PDA

Zobacz pełną wersję : Polonia- Legia 13.08.2010 (mecz)

Strony : [1] 2

detoxizer
09-08-2010, 15:41
No cóż. Dla nas inauguracja ligi po pikniku z Arsenalem.

Martwią na pewno kontuzje Astiza, Choto i Vrdoljaka.

Wbrew pozorom, ciężko będzie.

daimler
09-08-2010, 15:42
Mają wygrać.
Tyle.

detoxizer
09-08-2010, 15:46
Mają wygrać.
Tyle.

Balon jest tak napompowany, że jak pierdolnie to z takim hukiem...

Teraz JA
09-08-2010, 15:47
siekana najbardziej martwi pewnie kontuzja Rzeźniczka :prawi:

lans
09-08-2010, 15:48
beda 3 punkty. nawet slaby, nie oszukujmy sie, Gornik mogl spokojnie wygrac z nimi. poczatek sezonu beda mieli pewnie slabszy, bo nowa druzyna. mysle ze dobrze grac moga zaczac w polowie wrzesnia/ w pazdzierniku. a potem za kilka miesiecy znowu spadek formy, tak to jest z takimi wynalazkami. nie wierze ze dziewczyny beda walczyc o mistrza. tyle ode mnie.

detoxizer
09-08-2010, 15:49
beda 3 punkty. nawet slaby, nie oszukujmy sie, Gornik mogl spokojnie wygrac z nimi. poczatek sezonu beda mieli pewnie slabszy, bo nowa druzyna. mysle ze dobrze grac mog zaczac w polowie wrzesnia/ w pazdzierniku. a potem za kilka miesiecy znowu spadek formy, tak to jest z takimi wynalazkami. nie wierze ze dziewczyny beda walczyc o mistrza. tyle ode mnie.

No tak, bo za to u nas jest całkiem zgrany kolektyw :)

Coś mi ten mecz 1:1 pachnie, niestety :hmm:

arczi
09-08-2010, 15:49
uff... no to mnie uspokoiłeś twaróg.
Można więc obstawiać u buków.

siekan
09-08-2010, 15:50
siekana najbardziej martwi pewnie kontuzja Rzeźniczka :prawi:

No, ba.

lans
09-08-2010, 15:54
No tak, bo za to u nas jest całkiem zgrany kolektyw :)

Coś mi ten mecz 1:1 pachnie, niestety :hmm:

wiadomo ze poki co nie jest, ale sklad wydaje sie byc lepszy, dlatego mysle ze wygraja. nie mowilem ze moim zdaniem bedzie latwo, ale licze na zwyciestwo, bo potencjal mamy wiekszy. jedna bramka po ciezkim meczu.
tak mi sie przynajmniej wydaje, oczywiscie moge sie mylic, wiadomo jak to jest z nasza liga.

syrokomla
09-08-2010, 16:07
pchnie remisem, ale zobaczymy... jesli zagra vrdoljak to powinno być dobrze(jego pozycja jest kluczowa w kontekście nie zgranej obrony) inaczej będziemy się martwić o postawę naszego bramkarza. Nie wykluczone, też że beret jeszcze kogoś zakontraktuje do piatku. Tak czy inaczej bramki padną - oby więcej dla nas :raca:

Paluch
09-08-2010, 16:09
pewnie sie skonczy jak zwykle jakims remisem:nl:

Orzech
09-08-2010, 16:12
Niestety ale na naszą niekorzyść przemawia doping wielotysięcznej rzeszy fanatyków:?

nevermind
09-08-2010, 16:16
Niestety ale na naszą niekorzyść przemawia doping wielotysięcznej rzeszy fanatyków

No to mamy wpierdol murowany :kac:

Osobiscie mam nadzieje ze pogonią ten plebs z Konwiktorskiej, coby ta Lige Mistrzów na Narodowym z ich tępych głów wybić :rotfl:

detoxizer
09-08-2010, 16:19
Osobiscie mam nadzieje ze pogonią ten plebs z Konwiktorskiej, coby ta Lige Mistrzów na Narodowym z ich tępych głów wybić :rotfl:

O ***** :lol:

Nie no, po prostu masakra :)

Adin
09-08-2010, 16:33
pchnie remisem, ale zobaczymy... jesli zagra vrdoljak to powinno być dobrze(jego pozycja jest kluczowa w kontekście nie zgranej obrony) inaczej będziemy się martwić o postawę naszego bramkarza. Nie wykluczone, też że beret jeszcze kogoś zakontraktuje do piatku. Tak czy inaczej bramki padną - oby więcej dla nas :raca:

Mnie bardziej martwi pozycja bramkarza, bo jakby nie patrzeć Antolovic i Kostia robią straszne babole.

Może Skaba?

p(L)m
09-08-2010, 17:31

Co wy z tym Vrdoljakiem? Jest Maciej "Pączek" Iwański, który schudł, i wziął się za grę, jest Cabral, Borysiuk, jest Manu, dlatego nie ma co panikować. Polonia się czuje pewne, a Legia wierzy w siebie i gra do końca. My mamy młody zespół, pełna rywalizacja, takie ciśnienie że nasza bramka/obrona nie pozwoli na tyle błędów co ostatnio. Dlatego uważam że wygramy, bo Legia staje się Legią, a Legion ma za dużo wody:|

Makar92
09-08-2010, 20:28
Dyskopolo niczego nie pokazało w Zabrzu . Spokojnie powinniśmy pogonić pajaców

legia_land
09-08-2010, 20:46
Zgadzam sie. Nic specjalnego nie pokazali, druzyna ich nie jest zgrana a forme smolarka i sobiecha zweryfikuje liga bo powrót zurawia i wichniarka to totalne dno. U nas za duzo kontuzji szczegolnie wazne to Choto i Astiz i ciagle ten bramkarz!!Ale licze ze Bruno sie przełamie a na skrzydle mamy Manu no i tradycyjnie Jarza może cos jeb..e

arczi
09-08-2010, 20:53
no i tradycyjnie Jarza może cos jeb..e

:leze:

nevermind
09-08-2010, 20:57
Jarza? W jakiej ty czasoprzestrzeni zyjesz? Jego od 3 miechow w Legii nie ma...

edit: no i mnie wladza ubiegla :foch:

detoxizer
09-08-2010, 20:59
Zgadzam sie. Nic specjalnego nie pokazali, druzyna ich nie jest zgrana a forme smolarka i sobiecha zweryfikuje liga bo powrót zurawia i wichniarka to totalne dno. U nas za duzo kontuzji szczegolnie wazne to Choto i Astiz i ciagle ten bramkarz!!Ale licze ze Bruno sie przełamie a na skrzydle mamy Manu no i tradycyjnie Jarza może cos jeb..e

Zdecydowanie mam nadzieję, że wreszcie też Rataj się odblokuje i coś ukłuje z wolnego. Oby.

lans
09-08-2010, 21:10
Leszek Pisz!

:leze:

tak, i jeszcze Zeigbo, Kowal albo Rysiu Staniek
dowcip powtarzany wielokrotnie przestaje być śmieszny.

rolnik
09-08-2010, 22:03
Siekan, jest dobrze! :D

Dobra wiadomość dla Legii Warszawa

W poniedziałek po południu piłkarze Legii trenowali na boisku w Mirkowie. W zajęciach uczestniczyło 18 zawodników, jednak wydarzeniem dnia jest powrót do zajęć Kuby Rzeźniczaka.

Popularny "Rzeźnik" wziął udział w rozgrzewce. Reprezentant Polski wykonał ćwiczenia skokowe, potruchtał, a nawet podbijał piłkę. Później wspólnie z Dicksonem Choto oraz Paolo Terziottim pracował indywidualnie.

Rzeźniczak i Choto wypadli ze składu Legii na początku przygotowań. Reprezentant Zimbabwe dwa dni po przyjeździe na zgrupowanie do Grodziska Wielkopolskiego doznał urazu mięśnia dwugłowego uda, natomiast Rzeźniczak złamał kość jarzmową po starciu z klubowym kolegą, Arturem Jędrzejczykiem.
:mpiwo:

zbinky
09-08-2010, 22:12
Reprezentant Polski wykonał ćwiczenia skokowe

o!
przy ew. konfrontacji jest to kluczowa umiejętność

:D

legia_land
10-08-2010, 06:52
Sorka za moj brak ogarniecia. Chodziło m o Artura Jędzejczyka!!!!

detoxizer
10-08-2010, 07:43
Siekan, jest dobrze! :D

:mpiwo:

Hej siekan, teraz grzecznie mykaj po karnet! Wreszcie Twój idol wraca!

:prosze:

siekan
10-08-2010, 08:15
Karnet mam :p

A już myślałem, że dłużej obejdzie się bez tej lapety. No cóż jak na razie to Jędrzejczyk jest w pierwszym składzie i tego się trzymajmy :D

P.S. Reprezentant Polski :lol: Podbijał piłkę :lol:

Miedziana
10-08-2010, 08:22
Mnie najbardziej martwi kondycha naszych pupili. Jak sie ma przeciwnika który jakościowo jest na podobnym poziomie, to można go przynajmniej zabiegać na śmierć, i od 70 min. powinno być lżej, a tu się okazuje ze sami puchniemy w 70 min. A na tych filmikach z treningu to jakoś nie widać żeby strasznie się wysilali.
Po pierwszym meczu będzie można więcej powiedzieć, abym się mylił z ta kondycja.

Ar2ras
10-08-2010, 09:10
Z tą kondycją to bym nie przesadzał. Fakt że ok 70 minuty z naszych uszło powietrze ale było to też konsekwencją wielu czynników:

- straconych frajersko trzech bramek w ciągu 10min.
- niespotykanego jak na nasze warunki tempa gry.
- wprowadzenie świeżych zawodników przez Arsenal
- upalna pogoda

Jednak po 70min strzeliliśmy jeszcze dwie bramki, mając kolejne, przynajmniej ze dwie akcje w końcówce meczu. Nie było "obrony Częstochowy". Moim zdaniem źle nie jest. I jak to się ostatnio modne zrobiło "na ligę powinno wystarczyć"

VANAHAIM72
10-08-2010, 09:19
Każdy, kto oglądał I kolejkę Ekstraklasy powinien być spokojny o kondycję naszych grajków. Być może nasze skórokopy "puchną" ale wszystkie inne oglądane przez mnie drużyny dostojnie człapały po murawach, a i tak w końcówkach sił im brakowało, mnożyły się błędy itp Po prostu liga jest słaba a gracze nie przywykli do biegania przez pełne 90 minut - na ich tle Legia nie powinna źle wyglądać.

e(L)egion
10-08-2010, 11:04
Nie wiem czy to dobrze że pierwszy mecz gramy z czarnuchami na wyjeździe, bo na Muranowie to nam ostatnio nie wychodzi. Mecz z Arsenalem praktycznie nic nowego nie pokazał, bo nie wiadomo jak nasi zagrają gdy naprzeciw nich staną nasi ekstraklasowi drwale. Wiadomo jedynie że mamy problem z obroną i praktycznie katastrofę z bramkarzami. Polonia składu słabego nie ma dlatego powiem po jankowemu :) "czeka nas ciężki mecz" ale tak jak napisał daimler muszą wygrać.

michal1090
10-08-2010, 11:34
ja tam po kursie @ 2.90 gram w ciemno na wygraną :)

legia_land
10-08-2010, 20:04
Zgadzam sie równiez z poniższymi tekstami. Liga jest ogólnie słaba ani Wisła ani Lech nie zaskoczyły, wiec nie obawiałbym sie o naszą Legie. Może kondycja nie pozwoli im na pełne 90 minut intensywnego biegania ale nie liczmy ze KSP wytrzyma. Ogólnie druznyna Groclinu miała medialne transfery ale brak zgrania napewno bedzie u nich bardziej widoczny

Spiker
10-08-2010, 20:32
Jak na początek skład się dobrze prezentował, nawet do kilkunastu celnych podań co na naszą ligę to już dużo.:kibice:

Adin
10-08-2010, 20:41
mnie najbardziej cieszy powrót do treningów Ivicy Vrdoljaka.Miejmy nadzieje, ze zagra w meczu z Groclinem, bo po nawet 30 min meczu z Arsenalem można śmiało stwierdzić, że jest liderem środka pola w Legii.

W Groclinie podobno Sobiech ma lekką kontuzje i nie wiadomo czy zagra, a to na pewno było by pewne osłabienie przy naszej jak na razie mało zgranej i rezerwowej obronie.

JLB
10-08-2010, 21:09
Sobiech zagra.

legia_land
10-08-2010, 21:15
Mnie cieszy bardziej ze Rzeźnik z Choto maja juz indywidualne treningi. Bramkarz plus obrona tego możemy najbardziej sie obawiać na meczu z Groclinem. Formacja obrona dziurawa może Vrdoljak wróci i poukłada co nie co gry. Sobiech czy Smolarek bez róznicy jesli obrona zagra na miare swoich możliwości i bramkarz to nic nie stracimy. Jestem dobrej myśli:raca2:

detoxizer
11-08-2010, 09:23
:rotfl2:

w tym meczu zobaczymy na co nas tak naprawdę stać, i na jakim jesteśmy etapie. nie zdziwię się jak będzie 2-2.

i byłbym ostrożny z brakiem zgrania u sąsiadów, grają tam prawie sami Polacy a obcokrajowcy np Bruno łapią już naszą mentalność. będzie im łatwiej zdecydowanie.

Akurat nie uważam, żeby to był argument na plus. ;)

Vrdoljak będzie grał, więc jest w miarę dobrze. Tak jak ktoś powiedział, dobrzy piłkarze nie potrzebują nie wiadomo ile czasu na zgranie.

PS. Patrząc na statystyki i historię ostatnich spotkań to nie wygraliśmy z nimi w lidze od dość długiego czasu. Innego wyniku niż nasze zwycięstwo nie przyjmuję. :foch:

Adin
11-08-2010, 12:36
PS. Patrząc na statystyki i historię ostatnich spotkań to nie wygraliśmy z nimi w lidze od dość długiego czasu. Innego wyniku niż nasze zwycięstwo nie przyjmuję. :foch:

Derby Warszawy z ostatniej dekady:
11.05.10 Polonia Warszawa - Legia Warszawa 1:0
20.11.09 Legia Warszawa - Polonia Warszawa 1:1
27.02.09 Polonia Warszawa - Legia Warszawa 0:0
14.10.08 Legia Warszawa - Polonia Warszawa 4:0 P. Ekstraklasy
02.09.08 Polonia Warszawa - Legia Warszawa 3:0 P. Ekstraklasy
09.08.08 Legia Warszawa - Polonia Warszawa 2:2
09.04.06 Polonia Warszawa - Legia Warszawa 0:2
23.09.05 Legia Warszawa - Polonia Warszawa 1:0
25.05.05 Polonia Warszawa - Legia Warszawa 0:5
05.11.04 Legia Warszawa - Polonia Warszawa 4:1
27.03.04 Legia Warszawa - Polonia Warszawa 7:2
24.08.03 Polonia Warszawa - Legia Warszawa 0:1
04.05.03 Polonia Warszawa - Legia Warszawa 0:1
07.10.02 Legia Warszawa - Polonia Warszawa 4:1
05.04.02 Legia Warszawa - Polonia Warszawa 3:0
25.11.01 Polonia Warszawa - Legia Warszawa 0:0
02.05.01 Legia Warszawa - Polonia Warszawa 1:0

za Legia.com

Nie wygraliśmy od kwietnia 2006 roku, więc już przeszło 4 lata(Mówię o lidze)

Mi się marzy taki wynik jak w maju 2005, albo wtedy jak przychodziło iti.

legia_land
11-08-2010, 15:34
Czekamy na 12 zwycięstwo!!! Dawno nie wygraliśmy ale bilnas mam konkretnie do przodu niz Groclin

arczi
11-08-2010, 15:46
Czekamy na 12 zwycięstwo!!! Dawno nie wygraliśmy ale bilnas mam konkretnie do przodu niz Groclin

Jeśli już musisz pisać cokolwiek, to chociaż pisz prawdę.
Legia odniosła dotąd 13 ligowych zwycięstw w pojedynkach z Polonią na wyjeździe. W sumie mamy 25 ligowych zwycięstw na koncie. Jak chcesz czekać na 12, to na innym forum.

lukasz9209
11-08-2010, 15:57
Jeśli już musisz pisać cokolwiek, to chociaż pisz prawdę.
spokojnie, gośc chiał sobie nabic posta a wy z mordą do niego :gwizdze:
wracając do meczu, to już się nie moge doczekac ... :piwo: najbardzie będzie nerwa przy naszym polu karnym, szczególnie patrząc na ostatnie występny naszych bramkarzy.

Adin
11-08-2010, 16:09
no i jeszcze trzeba się bać tego, żeby nisi piłkarze nie przestraszyli się tych fanatycznych kibiców Groclinu, którzy na derbach będą się bawić sami:pociesza:

Dobrze, że wraca nasz kapitan, to da stabilność, jeśli chodzi o defensywę i odbiory piłek już przed naszą linią obrony.Obronę mamy jaką mamy i wole, żeby Komorowski nie miał za dużo pracy w tym meczu.

Skład prawdopodobnie taki sam co z Kanonierami, z małym wyjątkiem co do miejsca lewej pomocy, czyli Rybus - Iwański.Zdecyduje dyspozycja dnia prawdopodobnie.Chini nie gotowy na 90 min, więc zacznie Mezenga, który będzie miał okazje pograć przy trochę gorszych obrońcach niż w PSG, Lorient, czy Arsenalu i oby coś strzelił.

Miejmy nadzieje, że na 13 zwycięstwie się w piątek nie zakończy :)

legia_land
11-08-2010, 16:24
Arczi co ty masz za ciśnienie? Z tego co opublikował adinn za legia com. wychodzi na to ze teraz może być 12 zwycięstwo jesli nie doczytałes to chodzi tu o wyniki z ostatniej dekady!! Wiec sobie odpuść

nst
11-08-2010, 19:09
Powiem tak : Nie interesuje mnie w tym meczu styl. Interesuje mnie zwyciestwo. Wyjsc w pelni zmotywowanym i skupionym, zniszczyc Polonie i uciszyc ich kibicow. Styl moze przyjsc w nastepnych meczach, teraz trzeba po prostu wygrac.

arczi
11-08-2010, 19:13
Arczi co ty masz za ciśnienie?

Dziękuję. W normie.

A Ty z łaski swojej przestań w końcu pisać jak gimnazjalista. Masz już trochę więcej wiosen na karku.

legia_land
11-08-2010, 20:03
Arczi tak jak pisałem za Adinem ktory mial info z legia com. i to by było 12 zwycięstwo w tej dekadzie. Oboje mamy chyba swoje na karku i nie jedno przezyło sie dlatego nie zamierzam sie z toba kłócić wkoncu oboje jesteśmy Legionistami.:lz::lz:

Mściwy Jaś
11-08-2010, 20:15
Polonia 0:3 Legia

Liczę na trafienie Mezengi.

Marek.Only
11-08-2010, 21:02
legia_land

powolujac sie na klasyka ( http://www.youtube.com/watch?v=ePBdj8IJqAo ) : Posluchaj nabiles sobie posty ale jak masz tak gledzic to wyp******** bo sie tego nie chce czytac

Po otwarciu nowego stadionu to mamy nowe otwarcie na forum:bejsbol:

Q_(L)
11-08-2010, 21:08
Kolejny post nie na temat wylatuje, a autor będzie obdarowany punktami...

Marek.Only i kto tu nabił posta... :chytry:

a jak coś Ci się nie podoba w funkcjonowaniu forum, to masz właściwy temat...

VANAHAIM72
11-08-2010, 22:05
Zgadzam sie równiez z poniższymi tekstami.

W ABW pracujesz? A może jasnowidzem jesteś?

Jeśli wiesz, co ktoś napisze po Twoim poście, to może równie sprawnie przewidujesz wyniki rozgrywek sportowych? Może jakaś mała "spółdzielnia" u buczka?

kornik
11-08-2010, 22:38
Podobno Ivica już dzisiaj trenował, więc jest szansa na występ w derbach!

pu(L)on
11-08-2010, 23:03
Podobno Ivica już dzisiaj trenował, więc jest szansa na występ w derbach!

W Orange Sport Info mówili, że Ivica będzie gotowy na piątkowy mecz

Raffi
12-08-2010, 06:35
Występ Cabrala pod znakiem zapytania

http://legionisci.com/news/38770_Wystep_Cabrala_pod_znakiem_zapytania.html

"Nie zagram z Polonią. W dalszym ciągu z Argentyny nie dotarł mój certyfikat" - taką wypowiedź Alejandro Ariela Cabrala czytamy w dzisiejszym Przeglądzie Sportowym. W środę po południu sprawa nie została jeszcze wyjaśniona, ale według informacji gazety wieczorem dokumenty miały być skompletowane - nie wszystko więc jeszcze stracone.

"Nie wyobrażam sobie sytuacji, żeby Cabral nie wystąpił w piątkowym spotkaniu" - mówi Jacek Magiera. Legia zgłosiła piłkarza do rozgrywek ligowych, a dokumenty może dostarczyć nawet w dniu meczu.

Robson(L)
12-08-2010, 06:43
Przydałoby się się sprowadzić czarnulki na ziemie bo naprawdę ostro im odwala z tego co widzę. Gdyby nie brak bramkarza i kontuzje Astiza (kiedy zacznie treningi?) i Choto (chyba nie ma szans żeby zagrał?) to byłbym spokojny o wynik a to myślę, że remis najbardziej prawdopodobny. 2-2
Tylko niech Szałacha da na lewą bo na Rybusa patrzeć nie mogę.

Legion1916
12-08-2010, 08:18
Kur...nie mamy w tym sezonie bramkarza jak nigdy dawno juz nie pamietam takiej syt zeby nie bylo jakiegos dobrego... Antolović :sedzia:

e(L)egion
12-08-2010, 08:28
Z tym Cabralem to jakies jaja. Gościu jest u nas juz od paru ładnych dni a tutaj wychodzą jakieś szopki z certyfikatem. Jesli ta sytuacja się dalej nie wyjaśniła (nie znalazłem żadnego info o tym czy coś wydarzyło się "późnym wieczorem") to powinni scisnąć za jaja tych Argentyńczyków i wydrzeć im ten dokument (oczywiscie jeśli to tylko tamtych wina). W innym wypadku czeka nas jakieś eksperyment na lewej stronie pomocy, a po przerwie Maciej Rybus :kac:

detoxizer
12-08-2010, 08:31
Mam pytanie, czy naprawdę nie można było tego załatwić ***** dużo wcześniej?

arczi
12-08-2010, 08:32
Pełna profeska. Jóźwiak powinien wsiąść w samolot i osobiście udać się do Buenos Aires po te papiery. No ale niech czekają dalej.

RadO
12-08-2010, 08:37
Arczi, ale żeby było śmieszniej nie ma już papierów... Wszystkie certyfikaty w "obrocie międzynarodowym" są jedynie elektroniczne. Tak twierdził gość z odpowiedniej komórki PZPN na pewnym "branżowym" spotkaniu jakiś czas temu.

bkt
12-08-2010, 08:38
Pełna profeska. Jóźwiak powinien wsiąść w samolot i osobiście udać się do Buenos Aires po te papiery. No ale niech czekają dalej.

To sie nazywa POCZTA POLSKA :D

Orzech
12-08-2010, 08:53
To jest zasłona dymna, żeby dziewczyny się mogły bardziej ponapinać:cicho:

Q_(L)
12-08-2010, 09:07
To jest zasłona dymna, żeby dziewczyny się mogły bardziej ponapinać :cicho:
zupełnie jak niektórzy na tym forum :poddaje:

Emkaen
12-08-2010, 09:28
Z tym Carbalem to jakaś ściema jest wg mnie.

Teraz JA
12-08-2010, 09:55
coś z obozu wroga:

Z Legią na pewno nie będzie mógł zmierzyć się środkowy obrońca (ewentualnie defensywny pomocnik) Tomasz Jodłowiec. Dopiero w piątek będzie też wiadomo, czy zdolny do gry będzie Artur Sobiech, który w spotkaniu Polonii z Górnikiem w Zabrzu doznał urazu mięśnia przywodziciela. Ebi Smolarek zaś nie jest jeszcze w rytmie meczowym i nie będzie gotowy na 90 minut.
http://legia.com.pl/pl/28848,Polonia_bez_Jodlowca.html

syrokomla
12-08-2010, 10:11
to dobrze, bo Jodła jest dobry

legia_land
12-08-2010, 19:54
2:1 dla Legii no musi być!!! Nie ma co musimy wejśc w sezon dobrze zgarnąć 3pkt i utrzymywać sie na fali. Psychika, motywacja i koncentracja bedzie ważna w tych pierwszych meczach ponieważ braki kadrowe sa duze. Póżniej jak sie ograja chlopaki i bedzie dobra atmosfera szarni pójdzie z górki. Ale najpierw mecz z Groclinem bedzie dobrze musi być!!! Licze że bramki beda zdobywać napastnicy no i może ktoś z naszych zgarnie króla strzelców!:rotfl3:

Bootleg
12-08-2010, 21:28
Certyfikat Cabrala ponoć już w Warszawie, także na Polonię powinien być gotowy do gry ;)

Henry
12-08-2010, 21:35
Skąd takie informacje ? I co to znaczy w Warszawie ?

Z tego co wiem idzie drogą elektroniczną. Wyłącznie.

BTW wcześniej nie zwracałem uwagi na tego tomaszka ale widze , że niezłe poruszenie tu robi i teraz zwracam na niego uwagę. Mi się wydaje , że gość nic nie wie szczególnego a chciałby takie wrażenie sprawiać. W gruncie rzeczy prawi banały takie jak dzisiaj : certyfikatu Cabrala jeszcze nie ma , ale jest szansa , ze do jutra dojdzie. Dzięki za informację , rzeczywiście news -powtórzenie tego samego co każdy z nas wie od Skorży i innych.

Teraz JA
12-08-2010, 21:45
Maciej Skorża do późnego wieczora czekał na ogłoszenie kadry na spotkanie derbowe z Polonią Warszawa. Wszystko przez zamieszanie z certyfikatem Alejandro Cabrala, który do dzisiaj nie dotarł do Polski. Na szczęście udało się i zdobywca pierwszej bramki w meczu z Arsenalem znalazł się pośród 18-osobowej kadry na jutrzejsze spotkanie derbowe.
http://legia.net/wiadomosci,38089-cabral_w_kadrze_na_mecz_z_polonia.html

ja tam widzę 21 powołanych, czyli trzech odpadnie:zapomnialem:

edit: właśnie to zauważyłem.

Henry
12-08-2010, 21:47
Policz wszystkich na tej liście : jest 21. Dopiero jutro wybierze 18.

Jest błąd w tym artykule.

A odnośnie samego meczu to jestem bardzo ciekaw postawy Manu. Do tej pory graliśmy z silnymi rywalami gdzie Manu miał dużo miejsca a jutro jestem przekonany , że Bakero zamuruje a w najlepszym wypadku zagęści niesamowicie pole gry. I tutaj ciekawi mnie jak Manu będzie się prezentował przy grze w napadzie pozycyjnym mając mało miejsca.

PiotrekUrs
12-08-2010, 22:11
http://www.sport.pl/pilka/1,65039,8246355,Polonia___Legia__Derby__jakich_nie _bylo_.html

Polonia faworytem , moda na pilke w Warszawie na trybunach zasiadize az 6 tyś widzów, spektakularne transfery 7 zawodników za 1,2 mln euro:gupi:
Trzeba przynaz ze Polonia to bardzo ładnie napompowany balon ale jutro pier.... z hukiem :raca:

VANAHAIM72
12-08-2010, 22:34
Radzio M. (ten od Dody) powiedział w TV niedawno, że wg badań (ciekawe jakich) Polonia to najbardziej medialny klub w Polsce. Tak więc o czarnych tylko z szacunkiem, respektem i zazdrością :lol:

syrokomla
12-08-2010, 22:57
mam nadzieję, że ten certyfikat Cabrala to tylko gierka psychologiczna Skorży, przecież on już ponad miesiąc trenuje z Legią, jesli przez ten czas tego nie załatwili i nie zagra powiedzmy z Polonią i Cracovią to bedzie kolejny dowód na indolencję klubowych działaczy. Przypomina to takie kwiatki jak wpuszczeeni na boisko nieuprawnionego Smoły w pucharze ekstraklasy i w efekcie walkower właśnie z czarnymi. :nienormalny:

moim zdaniem to będzie ciężki mecz, ale legia a szansę go wygrac. Mam nadzieję, że Cabral zagra bo i tak gram w 10-ciu, jak dla mnie ten Mezenga równie dobrze, może nie wyhodzić na boisko tak jest wolny. Oby mi udowodnił jutro, że sie mylę:wleb:

Playboy
12-08-2010, 23:33
Nie tylko certyfikatu Alejandro Ariela Cabrala (o tym informowaliśmy wczoraj) nie ma jeszcze w Legii, ale taki sam problem ma inny z nowych piłkarzy, Bruno Mezenga

Do czwartkowego wieczora nie dotarły na Łazienkowską potwierdzenia, a to oznacza, że w tym momencie obaj nie są brani pod uwagę przy ustaleniu składu. Legia zapewnia, że dołożyła wszelkich starań i dopełniła formalności potwierdzenia wypożyczeń. Ponoć sprawa utknęła w UEFA.

Śmiać się czy płakać? ^^

rolnik
12-08-2010, 23:45
Po tym co do tej pory "pokazał" Mezenga ta wiadomość specjalnie martwić nie powinna ale faktycznie co do samej sytuacji to jest jakaś komedia...

e(L)egion
13-08-2010, 07:01
Ja tego nie rozumiem. Mezenga jest u nas bodajże od czerwca i teraz się okazuje że nie ma jego certyfikatu. No ręce opadają. Z Cabralem to wklejone info z legia.net też nie potwierdza w 100% że mają jego papier. Zaczyna mnie to podkur**** bo zrobili wielkie transfery a przez pare tygodni nie załatwili jakiś świstków uprawniających do gry. Tak jakby inauguracja ligi była dla nas jakąś niespodzianką :poddaje:

Szawar
13-08-2010, 08:01
Ja tego nie rozumiem. Mezenga jest u nas bodajże od czerwca i teraz się okazuje że nie ma jego certyfikatu. No ręce opadają. Z Cabralem to wklejone info z legia.net też nie potwierdza w 100% że mają jego papier. Zaczyna mnie to podkur**** bo zrobili wielkie transfery a przez pare tygodni nie załatwili jakiś świstków uprawniających do gry. Tak jakby inauguracja ligi była dla nas jakąś niespodzianką :poddaje:

Niechce mi sie wierzyc, aby byli az takimi matołami, nie potrafiacymi dopilnowac podstawowej rzeczy. Wyglada mi to raczej na gre psychologiczną.

e(L)egion
13-08-2010, 08:47
Jesli tak, to wprowadzają jakieś nowe standardy do naszej ligi.

Teraz JA
13-08-2010, 09:14
No to Sobiech z Legią nie zagra, nie zdążył się wyleczyć (chyba, że to jakaś zasłona dymna). Sobiech, Jodłowiec, Smolarek nie jest gotowy na 90 minut. Wie ktoś, kto jeszcze w Polonii nie jest zdolny do gry?
I tak sytuacja z kontuzjami i certyfikatami w Legii wygląda gorzej- Choto, Astiz, Rzeźniczak, Kiełbowicz kontuzje, Cabral i ponoć Mezenga nie mają certyfikatów, Chinyama pewnie na 90 minut nie jest jeszcze gotowy. Szkoda, że oba zespoły nie zagrają w swoich najsilniejszych składach, wtedy można byłoby porównać potencjał obu drużyn.

To poważne osłabienie Polonii przed meczem z Legią. Artur Sobiech nie wyleczył urazu mięśnia przywodziciela i dzisiejszy mecz derbowy obejrzy z trybun. Młody napastnik nie znalazł się w kadrze, która wyjechała na przedmeczowe zgrupowanie w Zegrzu. W jego miejsce, na środku ataku, pojawi się Daniel Gołębiewski. W drugiej połowie należy spodziewać się, że zastąpi go Euzebiusz Smolarek, który nie jest jeszcze przygotowany na 90 minut gry. Oprócz Sobiecha na boisku z powodu kontuzji nie zobaczymy jeszcze jednego piłkarza z pierwszego składu, stopera Tomasza Jodłowca.
http://legia.com.pl/pl/28854,Sobiech_nie_zagra.html

detoxizer
13-08-2010, 09:27
Radzio M. (ten od Dody) powiedział w TV niedawno, że wg badań (ciekawe jakich) Polonia to najbardziej medialny klub w Polsce. Tak więc o czarnych tylko z szacunkiem, respektem i zazdrością :lol:

:lol:

O ja pierdolę... Mistrzostwo Polski Megalomanów dzierżawione przez Poznań jest bardzo poważnie zagrożone. :rotfl:

JLB
13-08-2010, 09:40
W dzisiejszym "metrze" jest wywiad z Sobiechem i mówi on, ze zagra z Legią na 70% wiec to raczej taka sama podpucha jak z Cabralem czy Mezengą.

Nicpoń
13-08-2010, 09:43
W polonii nieprzypadkowo taki balonik napompowali.
Listkiewicz nakręcił Wojciechowskiego ,nagadał mu głupot o wielkiej Polonii to teraz są efekty - kudłaty na trenerio ,majdan w świetle reflektorów, miliony na pseudozawodników
pytanie tylko jak zareaguje Wojciechowski kiedy do niego dotrze że jest przez wszystkich ostro d.ymany - bo balonik pęknie o tym jestem jakoś dziwnie przekonany
dzisiaj mam nadzieję pierwszy etap wypompowywania marzeń pana W

Flip
13-08-2010, 10:01

O ja pierdolę... Mistrzostwo Polski Megalomanów dzierżawione przez Poznań jest bardzo poważnie zagrożone. :rotfl:

Ostatnio w tym żalosnym programiku na tvp 2 ze skrótami,nazwał Polonię-polską Chelsea :lol2:

Zły jestem potrójnie...Po pierwsze,że meczu nie obejrzę będąc w trasie :/ Po drugie,że znowu wychodzi "profesjonalizm" ludzi pracujących na Ł3.Jak można było nie ogarnąć jakichś certyfikatów,to woła o pomstę do nieba...Kim mamy straszyć? Gizą i Górskim do cholery...

No i po trzecie,posypana obrona,ale to temat wiadomy od pewnego czasu.Pamięta ktoś przygotowania bez kontuzji??

detoxizer
13-08-2010, 10:05
Szczerze Flip, to ja już nie pamiętam meczu w optymalnym składzie...

daimler
13-08-2010, 10:31
Jakieś sprawdzony stream w dobrej jakości? :D
http://soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia

najchętniej jak będziecie mieli SopCasta jakiegoś.

Artur Sobiech na pewno nie zagra w piątkowym meczu derbowym z Legią Warszawa. Kupiony za milion euro napastnik nie zdążył wyleczyć kontuzji.

20-letni snajper doznał urazu w meczu 1. kolejki z Górnikiem Zabrze. Piłkarz naciągnął mięsień uda i już w przerwie opuścił boisko. Z tego powodu nie wystąpił także w meczu reprezentacji Polski z Kamerunem.

Brak Sobiecha to duża strata dla drużyny Czarnych Koszul. To on w swoim debiucie strzelił dla Polonii pierwszego gola w tym sezonie.

Z Legią nie zagra także kontuzjowany Tomasz Jodłowiec.

Fizi
13-08-2010, 11:05

http://www.hlasko.zw.com.pl/artykul/33,498015_Polonia_to_najbardziej_medialny_zespol_w _kraju.html

e(L)egion
13-08-2010, 11:05
Tomasz Mikulski sędzią dzisiejszego meczu

http://legionisci.com/news/38774_Mikulski_sedzia_meczu_z_Polonia.html

Nie wiem czy on nas jakoś ostatnio przekręcił ale nie podoba mi się.

Kawa
13-08-2010, 11:44

Dla zainteresowanych link do raportu http://www.press-service.com.pl/gfx/pressservice/files/polska_pilka/raport_medialny-_polska_pilka-czerwiec_2010.pdf

Ciekawy jest ranking ze strony 10, wynika z niego, że o Polonii pisały głównie lokalne gazet z Łodzi.

Z.
13-08-2010, 13:49
Ja bym dodał, że ten mecz z Polonią to tak naprawde druga kolejka. Pierwsza była tydzień temu. Tak więc certyfikat jest opoźniony już bardzo mocno.. :roll:

syrokomla
13-08-2010, 14:19
Ja bym dodał, że ten mecz z Polonią to tak naprawde druga kolejka. Pierwsza była tydzień temu. Tak więc certyfikat jest opoźniony już bardzo mocno.. :roll:

A kolejny mecz już w poniedziałek:bije:...

Eman
13-08-2010, 14:25
a ja mam wrazenie ze to sciema z tym certifikatem - no obym sie nie mylil

trx.
13-08-2010, 15:40
a ja mam wrazenie ze to sciema z tym certifikatem - no obym sie nie mylil

Wystarczy posłuchać wczorajszej wypowiedzi Skorży na ten temat, który uśmiechał się i mówił, że sprawa może się wyjaśnić nawet 2 godziny przed meczem. Dla mnie jasny przekaz, że certyfikaty są ale niech czarni się głowią jaki będzie skład...

daimler
13-08-2010, 17:24
Dobra, co z tym SopCastem? Najlepiej do C+, nie OrangeSport. Poratuje ktoś? :chees:

gem
13-08-2010, 17:27
Dobra, co z tym SopCastem? Najlepiej do C+, nie OrangeSport. Poratuje ktoś? :chees:

http://www.tomciotv.com

Otworzyć w IE, szybka rejestracja, test łącza i można oglądać sopcast w przeglądarce. Bardzo dobra jakość dzięki selekcji :)

Playboy
13-08-2010, 17:39
Jaką trzeba mieć szybkość na tym tomcio? Mam 4 mb i mi wyskakuje, że za wolne łącze. To ile trzeba? 8?

Chciałem mecz Cracovii obejrzeć i w poniedziałek powinniśmy bez problemu ich ograć, a Legii oczywiście wyskakujemy do jakiegoś pabu.

daimler
13-08-2010, 17:46
ja mam do 5mb i śmiga. Gem - Bóg Ci zapłać :)

gem
13-08-2010, 17:48
Nie wiem w sumie, ja mam 5. Masz wklej test z mojego kompa D:39 U: 0.5 link: http://www.speedtest.net/result/913605906.png

albo to: D:62 U: 0.49 link: http://www.speedtest.net/result/913608296.png

mam nadzieje że nie wywalą nas obu ; D

Playboy
13-08-2010, 17:52
Godzina do meczu i żadnego info o meczowej 18-stce i czy zagra Cabral z Bruno? Mam nadzieje, że to tylko zasłona dymna, a nie czekanie do ostatnich sekund na certyfikaty.

Alejandro Cabral zagra w derbach Warszawy! Na Łazienkowską 3 wpłynął certyfikat Argentyńczyka. Legia ciągle oczekuje na certyfikat Bruno Mezengi, który nie wystąpi w dzisiejszym spotkaniu.

W sprawie Brazylijczyka interweniowały PZPN oraz władze FIFA, które poprosiły prezydenta Federacji Brazylijskiej o możliwie najszybsze uregulowanie tej sprawy. Mimo obietnic Brazylijczycy nie przesłali do Warszawy certyfikatu napastnika wypożyczonego z Flamengo Rio de Janeiro.

No i dobrze, bo jakoś brak Bruna jakoś mnie nie martwi :)

Henry
13-08-2010, 18:18
Na eurosport podali składy i nie ma w nim ani Cabrala ani Mezengi..

E:

Na oficjalnej podali , że Cabrala dotarł certyfikat a Bruno nie , więc pewnie te jełopy się pomyliły ze składami bo nie chce mi się wierzyć , że go nie wystawił w pierwszej 11.

Ufff

rumun1990
13-08-2010, 18:20
Za Oficjalną :

Alejandro Cabral zagra w derbach Warszawy! Na Łazienkowską 3 wpłynął certyfikat Argentyńczyka. Legia ciągle oczekuje na certyfikat Bruno Mezengi, który nie wystąpi w dzisiejszym spotkaniu.

W sprawie Brazylijczyka interweniowały PZPN oraz władze FIFA, które poprosiły prezydenta Federacji Brazylijskiej o możliwie najszybsze uregulowanie tej sprawy. Mimo obietnic Brazylijczycy nie przesłali do Warszawy certyfikatu napastnika wypożyczonego z Flamengo Rio de Janeiro.

JLB
13-08-2010, 18:20
Cabral zagra, Mezenga nie, info z oficjalnej !

Henry
13-08-2010, 18:23
Dobrze , że nie odwrotnie z tymi certyfikatami bo póki co to Cabral sprawia wiele lepsze wrażenie. Ale nie przekreślam Mezengi.

R.
13-08-2010, 18:23
Profesjonalisci, psia jego mac.

siekan
13-08-2010, 18:24
W takim razie szanse powinien dostać Kucharczyk, oby jej tylko nie zmarnował.

R.
13-08-2010, 18:26
W takim razie szanse powinien dostać Kucharczyk, oby jej tylko nie zmarnował.

W pierwszym skladzie Chinyama, wiec pewnie w drugiej polowie pojawi sie na boisku.

mathi86slo
13-08-2010, 18:27
To jedną Cabral, drugą Iwański, trzecią Takesure. W tym roku będzie mistrz, musi być!

Marioo88
13-08-2010, 18:34
Cabral zagra, Mezenga nie, info z oficjalnej !

dla mnie idealnie:chees:

Teraz JA
13-08-2010, 19:05
zielone stroje, a nie czerwone :imprezowicz:

pryncypialny
13-08-2010, 19:15
7 min i prawie brameczka minimalnie obok słupka po strzale Ryby, zapowiada sie dobrze zobaczymy jak się skończy :D

Zawsze(L)
13-08-2010, 19:50
Ktoś coś mówił na Antolivica ? :kawa:

Cebek
13-08-2010, 19:51
Tak, nadal musi nauczyć się wychodzić do dośrodkowań. W akcjach jeden na jeden sobie radzi, gorzej z wrzutkami.

pryncypialny
13-08-2010, 19:54
Cofam wszystkie słowa które wypowiedzialm o Antolovicu ,chlopak spisuje sie jak narazie świetnie w bramce, dwie wybronione 100% sytuacje KozAk

GregorAE
13-08-2010, 19:56
Cabral i Chinyama do zmiany.

Shin-Ski
13-08-2010, 19:58
Cabral w ogóle niewidoczny. Rybus na plus.

bkt
13-08-2010, 20:00
Chini jak zwykle nie rusza tej czarnej dupy.

detoxizer
Jak to by powiedzieć:

Nowa drużyna,
Nowe nadzieje,
Styl wciąż ten sam.

;)

Bugi B.
Ktoś coś mówił na Antolivica ? :kawa:

Jedna jaskółka wiosny nie czyni :kawa:

Jak na razie pierwsza połowa delikatnie na plus dla Polonii.

raafaL
13-08-2010, 20:02
Chini jak zwykle nie rusza tej czarnej dupy.

I lubi na spalonym zaspać :jejku:

Z.
13-08-2010, 20:02
Jak to by powiedzieć:

Nowa drużyna,
Nowe nadzieje,
Styl wciąż ten sam.

;)

Nie no, szczerze mówiąc to przy takiej Polonii (Bruno, Mierzejewski) to zeszłej wiosny nie byłoby 0-1 tylko 0-3. Postęp jest ;)

lalamido28
13-08-2010, 20:03
Spodziewałem się czegoś konkretniejszego po Legii:(

wolsz17
13-08-2010, 20:04
z pochwałami Antolovica wstrzymajmy się do końca meczu

Legia w środku niby dłużej przy piłce, ale mało wynika z tego. Zostawiamy dużo miejsca między obroną,a linią pomocy i stąd groźne kontry.
No i sędzia ślepy przy tej akcji Mierzejewskiego (3 na spalonym i to nie małym).

symbicort
13-08-2010, 20:06
Tak jak ktoś napisał, że Cabral i Chinyama do zmiany. A pozatym dziewojki z K6 humor mi popsuły...

detoxizer
Jak na razie bardzo dobrze prezentują się: Knezevic, Antolović i Rybus. W miarę Vrdoljak, a reszta :cicho:

daimler
all green :gwiazda:
dziękuję prezesie ;)

mathi86slo
13-08-2010, 20:07
Poczekajmy z ocenami do końca meczu. Chinyama farfocla na 1:0 jakiegoś zajebie i będziecie inaczej gadać :lol3:

Cebek
13-08-2010, 20:09
Na Manu też nie można narzekać, miał kilka ładnych rajdów, szczególnie pod koniec po lewej stronie nieźle się przedarł.

pryncypialny
13-08-2010, 20:13
:(

symbicort
nożesz ***** jego mać.

rodzynio81
Spokojnie z Cabralem, on jest niewidoczny , bo takiego skansenu to w życiu nie widział. Kurde właśnie ten Bruno walnął

SPQR
13-08-2010, 20:15
Mucha by ty wyciągnął grzebiąc zarazem paluchem w nosie... :kurde:

Robson(L)
13-08-2010, 20:16
Ten ceftyfikat Cabrala chyba jednak nie dotarł bo przynajmniej ja na boisku go nie widzę.
No i w dupę... niestety grają żenie

lans
13-08-2010, 20:16
wstalem na chwile od kompa, wrocilem i 0-1. ogladam na jakiejs stronie, bez dzwieku, obraz sie caly czas zacina ale lepsze to niz nic. powiedzcie, wpuscili jakiegos klopsa? dobrze mi sie wydaje?

SPQR
13-08-2010, 20:18
wstalem na chwile od kompa, wrocilem i 0-1. ogladam na jakiejs stronie, bez dzwieku, obraz sie caly czas zacina ale lepsze to niz nic. powiedzcie, wpuscili jakiegos klopsa? dobrze mi sie wydaje?

Antoloviciowi nie chciało się do piłki rzucić trochę mocniej i szybciej... .

raafaL
13-08-2010, 20:20

Przyje.ał dobrze, tylko ten Antolovic taki nielotny jakiś. Ja tam mu nie ufam :popcorn:

Szawar
Mucha by ty wyciągnął grzebiąc zarazem paluchem w nosie... :kurde:

Zadnego odbicia nogami od ziemi, Antolovic fatalnie gra nogami i na przedpolu. Bramka na jego konto.

Cebek
Aż tak bardzo bym nie obwiniał Antolovicia za tę bramkę. Coś w podobie gola Cabrala z Arsenalem, uderzenie z dystansu.

lans
13-08-2010, 20:21
no nie, skad ja wiedzialem ze ten znowu cos skaszani. wczesniej kilka interwencji mial niezlych.

symbicort
13-08-2010, 20:22
Pierdziele, idę sobie pograć w FIFE odstresuje się i tam bynajmniej dziewczynki rozpierdziele z 10-0 \')

rodzynio81
13-08-2010, 20:22
Lepiej dla Cabrala, jakby jednak ten certyfikat nie dotarł, bo gra strasznie, złe porównanie , jego nie ma, grają w 10, oooooo przy rogu było widać jego koszulkę.

Może się podniosą?

Groszek 135
13-08-2010, 20:23
czarny ********...

jeszcze tego brakuje zeby Komorowski nam wypadł.

raafaL
13-08-2010, 20:23
Zadnego odbicia nogami od ziemi, Antolovic fatalnie gra nogami i na przedpolu. Bramka na jego konto.

Dokładnie. Odniosłem wrażenie że on tak leci jak by na brzuch/twarz chciał spaść :?

lans
13-08-2010, 20:25
jeszcze tego brakuje zeby Komorowski nam wypadł.

hmm zalezy KTÓRY...:cinkciarz:

winiar
13-08-2010, 20:26
Derby bez kibiców Legii to nie derby.

Miedziana
13-08-2010, 20:26
Trzeba przyznać ze Groclin nieźle gra, i moje typowanie 3-1 dla nas to chyba zbyt optymistyczne było.

derix
13-08-2010, 20:27
ale patologia w grze :kurde:
Ed. Powino byc 2-0 juz...o *****

lukasz9209
13-08-2010, 20:29
po tej bramce, zrobiło się źle :wsciekly:

Xth
13-08-2010, 20:30
Zrobilo sie zle ?
To kiedy bylo dobrze ?

SPQR
13-08-2010, 20:37
Jak mi który skórokop wyjdzie i zarzuci "pierwsze śliwki robaczywki" :bat:

lukasz9209
13-08-2010, 20:37
To kiedy bylo dobrze ?
chodziło mi oto, że początek meczu, nie był zły, później z czasem coraz gorzej, a po stracie gola to klapa, sami chcemy strzelić sobie gola :czerwona:

Xth
13-08-2010, 20:41
Nawet na poczatku nie widzialem nic pozytywnego. Ale ja sie nie znam na pilce.

pryncypialny
13-08-2010, 20:44
I po meczu..... ehhh

lans
13-08-2010, 20:44
o Jezu ale lipa

raafaL
13-08-2010, 20:45
Masakra :zagubiony:

Krzyś
Po meczu :/

nevermind
oj chyba juz dzis Skorza zacznie nas przepraszac :D

Fifi
Brawo :(

SPQR
13-08-2010, 20:46
Dziękuję, dobranoc! Nie ma takiego grania... z takim bramkarzem w szczególności... .

lans
13-08-2010, 20:46
kurde, ze takie chuchro jak Smolarek strzelilo z bani przy asyscie obroncy.:?

GRUDZIADZANIN
13-08-2010, 20:48
no i w p***u wylądował ;

Orzelek
13-08-2010, 20:48
Sezon nowy, ale chaos i brak pomysłu takie same jak w poprzednim sezonie :/

Pierwsze śliwki robaczywki :/

O ku rwa :/ 3 w plecy

pryncypialny
13-08-2010, 20:49
Nokaut

SPQR
Co za wstyd :jejku:

Fifi
Normalnie zajebiscie....

lans
13-08-2010, 20:50
kto to k*rwa tak frajersko stracil? wybaczcie, ale przez te pikseloze nie widzialem.

Robson(L)
nowe nadzieje :|
co za pizdy...

derix
3-0 kozak...

rumun1990
Czemu Wawrzyniak nie dostał drugiej żółtej ?:poddaje:

Zawsze(L)
O takiej Legii marzyłem :prawi:

SPQR
kto to k*rwa tak frajersko stracil? wybaczcie, ale przez te pikseloze nie widzialem.

Kuba "mam doping w żyłach" Wawrzyniak

D_Ino
Nie no, szczerze mówiąc to przy takiej Polonii (Bruno, Mierzejewski) to zeszłej wiosny nie byłoby 0-1 tylko 0-3. Postęp jest ;)

Było nie zgadywać. :ucieka:

pu(L)on
13-08-2010, 20:51

Wawrzyniak?

raafaL
Wawrzyniak :poddaje: Piękny sezon się zaczyna :niebij:

lans
Kuba "mam doping w żyłach" Wawrzyniak

dzieki. zagranie najwyzsza polka.

RG
13-08-2010, 20:53
Pierwsze sliwki robaczywki.
:)
Musialem.

To tak jak wymienia sie Urbana na jego kopie...

SPQR
My tu sobie gadu-gadu, a czarnuchy mogły już prowadzić 4-0 :ucieka:

pryncypialny
Niestety Panowie jeśli nie gra 4 podstawowych obrońców to tak to musiało sie skączyc :(

GRUDZIADZANIN
13-08-2010, 20:54
Sprawa Pilna potrzebny napadziora z krwi i kości i to pilnie !!!!!;/

Zawsze(L)
13-08-2010, 20:55
My tu sobie gadu-gadu, a czarnuchy mogły już prowadzić 4-0 :ucieka:

To Ty jeszcze to oglądasz ? :lol2:

Jeszcze jeden :hasao:

Bootleg
13-08-2010, 20:55
Ja pierdole :poddaje: nie mamy drużyny... na tą chwilę to zlepek zawodników. Być może za miesiąc, dwa? Martwi mnie tylko, ze mentalnie nie damy ponownie rady... tu nie ma zabijaków, "piłkarskich bandziorów" (no może prócz nowych serbów - Vrdoljaka i Kneżevicia)... Na tą chwilę: ***** MAĆ

derix
13-08-2010, 20:56
ten Vrdoljak gra czy przebywa tylko na boisku :prawi: ?

raafaL
Niestety Panowie jeśli nie gra 4 podstawowych obrońców to tak to musiało sie skączyc :(

Chyba skończyć, ale co obrońcy bramki mają strzelać? Sądząc po meczu z Arsenalem chyba tak, murzyn łazi i coś żuje cały mecz na spalonym, nie ma 4 obrońców, nie ma napastnika, nie ma w tej chwili i bramkarza..

lans
Sprawa Pilna potrzebny napadziora z krwi i kości i to pilnie !!!!!;/

zamiesc ogloszenie w Pilce Noznej, jak swojego czasu ten caly "manager" Profus:lol2:
wracajac do tematu, to ciekawe o ile spadnie sprzedaz biletow na Cracovie? nie zdziwilbym sie jakby troche tego bylo.

kiubz
K Urwa Mać!

nie zmienia się nic, wyp....alac z tego klubu póki okno transferowe otwarte!

Robson(L)
13-08-2010, 20:57
Kezmana nam trzeba, ot co :efoch:

nevermind
13-08-2010, 20:57
Czuje w kosciach ze Skorza do zimy nie dotrwa :)

rodzynio81
13-08-2010, 20:58
Masakra, więcej pisać się nie chce

Domino23
13-08-2010, 20:58
***** ale żenada....nie sądziłem, że może być gorzej niż w zeszłym sezonie :klnie:

SPQR
13-08-2010, 20:59
Jasio U. miał farta, że u niego w bramce stał Mucha. Maciuś S. tego szczęścia nie ma i efekty są aż nad to widoczne.

Zawsze(L)
Bardziej od wywiadu ze Skorżą teraz czekam na wpis tomaszka :lol2:

Ja pierdole co za frajerstwo...

Groszek 135
Co wy chcecie od obrońców, nie ma do czego sie przyczepić jeśli chodzi o Komorowskiego i Jędrzejczyka. Knezevic też nieźle. a że grali wysoko to taki efekt. my nie istnieliśmy a ofensywie.

lukasz9209
13-08-2010, 21:00
przez nich muszę jeszcze do sklepu po cygary skoczyć, wszystkie mi na meczu poszły a i tak h*j z tego :klnie:
źle się dzieje na tym świecie

laukas
13-08-2010, 21:02
Polska myśl trenerska w pełnej krasie. Po tego Petrescu to powinniśmy się pierwsi ustawić w kolejce.

derix
13-08-2010, 21:03
Ale Wojciechowski zrobil sklad...az chce sie patrzec

Nazgul
13-08-2010, 21:04
Kumbev za Wawrzyniaka!!! :prawi:

A mówiłem kurrrrwa, kupić Bruno!!! Nie? To nie!

Miedziana
13-08-2010, 21:05
Pierwszy mecz i już u niektórych świat się wali. Mecz beznadziejny. Wiec nadzieja ze będzie lepiej.

daimler
Wydali kilka dużych baniek na szrot zza granicy, a obok Manu najlepszy na boisku był chłopak wyciągnięty z ME... O czymś to świadczy :roll:

lans
ch*j z wynikami...

wolsz17
13-08-2010, 21:06
jeden wielki ****.... LEGIA TO MY

symbicort
Panie Boże miej tych piłkarzy w swojej opiece <amen>

RG
Ale Wojciechowski zrobil sklad...az chce sie patrzec

Zaczal od Janasa...

Czaruś
13-08-2010, 21:07
**** z wynikami!!

detoxizer
13-08-2010, 21:08
Liga będzie ciekawsza...

Nie mamy MYŚLĄCEGO napastnika, który byłby w stanie pokazać się na pozycję, rozegrać z klepy, przytrzymać piłkę...

Eman
Czemu Wawrzyniak nie dostał drugiej żółtej ?:poddaje:

no wlasnie dlaczego...........

GRUDZIADZANIN
zamiesc ogloszenie w Pilce Noznej, jak swojego czasu ten caly "manager" Profus:lol2:
.

ogłoszenie już poszło ale w "brawo sport"

Porter
13-08-2010, 21:10
Patologia.. No i dlaczego zdjął $$łit focie? Jako jedyny grał..

Playboy
13-08-2010, 21:11
Ale jestem wku..iony! Krzywy ryj Wawrzyniak niech już więcej nie wchodzi na boisko! Niech gra Kumbev, albo Lisiecki, ale nie ta małpa! Antolović każda interwencja, aż mnie ciarki przechodziły. Kneżević w pierwszej połowie świetnie, w drugiej jak i cała obrona bez komentarza... Cabral katastrofa! Vrdolijak też mizeraaa. Naszą siłą miał być środek pola, a tu tylko Manu grał.

Nicpoń
13-08-2010, 21:12
Obstawiłem 3-1 dla nas
Obiektywnie (niestety)
bramkarze - padaka - jak się chłopak nie przełamie to będzie lipa
obrona - niby ładnie trzymają linię, ten nowy ostro bez kombinowania ale jak któryś zrobi błąd to od razu pachnie bramką - zero asekuracji
pomoc - środka nie ma, skrzydła jako tako ale bezproduktywne bieganie - żadnego zejścia na środek - chaos a'la wczesny bednarz ( głowa na dół i do przodu)
napad - bez komentarza
trener - idiota bez pomysłu
kraksę powinni powieźć u siebie ale jak Śląsk im włoży to mogą się zablokować

derix
13-08-2010, 21:13
Dobrze ze i tak skonczylo sie tylko 3-0 bo moglo wiecej

pryncypialny
13-08-2010, 21:15
"Nowa drużyna, nowe nadzieje... " :sedzia:

gawron
13-08-2010, 21:15
***** po co oni tak wysoko grali? Każda akcja to kopanina na połowie ksp, strata, i kontra

lans
13-08-2010, 21:16
dobra, nie placzcie. tez jestem wielce "wzburzony". z tego co widzialem przez neta, a widzialem niewiele, i tak mozna bylo zauwazyc ze gra idzie po chuju. coz, pierwszy mecz. Legia nie jest tak dobra jak w 1 polowie z Arsenalem, ani tak mizerna jak w meczu z czarnymi. trzeba miec nadzieje, ze z czasem bedzie lepiej. a co jesli nie bedzie? coz, ostatnie lata nas przyzwyczaily, wiec jakos sie przetrzyma. w koncu musi byc szybciej, skladniej, skuteczniej. i tyle. wazne, ze na Ł3 powrocil doping. wyniki predzej czy pozniej tez beda.

Zawsze(L)
13-08-2010, 21:18
MS : " Pozostaje mi tylko przeprosić kibiców " pasuje jak nigdy :lol2:

A tak swoją drogą to poprostu wstyd. Ten mecz trzeba było po prostu wygrać i tyle. Wszystkim zepsuli humory przed meczem z Cracovią.

Nie będę przekreślał tej drużyny bo mimo wszystko taki Manu, Cabral czy Vrdoljak to jednak wyższa półeczka niż Giza, Grzelak czy **** wie co jeszcze. Z pewnością ten mecz pokazał jedno, potrzeba nam minimum jednego napastnika i obrońce.

DeLarge
13-08-2010, 21:18
tylko Manu coś grał, pączek się starał ale nic z tego nie wyszło, Wawrzyniak out, głupia kartka dla Takesure'a, bramkarza nie ma...

detoxizer
13-08-2010, 21:19
Mam tylko nadzieję, że to jednak zmusi kogoś z tego klubu do tego aby wydać sporą kasę na napastnika, bo w tej chwili możemy grać 5 mln podań prostopadłych i nie strzelić gola. Chinyama taktycznie :poddaje:

Tyler_Durden
Dziwna sprawa. Nie zagraliśmy wcale źle a wynik jest jednoznaczny.

Na minus:
- Cabral
- Wawrzyniak
- Takesure

Na zero:
- Anatol (mimo wszystko)
- Vrdoljak (gorszy mecz...)
- Manu

Borysiuk, Rybus - nieźle
Iwański - chyba najlepszy z naszych :hmm:
Komorowski - zaskakująco dobrze :hmm:

WASP
No niestety porażka :(

chiny jest do bani, klasowego napastnika potrzebujemy kochani. Kiedy Menzega będzie grał ?

bkt
Kumbev za Wawrzyniaka!!! :prawi:

A mówiłem kurrrrwa, kupić Bruno!!! Nie? To nie!

Zmarnowalby sie chlopak w Legii :)

Smolarek z wolnego transferu poszedl do Polonii? Ile wiecej zarabia od naszych topowych zawodnikow?

MOje podsumowanie wyglada tak:
Chinyama, jak zawsze ***** druty w nogach, jakby tak zachcialo sie czasami (ze 3-4 przechwyty w meczu) ruszyc dupe na maksa, to bylaby szansa na bramke.

Manu - dla mnie zawodnik, ktory najlepiej zagral, przede wszystkim BIEGAŁ ***** 90 minut i po 2 bramce TYLKO ON DAWAL Z SIEBIE tyle co powinien, reszta ***** zero agresji zero ataku przez kilkanascie next minut.

Antolovic - o ile moze przy pierwszej bramce gdyby ciut sie wczesniej rzucil, o tyle przy drugiej Smolarka (zreszta ten chlopak mnie zadzwiia moze biegac 20 minut tylko a wszedzie ta swoja glowe wstawi:D) nie mial nic do gadania, trzeciej nie oceniam, bo nie wiem czy cos by dalo gdyby zostal w bramce. Mecz jego mimo trzec bramek uwazam za lepszy niz z Arsenalem.

Cabral - stara wersja Pączka:)

Rybus - drugi wedlug mnie dobry mecz biegal chlopak i wcale zle nie zagral, nie rozumiem tylko czy mial jakas kontuzje ze zostal zdjety tak szybko?

Wawyrzniak - *****, grac niezle pol meczu zeby taki ****** blad zrobic to jest ***** zwyrodnialstwo:) DLACZEGO? Czerwona powinna byc jak nic.

Reszta sie specjalnie nie wyroznila. Szkoda tylko, ze Mierzejewski, Bruno, Piątek i Ttałka zagrali tak dobrze.

Fester
13-08-2010, 21:20

wejście roku!

gem
13-08-2010, 21:20
Ale za to jest akustyka że hoho :lol2:

lans
13-08-2010, 21:21
kochani.

biedroń?

gawron
13-08-2010, 21:22
Nowa drużyna stare rozczarowania

Numer
13-08-2010, 21:24
Borysiuk ma zajebiste podania - Gladiatus (http://online.freeware.info.pl/gladiatus.html) I tyle na plus.

Viper_86
13-08-2010, 21:25
Oby to były złe dobrego początki i czekamy na Mezenge

Z.
13-08-2010, 21:25

bkt
13-08-2010, 21:28
Oby to były złe dobrego początki i czekamy na Mezenge

Osobiscie mysle ze Mezenga to **** pomoze:)

Robson(L)
13-08-2010, 21:30

chiny jest do bani, klasowego napastnika potrzebujemy kochani. Kiedy Menzega będzie grał ?
Jeżeli potrzebujemy klasowego napastnika to pewnie nigdy.

detoxizer
13-08-2010, 21:32
Powiem Wam szczerze, że już miałem dość tego napompowanego balona. Takie reklamy, otoczka i oni naprawdę uwierzyli, że wyjdą i każdy się przed nimi położy.

Ja pierdolę, nie ogarniam 0:3 z czarnymi :poddaje:

m4_pusty_stadion
13-08-2010, 21:32
Jeżeli potrzebujemy klasowego napastnika to pewnie nigdy.

i do tego bramakrza i srodkowego obroncy .... Lazenga bedzie drugim Grzelakiem zobaczycie ;/

Czaruś
13-08-2010, 21:33
Pierwsze śliwki robaczywki :D

Henry
13-08-2010, 21:33
Wynik po ***** ale nie popadajmy w jakieś skrajności.

Po 1) to nie ma co karać Wawrzyniaka za 3 bramkę - nic ona nie zmieniła , dostawaliśmy 2 i trzeba było grać na takim ryzyku. Sorry ale Bakero postanowił zamurować bramkę jak to ma w zwyczaju grając przeciwko lepszym. Nie ma to usprawiedliwienia ale wszystko jest pochodną pierwszej bramki i gry z kontry gdy Legia musiała ryzykować coraz bardziej.

Po 2) bramkarz . Ciągłe narzekania. Tylko przy pierwszej można mieć jakiekolwiek pretensje ale i tak wątpliwe. Dajmy czas trenerowi Dowhaniowi. Mucha czy Boruc nie od razu rządzili. I co chyba jest oczywiste - nie przez bramkarza przegraliśmy.

Po 3) kontuzje ma naszych 4 obrońców ( z czego 3 można przypuszczać podstawowych !!!)

Po 4) I to martwi i tak przewidywałem. Łatwiej nam będzie przeciwko silniejszym rywalom jak Rennes , PSG. Czyli przeciwko zespołom które grają w piłkę a nie stawiają autobus w bramce. Przecież Bakero wystawił nawet na skrzydłach pomocników środkowych. I to jest największy problem - gra w ataku pozycyjnym. Depnięcie Manu jest kosmiczne ale przy zagęszczonym polu gry nie może być zbyt często wykorzystywane.

Po 5) Martwi brak od pierwszych minut gry narzucenia swoich warunków gry. To się dzieje już w kolejnym sezonie z rzędu. Gra ostrożna , na alibi a potem jak pada bramka dla przeciwników to murują a czasu ubywa. Legia to powinna być Barcelona ( oczywiście zachowując proporcje). Wychodzi na ******* i niszczy. Prędzej czy później wpadnie a jak kontra pójdzie i przypadkowo stracimy to jest dużo czasu w takim samym stylu. Wysoki pressing , agresja i sporo sytuacji. To mi się marzy. Wtedy łatwiej byłoby przełknąć wpadki które co oczywiste muszą się zdarzać nawet będąc lepszym i mając silniejszy skład.

Po 6) Zadziwiająco słaba gra Cabrala. Widać i to można stwierdzić , że nie jest dynamiczny a biega w jednostajnym tempie. A odnośnie napastnika to nie sądziłem , że to powiem ale brakuje Mezengi. Może nie strzelał bramek ale gra tyłem do bramki , zastawia się i zgrywa piłkę. Jest wyszkolony technicznie i czuje grę. To paradoksalnie może się okazać zbawienne.

Dlatego moim zdaniem bardziej martwi brak koncepcji gry ofensywnej i ogólnie brak pomysłu.

Trzeba poczekać na mecze na naszym stadionie ale aż strach pomyśleć co będzie się działo w poniedziałek. Szkoda wyniku bo przez następne mecze piłkarze będą grali z olbrzymią presją wyniku ( tak myślę , że co najmniej 3 kolejne zwycięstwa powinny być aby to zmazać) i nie chodzi o to , że zawsze grają ale nie ma czasu na dotarcie się zespołu i praktycznie od następnego meczu Skorża musi zmieniać koncepcję i np. Cabrala odesłać na ławę.

Z.
13-08-2010, 21:34
Wynik po ***** ale nie popadajmy w jakieś skrajności.

Po 1) to nie ma co karać Wawrzyniaka za 3 bramkę - nic ona nie zmieniła , dostawaliśmy 2 i trzeba było grać na takim ryzyku. Sorry ale Bakero postanowił zamurować bramkę jak to ma w zwyczaju grając przeciwko lepszym. Nie ma to usprawiedliwienia ale wszystko jest pochodną pierwszej bramki i gry z kontry gdy Legia musiała ryzykować coraz bardziej.

Po 2) bramkarz . Ciągłe narzekania. Tylko przy pierwszej można mieć jakiekolwiek pretensje ale i tak wątpliwe. Dajmy czas trenerowi Dowhaniowi. Mucha czy Boruc nie od razu rządzili. I co chyba jest oczywiste - nie przez bramkarza przegraliśmy.

Po 3) kontuzje ma naszych 4 obrońców ( z czego 3 można przypuszczać podstawowych !!!)

Po 4) I to martwi i tak przewidywałem. Łatwiej nam będzie przeciwko silniejszym rywalom jak Rennes , PSG. Czyli przeciwko zespołom które grają w piłkę a nie stawiają autobus w bramce. Przecież Bakero wystawił nawet na skrzydłach pomocników środkowych. I to jest największy problem - gra w ataku pozycyjnym. Depnięcie Manu jest kosmiczne ale przy zagęszczonym polu gry nie może być zbyt często wykorzystywane.

Po 5) Martwi brak od pierwszych minut gry narzucenia swoich warunków gry. To się dzieje już w kolejnym sezonie z rzędu. Gra ostrożna , na alibi a potem jak pada bramka dla przeciwników to murują a czasu ubywa. Legia to powinna być Barcelona ( oczywiście zachowując proporcje).

Po 6) Zadziwiająco słaba gra Cabrala. Widać i to można stwierdzić , że nie jest dynamiczny a biega w jednostajnym tempie. A odnośnie napastnika to nie sądziłem , że to powiem ale brakuje Mezengi. Może nie strzelał bramek ale gra tyłem do bramki , zastawia się i zgrywa piłkę. Jest wyszkolony technicznie i czuje grę. To paradoksalnie może się okazać zbawienne.

Trzeba poczekać na mecze na naszym stadionie ale aż strach pomyśleć co będzie się działo w poniedziałek. Szkoda wyniku bo przez następne mecze piłkarze będą grali z olbrzymią presją wyniku ( tak myślę , że co najmniej 3 kolejne zwycięstwa powinny być aby to zmazać) i nie chodzi o to , że zawsze grają ale nie ma czasu na dotarcie się zespołu i praktycznie od następnego meczu Skorża musi zmieniać koncepcję i np. Cabrala odesłać na ławę.

1. Oglądaliśmy dwa zupełnie inne mecze.
2. Lepszym?

legart
13-08-2010, 21:37
truskawki, stadion, arsenal, kop w morde

W sumie nasz nowy nabytek bramkarski jak na paralityka i gościa czytającego grę Braillem to i tak nieźle hehe

lans
13-08-2010, 21:37
Przecież Bakero wystawił nawet na skrzydłach pomocników środkowych. I to jest największy problem - gra w ataku pozycyjnym. Depnięcie Manu jest kosmiczne ale przy zagęszczonym polu gry nie może być zbyt często wykorzystywane.

Po 5) Martwi brak od pierwszych minut gry narzucenia swoich warunków gry. To się dzieje już w kolejnym sezonie z rzędu. Gra ostrożna , na alibi a potem jak pada bramka dla przeciwników to murują a czasu ubywa. Legia to powinna być Barcelona ( oczywiście zachowując proporcje).

Dlatego moim zdaniem bardziej martwi brak koncepcji gry ofensywnej i ogólnie brak pomysłu.

troche mi ta "analiza" zalatuje Endżelem w studiu tvp.

Michu
13-08-2010, 21:38
My nie mamy napastnika, po prostu. Sam Manu meczu nie wygra.

karakan
13-08-2010, 21:39
Zlepek Wojciechowskiego też dużo kosztował.Też nie są zgrani.

Resztę dopowiedzmy sobie sami..

Henry
13-08-2010, 21:39
1. Oglądaliśmy dwa zupełnie inne mecze.
2. Lepszym?

1. No ja widziałem 3 bramki z kontry.

2. Lepszym na papierze przed meczem. Po meczu to i Racing Santander może być lepszy od Barcy.

Henry
13-08-2010, 21:43
troche mi ta "analiza" zalatuje Endżelem w studiu tvp.

Napisz lepszą zamiast o **** **** jest . Bramkarz paralityk. Wszyscy do wymiany , Manu samym nie wygramy. Jest beznadziejnie . Trener beznadziejny. Transfery beznadziejne itd.

lans
13-08-2010, 21:44
Napisz lepszą zamiast o **** **** jest . Bramkarz paralityk. Wszyscy do wymiany , Manu samym nie wygramy. Jest beznadziejnie . Trener beznadziejny. Transfery beznadziejne itd.

gdzie tak napisalem?

Z.
No, dobra ale skoro Twoim zdaniem w tym meczu Polonia 'murowała' bramkę to jaką rolę grała Legia? Konstruowała ataki? Bo niestety, ale jedyna różnica na dzień dzisiejszy miedzy tą Legią, a Legią Urbana jest to, że wtedy taktyka polegała na 'długiej do Czarnego i nuż się przepchnie albo przeciwnik skiksuje', a teraz na 'długiej do Czarnego lub Manu i nuż się przepchną lub wyprzedzą albo przecwnik skiksuje'.

Nie spodziewałem się takiej kompromitacji.

Byko

No ale skoro takie są fakty, to co tu więcej pisać? :) Można jeszcze niedawnego Tomaszewskiego zacytować :)

Jest osoba, na tym forum, która ten wynik przewidziała :popcorn:

Orzech
13-08-2010, 21:45
Jak się muruje bramkę to się nie wygrywa 3:0. Nie piszmy jakiś głupot. Trzeba to przyjąć na klate i nie szukać wymówek. Polonia zasłużenie wygrała, wykorzystała wszystkie błędy, i o to tu właśnie chodzi. Nie było żednego fragmentu gry w którym byśmy dominowali. Z tymże nie uważam, żeby Polonia miała jakąś niewiarygodną drużynę, po prostu na chwilę obecną tworzą kolektyw(mają taki plus, że Legia, Lech i Wisła nie). Daj boże, żebyśmy to w niedługim odstępie czasu mogli powiedzieć o tych co dzisiaj grali na zielono, bo mnie od tych komromitujących wyników .... strzeli za niedługo. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że wierzyłem dzisiaj w zwycięstwo:wkurzony:

Beny
13-08-2010, 21:46
truskawki, stadion, arsenal, kop w morde

I w sumie bardzo dobrze. Balon pękł nadspodziewanie szybko i wracamy do rzeczywistości, niech pompują u innych. A u nas pozytywem jest świadomość, że póki co jesteśmy w ciemnej dupie, czego może przez PSG i zwłaszcza Arsenal w klubie nie zauważyli.

bkt
13-08-2010, 21:47
Dajmy im czas, tylko niech go w koncu wykorzystaja.

Raffi
13-08-2010, 21:51
co do Mezengi, to owszem gra tyłem do bramki, ale w ogóle się nie zastawia a tym samym nie zgrywa piłek

Henry
13-08-2010, 21:51
No, dobra ale skoro Twoim zdaniem w tym meczu Polonia 'murowała' bramkę to jaką rolę grała Legia? Konstruowała ataki? Bo niestety, ale jedyna różnica na dzień dzisiejszy miedzy tą Legią, a Legią Urbana jest to, że wtedy taktyka polegała na 'długiej do Czarnego i nuż się przepchnie albo przeciwnik skiksuje', a teraz na 'długiej do Czarnego lub Manu i nuż się przepchną lub wyprzedzą albo przecwnik skiksuje'.

Nie spodziewałem się takiej kompromitacji.

Ja też się nie spodziewałem ale 2 kolejne bramki był konsekwencją olania totalnie obrony i rzucenia wszystkich sił na atak. Teoretycznie bo i tego nie było widać w praktyce ( nie było sytuacji) Jakbyśmy grali tak jak przy 0 - 0 to by się skończyło na 1:0.

Legia jaką rolę grała ? Nie potrafiła zrobić ataku pozycyjnego. Gra toczyła się na wybijanki. Cabral nie istniał jako rozgrywający. Ale to wszystko do czasu bramki Bruno. I myślę , że najważniejsza ocena powinna być do tego momentu. Bo 3 bramka i błąd Wawrzyniaka nie wynikał do końca z jego nieudolności ale i z wyniku , i podjętego w związku z tym ryzyka. Oczywiście , że nie powinien tego błędu popełnić ale nie sądzę aby tak nonszalancko zagrał przy 0-0.

I tylko to chciałem zauważyć , że bardziej niż wynik martwi mnie brak narzucenia swoich warunków gry , stylu i sama gra Legii w ataku. A nad obroną nie chcę się znęcać bo raz , że nie ma 3 podstawowych obrońców( ja wiem , ze to wymówka i sam ich nie lubię ale są pewne granice i nie mam zamiaru udawać , że to nie ma wpływu na naszą grę obronną). Jak wrócą Astiz , Choto i Rzeźniczak to być może z obrony będziemy zadowoleni a gry ofensywnej nie można tak drastycznie zmienić jeśli chodzi o personalia ( Mezenga). Beznadziejna gra w ofensywie to poważne zmartwienie. Z tym , ze wydaje mi się , że będzie to główny problem na wyjazdach. U nas powinno to wyglądać inaczej.

Jak się muruje bramkę to się nie wygrywa 3:0. Nie piszmy jakiś głupot.

Nie rzeczywiście grając z kontry nie da się tak wygrać. A drużyny Mou najlepszym przykładem.

Trzeba to przyjąć na klate i nie szukać wymówek.

A gdzie ja szukam wymówek ? Stwierdzam fakty , że będzie nam ciężko bo jak zwykle gra w ataku pozycyjnym jest bolączką a praktycznie tylko takie mecze nas czekają w lidze.

derix
13-08-2010, 21:52
Jeszcze takie ze 2 albo 3 mecze i Skorza nie dotrwa do konca kontraktu :prawi:

detoxizer
13-08-2010, 21:52
Dajmy im czas, tylko niech go w koncu wykorzystaja.

Od 2006 roku dajemy im czas... :roll:

szyszkownik_kilkujadek
13-08-2010, 21:53
Większy wstyd czułem tylko w 2000 roku...
Totalne rozczarowanie, na dziś drużyna nie prezentuje się lepiej niż w zeszłym, najgorszym od lat sezonie.

Antolović-nadal elektryczny, słaba dynamika nóg przy 1 bramce, przy trzeciej położył się jak dziecko na przewijaku...
Jędrzejczyk-albo zaszkodziła mu kadra, albo zachłysnął się zeszłą zeszłą sobotą, niedokładny z przodu, gubił krycie z tyłu.
Kneżević-poprawnie do momentu 2 gola
Wawrzyniak-najgorszy na boisku. Powinien dostać drugą żółtą kartkę, trzeci gol to kompromitacja. Zaczynam rozumieć, dlaczego wspomagał się grając na środku defensywy PAO
Komorowski-lepiej niż za Urbana, ale jak zawsze bez błysku, choc ambicji mu odmówić nie można.
Manu-starał się jak mógł, ale zbyt chaotyczny i niedokładny. Mimo wszystko plus za n ieustanne próby szarpania i za kilka trików.
Vrdoljak-mieszane uczucia. W pierwszej połowie nieźle, w drugiej z minuty na minutę słabiej.
Borysiuk-być może najlepszy w Legii. Sporo odbiorów, sporo fauli w momemntach kiedy trzeba było przerwać akcję rywala. Z przodu też obiecująco.
Cabral-najwięsze rozczarowanie. Poza grą, wolny i zagubiony. Zbyt późno zmieniony.
Iwańśki-starał się jak mógł, ale niewiele z tego wynikało...stale fragmenty nadal do poprawki, niech następnym razem za brzuch się trzyma - nowy wariant potrzebny od zaraz
Rybus-początek obiecujący, szkoda ze przestrzelil na początku, a potem gasł z każdą miutą. Musiał się biedny bardzo zmęczyć 45 min z Kamerunem...
Chinyama - jkak zwykle. Jeździec bez głowy. Jeśli przepchnął się nawet, to po chwili raził niedokładnością.
Radović - pomyłka, już dawno nie powinno go tu być.
Szałachowski-zbyt późno wszedł, aby go ocenić.

p(L)m
13-08-2010, 21:54
Osobiscie mysle ze Mezenga to **** pomoze:)

I słusznie :prawi:

Wiecie czego trzeba, wpierdzielu. Dostaliśmy, nie jesteśmy Bóg wie kim, może Skorża to przemyśli? Nie wiem, ale mam nadzieje że Pączek zagra w podstawowej 11. Jestem zawiedziony, bo przypadło mi być piepszonym optymistą. Wszyscy są zawiedzeni, bo kto przypuszczał taki łomot? Jeszcze się nie zdziwię, jak to czarni będą mistrzem Polski :chytry: