PDA

Zobacz pełną wersję : Świt NDM - Legia

Beny
24-10-2003, 07:25
Doktor cudotwórca

Zieliński, Choto, Jarzębowski, Gmitrzuk, Sokołowski I, Vuković i Garcia to zawodnicy, którzy byli kontuzjowani. Na mecz ze Świtem wszyscy powinni być już do dyspozycji.

Problemy zdrowotne zawodników Legii wreszcie dobiegają końca. Tomasz Jarzębowski i Manuel Garcia zagrali już w środowym meczu o Puchar Polski przeciwko Koronie Kielce, zaś Adam Gmitrzuk usiadł na ławce rezerwowych.

Do zdrowia dochodzą Jacek Zieliński i Tomasz Sokołowski I.- Jacek cały czas trenuje z zespołem i jestem przekonany, że zagra przeciwko Świtowi. Na bieżąco oglądam jego czoło i blizny po zszyciu skóry. "Zielek" we wtorek narzekał także na ból biodra, ale i nad tym zapanowałem - zdradza doktor Stanisław Machowski.

Wczoraj po raz pierwszy z drużyną normalnie trenował Tomasz Sokołowski I, zaś Dickson Choto truchtał wokół boiska.

- Stary "Sokół" aż rwie się do gry i w niedzielę będzie do dyspozycji trenera Kubickiego. Choto przed meczem pucharowym naciągnął więzadła poboczne i o tym, czy będzie mógł zagrać, zdecyduję w piątek - dodaje doktor Machowski.

Nie upłynął kwadrans środowego meczu z Koroną, a boisko musiał opuścić Aleksandar Vuković. Na jego rozcięty łuk brwiowy założono cztery szwy.

- Mimo to jest szansa, że zagra w niedzielę. Założę mu specjalny elastyczny opatrunek. W czwartek zmieniałem "Aco" opatrunek i nie zauważyłem żadnych groźnych objawów. Jestem więc dobrej myśli - kończy Stanisław Machowski.

Data: 24.10.2003

Joker
24-10-2003, 11:22
Jerzy Podbrożny podpisał kontrakt ze Świtem

W czwartek Jerzy Podbrożny został zawodnikiem Świtu Nowy Dwór. Najbardziej skuteczny grający piłkarz pierwszej ligi podpisał umowę do 30 czerwca 2004 roku

- Podbrożny trenuje z nami od dzisiaj. Załatwiliśmy już wszystkie formalności z jego poprzednim klubem - Widzewem. W piątek zgłosimy go w PZPN - powiedział kierownik drużyny Świtu Robert Grzelak. Świt jest ósmym pierwszoligowym klubem, w którym zagra Podbrożny. Występował w Lechu, Legii, Zagłębiu Lubin, Pogoni Szczecin, Amice Wronki, Wiśle Płock i Widzewie. W pierwszej kolejce tego sezonu zagrał przeciwko Świtowi w barwach Widzewa. Strzelił wtedy bramkę z rzutu karnego na 1:0, a mecz zakończył się wynikiem 2:2. Tydzień później został zdjęty z boiska po pierwszej połowie spotkania Widzew - GKS Katowice. Od tego czasu nie grał. Jest najskuteczniejszym grającym piłkarzem pierwszej ligi - strzelił 122 bramki.
"Gumiś" najprawdopodobniej zadebiutuje w składzie Świtu już w niedzielę przeciwko Legii. Czy zagra w pierwszym składzie, czy będzie rezerwowym, rozstrzygnie się dopiero dzień przed meczem. Wszystko zależy od tego, jak wypadnie na treningach. - Jurek ma świeżość, dużo widzi, ale ostatnio mniej trenował. Nie wiem, czy ma siłę na rozegranie całego meczu. Decyzję o jego grze podejmie trener - ocenia Grzelak.

http://www1.gazeta.pl/warszawa/1,34868,1740643.html

C@mo
24-10-2003, 12:17
tu muszabyc 3 pkt. innej opcji nie ma
najlepej gdyby bylo to latwe zwciestwo zeby chlopaki przed Dyskobolami sie zbytnio nie zmeczyli

ale majac w pamieci nasze poprzednie doswiadczenia z gry Legii z druzynami które bronią sie w 14 to moze byc ciezko

R@dek (L)
24-10-2003, 13:37
Swit to coś w stylu Korony co nie oznacza że bedzie łatwo :/ najważniejsze to strzelić pierwszą bramkie :)

legart
24-10-2003, 13:42
Swit to coś w stylu Korony co nie oznacza że bedzie łatwo :/ najważniejsze to strzelić pierwszą bramkie :)

I to stosunkowo szybko ;)

Beny
24-10-2003, 14:02
Moim zdaniem wygramy, ale będzie cieżko:

1. Wiadomo nie od dziś, że z takimi drużynami gra nam się najgorzej, o czym niestety zdażyliśmy się już przekonać także w tym sezonie.
2. Martwią mnie te ciągłe kontuzje i wynikające z tego zmiany w składzie, brak zgrania i pewności, szczególnie w obronie (a nie wiemy, czy limit narzekania na Szalę i przede wszystkim Jóźwiaka już wyczerpaliśmy).
3. Świt nie ma nic do stracenia, są głównym kandydatem do spadku i potrzebują punktów, a ewentualny dobry wynik z Legią mógłby, jak to się ładnie pisze, dać im wiatr w żagle.

W przypadku, gdyby przydażyła się Legii wtopa (po zwycięstwie oczywiście także) uważam, że przydałoby się zastanowić nad koniecznością wystawiania zmienników kilku zawodników. Takie posadzenie na ławie na jeden/kilka meczy (a zostanie jeszcze Groclin, Widzew i Katowice) może dobrze by podziałało na tych pewniaków. Nie ma nic gorszego niż rutyna! Skład mamy, zwłaszcza w obronie, dosyć szeroki, więc po wyleczeniu kontuzji może pora na roszady w składzie.

m84
24-10-2003, 15:40
Ja nie widzę innej opcji-Legia musi wygrać ze Świtem. Jak już z nimi nie zdobędziemy 3 punktów to moim zdaniem będzie oznaczało że coś jest nie tak. Ale nie ma takiej możliwości. Z całym szacunkiem do Świtu ale jeszcze w tej kolejce Wam się nie uda

kamyk
24-10-2003, 20:34
dlamnie też nie ma zadnego wyjscia Legia musi ale to musi wygrać ten mecz bo jak widzimy tym bardziej Wisła zgubiła punkty dziś wiec trzeba to wygrac! mysle ze poradzimy sobie!

Kempes
24-10-2003, 21:04
Myśle ,że mimo wszystko u siebie nie powinniśmy obawiać sie Świtu
Nie od dziś wiadomo ,że Legia ma problemy z takimi drużynami ,lecz jakoś nie chce mi sie wierzyć ,że na własnej murawie nie wygrają i to zdecydowanie z druzyna z nowego dworu - jakoś wyjątkowo mam optymistyczne nastawienie do meczu 8)

fajnie by było gdyby Sagan i Manolo sie przełamali.

yusta
24-10-2003, 21:19
Legia wygra i to wysoko. Zwycięży chęć rehabilitacji za wtopę w płocku. Swoją drogą to ciekawe czemu tego spotkania nie było można obstawiać w Profesjonalu :hmm: Rozumiem, że Legia jest zdecydowanym faworytem, ale aż tak, żeby w ogóle tej pary nie dawać? :(

Mrozik
24-10-2003, 21:29
Pojedziemy z nimi... Innej opcji nie ma :/

Kasja
24-10-2003, 22:08
co prawda Legii za bardzo nie wychodza ostatnio mecze z druzynami z nizszych miejsc w tabeli, ale Switu chyba nie ma sie co obawiac... :)
graja na Łazienkowskiej, atmosferka jak zawsze bedzie zarabista, wiec pozostanie chyba dodac tylko 3 pkty :D

Joker
24-10-2003, 22:18
Gramy u siebie!!!! innego wyjscia nie ma musimy wygrac!!! zabawne że będzie to drugie zwyciestwo na wyjezdzie (po wygranej z Polonia tez u siebie) najbardziej wkurza mnie to ze Groclin bedzie miał jeden dzien wiecej odpoczynku! :zly: :zly: :zly: kto wymysla ten terminarz :box: :box:

Pesto
25-10-2003, 10:42
Mecz na Łazienkowskiej , więc nie powinno być problemów.

Legia - MP + PP , Świt - II liga.

Raffi
25-10-2003, 15:49
Pewnie wygramy, ale może nie być tak łatwo, bo przynajmniej paru piłkarzy Świtu będzie miało coś do udowodnienia.
A spadną Polonia i Polkowce.

Mini
25-10-2003, 16:41
Gramy u siebie!!!! innego wyjscia nie ma musimy wygrac!!! zabawne że będzie to drugie zwyciestwo na wyjezdzie (po wygranej z Polonia tez u siebie) najbardziej wkurza mnie to ze Dyskobolia bedzie miał jeden dzien wiecej odpoczynku! :zly: :zly: :zly: kto wymysla ten terminarz :box: :box:

weźmiemy ich z marszu

Ewelina
25-10-2003, 19:09
na pewno wygramy :) trzeba wykorzystac taka szanse :)

mam nadzieje ze nie bedzie zimno, bo jakos nie chce zmarznac :)

VASCO
25-10-2003, 19:13
Rozjedziemy Świtowców , nie mam cienia wątpilowości.... Ważne to bedzie zwycięstwo bo zbliżymy sie na 3 punkty do amiki i górnika.... A więc do boju...

Ostry
25-10-2003, 19:27
Ja nie widzę innej możliwości niż nasze pewne zwycięstwo.Świt zapewne będzie stosował "obronę Częstochowy",tak więc może być cięzko na początku.Liczę,że szybko strzelimy bramkę i pójdziemy za ciosem.
Świt-Legia 0:4 :)

|
25-10-2003, 23:14
Wisła przegrała, Groclin i Amica poremisowały swoje mecze, a my gramy z teoretycznie słabszą drużyną - jest duża szansa odrobić straty z poprzedniej kolejki - bądźmy dobrej myśli :)

m84
26-10-2003, 18:21
No i skończyło sie 3:1 dla Legii, więc jest dobrze:) Nasz Klub podgonił czołówkę. A bramki strzelili dla Nas Sagan,Stanko i kapitan Surma:)Tak trzymać chłopaki! Teraz czekam na podobny rezultat w środę.

VASCO
26-10-2003, 18:40
Wspaniały mecz, pełna kontrola wyniku, oszczędność sił przed srodą. Tak miało być i tak było.

Cipciuś
26-10-2003, 19:24
Różyk przeszedl dzis samego siebie.....

Ktoś jest w krzakach !
Kto to? Kto to? Kto to ?
Dickson Choto !

:rotfl: :+: :buhaha:

kamyk
26-10-2003, 19:42
ja oglądałem meczy w barze musze powiedziec ze meczyk bez zadnych emoci wsumie!Legia miała wygrać i wygrała ważne ze zrobiła to niewielkim nakładem sił bo w środe ważny mecz na ktorym będe:) nioStanko ukuł kolejnego gola to cieszy no i Sagan wrescie zaczął znów strzelac podobało mi sie tez ze Stanko dziś troszke pobiegał i próbował tez rozgrywac a jest to rzadki widok u tego zawodnika a i widac tak samo ze Boruc jest w gazie niezłym drugi z kolej mecz w którym wybrania niesamowite strzały! teraz oby do środy!

szczepan
26-10-2003, 20:13
nawet nie wiedzialem ze strzelili...:P ogolnie pilkarsko to srednio... a atmosfera nei sprzyjala ogladaniu...

Kempes
26-10-2003, 21:03
Magier jak rasowy napastnik...wymusił karnego ale coś mu nie wyszło '8

co do dopingu ? hmm no cóż.... ''pole doświadczalne'' dla nowych/pokręconych przyśpiewek :rotfl:

wykonany plan druzyny ale prawdziwy sprawdzian będzie w środe.

Kasja
26-10-2003, 21:31
Różyk przeszedl dzis samego siebie.....

Ktoś jest w krzakach !
Kto to? Kto to? Kto to ?
Dickson Choto !

:rotfl: :+: :buhaha:
no bez kitu Różyk (czy raczej jak tam ktos krzyczal Jóźik) wymiatal :D
"nauczcie sie liczyc mamuty" :buhaha: tyle ze to on mial z tym problemy ale luz :)
meczyk zajebiscie bo wygrany :D

c_zary
26-10-2003, 22:30
Jedyne co mi sie rzucilo w oczy na tym meczu, to ze nie bylo dla nas zadnego wolnego w obrebie 16stki.

Pesto
27-10-2003, 00:19
też oglądałem mecz w barze ::8:: wiwatując po każdej bramce dla Legii , co mocno zdziwiło tubylczą ludność :)

Beny
27-10-2003, 07:28
no bez kitu Różyk (czy raczej jak tam ktos krzyczal Jóźik) wymiatal

"Józik" był dobry, ale gość, który to zarzucił miąl jakieś problemu z ogólną wymową (a stał nademną przy barierkach pod "Triadą").
A co do R. - to czasami mam dość jego pajacowania! Zamiast zarzucać konkretny doping wymyśla jakieś głupie teksty, w dodatku marnej jakości! Chłopak się marnuje - powinien założyć kabaret, a i zabrać parę osób mógłby ze sobą. Niech już lepiej doping prowadzi Kryta, skoro nie ma do tego właściwej osoby.

A co do meczu - to dobrze, że Boruc parę razy wybronił i Świtowi nie wpadły gole z sytuacji w pierwszej połowie. Cieszy powrót Zielka razem z Jarzą i Dixim w obronie!

Aigel
27-10-2003, 09:44
Dla mnie osobiscie mecz pilkarsko beznadziejny. Swit to najgorsza druzyna jaka widzialem (gorsza od korony), nasi obroncy fatalnie, magiera tez slabiutko, myslalem ze Wrobel zrobi dobra zmiane, ale sie pomylilem. Najwazniejsza wygrana. Z Grodziskiem trzeba zagrac o niebo lepiej.

Raffi
27-10-2003, 09:58
Aigel - przypomniej sobie, ile okazji miała Korona, a ile Świt :>

Aigel
27-10-2003, 10:11
Aigel - przypomniej sobie, ile okazji miała Korona, a ile Świt :>
No jak obroncy stoja jak kolki, lub podaja do przeciwnika to trudno nie miec sytuacji. Korona przynajmniej grala jakos skladniej, a Swit to zbieranina ludzi. Jedyna ladna akcja Switu jaka zobaczylem to podanie Podbroznego do kolegi (w drugiej polowie co ten ich zawodnik podal turlanke do Boruca), a no i strzal co Boruc obronil lewa reka. Moze przesadzilem ze gorsi od korony, ale to podobny poziom sredniaka drugoligowego.

Ostry
27-10-2003, 13:01
Trochę się zawiodłem naszą grą,ale za wiele nie można się było spodziewać.Wiadomo było,że nasi piłkarze będą nieco oszczędzali siły przed środowym meczem z Groclinem.Niestety momentami można się było załamać :/ Te niecelne podania i brak zdecydowania pod bramką Świtu.
Ale dobrze,że są te 3 punkty :)

Pesto
27-10-2003, 14:18
Cały ten Świt w I lidze to jedno wielkie nieporozumienie.

Świt , Polonia , Polkowice - spadku życzą wam kibice.

a w zamian niech wchodzą Pogoń , Cracovia i Zagłębie :]