PDA

Zobacz pełną wersję : Ligowy hokej powraca do Warszawy!

Strony : [1] 2

Smiglo
23-10-2003, 11:46
Witam wszystkich serdecznie!

Obserwuje to forum od calkiem niedawna, ale pozwolilem sobie zalozyc temat o dyscyplinie, ktora w Warszawie ma bardzo bogata historie.
Jestem kibicem Stoczniowca Gdansk i osobiscie pamietam tylko wystepy SMS Warszawa w ekstraklasie w sezonie 1997/98 i turnieju barazowym o ekstraklase w kolejnym sezonie. (pewnie niektorzy pamiataja, ze wlasnie przez Stocznie Warszawa nie awansowala do polfinalow).

Dla wielu kibicow hokeja w Polsce niezrozumiale jest to, ze w takim miescie jak Warszawa, gdzie sa lodowiska, duzo kibicow i co najwazniejsze ogromna ilosc potencjalnych sponsorow - nie ma ligowej druzyny!!!!

Niedlugo hokej, za sprawa Polsatu wraca na ekrany telewizorow, wiec istnieje szansa pokazania tej upadajecej w Polsce dyscypliny - szerszej rzeszy ludzi w kraju - to wg mnie dobrze wrozy!!!

MAm prosbe - jezeli ktokolwiek z Was pamieta wystepy Legii, a moze macie jakies zdjecia, artykuly i chcecie sie podzielic nimi z wieksza iloscia osob - napiszcie tutaj!!!

JEzeli chcecie wiecej poczytac o hokeju - zapraszam na jedyny Polski portal - www.hokej.pl ostatnio pojawily sie tam artykuly o poczatkach hokeja w Polsce - wtedy rzadzila w tej dyscyplinie Warszawa posiadajaca dwie druzyny!!!!

NA koniec chcialbym zapytac - moze ktos z Was byl u nas na meczach SMS Warszawa, pamietam jak od Was jezdzili do nas - jako jedyni kibice z Polski, przed i po meczu byly zawsze nielze imprezki:):):) (oczywiscie kibice Legii)
Z tych wszystkich rzeczy jedyna ksywe ktora pamietam to Swider, ktory niezle "zalatwiony" siedzial razem z nami w mlynie hehehe. Po ostatnim meczu goscil u nas Bosman z ekipa i tance byly tez dosyc konkretne:)

na jednym z meczy na Torwarze bylismy takze i my - zaproszeni przez kibicow Legii, bardzo milo wspominam przyjecia nas przez team (L) :):):)

Obecnie w Warszawie trenuja juniorzy pod nazwa DAMIS i dwie amatorskie druzyny Warsaw Kings i Warsaw Oldimers...

Czas najwyzszy, zeby hokej wrocil do Warszawy!!!!

Pozdrowienia
Smiglo

Jaco
23-10-2003, 11:59
Jak zapewne spora liczba warszawskich kibiców, chciałbym powrotu hokeja do Warszawy. Damis robi takie próby, ale chyba tylko do etapu juniora włącznie. Co do pozaostałych dwóch teamów, to Śmigło mnie kompletnie zaskoczył, gdyż na razie nie słyszałem. Ale obiecuję, że się zainteresuję. Rozpoczęcie budowania drużyny trzeba by było chyba zacząć od znalezienia sponsorów, gdyż ten sport podobno jest kosztochłonny. Nie wiem, czy władze miasta zechciałyby poprzeć taki projekt, zwłaszcza, że budżet troszkę przykrótki :-(((. Ale kto to wie?? Gdyby znalazł się ktoś chcący wyłożyć "kapustę". Awanse w polskim hokeju są szybkie. Mariusz! Jeśli to czytasz, to pomyśl nad tym. Panowie! Dopisujcie swoje opinie na ten temat. Pozdrowienia dla starej ekipy z Torwaru. :-))).
P.S. Kiedyś na meczu z Podhalem milicja zarekwirowała mi sporą trąbę.
Ciekawe, kiedy mi ją oddacie? Czekam już ponad 25 lat :fu:

bemowiak
23-10-2003, 12:04
Witam

Ja bym chciał żeby hokej wrócił był w Warszawie ale pomimo że Warszawa jest dużym miastem to sponsorów wielu tu niema, co chwila jakiś klub upada itd.

Taką drużyną musiał by zarządzać ktoś z głową jak np:prezes Polonii koszykarkiej żeby niezamknąć sekcji po 3 sezonach jak np:żużlu.

Myśle że kibice by sie znaleźli ;)

Pozdro

Smiglo
23-10-2003, 12:12
zebralem kilka kolejnych faktow o hokeju w Warszawie...

ostatni mecz SMS Warszawa rozegrala 19 wrzesnia 1998 roku z MKS Torun gromiac przeciwnikow 11:3...
niestety niespelna miesiac pozniej 13 pazdzernika dzialacze postanowili wycofac druzyne z ligi....glownym menadzerem klubu byl syn prezesa PZHL Zenona Hajdugi - Tomasz....rozne rzeczy mowilo sie o tym czlowieku, ponoc pozniej skonczyl w pace za pedofilie...
Napewno byl kontrowersyjna postacia...ale raczej negatywna, chcial zrobic dobry biznes na druzynie, ale niestety chyba troche przeinwestowal.

W ostatnim sezonie 1998/99 zespol mial nazywac sie Legia....dlaczego tak sie nie stalo - nie wiem.
a to cytat:"
W Nowym Sączu (???) została zarejestrowana Sportowa Spółka Akcyjna SMS Warszawa. Drużyna występować będzie w czerwono-biało-zielonych koszulkach i czarnych spodenkach. Według "Gazety Stołecznej" w drużynie znajdą się między innymi: Krzysztof Lipkowski, Andrzej Gretka, Sebastian Łabuz, Mariusz Trzópek, Adrian Labryga (obrońcy), Andriej Gusov, Andriej Prima, Mirek Copija, Zdzisław Zaręba, Bartosz Orzeł i Sebestian Pajerski (atakujący). Na bramce będzie występował Aleksander Gawrilonok z Białorusi. Ponadto SMS jest zainteresowana Przemysławem Bomastkiem i Dariuszem Kiedewiczem z Torunia i Tomaszem Wołkowiczem z KKH Katowice.""

Spolka zostala zarejestrowana w Nowym Saczu, siedziba klubu byla w Krynicy, "przekret - dzialacze" z Nowego Targu a klub gral w Warszawie...
sprawa byla dosyc skomplikowana, bo wg mnie klub byl niezla "pralnia" dla dzialaczy z Nowego Targu, ktorzy rowniez Podhale doprowadzili na dno...no ale to juz historia...

legart
23-10-2003, 12:12
Wprawdzie jak SMS grał jakoś się nie wybrałem na żaden meczyk, ale pamiętam jak miano zmianiać nazwę na Legię to po sławetnych barażach chciałem posmakować atmosfery lodowiska. Tak jestem za tym żeby hokej wrócił do Warszawy zwłaszcza że Torwar odnowiony.

PS Jak kiedyś zobaczyłem listę mistrzów Polski w hokeju z lat 60 i 70 tych to bardzo mile zostałem zaskoczony. :)

Adams_
23-10-2003, 12:32
Hokej nie doczekal sie odremontowanej hali Torwaru 1 :( Szkoda, wielka szkoda. Kibicow byloby zawsze w opor, 4000 bo tylu moze pomiescic warszawska hala. Hala jest a zawodow nie ma, paradoks? Glupota, debilizm.

Smiglo
23-10-2003, 12:33
na meczu Stoczniowiec - SMS Wawa w Gdansku bylo ponad piec tysiecy ludzi!!!

a to info ze strony Zaglebia Sosnowiec:

Niedziela, 19.10.2003, godz. 19:05
Lekarz potrzebny od zaraz
O tym, że sosnowiecki hokej jest chory, wiadomo było od dawna. Dzisiaj potwierdziło się, że lekarza brakuje nie tylko w przenośni, ale też dosłownie. Zabrakło pieniędzy na opłacenie lekarza, który zgodnie z przepisami musi być obecny na każdym spotkaniu i mecz nie mógł się odbyć. Oznacza to w praktyce walkower dla Unii II.

Jeszcze dwa walkowery i... żaden lekarz nie pomoże

Adams_
23-10-2003, 12:39
Cracovia, Tychy, Katowice, Sosnowiec, Gdansk, Torun, Oswiecim, Nowy Targ, Warszawa.

Co wyjazd to lepszy

Glaca
23-10-2003, 13:22
Hokej nie doczekal sie odremontowanej hali Torwaru 1 :( Szkoda, wielka szkoda. Kibicow byloby zawsze w opor, 4000 bo tylu moze pomiescic warszawska hala. Hala jest a zawodow nie ma, paradoks? Glupota, debilizm.

niestety zadne z powyzszych... z bolem serca nalezy stwierdzic, ze to norma... :zly:

Cracovia, Tychy, Katowice, Sosnowiec, Gdansk, Torun, Oswiecim, Nowy Targ, Warszawa.

Co wyjazd to lepszy

wiecej osob by jezdzilo na hokeja niz na pileczke ;)

Pawełek
23-10-2003, 14:03
Śmigło - Bracie, sam już nie wiem. W przeciwieństwie do Ciebie zdecydowanie wolę piłkę, ale pamiętam, że postanowiłem sobie kiedyś, że jak ten SMS będzie bod banderą Legii - to miałem się tam pojawiać. Jak wiesz nie doczekałem sie.

Teraz jeśli chodzi o reaktywację hokeja w Legii - to w ogóle nie ma o tym mowy. Zresztą jeśli miało to by mieć wpływ (odbicie ewentualnych sponsorów) na kulejącą i tak już zasobność finansową sekcji piłkarskiej - to ja dziękuje.
W Warszawie tak ogólnie też w tej sprawie nie wiele zdaje sie dzieje. Ale masz rację, że brak drużyny hokejowej w Stolicy jest trochę dziwny. Jak cos się zmieni to będzie mi miło, bo to i tak pewnie Legioniści będą uczęszczać na takie imprezy. Bo gdzie ma grać taka drużyna jak nie na Torwarze. No chyba, że sekcję zrobi sobie kiedyś Polonia i pogra na Torwarze - o to byłby numer, he he :)))

Pozdruffki dla Wszystkich!

Smiglo
23-10-2003, 14:26
a co to jest ta Polonia???chodzi o Bytom hehehe:):):):)???
no wlasnie dodajcie jeszcze Bytom do wyjazdoow:)

Polonia, ta czarna KSP czy jak jej tam:) nigdy nie miala sekscji hokeja...bylo AZS WWA, WTL - Warszawskie Towarzystwo Lyzwiarskie, Legia i Warszawianka...

Legia wogole to ma chyba z 9 tytulow MP w hokeju. Co do pilki to w Polskim hokeju zarobki sa smieszne w bezposrednim porownaniu...
Najwyzszy kontrakt jest chyba w Oswiecimiu i jest to max 8-9 tysiecy PLN miesiecznie....ale to absolutny max.

Siekier
23-10-2003, 14:38
ja bym chciał żeby w Wawie powstała znowu dobra drużyna (LEGIA '8 ) hokejowa z chęcią bym na takie meczyki się powybierał ! Ojciec mi często coś o tym hokeju mówił że tam to dopiero jest atmosfera !!! Ale nie stety nie mam okazji się przekonać :/

Raffi
23-10-2003, 14:42
Mój tata chadzał na hokej, mówił mi że KTH Krynica to była przez dłuższy czas filia Legii.

(L)eszek
23-10-2003, 15:40
qrde, jestem maniakiem hokeja - jesli na mecze pilkarskie chodze tylko po to, zeby kibicowac, to hokej naprawde jest jedyna dyscyplina, ktora uwielbiam ogladac. moj brat zarazil mnie ta dyscyplina, NHL i MS, i jak tylko jest okazja obejrzec w tv jakis meczyk to z checia go obejrze...
oczywiscie na SMS tez chodzilem, byla zajebista atmosfera, niesamowita druzyna... eh, szkoda, ze nic nie wyszlo z sekcji - chetnie bym pochodizl na mecze... ;(

pozdrawiam
Leszek

Smiglo
23-10-2003, 16:23
no witam kibicow hokeja w Wawie...pewnie jest Was tam cala masa...
Leszek a byles na tym slawnym meczu SMS-Stoczniowiec???
Wtedy Stocznia to byli chlopcy do bicia, a Wy - Legia faworyci ligi...pamietam, ze tamten mecz wygralismy dzieki temu, ze Stocznia grala systemem 4 obroncow i jeden napastnik...a mecz wygral bramkarz, ktory obronil chyba ponad 60 strzaloow!!!
Eh co tam sie wtedy dzialo....takiej atmosfery jak podczas tamtego play offu to nie widzialem nigdzie indziej!

ems
23-10-2003, 17:44
hokeju wroc, ******* ... .y... yyy.... :hmm:

hej heja heja, na Legii chcemy hokeja!

Harcerz
24-10-2003, 02:41
Oj chodzilo sie na Torwar, chodzilo,calkiem fajna atmosfera byla na hokeju.Czasami bylo tak ze konczyl sie mecz pilkarski a zaczynal hokejowy,wtedy sporo osob walilo na Torwar i wchodzilo sie z brama albo przez mur.Przyjezdzali tez kibice innych druzyn , najliczniej to chyba sie zjawil Pomorzanin Torun.W latach 70-tych ulubiencem kibicow Legii byl Wojtek Kaczorek oraz bracia Komorscy Wlodek i chyba Mietek,niestety jeden z nich ,skonczyl podobno tragicznie, popelniajac samobojstwo w USA (skoczyl przez okno),przez jakis czas gral w Legii Kokoszka , wspaniale jezdzacy na lyzwach reprezentant Polski, I komu to k..wa przeszkadzalo ze zlikwidowali sekcje,ciagle bieda i brak pieniedzy w morde.
ps. Pamietam z jakiegos meczu takie zdarzenie, ktorys z braci Komrskich zostal brutalnie i po chamsku sfaulowany,lezy na lodzie a w tym czasie jego brat ,gania ta lachudre po lodowisku, co i raz probujac przy..bac mu kijem trzymanym oburacz ponad glowa,lajza uciekla na lawke kar gdzie zostal zaatakowany przez kibicow Legii. :)

pijak
24-10-2003, 05:28
ja bym chciał żeby w Wawie powstała znowu dobra drużyna (Legia '8 ) hokejowa z chęcią bym na takie meczyki się powybierał ! Ojciec mi często coś o tym hokeju mówił że tam to dopiero jest atmosfera !!! Ale nie stety nie mam okazji się przekonać :/
no tak zadaszona hala robi swoje... kiedyś jadąc po bilety wpadłem z kolegą na torwar żeby zobaczyć... i na siatce za bramką był wbity krążek hokejowy :) starałem sie po niego wdrapać, ale ktoś nas przegonił :(
jak bilety były by w przystepnej cenie to owszem...

(L)eszek
24-10-2003, 08:21
Leszek a byles na tym slawnym meczu SMS-Stoczniowiec???
Wtedy Stocznia to byli chlopcy do bicia, a Wy - Legia faworyci ligi...pamietam, ze tamten mecz wygralismy dzieki temu, ze Stocznia grala systemem 4 obroncow i jeden napastnik...a mecz wygral bramkarz, ktory obronil chyba ponad 60 strzaloow!!!
Eh co tam sie wtedy dzialo....takiej atmosfery jak podczas tamtego play offu to nie widzialem nigdzie indziej!
oczywiscie, ze bylem! bylismy pewni awansu przed meczem ;-) sam mecz to wieeeelka przewaga SMS, oddali mnostwo strzalow (bramkarz chyba rozegral mecz zycia), no i Wasze 5 tys kibicow na rewanzu - robi wrazenie... noc coz, hokeja nie ma, moze keidys bedzie... wkurza mnie to, bo w sumie duzo kasy nie potrzeba inwestowac (w porownaniu z pilka to koszta sa 10/20 razy mniejsze), zainteresowanie napewno by bylo, szczegolnie jak zespol by sie nazywal "Legia". no, ale coz poradzic? moze nadejda kiedys lepsze dni dla hokeja w Wawie...

pozdrawiam
Leszek

Smiglo
24-10-2003, 11:07
Leszek...ten bramkarz to byl Alexei Szczeblanow - po tym sezonie przeszedl ze Stoczniowca do CSKA Moska, co mowi samo za siebie - on staowil 80% sily Stoczniowca. A u Was doping tez byl ekstra chociaz moglo wejsc tylko tysiac osob...pamietam jaki byl wtedy scisk hehe:)
Hokej w Wawie musi byc, przynajmniej bedzie jakis bliski wyjazd bo oprocz Torunia to wszedzie daleko od nas....Ja przed wyjazdem do Anglii (teraz tu jestem) bylem w Krynicy.....w jedna strone 760 kilkometrow...hehe jeden wyjazd i mam zaliczonych wiecej kilosow niz wszystkie wyjazdy Lechii przez ostatnie dwa sezony:):):):):):)

Pozdrowka

Smig(L)o Lechia
11-05-2005, 09:29
Hokejowa druzyna z Warszawy zostala zgloszona do rozgrywek 1 ligi w sezonie 2005/2006
Zawodnicy to wychowankowie UHKS Mazowsze i Damisu Warszawa a takze gracze reprezentacji Polski do lat 20.

...nareszcie!

Włóczykij
11-05-2005, 09:41
Hokejowa druzyna z Warszawy zostala zgloszona do rozgrywek 1 ligi w sezonie 2005/2006
Zawodnicy to wychowankowie UHKS Mazowsze i Damisu Warszawa a takze gracze reprezentacji Polski do lat 20.

...nareszcie!

Kozacko :brawo:

Nareszcie hokej w Warszawie. Jako że zawodnicy Damisu to Legioniści (UHKS pewnie też ;) ), mam nadzieję że możemy być spokojni o ich motywację w osiąganiu najważniejszych laur :)

Zajebiście!

Raffi
11-05-2005, 10:12

...nareszcie!

Kozacko :brawo:

Nareszcie hokej w Warszawie. Jako że zawodnicy Damisu to Legioniści (UHKS pewnie też ;) ), mam nadzieję że możemy być spokojni o ich motywację w osiąganiu najważniejszych laur :)

Zajebiście!

Hehe... zgadnij, jak zagrzewali się w kółeczku do boju zawodnicy HUKS? :ucieszony: :ucieszony: :hyhy: 8)

PS Śmigło, rzuciłbyś jakiegoś linka, bo coś mi polishhockey nie działa :wstyd:

Włóczykij
11-05-2005, 10:17
Niech zgadne :hmm:

Kto wygra mecz? Legia!

? :roll: ?

Raffi
11-05-2005, 10:19
coś w tym stylu. 8) Aczkolwiek słychać było głównie to ostatnie 8)

EDIT: A czekaj, mylę chyba HUKS Warszawa i UHKS "Mazowsze". HUKS to dzieci praktycznie (12-13 lat)

ems
11-05-2005, 11:15
moglby ktos terminarz wrzucic ?

Smig(L)o Lechia
11-05-2005, 15:18
Witam ponownie...

Raffi jak chcesz wziac udzial w dyskusji na forum hokejowym to wejdz tu:
http://www.prohokej.host247.pl/
Zapraszam wszystkich, jest juz temat o Warszawie...:)

a jak na portal to teraz nazywa sie: www.hokej.info.pl albo www.hokej.pl

EMS jeszcze nie ma terminarza bo dopiero PZHL bedzie decydowal o ilosci druzyn w PLH w przyszlym sezonie 20 maja...Jak tylko bede mial to od razu wrzuce!

Wiadomo jednak, ze pierwsza kolejka to od razu szlagier - GKS Tychy - Zaglebie Sosnowiec ....:)forum hokejowe (http://www.prohokej.host247.pl/)

RadO
11-05-2005, 17:19
Nareszcie! :brawo:

Teraz trzeba mieć nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze i w najbliższym sezonie naprawdę będziemy oglądać hokej w Warszawie :modli:

A znamy już oficjalną nazwę tej drużyny?

Raffi
11-05-2005, 20:38
Mazowsze W-wa. O ile się nie zmieni

^m@rcin^
12-05-2005, 09:45
Wiadomo jednak, ze pierwsza kolejka to od razu szlagier - GKS Tychy - Zaglebie Sosnowiec ....:)forum hokejowe (http://www.prohokej.host247.pl/)

Zagłębie - GKS Tychy mecz w Sosnowcu :) Juz dzisiaj zapraszamy bedzie ciekawie i na lodzie i na trybunach :)

Smig(L)o Lechia
12-05-2005, 14:07
Hej Marcin, no tak, mecz bedzie w Sosnowcu - sorry za blad.
Oj bedzie sie dzialo...
Mam nadzieje, ze pokazecie najlepsze ultras na hokeju.

Pozdro

Gutek
13-05-2005, 12:32
Nazwa nędzna jak cholera ,ale dobrze ze sie cokolwiek dzieje... :modli:
Jest tu jakis expert nt. hokeja w stolicy ,bo mam pare pytan :) ?
kontakt na gg 2027304

Kempes
13-05-2005, 22:55
Dla mnie nazwa nie jest zła :)

Fizi
14-05-2005, 10:52
doping i tak będzie dla Legii :hyhy:

Adis
15-05-2005, 10:41
Noo w końcu hokej w Warszawie!! :modli: Super!!

sebek77
13-07-2005, 14:58
LL napisał/a:

Legijny hokej powraca!!!

Od piątku zacznie funkcjonować sekcja hokeja na lodzie: CWKS Legia Warszawa. Tego dnia zostanie podpisana stosowana umowa - powiedział PAP prezes klubu Mazowsze Warszawa Zbigniew Stajak.
"Jesteśmy po rozmowach z CWKS Legia Warszawa. Dyrektor CWKS, Janusz Dorosiewicz, potwierdził chęć reaktywowania sekcji hokeja na lodzie w Legii Warszawa i przejęcia drużyny seniorów Mazowsza. W piątek zostanie podpisana stosowna umowa"- poinformował Stajak.
UHKS Mazowsze Warszawa powstał kilka miesięcy temu i wywodzi się z klubu Damis. W Uczniowskim Hokejowym Klubie Sportowym (UHKS) nadal funkcjonować będą drużyny młodzieżowe i występować w rozgrywkach jako Mazowsze Warszawa. Natomiast w pierwszej lidze stołeczni hokeiści grać będą pod nazwą Legia Warszawa.

"W przyjętym przez nas założeniu drużynę seniorów mają stanowić studenci, absolwenci szkoły mistrzostwa sportowego w Sosnowcu, a także zawodnicy z innych klubów, którzy zechcą u nas grać. Zakładamy więc, że ma to być drużyna akademicka, której celem jest awans do PLH. Tu trzeba zaznaczyć, iż bardzo chętnie będziemy widzieli w naszej drużynie zawodników z innych klubów, reprezentujących odpowiedni poziom sportowy, którzy do nas się zgłoszą. Jesteśmy jednak dalecy od zamiarów ściągania hokeistów na siłę, innym trybem niż przewidują to regulaminy. Trzon naszej drużyny mają stanowić studenci, ponieważ chcemy zadbać m.in. o wyedukowanie przyszłych trenerów" - podkreślił Stajak, który jest także trenerem w klubie Mazowsze.

Stołeczna drużyna seniorów gra w pierwszej lidze. Młodsze drużyny Mazowsza - żacy (12-13 lat), młodzicy (14-15 lat), juniorzy młodsi (16-17 lat) oraz w przyszłości juniorzy - występować będą w rozgrywkach prowadzonych przez śląski związek hokeja na lodzie.

"Zarząd CWKS Legia, prezes Jacek Gmoch, od dłuższego czasu nosili się z zamiarem ponownego stworzenia sekcji hokejowej w strukturach tego klubu. W planach jest m.in. wybudowanie na Fortach Bema hali lodowej, mogącej pomieścić około 5 tysięcy widzów. Moim zdaniem hokej w stolicy może się rozwijać tylko w dużym klubie, bo tylko taki jest w stanie zapewnić utrzymanie drużyny hokejowej na odpowiednim poziomie sportowym i finansowym" - podkreślił Zbigniew Stajak.

Źródło: PAP

ems
13-07-2005, 19:20
hej heja heja Legiunia mistrzem hokeja !!!
no to mam nowa pasje :)

Gutek
13-07-2005, 19:52
Podobnie jak ems, doszło mi jedno zainteresowanie... :modli:
Zajął się już ktoś jakąś stroną o tej tematyce ?

Jaco
13-07-2005, 20:02
Podobnie jak ems, doszło mi jedno zainteresowanie... :modli:
Zajął się już ktoś jakąś stroną o tej tematyce ?

http://www.hokej.net/

http://www.hokej.net/

Na tym drugim portalu jednym z modów na forum jest niejaki Śmigło. :oczko:

Porter
13-07-2005, 20:03
a teraz leci kozak:
kto mógłby mi przybliżyć zasady tej gry (link)
poważnie-nie znam 8)

EDIT: Z linka , który podał Jaco:
http://www.hokej.net/obrazek.php?string=&px=10&py=10&foto=./galeria/60o1008.jpg

jak i cała galeria : http://www.hokej.net/galeria.php?action=60&kategoria=Krzysztof%20Oliwa%20-%20B%F3jki&lang=0#

zaczyna mi sie podobać, ale zasad nadal nie znam :oczko:

KOLEJNY EDIT: znalazłem zasady 8) http://pl.wikipedia.org/wiki/Hokej_na_lodzie

Bez śmiechów prosze, mam nadzieje ze nie tylko ja nie obczajam tej gry :roll:

sebek77
13-07-2005, 20:48
Ożywiło sie :O Troche Historii 8) itd.

LL napisał/a:

Informacja o reaktywacji sekcji hokeja przez CWKS Legia wzbudziła w Was wiele entuzjazmu oraz zainteresowania. Jednak mało kto wie, że dawniej legioniści byli prawdziwą potęgą w tej dyscyplinie sportu w naszym kraju. Zatem wierząc, że wkrótce będziemy mogli dopingować także hokeistów Legii, postanowiliśmy przybliżyć Wam nieco historię tej sekcji.

Początki Legii w lidze
Pierwsze mistrzostwa w Polsce rozegrano w 1927 roku. Po przejściu eliminacji do ścisłego finału awansowały trzy zespoły, które walczyły o złoty medal. Taki system rozgrywek utrzymał się do lat 50.-tych. Wówczas w sezonie 1955-56 nastąpiła reforma ligi i po 8 drużyn walczyło ze sobą na zasadzie mecz + rewanż w I i II lidze.
Legia Warszawa od samego początku była bardzo mocna. Już w 1928 roku awansowała do ścisłego finału, gdzie ostatecznie musiała uznać wyższość stołecznego AZS-u. Przez kolejne trzy lata legioniści nie wypadli poza pierwszą trójkę zdobywając kolejno brązowy i dwa srebrne medale. Natomiast na pierwsze upragnione złoto przyszło hokeistom CWKS-u czekać do 1933 roku. Wtedy do Legia Warszawa oraz Pogoń Lwów stanęły na najwyższym podium dzieląc się pierwszym miejscem. Od tego momentu nie wiodło się legionistom tak dobrze w kolejnych latach. Świadczy o tym fakt, że do momentu wybuchu II Wojny Światowej warszawski zespół nie awansował do finału.

Hegemonia w kraju, czyli początek końca
Na kolejne sukcesy trzeba było czekać do 1949 roku. Najpierw Legia sięgnęła po brąz, a od 1951 roku rozpoczęła swą hegemonię na krajowej arenie. W ciągu 10 lat legioniści zdobyli aż ośmiokrotnie tytuł mistrza Polski (1951-57, 1959, 1961). Jedynie w 1958 i 1960 nasz zespół musiał zadowolić się srebrnym medalem i uznać wyższość Górnika 20 Katowice. W kolejnych latach poczynając od 1962 do 1967 Legia zmieniała się tylko miejscami zajmując w tym okresie trzykrotnie 1. miejsca, a dwa razy drugie. Niestety podobnie jak w 1933 roku, tak i w 1967 wraz ze zdobyciem złotego medalu zakończyło się pasmo sukcesów drużyny z „eLką” na piersi. Drużyna CWKS Legii Warszawa wypadła z krajowej czołówki na rzecz drużyn głównie z południa Polski, a w konsekwencji rozwiązano sekcję hokeja.

Piłkarz hokeistą
Co ciekawe, dawniej zawodnicy grający w drużynie nie uprawiali tylko jednej dyscypliny sportu. Często się zdarzało, że w hokeja grali… piłkarze! Pierwszym z nich był Kazimierz Materski, który pod koniec lat 20.-tych reprezentował nawet barwy Polski. Wspomnieć należy także o Franciszku Głowackim, który w latach 30.-tych w piłkę grał jako bramkarz i… napastnik, a na dodatek udzielał się z powodzeniem także w tej sekcji CWKS-u. Nie można zapomnieć o braciach Przeździeckich, którzy przez wiele lat byli nieprzerwanie związani z Legią. Henryk grał najpierw na bramce do 1936 roku i później w latach 1945-52, by następnie zostać trenerem sekcji hokeja. Natomiast Wacław sięgnął z drużyną po pierwsze mistrzostwo Polski. Po II wojnie barwy Legii reprezentowali również Jerzy Leonardziak i Stefan Żmudzki.

Co dalej?
Jak widać nasz klub ma wielkie tradycje w tej dziedzinie sportu. Kwestia tylko, czy zapowiadana reaktywacja sekcji hokeja nie przyniesie takich skutków jak z koszykówką i siatkówką, gdzie drużyny borykają się z problemami finansowymi i grają w niższych ligach. Oby nie…

Sukcesy Legii Warszawa w hokeja
Mistrzostwo Polski: 13 razy - (1933, 1951-1957, 1959, 1961, 1963, 1964, 1967)
Srebrny medal: 8 razy - (1928, 1930, 1931, 1958, 1960, 1962, 1965, 1966)
Brązowy medal: 2 razy (1929, 1949)

Raffi
13-07-2005, 21:00
ja mam drobną propozycję, żeby tu skupić się bardziej na stronie kibicowskiej, to podforum "Kibice", a identyczny temat jest od dłuższego czasu również na forum "Legia".

W każdym razie dla przypomnienia - pierwszy mecz u siebie - 1 .10.

RadO
13-07-2005, 21:02
kto mógłby mi przybliżyć zasady tej gry (link)
poważnie-nie znam 8)

Bez śmiechów prosze, mam nadzieje ze nie tylko ja nie obczajam tej gry :roll:

No przecież chodzi o to samo co w futbolu :P

Tylko stosowane środki są trochę inne... No i zawodnicy częściej dają sobie po mordzie.

Ech, jak ja się cieszę... Po upadku SMS-u myślałem, że to absolutny koniec, a jednak doczekaliśmy :D

sebek77
13-07-2005, 21:04
Ech, jak ja się cieszę... Po upadku SMS-u myślałem, że to absolutny koniec, a jednak doczekaliśmy

Ja równierz :hyhy: z Kim pierwszy mecz :cicho: ?

Raffi
13-07-2005, 21:06
w weekend w okolicach 17. września - w Gdańsku

ems
13-07-2005, 21:18
8)

cin
13-07-2005, 21:21
http://www.pzhl.org.pl/term.php3#iliga_1

terminarz, wystepujemy jeszcze w nim jako Mazowsze.

Smig(L)o Lechia
14-07-2005, 00:06
o rety...bedzie sie dzialo:)

Ems, kto by pomyslal, ze niedlugo spotkamy sie na lodzie:)hahahaha
Czekam na powtorke 98 roku i mecz Legia-Stoczniowiec na Torwarze.

Rohrau
14-07-2005, 22:39
http://www.forum.legialive.pl/viewtopic.php?t=2816&start=0

To byly czasy :hyhy:

ems
15-07-2005, 07:13
8) i co ? i wyszlo na moje :D

Kempes
15-07-2005, 07:16
Ale szkoda ze nie bedziesz miał okazji być Oliwą ... :hyhy:

ems
15-07-2005, 07:41
to sie zobaczy 8)

legart
15-07-2005, 11:23
Ciekawe po ile bilety będą

Pan Artysta
15-07-2005, 11:48
czekam czekam :hyhy:

ems
15-07-2005, 19:18
pan czeka, my czekamy... wszyscy czekaja na ten .. tego ;)

Rohrau
15-07-2005, 19:23
Gdybysmy my zrobili swoj sklad to juz by nas do NHL chcieli :oczko:

ems
15-07-2005, 19:25
ciekawe na jakie pozycje
bo ja - ***** - bramkarzem nie bede :D

Rohrau
15-07-2005, 22:21
Zawsze zostaje funkcja Oliwy :hyhy:

Aby nie rozmywać: ja też jestem bardzo ciekawy po ile będą bilety.. :P

mort
16-07-2005, 12:07
A mecze będą rozgrywane zaraz po koszykarskiej Polonii-Warbud? :zlosliwy:

Przyjemne z pożytecznym i takie tam.... 8)

Raffi
16-07-2005, 12:34
no, tak, ale to 2 różne hale.....Niestety pojemnośćś b. kiepska, bo zaledwie 650 krzesełek, na upych wejdzie może z drugie tyle ludzi na tarasy dookoła

Kawa
16-07-2005, 12:40
Hala inna,ale obok :ucieka:

mort
16-07-2005, 13:07
Będą ludzie to i hale zmienią na pojemniejszą :oczko:

A chyba będą bo rozmawiałem z osobami,które nie chodzą np. na "kopaną" a na hokejową i owszem czemu nie....

PS.W razie czego komentatory z LL i "drzewkowego" nam zrobią frekfencję....Tyle,że oni zaraz potem wywalą nas stamtąd.Chiba,że siem ogarniemy i dołączymy do akcji "Wykopmy LTM ze stadionu...eee znaczy lodowiska..." :hyhy: Ja to się chyba zapiszę do nich-ale czekam na oficjalne stanowisko niejakiego Leytona-mam nadzieję,że na hokeju też was będzie tępił łobuzy wy jedne :hyhy:

Raffi
16-07-2005, 15:51
a znaasz inną halę hokejową w Warszawie? :chytry:

mort
16-07-2005, 16:01
No przecież mają być inwestycję w "najbardziej popularne sporty w stolicy" :oczko: Z lekka pijany byłem i się nieprecyzyjnie wyrażałem :cicho:

Jak ma być Olimpiada to i hala nowa musi być!! :zlosliwy:

PS.Tym łatwiej,że za unijną kasę

Raffi
16-07-2005, 16:09
)ja mam nadzieję, że zadaszą Stegny tak jak zapowiadali i zrobią tam boisko hokejowe, ale jakoś sprawa nie rusza, w przeciwieństwie do skate parku (zamiast hali koszykarskiej :/ ) obok toru na Stegnach....... :/

mort
16-07-2005, 16:13
Wiesz Raffi moim zdaniem nikt nie ruszał tematu bo nie było drużyny więc nie było dla kogo robić teoretycznie....Teraz sytuacja może ulec zmianie...Oby

Rasenith
16-07-2005, 17:16
doping i tak będzie dla Legii :hyhy:

Bo i klub będzie się nazywał Legia Warszawa :D

Smetny
16-07-2005, 23:35
(...)

ale masz avatar :roll:

mort
17-07-2005, 00:04
O żesz kurna....banować,banować i jeszcze raz banować!!!

Edit:jakby ktoś nie był w temacie-koleżka miał wcześniej logo "zygowe" :kurde:

Raffi
17-07-2005, 00:16
To jest nasza PRZYSZŁOŚĆ (?) :chytry: :/ :kurde:
Nie banować, ale tłumaczyć b. młodemu człowiekowi

W ramach prostowania - herb w wersji z 1917

Smetny
17-07-2005, 00:23
widze że "wysoki" poziom avatarkow (tym razem graficzny nie merytoryczny) zachowany, ale lepszy ten od poprzedniego loga zygowego

Fizi
17-07-2005, 01:03
hehehe Smętny , chyba nie załapałeś ...

LOL3K
25-09-2005, 21:41
Mam pytanko:

Gdzie i w jakich godzinach możma kupowac karnet na hokej?
Ulgowy chyba po 70 zł, nie?

Cipciuś
26-09-2005, 09:27
Mam pytanko:

Gdzie i w jakich godzinach możma kupowac karnet na hokej?
Ulgowy chyba po 70 zł, nie?

Szuakj troche...
Dział -> Legia Warszawa - > temat o hokeju, 3 strona post Raffi'ego.

majek
26-09-2005, 18:36
Pamiętam mecze SMS-u na Torwarze II sprzed kilku lat. I powiem tylko, że jest to cos zajebistego. Wszyscy na hokej :ucieka: (choć miejsc troche mało :oczko: )

Janek
29-09-2005, 20:29
A torwar I ? Tam widownia ma przecież kilka tysięcy ? TAm nie da się grać?

Beny
29-09-2005, 20:32
A torwar I ? Tam widownia ma przecież kilka tysięcy ? TAm nie da się grać?

Torwar I nie jest lodowiskiem. Można go pewnie przystosować, ale to kosztuje.

Fizi
29-09-2005, 20:33
Beny - na pewno można, nie raz tam było lodowisko

Beny
29-09-2005, 20:35
Tylko, że na codzień to hala sportowa. A lodowisko może być od święta. Chodzi mi raczerj o koszty przystosowania to raz. A dwa, że pewnie harmonogram użytkowania T1 maja już dawno ustalony.

arczi
29-09-2005, 20:58
Torwar I odpada. CWKSu nie stac bylo juz na jednorazowe wynajmowanie hali dla sekcji koszykowki, czy tez siatki.. nawet nadziana Polonia Warbud ze wzgledu na koszty niezbyt czesto tam grywala w PLK. A co dopiero lodowisko. Trzeba ulozyc specjalny drenaz, podloze, rury, sam lod.. zamrozenie... i tak pare razy w miesiacu. W **** roboty, o kosztach nie wspomne.
Odkad wyremontowano Torwar i zagniezdzil sie w nim COS, to wlasciwie hala odwrocila sie od warszawskiego sportu i zamiast ligowej siatkowki, kosza, czy tez hokeja mozemy tam sobie pojsc np. na targi mieszkaniowe, koncert Mansona, a w porywach nawet na zawody jezdzieckie.
Dziekujemy ci COSie.
Mieszkancy Warszawy.

uiui
29-09-2005, 21:49
Odkad wyremontowano Torwar i zagniezdzil sie w nim COS, to wlasciwie hala odwrocila sie od warszawskiego sportu i zamiast ligowej siatkowki, kosza, czy tez hokeja mozemy tam sobie pojsc np. na targi mieszkaniowe, koncert Mansona, a w porywach nawet na zawody jezdzieckie.
.

ta jeszcze wystawy psow mozna czesto ogladac :O

hatchet
30-09-2005, 11:42
No to juz jutro ruszamy z hokejem w Wawie , chyba wypadaloby powiedziec nareszcie. Na sobotni mecz chyba niewyrobie ale ten niedzielny o 10 00 rano ... bede napewno :)

Ktos wiec cos o gosciach z Krynicy ? Pojawia sie ?

Majster
30-09-2005, 16:02

:rotfl3: chyba nie masz co liczyć na to.

hatchet
30-09-2005, 17:57

:rotfl3: chyba nie masz co liczyć na to.

No tak ... wlasciwie to nawet w Krynicy na meczach ludzi jest ... malutko ;)

Paolo'
01-10-2005, 17:02
Na Torwarze bardzo fajna "infrastruktura" do kibicowania. Pod dachem doping bardzo się potęguje. Wykształcił się już pewnego rodzaju "młyn" mniej więcej po środku trybun i nieśpiewające sektory po bokach. Atmosfera całkiem sympatyczna, mimo kiepskiego wyniku, ale co tam :oczko: Poza tym hala wypełniona po brzegi.

"Artur Boruc" skandowane po udanej interwencji bramkarza Legii :hyhy:

http://tinypic.com/e6u1ok.jpg

Michu
01-10-2005, 17:20
Majster napisał/a:
Cytat:

chyba nie masz co liczyć na to.

No tak ... wlasciwie to nawet w Krynicy na meczach ludzi jest ... malutko

2 w szalach się pojawiło...

Paolo'
01-10-2005, 17:25
Majster napisał/a:
Cytat:

Widziałem też jednego kibica Colorado Avalanche w koszulce :oczko:

Koń Rafał
01-10-2005, 17:53
nie było, źle tyle ,że skromny 'młynek' jest stanowczo za mały. Ale to pierwszy mecz może sie rozkręci :oczko:

czarekoo
01-10-2005, 18:30
Było sympatycznie... tylko że mały młynek ale mam nadzieje ze nastepnym razem bedzie juz wiekszy.. a kto bedzie jutroooo ??:D

Sokol
01-10-2005, 18:55
ulga komu przysluguje?

Raffi
01-10-2005, 19:07
uczniowie studenci, seniorzy. Kobiety za darmo.

ems
01-10-2005, 20:35
<ledwo zipie i idzie po cos do picia>

Cyclone
01-10-2005, 20:43
Ems :brawo: :brawo: :brawo:

baranek
01-10-2005, 20:59
Fajnie było. Full ludzi, na pewno nadkomplet. Wygląda na to, że hala nie jest wystarczająca jeśli chodzi o ilość miejsc na trybunach. Do zobaczenia jutro :chytry:

ems
01-10-2005, 22:57
chlopaki sa zajebiste
wiecie ze w Gdansku po wygranym meczu spiewali "ja kocham Legie"

namawiajcie ludzi zeby przychodzili - mlyn byl spoko, ale mnostwo ubylo po pierwszej tercji.
ps
to sa jednak 3 punkty
:]

MTP
01-10-2005, 23:07
chlopaki sa zajebiste
wiecie ze w Gdansku po wygranym meczu spiewali "ja kocham Legie"

namawiajcie ludzi zeby przychodzili - mlyn byl spoko, ale mnostwo ubylo po pierwszej tercji.
ps
to sa jednak 3 punkty
:]
Heh ja spiewałem 3 punkty.Trochę osób ubyło też po 2 tercji.Mrozik :chytry: czy ty nie miałeś gdzies być o którejś ?

ems
01-10-2005, 23:08
dalem sie oszukac zawilosciom regulaminu :) dwa punkty sa po dogrywce :P

ems
02-10-2005, 11:11
dzisiaj niestety duzo gorzej - 1:10 w plecy :/

Janek
02-10-2005, 12:51
dzisiaj niestety duzo gorzej - 1:10 w plecy :/

a jak dziś było z frekfencją ,pewnie pusto?

Wczorajszy mecz bardzo fajny ,tylko dziwie się ,że ludzie wychodzili w trakcie i się pustawo robiło

Jachimus
02-10-2005, 13:24
Majster napisał/a:
Cytat:

gadałem z nimi byli to kolesie z Warszawy, a szale mieli bo jakiś czas temu byli w Krynicy na Hokeju, ich dzieci miały już szaliki Legii

czarekoo
02-10-2005, 13:29
Dzisaj mało ludzi było ale doping był ..:)

Jaco
02-10-2005, 17:20
Dzisiaj było ciężko.. :roll: Sędzia nas przekręcił i przegraliśmy 1:10. Gdy nasi 3 minuty przed końcem strzelili bramkę na 1:9, myśleliśmy, że będzie dobrze, tym bardziej, że KTH było wyraźnie załamane.. Niestety, stało się inaczej.. :efoch: Młodzi Legioniści są bardzo ambitni, niestety, umiejętności jeżdżenia na ły.żwach i operowanie kijem, pozostawiają wiele do życzenia.. :hmm: Ale serce do gry to oni na pewno mają.. :brawo:
Nasi faworyci to kolega z nr 23 (Pałącarz) i kolega Cypis 88 ( Stajak). Specjalne wyrónienie dla naszego bramkarza, który naprawdę sporo potrafi. Przy bramkach praktycznie nie miał szans... Ogólnie, to wszystkich gorąco namawiam do kolejnych meczów. Namawiam zwłaszcza Emsa, bo młyn bez niego sprawia zabawne wrażenie. :hyhy:

lukasp13
02-10-2005, 19:35
a Czech i Kruczek grali do tej pory w KTH :D znam ich :D 2 lata starsi ode mnie. chodzilismy razem do gimnazjum ;p;p

Mrozik
02-10-2005, 20:58
Dzisiaj było ciężko.. :roll: Sędzia nas przekręcił i przegraliśmy 1:10. Gdy nasi 3 minuty przed końcem strzelili bramkę na 1:9, myśleliśmy, że będzie dobrze, tym bardziej, że KTH było wyraźnie załamane.. Niestety, stało się inaczej.. :efoch: Młodzi Legioniści są bardzo ambitni, niestety, umiejętności jeżdżenia na ły.żwach i operowanie kijem, pozostawiają wiele do życzenia.. :hmm: Ale serce do gry to oni na pewno mają.. :brawo:
Nasi faworyci to kolega z nr 23 (Pałącarz) i kolega Cypis 88 ( Stajak). Specjalne wyrónienie dla naszego bramkarza, który naprawdę sporo potrafi. Przy bramkach praktycznie nie miał szans... Ogólnie, to wszystkich gorąco namawiam do kolejnych meczów. Namawiam zwłaszcza Emsa, bo młyn bez niego sprawia zabawne wrażenie. :hyhy:
Pozdrowić, bo chodzę z nim do klasy :P??

Jaco
03-10-2005, 07:57
Pozdrowić, bo chodzę z nim do klasy :P??
Weź go kiedyś na browar z nami. Podpowiemy mu, jak używać kija.. :oczko:

juras
03-10-2005, 22:07
Podpowiemy mu, jak używać kija..

Strasznieś Pan balamutny...

:P

zenek41
05-10-2005, 16:02
W sobotę i niedzielę Legia gra w Sosnowcu

Majster
05-10-2005, 16:28
W sobotę i niedzielę Legia gra w Sosnowcu

No gra. A co jedziesz :chytry: .

Ader_ZS
05-10-2005, 16:45
Wlasnie moze sie ktos wybierze? :chytry:

zenek41
05-10-2005, 17:37
na 80% jadę

Fester
05-10-2005, 21:48
ja na 70%, nie w weekend mam szkole wiec na 12%, ale moze sie zerwe to na 57%, chyba nie zdaze ;/ wiec 8%.

Jak wolicie jezdzic na wyjazdy? Samochodem a moze pociagiem? Bo ja tylko pociagiem bo wtedy mozna wlepic naklejke na szybie i w ogole jest zabawowo.

ems
05-10-2005, 23:01
dobra, Fester...
naklaniam do wybrania sie na ten mecz... sam prawdopodobnie nie pojade - niestety, nie wszystko da sie zrobic.. - ale kto moze niech pojedzie wesprzec hokeistow. naprawde chlopaki sa za to zaajebiscie wdzieczne, a wyjazd do Sosnowca sprzyja nie tylko kibicowaniu hokeistom...

zenek41
06-10-2005, 08:16
Niektórych nie trzeba nakłaniać, a niektórzy po prostu lubią sobie jakieś głupoty
napisać.

Majster
06-10-2005, 13:48
Powstał dział o hokeju :brawo: http://www.legialive.pl/hokej/

Ader_ZS
08-10-2005, 19:47
Z Warszawy na SMS 5 kibicow z flaga i do tego rodziny hokeistow. Po bramkach krzycza.Na ostatnie 10 minut dochodzi okolo 7 osob z Sosnowca i dopingujemy do konca...

Raffi
08-10-2005, 21:18
Jutro mecz o 15:00 :nl:
http://tinypic.com/efiecz.jpg

Ader_ZS
09-10-2005, 20:08
Dzis na meczu obecny jeden kibic Legii wspierany przez WARKE :oczko:

zenek41
09-10-2005, 22:16
pozdro Sosnowiczanie

jezdzimy teraz na hokej jebac iti

Adis
09-10-2005, 22:20
A ja mam nadzieje, ze za tydzien w Warszawie na meczu z Polonią Bytom młyn będzie całkiem pokaźny!! :brawo:

Raffi
09-10-2005, 22:27
za 2 tygodnie :nl:

Porter
10-10-2005, 16:08
ile trwa mecz hokeja? (z przerwami itd.) ?
3.12 zapowiada sie ciekawie

Raffi
10-10-2005, 16:18
2h, może minimalnie krócej
......o, weekend z Trójmiastem :hyhy:

Dżon Łejn
10-10-2005, 16:41
mam krążek z niedzieli 8)

Ader_ZS
10-10-2005, 17:13
Eee byl obsikany przez psa :oczko:

Norbas
10-10-2005, 17:34

taaa.... masz bo inni nie chcieli :hyhy:

Norbas
10-10-2005, 17:42
dobra, Fester...
naklaniam do wybrania sie na ten mecz... sam prawdopodobnie nie pojade - niestety, nie wszystko da sie zrobic.. - ale kto moze niech pojedzie wesprzec hokeistow. naprawde chlopaki sa za to zaajebiscie wdzieczne, a wyjazd do Sosnowca sprzyja nie tylko kibicowaniu hokeistom...

Swięte słowa!!
A formy podziękowań za doping mogliby uczyć się od nich nasi kopacze z KP :P

Zresztą po meczu w niedziele dowiedziałem że chłopaki z UHKS byli przekonani że sobotnie wsparcie głosowe zapewnili im mijescowi :) I muszę przyznać że info o tym iż byli to Warszawiacy przyjęli z nieukrywaną radością :)

^m@rcin^
10-10-2005, 18:41
dobra, Fester...

Swięte słowa!!
A formy podziękowań za doping mogliby uczyć się od nich nasi kopacze z KP :P

Zresztą po meczu w niedziele dowiedziałem że chłopaki z UHKS byli przekonani że sobotnie wsparcie głosowe zapewnili im mijescowi :) I muszę przyznać że info o tym iż byli to Warszawiacy przyjęli z nieukrywaną radością :)

Nie tylko Warszawiacy :) :hyhy:

Norbas
10-10-2005, 18:56
o masz.... nietylko ale nieo to mi chodzilo... chyba musze jasniej pisac :/

Ader_ZS
10-10-2005, 20:48
Bas dostal krazek z litosci . Norbas wystrzeliles go z armaty pod zamkiem? :chytry: Chodzi oczywiscie o Basa :cicho:

Norbas
10-10-2005, 21:11
eeee... nie pamietam.... Wspomagajaca mnie Warka okazala sie zdrajczynia i walnela w leb tak mocno ze az pamieci zabraklo... z przeswitow to mi sie zdaje ze dolecial do domu :hyhy:

MaxyM
11-10-2005, 00:14
Zapraszamy do porania tapet na pulip związanych z Hokejem Legijnym. 8)

Kliknij tu... (Na samym dole) (http://www.legialive.pl/hokej/)

Dżon Łejn
11-10-2005, 05:30
Adi na hali nie było psów :chytry:

taaa.... masz bo inni nie chcieli :hyhy:

:foch:

krążek wczoraj został prezentem urodzinowym dla pewnej uroczej koleżanki

ps.2 przeniunie z niedzieli chętnie poznam :hyhy:

Ader_ZS
11-10-2005, 19:29
Bas nie patrz na to ze nie bylo psow

PS
Mowilem ze obejda blok i wroca? Tak wlasnie zrobily tylko wyszly troche dalej , dawaly ci szanse a ty kapa nic nie zrobiles i poszles :kurde:

Norbas
12-10-2005, 08:58
ps.2 przeniunie z niedzieli chętnie poznam :hyhy:

......... teraz to kozak jestes :hyhy:

Dżon Łejn
12-10-2005, 09:23
ej łobuzy

chciały czegoś to mogły podbić :foch:

mnie się tylko podobały

jak nie będzie im szkoda hajsów na bilet to widzimy się 28 na Tychach

:lz:

Norbas
12-10-2005, 09:28
28 na Tychach?? :rotfl3:

wierne kibicki :bas:

Ader_ZS
12-10-2005, 17:14
Norbas jednak nastepnym razem musisz w czuc sie w role starszego brata i pokazac Basowi jak sie to robi :oczko:

Adis
14-10-2005, 11:16
Zapraszamy do porania tapet na pulip związanych z Hokejem Legijnym. 8)

Kliknij tu... (Na samym dole) (http://www.legialive.pl/hokej/)
Tapety fajne, jedna już na pulpicie. Jest jeden błąd zmieńcie przy czwartej tapecie '1' na '4' bo otwiera się nie ta co powinna.

Raffi
14-10-2005, 13:17
przy okazji przypominam o zmianie godzin rozgrywania meczów:
sobota - 15:30
niedziela - 13:30
najbliższy za tydzień z Polonią Bytom

ems
20-10-2005, 11:45
nowy adres strony: http://www.warszawa.hokej.net/

Raffi
20-10-2005, 11:53
a można tam przeczytać m. in . że.....

HC KATOWICE W I LIDZE! (13.10.2005)
A jednak się udało i będzie ligowy hokej w Katowicach, w sezonie 2005/2006. Na swoim ostatnim posiedzeniu Wydział Gier i Dyscypliny PZHL postanowił dołączyć HC Katowice do I ligi hokejowej.(...) W drużynie będzie występować kilku zawodników z ekstraligową przeszłością: m.in. Czesław Niedźwiedź, Szymon Kątny, bracia Fonfara. (...)

CWKS Legia Warszawa zmierzy się z HC Katowice na Śląsku już 29 i 30 października.

Ciekawe, kiedy mecz w Warszawie 8)

Na najbliższy mecz z Polonią Bytom wystosowano zaproszenie do Prezydenta Warszawy - L. Kaczyńskiego :chytry:

Norbas
20-10-2005, 12:03
pięknie :)
trzeba bedzie jechać do Katowic i dopingować naszych
...już się boję.... do Katowitz jedzie się wszak przez Sosnowiec :oczko:

żyła
20-10-2005, 12:32
ile kosztują bilety na hokeja?
bo mam zamiar zadebiutować na nim w niedzielę :ucieszony:

Ce
20-10-2005, 12:44
wszystko jest na stronie :

http://www.warszawa.hokej.net/klub.htm

ceny biletów na mecze CWKS Legia:
- 10 zł (normalny)
- 5 zł (ulgowy dla emerytów, rencistów oraz studentów i młodzieży uczącej się za okazaniem legitymacji)
- bezpłatny wstęp dla kobiet i dzieci do lat 6

CywiL
20-10-2005, 14:11
Ja w końcu zadebiutuję na hokeju 8)
Bardzo zimno na tej hali bo ja od 2 tygodni na antybiotykach lecę ???

Wasil
20-10-2005, 14:18
Da się przeżyć, ale bez szalika ciężko 8)

CywiL
20-10-2005, 14:28
Da się przeżyć, ale bez szalika ciężko 8)

No ba , co jak co ale bez szalika na meczach cięzko nawet w sierpniu. :zlosliwy:

ems
20-10-2005, 15:11
czapke wez, ja po pierwszej tercji zdychalem od bolu glowy

Dżon Łejn
20-10-2005, 21:46
ty to masz piękny szal dla kumatych Emsik
Cywi(L) ma niegorszy w sam raz na Polonie

a ja ***** ide do pracy rano i dupa kapusta z NDM :placze:

co za miesiąc :foch:

ems
20-10-2005, 22:22
:/
no moj szal jest mistrzowski. w sobote bedzie powiewal na trybunach nad moja glowa :)

Norbas
20-10-2005, 22:35
co Wy piszecie :O szal wcale nie jest potrzebny, wystarczy Warka :oczko:

CywiL
21-10-2005, 00:42
Cywi(L) ma niegorszy w sam raz na Polonie

:piwo: Jeszcze raz dziękówka !

a ja ***** ide do pracy rano i dupa kapusta z NDM :placze:

Uuuu to kiepawo ,miałem nadzieje że się zrehabilituję za ostatnią nieobecność...ale co się odwlecze to nie uciecze... 8)

Dżon Łejn
21-10-2005, 14:51
co Wy piszecie :O szal wcale nie jest potrzebny, wystarczy Warka :oczko:

:lol3:

wpadaj jak najszybciej :lz:

Warka na hokeju bardzo ważna

hatchet
22-10-2005, 11:48
Dobra obudzilem sie juz po wczorajszym meczu Zaglebia , czas na hokej ;)

Sokol
22-10-2005, 17:55
no i 2-0 w plecy..
nawet calkiem sympatycznie bylo :)

ps.najlepsi byli Ci dwaj modlacy sie caly mecz :lol3:

DobryChłopak
22-10-2005, 18:06
Fajnie było, Nie wiem co się stało w 3 tercji, że znakomita część dotąd śpiewających przestała to robić...
Wreszcie wiem, który to Ty Ems, nie wiem czemu ale wyobrażałem sobie Ciebie jako straszliwie grubego człowieka :hyhy:

Sokol
22-10-2005, 18:07
a on to moze chudy jest? :lol2:

:P

DobryChłopak
22-10-2005, 18:15
Chydy może i nie ale gruby tez nie :oczko:

ems
22-10-2005, 18:30
te, bez rozkminek na temat mojej tuszy :P
nie wiem ***** co jest grane, zeby ten mecz trwal dluzej niz pilka to bym zrozumial - ale po 40 minutach mlyn jest o polowe chudszy, co jest *****?

troche za duzo wulgaryzmow chyba, no ale to sie zmieni.

Adam-oldboy
22-10-2005, 18:33
Zdecydowanie chudszy niz myślałem.

Młyn oczywiście :oczko:

Adiq
22-10-2005, 18:44
Oprawa:

http://img411.imageshack.us/img411/5591/hpim03177cz.jpg (http://imageshack.us)

http://img411.imageshack.us/img411/4369/hpim03291kp.jpg (http://imageshack.us)

http://img411.imageshack.us/img411/9006/hpim03409dj.jpg (http://imageshack.us)

^m@rcin^
22-10-2005, 19:12
Mozecie odpalac piro na lodowisku ?

ems
22-10-2005, 20:32
ni *****, nie dosc ze by sie wszyscy podusili to jeszcze pewnie by szlag trafil lod :P to malutka hala

Raffi
22-10-2005, 20:39
hmmm. faktycznie mecz hokejowy w praktyce trwa nieco dłuzej niż piłkarski, ok. 1:50- 2h

ems
22-10-2005, 20:43
no dobra ale nawet doliczajac to nie wiem gdzie ci ludzie ida.

w morde ale zjebow za te "przyspiewki o przeciwnikach". nie przesadzajcie tylko ze to byla wiekszosc na milosc boska. "strzelcie k... gola" bylo po 2 bramce, kiedy mie juz nerwy puscily....
nic no moze od nastepnych meczy doping prowadzic bedzie S.

hatchet
22-10-2005, 21:29
w morde ale zjebow za te "przyspiewki o przeciwnikach". nie przesadzajcie tylko ze to byla wiekszosc na milosc boska. "strzelcie k... gola" bylo po 2 bramce, kiedy mie juz nerwy puscily....
heh mozna byloby urozmaicic repertular np:

"1 liga , 1 liga , Warszawa" :zlosliwy:

bo wrzutow to ja naprawde juz mialem dosc. Zreszta ciekawie sie prezentowala srednia wieku mlyna :ucieszony: ale moze ja sie nieznam bo ja piknik jestem 8) i patrzylem na to z perspektywy "klubu kibica" :chytry:

"Klub kibica odpowiada" :hmm:

BTW Dzis przynajmniej flaga byla cala i mi z kija nie spadala jak na Zurichu 8)

Tur
22-10-2005, 21:40
no dobra ale nawet doliczajac to nie wiem gdzie ci ludzie ida.

Co do jechania po innych drużynach to trzeba było się wczoraj przejechać pociągiem Nowy Dwór - Warszawa :/. A co do meczów hokeja to mam nadzieję, że będzie się to rozwijało.

hatchet
22-10-2005, 21:43
Co do jechania po innych drużynach to trzeba było się wczoraj przejechać pociągiem Nowy Dwór - Warszawa :/. A co do meczów hokeja to mam nadzieję, że będzie się to rozwijało.

Tam juz na stadionie nioslo sie gromkie : "Widzew... :zlosliwy: " tylko do teraz wydaje mi sie ze zarzucil to mlyn Switu ;)

ems
22-10-2005, 21:45
jak ktos wymysli patent zeby starszym sie chcialo na mecze przychodzic spiewac to zapraszam. do tego momentu radze sobie darowac uwagi o sredniej wieku. mlyn wygladal zalosnie liczebnie i tyle. a po drugiej tercji to juz nie wiem co sie ludziom stalo - przestali spiewac.

z repertuaru - policzylem. z piosenek ktore mamy w spiewniku na LL 8) nie przerobilismy 5, z czego 4 nie spiewamy praktycznie w ogole. doszla za to jedna. wiec akurat tutaj nie poczuwam sie do winy.

Bartosh - jechalem tym pociagiem. u mnie bylo cicho :chytry:

Raffi
22-10-2005, 22:34
heh mozna byloby urozmaicic repertular np:

"1 liga , 1 liga , Warszawa" :zlosliwy:

hehe, 1 lig a już jest, więc proponowałbym "ekstraklasa, ekstraklasa,......" :P
Na razie trzeba się martwić, zeby do playoffów weszli, bo z GieKSą chyba nie będzie łatwo wygrać, a to niezbędne, żeby powalczyć o 4. lokatę (na nic więcej w tym sezonie jeszcze nie liczę).

Sokol
22-10-2005, 22:40
Aaa zapomnialbym powiedziec ze po meczu przyszedl podziekowac jakis hokeista za doping, byl pod wrazeniem dopingu i oprawy. Przeprosil ze nic sie nie udalo strzelic ale jutro sie postaraja :P

hatchet
22-10-2005, 22:51
jak ktos wymysli patent zeby starszym sie chcialo na mecze przychodzic spiewac to zapraszam. do tego momentu radze sobie darowac uwagi o sredniej wieku. mlyn wygladal zalosnie liczebnie i tyle. a po drugiej tercji to juz nie wiem co sie ludziom stalo - przestali spiewac.

Jako przykladny kibic od przyszlego meczu koncze z piknikowaniem i ide do mlyna ;)

Aczkolwiek w sektorze "klubu kibica" fajnie mi sie flaga machalo bo nikomu nie przeszkadzalem i niebylem ograniczony innymi flagami ;)

cin
22-10-2005, 23:22
TUTAJ (http://www.warszawa.hokej.net/2210kibice.AVI) krotki filmik ze strony www.warszawa.hokej.net , zrobiony, gdy machamy sztycowkami...
[na stronce mozna znalezc rowniez relacje + kilka fotek]

ps: nie przesadzacie przypadkiem z pisaniem, ze bylo az tak duzo wulgaryzmow? :O

ems
23-10-2005, 18:44
co was tak malo dzisiaj ? :/

Koń Rafał
23-10-2005, 19:00
nie liczy sie ilość a jakoś.... dziś moim zdaniem doping mimo duzo mniejszej liczby kibiców nie był gorszy.

ems
23-10-2005, 19:09
mimo wszystko jest duzo glosniej jak jest liczniejszy mlyn - vide filmiki na LegiaLIVe. chociaz przyznam ze jakosciowo - w sensie serca wkladanego w spiew - bylo lepiej niz wczoraj.

Koń Rafał
23-10-2005, 19:11
chodziło mi o te ,że proporcjonalnie do ilości kibiców w młynie to dziś było lepiej :oczko:

Norbas
24-10-2005, 08:47
nie wiem jak bylo w sobotę, ale wczorajszy doping bardzo mi się podobał. Nie ma sensu marudzić, nie jest źle a napewno będzie lepiej :)

Dżon Łejn
24-10-2005, 22:01
ile Warek cię wspomagało lepiej powiedz :P

Norbas
24-10-2005, 22:08
nawet k...a jedna :nie:

Herman
25-10-2005, 23:45
nie ma bata, najlepszy sport druzynowy zaraz po pileczce i mnie brakuje.
nastepny mecz - stawie sie na pewno.

game time !

Xth
26-10-2005, 00:27
Herman daj znac cos wymyslimy przed ;]

ems
05-11-2005, 22:51
czy ktos mi moze wytlumaczyc dlaczego mlyn sklada sie z 80 osob z czego spiewa 20 ?

Koń Rafał
05-11-2005, 22:56
W Pierwszej tercji nie było tak źle, ale późńiej z dopingiem liiiipaa... :kurde:
Nie długo postaram sie wrzucić zdjęcia z oprawy :oczko:

arczi
06-11-2005, 10:16
emsik. Nie zadawaj pytan, na ktore sa znane wszystkim odpowiedzi 8)
Srednia wieku mlynu na hokeju, to tak na oko z 15 lat (oczywiscie bez urazy do kogokolwiek).
Sam widziales, ze w 10 osob bez wiekszego zaangazowania zagluszalismy momentami caly ten mlyn ;)
Podrosna, to i zglosnieja 8)

ems
06-11-2005, 10:24
tja ale "jebac iti" to im calkiem glosno wychodzilo

Pyton (L)
06-11-2005, 10:41
wiecie moze co wyszlo z tych folii

Cypis
06-11-2005, 10:43
KIBICU!!! Jesli nie przeszedles mutacji nie wchodz do mlyna 8)

arczi
06-11-2005, 10:45
:hyhy:

MTP
06-11-2005, 10:48
A ja teraz mam dylemat gdzie isc czy na torwar czy na sarmate. :kurde:

Cypis
06-11-2005, 10:54
Wczoraj japy sie podarlo na hokeju wiec dzis trzeba podopingowac pilkarzy :oczko:

rolnik
06-11-2005, 11:03
A ja teraz mam dylemat gdzie isc czy na torwar czy na sarmate. :kurde:

Nawet nie żartuj :)
Sarmata i już! :zlosliwy:

:raca:

Koń Rafał
06-11-2005, 11:34
Folie nam wyszły kiepsko, ale reszta jak na pierwszy raz nie tak źle

http://img133.imageshack.us/img133/9241/06janow1f25tz.jpg (http://imageshack.us)

http://img500.imageshack.us/img500/5339/06janow1f37bj.jpg (http://imageshack.us)

http://img91.imageshack.us/img91/8248/06janow1f49rv.jpg (http://imageshack.us)

http://img331.imageshack.us/img331/6359/06janow1f57hn.jpg (http://imageshack.us)

Kejmi
06-11-2005, 12:48
mecz pod wzgledem dopingu nie nalepszy poniewaz przyszlo duzo osob co chodza na Legia bo chyba chca byc fajni....;/

pozdro dla tych co dopingowali ...

Maros
06-11-2005, 13:11
widac,ze nie wszyscy rozumieja nawet jak sie powtarza pare razy :roll:
nie ktorzy nie rozumieja co to znaczy podniesc folie pionowo i siedzieć,a flagi na potem.. :ucieka:
co do młynu to wszystko chyba zostalo juz powiedziane :oczko:

Herman
06-11-2005, 13:16
Zająąąąąąąąąąąąąccccccccc

Kejmi
06-11-2005, 13:52
no Maros niestety ze 3 rzy chodzilem po mlynie i wszytkim to mówiłem i jeszcze raz powtorzelem przed samym hymnem ale niektorzy chyba maja ze soba jakies problemy... ale :cicho:

Y
06-11-2005, 16:21
Na hokeju bylem wczoraj, dzis mnie być nie mogło - siła wyższa
Co do młynu wczoraj, z jednej strony mialem jakiś dzieciaków z podstawówki chyba :ucieka: Zamiast spiewać woleli sie w uszy pstrykać :ucieka:
Z drugiej strony za to typek zdzierał gardło naprawde porządnie, pozdro dla niego.
Ogolnie mogło być lepiej, ale było zbyt dużo ludzi którzy zbyt dużo z Legią wspólnego nie mają... Tacy powinni siadać obok młyna a nie rozwalac doping :nie:

Michu
06-11-2005, 16:31
Na hokeju bylem wczoraj, dzis mnie być nie mogło - siła wyższa
Co do młynu wczoraj, z jednej strony mialem jakiś dzieciaków z podstawówki chyba ucieka Zamiast spiewać woleli sie w uszy pstrykać ucieka
Z drugiej strony za to typek zdzierał gardło naprawde porządnie, pozdro dla niego.
Ogolnie mogło być lepiej, ale było zbyt dużo ludzi którzy zbyt dużo z Legią wspólnego nie mają... Tacy powinni siadać obok młyna a nie rozwalac doping nie

Gdzie stałeś?

Y
06-11-2005, 16:36
Jak patrzec z lodowiska to z prawej strony z góry, od 2 kwarty pasiaka tradycyjnego miałem

Kejmi
06-11-2005, 16:44
no niestety mnei dzisiaj tez nie było...a ems był czy nie mial kto prowadzic dopingu ? Na nastepnym meczu juz napewno bede :) ;] :oczko:

ems
06-11-2005, 16:50
8) bylem na CWKS

Pan Artysta
06-11-2005, 16:58
8) bylem na CWKS

nikt cie nie widział pikniorku :efoch:

Pyton (L)
06-11-2005, 17:21
Flagi wyszly lepiej ale ytrzeba by namówic do dopingu reszte hali troche tak glupio ze tylko jeden sektor dopinguje

Kejmi
06-11-2005, 17:37
na cwksie cos sie działo ciekawego :>? :hmm:

Markotny
06-11-2005, 17:54
Zalezy co masz na myśli :P

ems
06-11-2005, 21:16
8) bylem na CWKS

nikt cie nie widział pikniorku :efoch:

bos sie gapil, chamie, na sedzine

ems
06-11-2005, 21:19
Kejmi - rozumiem ze to Ty prowadziles teraz doping ? pare uwag - olej "jebac ITI" w piesni "nie poddawaj sie" bo nie ma to juz nic wspolnego z hokejem, protestujemy gdzie indziej.
dwa, podpowiedziane przez kumatych w hokeju :) - jak gramy w oslabieniu to przy akcjach przeciwnikow wszedzie na hokeju przerywa sie doping i gwizdze/buczy/bluzga :) zas jak nasi wybija krazek - brawa i wzmozony doping
trzy - pomysly na prowadzenie masz dobre, ale stan wyzej bo kiepsko Cie slychac 8) kiepska glosnosc mlyna to raczej problem tych ktorzy w nim stoja (niektorzy chyba tylko po to zeby bylo ich widac na zdjeciach).

Kejmi
06-11-2005, 21:32
ems-na poczatku meczu krzyczalem ze w piosence "nie poddawaj sie" i na poczatku spiewalismy lalalala...na 3 tercje przyszly jakies typy i oni nie slyszeli co mowile i zaczeli spiewac "jebac iti"
2-ok postaramy sie tak zrobic na nastepnym meczu :)
3-przed meczem jak wchodzilismy z oprawa to ochroniarz do mnie zeby nei stawac na bareirce...ja na poczatku chcialem juz na Nią wchodzi ale podszedl i powiedzial ze jak stane to mnie wyprowadzi... :kurde:

ems
06-11-2005, 21:33
*****, znowu ?!
nastepnym razem stawaj na barierce, jak podbija to idz do Bosmana albo jak juz bede to daj znac
sie pizdom w kamizelkach we lbach przewraca.

Kejmi
06-11-2005, 21:35
ok nastepnym razem wbije na barierke..a jak ty na Polonii prowadziels tez miales z tym klopoty :>?

Zajacc
06-11-2005, 21:37
Zająąąąąąąąąąąąąccccccccc

Czego?

ems
06-11-2005, 21:39
tja, w niedziele sie przyjebal... skonczylo sie rozmowa przed torwarem, niby bylo podanie rak i zapowiedz ze nie beda sie przypierdalac...

Kejmi
06-11-2005, 21:43
kurde...
A nasze problemy zaczęły sie juz przed wejściem bo szef ds. bezpieczeństwa(hokejowy dziewul):P przywalił się o kijki do flag....ale zadzwonilismy do prezesa CWKSU(to jzu spoko gość nie "hokejowy zygo" :) ) i jakos udało się wejsc tylko musieli nas wszystkich pospisywac...

A jak juz rozmawiam z tym ochroniarzem to znowu mnie odesłał do hokejowego dziewula w sprawie tej barierki i on do mnie ze spadne i kark złamie i ze nawet siadanai nie ma.... :ucieka:

ems
06-11-2005, 21:57
spoko, nastepnym razem rob tak jak mowilem
zreszta mozliwe jest ze nie bedziesz musial.

Norbas
07-11-2005, 09:06
a mi najbardziej podobala sie mamuśka w kurtce GKS Tychy :kurde:
a niby fure na warszawskich blachach miała :oczko:

aaaaaa
07-12-2005, 07:58
TKH II - Legia Warszawa

Dwóch fanów Legii, ujawnieni - bramkarz nawet po bramce dla Legii pokazuje "eLkę" w ich stronę, po meczu idą sobie na ławkę rezerwowych (czy jak to sie tam na hokeju nazywa :oczko: ) przez co hokeiści na pewno ich pamiętają.
Na hali rodziny hokeistów i jakieś żule z pobliskich bloków.

Witam na forum.

aaaaaa
05-01-2006, 15:54
Czy na zime są planowane jakieś szczególne atrakcje na hokeju? Wiadomo, że nie ma co robić...moze jakiś wyjazd.

W sobotę Krynica...

Pozdrawiam.

Raffi
05-01-2006, 21:28
prędzej u siebie

ems
07-01-2006, 11:37
chodz na mecze u siebie to jak bedzie jakis wyjazd - na pewno sie dowiesz

Raffi
27-01-2006, 16:02
on "trochę" daleko ma.... ale jutro i pojutrze ciekawe mecze z GKS Katowice. Sportowo na styku, a kibicowsko.... Myślę że też ciekawiej niż zwykle :) Wybiera się sporo moich znajomych którzy zwykle (albo i w ogóle) na hokej nie chodzili...

Będą zbierane podpisy pod petycją ws. herbu Zagłębia Sosnowiec

Michu
27-01-2006, 18:02
Dla wszystkich niezoreientowanych...

28.01.2006 g.15:30 Legia Warszawa - HC GKS Katowice

Nonckiewicz
06-09-2006, 17:16
http://legialive.pl/hokej/news.php?NewsID=120
http://legialive.pl/hokej/zdjecia/07zaproszenie_podhale2.jpg

Porter
06-09-2006, 17:19
Gdzie jest Torwar II ?

MK
06-09-2006, 17:22
Obok Torwaru :oczko:

hatchet
06-09-2006, 17:26
No to w sobote zapowiada sie powitanie hokeja :)

Koń Rafał
09-09-2006, 11:00
to ja Chciałem tylko przypomnieć i podbić temat : :oczko:
15:30 Torwar II : Legia Warszawa - MMKS Podhale Nowy Targ

ems
09-09-2006, 11:01
koledze sie na slub zebralo :foch: jutro jestem, w koncu mecze nie o 10

Nonckiewicz
09-09-2006, 23:06
http://i10.tinypic.com/2j5j3b5.jpg

No coz, poczatki sa trudne :)
Oby nastepnym razem wszystko wyszlo jak jest zaplanowane.

ems
10-09-2006, 19:32
brawa za oprawe, dla hokeistow podwojne brawa za podwojne zwyciestwo.

sam juz nie mam za bardzo czasu, ale proponuje by osoby ktore zajmuja sie oprawami na hokeju, przygotowaly na mecz z Wiedniem ulotki zapraszajace na najblizszy mecz u siebie. to powinno poprawic frekwencje.

mi sie znowu nie udalo dotrzec. niestety, łykendy mam rowniez coraz bardziej zajete.

Maros
10-09-2006, 21:13
pomysl z ulotkami juz byl przez nas rozwazany. jest jedno ale, bo nastepny mecz gramy 23.09 z JKH Jastrzebie, o ile sie nie myle. a z Austria 14.09. troche czasu jest i ludzie moga pozapominac..

ems
10-09-2006, 21:16
no to nastepna - jedyna chyba - szansa to mecz u siebie z Plockiem, pare dni po Austrii

Maros
10-09-2006, 21:20
no wlasnie i chyba tak zrobimy :oczko:
najlepiej by bylo jak bysmy w piatek z Korona grali u siebie, a nie w Kielcach.

ems
11-09-2006, 08:05
jak masz takie znajomosci w PZPN i C+ to probuj ;)

Michu
23-09-2006, 10:21
Przypominam...

Sobota, 23 września 2006, godz. 15:30 Legia Warszawa - JKH Czarne Jastrzębie

JACKO PLACKO
23-09-2006, 22:50
http://www.jp85.fotki.prv.pl/ zdjęcia z meczu! Zapraszam

aaaaaa
24-09-2006, 21:11
Czy mógłby ktoś napisać relację z niedzielnego meczu z Czarnymi Jastrzębie?
PS: Nie jestem z Warszawy i nie mogę być na każdym meczu, a interesuje mnie hokej.
PPS: Są jakieś fotki?
pozdrawiam.

Koń Rafał
02-10-2006, 21:44
W najbliszym czasie bedziemy robic szaliki hokejowe Legii Warszawa.
Wzór będzie wg. flagi - tj. http://img300.imageshack.us/img300/9097/fanaost3mt8.jpg
koszt to ok. 25-30 zl (w zaleznosci od liczby chetnych).

Kontakt GG: 4280909 , Rudy_ntl@op.pl lub priv.

Raffi
27-10-2006, 21:44
za stroną oficjalną:

Niezbędnik kibica
Istnieje możliwość zakupienia szalika (25zł) i koszulki (120zł) hokejowej Legii. Koszulka jest w białym kolorze i można nadrukować na niej wybrany numer i nazwisko. Zamówienia prosimy przesyłać na adres: patrycki@wp.pl

Maros
30-10-2006, 21:11
W ostatnich spotkaniach hokeiści Legii notowali porażki, ale już w najbliższą sobotę i niedzielę staną przed szansą przerwania tej złej passy. Wszystkich serdecznie zapraszamy na Torwar i prosimy o gorący doping dla Legii! Kibice przygotowują na to spotkanie specjalną oprawę. Stwóżmy gorącą atmosferę. Spotkanie można obejrzeć już za jedyne 5 zł (bilet ulgowy lub należy mieć ze sobą najnowszy numer "Naszej Legii")!
Zachęcamy także do rozwieszania plakatów zapraszających na mecz. Będą one do odebrania we wtorek o godzinie 21 na Torwarze II. Ewentualny kontakt: maros90@o2.pl

[center:cc621a8009]http://img288.imageshack.us/img288/9089/4c1gpj8gi0.th.jpg (http://img288.imageshack.us/my.php?image=4c1gpj8gi0.jpg)[/center:cc621a8009]

Nasi hokeiści już drugi sezon z rzędu występują na zapleczu ekstraklasy. I choć rozpoczęli całkiem nieźle, 10 ostatnich spotkań przegrali. Legioniści liczą na pomoc i wsparcie swoich kibiców. Najbliższa ku temu okazja nadarzy się w najbliższy weekend, kiedy Legia dwukrotnie podejmować będzie Orlika Opole. W hali Torwaru II nie zabraknie atrakcji na trybunach oraz głośnego dopingu. Wszystkich serdeczne zapraszamy, informując jednocześnie, że bilety można nabywać przed meczami, a te zaplanowane są na sobotę g.15:30 i niedzielę g.13:00. Dzięki akcji tygodnika "Nasza Legia", możliwe jest kupno biletu na mecz z 50-procentową zniżką! Wystarczy kupić najnowszy numer NL (już w kioskach na terenie Mazowsza!), wyciąć z niego specjalny kupon kontrolny i zakupić bilet o połowę tańszy.
Tak więc ceny biletów z kuponem NL są następujące:
- 5zł normalny
- 2,50zł ulgowy (dla młodzieży uczącej się oraz kobiet)

Ceny biletów bez kuponu NL:
- 10zł normalny
- 5zł ulgowy (dla młodzieży uczącej się oraz kobiet)

Wszystkich serdecznie zapraszamy i liczymy na gorące wsparcie dla naszych hokeistów.

Koń Rafał
04-11-2006, 20:56
Kilka zdjęć z dzisejszego meczu autorstwa JP ;)

http://i11.tinypic.com/2e17juh.jpg
http://i11.tinypic.com/30cauy0.jpg
http://i12.tinypic.com/4i5a1br.jpg
http://i12.tinypic.com/2hnz8l4.jpg
http://i11.tinypic.com/47cyuys.jpg

Szkoda ,że nadal frekwencja jest daleka od przyzwoitej. Mimo ulotke, plakatów, infa na meczu nadal mnóstwo ludzi olewa hokeja i inne sekcje CWKS-u szkoda zwłaszcza patrząc na to ,że CWKS jest w beznadziejnej sytuacji.

Boniek
04-11-2006, 21:34
wie ktos czy jutro tez mozna wejsc z kuponem NL???

MTP
04-11-2006, 22:07
wie ktos czy jutro tez mozna wejsc z kuponem NL???
Zobacz kupon.Obejrzyj go dokladnie.Tam wszystko jest napisanepodpowiem na kuponie jest data 4 i 5 listopad

Boniek
04-11-2006, 22:42
dzieki :hyhy:

Raffi
24-11-2006, 08:14
Najbliższy mecz - z Polonią Bytom, w niedzielę 26.11 o 13:00. Zapowiada się ciekawie. Z kuponem zamieszczonym w "Naszej Legii" wstęp kosztuje taniej: 5 zł normalny, 2,5 zł ulgowy.

bezpośrednio po meczu można zapakować się w autobus (138 lub 151, albo z przesiadką w lewo po 2 stronie Wisły na przystanku "SASKA") i przejechać 4 przystanki na praską stronę, gdzie od 15:00 w hali na ul. Saskiej (róg Angorskiej) swój mecz z SMS Spała rozgrywać będą nasi siatkarze. Na szczęście ten mecz nie odbędzie się w sobotę, gdzie pokrywałby się z pierwszym - odwołanym - meczem hokeistów.

Maros
18-12-2006, 18:32
W najbliższy czwartek i piątek, hokeiści Legii rozegrają dwa ostatnie mecze w tym roku przed własną publicznością. Przeciwnikiem legionistów będzie trzecia drużyna w tabeli, Czarne Jastrzębie. Czwartkowy mecz rozpocznie się o godzinie 16, zaś piątkowy o 18. Oba rozegrane zostaną na Torwarze II. Wstęp na mecz kosztuje 5 (ulgowy) i 10 (normalny) złotych. Z kuponem wydrukowanym w świątecznym numerze Naszej Legii, zniżka 50%. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Z przykrością patrzy się na nikłe zainteresowanie innymi sekcjami Legii niż piłka nożna. Wiadomo, że łatwo dopingować drużyne, która odnosi sukcesy zdobywa Mistrzostwo Polski i walczy o Lige Mistrzów. Inne sekcje takie jak hokej, siatkówka czy koszykówka nie odnoszą takich sukcesów jak nasi kopacze. Powodów można doszukiwać się wielu, chociaż tym największym z spewnością jest brak dużego sponsora. Dlatego my, kibice powinniśmy pomóc naszym innym drużynom jak tylko możemy. Hokeiści, siatkarze i koszykarze stoją przed ogromną szansą awansu do Play-offów, a stamtąd jest już tylko krok do awansu do wyższej ligi.
Najbliższe mecze rozgrywają nasi hokeiści. Odbędą się one w czwartek 21 grudnia o godzinie 16 i w piątek 22 grudnia o godzinie 18 .
Oprawa, którą przygotowaliśmy na ten drugi dzień, wyjdzie efektownie jedynie wtedy, gdy 3 sektory będą wypełnione kibicami. Liczymy, że nam w tym pomożecie!

Grupa Uza(L)eżnieni

Koń Rafał
18-12-2006, 19:17
Podpisuje sie pod tym co Maros w imieniu Grupy.
Jak wszyscy wiemy CWKS jest w tak złym stanie jak nie był chyba nigdy, do upadku nie daleko. Gdyby nie CWKS to nie mielibyśmy dziś naszej Legii.
Staramy się jakoś uatrakcyjniać mecze sekcji CWKS-u. Staramy sie robić jakieś oprawy na hokeju bo tylko tam są do tego warunki. Rozlepiamy plakaty, rodawaliśmy ulotki na Ł3, staramy sie aby na LL były reklamowane mecze sekcji. Mimo to zainteresowanie jest nikłe. Robimy co możemy, jest odzew ,że dobrze robimy, "to pomoże CWKS-owi" ale jakoś ludzi nie przybywa.
W "Myłnie" jest góra 30 osób ,których średnia wieku to pewnie 15 lat. A ich zapał do dopingu jest naprawde mierny.
Myśle ,że pojawienie się na meczach CWKS-u grupy jakiś bardziej 'ogarniętych' kibiców zachęciła by normlanych kibiców do częstrzego przychozdenia na mecze.
Jak by ludzie zobaczyli ,że na te mecze nie przychodzą głównie gorące 15 z ich chłopcami to może coś by się ruszyło. Może ruszył by doping z prawdziwego zdarzenia? Może frekwencja by sie poprawiła ?
Jestem przekonany o tym ,że ludzi czytający to forum mają sporo znajmoych i mogli by ich jakoś zachęcić do chodzenia na sekcje CWKS-u.
Jak będą kibice to jest zdecydowanie większa szansa na znalzenie upragnionego sponsora.

A więc HOKEJ,SIATKA, KOSZA i inne sekcje czekają.

^m@rcin^
21-12-2006, 06:54
SMS I SOSNOWIEC - CWKS Legia Warszawa ( 29.12.2006)

SMS I SOSNOWIEC - CWKS Legia Warszawa (30.12.2006)

Zapraszamy do Sosnowca :hyhy:

Porter
21-12-2006, 11:45
o 8)
Ciekawie sie Sylwester zapowiada :hyhy:

Maros
21-12-2006, 13:54
ale te mecze chyba maja zostac w koncu odwolane ?