003, 08:19
Na dzisiejszym meczu Legii z Groclinem główny sponsor warszawskiej drużyny Browary Warszawskie "Królewskie" przygotował dla kibiców niespodziankę. Przed wejściem na trybuny będą rozdawane koszulki z"elką" oraz logo "Królewskiego".
Miejmy nadzieję, że dystrybucja tych koszulek będzie przeprowadzona w profesjonalny sposób, a nie jak to miało miejsce podczas meczu z Lechem na wiosnę w zeszły sezonie.

Cube
29-10-2003, 10:01
wie ktos jak z biletami? dostane na Zylete bilet tak okolo 15 ???

Walek_C.Z.K
29-10-2003, 10:12
bedzie pełny stadion czyli znów full wypas, ja bede na 1,5 przed meczem i mam nadzieje ze koszulki jeszcze beda '8 . Jak pisza o tych niespodziankach, to przypomina mi sie prezent Adidasa na koniec sezonu- płyn do kąpieli !A było tak rozgłośnione.
Dzisiaj dajemy z siebie wszystko! Śpiewamy głośno i równo.

Danilo
29-10-2003, 11:01
koszulki ciekawe czy bedą to takie jak w ssklepiku za 40 pLN... hehehhe

Labec
29-10-2003, 11:15
wie ktos jak z biletami? dostane na Zylete bilet tak okolo 15 ???
Jak zaczynali dzis sprzedawać to babka w kasie powiedziała że zostało jeszcze około 3000 ale nie wiem czy w to wliczone są bilety na zakole.

Bajor
29-10-2003, 11:53
Byłem o 12 po bilet bo o tej kasy miały być otwarte!!Były otwarte zdecydowanie wcześniej a ludzi troooooche było więc ogień po bilety!!Koników też sporo było!!!! ;)

marecki
29-10-2003, 12:37
Sluchajcie! koszulki beda rozlozone przed meczem na krzeselkach!
Nie robcie wsi i niech kazdy bierze po jednej! :) I pilnujcie innych ,zeby nie brali .

Raffi
29-10-2003, 13:56
http://f23.parsimony.net/forum45642/messages/92494.htm

jaja jakieś??? 8-

bemowiak
29-10-2003, 13:58

jaja jakieś??? 8-

Ktoś wpadł na "genialny" pomysł... :/ :fu:

Niby jakim prawem oni mogą sobie obejrzeć mecz z naszej trybuny? niech sobie jeszcze Żylete zarezerwują...

Beny
29-10-2003, 14:01

jaja jakieś??? 8-

Dmoszyński mógł iść na rękę Legii, to i Trylnik może pojść na rękę Dyskobolii. I nie doszukiwałbym się tutaj logiki.
A Barcelona siedziała na honorowej.

BTW - a to ilu ich przyjedzie, że będą mieli zły widok? Mają znowu free transport? Za SMS?

Adam-oldboy
29-10-2003, 14:02

jaja jakieś??? 8-

Trzeba było nie mówic wcześniej o darmowych koszulkach ....

Ostry
29-10-2003, 14:14

jaja jakieś??? 8-

Dmoszyński mógł iść na rękę Legii, to i Trylnik może pojść na rękę Dyskobolii. I nie doszukiwałbym się tutaj logiki.

BTW - a to ilu ich przyjedzie, że będą mieli zły widok? Mają znowu free transport? Za SMS?

To oni chyba szykują jakiś najazd 8- '8 To znaczy Drzymała szykuje dla nich :)
Jakoś sobie nie wyobrażam tej sytuacji. Ja sobie wieszam flagę przed Krytą,a tam siedzą kibice Dyskobolii 8-

HOOLSHWDP
29-10-2003, 14:17
Robotnicy prosto z fabryki podjadą, nawet się pewnie nie przebiora tylko w roboczych ciuchach.

A ch :* uj w dupe takiemu czemuś czym jest Groclin czy jak kto woli Dyskobolia. :box:

Porter
29-10-2003, 15:12
nie bedzie nas dzisiaj na meczu... :( idziemy oglądać mecz do baru , a po drodze zrobimy w 6 lubelski wesoły autobus.... Jesli wygramy , poleje se wódka , jesli przegramy poleje sie wódka i krew...

JESTESMY Z WAMI SPIEWAJCIE NA CAŁY GŁOS!!!!! MUSIMY DZISIAJ WYGRAĆ!!!!

Endrju
29-10-2003, 15:23

jaja jakieś??? 8-

To oni chyba szykują jakiś najazd 8- '8 To znaczy Drzymała szykuje dla nich :)
Jakoś sobie nie wyobrażam tej sytuacji. Ja sobie wieszam flagę przed Krytą,a tam siedzą kibice Dyskobolii 8-

Ostry jakby co to ich satmtad wykurzymy :box:

PS. Co za idiota to wymyśłił ? Jakbysmy my mieli za dużo biletów :/

Siekier
29-10-2003, 15:23
nie bedzie nas dzisiaj na meczu... :( idziemy oglądać mecz do baru , a po drodze zrobimy w 6 lubelski wesoły autobus.... Jesli wygramy , poleje se wódka , jesli przegramy poleje sie wódka i krew...

spokojnie to tylko mecz :rotfl: :rotfl: będzie dobrze

Jastrząb
29-10-2003, 16:56

spokojnie to tylko mecz :rotfl: :rotfl: będzie dobrze
Jakby nie było - i tak dajemy z sibie wszystko :cf0:

Porter
29-10-2003, 17:21
dla mnie spotkania na łazienkowskiej to o wiele więcej niz zwykły mecz :>

*PRZEMO*
29-10-2003, 21:24
ja jak by nie patrzec miałem emocjonujace wrazenia z tego meczu...
z braku kasy :fu: siedziałem w samochodzie pod łazienkowska i słuchałem radia :fu: :rotfl:
super :D nie powiem :/ mowie wam klimat nie z tej ziemi :D i zeby było smieszniej nie ja jeden stałem pod łazienkowska :)

maxon
29-10-2003, 22:06
ja jak by nie patrzec miałem emocjonujace wrazenia z tego meczu...
z braku kasy :fu: siedziałem w samochodzie pod łazienkowska i słuchałem radia :fu: :rotfl:
super :D nie powiem :/ mowie wam klimat nie z tej ziemi :D i zeby było smieszniej nie ja jeden stałem pod łazienkowska :)

Szacunek dla ciebie :+: , a tak swoją drogą bardzo dobry mecz na trybunach i boisku!!! Szkoda że Sagan nie może się odnależc akcja sam na sam z Liberdą w drugiej połowie!!!

Czy wygrywasz czy nie , ja i tak kocham Cię w moim sercu Legia i na dobre i na złe :)

MaxyM
29-10-2003, 22:07
Piwo Królewskie, zabiło mnie 8-

kozer
29-10-2003, 22:10
Dotarłem na stadion około 18:30 koszulek już oczywiście nie było. Siedziałem na G na samym dole. Doping w pierwszej połowie był dobry, w drugiej troche za długo śpiewaliśmy Legia Warszawa aejaejaeja ... troche monnotonnie było i poszczególne sektroy nie mogły się zgrać.

maxon
29-10-2003, 22:15
Właśnie tak opiosenka była w porzo ;) cały stadion "ryczał" fajnie to musiało słychać w canal+ i na boisku jak dla mnie to doping dobry bałem się że będzie coś w stylu " któś jest w krzakach, kto to......... Dickson Choto"

Szkoda 2 pktów

kozer
29-10-2003, 22:23
Właśnie tak opiosenka była w porzo ;) cały stadion "ryczał" fajnie to musiało słychać w canal+ i na boisku jak dla mnie to doping dobry bałem się że będzie coś w stylu " któś jest w krzakach, kto to......... Dickson Choto"

Szkoda 2 pktów

Dobrze, że nikt tego nie zarzucał w czasie meczu, ale pod koniec można było sobie darować piosenke o Grodzisku.

pijak
29-10-2003, 22:24
ja ok. 18.30 też bylem ale koszulke mam :) kupilem sobie jeszcze kalendarz... całkiem wporzo jest!!! mój kolega był na Łuku bo zgubil karnet :) i mowił że strasznie krzywo wychodzi, tzn. kryta swoje, my swoje... dla mnie trzba zsynchronizować 3 sektory na żylecie... siedziałem na E i była lipka bo nie słychać G a czasem to i nawet te nagłosnienie siadało... ale dzieki koszulce jestem bardzo :D

Ce
29-10-2003, 22:30
chwile po 18 byłem na Legii i cudem koszulke mam.
siedząc na Żylecie wydawało sie ze doping w jednym momencie dobrze zgrany.

wypiździło mnie za całe lato.

c_zary
29-10-2003, 22:31
Ktory to rzucil tekstem: te miejsca to dla cezarego sa? '8 :rotfl:

Adiq
29-10-2003, 22:35
Ktory to rzucil tekstem: te miejsca to dla cezarego sa? '8 :rotfl:
Masz koszulkę? :>

emde
29-10-2003, 22:40
Koszulke mamy wzielismy z Czarkiem jakims kolesiom co pilnowali miejsc dla kumpli, wczesniej Szczepan ich opierdalal.

Kasja
29-10-2003, 22:44
wrr ja nie mam koszulki... mialam nawet przez chwile ale KTOS ja ze mnie zdjal... :/
musze ja jakos odzyskac :>
ogolnie doping byl spoko- tylko w drugiej polowie za dlugo bylo "Legia... Legia... Warszawa" i sie ludziom non stop tego samego nie chcialo spiewac :P

hehe i co prawda bylam ubrana mniej wiecej tak samo jak zawsze to normalnie mi bylo cieplo... nawet bardzo... a na Swicie mnie no strasznie wypizgalo :/
nie wiem od czego to zalezy ;)

szczepan
29-10-2003, 22:45
Koszulke mamy wzielismy z Czarkiem jakims kolesiom co pilnowali miejsc dla kumpli, wczesniej Szczepan ich opierdalal.

i nadal uwazam ze mialem racje... ogolnie to przed meczem mialem fajna gadke z jakims typem co potem za ochrone robil... tez chcial sobie pare wziasc dla rodziny... :box:

ems
29-10-2003, 22:46

Szkoda 2 pktów

Dobrze, że nikt tego nie zarzucał w czasie meczu, ale pod koniec można było sobie darować piosenke o Grodzisku.

nie mozna bylo

idzcie wiesniaki...

emde

raczej od kogo... ;) :rotfl:

c_zary
wczesniej Szczepan ich opierdalal.
Prawie im wpierdolil :wnogi: :D

Kasja
29-10-2003, 22:47

no ja nie wiem o kim myslisz... :> ;)

szczepan
29-10-2003, 22:48
wczesniej Szczepan ich opierdalal.
Prawie im wpierdolil :wnogi: :D

e tam grzeczny bylem :D

c_zary
29-10-2003, 22:48
wrr ja nie mam koszulki... mialam nawet przez chwile ale KTOS ja ze mnie zdjal... :/

8- hmm :rotfl:

emde
29-10-2003, 22:49

oj wiesz wiesz, dobrze wiesz

ps. zreszta zobacz reakcje Czarke post wyzej :buhaha:

Kasja
29-10-2003, 22:50

tak wlansie...
i musze ja teraz jakos odzyskac ;)

oczywiscie mialam ja na kurtce, zeby nie bylo ze jakies prowokacje sie odbywaly ;)

Dziubek
Ja powiem tak mam koszulke i ogólnie sam mecz ciekawo!!!
Tylko bałęm się że R bedzie spiewał to o Choto ale dzięki Bogo skończyło ise tylko na śpiewaniu przed meczem. Ale żeby zsynchronizować E G i I to naprawde sztuka!!! Dziś siedziałem wyjatkowo na E i powiem że R dobrze było słychać ale kazdy w swoim tempie dawał i to tak dziwnie strasznie wyglądało a seidziałem tuz koło G 8)

Kasja

oj wiesz wiesz, dobrze wiesz
kurcze no wiesz... ;) tylu ich bylo... ;)
hehe ale powaznie to chyba poprostu emocje mnie grzaly ;)

_Bart
29-10-2003, 22:51
ogolnie doping byl spoko- tylko w drugiej polowie za dlugo bylo "Legia... Legia... Warszawa" i sie ludziom non stop tego samego nie chcialo spiewac :P

hehe i co prawda bylam ubrana mniej wiecej tak samo jak zawsze to normalnie mi bylo cieplo... nawet bardzo... a na Swicie mnie no strasznie wypizgalo :/

nie wiem czy ogladasz Złotopolskich ale tam ten grabarz (jakis woj Zenka tego od sklepu z Złotopolicach) powiedział mu (zenkowi) ze jak kobieta jest w ciąży to ma wyższą temperature

moze wiec dlatego :> :buhaha:

Siekier
29-10-2003, 22:51
dla mnie mecz lipny ! siedziałem na L i mało kto tam śpiewał ! w pierwszej polowie to była dragedia w drugjej troche lepiej ale bez rzsdnych rewelacji ! najbardziej mnie wpienili tacy kolesie przedemną ! rozpracowywali gołde przed meczem i wtedy im było tak radośnie i głośno a gdy zaczął się mecz nagle ich zmuliło i się zamkneli ! oczywiście na koniec meczu znowu dostali kopa i zaczeli drzeć mordy (po meczu) :fu:
a i jeszcze jeden minus "Polowanie na sędziego liniowego" fakt dobrze nie sędziowali tego meczu ale mogło się obejść bez tego ! a co do Groclinu ale ich dużo przyjechało :rotfl: nie wiem o co chodzi czy oni wogule mieli być na Legii czy im coś się przytrafiło po drodze ale fakt jest faktem kolejny raz marnuje się 2 (3?) tysiące miejsc na łuku :fu:

rkwa
29-10-2003, 22:52
Jak dla mnie doping nie byl taki zly.Ale lipa jest ze typ z panna co pierwszy raz przyszli /pytali mnie sie tam o cos i sie przypucowali/ stali na G.Jak ktos przychodzi 1. raz to moglby stanac z boku,posluchac,nauczyc sie piosenek i dopiero na G smigac - oni prawie nic nie znali.

Kasja
29-10-2003, 22:52

nie wiem czy ogladasz Złotopolskich ale tam ten grabarz (jakis woj Zenka tego od sklepu z Złotopolicach) powiedział mu (zenkowi) ze jak kobieta jest w ciąży to ma wyższą temperature

bez kituuuu :) jak wchodzilismy na stadion i byl scisk do bramek i pozniej do autobusu to caly czas sciemnialismy ze jestem w ciazy zeby nas wpuszczali ;)
hehe moze cos w tym jest ;)

emde
29-10-2003, 22:54

Kasja ostatnie pytanie:

Czy te emocje byly łyse...?

:buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha:

Dziubek
29-10-2003, 22:56
Jak dla mnie doping nie byl taki zly.Ale lipa jest ze typ z panna co pierwszy raz przyszli /pytali mnie sie tam o cos i sie przypucowali/ stali na G.Jak ktos przychodzi 1. raz to moglby stanac z boku,posluchac,nauczyc sie piosenek i dopiero na G smigac - oni prawie nic nie znali.

To woła o pomste do NIEBA!!! :zly:
Przychodzą za przeproszeniem tacy Niedzielniacy na G bez szalika wogóle nie wiedza gdzie siedzą i nie śpiewaja bo nie wiedza co? :zly:
To jest tragedia i dlatego te spiewy tak ch...owo czasem wychodzą bo jakby na G usiedli tylko Ci co do końca śpiewają to by to ładnie wychodziło bo reszta by ich słyszała(L,E,I,A)!!!

_Bart
29-10-2003, 22:56

bez kituuuu :) jak wchodzilismy na stadion i byl scisk do bramek i pozniej do autobusu to caly czas sciemnialismy ze jestem w ciazy zeby nas wpuszczali ;)
hehe moze cos w tym jest ;)

nom a jak byl sciska to mogło do czegos dojsc :D

Kasja
29-10-2003, 22:58

Kasja ostatnie pytanie:

Czy te emocje byly łyse...?

:buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha:
Emde... wiesz to nie ja kolo niego stalam... ;)
wiec chyba ciebie powinnam o to spytac ;)

Bart... o taaaak to byly niezapomniane chwile ;)
:buhaha:

c_zary
29-10-2003, 22:59

tak wlansie...
i musze ja teraz jakos odzyskac ;)

oczywiscie mialam ja na kurtce, zeby nie bylo ze jakies prowokacje sie odbywaly ;)
Nie no, przeciez ja az w takie szczegoly nie wnikam :D

_Bart
29-10-2003, 23:00
[quote=emde]

Bart... o taaaak to byly niezapomniane chwile ;)
:buhaha:

a potem sie dziwic ze rodzice nie chca dzieci na mecze puszczac :rotfl:

emde
29-10-2003, 23:02
No niedzielniaki sa dobre. Dzisiaj przyszla taka blondyna z facetem na I, przesunela grzecznie szaliczek z miejscowek gdzie lezal (ktos je zajal dla kogos) i sie klocila ze to jej miejsce. Koles do niej mowi ze zajete a ona zadowolona z siebie pokazuje bilet. Mine miala taka jakby kogos zgasila na maxa. Wogole policzyla rzedy i ... smieszni sa tacy ludzie.

rkwa
29-10-2003, 23:02

To woła o pomste do NIEBA!!! :zly:
Przychodzą za przeproszeniem tacy Niedzielniacy na G bez szalika wogóle nie wiedza gdzie siedzą i nie śpiewaja bo nie wiedza co? :zly:
To jest tragedia i dlatego te spiewy tak ch...owo czasem wychodzą bo jakby na G usiedli tylko Ci co do końca śpiewają to by to ładnie wychodziło bo reszta by ich słyszała(L,E,I,A)!!!

Zgadzam sie w 100% ale co ja mialem zrobic,przeciez ich stamtad nie wyjebie.Jeszcze a'propos dopingu to dodam ze jeden typ za mna stal i dobrze na bank slyszal R./bo ja slyszalem/ i gamon spiewal co innego,ojebalem go to prawie przez cala polowe nic nie spiewal,a na druga zmienil miejscowce.Nie rozumiem tych ludzi.

Kasja
29-10-2003, 23:03
hehe zaraz bedzie ze ja w jakis niemoralnych celach na mecze przychodze ;)

normalnie ja w przeciwienstwie do np Barta :D ogladalam mecz... wiec ciekawe co on robil ;)

Dziubek
29-10-2003, 23:06
Ja to dziś sie tak wk....łem!!! Bo zająłem dla kolegów(gamoni) miejsca i mówięłmżeby wcześnei przysli bo nie będe wiecznie im ich pilnował no to elegancko 18:30 przyszli tylko mojego koelgi co ze mna zajmował znajomi przyszli dopiro na parenaście minut przed meczem a w międzyczaise ktos sie nam wpiepszył na te miejsca byał awatura ale nie doszło do rękoczynów i Ci co na na miejsca wiechali to nawet szalikó nie mieli nic nie śpieali wogóle amatorszczyzna a na E usiedli!!!
Ja jestem za tym żeby sobie tacy przychodzili bo pieniadze dla klubu są ale dla nich i dla nas było by lepiej jak by sobie na Krytej np. usiedli, nerwów by oszczędzili...

_Bart
29-10-2003, 23:06

normalnie ja w przeciwienstwie do np Barta :D ogladalam mecz... wiec ciekawe co on robil ;)

Bouncował :>

kozer
29-10-2003, 23:09
W drugiej połowie śpiew był bardzo nierówny. A co do pogody do dziś na trybunach było jakoś cieplej, ale jak tylko opuściłem stadion to zdrętwiałem.

szczepan
29-10-2003, 23:09

Bouncował :>

no dokladnie bounce bounce bounce :D

rkwa
29-10-2003, 23:15
Ja to dziś sie tak wk....łem!!! Bo zająłem dla kolegów(gamoni) miejsca i mówięłmżeby wcześnei przysli bo nie będe wiecznie im ich pilnował no to elegancko 18:30 przyszli tylko mojego koelgi co ze mna zajmował znajomi przyszli dopiro na parenaście minut przed meczem a w międzyczaise ktos sie nam wpiepszył na te miejsca byał awatura ale nie doszło do rękoczynów i Ci co na na miejsca wiechali to nawet szalikó nie mieli nic nie śpieali wogóle amatorszczyzna a na E usiedli!!!
Ja jestem za tym żeby sobie tacy przychodzili bo pieniadze dla klubu są ale dla nich i dla nas było by lepiej jak by sobie na Krytej np. usiedli, nerwów by oszczędzili...

Szczerze mowiac to chcialbym zeby bylo tak jak za starych czasow /niestety znam je tylko z opowiesci/.Tak ze na G nie ma wstepu byle gamon.Sam sie nie uwazam za jakiegos kibica wielkiego,ale z checia nawet bym usiadl/stanol na bocznych sektorach jakby na G byl wstep tylko dla 'wybitnych'/Starsi,wyjazdowicze itp../.

Dziubek
29-10-2003, 23:22

Szczerze mowiac to chcialbym zeby bylo tak jak za starych czasow /niestety znam je tylko z opowiesci/.Tak ze na G nie ma wstepu byle gamon.Sam sie nie uwazam za jakiegos kibica wielkiego,ale z checia nawet bym usiadl/stanol na bocznych sektorach jakby na G byl wstep tylko dla 'wybitnych'/Starsi,wyjazdowicze itp../.

No właśnie o to mi chodzi, jak mi kuzyn opowiadał że kiedyś to było tak że na G to był ten prawdziwy MŁYN to aż mu zazdrościłem!!!
G powinno być rezerwowane dla Elity śmietanki tych którzy na serio zasugują na takie miejsca i tacy co na serio poprawią oprawe naszych meczów :+:

Tupcia
29-10-2003, 23:22
Rrrety, ja tu widzę, że za moimi plecami jakies konwersacje się odbywały!!!
A więc - niejaka TUPA ( w ogole musze sobie pseudo zmienić, lepiej jakaś TUPCIA, TUPuŚ, gołaszam konkurs na nazwę ;) ) będzie na krytej do końca tej rundy. koniec i korpka. u nas też jest fajnie!!!!! (OStry, potwierdz, blagam...;))

A co do meczu... Jakas maniurka przede mną stala, taka smiesznam, sympatyczna, strasznie wymalowana... widać że jej sie podobalo, al ejak sie zaczela drzeć i śpiewać, to myslałam że padnę!!!!!!
be zkitu - jakby się helu najadla, albo coś:):) Nie no, ja tam lubie na krytej być, zwlaszcza kolo orriekstry. Tam zawsze jest glośno, ciepło i ciasno... '8

Kasja! Ty perfidny typie!!!! W ciazy jestes i mi nie powiedzialaś!
SKANDAL!!! ;)

Kurna... ja chcę do Łodzi!!

domber
29-10-2003, 23:23
szkoda tylko tego wyniku bo moglo byc tak pieknie :fu: :fu: :fu:

Grochów
29-10-2003, 23:27

To z Tobą o tym nawijałem?? Bo bez kitu,ja to samo IDENTYCZNIE mówiłem już daawno temu.Zajebiście by było.A nie,teraz byle parówa sobie na G usiądzie i *** :/ Jest coraz gorzej pod tym względem,bo teraz to już nawet takich 'wielkich kibiców' na gnieździe widze nieraz <narazie przed meczem> ,co myślą sobie za dużo chyba 8- .

Grochów
29-10-2003, 23:31
( w ogole musze sobie pseudo zmienić, lepiej jakaś TUPCIA, TUPuŚ, gołaszam konkurs na nazwę ;) )
Frytka 8- :rotfl:

SKANDAL!!! ;)
Ani mi 8- :D

Poczekaj do 7 listopada :D

Kasja
29-10-2003, 23:35
SKANDAL!!! ;)

hehehe juz ja ci nick wymysle :D :buhaha:

bo widzisz to miala byc tajemnica i co??? wydalo sie :/

bla bla bla do konca tej rundy... ale runda sie skonczy i idziesz do nas :D
bo ja nie mam z kim spiewac i sie wyglupiac :D

Grochow... ty to juz lepiej nic nie mow :P jak sie moze kiedys znajdziemy na tym stadionie to pogadamy ;) bo na gg to sie z toba nie da... ;)

Grochów
29-10-2003, 23:39
Grochow... ty to juz lepiej nic nie mow :P jak sie moze kiedys znajdziemy na tym stadionie to pogadamy ;) bo na gg to sie z toba nie da... ;)
8- To masz pecha :]

rkwa
29-10-2003, 23:40

To z Tobą o tym nawijałem?? Bo bez kitu,ja to samo IDENTYCZNIE mówiłem już daawno temu.Zajebiście by było.A nie,teraz byle parówa sobie na G usiądzie i *** :/ Jest coraz gorzej pod tym względem,bo teraz to już nawet takich 'wielkich kibiców' na gnieździe widze nieraz <narazie przed meczem> ,co myślą sobie za dużo chyba 8- .

Nie ze mna,ale podejzewam ze wielu mysli podobnie.

Tupcia
29-10-2003, 23:49
[quote=TUPA vel FRYTKA] ( w ogole musze sobie pseudo zmienić, lepiej jakaś TUPCIA, TUPuŚ, gołaszam konkurs na nazwę ;) )

"TUPA vel FRYTKA"

Nie skomentuję tego, jestem urażona i wielce zbulwersowana!!!!!!!!!!!
Jeszcze te tematy, Frytka to suka blablabla... Miło 8o

Joker
29-10-2003, 23:58
[quote=TUPA vel FRYTKA] ( w ogole musze sobie pseudo zmienić, lepiej jakaś TUPCIA, TUPuŚ, gołaszam konkurs na nazwę ;) )

"TUPA vel FRYTKA"

nie przejmuj sie TUPA ja Cie uwielbiam i tak nie uwazam :) :cmok: :cmok: :cmok:

rkwa
30-10-2003, 00:03

"TUPA vel FRYTKA"

Wazelina ;)

Grochow podpadles. ;)

*PRZEMO*
30-10-2003, 07:38
No niedzielniaki sa dobre. Dzisiaj przyszla taka blondyna z facetem na I, przesunela grzecznie szaliczek z miejscowek gdzie lezal (ktos je zajal dla kogos) i sie klocila ze to jej miejsce. Koles do niej mowi ze zajete a ona zadowolona z siebie pokazuje bilet. Mine miala taka jakby kogos zgasila na maxa. Wogole policzyla rzedy i ... smieszni sa tacy ludzie.

Akcja Pełen Stadion 8)

Beny
30-10-2003, 08:13

Akcja Pełen Stadion 8)

Też mnie to denerwuje, a oprócz tego akcje typu:
- "Przez te flagi, szaliki, transparenty, etc. nic nie widzę", albo
- stoją i ani be, ani me, a jak ktoś zarzuci jakieś starsze piosenki to już wogóle nie wiedzą o co chodzi.

Ale wiecie co, zastanawia mnie jedno: gdy będzie nowy stadion, to mam nadzieję, że będzie podział na trybunach i każdy będzie siadał we właściwym miejscu. A sektor typu "Żyleta" najlepiej mógłby być stojący, wtedy tam siadali by właściwi ludzie.

kud(L)aty68
30-10-2003, 08:25

Akcja Pełen Stadion 8)

- stoją i ani be, ani me, a jak ktoś zarzuci jakieś starsze piosenki to już wogóle nie wiedzą o co chodzi.

Ale wiecie co, zastanawia mnie jedno: gdy będzie nowy stadion, to mam nadzieję, że będzie podział na trybunach i każdy będzie siadał we właściwym miejscu. A sektor typu "Żyleta" najlepiej mógłby być stojący, wtedy tam siadali by właściwi ludzie.

Max :buhaha: ale o to chodzi ....

brevery
30-10-2003, 08:32
Kasja...w ciąży jesteś???Co ten kamyk z Tobą robił wczoraj? 8- :hmm: '8 Co do dopingu, to nie był taki zły.Rozkładając transy przed meczem widzałem tych wszystkich niedzielniaków.Pewien typ (ze 30 lat) niechciał odemnie transu wziąć.Chce mu dać w łape,on sie na mnie spojrzał bardzo przerażony i macha głową.Ja do niego "masz nie pier***,tylko qur** na wyjście rozwiniesz i chwile potrzymasz downie"(byłem już dość zmeczony i typ mnie wpienił).Naszczęście przeraził sie i wziął.Warsaw Fans Hoologans :box: :rotfl: Pozatym wogóle na tym "L" nie widziałem praktycznie żadnego typa poniżej 30 lat wiec jak tam ma być doping :hmm: ...
Pzdr Brevery

Beny
30-10-2003, 08:42

Nie łap mnie za słówka. Mądry uzna, że tak ma być i zrozumie o co chodzi, a głupi tego nie zauważy. :>

A specjalnie dla Ciebie errata: :P

Ale wiecie co, zastanawia mnie jedno: gdy będzie nowy stadion, to mam nadzieję, że będzie podział na trybunach i każdy będzie siadał we właściwym miejscu. A sektor typu "Żyleta" najlepiej mógłby być stojący, wtedy tam będą stali, przebywali, siedzieli na betonie, etc* właściwi ludzie.

* było: "siadali by"

Pasi? :>

Adam-oldboy
30-10-2003, 08:53
Brevery, troche uogólniasz. Ludzie około 30, którzy pracują i wbijają się na trybuny później, siadają właśnie na skrajnych sektorach. Starsi też potrafią kibicować, chociaż to fakt, że w większości wciągają się dopiero przy gorącej atmosferze na całym stadionie. Kiedyś na "żylecie" byli tylko goście dawno po mutacji i robili cały doping. A "niedzielniakom" warto raczej tłumaczyć, czy wziąć ich na ambicję, a nie bluzgać i płoszyć.
Pozdro i szacunek za waszą robotę.

Grochów
30-10-2003, 09:11

"TUPA vel FRYTKA"

Ja nie mówiłem,że Frytka to suka,a powiedziałem nawet,że jest dobra... :D
A tak w ogóle to były świrki tylko :D Nie mogłem się powstrzymać :P

brevery
30-10-2003, 09:27
Brevery, troche uogólniasz. Ludzie około 30, którzy pracują i wbijają się na trybuny później, siadają właśnie na skrajnych sektorach. Starsi też potrafią kibicować, chociaż to fakt, że w większości wciągają się dopiero przy gorącej atmosferze na całym stadionie. Kiedyś na "żylecie" byli tylko goście dawno po mutacji i robili cały doping. A "niedzielniakom" warto raczej tłumaczyć, czy wziąć ich na ambicję, a nie bluzgać i płoszyć.
Pozdro i szacunek za waszą robotę.

No ale...no dobra,może i masz racje.Ale to powinna byc dla nich zajawka,ze flage potrzymają 8) W każdym badz razie rozłożyli dobrze transy i chwała im za to :+: '8
Pzdr Brevery

Porter
30-10-2003, 09:27
MECZ BYŁ ZAJEBISTY!!!! OGLADALISMY W BARÓWIE NA CANAL+ ...
KTOS TU SIE WYPOWIADAL ZE BYŁO ZA DUZO JEDNEJ PIOSENKI W DRUGIEJ POŁOWIE... A TO WŁASNIE ROBIŁO W TELEWIZORZE ZAJEBISTE WRAZENIE!!! PO PROSTU KOSMOS!!! I DO TEGO ZNOWU KOSMICZNA OPRAWA.... RACOWISKO...NIE , TO NIE BYŁO RACOWISKO , TO BYŁO PIEKŁO ;) WSZSYTKO DOBRZE TYLKO WYNIKU I ABSENCJI W STOLICY SZKODA :(:(:(:(:(:(:(

Tupcia
30-10-2003, 10:13

"TUPA vel FRYTKA"

No nieee... WZRUSZYŁAM SIĘ!!!!
Dziękuję Ci bardzo!!!!
POzdrowienia, cąłuski i w ogóle :cmok: :cmok: :cmok:

Trochę wazeliny w życiu nie zaszkodzi ;)

Tupcia
30-10-2003, 10:19
Ja nie mówiłem,że Frytka to suka,a powiedziałem nawet,że jest dobra... :D
A tak w ogóle to były świrki tylko :D Nie mogłem się powstrzymać :P

Ehhh... no dobra, wspanialomyślnie wybaczam ;)
Relax 8)
a do Frytki to jestem mało podobna, żeby nei było... mam inny nos ;)

W każdym razie TUPA na Frytkę za bardzo nie pasuje, inną nazwę proszę (tyko nie Britnej!! 8- )
PZDR!!!

Dziubek
30-10-2003, 11:01

No przecież po to się idzie na Żylete zeby w większje częsci kibicować na drużyne, a nie ogladać mecz!!! Jak ktoś chce ogladać mecz to ma od tego Canal + lub krytą lub skrajne sektory Żylety. A Ci na złośc nie wiem komu siadają na najlepszych miejscach gzie często są sektorówki flagi szarfy itp. i marudzą no k...a!!!!!!

Beny
30-10-2003, 11:13

No przecież po to się idzie na Żylete zeby w większje częsci kibicować na drużyne, a nie ogladać mecz!!! Jak ktoś chce ogladać mecz to ma od tego Canal + lub krytą lub skrajne sektory Żylety. A Ci na złośc nie wiem komu siadają na najlepszych miejscach gzie często są sektorówki flagi szarfy itp. i marudzą no k...a!!!!!!

Mi tego nie musisz tłumaczyć, ale kiedyś pytałem się jakiegoś gostka dlaczego siada na środku odkrytej, a nie na krytej - bo tu są tańsze bilety (fakt dobry argument), dlaczego w takim razie na środku - bo dobrze widać (trochę gorszy, ale też niezły). I weź tu z takim gadaj.

Koko
30-10-2003, 12:22
Jak dla mnie totalna lipa to doping. Piosenka typu "Kto jest w krzakach" to dla mnie totalna pomyłka. Tak to można sobie na festynie śpiewać. Wcale to nie jest śmieszne. Powinniśmy śpiewać dłuższe utwory, żeby było głośno i bez przerwy.

*PRZEMO*
30-10-2003, 12:27
Chce mu dać w łape,on sie na mnie spojrzał bardzo przerażony i macha głową.Ja do niego "masz nie pier***,tylko qur** na wyjście rozwiniesz i chwile potrzymasz downie"(byłem już dość zmeczony i typ mnie wpienił).Naszczęście przeraził sie i wziął.

rozwaliłes mnie tym Brevery :buhaha: :rotfl: po takim przywitaniu sam bym miał nie lepsza mine :rotfl:

Jak dla mnie totalna lipa to doping. Piosenka typu "Kto jest w krzakach" to dla mnie totalna pomyłka. Tak to można sobie na festynie śpiewać. Wcale to nie jest śmieszne. Powinniśmy śpiewać dłuższe utwory, żeby było głośno i bez przerwy

tez tak sadze, ta piosenka to na fewstym sie nadaje :/

polsilver
30-10-2003, 12:27
Pozatym wogóle na tym "L" nie widziałem praktycznie żadnego typa poniżej 30 lat wiec jak tam ma być doping :hmm: ...

Protestuje! Wcale nie mam trzydziestu lat i darłem ryj przez cały mecz... Ale faktycznie - oprócz mnie darł się jeszcze mój kumpel i jakiś kolo rząd wcześniej... reszta się włączała co jakiś czas

ma(L)ek
30-10-2003, 12:57
Ja tam siedziałem na "I" nad barierka...... byBo zajebi[cie [doping] ale tylko do utraty bramki...potem juz troche gorzej sie [piewać co po niektórym..
ja z moim kumplem umilaliśmy sobie czas spiewajac 'scootera" tu tu tu turu........ :)

a co do krzaków to faktycznie pomylka.......

Mini
30-10-2003, 14:20
wielka hujnia jest z tego powodu ze większość R uważa za Boga. Legia traci kolejne dwa punkty to trzeba śpiewać jak najgłośniej dopingować a nie wyzywać tego geja w żółtej koszulce i czarnych spodenkach.jak R śpiewa kilka minut na sędziego pzpn i groclin to jest kompletnine bez sensu i dziwie się że tyle osób śpiewa z nim te głupoty. poza tym opcje z tymi którzy pierwszy raz przychodzą na stadion i siadają w młynie też przerażają i trzeba jakoś je zwalczyć.
poza tym nie może być tak że na G usiadą starsi i wyjazdowcy bo im też nie zawsze się chce śpiewać ( jakąś mieszankę trzeba zrobić) a na pewno jest wielu innych którzy zdzierają gardła na każdym meczu ale nigdy na G nie siedzą bo nie mają czasu przyjść 2,5 godziny przed meczem i stanąć przed bramką i czekać na otwarcie.
jest też taka przyśpiewka nie za ładna a mienowicie Legia grać ** mać
akurat wtedy gdy nasi piłkarze przez 10 minut stali u siebie na połowie i wykopywali piłkę jak najdalej zamiast w nią grać to by się bardzo przydało i może by uzmysłowiło niektórym kopaczom że trzeba by trochę szybciej pobiec celniej podać a nie stać i walić na pałę byle dalej.

ja byłem wczoraj dopiero o 19 pod kasami.tłum niesamowity ochrona wywaliła b.duzo osób i pracowała zajebiście wolno. oczywiśćie koszulek już dawno nie było (zreszta tego się spodziewałem).

Siekier
30-10-2003, 14:46
Kasja...w ciąży jesteś???Co ten kamyk z Tobą robił wczoraj? 8- :hmm: '8 Co do dopingu, to nie był taki zły.Rozkładając transy przed meczem widzałem tych wszystkich niedzielniaków.Pewien typ (ze 30 lat) niechciał odemnie transu wziąć.Chce mu dać w łape,on sie na mnie spojrzał bardzo przerażony i macha głową.Ja do niego "masz nie pier***,tylko qur** na wyjście rozwiniesz i chwile potrzymasz downie"(byłem już dość zmeczony i typ mnie wpienił).Naszczęście przeraził sie i wziął.Warsaw Fans Hoologans :box: :rotfl: Pozatym wogóle na tym "L" nie widziałem praktycznie żadnego typa poniżej 30 lat wiec jak tam ma być doping :hmm: ...
Pzdr Brevery
Jak to !?! ja byłem na L a nie mam napewno 30 lat tylko mniej :> ! fakt dużo niedzialniaków tam siedziało !

pijak
30-10-2003, 14:48
wielka hujnia jest z tego powodu ze większość R uważa za Boga. Legia traci kolejne dwa punkty to trzeba śpiewać jak najgłośniej dopingować a nie wyzywać tego geja w żółtej koszulce i czarnych spodenkach.jak R śpiewa kilka minut na sędziego pzpn i groclin to jest kompletnine bez sensu i dziwie się że tyle osób śpiewa z nim te głupoty. poza tym opcje z tymi którzy pierwszy raz przychodzą na stadion i siadają w młynie też przerażają i trzeba jakoś je zwalczyć.
poza tym nie może być tak że na G usiadą starsi i wyjazdowcy bo im też nie zawsze się chce śpiewać ( jakąś mieszankę trzeba zrobić) a na pewno jest wielu innych którzy zdzierają gardła na każdym meczu ale nigdy na G nie siedzą bo nie mają czasu przyjść 2,5 godziny przed meczem i stanąć przed bramką i czekać na otwarcie.
akurat wtedy gdy nasi piłkarze przez 10 minut stali u siebie na połowie i wykopywali piłkę jak najdalej zamiast w nią grać to by się bardzo przydało i może by uzmysłowiło niektórym kopaczom że trzeba by trochę szybciej pobiec celniej podać a nie stać i walić na pałę byle dalej.

ja byłem wczoraj dopiero o 19 pod kasami.tłum niesamowity ochrona wywaliła b.duzo osób i pracowała zajebiście wolno. oczywiśćie koszulek już dawno nie było (zreszta tego się spodziewałem).
ja sądze ze "Legia grać *****... lalala :) " by pilkarzom nie pomoglo... po prostu byli ciei od groklajnu w tym momencie, i potrzebowali zwyklego glonego dopingu... i tak bylem pozytywnie zaskoczony, bo po stracie beramki podnioslo sie sporo okrzykow "nic sie nie stalo" "jestesmy z wami"... ale kzdy spiewal nie rowno, i co innego wiec z checi wyszedl tumult ;/
co do R. to piosenka z Dicksonem jest festy, ale na meczu tego nie było wiec po co o tym mowić :)
kolejna sprawa z R. to niech ktoś z CF go zmieni :) ostatnio kilka chłopakow stało na gnieździe jak R. mia[list] urlop i im to dobrze szło... nie mowie zeby go zdjąć, ale stamnąć z nim w gnieździe i mu ew. podpowiadać co zarzucić, bo w tej kwestii jest podatny na sugestie...
R. ma już troszke zjechany głocik, a ostatnio jego zastepstwo było przeprowadzone wzorowo...
p.s. ciekawe czy nasz sponsorek sie ucieszyl słyszac okrzyki w trakcie meczu :P

kud(L)aty68
30-10-2003, 15:01

Nie łap mnie za słówka. Mądry uzna, że tak ma być i zrozumie o co chodzi, a głupi tego nie zauważy. :>

A specjalnie dla Ciebie errata: :P

Ale wiecie co, zastanawia mnie jedno: gdy będzie nowy stadion, to mam nadzieję, że będzie podział na trybunach i każdy będzie siadał we właściwym miejscu. A sektor typu "Żyleta" najlepiej mógłby być stojący, wtedy tam będą stali, przebywali, siedzieli na betonie, etc* właściwi ludzie.

* było: "siadali by"

Pasi? :>

Kurcze, wyszlo nie tak jak mialo, sorry, nie o to chodzilo.....

el majoneze
30-10-2003, 15:02
jak dla mnie to lipny ten mecz..zajebisty doping??jak Nas wszyscy chwala ze spiewamy w trudnych momentach to teraz taki ch.gramy koncowke w 10 walczymy o 3 punkty a R jedzie na sedziego..co gorsza wszyscy zajarani to spiewaja.. :hmm: co do tego rozdzialu miejscowek..Ja na G siedze albo jak wczesniej wpadne albo jak chłopaki mi zajma miejsce..nie jestem jakisms wielkim kibicem,ale od tych 4-5 lat jestem na prawie kazdym meczu,garło zdzieram i uwazam ze mam prawo tam byc..pewnie,ze jest wielu ktorzy maja wieksze prawo,ale jeszcze wiecej takich ktorzy tam nie powinni byc., '8 Kasja bylas na G jakos tak w miare posrodku??bo chyba Cie widzialem.. :)

kud(L)aty68
30-10-2003, 15:08
Pozatym wogóle na tym "L" nie widziałem praktycznie żadnego typa poniżej 30 lat wiec jak tam ma być doping :hmm: ...

Protestuje! Wcale nie mam trzydziestu lat i darłem ryj przez cały mecz... Ale faktycznie - oprócz mnie darł się jeszcze mój kumpel i jakiś kolo rząd wcześniej... reszta się włączała co jakiś czas

Brevery - a co Ty masz do 30-o latkow? Sam mam 35 i jakos dre ryja przez caly mecz...zwlaszcza wtedy gdy doping jest nedzny. Tylko nie mow mi, ze ja weteran jestem, bo pokaze Ci takich, ze...

kozer
30-10-2003, 15:13
Na G powinni siadać ci, którzy śpiewają cały czas a nie przychodzą tylko oglądać mecz. Okrzyki Różyka takie jak "śpiewać *****" nie pomogą. Trzeba zwracać uwagę i wytłumaczyć, że albo śpiewają albo idą na inny sektor.
W drugiej połowie niektórym już się nie chciało śpiewać i wogóle wychodziło strasznie nierówno. A przecież nagłośnienie było dobre.

pijak
30-10-2003, 15:13
i co powicie na taka propozycje żeby było
Żyleta -kto wygra mecz!!??
Kryta LEGIA
Żyleta -kto ?
Kryta LEGIA
Żyleta -kto ?
Kryta LEGIA
Żyleta -kto ?
Kryta LEGIA
i tak ***** z 10 razy... jak doping pada to na ogół wiekszosc wogole nie spiewa, a to zawsze głośno wychodzi '8

brevery
30-10-2003, 15:25
No dobra juz dobra...Mi chodziło o średnia wieku na sektorze :P.
Wiek moze i faktycznie nie ma znaczenia...Każdy spiewać moze i niech każdy próbuje być najgłosniejszy to wtedy doping bedzie zaje.... :)
Pzdr Brevery

Ostry
30-10-2003, 15:36
A więc - niejaka TUPA ( w ogole musze sobie pseudo zmienić, lepiej jakaś TUPCIA, TUPuŚ, gołaszam konkurs na nazwę ;) ) będzie na krytej do końca tej rundy. koniec i korpka. u nas też jest fajnie!!!!! (OStry, potwierdz, blagam...;))

Na Krytej też bywa bardzo fajnie :) Ale niestety wczoraj mogło być lepiej :/ W drugiej połowie jak kilkanaście minut śpiewaliśmy cały czas "Legiaaaaaaaa Warszawaaaaaaa...",to momentami śpiewałem sam na wszystkich dookoła 8-
Chyba sobie kupię megafon i od wiosny prowadzę doping na Krytej :) Ktoś się musi za to wziąć ;)

Świetnie wczoraj wyszły te transparenty tworzące 1916 :) Race też wyglądały bardzo fajnie,tak samo jak te wulkany na Krytej.Ale one wydzielały jakiś dziwny dym i przez 5 minut ledwo śpiewałem :/

el majoneze
30-10-2003, 15:54
[quote=Ostry]

Chyba sobie kupię megafon i od wiosny prowadzę doping na Krytej :) Ktoś się musi za to wziąć ;)
Świetnie wczoraj wyszły te transparenty tworzące 1916 :) Race też wyglądały bardzo fajnie,tak samo jak te wulkany na Krytej.Ale one wydzielały jakiś dziwny dym i przez 5 minut ledwo śpiewałem :/

no kup megafon :) zrobmy zrzutke na walkie talkie i bedziesz w stałym kontakcie z R i bedzie gitarra :rotfl:

Ostry
30-10-2003, 15:57
[quote=TUPA]

no kup megafon :) zrobmy zrzutke na walkie talkie i bedziesz w stałym kontakcie z R i bedzie gitarra :rotfl:

No i to jest myśl :) To Wy róbcie zrzutkę,a ja ćwiczę zarzucania piosenek :buhaha: ;)

MTP
30-10-2003, 16:36
Rrrety, ja tu widzę, że za moimi plecami jakies konwersacje się odbywały!!!

A co do meczu... Jakas maniurka przede mną stala, taka smiesznam, sympatyczna, strasznie wymalowana... widać że jej sie podobalo, al ejak sie zaczela drzeć i śpiewać, to myslałam że padnę!!!!!!
be zkitu - jakby się helu najadla, albo coś:):) Nie no, ja tam lubie na krytej być, zwlaszcza kolo orriekstry. Tam zawsze jest glośno, ciepło i ciasno... '8

SKANDAL!!! ;)

W drugiej połowie chyba stałem pod tobą.
Tylko piszczała ta kobieta jakby sie 3 naraz oddawała

Tupcia
30-10-2003, 16:39

PAłuś i walkie talkie!!!! :buhaha: :buhaha:
Nie no, ale tak poważnie mówiąc, nawet jakbyśmy te łoki-toki mieli, to i tak by cał czas było neirówno!!!
Piszę to po raz kolejny - ale cląy problem jest w tym, że Żyleta w stosunku do Krytej straszeni popyla ze śpiewaniem...
Więc trzeba by orkeistre na żylecie zrobic i zsynchronizowac dwie....
Ael to wieeeeelce nieprowadopodobne jest!

Na Krytej też bywa bardzo fajnie Ale niestety wczoraj mogło być lepiej W drugiej połowie jak kilkanaście minut śpiewaliśmy cały czas "Legiaaaaaaaa Warszawaaaaaaa...",to momentami śpiewałem sam na wszystkich dookoła

O nie, na pewno nieee ;) Ale za dlugo to śpiewaliśmy... już mnei pluca bolały, myslałam, że je wypluję!!

Gruby
30-10-2003, 16:43
Ta Brevery latal po tej Zylecie poddenerwowany, przechodzi kolo mnie daje transparent, ale ja mowie, ze go znam i sie nie boje :D

Tupcia
30-10-2003, 16:44

Nooo.. to właśnie o niej mówię!! :buhaha: Ale nie powiem, wzbudzała zainteresowanie tym "oddawaniem" się '8

To znaczy się, Ty stałeś tak normalnie przede mną?? Pode mna raczej nikogo nie było ;) powiedz dokladnie gdzie stałeś, to może Cię wkoncu skojarzę!

MTP
30-10-2003, 16:45

Na Krytej też bywa bardzo fajnie :) Ale niestety wczoraj mogło być lepiej :/ W drugiej połowie jak kilkanaście minut śpiewaliśmy cały czas "Legiaaaaaaaa Warszawaaaaaaa...",to momentami śpiewałem sam na wszystkich dookoła 8-

Napewno nie sam ja miałem lekką przerwe na palenie(przez te nerwy to sie człowiek wykończy)
Co do dziwnego dymu to na Wiśle był lepszy hehe
To nie chodzi o to że nie ma kto zmobilizować czy zarzucac ale że ci ludzie śpiewaja tylko jak Legia wygrywa

MTP
30-10-2003, 16:53

Nooo.. to właśnie o niej mówię!! :buhaha: Ale nie powiem, wzbudzała zainteresowanie tym "oddawaniem" się '8

To znaczy się, Ty stałeś tak normalnie przede mną?? Pode mna raczej nikogo nie było ;) powiedz dokladnie gdzie stałeś, to może Cię wkoncu skojarzę!
Ja się z kolega przetransportowałem między rzędy krzesełek potem jeszcze mój brat dolączył i nade mną stała dziewczyna(ty?)
Nie spadła ci przepadkiem kurtka a potem plecak?
Bo jak napisałaś że przed toba była ta blondyna to tak skojarzyłem że to może ty stałaś nademną(nie tak centralnie)

Tupcia
30-10-2003, 16:54
Na Wiśle było ekstra z tym dymem... ale myslałam, że poważnie się uduszę.. jeszcze takiego wkręta zlapałam strasznego ;)
W ogole świetnie jest, jak nic się nei widzi przez chwilę i tylko takie okrzyki radości... jak wtedy z Lechem, albo Wisła...;P

Tupcia
30-10-2003, 16:59
Ja się z kolega przetransportowałem między rzędy krzesełek potem jeszcze mój brat dolączył i nade mną stała dziewczyna(ty?)
Bo jak napisałaś że przed toba była ta blondyna to tak skojarzyłem że to może ty stałaś nademną(nie tak centralnie)

Taaaa... no to ja, proste że tak ;)
Miło mi, Kaska jestem;))
To Ty staleś po mojej lewej czy prawej??
Heh, smiesznie:P
A przed Toba taki typek w czapeczce stał - nei wiem jak on sie zwie, poznałam się z nim na Wiśle, ale byl chiba wtedy na...bany ;)
Ty znasz tych typków? (jeszcze jednego poznałam, Artur się zwie)

MTP
30-10-2003, 17:11

Taaaa... no to ja, proste że tak ;)
Miło mi, Kaska jestem;))
To Ty staleś po mojej lewej czy prawej??
Heh, smiesznie:P
A przed Toba taki typek w czapeczce stał - nei wiem jak on sie zwie, poznałam się z nim na Wiśle, ale byl chiba wtedy na...bany ;)
Ty znasz tych typków? (jeszcze jednego poznałam, Artur się zwie)
Ja jestem Krzysiek stałem po prawej w szarej kurtce,mój brat był w niebieskiej kamizelce a mój kolega po lewej.Ten gościu to Lisek.Ogólnie to większośc znam.

Ostry
30-10-2003, 17:15

Napewno nie sam ja miałem lekką przerwe na palenie(przez te nerwy to sie człowiek wykończy)
Co do dziwnego dymu to na Wiśle był lepszy hehe
To nie chodzi o to że nie ma kto zmobilizować czy zarzucac ale że ci ludzie śpiewaja tylko jak Legia wygrywa

Chodziło mi o to,że śpiewałem sam na kilkanaście osób wokół mnie.Ty i Tupa zapewne śpiewaliscie ile sił w płucach :)
A co do dymu,to ten mnie jakoś dziwnie zatkał.Miałem wrażenie,że płuca mi się nim wypełniły.

PS.Jutro może zamówię megafon 8- :)

kamyk
30-10-2003, 17:26
ja własnie przyjechałem chciałem się wpisac wczoraj na forum ale niestety nie mogłem bo mi wyskakiwał ten cholerny bład inversoon czy cos takiego. no co do meczu to fajnie wyszła ta prezentacja z transów i dobrze to wyszło nawet bardzo dobrze! co do dopingu to raz było głosniej a czasem kompletna cisza troche jest to denerwojace!powiem tak nigdy sie nie pchałem na G ale wczoraj tam zasiadłem i troszke sie zawiodłem bo to ma byc głowny sektor ktory ma spiewac a tam czasem panowała taka cisza ze szok chyba tak nie powinno byc!

ps.dzieki Łysolek i Kasja za spotkanie i poznanie was i dzieki wam poznałem reszte ekipy nie których krótko widziałem ale nie których pamietam dokładnie np. cezarego , szczepana ,emde,Tupe, breverego,adiego. pozdro dla was .spotkamy sie na Gksie :)

Tupcia
30-10-2003, 17:27
Ja jestem Krzysiek stałem po prawej w szarej kurtce,mój brat był w niebieskiej kamizelce a mój kolega po lewej.Ten gościu to Lisek.Ogólnie to większośc znam.

Heh, no to spoko ;) Zawsze jestes na krytej?? Zawsze tam?? To Wy zarzucaliscie Scootera!!! Ten kawałek jest spoko fajny, moznaby go bardziej jakoś częsciej stosować..
A ten Lisek jest bez kitu smieszny;)

E_L_K_T_R_Y_K
30-10-2003, 17:49

widziałem tą typiare :/

Koko
30-10-2003, 18:13

ja sądze ze "Legia grać *cenzura*... lalala :) " by pilkarzom nie pomoglo... po prostu byli ciei od groklajnu w tym momencie, i potrzebowali zwyklego glonego dopingu... i tak bylem pozytywnie zaskoczony, bo po stracie beramki podnioslo sie sporo okrzykow "nic sie nie stalo" "jestesmy z wami"... ale kzdy spiewal nie rowno, i co innego wiec z checi wyszedl tumult ;/
co do R. to piosenka z Dicksonem jest festy, ale na meczu tego nie było wiec po co o tym mowić :)
kolejna sprawa z R. to niech ktoś z CF go zmieni :) ostatnio kilka chłopakow stało na gnieździe jak R. mia[list] urlop i im to dobrze szło... nie mowie zeby go zdjąć, ale stamnąć z nim w gnieździe i mu ew. podpowiadać co zarzucić, bo w tej kwestii jest podatny na sugestie...
R. ma już troszke zjechany głocik, a ostatnio jego zastepstwo było przeprowadzone wzorowo...
p.s. ciekawe czy nasz sponsorek sie ucieszyl słyszac okrzyki w trakcie meczu :P

Zdecydowanie się zgadzam, myślę że śpiewanie "Legia grać..." jest niepotrzebne. Kiedy Legia przegrywa to musimy jej pomóc. Nie można wymagać od piłkarzy jeżeli sami czegoś nie damy. Dlatego bardzo dobrze, że po stracie bramki podtrzymywaliśmy piłkarzy na duchu. A co do R. to myślę, że faktycznie czasami ktoś powinien go wspomóc w prowadzeniu dopingu.

Raffi
30-10-2003, 18:55
Stałeś na środku I u góry pod samą Triadą?

brevery
30-10-2003, 18:59
Ta Brevery latal po tej Zylecie poddenerwowany, przechodzi kolo mnie daje transparent, ale ja mowie, ze go znam i sie nie boje :D

Ty jeszcze niewiesz jaka siła we mnie drzemie...Warsaw Fans Hooligans :box:
:rotfl:
Pzdr Brevery

Beny
30-10-2003, 19:02
Stałeś na środku I u góry pod samą Triadą?

8- Też tam stałem..., w okolicach... 8)

Raffi
30-10-2003, 19:21
no to ja byłem w 3 rzędzie w białej koszulce, od Breverego dostałem gustowny biały transparent a obok mnie (po lewo) stał starszy gość z dzieciakiem, a tuż nade mną Peyek odpalał racę

el majoneze
30-10-2003, 19:42
. Co do synchronizacji powtórzę się jeszcze raz, że chyba najlepszym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie jeszcze kilku osób na innych literkach L,E,I,A albo samych E,I wtedy będzie równiej. Głośno to jest po bramkach, a później z każdą minutą coraz ciszej. A ludzie sami śpiewają "Czy wygrywasz... " więc coś tu nie tak. " na :+:
no to taki problem postawic jeszcze dwa gniazda dac tam nawet po paru młodszych albo np.M i jest lepiej ..do tego to walkie talkie dla Ostrego na krytą drugie walkie talkie dla Rozyka a jak staryczy hajsu to jeszcze mozna dac TUPIE na kryta(ona ma talent wokalny-buhehe)i jest zsynchronizowany doping.. :)a "Czy wygrywasz czy nie.."zarzucamy z kumplami po kazdym meczu..jakos tak lezy mi ta przyspiewka..

Kasja
30-10-2003, 19:54
ps.dzieki Łysolek i Kasja za spotkanie i poznanie was i dzieki wam poznałem reszte ekipy nie których krótko widziałem ale nie których pamietam dokładnie np. cezarego , szczepana ,emde,Tupe, breverego,adiego. pozdro dla was .spotkamy sie na Gksie :)
hehe nie ma za co- przyjemnosc po naszej stronie :)
to do zobaczenia na Gksie pewnie :)

Heh, no to spoko ;) Zawsze jestes na krytej?? Zawsze tam?? To Wy zarzucaliscie Scootera!!! Ten kawałek jest spoko fajny, moznaby go bardziej jakoś częsciej stosować..
no beeeez kiiiituuuu Scooter jest mistrzowy...
ale niestety jak ja z Tupa na Swicie spiewalysmy to nikt nie spiewal z nami... :/
ciekawe czemu... ;)

brevery
30-10-2003, 19:58
Jak sie najpier melodii nie pamieta a pozniej spiewa tak,ze ledwo miejsce obok was słyszą to nie dziwne,ze nikt inny nie chce spiewac z wami 8)
Pzdr Brevery

Kasja
30-10-2003, 20:02
Jak sie najpier melodii nie pamieta a pozniej spiewa tak,ze ledwo miejsce obok was słyszą to nie dziwne,ze nikt inny nie chce spiewac z wami 8)
Pzdr Brevery
oj cicho tego nie musiales mowic :P
to trzeba bylo pospiewac z nami to juz by bylo glosniej :P

kamyk
30-10-2003, 20:07
Kasja napewno na Gks bo napewno będę!!!

Zajacc
30-10-2003, 20:31

Oj to dobrze, bo wczoraj latalem po stadionie w poszukiwaniu Ciebie i Lysego i nie znalazlem :( wrr... :P

Swierzy
30-10-2003, 20:58
A ja mysle ze przydalyby sie bebny (tak ze 2-3 narazie :) ) i w miare kompetente osoby do ich 'obslugi'. Mysle ze pomogloby to troche lepiej zgrac Zyletkie. :)

pijak
30-10-2003, 21:42
a tak btw. nie dotyczy to konkretnie meczu z groklajnem, ale jak byla choreo. z podłóznych pasów materiału... zatem chodzi o to że na kalendarzu na 2004 rok jest właśnie to zdjecie z tym elementem oprawy... i qrwa
1) jakieś członki odsłaniają pas materiału żeby sobie obejżeć boisko
2) jakieś członki nie wciągają tych pasów do końca... bo po co '8 "ja chce zobaczyć mecz"
to w kwestii "qmatych inaczej" na głównych sektorach ...

szczepan
30-10-2003, 22:08

no Kamyk to moze wtedy bedzie okazja zeby dluzej pogadac :D :D pozdro!

MTP
31-10-2003, 14:55

A ten Lisek jest bez kitu smieszny;)
Ja od jakis 5 lat a od 4 na górna D, chyba że cos odpalam to schodze na dół bo próba z na górze zakończyła sie "komorą gazową".A Scootera ode mnie ludzie zarzucili.a Lisek to łowca browarow

kamyk
31-10-2003, 19:49
szczepan napewno bedzie okazja bo mam zamiar wczesniej do Wawy zawitac przed meczem :) zeby z wami poprzebywac i lepiej poznac :)

Bro(d)War
01-11-2003, 11:55
A ja mysle ze przydalyby sie bebny (tak ze 2-3 narazie :) ) i w miare kompetente osoby do ich 'obslugi'. Mysle ze pomogloby to troche lepiej zgrac Zyletkie. :)

Jestem w 100000 % za !!!!!
Bębny ( kotły ) powinne być i na Żylecie i na Krytej , byłby zajebiaszczy efekt !
Kiedyś ten temat "zrzutkowy" był podejmowany , tylko dlaczego umarł ?
Może wrócimy do tego w przerwie zimowej?
Pozdro.

Mini
01-11-2003, 18:12
przed meczem to akurat trochę było i się przyłączyłem.
zwykle nie robie tego bo uważam to za bezsens ale oni się zasłużyli bardzo.

CZY KTOŚ MIAŁ NIEPRZYJEMNOŚĆ UCZESTNICZYĆ W KARAMBOLU NA TRASIE ŁAZIENKOWSKIEJ W tunelu przy metrze politechnika?
jak wracałem (ruszyłem z parkingu 22.40) było tam z 7- 8 rozbitych samochodów.

BBB
01-11-2003, 19:12
Bylem na A ,na Zylecie.Doping w porownaniu z kilkoma poprzednimi meczami,byl troche lepszy,ale i tak daleki od idealu.Najlepsze bylo pierwsze 20 minut drugiej polowy,gdy chyba caly ten sektor(plus inne z Zylety)spiewal jedna piosenke.
Zastanawiaja mnie tylko ludzie ,ktorzy chca zapodac wlasny doping ,nie zwazajac wogle na to co aktualnie spiewaja srodkowe sektory Zylety,i dziwia sie ,ze wiekszosc nie chce z nimi spiewac.
Aha dodam jeszcze ,ze scisk byl dosc duzy.Nawet cale schody zaladowane byly ludzmi.

Tupcia
01-11-2003, 22:15
przed meczem to akurat trochę było i się przyłączyłem.
zwykle nie robie tego bo uważam to za bezsens ale oni się zasłużyli bardzo.

CZY KTOŚ MIAŁ NIEPRZYJEMNOŚĆ UCZESTNICZYĆ W KARAMBOLU NA TRASIE ŁAZIENKOWSKIEJ W tunelu przy metrze politechnika?
jak wracałem (ruszyłem z parkingu 22.40) było tam z 7- 8 rozbitych samochodów.

A Ty miales tę nieprzyjemnośc?? niezbyt ładnie to wyglądało... A psów jak trzeba to oczywscie nie było :fu:

W ogole wyjazd z Łazienkowskiej to jest katorga, jak się samochodem jedzie, naprawde...

Tupcia
01-11-2003, 22:20
Ja od jakis 5 lat a od 4 na górna D, chyba że cos odpalam to schodze na dół bo próba z na górze zakończyła sie "komorą gazową".A Scootera ode mnie ludzie zarzucili.a Lisek to łowca browarow

Sory, napisalam coś, a mi nei weszło.. dobra, eniważne -
Ja tam na D jestem od roku i jestem bardzo zadowolona, serio ;)

Heh - to Ty tą komorę robiłeś??? NO pięknie, myślałam o tym, żeby Cie zabic wtedy ;)
Scooter jest ekstra, powinniście to częsciej zarzucac, ja oczywiście bede sie dołączać :>
Heh, Lisek :buhaha:
Jak go poznałam, to mi mówił, że picie jest złe, że wódka niedobra, browary fuj :/ popatrzyłam na niego jak na idiotę, zwłaszcza że był nieźle spity ;) I skonczylo się toastem za jego zdowie, bo ponoc miał urodziny :)

rolnik
01-11-2003, 23:01
Nie wiem jak Wy, ale ja byłem szczerze zachwycony wulkanami na krytej! Jeszcze takich w życiu nie widziałem!!! naprawdę bomba!!! :+:

monar
02-11-2003, 08:28

to nie jest śmieszne ja kalesony praktykuje juz od 2-ch spotkań 8-

Dobreeeeeeee ! Ja jestem dziewczyna, wiec zakladam ze trzy bluzy, ciepla kurtke, rekawiczki, klubowy szaliczek....no i ostatnio milaam ze trzy pary skarpetek i rajstopy...A najlepsze jest to ze cholernie zmarzlam :oho: :buhaha: :rotfl:

monar
02-11-2003, 08:30
Nie wiem jak Wy, ale ja byłem szczerze zachwycony wulkanami na krytej! Jeszcze takich w życiu nie widziałem!!! naprawdę bomba!!! :+:
No tak....Niezle to wyszlo musze przyznac ! ;)

monar
02-11-2003, 08:31

Ty jeszcze niewiesz jaka siła we mnie drzemie...Warsaw Fans Hooligans :box:
:rotfl:
Pzdr Brevery

Bez wiekszych awantur prosze ! Sorka, ze sie wtracam... :rotfl: ;)

NORBI
02-11-2003, 10:32

Fakt ,wyszło nieżle ;)

Prośba do kolegi z którym próbowałem się wymienić nr.tel.na dole przed krytą.
Zadzwoń proszę to ważne!!

monar
02-11-2003, 11:52

Fakt ,wyszło nieżle ;)

Prośba do kolegi z którym próbowałem się wymienić nr.tel.na dole przed krytą.
Zadzwoń proszę to ważne!!

Jesli chodzi o numery...To ja sie chetnie wymienie ! :oho: Pozdrowienia

Tupcia
02-11-2003, 11:55
MOnarrrr;))
Co do tych kalesonów, ja tez rajstpoy na mecz zakładam, bez kitu ;)

A Ty gdzie?? zyleta czy kryta??

monar
02-11-2003, 12:07
MOnarrrr;))
Co do tych kalesonów, ja tez rajstpoy na mecz zakładam, bez kitu ;)

A Ty gdzie?? zyleta czy kryta??

Spox ! :rotfl: Dobra jazda... Żyleta ! A gdzie twoim zdaniem jest najlepiej...Chyba tylko tam ! ;) Najwazniejsze zeby mniec na bilet chajsy i na jakis browar...Reszta to czysta przyjemnosc !

Tupcia
02-11-2003, 12:11
Heh.. ja tam optuje za karnetem jedna ;)
Ja mam na krytą- górna D, tam gdzie ooorkiesrta gra ;)
I zapewaniam, że tez jest zajebiście;))
Jak się ma karnet, to jest więcej hajsu na króle ;)

monar
02-11-2003, 12:19
Heh.. ja tam optuje za karnetem jedna ;)
Ja mam na krytą- górna D, tam gdzie ooorkiesrta gra ;)
I zapewaniam, że tez jest zajebiście;))
Jak się ma karnet, to jest więcej hajsu na króle ;)

Rozumiem...Najpier trzeba chajsy na karnet miec, z czym u mnie raczej ciezno...A na Żylecie tez jest orkiestra...A na jej czele stoi RÓŻYK :rotfl:

Tupcia
02-11-2003, 12:27
TYak tak... Różyk to taki wodzirej!!!
:buhaha: Kto to kto to kto to!! :/
Na żylecie to wszyscy wiedza, ze jest świetnie!!
Ja tylko zachwalam krytą, bo ostatnio tam naprawdę sie świetnie zrobiło...

Do zylety jeszcze oczywiście brakuje, ale czasami juz naprawdę neiwiele