PDA

Zobacz pełną wersję : Konfetti i serpentyny na GKS!

Adiq
27-10-2003, 16:24
W związku ze zbliżającym się meczem z GKSem organizujemy wielką zbiórkę konfetti i serpentyn na to spotkanie. Efekty poprzednich zbiórek widzieliście na meczach z Lechem oraz Wisłą. Tym razem chcemy, żeby woreczek konfetti znalazł się na każdym krzesełku na trybunie otwartej, a serpentyn również było pod dostatkiem. Poinformujcie o tej akcji, jak najwięcej swoich znajomych.

Konfetti najszybciej wyrywa się ręcznie z gazet, a najlepiej wygląda gdy jest wielkości ok. 5 x 5 cm. Mniej więcej garść tych kwadracików pakujcie do małych woreczków śniadaniowych. Można je kupić za naprawdę niewielką cenę w każdym hipermarkecie. Pytajcie tam również o rolki do kas fiskalnych, czyli serpentyny.

Przypominamy, że konfetti i serpentyny rzucamy tylko i wyłącznie na gwizdek rozpoczynający mecz.

Dzięki tej akcji każdy może w prosty sposób przyczynić się do tworzenia oprawy na naszym stadionie. Jeśli każdy z nas zmobilizuje się to efekt może być naprawdę niesamowity. Liczymy na Was i zapraszamy z efektami swojej pracy na dzień przed meczem, o godzinie 18.00 pod wejście na Trybunę Krytą.

Siekier
27-10-2003, 17:40
no ja tego mam już bardzo dużo ale narazie jeszcze nie popakowane bo wtedy zajmuje to za dużo miejsca ! Więc narazie tylko tne a pakować mam zamiar dzień przed zbiurką ! mam też chyba z 20 serpentyn :) mam nadzieje że tym razem będzie tego na całą żylete !!! a to takie proste wystarczy że każda jedna osoba idące na GKS na Żylete natnie dla siebie po paczce konfetti (oczywiście jeżeli będzie komplet) i problem z głowy ! :> :>

Guma
27-10-2003, 17:51
Dobry pomysł, tylko niech każdy to zrobi to wtedy będzie super efekt.

_Bart
27-10-2003, 18:05
nie mowcie tak
na meczu bedzie pewnie troche piknikow wiec trza naciac dla nich takze
dlatego tez natnijcie jak najwiecej i przyniescie na zbiórke !!!

Siekier
27-10-2003, 19:12
nie mowcie tak
na meczu bedzie pewnie troche piknikow wiec trza naciac dla nich takze
dlatego tez natnijcie jak najwiecej i przyniescie na zbiórke !!!

ja tylko tak dla rozwinięcia umysłu :rotfl: to napisałem że każdy po jednej torebce przynosi i jest git , tak to wygląda teoretycznie ale wiadomo że nie każdy przyniesie więc trza ciąć jak najwięcej a nie tylko dla siebie !!!

Walek_C.Z.K
28-10-2003, 06:40
Ja mam troche serpentyn i konfetti już przygotowane, ale o ile sie nie myle mecz z Gieksą jest w niedziele, czyli zbiórka w sobote o 18.00, a w ten dzień pracuje i nie wiem czy zdąże dowieźć. Mam nadzieje ze sie jednak uda.

Mini
28-10-2003, 06:44
Ja mam troche serpentyn i konfetti już przygotowane, ale o ile sie nie myle mecz z Gieksą jest w niedziele, czyli zbiórka w sobote o 18.00, a w ten dzień pracuje i nie wiem czy zdąże dowieźć. Mam nadzieje ze sie jednak uda.

konfetti można spokojnie wnieść samemu jak nie ma opcji przywiezienia wcześniej ale z serpentynami to różnie może być na bramkach.może lepiej więc dać komuś zeby je podrzucił dzień wcześniej?

Walek_C.Z.K
28-10-2003, 06:47

konfetti można spokojnie wnieść samemu jak nie ma opcji przywiezienia wcześniej ale z serpentynami to różnie może być na bramkach.może lepiej więc dać komuś zeby je podrzucił dzień wcześniej?

Ja wlasnie mam te serpentyny co byly zabierane na bramkach, kiedys kumpel stal w ochronie i mi wszystko co zostalo oddal. Wiec sie przynajmniej do tego przydal, ja postaram sie to jednak dowieźć.

*PRZEMO*
28-10-2003, 06:56
mam w szufladzie pare paczek konfetti zapomniałem ich przyniesc na mecz z Wisła... :oho: teraz nie zapomne 8)

tak sobie przypomniałem...
wczoraj widziałem jakies zdjecie ze stanow. mieli tam konfetti trzy kolorowe tylko.. w kolorach barw narodowych
super by napewno wygladało jak kazdy z sektorow by wyrzucał inny kolor zielony biały czerwony czarny.

Siekier
28-10-2003, 07:15
mam w szufladzie pare paczek konfetti zapomniałem ich przyniesc na mecz z Wisła... :oho: teraz nie zapomne 8)

tak sobie przypomniałem...
wczoraj widziałem jakies zdjecie ze stanow. mieli tam konfetti trzy kolorowe tylko.. w kolorach barw narodowych
super by napewno wygladało jak kazdy z sektorow by wyrzucał inny kolor zielony biały czerwony czarny.

heh no było by super ale narazie zrealizuijmy nasz plan :> a więc ciąć 8)

Mrozik
28-10-2003, 20:22
Ja mam już 100 serpentyn i 250 torebek konfetti, i tne dalej :P

Porter
29-10-2003, 08:24
Ja tam tne konfetti prawoie na kazdy mecz i rozdaje ludziom w okół , czasem biore serpentyny, ale na meczu z lechemw sierpniu ochraniacze mi zajebali serpentyny..... W sumie to nic tam ,ale wiesz dla mnie to 4 piwa w plecy a poza tym 12 serpentyn mniej na zylecie....
!!!do cf !!!
da sie cos ztym zrobić ????

marecki
29-10-2003, 08:59
Ja tam tne konfetti prawoie na kazdy mecz i rozdaje ludziom w okół , czasem biore serpentyny, ale na meczu z lechemw sierpniu ochraniacze mi zajebali serpentyny..... W sumie to nic tam ,ale wiesz dla mnie to 4 piwa w plecy a poza tym 12 serpentyn mniej na zylecie....
!!!do cf !!!

tzn. z czym ? odzyskac serpentyny ,czy jak? :P ;)

Porter
29-10-2003, 15:14
nie nie ;)
czy macie jakis wpływ na to zeby ich nie zabierali... wiesz , ja po prostu juz nie mam siły sie kłócić z ochroną bo zawsze konczy sie to wejsciem na łuk.... :box:

marecki
29-10-2003, 22:16
nie nie ;)
czy macie jakis wpływ na to zeby ich nie zabierali... wiesz , ja po prostu juz nie mam siły sie kłócić z ochroną bo zawsze konczy sie to wejsciem na łuk.... :box:

a myslisz dlaczego zbieramy serpentyny dzien wczesniej :]

Mrozik
30-10-2003, 16:42
http://www2.legialive.pl/photos4/04groclin1_f58.jpg
Tak wyglądało to wczoraj, a nie było żadnej zbiórki ani nic. NA GKS goście utopią się w naszym konfetti :P

R@dek (L)
30-10-2003, 16:53
No ładnie to wygląda ale wydaje mi się że to tylko śrotkowy sektor 8)

szczepan
30-10-2003, 22:07
!!!do cf !!!

tak jak powiedzial Marecki dlatego jest ta akcje zeby zadnych problemow nie bylo wiec przynies wszystko na zbiorke a napewno nie zginie...

brevery
31-10-2003, 12:22

Bo Ty sie wysługujesz dzieckiem cwaniaczku:> ;)

Strz@łka
31-10-2003, 12:37
Ja mam 17 serpentyn co u was ??? :>

Raffi
31-10-2003, 12:51
!!!do cf !!!

tak jak powiedzial Marecki dlatego jest ta akcje zeby zadnych problemow nie bylo wiec przynies wszystko na zbiorke a napewno nie zginie...

W tym przypadku to raczej niemożliwe :/
Ale może da się coś wnieść i tak, ale musiałbyś ChmieLo przyjechać zapewne o wcześniejszej godzinie...A i tak nie mam pewności

Swierzy
31-10-2003, 13:09
Postaram sie byc i cos ze soba przywiezc :)

Mrozik
31-10-2003, 14:06

Heh, bratem chyba :) Połowe on naciął :)

Strz@łka
31-10-2003, 18:50
Właśnie skończyłem ciąć gazety i mam ok. worka konfetti i jak już mówiłem 17 serpentyn !!!!!!!!!!!!!!!!

szczepan
31-10-2003, 23:36
Właśnie skończyłem ciąć gazety i mam ok. worka konfetti i jak już mówiłem 17 serpentyn !!!!!!!!!!!!!!!!

Bbardzo dobrze ale mam nadzieje ze to nie koniec :D

Strz@łka
01-11-2003, 09:02
Szczepan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jasne żę nie od dziś zatrudniam dzieci '8

szczepan
01-11-2003, 09:03
Szczepan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jasne żę nie od dziś zatrudniam dzieci '8

no i to sie nazywa pozadna robota :D zasypiemy gks :D

Strz@łka
01-11-2003, 09:14
Do dziś zatrudniam dzieci :-)

Strz@łka
01-11-2003, 09:18
Kto wie od kiedy zaczynają sprzedawać bilety na GKS

yusta
01-11-2003, 19:38

No ładnie, ładnie. Ja sobie raz wypożyczyłam brata i troszkę mi narwał, ale potem postanowił wypróbować jak to fruwa, więc nie korzystam już z jego pomocy 8)

Stan na dzisiaj 550 woreczków i rwę dalej '8

Tupcia
01-11-2003, 21:40
Już w najbliższy piątek czeka nas ligowy klasyk Legia-Widzew a dwa tygodnie po nim jest zaplanowany mecz kończący rundę jesienną na Łazienkowskiej z Dospelem Katowice. Czy to spotkanie dojdzie do skutku? Prezes „Gieksy” Piotr Dziurowicz ostatnimi czasy wściekł się na rezultaty osiągane przez katowiczan i wystawił wszystkich zawodników na listę transferową! Działacze klubu z Katowic rozważają możliwość przełożenia na wiosnę dwóch następnych spotkań z Wisłą Płock i Legią.

yyyy :/ :/ :/

yusta
01-11-2003, 22:21
Już w najbliższy piątek czeka nas ligowy klasyk Legia-Widzew a dwa tygodnie po nim jest zaplanowany mecz kończący rundę jesienną na Łazienkowskiej z GKS Katowice. Czy to spotkanie dojdzie do skutku? Prezes „Gieksy” Piotr Dziurowicz ostatnimi czasy wściekł się na rezultaty osiągane przez katowiczan i wystawił wszystkich zawodników na listę transferową! Działacze klubu z Katowic rozważają możliwość przełożenia na wiosnę dwóch następnych spotkań z Wisłą Płock i Legią.

No nie wiem jak oni to sobie wyobrażają. Czyli jak? Mają jakiś problem i chcą sobie mecze przekładać, a reszta ma się dostosować?
BTW, na wiosnę kalendarz może być nieco napięty z uwagi na to, że być może młodzieżówka wystąpi w turnieju finałowym MME.

monar
02-11-2003, 08:03
Mnie to interesuje...Od dzis biore sie do roboty... Napewno dopilnuje zeby na tym meczu bylo widac jakis moj wklad ! :oho:

marecki
02-11-2003, 10:09
Już w najbliższy piątek czeka nas ligowy klasyk Legia-Widzew a dwa tygodnie po nim jest zaplanowany mecz kończący rundę jesienną na Łazienkowskiej z GKS Katowice. Czy to spotkanie dojdzie do skutku? Prezes „Gieksy” Piotr Dziurowicz ostatnimi czasy wściekł się na rezultaty osiągane przez katowiczan i wystawił wszystkich zawodników na listę transferową! Działacze klubu z Katowic rozważają możliwość przełożenia na wiosnę dwóch następnych spotkań z Wisłą Płock i Legią.

oby nie! 8-

i jednego nie kumam ...tak po prostu mozna przelozyc mecz? ...bo zawodnicy nie w formie? bez jaj! nie chcecie grac to walkower.
zdziwie sie jak nasi dzialacze zgodza sie na taki manewr.

Tupcia
02-11-2003, 11:48
Nie no, moim zdaniem to trroche jest bezsensu...
Bo przeciez na wiosnę to może być zupełnie inny sklad, okineka tranferowe, blablabla...Chyba nie mozna tak zrobic (przynjamniej mam taką nadzieję...)
Poza tym - a jak na to patrzeć jeśli się ma karnet?? Wiem że to większej róznicy nei ma, ale w takim razie, mój karnet na krytą (250) staje się w tym wypadku nieopłacalny szczerze mówiąc. A jkabym w przyszłym roku nei chciała kupowac karnetu, to musiałabym normlanie bilet na ten mecz kupować? Bez sensu..
Mam nadzieję, ze się nie zgodzą...
A poki co - tnę:>

monar
02-11-2003, 12:04
Nie no, moim zdaniem to trroche jest bezsensu...
Bo przeciez na wiosnę to może być zupełnie inny sklad, okineka tranferowe, blablabla...Chyba nie mozna tak zrobic (przynjamniej mam taką nadzieję...)
Poza tym - a jak na to patrzeć jeśli się ma karnet?? Wiem że to większej róznicy nei ma, ale w takim razie, mój karnet na krytą (250) staje się w tym wypadku nieopłacalny szczerze mówiąc. A jkabym w przyszłym roku nei chciała kupowac karnetu, to musiałabym normlanie bilet na ten mecz kupować? Bez sensu..
Mam nadzieję, ze się nie zgodzą...
A poki co - tnę:>

Norzyczki beda mialy przez te dwa tygodnie do meczu sporo pracy...Moje tez ! :buhaha:

Adiq
02-11-2003, 12:09
Działaczom z Katowic chyba się coś zdrowo popierdoliło. Rwijcie, przecież nie mogą przelożyć meczu, ot tak sobie.

Tuzin...
02-11-2003, 12:17
Czy takie male rolki o szerokosci 38mm beda dobre?

monar
02-11-2003, 12:24

Napewno sie przydadza !! ;)

dyha
02-11-2003, 12:30
a po ile u was serpentyny chodzą ??

Adiq
02-11-2003, 12:32
Wiadomo, że czym szersza rolka tym lepiej, ale takie są również przecież bardzo mile widziane.

Mini
02-11-2003, 13:22
22 LISTOPADA O 18.00 - SOBOTA
termin wyznaczony przez Anal+ więc dziurowicz może się po brzuchu podrapać a i tak muszą przyjechac.

Kawa
02-11-2003, 13:23
termin wyznaczony przez Anal+ więc dziurowicz może się po brzuchu podrapać a i tak muszą przyjechac.
Nie muszą. Moga oddac walkowera.

kamyk
02-11-2003, 13:35
***** ale mi sobota nie pasuje bo nie mam czym wracac do domu! jeszcze jak by był mecz o 17 :15 to bym miał czym wrocic! a tak to chyba bede musiał jakis noclek załatwic sobie a tylu znajomych na wikeed wraca do domu! ale cos sie wykombinuje i napewno bede na meczu! jak nie bede nocował to czyms wroce!

Tupcia
02-11-2003, 15:24
taaaa. serio 22.11.??????????
zmienili???
mialo byc chyba w niedzielę, 23... tak na koniec rundy...

Norbas
02-11-2003, 15:32
Nie muszą. Moga oddac walkowera.

bez jaj!! tego nam chyba nie zrobią :(

Adam-oldboy
03-11-2003, 09:45
Wpadła mi w ręce oferta Office Depot. Do 16 listopada jest promocja.
rolki kasowe 30 m. długości (cena brutto za 10 sztuk) 4,38 zł. wąskie; 6,58 zł. szerokie.
W-wa Towarowa 22 i Al. Jerozolimskie 184 (to chyba to centrum w Jankach).

Yankes
03-11-2003, 10:24
sluchajcie, nie wiem jak to wyglada w innych marketach ale w tesco na kabatach rolki kasowe lezo na wierzchu przy wszystkich kasach jak ktos jest na zakupach to niech łapie w kieszen
albo sie wbijemy w kilka osob i wszystkie kasy zaliczymy '8
ja mam 3 serpy polonijne 8)

Adam-oldboy
03-11-2003, 10:45
sluchajcie, nie wiem jak to wyglada w innych marketach ale w tesco na kabatach rolki kasowe lezo na wierzchu przy wszystkich kasach jak ktos jest na zakupach to niech łapie w kieszen
albo sie wbijemy w kilka osob i wszystkie kasy zaliczymy '8
ja mam 3 serpy polonijne 8)
No tak, napisałem "promocja" :>

Bajor
03-11-2003, 14:17
Ja mam kolezanke w Geancie na Jubilerskiej zatrudnioną na wiadomoym stanoiwsku, wieć już mam spooorro roleczek obiecanych :rotfl:

Misiek88
03-11-2003, 19:08
Jak macie znajomych w drukarni to proponuje sie usmiechnac, bo zawsze tam sa odpadki i scinki, ktore trafiaja do kosza. A przy obecnych cenach makulatury sa one czesto tylko wielkim klopotem dla wlascicieli, wiec nie przypuszczam zeby ktos robil problemy z ich odebraniem. Od razu mozecie pogadac z krajaczem, zeby przycial je na gilotynie, wtedy w ciagu doslownie kilku minut mozna miec przygotowane cale worki tego towaru. Tylko nie bierzcie ciaezkiej kredy, bo wtedy efekt jest mizerny, a nadzwigacie sie jak cholera

Misiek88
03-11-2003, 19:10
A jesli chodzi o serpentyny, w hurtowniach papierniczych i biurowych maja czesto przecenione rolki do kas fiskalnych w nietypowych rozmiarach, ktore wcale nie schodza, wiec sa do kupienia za grosze

Adiq
03-11-2003, 19:49
Jak macie znajomych w drukarni to proponuje sie usmiechnac, bo zawsze tam sa odpadki i scinki, ktore trafiaja do kosza. A przy obecnych cenach makulatury sa one czesto tylko wielkim klopotem dla wlascicieli, wiec nie przypuszczam zeby ktos robil problemy z ich odebraniem. Od razu mozecie pogadac z krajaczem, zeby przycial je na gilotynie, wtedy w ciagu doslownie kilku minut mozna miec przygotowane cale worki tego towaru. Tylko nie bierzcie ciaezkiej kredy, bo wtedy efekt jest mizerny, a nadzwigacie sie jak cholera
Konfetti z niszczarki daje beznadziejny efekt. Traktujcie to jako ostateczność.

Misiek88
03-11-2003, 22:27
Nie chodzilo mi Adiq o konfetti z niszczarki, ale o scinki drukarskie, ktore mozna pociac na gilotynie. One moga miec nawet kilkanascie cm szerokosci, wiec wyszloby z tego od cholery konfetti

szczepan
03-11-2003, 23:50
ZBIERAC SERPENTYNY CIAC KONFETTI MUSI SIE UDAC!@

Ostry
04-11-2003, 10:27
ZBIERAC SERPENTYNY CIAC KONFETTI MUSI SIE UDAC!@

Uda się na 100% :) Ja już intensywnie tnę konfetti od kilku dni.Mam przeczucie,że teraz ze względu na wcześniejsze ogłoszenie akcji,konfetti i serpentyn będzie więcej niż na Lechu i Wiśle :)

Kanapek
05-11-2003, 11:42
melduje 18 kg konfetti :D bedzie jazda :D

marecki
05-11-2003, 12:07

8-

warjat! '8

biedny R. ,oj biedny :P

sqrzany
05-11-2003, 12:13
Kanapek ty masz ? czy ja ?:P -do wiadomosci wszech sqrzany kanapek - bracia :D

Mrozik
05-11-2003, 17:07
Chyba nie cieliście tego sami 8-

Kanapek
05-11-2003, 17:16
Ja tego posta nie pisałem, mój brat go napisał.
A co do cięcia to ja nie ciełem tylko on ze swoją dziewczyną chyba :)

szczepan
05-11-2003, 19:05
Rozyk Nas zabije :P

Misiek88
05-11-2003, 19:24
Nie zabije, nie zabije... Tak trzymac, bedzie kozacko!!!

Mrozik
05-11-2003, 19:29
Ja tego posta nie pisałem, mój brat go napisał.
A co do cięcia to ja nie ciełem tylko on ze swoją dziewczyną chyba :)
Że też nie ma cieawszych zajęć z dziewczyną '8 18 kg to ile torebek 8-

sqrzany
05-11-2003, 20:10
Mrozik heh..... czasami nie można mieć ciekawszych zajeć :) a co do ilości torebek to b.dużo :D

Mrozik
05-11-2003, 20:12
Mrozik heh..... czasami nie można mieć ciekawszych zajeć :) a co do ilości torebek to b.dużo :D
ALe mas zto popakowane czy jeszcze nie , czy wogóle nie będziesz tego pakował??

sqrzany
05-11-2003, 21:45
mrozik nie mam popakowane ale mam zamiar pakować i raczej to zrobie , a tak apropos zdjecia z pierwszej strony tematu to 12 kg konfetti na zdjeciu było mojej produkcji :)

yusta
05-11-2003, 22:16
mrozik nie mam popakowane ale mam zamiar pakować i raczej to zrobie , a tak apropos zdjecia z pierwszej strony tematu to 12 kg konfetti na zdjeciu było mojej produkcji :)

Kilogramy to pojęcie względne, zależy jaki papier itp. Lepiej podawać liczbę woreczków.
Co do przelicznika kg na woreczki to tak na oko 100 woreczków waży ze 4 kilo.
Przeliczając na kg to ja mam ze 25 ;)

m84
05-11-2003, 22:21
Widzę że się szykuje prawdziwa kąpiel w konfetti :O Będzie super już to wiem. Ale niedługo się okaże że na każdego na stadionie przypadnie po pare torebek :O i jak to rzucać?

Kawa
05-11-2003, 22:25
kurcze to ja tez musze pociąc. W piatek kupie torebki i jazda jeszcze dziewczyne zatrudnie do tej roboty :)

sqrzany
05-11-2003, 22:42
yusta no w sumie masz racje a wiec za tamtym razem miałem około 250 torebek o ile dobrze policzyłem :) Kawa hahaha dziewczyna to dobry pracownik przy tej robocie jeżeli chodzi na mecze :) moja nie marudziłą bo jej powiedziałem że sie dołozy w ten sposób do oprawy i wio z nozyczkami :)

Creator
05-11-2003, 23:21
To będzie ostatni meczyk ukochanej Legii, więc musimy go odpowiednio oprawić,co by przez zimę nikt nie zapomniał,gdzie sa naj(L)epsi kibice :zyleta: ... :) A po nim będziemy czekać do połowy marca,żeby znowu na łazienkowską choodzić ;)

[/url]

Adis
06-11-2003, 07:00
...

szczepan
06-11-2003, 23:07
Wazne sa tez serpentyny... nie wazna szerkosc wazne zeby byly! wiec starajcie sie oto... 10 sztuk w normlanym papierniku to okolo 12 zl.

jest takze drugi sposob przejdzcie sie po sklepach warzywniakach wszedzie gdzie sa kasy fiskalne i napewno uda Wam sie z 10 zebrac :D

pijak
07-11-2003, 06:59
jeżeli dziurowicz przeniesie mecz na wiosne, to go za jaja powiesze!!!
ten mecz z GKS ma być inauguracją dla mojej niewiasty, i ma to być niespodzianka bo 23 mam urodziny, i chcialem Ją zabrać...

co do konf. to bede robił, a co do ogółu... to przydało by sie żeby kilka osób podrukowało "PRZYPO)MNIENIE" dla tych co nie umieją zaczekać do 1-szego gwizdka i wypierdalają konfetti na spontan na wyjście piłkarzy... '8
ja zrobie ok. 100 kartałek... moze sie ktoś dołączy... :>

kamyk
07-11-2003, 07:53
ja mam zamiar od poniedziałku zacząć tnać konffetii mysłe ze do meczu natne troche tego bo bedę miał prawie 2 tygodnie wiec czasu duzo! i przez ten czas pewnie raczki bedą mnie bolec od nożyczek ale czego się nie robi dla ukochanej Legiunii! :)

szczepan
07-11-2003, 08:11
jeżeli dziurowicz przeniesie mecz na wiosne, to go za jaja powiesze!!!
ten mecz z GKS ma być inauguracją dla mojej niewiasty, i ma to być niespodzianka bo 23 mam urodziny, i chcialem Ją zabrać...

co do konf. to bede robił, a co do ogółu... to przydało by sie żeby kilka osób podrukowało "PRZYPO)MNIENIE" dla tych co nie umieją zaczekać do 1-szego gwizdka i wypierdalają konfetti na spontan na wyjście piłkarzy... '8
ja zrobie ok. 100 kartałek... moze sie ktoś dołączy... :>

nie moze przenies nie ma niczego zeby to uzasadnic a C+ juz wyznaczyl date meczu... wiec spokojnie

Ostry
07-11-2003, 14:04
Wazne sa tez serpentyny...u nie wazna szerkosc wazne zeby byly! wiec starajcie sie oto... 10 sztuk w normlanym papierniku to okolo 12 zl.

A u mnie w papierniczym,na Jana Pawła,można kupić 10 serpentyn już za 7-8 zł :) Wszystkich tam zapraszam :D Sam postaram się kilka kupić.

Kawa
07-11-2003, 15:11
W makro najtansze serpentyny sa po 54 grosze.

*PRZEMO*
07-11-2003, 18:08

8- za kawał papieru to chyba duzo :/
zastanawiam sie czy papier toaletowy tez sie nadaje? ;)

Mrozik
07-11-2003, 18:10

Pamiętaj ze ten kawałek papieru ma 25 metrów :) Papier sie nadaje ale to troche głupie :/

szczepan
07-11-2003, 23:29

zdecydowanie glupie... i nawet nie dawaj takich pomyslow...

dyha
07-11-2003, 23:34
Wazne sa tez serpentyny...u nie wazna szerkosc wazne zeby byly! wiec starajcie sie oto... 10 sztuk w normlanym papierniku to okolo 12 zl.

A u mnie w papierniczym,na Jana Pawła,można kupić 10 serpentyn już za 7-8 zł :) Wszystkich tam zapraszam :D Sam postaram się kilka kupić.

za 10 zł to ja kupilem ok. 50 Serpentyn u siebie na Lubin.

szczepan
08-11-2003, 15:18
hehehee a ja mam 3 widzewiackie serpentyny niestety zapominialem po spotkaniu wziasc reszty bo lezalo jeszcze z 10 :P

Mrozik
08-11-2003, 16:03
hehehee a ja mam 3 widzewiackie serpentyny niestety zapominialem po spotkaniu wziasc reszty bo lezalo jeszcze z 10 :P
A masz jeszcze te z Płocka '8

szczepan
08-11-2003, 16:04
A masz jeszcze te z Płocka '8

mam :D

_Bart
08-11-2003, 16:52

no i znow sie zacznie ze oprawa nasza sklada sie z tego co zabieraja ochroniarze innym kibicom na wejsciu na Legie :buhaha:

Mrozik
08-11-2003, 17:23

no i znow sie zacznie ze oprawa nasza sklada sie z tego co zabieraja ochroniarze innym kibicom na wejsciu na Legie :buhaha:
Chyba z tego co Szczepan zabiera ;)

szczepan
08-11-2003, 17:47
przepraszam bardzo ja zebralem je z murawy :D

Mrozik
08-11-2003, 17:48
przepraszam bardzo ja zebralem je z murawy :D
Jeszcze powinni Ci zapałcić za porządkowanie :D

szczepan
09-11-2003, 17:11
nie wiem jak u Was ale obecnie w moim bloku rozdaja takie ultoki informacyjne tesco (oferty)... latwo to pociac ale nie o tym... najlepsze jest to ze sa one zapakowane w takie plastikowe woreczki... czyli mamy idealny zestaw do konfetti... bierzemy/zwijamy pare/parenasci/paredziesiat takich ofert nie rozwalamy worka a jedynie ladnie otwieramy na gorze tniemy oferte na konfetti i wsypujemy do worka i zakrecamy :D

Mrozik
09-11-2003, 18:32
Jak tam wasze postępy w cięciu ?? :> U mnie już 470 torebek :]

Adiq
09-11-2003, 19:20
Ja mam 1 woreczek, jeszcze z meczu forumowego. Znalazłem go wczoraj pod łóżkiem. :D

Mrozik
09-11-2003, 20:12
Ja mam 1 woreczek, jeszcze z meczu forumowego. Znalazłem go wczoraj pod łóżkiem. :D
Jakim ty przykłądem świecisz dla reszty :> ;)

ems
09-11-2003, 20:13

8-

Maku
09-11-2003, 20:19
A ja tnę tnę tnę...aż mnie łapy bolą od nożyczek :) ...a jak tam wasze postępy?...jaki macie stan konfetti???...w jakie woreczki to pakujecie?
Zasypiemy GKS!!!...no i Różyka :)... tylko ciekawe co on na to? :) :) :) Biedny Różyk oj biedny :) :) :) A wy tnijcie...to rozkaz!!! :) :) :)

Mrozik
09-11-2003, 20:21
A ja tnę tnę tnę...aż mnie łapy bolą od nożyczek :) ...a jak tam wasze postępy?...jaki macie stan konfetti???...w jakie woreczki to pakujecie?
Zasypiemy GKS!!!...no i Różyka :)... tylko ciekawe co on na to? :) :) :) Biedny Różyk oj biedny :) :) :) A wy tnijcie...to rozkaz!!! :) :) :)
W torebki takie na kanapki do szkoł. Stan cięcia znajdziesz w tym temacie. Ile ty masz??

m84
09-11-2003, 20:39
No patrząc po wpisach to już trochę tego mamy ;) a do meczu jeszcze nadal sporo czasu i czuję że będzie zajebiście. A Rózyk myślę że się nie obrazi :D hmm a Adiq to faktycznie nie świeci przykładem :D

szczepan
09-11-2003, 20:39
tak przypomne ZBIORKA KONFETTI I SERPENTYN DZIEN PRZED MECZEM!

Adiq
09-11-2003, 20:43
hmm a Adiq to faktycznie nie świeci przykładem :D
Jak to nie świece? :D Gdyby wszyscy zrobili tak jak ja to mielibyśmy komplet konfetti. :>

Adiq
09-11-2003, 20:45
tak sobie nabije O 18.00!

:/

szczepan
09-11-2003, 20:47
tak sobie nabije O 18.00!

:/

przestan dobra?! bo tak czytam wpisy i mam dziwne przeczucie ze nie wszyscy czytali poprzednie strony i zamierzaja przyniesc na mecz dopiero...
a po drugie na legia.net/forum tez pare osob mowilo ze przyniescie na mecz wiec sadze ze warto przypomniec

Mrozik
09-11-2003, 20:51
hmm a Adiq to faktycznie nie świeci przykładem :D
Jak to nie świece? :D Gdyby wszyscy zrobili tak jak ja to mielibyśmy komplet konfetti. :>
A gdyby wszyscy tak jak ja to bułby komplet na 480 meczy '8

Norbas
10-11-2003, 06:20
gdyby ktoś nie miał co ciąć to służę kilkoma kartonami kartek formatu A4 :)
szczegóły na priv lub gg

Mrozik
10-11-2003, 09:01
szczegóły na priv lub gg
Póki co to sam tnij :>

Tupcia
10-11-2003, 21:02
szczegóły na priv lub gg
Póki co to sam tnij :>

Jego papier to ja już też tnęęę... On naprawde ma tego bez kitu dużo ;)

Adiq
10-11-2003, 21:23
szczegóły na priv lub gg
Takie konfetti jest najlepsze. A może masz kolory jakieś? :>

Norbas
10-11-2003, 22:54
szczegóły na priv lub gg
Takie konfetti jest najlepsze. A może masz kolory jakieś? :>

niestety tylko bały zadrukowany czarnymi literkami :)

Mrozik nie bój nic :) tnę :)

fc Legii z Brodnicy
11-11-2003, 09:27
co do serpentyn to w przyszlym tygodniu przyjedzie z Brodnicy 300-500 serpentyn a jak sie uda to jeszcze wiecej ;)

Adiq
11-11-2003, 13:15
co do serpentyn to w przyszlym tygodniu przyjedzie z Brodnicy 300-500 serpentyn a jak sie uda to jeszcze wiecej ;)
Niestety mam duże wątpliwości czy ochrona was z tymi serpentynami wpuści na stadion. Szkoda by było, żeby taka ilość się zmarnowała więc jak możecie to przywieźcie je jakoś wcześniej...

_Bart
11-11-2003, 13:43
Niestety mam duże wątpliwości czy ochrona was z tymi serpentynami wpuści na stadion. Szkoda by było, żeby taka ilość się zmarnowała więc jak możecie to przywieźcie je jakoś wcześniej...

ale jak mi sie dobrze wydaje to są ludzie od Sharna wiec pewnie beda wczeniej i mu to przekaza

a jesli sie mysle to postaracjie sie byc wczeniej a jak sie nie da to rozdawajcie ludziom przed kasami zeby pokitrali po majtach

fc Legii z Brodnicy
11-11-2003, 14:32
nie spoko my jestesmy ludzmi od Sharna wiec serpentyny wczesniej przywieziemy ;)

Mrozik
11-11-2003, 20:11
Już mam 600 torebek :D

domber
11-11-2003, 20:16
ja tez juz mam kilka torebek ;) ale rozdam je na trybunach albo pod kraty na dole przyniose zobacze ile jeszcze natne

szczepan
11-11-2003, 20:30
ja tez juz mam kilka torebek ;) ale rozdam je na trybunach albo pod kraty na dole przyniose zobacze ile jeszcze natne

rozumiem ze nie bedzie Cie na zbiorce w takim razie jak mozesz znies je na dol pod zyletke tam napewno ktos Ci pomoze i powie gdzie ewentulanie brakuje

oczywiscie jezeli moge Cie o to prosic ;)

sqrzany
11-11-2003, 20:51
mam na zbyciu troche woreczków (troche tzn ok 1000 szt )

Mrozik
11-11-2003, 20:52
mam na zbyciu troche woreczków (troche tzn ok 1000 szt )
A popakowałeś juz swoje konfetti :> Ile Ci tego wyszło :>

sqrzany
11-11-2003, 20:53
narazie nie pakowałem ale wystarczy mi a jak nie wystarczy to reszte wezme w jednym worze :)

Kempes
11-11-2003, 22:09
Siem wkurwiłem i ...

nawet pare komiksów siostry poszło sie jeb*** :rotfl:

Już sobie obliczyłem że do plecaka i dwóch reklamówek prawie mam full ... do meczu zrobi sie jeszcze tego wiecej , jak ja taki obładowany tam dojde 8-

8)

szczepan
11-11-2003, 23:53
Siem wkurwiłem i ...

Już sobie obliczyłem że do plecaka i dwóch reklamówek prawie mam full ... do meczu zrobi sie jeszcze tego wiecej , jak ja taki obładowany tam dojde 8-

8)

a nie uda Ci sie tego przytargac w czwartek? tfu w piatek na zbiorke?!

Mika(L)
12-11-2003, 09:15
Bueheheheeh !! Juz sie nie moge doczekac ! Zajebiscie bedzie ludzie...Tyle litrow piwa co w piatek nigdy nie sprzedadza... ;) Licze na swietna oprawe i doping....Prosze wszystkich o mobilizacje przed meczem ;) Bedzie spox ! Pozdrowienia dla wszystkich ktorzy jada :rotfl:

Kempes
12-11-2003, 13:15
Siem wkurwiłem i ...

8)

Tak zrobie.

aa tak dla formalności - z braku już mniejszych torebek jeśli właduje troche ''towaru'' do większych reklamówek luzem nie będzie żadnych problemów ?

czy wskazane jest inne rozwiązanie ?

Mrozik
12-11-2003, 15:16
Siem wkurwiłem i ...

8)

Tak zrobie.

aa tak dla formalności - z braku już mniejszych torebek jeśli właduje troche ''towaru'' do większych reklamówek luzem nie będzie żadnych problemów ?

czy wskazane jest inne rozwiązanie ?
Jeśli możesz to dokup torebek (1000 sztuk - 11 zł) albo jeśli nie możesz to przynies to tak jak napisałeś

yakuza
14-11-2003, 12:17
Siema
Ja też szykuję serpentyny na meczyk mam juz ok 30 torebek i rozdam je przed meczem.
Pzdr wszystkich!

Zajacc
14-11-2003, 13:46
Siema
Ja też szykuję serpentyny na meczyk mam juz ok 30 torebek i rozdam je przed meczem.
Pzdr wszystkich!

A nie łaska przyniesc dzien wczesniej? 8) Jesli naprawde nie mozesz to znies na dół Zylety w dniu meczu...

dobrze mowie? :P

Mrozik
14-11-2003, 14:46
Siema
Pzdr wszystkich!
30 torebek serpentyn :> :D

domber
14-11-2003, 17:52
jak mozecoe to napiszcir na priva o ktorej godzinie jest zbiorka i gdzie bo juz troche tego mam i nie bede w dnu meczu z torbami paradowal

Mrozik
14-11-2003, 18:36
jak mozecoe to napiszcir na priva o ktorej godzinie jest zbiorka i gdzie bo juz troche tego mam i nie bede w dnu meczu z torbami paradowal
To nie jest tajemnica. Tak jak zawsze dzień przed meczem (piątek) o 18

yusta
14-11-2003, 20:03
a

dopkladnie...

:buhaha: Sorry, nie mogłam się powstrzymać jak zobaczyłam tę wyczerpującą odpowiedź.

Mini
15-11-2003, 11:35
no a ja poprzednio nie miałem czasu a teraz mam chorą ręke 8o więc chyba dopiero w zimę się zajmę tym i będzie na Odrę dopiero.

Maku
15-11-2003, 15:30
Dość dużo mam już tego konfetti :) :) :) Jeszcze nie popakowane ale sporo się zebrało :) :) :) Do meczu jeszcze tydzień więc tnę dalej :) :) :) Przyniosę wszystko w piątek na zbiórkę :) :) :) Oby tylko stadion był pełen!!!Ludzie mówcie wszystkim znajomym,kumplom,babciom,dziadkom itd. żeby kupowali bilety i szli na ten mecz!!!Musimy zapełnić trybuny!!!Wtedy efekt z konfetti i serpentynami będzie zajebisty :) :) :)
Dupy nam trochę pomarzną tego 22 ale w końcu JESTEŚMY ZAWSZE TAM, GDZIE NASZA LEGIA GRA!!! :) :) :) Do zobaczenia na GKSie :) :) :)
LEGIA MISTRZ!!!

Adam-oldboy
17-11-2003, 07:18
Nie chcę marudzić, ale czy ta zbiórka, (która ma być wyjątkowa) nie mogłaby mieć bardziej elastycznych godzin np. od 16-tej. Być może są kibice, którym jest trudno drugi raz w ciągu dnia ładować się do centrum, a po południu wracają ze szkół, czy z pracy. W piątki jazdy po mieście są beznadziejne. Ja np. mam już sporo towaru w bagażniku (ale jeszcze będę pracował nad ilością) i mógłbym podrzucić to konfetti ok. 16-16.30. 18 to dla mnie mogiła, musiałbym znacznie zmieniać plany. Może ktoś mógłby odbierać też wcześniej. Pozdro.

szczepan
17-11-2003, 15:53
no wlasnie skoro wspominiales o pracy i innych zajeciach to tak sie sklada ze wiekszosc z organizatorow moze byc wlasnie dopiero kolo 18... korki praca szkola itp...

natomiast jezeli pojawi sie wiecej takich glosow to mozliwe ze beda wczesniejsze dyzury...

domber
17-11-2003, 19:36
18 najlepsza godzina ja bede napewno juz duzo mam konfetti praktycznie to skonczyly mi sie gazety w domu

szczepan
18-11-2003, 00:05
Nie chcę marudzić, ale czy ta zbiórka, (która ma być wyjątkowa) nie mogłaby mieć bardziej elastycznych godzin np. od 16-tej. Być może są kibice, którym jest trudno drugi raz w ciągu dnia ładować się do centrum, a po południu wracają ze szkół, czy z pracy. W piątki jazdy po mieście są beznadziejne. Ja np. mam już sporo towaru w bagażniku (ale jeszcze będę pracował nad ilością) i mógłbym podrzucić to konfetti ok. 16-16.30. 18 to dla mnie mogiła, musiałbym znacznie zmieniać plany. Może ktoś mógłby odbierać też wcześniej. Pozdro.

narazie nie jest planowana zmiana godziny rozpoczecia zbiorki... poprostu jest zbyt malo chce wczesniej (ja naliczylem 2)

Adam-oldboy
18-11-2003, 11:00
No dobra, nie chciałbym Szanownych Organizatorów strudzić ponad miarę. Ale może ktoś miałby ochotę społecznie zaciągnąć straż honorową pod kasami 1,5-2 godzinki wcześniej i mieć baczenie na wszystko. Chyba żeby ochrona była kumata i przypilnowała coby zostawione wcześniej konfetti się nie rozwiało.

_Bart
18-11-2003, 17:34
jesli naprawde nie mozesz byc pozniej to mysle ze jak zostawisz w siatce kolo budy ochroniarza to wielkiego problemu nie bedzie

Tuzin...
18-11-2003, 18:10
Albo w sklepiku nie?

Ja bede mial mysle ze caly taki worek "smietnikowy" i przyniose go w piatek na 18. pzdr.

E(L)mirka
19-11-2003, 12:41
ja juz mam ok 400 trebek konfetti io moze da sie tez skolowac ok 200 sztuk serpentyn :) ;)

Danilo
19-11-2003, 13:49
Konfeti moze i fajne i efektywne ale najlepszy efekt dają serpentyny. Kiedyś pogoń teraz LEch... wypas naprawde wypas. Moze warto o tym pomysleć przy nastepnym meczu... juz wiosną

Adiq
19-11-2003, 15:27
ja juz mam ok 400 trebek konfetti io moze da sie tez skolowac ok 200 sztuk serpentyn :) ;)
Jeśli będziesz mieć, przynieś je koniecznie na zbiórkę w piątek. Szkoda, żeby się zmarnowały...

domber
20-11-2003, 14:02
ej to jak dzisiaj jest zbiorka czy jutro :hmm:

Kawa
20-11-2003, 14:04
jutro czyli dzień przed meczem

domber
20-11-2003, 14:08
z legilive

Przypominamy, że dziś o godzinie 18 na Legii będzie zbierane konfetti i serpentyny na sobotni mecz z GKS-em Katowice. Na trybunach szykuje się znakomita atmosfera, będzie działo się naprawdę dużo - oczywiście nie zdradzimy co... trzeba przyjść :-) Zapraszamy!

Zajacc
20-11-2003, 14:14
z legilive

Przypominamy, że dziś o godzinie 18 na Legii będzie zbierane konfetti i serpentyny na sobotni mecz z GKS-em Katowice. Na trybunach szykuje się znakomita atmosfera, będzie działo się naprawdę dużo - oczywiście nie zdradzimy co... trzeba przyjść :-) Zapraszamy!

8-

Pomylka... zbiorka jest jutro... Trzeba to szybko zmienic :/

Sochaczew
20-11-2003, 14:14
a nie można byłoby serpentyn przemycic przy cateringu??poprostu napewno nie sprawdzaja parówek jak przywoża w torbie i kazdy by potrzedł i dostał ;)

SOCHACZEW wierny Legii

Kawa
20-11-2003, 14:15
a nie można byłoby serpentyn przemycic przy cateringu??poprostu napewno nie sprawdzaja parówek jak przywoża w torbie i kazdy by potrzedł i dostał ;)

SOCHACZEW wierny Legii
to sie dogadaj z firma. wątpie zeby ktos chciał sie narażac dla kibiców.

domber
20-11-2003, 14:19
z legilive

8-

no wlasnie to niech ktos to zmieni bo ludzie przyjda i co ?

marecki
20-11-2003, 14:55
z legilive

8-

no wlasnie to niech ktos to zmieni bo ludzie przyjda i co ?

spoko ja bede o 18 . I kilka innych osob

pozatym zaraz bedzie zmiana

Yankes
20-11-2003, 15:27
Marecki na ciebie to mazna zawsze liczyc :+:

_Bart
20-11-2003, 18:53
jesli ktos koniecznie chce przywiezc wczesniej to ja jutro bede na Legii od 16:30
poniewaz jest zimno to pewnie bede w pubie siedzial, jakos mnie poznacie :)

zbiorka jest natomiast normalnie od 18

Mrozik
20-11-2003, 18:54
A mnie jutro czeka trasa autobus-metro-autobus z worem konfetti(700 torebek) i 250 serpentyn 8-

domber
20-11-2003, 19:07
ja mam caly plecak napchany torebkami i tez czeka mnie wycieczka a zapytam tak z ciekawosci(to pyt do cf) sporo dzisiaj ludzie przyniesli?

ma(L)ek
20-11-2003, 19:18
ja tam mam 50 sztuk
:oho:

mialem 250 ale nosilem na mecze i tyle mi sie ostalo;]

nie chce mi sie narazie robic....aale na nastpnrunde sie zmobilizuje........kilka miesiecy przerwy wiec troche narobie :box:

marecki
20-11-2003, 22:37
ja mam caly plecak napchany torebkami i tez czeka mnie wycieczka a zapytam tak z ciekawosci(to pyt do cf) sporo dzisiaj ludzie przyniesli?

jedna torbe na smieci

ma(L)ek
21-11-2003, 12:11
ja za namowa kumpli wezme te 50 sztuk ale na meczyk....
najwyzej rozdam w drugiej polowie..
pozdro '8

Zajacc
21-11-2003, 12:26
ja za namowa kumpli wezme te 50 sztuk ale na meczyk....
najwyzej rozdam w drugiej polowie..
pozdro '8

Nie. Albo przynies dzisiaj albo znies je przed meczem na dół Zylety. Konfetti mialobyc rzucone na pierwszy gwizdek... a nie na rozpoczynajacy druga polowe...

ma(L)ek
21-11-2003, 12:31
no to zniose przed meczem bo dzisaj nie moge ;) ;]

Maku
21-11-2003, 19:35
Wiecie może ile tak na oko w sumie zebrało się tego konfetti i serpentyn?Bo ja wam zaniosłem moje konfetti o 18:00 i szybko musiałem spadać więc nie wiem ile w sumie tego wyszło...mam nadzieję że duzo :) Trzeba w końcu zasypać GKS!!!Do zobaczenia jutro na meczyku: :) :) :) LEGIA MISTRZ!!!

MTP
21-11-2003, 21:18
O ile sie nie myle to chyba Yankes i Mrozik przyszli koło 18.20 z wielkimi worami.A jeśli to nie oni to ktos w każdym badz razie było tego sporo

yusta
21-11-2003, 21:53
Trudno oszacowac dokładnie ile tego jest, ale jest baaaardzo dużo :)
Wielkie dzięki dla tych co rwali i się dzisiaj pofatygowali by nam to donieść :+:
Efekt zobaczycie jutro ;)

Maku
21-11-2003, 23:21
Opłacało się ciąć :) Jak dziś zobaczyłem na zbiórce ile tego wyszło już tuż po 18:00 to zacząłem sobie wyobrażać jaki będzie efekt na meczu...ale będzie zajebiście :) :) :) Do zobaczenia jutro :)

MatiQ
22-11-2003, 07:01
Witam Wszystkich! Czy w nastepnej rundzie beda nadal organizowane "akcje konfetti i serpentyn"? ;)

Zajacc
22-11-2003, 07:43
Witam Wszystkich! Czy w nastepnej rundzie beda nadal organizowane "akcje konfetti i serpentyn"? ;)

tak, wiec mozesz juz zaczac ciac :)

MatiQ
22-11-2003, 08:52
No wlasnie taki mam zamiar :) Przez zime bezczynnie siedziec? eh...Trzeba cos robic :)

Mrozik
23-11-2003, 08:13
O ile sie nie myle to chyba Yankes i Mrozik przyszli koło 18.20 z wielkimi worami.A jeśli to nie oni to ktos w każdym badz razie było tego sporo
Skąd wiedziałeś że to my byliśmny :D??

sqrzany
23-11-2003, 10:24
nie wiem jak dla was ale dla mnie akcja "kofetti i serpentyny"całkowicie do d...y co z tego że nazbieraliscie tego duzo jak połowa zanim sie mecz zaczoł została rozsypana przynajmniej tam gdzie ja siedziałem (stałem) , moim zdaniem lepiej jest zorganizować akcje pT"przynieś sobie konfetti na mecz " albo cos takiego :)

_Bart
23-11-2003, 10:28
nie wiem jak dla was ale dla mnie akcja "kofetti i serpentyny"całkowicie do d...y co z tego że nazbieraliscie tego duzo jak połowa zanim sie mecz zaczoł została rozsypana przynajmniej tam gdzie ja siedziałem (stałem) , moim zdaniem lepiej jest zorganizować akcje pT"przynieś sobie konfetti na mecz " albo cos takiego :)

kazdy moze miec swoje zdanie ale nie wiem jak mozesz powiedziec ze akcja do dupy widzac to zdjecie
http://www2.legialive.pl/photos4/04gks1_f19.jpg

a taki efekt był wczoraj dwa razy przed gwizdkiem i na gwizedek
wiadomo ze raz a zajebiscie byłoby lepiej ale było dwa razy dobrze

sqrzany
23-11-2003, 10:44
kazdy moze miec swoje zdanie ale nie wiem jak mozesz powiedziec ze akcja do dupy widzac to zdjecie
http://www2.legialive.pl/photos4/04gks1_f19.jpg

a taki efekt był wczoraj dwa razy przed gwizdkiem i na gwizedek
wiadomo ze raz a zajebiscie byłoby lepiej ale było dwa razy dobrze
nie chodzi mi o efekt na zdjeciu tylko o efekt na krzesełkach(torebki na ziemi), wiele osób wogóle nawet nie zwróciło uwagi na krzesełka a potem było rzućcie nam torebke po raz a po dwa duzo ludzi przyniosło konfetti na sam mecz a nie na zbiórke :) (sam 4 torby , jakbym nie przyniusł to mógłbym sobie konfetti szukać gdzieś w kałuzy miedzy rzedami)

Adiq
23-11-2003, 11:09
nie wiem jak dla was ale dla mnie akcja "kofetti i serpentyny"całkowicie do d...y co z tego że nazbieraliscie tego duzo jak połowa zanim sie mecz zaczoł została rozsypana przynajmniej tam gdzie ja siedziałem (stałem)
A wg. mnie to ty zachowałeś się całkowicie do dupy. Gdyby każdy pilnował swoich sąsiadów to wszystko wyszłoby bez zarzutu. My ze swojej strony zrobiliśmy wszystko, żeby ludzie rzucili na pierwszy gwizdek.

moim zdaniem lepiej jest zorganizować akcje pT"przynieś sobie konfetti na mecz " albo cos takiego :)
A jak ta akcja miałaby wyglądać? :hmm:

nie chodzi mi o efekt na zdjeciu tylko o efekt na krzesełkach(torebki na ziemi), wiele osób wogóle nawet nie zwróciło uwagi na krzesełka a potem było rzućcie nam torebke po raz a po dwa duzo ludzi przyniosło konfetti na sam mecz a nie na zbiórke 01.gif (sam 4 torby , jakbym nie przyniusł to mógłbym sobie konfetti szukać gdzieś w kałuzy miedzy rzedami)
I za to też obwiniasz nas? 8- Konfetti było na każdym krzesełku na Żylecie prawidłowo rozłożone. Ludzie którzy nie widzą konfetti albo nie wiedzą do czego służy to nasza zasluga? :hmm: Tutaj również mogłeś zainterweniować zwracając ludziom uwagę na leżące konfetti.

Podsumowując, niektórzy powinni się nauczyć, że oprawa meczowa to nie tylko działka ludzi za to odpowiedzialnych. O wiele lepiej wszystko by wychodzilo gdyby każdy nadzorował wszystko w swoim zasięgu, a nie przyjmował postawę czekania, aż przyjdzie CF i podpali mu zimny ogień.

yusta
23-11-2003, 13:11

Eh... *****, niektórym to nigdy nie dogodzisz....

Pomijając marudzenie sqrzanego, dziekuję Wszystkim którzy wzięli udział w akcji. To miedzy innymi dzięki Waszej mobilizacji możliwy do uzyskania był efekt ze zdjęcia i to dwukrotnie :>

Ja mecz spędziłam na krytej i mimo, że podobno jest tam masa niekumatych, jakoś nikt nie rozpierdzielał konfetti dla zabawy, a przed gwizdkiem poleciało dużo mniej niż po. I nie widziałam żadnej torebki na ziemi.

PS. Sqrzany jak sobie wyobrażasz swoją akcję? Każdy przynosi i co z tym robi? Aha, chciałabym zobaczyć jak wnosisz na stadion wiekszą ilość serpentyn. Powodzenia......

kozer
23-11-2003, 13:14
Akcja wyszła naprawdę zajebiście, trochę tylko się obawiałem, że zbyt dużo poleci przed gwizdkiem, ale naszczęście dużo osób pomyślało i poczekało. Następnym razem do torebek trzeba chyba będzie przykleić instrukcje może to pomoże.

Szacunek dla wszystkich, którzy przygotowali tą akcje :+:

szczepan
23-11-2003, 14:27
nie wiem jak dla was ale dla mnie akcja "kofetti i serpentyny"całkowicie do d...y co z tego że nazbieraliscie tego duzo jak połowa zanim sie mecz zaczoł została rozsypana przynajmniej tam gdzie ja siedziałem (stałem)

jak dla mnie efekt byl super! polecialo troche przed gwizdkiem ale jak zobczylem to co polecialo na gwizdek to bylem w szoku :D i do tego musialem sie kryc :P

moim zdaniem lepiej jest zorganizować akcje pT"przynieś sobie konfetti na mecz " albo cos takiego :)

i co wtedy? rozkladalbys wszystko 30 przed meczem? a tak wszyscy mieli na krzeselkach torebke nawet 3/4 krytej dostalo...

nie chodzi mi o efekt na zdjeciu tylko o efekt na krzesełkach(torebki na ziemi), wiele osób wogóle nawet nie zwróciło uwagi na krzesełka a potem było rzućcie nam torebke po raz a po dwa duzo ludzi przyniosło konfetti na sam mecz a nie na zbiórke 01.gif (sam 4 torby , jakbym nie przyniusł to mógłbym sobie konfetti szukać gdzieś w kałuzy miedzy rzedami)

wiesz my swoje zrobilismy problem tkwi w ludziach ktorzy zabieraja sobie itd a takze tego ze mamy takie a nie inne krzeselka i woda na nich zostaje...

Od razu chyba mozemy zapowiedzeic ze w przyszlej rundzie akcja bedzie prowadzona dalej :D

Włóczykij
23-11-2003, 20:42
A mówie to dlatego ze juz dzien po meczu z Dospelem mam gotowy 1 worek od smieci pelen konffetti, a co to bedzie jak bede cala zime rwal i cial... Zobaczycie Wiosna bedzie nasza!! :) :>

_Bart
23-11-2003, 20:50
'8 prosze blagam dosc :D

pozdro dla kumatych :P

Zajacc
23-11-2003, 20:59
ku*wica mnie bierze jak to czytam...

:fu: :jebsie:

uspokoje sie to cos napisze... ok, juz... czlowiek k**** stara sie, pracuje, wydaje kase (a co niby te serpentyny z nieba nam spadly?), robi co w jego mocy, po czym wchodzi na forum gdzie niejaki S. mowi ze to co robi jest do dupy... Dobra, ultrasie - daruj sobie akcję "przynies se konfetti" i daruj nam czytania tych glupot...

wiecej nie napisze bo bym bana dostal... (jezeli teraz nie dostane... )

PS: wybaczcie ale nerwy mi puscily...

_Bart
23-11-2003, 21:23
ku*wica mnie bierze jak to czytam...

:fu: :jebsie:

uspokoje sie to cos napisze... ok, juz... czlowiek k**** stara sie, pracuje, wydaje kase (a co niby te serpentyny z nieba nam spadly?), robi co w jego mocy, po czym wchodzi na forum gdzie niejaki S. mowi ze to co robi jest do dupy... Dobra, ultrasie - daruj sobie akcję "przynies se konfetti" i daruj nam czytania tych glupot...

wiecej nie napisze bo bym bana dostal... (jezeli teraz nie dostane... )

PS: wybaczcie ale nerwy mi puscily...

8- nigdy nie widzialem Cie w takim stanie i dobrze ze teraz tez Cie nie widze bo pewnie bys mi wpierdol spuscil :D
a tak naprawde to olej sprawe i tak spierdolilismy bo u Mareckiego znalazla sie jedna serpentyna w kapturze przez co popsuł sie cały efekt :rotfl:

sqrzany
23-11-2003, 22:09
Uuuuuuuuuuuu przepraszam za spóźnienie:)Ale żeście sie na mnie żucili :) miło mi:) po raz Adiq pokaż mi zdanie w którym oskarżyłem was:)nie chodzi o CF tylko o gamoni biegających po krzesełkach,bawiacych sie kartonami itd:) po dwa Adiq akcja "przynieś......." wg mnie wyglądała by tak że nagłasniacie sprawe przez wszystkie możliwe środki przekazu aby każdy sobie Konfetti nacioł bo tak widzisz jeden , drugi czy trzeci sie namęczą przy cięciu a czwarty przyjdzie i nawert tego nie uszanuje:) szczepan nie nie rozkładali byście tego 30 min przed meczem tylko czy to problem zrobić sobie torebke z konfetti chyba nie:)na komentarz zającca nie odpisze bo nie ma na co odpisywać

Raffi
23-11-2003, 22:17
Niestety, rzeczywistość byłaby bardziej brutalna :)

sqrzany
23-11-2003, 22:26
yusta przepraszam że Ciebie pominełem :) nie wiem jakbym wniusł serpentyny mi chodzi tylko i wyłacznie o konfetti mimo to że napisałem na początku "akcja konfetti i.... "

szczepan
23-11-2003, 23:39
Uuuuuuuuuuuu przepraszam za spóźnienie:)Ale żeście sie na mnie żucili :) miło mi:) po raz Adiq pokaż mi zdanie w którym oskarżyłem was:)nie chodzi o CF tylko o gamoni biegających po krzesełkach,bawiacych sie kartonami itd:) po dwa Adiq akcja "przynieś......." wg mnie wyglądała by tak że nagłasniacie sprawe przez wszystkie możliwe środki przekazu aby każdy sobie Konfetti nacioł bo tak widzisz jeden , drugi czy trzeci sie namęczą przy cięciu a czwarty przyjdzie i nawert tego nie uszanuje:) szczepan nie nie rozkładali byście tego 30 min przed meczem tylko czy to problem zrobić sobie torebke z konfetti chyba nie:)na komentarz zającca nie odpisze bo nie ma na co odpisywać

taka mala uwaga techniczna akcja konfetti byla zorganizowana przez uB '03 przy wspolpracy z CF...

co do przekazywania osobiscie prosilem zeby bylo to powtorzone nawet Hadaj powiedzial to i jestety dupa... sadze ze tak narpawde wina lezy w 1 czy 2 osoabch ktore niewytrzymaly i rzucily a potem bylo domino...

co do rozkladania to watpie zeby kazdy zrobil dla siebie jedna torebke po drugie jak ktos przynosi swoje to mysli ze moze zrobic z tym co chce i kiedy chce a jak jest rozlozone to jednak sie hamuje...

sqrzany
24-11-2003, 00:11
Dobra poddaje sie ,chiałem tylko powiedzieć co mysle :/

szczepan
24-11-2003, 00:18
Dobra poddaje sie ,chiałem tylko powiedzieć co mysle :/

no ale wlasnie bardzo dobrze zrobiles od tego jest forum tylko pamietaj ze to dziala w dwie strony inni tez maja prawo napisac co mysla o danym pomysle etc.

;)

sqrzany
24-11-2003, 00:28
Dobra pomysł konkret ale myślałem że na stadion przychodzą ludzie troszke sprytniejsi i mniej wiecej wiedzą co do czego :)

yakuza
24-11-2003, 07:42
Akja myśle że sie udała w 100 % . Wszystko wyglądało zajebiście. A ci ktorzy wogole nie ruszyli dupy zeby pociac troche konfetti i teraz marudzą mogliby jednak zamknąc mordy bo nie po to ludzie wydali troche hajsu zeby teraz niektorzy narzekali ze oprawa z serpentyn i konfetti byla do dupy...
Pozdro

sqrzany
24-11-2003, 08:08
yakuza przemyśl to co napiszesz nastepnym razem zanim na kogoś najedziesz :) albo czytaj uważniej :) pozdro

Kawa
24-11-2003, 08:15
Akja myśle że sie udała w 100 % . Wszystko wyglądało zajebiście. A ci ktorzy wogole nie ruszyli dupy zeby pociac troche konfetti i teraz marudzą mogliby jednak zamknąc mordy bo nie po to ludzie wydali troche hajsu zeby teraz niektorzy narzekali ze oprawa z serpentyn i konfetti byla do dupy...
Pozdro
squrzany naciął dużo staffu :+:

Adam-oldboy
24-11-2003, 10:37
A właśnie, znalazł ktoś te 20 serp, które zostawiłem w piątek przed zbiórką za kasami u szlabaniarza?

Włóczykij
24-11-2003, 13:22
Wiec każdemu komu sie podobala akcja z konffetti niech juz zaczyna : ciac rwac, gryzc itd, a efekt bedzie jeszcze lepszy niz byl. Ja juz zrobilem jeden worek po smieciach 8) a jak bede przynajmniej robil 1 na tydzien to wyobrazcie sobie ile bedzie tego na wiosne... ;)

kacper1916
24-11-2003, 13:48
Nie za wcześnie trochę na cięcie confetti? :)

szczepan
24-11-2003, 15:33
Wiec każdemu komu sie podobala akcja z konffetti niech juz zaczyna : ciac rwac, gryzc itd, a efekt bedzie jeszcze lepszy niz byl. Ja juz zrobilem jeden worek po smieciach 8) a jak bede przynajmniej robil 1 na tydzien to wyobrazcie sobie ile bedzie tego na wiosne... ;)

pamietaj ze co za duzo to nie zdrowo...

ja raczej proponuje pozbierac serpentyny...

_Bart
24-11-2003, 17:44
A właśnie, znalazł ktoś te 20 serp, które zostawiłem w piątek przed zbiórką za kasami u szlabaniarza?

jakies serpentyny odebralem od ochroniarza w piatek przed zbiorka

dzieki

Włóczykij
24-11-2003, 17:57

Ale niestety serpentyny kosztuja, a konffetti jest tylko efektem zwinnych palców. Jak moge to koluje serpentyny jak nie to robie konffetti. I efekt tego zobaczymy na wiosne 8)

Włóczykij
24-11-2003, 18:00

ja raczej proponuje pozbierac serpentyny...[/quote]

Ja niestety nie dysponuje duza kasa a co za tym idzie nie jestem w stanie kupowac zbyt wielu serpentyn. Chyba ze powiesz gdzie mozna kupowac najtaniej to zmienie swoje hobby z ciecia konffetti na zbieranie pieniazkow na serpentyny :>

szczepan
24-11-2003, 19:34

ja raczej proponuje pozbierac serpentyny...

Ja niestety nie dysponuje duza kasa a co za tym idzie nie jestem w stanie kupowac zbyt wielu serpentyn. Chyba ze powiesz gdzie mozna kupowac najtaniej to zmienie swoje hobby z ciecia konffetti na zbieranie pieniazkow na serpentyny :>[/quote]

wystarczy pochodzic po sklepach itp z tego co wiem to w 75% zawsze cos sie dostaje

Zajacc
24-11-2003, 20:13
Amba nie przejmuj sie tym co mowi Szczepan - rwij/tnij konfetti ile pary w lapach :)

fc Legii z Brodnicy
25-11-2003, 13:41
ja mam pytanko czy Cf dostali serpentyny ktore zostawilismy w sklepiku na krytej(220 ich bylo)

szczepan
25-11-2003, 18:53
ja mam pytanko czy Cf dostali serpentyny ktore zostawilismy w sklepiku na krytej(220 ich bylo)

z tego co wiem wszystko trafilo do uB'03 bo to oni koordynowali ta akcje wiec spokojnie :D

ps

dzisiaj widzialem zdjecia w NL :+:

Mrozik
25-11-2003, 19:14
Chodzi Ci o takie "niedojebane" serpentyny? :D

szczepan
25-11-2003, 19:36

co rozumiesz przez niedojebane?! :fu:

_Bart
25-11-2003, 19:39

co rozumiesz przez niedojebane?! :fu:

dobrze wiesz sam je podziwiales :rotfl:

jednak efekt robily taki sam jak cala reszta

chlopaki dziekujemy bo naprawde wyszlo to zajebiscie

:+:

brevery
25-11-2003, 19:45
A wg. mnie to ty zachowałeś się całkowicie do dupy. Gdyby każdy pilnował swoich sąsiadów to wszystko wyszłoby bez zarzutu. My ze swojej strony zrobiliśmy wszystko, żeby ludzie rzucili na pierwszy gwizdek.

:+: :+: :+:
No i widzisz Mrozik cała moja wycieczka,(te emocje '8 ) **** dała... :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Mika(L)
26-11-2003, 09:01
No i ekstra...Postaralismy sie poniewaz wszystko na meczu wspaniale wyszlo ;) Ten kto byl ten wie ! :+: Pozdrawiam

szczepan
26-11-2003, 15:05
No i ekstra...Postaralismy sie poniewaz wszystko na meczu wspaniale wyszlo ;) Ten kto byl ten wie ! :+: Pozdrawiam

bylas na zbiorce?

E(L)mirka
26-11-2003, 16:28
akcja konfetti wyszla zajebiscie:)dawno ne bylo takiego show na trybunach:) :+: szacunek dla wszystkich co sie tak przy tym napracowali :) pozdo