PDA

Zobacz pełną wersję : Kaczka z Jeleniem

c_zary
06-05-2003, 14:20
LegiaLive

Wczoraj w prasie pojawiła się informacja na temat przejścia Ireneusza Jelenia do Legii w przerwie letniej.
"To bzdura. Jestem mocno zdziwiony, bo z Jeleniem nie rozmawialiśmy. Ktoś puścił plotkę. Z naszej strony nie było żadnych prób "podejścia" do Jelenia. Być może ktoś w Płocku wymyślił sobie, że Jeleniem interesuje się Legia, ale tak na dobrą sprawę, to również w każdym innym mieście Polski każdy może sobie powiedzieć - Legia chce iksińskiego, rozmawiają z nim. A wszystko to wierutne brednie. Ktoś po prostu robi kogoś w jelenia" - powiedział dyrektor Janusz Olędzki.

W Płocku nikt poważnie nie potraktował informacji, że Ireneusz Jeleń miałby niebawem przejść do Legii. – Byłem wczoraj na Łazienkowskiej, tam też byli zaskoczeni sprawą, o której pisano – powiedział prezes Wisły, Krzysztof Dmoszyński.
Szef płockiego klubu spotkał się z prezesem Legii, Edwardem Trylnikiem, a także dyrektorem sportowym warszawskiego klubu, Januszem Olędzkim. Obaj nie byli w stanie wyjaśnić skąd się wzięły informacje o rzekomym zainteresowaniu mistrzów Polski graczem Wisły.
W klubie z Płocka śmieją się z takiej propozycji. – Chyba pół drużyny musieliby sprzedać, by odkupić od nas tego gracza. Bliżej mu do legii cudzoziemskiej niż tej z Warszawy – dodał prezes Wisły.

No to sie wyjasnilo. Swoja droga, ciekawe czy planowane wzmocnienia nie skoncza sie czasem na kolejnych posilkach z Jugoslawii albo (znajac Oledzkiego) na kolegach Erasaby :roll:

MaxyM
06-05-2003, 14:24
Mnie martwi sprawa z browarami - tyle się biło i co?! Ani widu, ani słychu.

Raffi
06-05-2003, 14:28
Być może czekają na rozwój sytuacji - tydzien temu Kaczor zapowiadał, że w tym tygodniiu zostaną podjęte decyzje w sprawie spółki, dzierżawy i stadionu.
W/s dzierżawy zresztą muszą być podjęte szybko, bo poprzednia chyba skończyła się kilka dni temu ?!

Mazi
06-05-2003, 15:16
Osobiście Jelenia bardzo chcialbym mieć w Legii . Przypomina mi on Saganowskiego , za jego dobrych lat ...( najlepsze mam nadzieję nadejdą ;) )

dyha
06-05-2003, 15:34
Mnie martwi sprawa z browarami - tyle się biło i co?! Ani widu, ani słychu. :lol: :lol: a co suszy ?? :D

A co do Jelenia to myśle że nie byłoby złym pomysłem sciągnąć go do Legii. Kucharz coraz starszy ... a Stanko na moje oko wyjedzie do jakiegos zagranicznego klubu . A Sagan jest teraz w formie i potrzebuje dobrego "współlokatora" w linii ataku

Mrozik
06-05-2003, 15:47
To ile oni by za tego Jelnia chcieli dostać hajsu?? :/

c_zary
06-05-2003, 19:48
A moze by tak 8) :

Frankfurt - Napastnik Eintrachtu Frankfurt Paweł Kryszałowicz po zakończeniu sezonu 2002/2003 prawdopodobnie opuści klub. Przedstawiciele niemieckiego zespołu nie zamierzają przedłużyć umowy z reprezentantem Polski, która traci ważność z dniem 1. lipca.

29-letni Kryszałowicz przeszedł do Eintrachtu (występującego wtedy w 1. Bundeslidze) w grudniu 2000 roku z Amiki Wronki. W tym samym roku drużyna spadła do niższej klasy rozgrywek, a sam piłkarz z powodu ciągłych kontuzji, więcej czasu spędzał w gabinetach lekarskich niż na boisku.

W obecnych rozgrywkach 2.Bundesligi Polak zdobył zaledwie trzy bramki.

Szkoda, tylko ze nie mamy hajsu. Cos slyszalem, ze Wisla sie kolo niego kreci :roll:

C_D_R
06-05-2003, 22:30
JA słyszałęm już spory kawalek czasu temu ze Kryszałowicz ma podpisany juz kontrakt z osasuna...

Raffi
07-05-2003, 01:27
Być może czekają na rozwój sytuacji - tydzien temu Kaczor zapowiadał, że w tym tygodniiu zostaną podjęte decyzje w sprawie spółki, dzierżawy i stadionu.
W/s dzierżawy zresztą muszą być podjęte szybko, bo poprzednia chyba skończyła się kilka dni temu ?!

O , i potwierdziło się....
http://www1.gazeta.pl/warszawa/1,34868,1462420.html

MaxyM
07-05-2003, 01:32
Boże 8- może się doczekamy, w końcu, po tylu latach obiecanek-cacanek :) .

Nazgul
07-05-2003, 21:21
A na moje oko to był przedwczesny wyciek informacji i teraz i Płock i Warszawa tuszują jak mogą. Ja już się nauczyłem, że im mocniej Legia coś dementuje tym jest to pewniejsze :lol:

MaxyM
07-05-2003, 21:30
A na moje oko to był przedwczesny wyciek informacji i teraz i Płock i Warszawa tuszują jak mogą. Ja już się nauczyłem, że im mocniej Legia coś dementuje tym jest to pewniejsze :lol:

To możemy sie cieszyć, bo w tym jesteśmy jak Real Madrid ;) .

yeah
07-05-2003, 22:21
Moim zdaniem to jest śmieszne, jak wogle można się tak wyśmiewać. Jest t odla mnie kompletnie nie zrozumiałe?

yusta
08-05-2003, 13:53
Niee, tylko nie Jeleń :fu: Bardziej przydałby się jakiś konkretny obrońca i pomocnik. Jeleń może jest młody (nie sfałszowali mu metryki czasem? Wygląda na trzy dychy :> ), ale w Legii chyba by nie wytrzymał presji. Już widzę te dowcipy, które robi mu "Beret" ;)

hazelmike
25-12-2014, 21:11
kurde ja to sobie nie wyobrażam jak Jacek nie zagra z Wisłą Płock. Jeszcze dziś sie podkuruje i bedzie gites

invictus
25-12-2014, 22:30
Kurw... Wykop roku. Jak ty znalazłeś ten temat?

napixxx
26-12-2014, 22:16
czy wam się czasem sufit na łeb nie spad? :lol2: