PDA

Zobacz pełną wersję : Iraklis wydłuża negocjacje!

yeah
15-05-2003, 19:03
Prezes Iraklisu Saloniki zwrócił się do władz naszego klubu z prośbą o przedłużenie terminu decyzji dotyczącej wykupienia Marcina Mięciela do dnia 28 maja br. Prośba została zaakceptowana. Jest to już drugie przesunięcie treminu przez Greków. Teraz Legia czeka na decyzję szefów Iraklisu.
ta, ehe i znów będzie jak z Murawskim i całą resztą, nie wiadomo jak i gdzie marcin pójdzie za free.
Marcin wracaj, Warszawa Cię potrzebuje

Nazgul
15-05-2003, 19:28
Marcin wracaj, Warszawa Cię potrzebuje

Heh.
Nie tak dawno było: "Manuela za Mięciela". Pamiętasz?
Głupi byłby jakby wrócił. Trzeba hołotę uczyć rozumu. Mieli dobrego (kto wie czy nie jedynego dobrego) piłkarza to go przepłoszyli... To teraz bez łachy, ja gdybym był Mięcielem nie wróciłbym. Autentycznie wstyd mi było za tych ćwierćinteligentów...

jarcyś
16-05-2003, 09:04
Marcin jest najlepszym napastnikem polskim . Od lat .

taki Kucharski czy Svitlica powinni czuć się zaszczyceni , że w jednej szatni z Miętowym się przebierali .

szkoda , że Marcin nie wróci . tak czy inaczej , życzę mu sukcesów.

kamyk
16-05-2003, 09:30
nio ja tez zycze marcinowi wszytkiego naj ! ale co do tych przesuniec terminuu to troche zaczyna to dziwnie wyglodac! jeszcze bedzie ze za darmo on gdzies pojdzie a legia na tym nic nie zarobi tak jak bylo z murawskim!

Keleborn
16-05-2003, 09:53
Brakuje Marcina. Gdzie te bramki przewrotką, akcje na Mięciela?
Jeden Dudek, wiosny nie czyni.

Unico
16-05-2003, 20:39

[...]

:co: :o

Chciałeś powiedzieć najbardziej wypromowaną i przereklamowaną przez gazety w stylu BRAVO niby-gwazdą polskiej piłki.

Chyba, że się mylę? To mnie popraw i powiedz ilukrotnie był królem strzelców naszej ekstraklasy.

szczepan
16-05-2003, 21:00
Chciałeś powiedzieć najbardziej wypromowaną i przereklamowaną przez gazety w stylu BRAVO niby-gwazdą polskiej piłki.

czekaj czekaj a w jakim to pismie niedawno pojawila sie jakas biala gwiazda z krakowa?

jak on mial? no ten? ten przereklamowany lewoskrzydlowy...

Unico
16-05-2003, 21:36

czekaj czekaj a w jakim to pismie niedawno pojawila sie jakas biala gwiazda z krakowa?

jak on mial? no ten? ten przereklamowany lewoskrzydlowy...

:co: Zmieniasz temat, bo teraz nie o lewosrzydłowym mówimy.

Szczepan załóż taki temat jeżeli Cię to frapuje - to pogadamy :>

szczepan
16-05-2003, 22:41
[quote=szczepan]

az tak Cie boli to ze wasza gwiazdeczka byla na okladce tego pisma :P

poporstu nie wiem po co docinasz M. skoro i wasz pilkarz ma podobne przygody jak opisujesz :P

Adiq
17-05-2003, 00:54
Nie za bardzo mogę sobie wyobrazić powrót Mięciela do Legii. Niestety, ale zasmakował życia na zachodzie i pewnie nie myśli o Polsce. Najbardziej denerwujące z tego jest to, że takiego super napastnika pozbędziemy się za jakieś marne grosze...

c_zary
17-05-2003, 02:05

taki Kucharski czy Svitlica powinni czuć się zaszczyceni , że w jednej szatni z Miętowym się przebierali .

Jarcys, jeszcze nie wytrzezwiales w chwili gdy to pisales? Nie mam zamiaru odbierac mu niewatpliwego talentu ani ujmiejetnosci ale jestem pewien, ze gdyby w kwietniu w Krakowie '02 to Mieciel byl na miejscu Svitlicy to tego majstra by nie bylo :/ Powyzsze zdanie znakomicie oddaje charakter tego zewodnika.

Unico
17-05-2003, 08:44

az tak Cie boli to ze wasza gwiazdeczka byla na okladce tego pisma :P

poporstu nie wiem po co docinasz M. skoro i wasz pilkarz ma podobne przygody jak opisujesz :P

Gdzie powiedziaem, że mnie coś boli? 8) :lol:
Powtarzam, załóż temat o tym piłkarzu to porozmaiwamy :>

szczepan
17-05-2003, 12:25
:P :rotfl: :buhaha: 8) :] :> :D
Po wnikliwej analizie psycho-matematycznej Twojego posta dotyczacego pana M. i pisma BRAVO a takze faktu ze jestes kibicem druzyny potocznie zwanej Wisla Krakow w ktorej gra (jeszcze) pilkarz Kamil K. komisja stwierdzila ze w zwiazku z obecnoscia tego ostatniego na okladce pewnego "szanowanego i poczytnego" pisma masz duze bole za lewym uchem co zmusza Cie do pisania uszczypliwosci na temat wyzej wymienionego pana M. zeby pozbyc sie kompleksu Kamila K. i jego wystepow w roznych pisnach.
:P :rotfl: :buhaha: 8) :] :> :D

a tak na serio to dziwne jest to ze wismiewasz Mieciela skoro sami u siebie macie taka wypromowana pseudo-gwiazde...

jarcyś
17-05-2003, 14:36
do Unico i C_zarego:

Subiektywnie oceniam Mięciela jako najlepszego napastnika w Polsce.
Faktem jest , że Miętowy jest piłkarzem ciągle nie spełnionym, być może brakuje mu charakteru by osiągnąć status gwiazdy i przebić się do dobrego klubu czy Reprezentacji. Niemniej uważam , że skalą talentu przewyższa swoich konkurentów. Oczywiście nie musicie się ze mną zgadzać , ale podajcie mi inne nazwiska....

wafel
17-05-2003, 14:44
[wycięty bełkot]

a tak na serio to dziwne jest to ze wismiewasz Mieciela skoro sami u siebie macie taka wypromowana pseudo-gwiazde...

czemu gdy rozmowa dotyczy M. Mięciela, i jego wartości jako napastnika, wpinasz się w temat szukając porównań z Kosowskim. I do tego nie podajesz żadnych argumentów na poparcie swoich, wcale nie oczywistych, tez.
Może jakaś obsesja? Kosowski nie daje Ci zasnąć?
Współczuje.

(pzdr)

MaxyM
17-05-2003, 14:57
Ja patrze na Mieciela jako wciaz nie spelniony talent - cos jak Piekarski, moze jeszcze bedzie, ale juz moglbyc wielki.

A Kosowski to zupelnie inna historia... .

pozd.

Unico
17-05-2003, 15:40
Niemniej uważam , że skalą talentu przewyższa swoich konkurentów. Oczywiście nie musicie się ze mną zgadzać , ale podajcie mi inne nazwiska....

Fakt, Twoja ocena jest dość subiektywna.

Nazwiska?
Żurawski - król strzelców ekstraklasy, wielokrotny reprezenta kraju.

Warzycha - on zrobił zdecydowanie większą karierę za granicą.

Tak naprawdę Mięciel niewiele osiągnął - zarówno w Polsce jak i zagranicą.

Może to i talent, ale jak do tej pory to tylko talent medialny i dobra buzia do pism w stylu Bravo (jak już to wcześniej mówiłem) :>

PS
Jak rozwinie się ten temat w tym kierunku to znowu będzie tak jak z niedawnym tematem (wykasowanym już) o potędze Legii :>

Raffi
17-05-2003, 15:44
Słuszna uwaga 8)

szczepan
17-05-2003, 18:12
nie chodzi o to... poprostu nie rozumiem co ma do tego bravo i to jeszcze pisane przez wislaka ale dobra... to rzeczywisci enie ma sensu a do tego temat sie rozmywa wiec juz nie pisze o Kosowski Miecielu i bravo...

Luk@s
18-05-2003, 07:53
Mieciel byl dobry, momentami b.dobry, ale czegos tam zawsze brakowalo zeby byl super :D zeby rowno sezon w sezon ladowal duze ilosci bramek.
Pojechal na zachod i mnie to nie dziwi, zwlaszcza po tym przytoczonym juz "M. za M." czy "zabierz Mieciela hey UFO zabierz Mieciela" wkurwialem sie jak te texty lecialy i teraz nie ma bata zeby on do nas wrocil. A chcialbym zobaczyc jego wspolprace z obecnym atakiem.

Nazgul
21-05-2003, 08:28
[quote=szczepan]
czemu gdy rozmowa dotyczy M. Mięciela, i jego wartości jako napastnika, wpinasz się w temat szukając porównań z Kosowskim.
I do tego nie podajesz żadnych argumentów na poparcie swoich, wcale nie oczywistych, tez.
Może jakaś obsesja? Kosowski nie daje Ci zasnąć?
Współczuje.
(pzdr)

Przepraszam, ale to nie Szczepan wyjechał z wyreklamowanymi w Bravo pseudogwiazdami... A tam ostatnio widywałem tylko jednego piłkarza...